Új privát üzeneted érkezett!

Na megoldódott a probléma. Az NLC-s fórumban, ahol Ábellel vagyok ajánlottak dokit. Az egyiket ketten is, ráadásul rendel a városunkban, úgyhogy nem hagyhattam ki. Keddre kaptam is időpontot hozzá. Hurrá már csak egy hét. :)

Dr. Bánhidy Ferenc SOTE II.

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


Huraaaaaaaa :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Krirkri, ja de jó! Az meg különösen, hogy rendel helyben!

Hmmm, lehet, hogy ma én is hagymás tejfölös chipset eszem. Bár most ettem degeszre magam túrógombóccal.:D

Nálunk nagyon bejött a hálózsák, a lányok télen most is abban aludtak. Érdekes, többektől hallottam már, hogy ha állnak, nem szeretik, de Borka kifejezetten várja, hogy rákerüljön. Pedig nincs is olyanunk, ami a lábnál lukas. Az unokahúgom meg kifejezetten útálta már az elején.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
füles33
 
 

 
 

Igen, most pénteken megyek, 10:40-re. Már nagyon várom. Jól be is vagyok szarva, hogy nem lesz minden rendben :( Tudom, hogy ez nagy baromság, de mostanában olyan fura minden, régen sokat beszélgettem a babával, mostanában meg valahogy nem megy, nem érzem :( Tök lelkiismeret furdalásom van emiatt...

Én is sóskát eszem már két napja...

Ja és eddig a májkrém volt a menő, de tegnap azt vacsoráztam, és éjszaka, amikor szarul voltam, annak az ízét éreztem a számban, hát szerintem soha többet... Ahogy zöldborsófőzeléket sem...

Én ma egész jól vagyok eddig, annyi dolgom van, hogy nincs időm foglalkozni sem a lelkemmel, sem a rosszulléteimmel, sem a fáradtságommal.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Krikri,
ez jó hír! :) Remélem szuper doki lesz, és jól kijöttök majd egymással.

Viki,
minden rendben lesz! Nekem Emesével nagyon sokszor volt ilyen, hogy hetekig alig éreztem, hogy "kommunikálnánk". Ne aggódj, ez természetes.

Kaptam hagymás-tejfölös chipset, lement egy egész zacskó :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok!

Én sem vesztem el, csak kicsit nagy volt a nyüzsi, meg sikerült begyűjtenem egy nagyon frankó takonykórt is.:(
A takonykórt leszámítva minden rendben. Csipetke szuperül érzi magát, én már sokkal kevésbé.

Sikeresen beszereztem a kiskönyvemet is.:)És már én is alig várom a következő UH-t.


Látom nagy ám itt az élet.

Viki mindjárt küldök priviben e-mail címet, kaphatok még hozzáférést a táblázathoz?
:oops: :D

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Ó a táblázathoz itt az emailcímem!
ouitoujours(kukac)gmail.com

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Köszi Csajok mázsás kőtől szabadultam meg. Azt hittem a végén nem találok senkit. :? Kíváncsi vagyok milyen lesz. Sajnálom a másik dokit, jó lett volna hozzá járni.

De jó lesz neked Viki pénteken. Én sem érzem a kicsit, Ábelt éreztem, de most semmi. mondjuk nincs is időm szegénykével foglalkozni.

Én mindent kívánok édeset, sósat. Könnyű velem. :) Tegnap csak lecsúszott egy kis sushi. :)

Hálózsák. Ábel az első telt abban vészelte át, de utána már nem lehetett ráadni. Konkrétan megtanult benne közlekedni, de néha akkorákat zúgott, hogy inkább takargattam meg vastag pizsit adtam rá. Mostanra megszokta, hogy éjszaka is magára húzza a takarót.

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


Noci,
Igen, 56-62-es méretet érdemes beszerezni első körben. A többi méretet úgyis menet közben veszed, a gyerkőc növekedésének megfelelően.
Nekünk volt rövid és hosszú ujjú bodynk is. Az öltöztetés nagyban függ a család fűtési szokásaitól. Pl mi utáljuk a meleget, télen nappal max 21 fokra van bekapcsolva a lakás, éjjel még akkor sem fűtünk, ha kint -20 van. Ezért a babára én napközben hosszú ujjú body+ plüss hosszú rugit attam ( amíg nagyon pici volt). Da ha valaki távfűtéses kecóban lakik simán elég lehet a rövid body+ pamut hosszu rugi. Az az elv ( gyerekdoki mondta) hogy a picin eggyel több réteg legyen mint rajtad.
A hálózsákból mindog 1-2 számmal nagyobbat vettem, mint ami a gyerek valós mérete. Nagyon picire nem adnék vastag paplan hálózsákot, mert meg sem tud benne moccanni. Inkább vastagabb pamut hálózsák + egy kis takaró ha szükséges.
Van egy nagyon részletes kelengyelistám, majd feldobom ide. De még nagyon nagyon ráér vele mindenki!, :wink:

Gyerekes anyuk:
Akinek szopott+ cumis üvegből is evett a gyerek: MI A TITKA??? Mikor adtatok már cumisüveget is, milyen fajtát, hányszor?
Nekemugyanis az a bajom, hogy egyik gyerekem sem fogadta el az üveget. Volt hogy Flórát itt kellett hanyom doki miatt, lefejt tejjel, üveggel. És inkább üvöltött 14 órát, de nem evett belőle -3 hónapos volt akkor. Dávid dettó. Nem hiszem, hogy két ilyen gyereket dob a sors, tuti én csinálok valamit rosszul.
Flórának a szopit 4- hótól 10 hóig a Medela "szoptaníttal" kellett kiegészítenem, ami egy iszonyat macera volt. Gyűlöltem!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honeymoon, a férjem kiskanállal etette a gyereket a legelején, amikor nem akartam még a cumisüveggel elrontani a szopóreflexét (és én mondjuk nem tudtam felkelni a hajnali 2-es szoptatásra:)).

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Honeymoon!

Ne aggódj, nálunk is volt, hogy anyum vigyázott rá, míg suliban voltam és megvárt, ez azt jelenti, hogy 8 órát nem evett. Aztán anyukám rájött, hogy kiskanállal tetszik neki, pedig talán volt 5-6 hetes. Elmatekolt vele egy darabig, míg egy kisebb adag lecsúszott, de az idejébe belefért.

Mivel Kristófnak volt cumija, így ezzel utána nem volt gond, bár nagyon ritkán kapott cumisüvegből (talán 7-8*). 5 hónapos korától meg jött a kanállal való hozzátáplálás napi 1-2*, ahogy érdeklődött, a többi szoptatás.



latogato1983
Pomáz
 
 


Krikri,
Barna is szabin van a héten. Amúgy a Bartók B. Van a a rendelője a kórháztól nem messze. Ha csak uh-t szeretnél, az tőle függetlenül is működik. Az a jó benne, hogy ha ő szabin van, akkor az apukája veszi át a betegeit, szüléseit. Olyan sosincs, hogy valamelyikük ne lenne!!!
Telsz: 061 2094949
Ez a magánrendelőjük + az uh bejelentkezési száma is. Péter kedd, péntek rendel az apukája hétfő, csüt-ön. Amúgy jövőhéttől már lesz a Péter.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Oui,
Kösz, az ki van zárva! Hármom gyerekk mellett senki nem bíbelődik kiskanállal. :D A férjem meg főleg nem. :lol:
Számomra mindig misztérium volt az összes gyerek, akinek lehetett pótlást adni. :shock:
A meleg cici és édes anyatej után még eszik a szörnyű műanyag, keserű tápszerből?!
Nekem olyan volt mindkettő, mintha nem tudná mit kezdjen a cumisüveggel, csak forgatták a nyelvükkel, vagy üvöltöttek, még a látványtól is. :?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Csajok,
Mivel úgyis zárt a táblázat, mi lenne , ha tennék bele telo számot is?
Ez most főleg krikri kapcsán jutott eszembe.


Ekruzs,
Ha olvasol még minket, mizu veled?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Az Aréna plázában is nyilt egy Waiting for you kismamabolt! Szupercsini cuccaik vannak.

Aki szeretne majd a szokásos nagymamás Anita szopi melltartóktól elrugaszkodni, annak nagyon ajánlom a Hot Milk márkát!!! Szép, szexi, és nagyon kényelmes. A B.Boom üzletben lehet kapni.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honeymoon: Nálunk a lányom az első 6 hétben tejet csak ciciből kapott, mert féltem, hogy nehogy cumizavaros legyen, viszont kapott teát cumiból (édesköménymag + ánizsmag, szigorúan cukor nélkül) kiegészítésnek, főleg hasfájás miatt. Nem volt belőle probléma. Kb. 6 hetes kor után megpróbáltuk cumiból is etetni lefejt anyatejjel, de az az igazság, hogy annyi levegőt nyelt közben, hogy olyan volt mint egy kis dob, szóval elég sokáig nem erőltettük. Aztán egy idő után ez már nem okozott problémát. Ugyanakkor van olyan barátnőm, akinél a cumi bekavart, pedig ő is csak teát adott a babájának. Szóval szerintem ez babafüggő.
csutak27
 
 


Miért jó ez a szopis melltartó? Nekem most pont több barátnőm is mondta, hogy ők nem vettek, a rendes melltartóban járnak, ha szoptatnak, akkor alulról megfogják és feljebb tolják. Ez miért nem jó? Én meg értek hozzá. :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Nekem kényelmes volt, + a régi melltartóim nem jöttek rám, és ha már újat kellett venni olyat vettem aminek a kosara oldható.
csutak27
 
 


Viki,
Amikor belövel a tej, akár 2 méretet is nő a melled (az első hónapokban) A régi melltartóimba tuti nem tudom bepaszírozni a mellemet.
És csak a nem merevítős, nem push-up-os melltartót tanácsos úgy felhúzni, különben baromira tudja nyomni a melledet felül a merevítő. De kinek a pap kinek a ....

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Ráadásul, szoptatás alatt, egy sokaknak folyik a tejük, főleg az elején. A régi csinos, csipkecsodákat azért kár erre feláldozni.
Plusz én amíg szoptattam egyáltalán nem tudtam a régi melltartókat hordani - mert ilyenkor tényleg nő az ember melle min. 1 méretet - még akkor sem, amikor már csak napi 1x volt szopi. Kipróbáltam, fél óra után letéptem magamról, aztán 2 nap volt, mire a csomókat sikerült kimasszírozni. 10 hónap szoptatás után nem gondoltam, hogy ilyen előfordulhat. De ezt úgyis látni fogod, ha eljön az ideje (ha meg nem kell új melltartót venni örülj neki, mert akkor ennyi plusz kiadással kevesebb).
csutak27
 
 


Hát erre a hogyan etessük meg a gyerekkel a lefejt tejet cumisüvegből technikára én is kíváncsi lennék.

Kata 1 éves koráig szopott, és egy korty tejet nem volt hajlandó elfogadni cumisüvegből. :(
Pedig cumi az kellett neki.
Ja és a fagyasztott tejet azt kenhettem a hajamra. Még az ételbe belekeverve sem ment. Akkor inkább nem evett. :( Így még a kajájába is frissen kellett fejnem a tejet. Szó szerint egy fél fagyasztónyi anyatej landolt a lefolyóban.:(

Szoptatós melltartó az KELL!!! Kényelmes, és tényleg brutálisan be tud durranni az ember melle a tejtől. Na akkor kizárt, hogy bárki is eltudjon magán viselni egy merevítős csodamelltartót.

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Szoptatós melltartó tényleg kell - én nem nagyon tudom elképzelni ezt a felhúzom a simát fentre dolgot, az iszonyat kényelmetlen lehet. Meg amúgy is, az legalább olyan kényelmes, hogy nem ad plusz kellemetlen érzést, az lesz bőven. :)

Emesének elég korán adtunk már cumisüvegből anyatejet, nem volt vele gondja. Lehet, hogy minél korábban kell neki megmutatni? Nem tudom.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Én nem azt mondtam, hogy a régi melltartójukat hordták, hanem hogy normál melltartókat vettek, csak nagyobbakat. Én pl ázsia centerben szoktam melltartókat venni, ott 2-3 ezer forint között vannak, csak ezért kérdeztem, mert lassan vennem kell, mert iszonyatosan megnőtt a mellem, hogy mennyire ruházzak be :)

Na majd meglátjuk :)

Voltam bent egy butikban, tök jó nadrágszoknyát vettem, aminek ilyen passzentos a teteje :) Juhéééé.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki: Szerintem mindenképp szerezz majd be szoptatós melltartót/melltartókat is. Nem kell folyamatosan azt hordani, meg lehet szoptatni a kicsit úgy is, ahogy a barátnőid, de szerintem az leginkább csak akkor praktikus, ha kimozdultok és nem szoptatós melltartót akarsz felvenni a ruha alá. De gondolj bele, hogy kb egész nap melltartó lesz rajtad (én abban is aludtam, sikerült kifognom egy nagyon jót (Honeymoon: pont egy Anitát :D ). Otthon sokkal kényelmesebb egy szoptatósban lenni, csak azt lecsatolni, mint egy merevítős, szivacsos merev melltartót húzogatni, ami emár egy 10 perces szoptatáskor is biztosan durván elszorítja a melled, ha kicsit is ráér. Egy-egy ilyen nyomástól akár még egy tejcsatorna is elzáródhat, amiből mellgyulladás is lehet. Ha meg teljesen felhúzod a melledről az meg kényelmetlen is és macerás is.

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


Honeymoon, egyik gyerekem sem ivott egy korty tâpszert sem, az anyatejet nèha cumisüvegből az első, mert a szakjogàszimat csinàltam. Fèrjem nèha éjszaka kiskanàllal. A màsodiknàl nem szorultam sr cumisüvegre se kiskanâlra, meg se kottyant az éjszakai szoptatàs.
Akkor ùgy làtszik ebben nem tudok segìteni.

Szoptatòs melltartò nélkül sztem nem is lehet az elején szoptatni. Főleg, hogy a parkban, autòban is simàn szoptatok ha kell. talàn diszkrètebben is megy vele a dolog. De elsősorban: kényelmes.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Jòèjt!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Oui,
Az éjjeli szopival nekem sincs bajom. Nekem inkább az a problémám, hogy 2-2,5 hónap után már nem elég a tejem ( gondolom ez most sem lesz másképp) egész napra, viszont a pótlást valahogy meg kell oldanom. És ez eddig nem ment cumisüveggel - ami nyilván az én bénaságom.
Viszont az a macerát, küzdelmet, amit a Szoptanít jelent, 2 nagy mellett biztosan nem vállalom.

Krikri,
Tényleg jók az Anita melltartók, nekem is van pár, de az fix, hogy nem a szexualitàs jegyében tervezték őket. :)
Én akkor is szopis melltartót hordtam, ha éppen a gyerek nem volt velem ( csak abba fértem bele), és nekem jó érzés volt, 1-1 " szexisebb" darabot magamon tudni. :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Jó reggelt!

honeymoon: Teljesen igaz, rólam sem akarta férj egyszer sem nagy hevesen leszedni. :)

Amúgy engem a szoptatás egyenlőre egyáltalán nem foglalkoztat. Ábellel már előtte elkönyveltem, hogy biztos nem fog menni, de nem volt semmi gond. Most is úgy vagyok vele, hogy majd lesz valahogy. Remélem úgy, mint Ábelnél, de ha mégsem, igyekszem abból sem lelkiismereti problémát csinálni.

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


A szoptatós melltartó vágylohasztó hatását is ki lehet azért küszöbölni - korom sötétben. :D

Nekem miután beállt a szopi ideje, sokkal kényelmesebb volt egy sportmelltartó, mert jobban tartotta, de mégsem szorította a melleimet. Viszont ez tényleg csak otthon volt praktikus, amikor le tudtam venni szoptatás előtt.
andi1982
 
 
 
 
 


Én abszolut Anita párti vagyok! Itthon már most is a sportmelltartójukat hordom. NAgyon kényelmes! Szerintem vannak tök szép szoptatós melltartóik is. A szoptatás meg nem feltétlenül a szexualitásról szól.... Az nagyon fontos, hogy megfelelő kialakítású melltartót hordjunk szoptatás alatt, olyat ami segít vinni a plusz terhet a gerincnek. Hosszútávon meg segít abban, hogy ne ereszkedjen meg annyira a mell. Én éjjel-nappal abban voltam, persze ha elmentem valahova (nem a játszótérre) akkor volt normál melltartóm is, olyan mint korábban, csak nagyobb kosármérettel. :D . De amikor pl: esküvőre mentünk ott átcseréltem a szopi melltartót, aztán mindig visszaöltöztem. Az Anitás termékeknél egyébként az a jó, hogy én a harmadiknál is ugyan azokat a darabokat fogom hordani, mint az elsőnél. Egyáltalán nem használódtak el.

hnézsófi
 
 


Cumisüveges kérdés szerintem gyerek függő. Gergőnél aventet vettem, amivel semmi gond nem volt. Ha valamiért nem voltam otthon, akkor abból evett. Sőt egy idő után ráálltunk arra, hogy este szoptattam, aztán meg még kapott üvegből lefejt tejet. 8 hónapos koráig szopizott, mert akkor sajna elfogyott a tejem, úgyhogy tápszerre váltottunk. Semmi gondja nem volt.
Petinél megküzdöttünk, mert nem fogadta el az üveget (semmilyet sem pedig a piacon fellelhető közel összeset próbáltuk). Ő is 8 hónapig szopizott, aztán abbahagyta, pedig még volt egy csomó tejem. Csak szilárdat akart enni, 2 hónapig küzdöttünk, mir ehajlandó volt tápszert inni, hol pohárból, hol kanállal..... Aztán egy szilikonos csőrös poháron véletlenül kiszakítottam a lyukat, na az volt az áttörés. Azóta amikor cseréljük, át kell lyukasztani és akkor ömlik a szájába. Neki ez vált be.
Gergő 4 éves létére a reggeli tejét még mindig aventes cumisüvegből issza..... :oops:

hnézsófi
 
 


Hm, lehet, hogy az Anita melltartókat újra kell próbálnom. Nekem nem annyira tetszett bennük, hogy nem olyan rugalmasak, mint más szoptatós melltartók. Csak egy van belőle nekem, és nem is igazán szerettem.
Mirussal úgy lett szoptatós melltartóm, hogy a kórházban az egyik nővér árulta. Azokat nagyon imádtam, pamutból voltak, mégis rugalmasak. Semmi csicsa:). 2500 ft volt egy darab, rögtön vettem is 2-t.

Cumisüvegből nekünk avent volt, de már csak nagyobb korukban vetettük be őket igazából, akkor úgy, hogy lecsippentettem a tetejéből, hogy jobban folyjon.

A fagyasztott tejeket én is csak kidobtam... semmihez nem tudtam őket felhasználni. Arra azért most is elteszek vagy 10 adagot, hogy ha el kell mennem, a férjem tudjon etetni, ne az elmenés előtt kelljen vacakolni a fejéssel.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Ja igen, és én 1 éves koruktól már tehéntejet is adtam nekik az anyatej mellett, főleg kakaó formájában. A tápszert kiköpték.
Mind a ketten ekcémásak voltak, főleg télen, de azt nem tudom, hogy a tehéntejtől-e, vagy csak a téli hidegtől és száraz levegőtől. Nyáron mindíg jobb volt a helyzet, a száraz bőr eltűnt.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Sziasztok!!!!

Szoptatós melltartót én is veszek, csak ki tudja majd milyen méretben kell vagy nincs ott méret vagy hogy van!?!?

Viki: holnap mielőbb gyere a hírrel mi volt!!!!

Honeymoon: én nem bánnám ha feltenned a listát :oops: Nezelodnék mert igy hogy itthon vágyó táppénzen mar uncsi minden és kiváncsi vagyok miből menni darab mi szerepel köszi :oops: :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Csajok, ne csináljunk egy google csoportot? Oda lehet akkor küldeni anyagokat, fájlokat, könyveket, akármit. Ha igen, megcsinálom szívesen.

Én is nagyon várom már, hogy holnap legyen, már csak azért is, mert végre kialudhatom magam :) Most valahogy elmúlt az aggódásom, mert valahogy annyira vannak a tünetek és a hasam is nő, hogy minden rendben kell, hogy legyen...

10:40-re megyek, majd bejelentkezem mobilról utána, mert barátnőzni fogok menni :)

Azért most, hogy szóba került, kezdek izgulni :) Főleg azon, hogy a doki ne nézzen hülyének, amikor beállítok, mert csak a 12. héten kellett volna mennem...

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Zsófi,
Jéé ezt nem is gondoltam volna, hogy ugyan az a módszer nem működött mindkettőnél. Amúgy mikor adtál neki elöszôr üveget, hogy elfogadta?
Amúgy ahogy elfogyott a tejem ( totálisan) lassacskán elfogadták az üveget, csak valahogy a cici+ üveg combo nem ment nekik. :D
Ha csak 20 ml tejem is volt, már nem kellett az üveg

Flóra szeptemberben lesz négy de még ő is gyakran cumisüvegből issza a reggeli kakaót. De akkora a luk hogy a hüvelykujjam befér rajta.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honeymoon,

Sajna már nem emlékszem. Mindkettőnél elég hamar kellett tápi pótlás, vagy lefejt tej pótlás, mert Gergő 4320g volt Peti pedig 4550 g szóval a legelején nem voltak elég kitartóak, hogy a súlyuknak megfelelően egyenek, úgyhogy mondta a doktornénink, hogy "tömjem" őket. Kellett is, mert főleg Peti volt h 1,5 óránként evett éjszaka 2 hetesen, amihez nem igazán akartam hozzászoktatni :-) meg persze nem is nagyon bírtam utána a másnapokat...
Nálunk tök más a 2 gyerek. Ami az egyiknél működött, a másiknál nem :-)

Nóci! Még nagyon ráérsz a szoptatós melltartóval! Az Anitál van egy táblázat, hogy mikor mit érdemes venni, majd belinkelem. Ha elfelejtenéém kérjétek számon! :oops:

hnézsófi
 
 


Sziasztok,
nekem megvolt az első ebédvisszaköszönés :)
Meg iszonyúan fáj a fejem, délután nem láttam már a fájdalomtól. Csak a holnapi halálvizsgát kéne átvészelnem, aztán szenvedhetek kedvemre.
Viki,
de jó neked! Majd írj, mi volt. Ne szóljon be a doki, hogy előbb mentél, kismama vagy, ha akarsz, hetente mész :) Különben is, még fizetsz is... :)

Jó éjt nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Zsófi,
Nálunk is ugyan ez volt a baj, Dávidom is 4 kg felett született. Már 2-3 hetesen simán bezúzta a 230 ml egy kajára. Hiába kötöttem magam a csapra, ettem ki a hűtőt és csináltam minden woodoo tejszaporító praktikát, nem volt elég neki 3 hónaposan a napi 1,2 L anyatej sem.

Nóci, szopi melltartót elég az uccsó hetekben venned. Iszonyat sokat változik még addig a melled!!! A gépen van a lista ( ilyenkorvtelórol írok) majd előbányászom a hétvégén és felteszem.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Noémi,
Gyerek + tanulás+ hányós terhesség??!! A hősök mai érdemrendjét ma te kapod! :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Jó reggelt!!!


Honeymonn: rendben köszi várom
Majd :wink:

Zsófi: Jöhet a link akkor :wink:

Viki: drukk a mai dokihoz!!!Bizti minden oké :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Noámi a hányásért nem irigyellek, viszont már hamarosan vége az első trimeszternek, akkor minden jobb lesz!
Azt is mondják, hogy akkor múlnak le a rosszullétek, mikor először megérzed, hogy megmozdul a baba! Olyan jó lesz lányok!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Viki: gondolok rád!!!!! :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Viki?!??
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Na ma reggel nálam is tiszteletét tette Vuk pajtás.:( Ráadásnak rögtön ébredés után sikerült meglátogatnia.:(
Ráadásnak most az elmúlt 3 napban nagyon elkezdtek kínozni a tünetek.
A szagokkal totál hadilábon állok, de ez most már olyan szintig elfajult, hogy nem bírom öklendezés nélkül kicserélni a gyerek pelenkáját, és nem a kakival van bajom, hanem a tiszta pelenkának van egy jellegzetes szaga amit nem tudok elviselni.
Mindehhez a vérnyomásom sikeresen leköltözött a pincébe. Jó ha eléri a 100/65-t. De kávét nem bírok inni, mert akkor jön Vuk. :(
A háztartás szó szerint úszik, mert arra már nincs energiám, hogy kiganézzak rendesen.:(

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Bobojoszka: igen ilyenkor erősödik meg alt. a rosszul lét :lol: Nálam is igy volt kitartás nem tart sokáig :wink: Lakással nem foglalkozni majd rendben lesz :wink:

Nem értem mért azt írja a babanet hogy 11 kor irtam mikor 13 kor irtam hol van VIKI!?!?!

Azt mondta jeletkezik utána teloról!!!!irgum-burgum!!!!!!!!!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Köszi, a biztatást!
Nem az a bajom,hogy tünetem van, inkább az, hogy most sokkal rosszabbul viselem, mint Katával. Nála nem voltam ki ennyire.
Meg azt is tudom,hogy nemsokára jön a fészekrakó ösztön, amikor is kifordítom majd a lakást a 4 sarkából és mindent fényesre suvickolok. Katánál is ez volt. Mire megérkezett addigra az utolsó szekrény is csili vili volt, vigyázzban állt minden.

Noci szerintem a profilodban állítsd át az időzónát. Biztos az lehet a bibi.

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Remélem minden ok Vikivel!!!! Hahoooooo!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok,

vizsga pipa :D

Bobojszka,
sajnálom! Kitartás! Kávé helyett igyál teát. Az is segíthet a vérnyomáson. Sőt a kakaó is, asszem.

Oui,
ó igen, ha majd megmozdulnak :D :D Olyan jó lesz :D


Viki!!!??? Miattad jöttem elsősorban :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: