Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Talán minden nap egy picit mintha mozogna, de erősebben nem érzem. Csak reggel vagy este, amikor nyugton fekszem háton akkor érzem :)

Az éjszakai egyedül alvás az nagyon rossz!!! Én annál semmit nem utálok jobban. Azt hittem csak én vagyok ilyen! Akkor én sem tudok aludni!

:cry:

De azért jó éjt mindenkinek! :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Bayar, mi is fundamentások vagyunk/voltunk. Az ügyintézőnk bő ráhagyással 1 hónapot mondott a hitelelbírálásra, de 2 hét alatt a kezünkben volt a papír. :wink:

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Bayar: mi már tuti hogy pont a szülés körüli időszakban fogunk költözni. :S Akkor adtuk el a házat amikor épp kimaradt a mensim. A gond csak az, hogy először valami átmeneti helyet kellene találunk, mert az újba csak karácsony előtt mehetünk. Érdekes időszak lesz, de egyenlőre próbálok nem parázni rajta.
Nagyon jó áron vetted a mellszívót!

Kata: én sem alszom ha férjem nincs itthon :(

Miyori: szuper hír :)

Dokinál szerencsére minden rendben volt, a vérzés lehetett a mélyen fekvő lepénytől, úgyhogy igyekszem kevesebbet nyüzsögni. Majdcsak feljebb megy! Ő is csajszinak látta a Picit mint múltkor a szonográfus. :D Eddig mindegy volt ki érkezik, de 2 ilyen vélemény után azért már egy picit csalódott lennék ha legközelebbre kukija nőne. :oops:

Kép
Kép
csipkebogyo33
 
 

 
 

Sziasztok!
Kivel mi újság?Új hírek?Eredmények?
Bayar nagyon jó h ennyi rucitok van!Nekünk is jönnek de csak lassacskán!
Csináltam már egy listát h mit kel beszereznünk mármint nem babakocsi gondolok hanem minden apróságra :) http://www.dokimami.hu/2009/11/20/bevas ... -55-tetel/ ennek is segítségét vettem,gondoltam beillesztem hátha valakinek segítségére lenne.Valamelyik nap bementem ide a bababoltba pénztárca minden nélkül tényleg csak nézelődni,ezt mindjárt közöltem az egyik eladónak is aki folyamat a seggembe jött mintha eltudnék zsebre rakni egy kiságyat vagy hasonló (táska se volt nálam) nem szeretem az ilyen eladókat akiktől levegőt se tudsz venni szeretem megnézni én magam és ha kell kérdezek.Ti hogy vagytok vele?
Nem tudom hogy bírjátok ezt az időjárást de nekem folyamat keményedik a pocim meg szurkál :S!Erős babamozgást nem éreztem azóta csak megint a bizonytalanokat.
Amúgy nálunk ismét szakad a hó reggel óta vagyis mi azóta látjuk :)2-3 centis hó már van :S Jó időt akarok :) Meséljetek hogy teltek a hétvégék kivel mi újság?

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Na sziasztok! :)

Nekünk még majd babakocsi kell, de azt ma rendeltük meg. Dédiék akarják megvenni, úgyhogy választhattunk újat! :)
Tako Captiva Eco Len.

Ezen kívül, ha nem kukis lesz, akkor egy légzésfigyelő kell, meg 1-2 apróság, mert ágyat kapunk az ikrek után, van 3 is :D
Ruha van dögivel, persze azért 1-1 valamit biztosan veszünk!!!

A lakásra elvileg holnap hozzák a foglalót, uh kopp-kopp hamarosan költözködünk, és szerintem baba születés után fogunk majd nézelődni új után, addig Anyuéknál leszünk, a ház nagy, elférünk, a bútorokat kell elpakolni máshová. Nekem is szuper lesz, lesz segítségem stb... :) Persze, ha nagyon jót látnánk akkor előtte megejtjük, de addig még gyűjtögetünk rá, azért itt, nem lesz annyi kifizetnivaló, mint a sajátba. :)

Az idő az itt is pocsék, esik dél óta. Szerencsére hófúvás nincsen, de hóesést mondtak szerdáig!
Nagyon unom már a telet!!!!!

Ha jövőre is fél év lesz a tél, szegény babával befordulunk!!!
Bár én úgy tervezem, hogy attól még, megyünk mindenhová, persze jól bebugyolálva. Már megvan a jó kis bundazsákunk is :)

Babamozgás: Erősebb rúgásokat én sem érzek, csak azt amit eddig, de szerintem az Ő lesz :)
És azt is csak ha elfekszem, és kicsit lenyomom a köldököm alatt, akkor hullámzik :)

Már nagyon várjuk a csütörtököt, 10:30-ra megyünk :)
Majd most kiíratom dvd-re :)

Ja és még a babaágyneműn agyalok. Szeretnék 4 részeset (párna, takaró, baldachin, fejvédő)de iszonyú drágák.
Használtat meg nem találtam unisex színűt.

Nekünk is mindjárt itt a félidő :) Nagyon izgi :)
Amilyen lassan mentek a rosszullétes napok.... most meg már mindjárt itt van a nagy nap :)

Mindenkinek elmúlt már a hányás és társai?

A veszprémi Brendonba, nem szoktak loholni utánam, elég sokszor bemegyek körülnézni, 1x kérdeznek, de aztán rám se hederítenek :)
Amúgy valóban idegesítő, hogy a sarkadba van az eladó... bármilyen boltba is. Nézi, hogy mit nézek
:lol:

Katapetra! Ti kint vagytok már?
Szandriii! Te melyik nap mész uh-ra?
Akik meg régen voltak jöjjenek :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


De jó nektek Bayar, hogy már szinte minden megvan. Mi még csak most kezdünk el nézelődni, de szerencsére egy-két dolgot, különösen babaruhákat, kapunk a férjem testvérétől.

Mi szerdán megyünk uh-ra, nagyon kíváncsi vagyok. Remélem megtudjuk a nemét is!

Mi babakocsiba a taco jumper x, az Espiro atlantic air, és az anmar hilux-ra gondoltunk egyenlőre, csak kicsit sokalljuk az árát.

Hallott már valamelyikőtök ezekről? Tapasztalat esetleg?

Én a babaágyneműt a vaterán néztem, ott varr valaki és a bolti árakhoz képest olcsóbban.

http://baba-mama.vatera.hu/agynemu_taka ... 39820.html

Szerintem szépek! Az eladó termékeinél van még egy csomó! :-D



miyori
 
 


Ha alszik Imike, jövök bővebben, most csak két gondolat.

Bayar, én szerdán este 7re és csütörtökön reggel 9re megyek uhra :) 2szer egy héten. Állat :D
Nálam már olyan erősen mocorog a baba :)
És ami meglep, hogy sokáig semmi, aztán egyszeriben már kívülről is érezni. Már várom a holnapot.
Kérdés. Hogy van összefüggésben a kuki és a légzésfigyu? Fiúknál gyakoribb a bölcsőhalál, ez biztos. Emiatt? Vagy csak rosszul értelmeztelek?

Miyori, tapasztalatom nincs egyik babakocsival sem a felsoroltak közül, de egy észrevétel, ha nem haragszol.
Mi is gondolkodtunk az espiro atlanticon. Egy ideig csak az espiro volt nálunk terítéken. Asszem a Vector és a GTX multifunkciós kocsik voltak az ászok, de az atlanticra határozottan emlékszem, hogy tetszett. Mindenképpen neten akartuk rendelni, asszem egy nyíregyházi cégtől (az a cég, akik importálják az espirokat, ők terítik Mo-n a babakocsikat, szóval ott lesz a legolcsóbb, ez biztos). Na de mielőtt megrendeltem volna, szerencsére elmentünk megnézni személyesen, hogy azért lássuk mit vennénk, de ez az atlantic... ez ocsmány. Egy összetákolt, gusztustalan gagyi cucc. Mintha rokkant járgány lenne, komolyan. Bocsánat, ha neked az tetszik, de nekünk nagyon nem jött be. Csúnya.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Szandri!!!
Én nem emlékszem, hogy írtam volna összefüggést a kuki és a légzésfigyelő között, mert nem tudok róla, hogy lenne. Csak lehet h összefolytak a mondatok meg a gondolatok.

Miyori!
A tako nagyon drága :( én bízom benne, hogy kiszolgál minket.
Személyesen vesszük át, ha valami nem stimmel vele, akkor nem hozzuk el. Tény, hogy élőben még sehol nem láttunk, remélem nem csalódunk. Én ahogy nézegettem, ami multifunkciós, az 90 100 körül van. Nézegettem használtat is, de ami meg szép állapotú, az meg 10-20 ezerrel kevesebb, mint az új, szerintem úgy nem éri meg.
Főleg a sportrész szokott leamortizálódni. És olyan ronda egy szétcsipkedett karfájú... tudom az ikrek nálunk szépen lelakták a babakocsijukat :D

Tényleg szép, és jó árban van az az ágynemű, megnézem, mert én meg baldachint is szeretnék hozzá.
Én amiket kinéztem, az csak nézelődés szinten marad meg nagyon drága.
Még nem tudom mi legyen, vaterát nem néztem, nem szoktam.
http://olcsobabakocsi.hu/mamo-tato_agyn ... zitoi.html
Innen rendeltük a babakocsit is.

na megyek inni mert ma még semmit nem ittam :lol:
Persze, csak limonádét úgy fél litert



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok!

Húú de izgi, remélem minden rendben lesz az Uh-kon, és kiderülnek a nemek is ;)

Babakocsitémában: mi ragaszkodtunk ahhoz, hogy élőben is lássuk-kipróbáljuk. Szerintem ez nagyon fontos! Annyira meglepő, kiábrándtó dolgok tudnak lenni...

Bayar: Igen megérkeztünk vasárnap este...hát mit ne mondjak 24 óráig kellett pihennem, hogy a tömény Mg ellenére se fájjon a poci...
De köszi ma már minden oké velünk!
Igen, én is azt hallottam, hogy a kisfiúknál gyakoribb a bölcsőhalál... :(

Mi még a bútoron kívül, nem vettünk semmit. Babakocsi megrendelve, ill. van egy kisebb zsák babruhám(új-használt vegyesen) DE ennyi....
Majd szerintem május-júnus hónapban lesz minden beszerezve, július elejére össze is kell rakni már a kórházi csomagot....húúúú de izgi!

Puszzantás mindenkienk

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Szandrii! Dehogy haragszom, azért kérdeztem a véleményeket! Mi még egyiket se láttuk élőben, de a közeljövőben megejtünk egy-két boltlátogatást és a személyes találkozás és tologatás fog úgyis dönteni, mennyire néz ki strapabírónak, stb.! :-D Mindenesetre akkor az Espiro-t megnézzük, de már kérdőjelet raktam hozzá! :-D



miyori
 
 


Akkor kezdem most én a pocifotózást :D

Nekem elég látványos a változás :)
Ti is gyertek, mutizzátok!!!



Kép



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok!
Babakocsikat találtam egész jó áron ha valakit érdekel esetleg
http://www.grando.hu/4-funkcios-sk5176? ... category=1
Holnap lányok uh után beszámolót kérünk :) Én még csak jövő héten megyek.Meg jövő héten megpróbáljuk elintézni az apasági nyilatkozatot is hogy az is ki legyen pipálva :) Milyen furi emlékszem most mondtuk el apuéknak és már mindjárt itt a fele,már mindenki azon agyal hogy minden meglegyen és nemsokára mindenkinek a kezében lesz a kis csöpp akikről itt beszélgettük!Bocsi mindenkinek de én egy érzelmesebb vagyok nah most meg aztán főleg :) Akinek meg van az uh írjon mindenképp kiváncsi vagyok rátok!

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Bayar nagyon édes a pocid!:)

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


bayar: nagyon szép a pocakod, és nagyon látszódik a növekedés!

Mi így nézünk ki:
19. hetes pocak
Kép
21 hetes pocak
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára katapetra 2013.03.27 18:40-kor.

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!

Nagyon szép pocakotok van már! :-D Rakok fel én is holnap képet!

Most értünk haza a genetikai uh-ról. Minden a legnagyobb rendben, a méretei alapján nem 19 hetes hanem 20, de ez még változhat.

A lényeg: KISFIÚ! :-D



miyori
 
 


Miyori: Gratulálok!!!!!! De jóóóó, én pedig írom a táblázatba! Név?
és várom holnap a fotót!!!!! ;)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


A neve még nem biztos, a Patrik és a Kristóf tűnik eddig a befutó neveknek. :-D

Annyira jó érzés most már így gondolni rá!

Remélem a többiek is megtudják ma vagy hamarosan!



miyori
 
 


Na lányok, eddig bírtam :D !


Kép

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Úgy látom, eddig a fiúk nagy többségben vannak!:-)

Többieknek nincs ma eredmény? Nagyon kíváncsi vagyok, hogy egyenlítődik-e a nemek aránya!



miyori
 
 


Én is Miyori, csak olyan rossz, hogy sokan nemjönnek, és semmit nemtudni róluk.... :(

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!!!

Én is megjöttem uh-ról!!! Minden rendben szépen növekszik! :)

És mit láttunk a képen, egy KUKIT :P

Mi is kisfiút várunk! azt mondta a doki, hogy egészen biztos, és én is láttam, hogy pöcök van a lába között :)

Apa úgy meghatódott, hogy csak néztek a folyosón is, hogy most vigasztalom vagy örülünk, nekem meg fülig ért a szám!

A kis ruhákat sajnálom nagyon... annyi örömöm lehet, hogy vásárolgathatok neki :)

Úgy néz ki, hogy akkor Örs lesz, Katapetra beírhatsz minket is! :)
Tiszta kék lesz a táblázat :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Jaaaa ne haragudj Miyori nagy örömömbe elmaradt a gratulációm!!!
Olvastalak, csak még nem tértem magamhoz! :)
Szóval gratulálok, és kb egyidőben születik meg a kukisunk! :)

Szandriiii!!! Te is voltál már gyere mindenképpen!!!

És a többiek????



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Gratulálok Bayar! :-D Ti inkább kislányt szerettetek volna, vagy csak a rucik miatt? Én örültem volna egy kislánynak is, de ha cak rágondolok, hogy már tudjuk a nemét, mindig öröm könnyekben úsznak a szemeim! :-D

Tényleg egyre kékebb lesz ez a táblázat! :-D



miyori
 
 


Nono! Ácsi azzal a kékezéssel!
Engem tessék rózsaszínre pingálni, ugyanis nálunk KISLÁNY érkezik :)

Név dolgában picit had titkolózzak még. Igazándiból azért, mert még nincs olyan erős befutónk, csak 2 esélyes versenyzőnk. De hamar eldől ez is, ígérem.

Kedves fiús Kismamik! Őszinte gratulációm Nektek. Hatalmas örömötök lesz, ígérem! A kisfiúk nagyon tutik, őket már ismerem :)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Szandriii! Gratulálok!!! :P
Szuper, 1 fiú, 1 lány ;)
Imike mit szól a tesóhoz? Vagy egyenlőre még semmit!? :) Majd ha már ott lesz veletek a hugi!

Ez egy nagyon jó nap :) Örülök mindennek!

Miyori! Mikor még csak tervezgettük, akkor mindig kisfiút szerettem volna, úgy is beszéltünk róla, aztán amikor terhes lettem, akkor mindenki mondta, hogy nekünk biztosan kislányunk lesz.
Na akkor meg abba éltem bele magamat, átválogattam a ruhákat, hu de jó lesz... Most meg jött a meglepi kuki :) de hát ennek is nagyon nagyon örülünk. Első baba! :)
Majd a következő kislány lesz!



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Mi ma voltunk kötelező havi terhesgondozáson, ott is megerősített az orvos, hogy biztos kisfiú.
Én még szokom a gondolatot, hogy már nem kell lányneveket és lányos cuccokat nézegetni. Kicsit még furcsa, de nagyon örülünk neki. Mi is úgy voltunk vele, hogy mindegy hogy mi lesz. Én úgy éreztem, hogy kisfiú és a férjem is, a barátaink pedig azt mondták, hogy biztosan lány lesz. Nekünk lett igazunk! :-D



miyori
 
 


Gratulálok Szandriii a kishugihoz!!!!!



miyori
 
 


Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek, aki mostanában tudta meg a baba nemét. Én is ma voltam uh-n. Tovább kékítem a táblát, újabb fiú érkezik hozzánk. A neve valószínűleg Márton lesz. Hiányzó adatok még, lakhely: Pest megye, gyerkőcök: Gábor és Dani :D

Lilypie Pregnancy tickers
keyra78
Piliscsaba
 
 


Aztaaaa mire jövök :lol:

Sziasztok kismamik! :)

Húúh, hol is kezdjem?

Bayar: nagy-nagy gratula a Kukishoz, és hogy minden oké! Már írom is ! :)
Viszont így te is mehetsz shoppigolni, majd legközelebb kislányra gyúrtok, ahogy mi is :)!

Szandriii: Ez igen, így kell ezt csinálni ;) Gratulálok!!! Na jóóó....gondolkodjatok még egy kicsit a neveken ;) !

Keyra: Hát nem semmi, hogy te is kisfiút hordasz a szíved alatt :) ismét!
Jó egészséget az egész családnak! Nagyon szép nevet választottatok!

Nagyon örülök mindannyiótoknak!!!

Kép

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!
Nahát szuper!Nagyon örülök mindenkinek és nagyon gratulálok!Tiszta jó hogy tudjátok már ki is bújik a pocakban :) De elég rendesen kékül a táblázat! :) Már én is nagyon kíváncsi vagyok!Táblázathoz még annyi hogy szerintem sorlyke-nél is fiú jön mert a vonalzóján az van h babaúr a pocakban Noel,Áron névvel!Kedden megyünk szülésfelkészítő tanfolyamra hívott a védőnőm hogy most lesz az első és állítólag nagyon jó lesz.Csináltam ma pár képet pocisat meg rucikról hogy mennyit kaptunk! Kép Poci fotó Kép Rucik Kép Rucik

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Szuper lányok!!! :)

Kataperta nem kell kétszer mondanod!!! Ma megvolt a vásárolgatás :)
Majd dobok fel képet, miket termeltem be ;)

Ma már napközben is éreztem 1-1 rúgást, őrült jó! :)
Hát már erős nagyfiú :D

Sorlyke, nekünk nem jön elújságolni a jó hírt??? :roll: Gyeeeree!!!

Suprise! Látom nálatok is megvan a kezdő csomag :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


De jó Bayar,fantasztikus érzés mikor érzed!Már múlt este apa is érezte egyszer nálunk!
Sorlyke nekem se mesélt csak ahogy olvastam vissza a régieket ott láttam hogy más a vonalzója!Hát az az igazság még van rucink csak múltkor busszal jöttem haza és csak egy kis bőrönddel hoztam el!De most kocsival megyünk így sok mindent hozunk haza remélem :)
Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


suprise: nagyon szép pocód van! :)
és a ruhák is cukik!

Nálad mikorra várható a helyzetjelentés, mármint, hogy ki lakik odabennt?

Bayar: Helyes ;) Majd várom fotót!!!

Szandriii: Ígértél pocakfotót....várjuk :)

Pussssszantás

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Kicsi csibe, nagy buksi, a tojásból most bújt ki, kémleli a világot, ilyet ő még nem látott... Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok!

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


http://baba-mama.vatera.hu/agynemu_taka ... 43903.html

Bocsi de nem emlékszem már kinek kellett ágynemű de találtam hátha tetszik!

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Áldott, Békés Ünnepeket Kívánok! <3

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Lányok!!! Mindenkinek nagyon kellemes ünnepeket kívánok ( egy lánykorom béli fotóval) :P



Kép



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sorlyke1!

Most nézem a táblázatban, hogy Bátaszéki vagy!
Sok rokonom él Bátaszéken ;)
Tegnap éppen ott ünnepelt a család :D
Merre vagy amúgy? És hogy vagy?

Többiek? Hogy teltek az ünnepek?

Mi jól vagyunk. És a fotóval majd érkezem, csak készítsem el.

Ja és kislányunk nevét is kiválasztottuk. Majd megírom a sztorival együtt.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a húsvét! Volt sok locsolkodó és ettetek sok sonkát, tojást, stb.

Mi otthon voltunk, nagyon jó volt kikapcsolódni egy kicsit, tele ettem magam :-)

A pocakom az elmúlt egy hónapban sokat változott, nem tudom, hogy a képeken mennyire látszik, de feltöltöm nektek! :-D

Kép 2013_02_26

Kép 2013_03_30_ a félidő közelében :-D



miyori
 
 


Miyori: olyan kis helyes a hasad, felkúszott a baba a szívedhez közel :)

Szandriii: várom a fotót, és a sztorit :)

Mi jól vagyunk, egyenlőre más nem történt...
Szép estét!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Miyori! Ari a pocid! :) Nem olyan nagy!

Jó, hogy ahányan vagyunk annyiféle a pociforma és a méret! :)

Én meg most szomorkás vagyok, mert 2 napja csak 1x- 1x éreztem a tökmagomat.... :cry:
Remélem nincsen semmi baja!!!

Beindult a költözködés, ruhákat idehordtam Anyuékhoz, most már szinte itt leszünk, jövőhéten írjuk a szerződést.

Kicsit furcsa lesz, de majd csak találunk egy jó lakit hamarosan.
Anyuéknál is nagyon jó, csak meg kell szokni, hogy egy időre csak itt leszünk.



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Miyori nagyon édes pocid van!

Bayar ne izgulj biztos jól van csak mi se vagyunk mindennap annyira aktívak :) Meg biztosan érzi hogy valami pakolódás van és hagyja az anyukáját!Legalább most anyud sokat tud neked segíteni!Aztán úgyis találtok valami szépet!

Tegnap voltunk ezen a kismamatanfolyamon most egy pszichológus tartott előadást de úgy éreztem hogy nagyon nem ment bele hogy kiben mi is játszódik!Jövő héten lesz egy főnövér remélem az jobban tetszik majd!És holnap megyünk kukucskálni apa is ráér úgyhogy ő is jön velünk!Majd jövők a hírekkel hogy ksi bujkál odabent!Már nagyon izgulok!

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Megjöttem a genetikai uh-ról, szerencsére minden rendben a babával. Változatlanul kislány, kezdem elhinni :))
Azért sajna nem minden rózsaszín, méhlepény még mindig mélyen, sajnos hétvégén is túlerőltettem magam, volt is egy pici vérzés, úgyhogy továbbra is izgalom és mindentől eltiltás. :/
Hanga bukfencezik:)
Kép

Suprise: jó kukucskálást holnapra!!!
Szép pocak és mennyi ruha!

Bayar: én babám is egyik nap durvul, másnap nyugisabb, megfigyelhető melyik időjárást szereti, melyik frontra érzékeny.
Kisfiú? Szuper ám az elsőre, igazi szerelem, akiből majd klassz bátyó lesz! Nálunk bevált ez a felállás ;)

Miyori: kb. ilyen pici az én hasam is. :) Nagyon csini vagy amúgy!
Gratula a fiúhoz! Szépek a nevek.

Keyra: nálatok is fiú? Gratula! Tényleg jól kékülünk!!!!

Kíváncsi leszek, változik-e még valakinél a nem ezután....

Szandri: gratula a kislányhoz! Kíváncsian várom a nevet!

Kata: de jó formás pocakod van, szépen növeszti Beni! :)
Köszi a táblát, nálunk beírhatod a Hanga nevet.

Jó éjt Mindenkinek!

Kép
Kép
csipkebogyo33
 
 


Csipkebogyó! Gartula, nagyon jó kép, milyen combja van :P
Mi majd csak következőnek kapunk képet, most nem tudott adni...
De szerencsére most nem kell majd 7-8 hetet várni, 24-én megyünk ismét!

A 2 nap szünet után tegnap és ma már aktívabb a bogyókám, még fel sem ébredtem, de már rugdalózott.
És most is érzem :)

Köszi a tippet az ágyneműről, már sikerült venni, majd arról is teszek képet, meg a kisfiúcuccokról, ígérem :)

Gabella volt régen!! ??



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok!

Frissítettem a táblit, de suprise-t még várom, hog milyen nemű babát hord a szíve alatt.

Csipkebogyó: örülök, hogy minden ok a kis Hangával, jegyzeteltem :)
A lepényem nekem is még közel volt a méhszájhoz (19.héten), és mellső fali...nagyon izgulok, hogy szépen felemelkedjen a méhem növekedésével!

Szandriii: Fo-tót ké-rünk!!!! :D

Szörnyella???Elvagy tűnve
Becsengő, Sárgatulipán???

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk genetikai uh-n az Istenhegyi úton. Hajdú drnő is megerősítette, hogy kisfiunk lesz. Minden rendben vele, de van egy kis vesetágulata. Majd a legközelebbi uh-n alaposabban meg kell nézni. Azt mondta, hogy nem szokott gondot okozni, születésükre kinövik.

Csipkebogyó, gratulálok a kislányhoz! Nagyon szép nevet választottatok :D

Katapetra, a második gyerkőcnél nekem is rálógott a lepény a méhszájra, aztán szépen felmászott. Most szerencsére nincs ilyen gond :D

Lilypie Pregnancy tickers
keyra78
Piliscsaba
 
 


Nekünk ezen a héten nagyon korán lesz hvg, szóval most csak egy elköszönésre jöttem.

Kislányunk neve Kinga lesz.
Sztori majdcsak ideérek.

Képpel pedig az a helyet, h a fényképezőm egy ősrégi (digitális), vastag, elemes, 7 éves Samsung és haldoklik :(. De névnapomra jön a slim, smart, full hd (nem tom ám miket írok, csak ezeket szokták, nem? :) ) gépecske.
Van ugyan egy frankó kameránk, de azt nem lehet, vagy csak én nem tom időzíteni, így nem tudok képet sem csinálni magamról. Kisfiam meg még süsü az ilyenekhez, bármily meglepő :P . De nem felejtettem el, hogy tartozok.

Szép TAVASZI hétvégét kívánok.
Puszi :)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Sziasztok!

keyra: valóban a vesetágulatot az estek nagy többségében a születés után kinövik a babák...ne aggódj! örülök, hogy minden rendben a kisfiatokkal!
Uh képet nem kaptál?

Szandriii: valószínű én vagok nagyon fáradt (éjjel már nagyon rosszul alszom), de az első mondatod számomra nem esett még le....

Kinga nagyon cuki név, beírtam gyere majd vissza közénk mielőbb!

Suprise: Remélem jól vagytok! nagyon eltüntél! pedig már színezhetnékem van ;)

Mi 2 hét múlva megyünk a 24-26.heti cukorterhelésre, fogok kérni plusszba egy teljes vérképet(2 hónappal ezelőtt lett nézve) ill. Toxo-t is nézetek, mert még nem nézték, és szerintem ez igen fontos...+ először megyünk 4D-s UH-ra, ahol mozizunk egyet, és kérek még egy teljes körű vizsgálatot is plusszba, ami a méhlepényem, és a méhszájam állapotáról is tájékoztat. Már nagyon várom:D 25 hetes leszek.

Szép napot, itt esik :P

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Ma éjjel én is rosszul aludtam, de szerintem azért mert tegnap sikerült fél 11-kor kelnem :oops: éééés még fél 2-kor ledőltem és fél 4-ig szundiztam.... :lol:

Most nem tudom, hogy álmodtam, vagy a babám volt, de éjjel is éreztem, hogy rugdalózik, reggel viszont Ő ébresztett már fél 7-kor :) ezt tuti :)

Ma meg már megjártam a várost a táppénzes papírommal, de eben az időben... semmi kedvem... A fürdőt kisuvickoltam, remélem sok domestost nem szívtam be, nem vettem fel maszkot :?

Holnap mi is megyünk ide- oda, majd csak vasárnap este jövünk haza, hétfőn meg az ügyvéddel írjuk a papírokat!

Katapetra! Lehet, hogy én vagyok tudatlan, de én a kötelezőkön kívül nem csináltatok más vizsgálatokat, sőt, azt sem tudnám miket kell kérnem

:idea: :?:

Majd 4D mi is kérünk de csak 30 hét körül szerintem.
A cukorterheléshez a papír meg majd 19-én írja meg a védőnő, és gondolom utána kell mennem.

A méhszáj vizsgálat meg azzal együtt van, amikor vesznek kenetet 24-26 hét között nem?
A lepényt meg uh-on nézi!

Vagy csak engem ráznak le ilyen egyszerűen? :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Bayar: én is csak másoktól hallottam, hogy nézik sok helyen a toxot...szerintem nem elhanygolandó vizsgálat.

Én pl. a kenetvételt nem tudtam, hogy a 24-26. hét között is van :)
Mivel külföldön vagyunk, így mindenképpen kicsit szájbarágósan kell majd elmondanom, hogy mi az amit szeretnék tudni.
Itt is vannak ilyen vizsgálatok, de ha csak M.o-t nézzük, már ott micsoda eltérések vannak orvos-orvos, kórház-kórház között...
+ha már pénzt adunk ki, akkor legyen nyugodt az ember lánya.
Szerintem ezek, mind megállapíthatóak Uh-on, kivéve a kenetvétel, és a labor.
Jó hétvégét!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: