Új privát üzeneted érkezett!

34 éves vagyok 17 hetes a pocaklakóm Albertirsán élünk szerencsére kertes házban, így majd lesz hol játszani a Babónak:) Nem tudjuk még mi a neme, de már kíváncsian várjuk kukacos lesz-e vagy puncis :) Persze első babának fiúcskát szeretnénk;) Most vége a vizsgáimnak, szerencsére jövőre meg érettségi lesz, ha már ilyen későn érő tipus vagyok:)
sunflower77
Pest Megye
 
 


Lányok, aki szed magnéziumot, milyet szed és mennyit? Mert éppen néztem, hogy a MagneB6-ban van a legkevesebb..... És állítólag a magnézium sem túladagolható, mint a C vitamin....

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika Én béres magnéziumot szedek, ebben jóval több van, mint a magne B6ban, aszem 5x annyit számolt a patikus nekem. De a DM-ben tök sok -féle van, most C vitamint is ott vettem fele annyiért, mint a béres-féle :roll:. Csak rohadt citrom ízű :evil:

Sunflower Ezen a tpoicon jó eséllyel pályázol fiúra, eddig többségben vannak a fiú babák :). Irigykedek a lezárt vizsgáknak, nekem még van egy szigorlat, a hátam közepére kívánom :evil:. Tudod folytatni a sulit a baba mellett? 3 vagy 4 évesre jársz?

Bobek Az én csajom csak más babákat puszilgat, a miénket még nem, aszem, ez nagyon elvont neki :roll:. De a 3 hónapos Judit baba ma egy csomó puszit kapott :)

Gemini Nyugodtan kérdezz hordozásról, én a legtöbbet you tube-ról tanultam, aztán kipróbáltam és gyakoroltam. Nem minden tetszett nekünk, a háton hordást én szerettem kevésbé, Szaffi egész jól tűrte például.
Asztrológiáért elismerésem, hallgattam egy fél évet csillagászat specit az egyetemen, matek és fizika tanárok is felvehették a csillagászok egyik „lightosabb” tantárgyát, kb. a 3 előadás körintegrálos egyenlőtlenségénél vesztettem el a fonalat :lol:. De addig tényleg érdekes volt :lol:. És hihetetlen karakter volt az előadó, sajnos pár hónappal később meghalt :cry:. Szóval a szememben mindenki, aki tud számolni a bolygók, csillagok, csillagképek mozgásával, változásával, az egy zseni :)
Ismerős nagyon dicsérte a mosható pelust, ők csak utazáshoz használtak eldobhatót. Én ehhez roppant finnyás vagyok :oops: Amint leveszem a kakát, becsomizom és megy az erkély kukába :oops:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

A pénteki UH szerint erősítem a lányok táborát fórumon belül. 90 % esélyünk van egy lányra ismét.:) Úgyhogy Rekuja, Uradnak üzenem, van még esély!! Nézegette a lába közét, de nem igen látott semmit, tényleg teljesen puncisnak tűnt. 100%-ra majd egy hónap múlva mondja. Óvatos.

Mosható pelenka? Nagyon macerásnak gondolom. Nálunk egyébként is mindig tele van a szennyes kosár. Hiába megy a mosógép szinte minden nap, valahogy az a kosár soha ki nem ürülő fajta….
Nálunk a Pampers vált be, az nagyon. Szeretem, mert könnyű. A libero nekem nagyon keménynek, sprődnek tűnt. Persze, ez attól is függ szerintem, hogy melyik babó milyen testalkatú és nemű. A barátnőmnek pl. fia van, és esküszik a liberóra, mert neki a pampersből mindig kifolyt a pisi. Én a DM-es kártyámat előszeretettel használom, és mindig kedvezményesen vettem a pelust. Most hogy már egy éve nem kell pelenka, gyűlnek a pontok rajta, és lesz elég, hogy télire ismét elkezdhessem felhasználni a kuponokat….

Magnézium. Én csak néha szedek, amikor érzem, hogy keményedik a pocak. Nekem a Dokim a MagneB6-ot, ajánlotta, mert azt mondta, hogy abban van a leghatékonyabban felszívódó magnézium. A férjem utánanézett és tényleg. Az sem mindegy, hogy milyen formában vesszük magunkhoz ezeket az ásványi anyagokat.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
zsabo76
Kecskemét
 
 


Most nézem Rekuja, milyen cuki Szaffi új képe. Irigyelek minden anyukát, akinek a lánya engedi gumizni, csatozni a haját!!!

Bobek! De aranyos lehetett a kislányod, ahogy a tesót hiányolja. Nálunk a pocakpuszilgatás és simogatás van most porondon. De verbálisan így még nem fejezte ki tetszését.... Igazán megható.

Üdv itt Sunflower77! Kellemes "pocakoslétet" kívánok!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
zsabo76
Kecskemét
 
 


És a Béres Magnéziumból mennyit szedsz Rekuja?
Én most arra gondoltam, hogy reggel-este MagneB6, 2 szem, ebéd után meg Béres. Aztán ha megyek dokihoz, megkérdezem....

Tudom, tudom, ezerszer mondtam, de Anyukák, tudjátok milyen megható is egyben, ma egy éves Dóri. Minden percet újraélek és nem is tudom hányszor könnyesedik be a szemem.... Éppen most repesztette meg a dokim a burkot :) Egy év, rengeteg idő és mégis olyan gyorsan eltelt.....

Zsabo, gratu a kislányhoz, nem hiszem, hogy 19 hetesen ne tudnák pontosan megmondani, ha a baba mutatja magát. Én már nagyon várom a július elejét, annyiszor olvastam, hogy fiúból is lehet kislány, meg fordítva. Nekem mindegy a neme, de kíváncsi vagyok :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika 85!
Gratulálunk Dóri 1 éves szülinapjára! Isten éltesse Őt nagyon sokáig egészségben és szeretetben!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
zsabo76
Kecskemét
 
 


Zsabo, köszönjük szépen, így legyen!!!! :wink:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Nyuszika, Isten éltesse a kis egyévest! Gratulálok és még legalább 99 szülinapot kívánok Neki!

Sunflower! Üdv köztünk! Hol fogsz szülni?

Zsabó! Gratulálok a valószínűleg-lánykához!

Lányok, nekem már megint 3 napja szétmegy a fejem. :cry: Kezdek megőrülni. Gyógyszerrel nem próbálkozom, úgyse hat, csak mérgezném a babácskát. Tudtok valami homeopata bogyót esetleg?

Istenhegyis AFP-n-kombinálton senki nem volt?

Én a héten megyek a leendő szülésznőmhöz. Én azt gondoltam, korai, de állítólag ilyen korán kell megkeresni. Ti voltatok már szülésznőnél?

Pelus: anno én Liberópárti voltam. Nekem a Pempersből folyt ki minden. Tényleg testalkaton múlik.

Én nem szedek magnéziumot. Azt a debella Magne B6-ot úgysem bírom lenyelni. Egyik gyerekkel se szedtem, pedig rendszeresen keményedtem. Most is.

Kislányom tegnap elkezdte a pocakpuszilgatást is. :D Később odajött és mutatta, hogy nézzem meg, az ő hasa is alig fér már el a pizsamában, mint az enyém. :D

bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 


Boldog szülinapot Dóri!!!

Bobek Cuki a „terhes” lánykád :lol:. Kíváncsi vagyok, mikor jut el odáig, hogy bbákat dugdosson a pólója alá :)
Liberó vs. Pampersre azt is hallottam már, hogy anyatejes babáknál sokszor kifolyik a kaki a pampersből, ezért is jobb ott a libero. Sajnos, nekünk nem volt ilyen gondunk :cry:.
Istenhegyin nekem aznap mondtak eredményt, felhívtak telefonon (megadtam az adatkérő lapon a számom). Szerintem csörögj rájuk, biztos segítenek a lányok!

Nyuszika Igen, az első szülinap nagy mérföldkő. Remélem, a második is az lesz, és nem nyomja majd el a kistesó :roll:. Mármint nálunk. Mi is minden percet újraéltünk apával, mi ugye 1 nappal korábban, mivel Szaffi hajnali 0:23-kor született, szóval maga a szülés élménye nálunk akkor is 14-éhez kötődik, ha a szülinap 15-én van is :roll:. Komolyan mondom, nem is a csemetének nagy emlék a szülinap, hanem az anyának 8)
Béresből napi 2-3 darabot eszek. A reggeli fix, aztán attól függ, hogy vagyok, vagy délután veszek be, és akkor este is, vagy csak estefelé. Ha csak reggel szedem, éjjel szinte mindig begörcsöl a lábam :(. Ha fárasztó volt a délelőtt, vagy délután nem tudok pihizni, akkor napi 3. Magne B6ból nekem 3x2-t írt fel a doki, az kb 1-2 béres-féle bogyó.

Zsbó Akkor még van apának is remény a második lánykára is :). Bár én egyre biztibb vagyok a fiúban, a minap azt álmodtam, hogy 4d uh-n egy kukit nézegetek :lol: :lol: :lol:. Persze ezen a héten se fogjuk megtudni, mert apa mégse jön velünk uh-ra :evil:. Nagyon haragszom rá, mert direkt akkorra kértem időpontot, amit megadott, hogy tuti ráér, erre tegnap bejelentette, hogy ja, szerdán délelőtt államvizsgáztat :shock:. Rohadt egyetemisták, bukjon meg mind :evil:. Amúgy nincs bennem semmi rosszindulat :D. Én meg megfenyegettem apát 1 hónapja, hogy én ugyan meg nem kérdem a nemét, amíg ő nem jön végre el egy uh-ra. Szóval még egy hónap izgulás lesz emiatt :).

Csajok, kezdünk átmenni DM reklámba :D Én is kupon-fun vagyok, bár aszem pontok ide-vagy-oda, néha máshol olcsóbb lenne a pelus :). A legbosszantóbb, hogy a csepeli DM-ben sokszor nincs nagy kiszerelésű pampers (kartondobozos), és így a 25%-os kupont nem lehet elég hatékonyan kihasználni :evil:. Ja meg a múltkor majd egy hónapig sose volt 4-es vagy 4+os, amikor mentem :shock:. Mi amúgy a játszón cserélgetjük a kuponokat, szóval én odaadom a liberót meg a babylove-ot, kapok érte pamperst :). Tiszta pelenka-maffia :lol:. Popsitörlőben viszont a DM-es a legjobb ár/teljesítményben, az olcsóbbak nekem mindig kiszáradtak, mire a zacsi aljára értem :shock:, a drágább meg nem tudott többet. Ja, de, a NIVEÁson cuki kék macik vannak, ez fontos kakatörléskor :lol:

Mai szülői tapasztalatom: nézd meg a gyerek cipőjét, mielőtt felemeled, különben kutyaszaros lesz a farmerod :evil: :evil: :evil:
Megyek is, levakarom a cipőjéről a maradványokat (farmerom már kimostam). Amúgy a csajszi boldog volt, mert ettől kezdve minden pocsolyába beengedtem, hátha leázik a java :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Szaffi copfjaihoz: kb. két hete lett elég hosszú a haja hozzá, én lepődtem meg a legjobban, hogy hagyja, sőt követeli a copfokat :shock:. Én nem vagyok túl csajos beállítottságú, így ezek a hercegnős megnyilvánulások nekem nem nyilvánvalóak :). Amúgy nem, nem tűri sokáig, folyton el akar menni menet közben, úgyhogy marha kajlán állnak a kis pemzlijei, csak a fotón nem látszik :) De muszáj, mert nagyon hosszú a haja és izzad a kis nyaka + nem lát tőle és homokos kézzel simítja folyton hátra, ha nincs felkötve neki :evil:. Hajvágás apa miatt szóba se jöhet a kis loknisnál, max frufrunyírás

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja: Mit szólsz egy zöld színhez a táblázatban? :)

Bobek: Nagyon édes lehetett a kislányod. :lol:

Nyuszika: Én magnerot-ot szedek 3x2-t. Egy szemben 500 mg van. Mellé külön B6-ot szedek, hogy a magnézium felszívódjon. Ezt a dokim javasolta. Megkérdeztem a túladagolást, azt mondta nem lehet, majd kipisilem a felesleget. :) Ezt ráadásul nem lenyelni kell hanem szétrágni ezért is szeretem.

Zsabo: Egy újabb kiscsajszi!!!!! :lol:

Csajok!
Ti mikor kezdtétel el megvenni vagy megrendelni a babaszoba bútorokat? A többi dolgot? Nem tudom mikor álljunk neki. A bababútor amit kinéztünk 8 hétre érkezik meg a megrendeléstől és van esély rá, hogy az ikrek miatt befektethet a doki a 7. hónaptól a kórházba. Nem szokása, de soha nem lehet tudni. Most még félek bármit is venni, mert mi van ha történik valami baj?????
Bocs hogy nyűglődöm, de nem akarok semmit elkapkodni,de nem szeretnék kifutni az időből sem és a kórházból távirányítással berendezni a babaszobát. :(

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


Zafír, köszi az infot, most vettem Béres Magnéziumot, azzal vacakolok. Most úgy érzem pláne fontos a Mg.

Babaszobát mit a 28. héten kezdtük, megrendeltük a bútort, ami elvileg 4 hét. Erre???? A szoba, teljesen a 37. hétre lett kész...... Szóval valóban érdemes foglalkozni a bútorral időben, főleg Nektek. Én a helyedben megvárnám a 20. hetet és ha ott is minden ok, nekiindulnék babaszoba kapcsán. Sajnos, mint tudjuk, az utolsó hetekben is lehet baj, de nem szabad ebből kiindulni!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika: Köszi! Mi jövő hét csütörtökön megyünk Elekeshez genetikára, addigra meg lesz a vérvétel eredménye is. Arra gondoltam, hogy az azt követő héten elkezdünk rendelgetni. Az már csak néhány napra van a 20. héttől.
Próbáld majd ki a magnerotot. Nem olcsó, de szerintem jó.

Zsuzsko: Örülök, hogy minden rendben van. Sajnálom, hogy ilyen kalandban volt ma részed. :(

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


Zsabó
Én is gratulálok a kis csajszikához!! :D :D És egyébként nevetek van már?

Zafír
Mi Livikénél a 6-7 hónapban kezdtük el megvenni a bababútorokat. Ezeket most örökölni fogja a kistesó :D :D

Ma voltam vérvételen, levették az AFP-t. Hál' istennek gyorsan haladt. Sajnáéom zsuzskó, hogy ennyit kellett várnod az orvosnál. Azért ez durva, hogy ez így működik. Amúgy ezt én is tapasztaltam, hogy a kisebbség állandóan felpakolja az egész rokonságot, bárhová mennek. De ha meg szólni mersz..........Már lassan mi leszünk a kisebbség. De egyébként örülök, hogy minden rendben van :D

KépKép
KépKép
gittus0726
 
 


Livikém beteg lett :( :( Vasárnap este el kellett vinni az ügyeletre. Annyira sírt. Úgy, mint amikor nagyon fáj valamije. Én meg nem mertem éjszakára hagyni. Ott csak megnézték a torkát, meg meghallgatták a kis tüdejét. Dehát ugye az ügyeletes orvos csak nem egy gyerekorvos, úgyhogy ma elvittem a gyerekorvoshoz is. Torokgyulladás, és fülgyulladás :( :( Úgy sajnáltam. Nem engedte, hogy egvizsgálják, így le kellett fogni. Úgy sírt szegénykém. Na, demostmár reélem, jobban lesz. Szerdán vissza kell vinnem.

Copfot ő se engedi. Még egy csatot se enged beletenni a hajába :(

KépKép
KépKép
gittus0726
 
 


Köszönjük a köszöntéseket Dóri szülinapra :)

Zsuzsko, durva.......... És ilyenkor mi van Gyurkával? De, a lényeg a lényeg, hogy megjósoltuk az egész kör tök felesleges :)

Gittus, szegény Livi, de legalább most már napról napra csak jobb lesz.

Zafír, most megeszem az itthon lévő magnézium készletet és utána szerintem addigra már megyek a nődokimhoz, megkérdezem. De az megnyugtató, hogy azzal nem ártok, ha több MG jut be. A bogyót megjegyzem, szerintem legközelebb ez, vagy a Citrit jön.
Nem akarok kinyílni........:(

Nekem kicsit zsufi lesz a július eleje.... Július 4. nőgyógyász, július 6 Kórház UH + vérvétel, július 9 kórház vérvétel eredmény, este endokrinológus, július 10 Elekes. Persze már nagyon várom. Hozzáteszem, utána a 20. hét után leszünk már, és a 20-32. hétig lévő időt nem nagyon csipáztam, mert unalmas, semmi nem történik. Ok, mi valószínüleg költözni fogunk, de mint terhesség..... Semmi.......... Szerintem most is 28 hetesen megyünk majd 4D-re, mint Dórival, aztán ennyi.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Zafír Szaffi bútorait úgy a 34. héten vettük. Mindene IKEA, így nem kellett várni a rendeléssel. Valami fiók-előlapokból nem volt pont olyan, kimentem a másik ikeába, és onnan vettem. Szerelés komótosan zajlott, főleg én csináltam, ami nagy pocakkal elég fárasztó (imádok ikea bútorokat összeszerelni :)). Kb. a 36-37. héten lett kész minden. Úgy voltam vele, hogy ha vmi miatt mégis előbb jön ki a baba, majd apa összerakja, ami kell. Aztán a szülés után rájöttem, hogy tök mindegy, mennyi cuccod van, ha hazamész a gyerekkel, az érdekel a legkevésbé, hogy tökéletes-e a babaszoba. Az egész csak addig volt fontos, amíg Szaffi meg nem érkezett. Attól kezdve ő volt a tökéletes, bármilyen szobában :)

Zsuzsko Ez egy horror, amit írtál :shock:. Anyám mesélt hasonlót a velem való terhességéről, 33 évvel ezelőttről!!! Ilyenkor rájövök, mért fizetek annyit az Istenhegyin (ott is van genetikai tanácsadás ugye...). Személy szerint felháborít ha a váróban nem a betegek ülnek a széken, én tuti felállítottam volna valakit (vérvételnél már csináltam ilyet, szó nélkül átadták a helyet). Amúgy meg felkeresném az intézmény betegjogi képviselőjét. Gondolj bele, ha mindenki csak magában (babaneten :)) dühöng, akkor tuti semmi nem változik. De megfelelő panaszszám után kénytelenek tenni valamit. A Dél-Pestiben például egy csomó minden látszólag apróságot elértek a betegjogi képviselők (apám egy ismerőse ott dolgozik), mert volt elég számú panaszuk (pl. csecsemővel érkezőket soron kívül fogad a betegfelvételi).

GittusTapasztalatom alapján a bunkó várakozók nem feltétlen sötét bőrűek, van mindenféle népből veszettül neveletlen és harsány :evil:. Láttam én szőke terhest cigivel a kezében üvöltözni a terhesrendelés előtt, mikor rászóltak, hogy az egész sztk-ban tilos a dohányzás :shock:.
Jobbulást Livinek! Annyira vacak, mikor beteg az ember gyereke :(

Nyuszika 20-32 hét tök jó! Már érzed, ahogy mozog de még nem vagy bálna 8). Általában tudsz enni (amíg fel nem mászik a gyomrodba), általában tudsz aludni, és nem kell hosszan tervezned minden egyes székről való felállást :D. Költözés mellett kifejezetten áldásos időszak :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Csajok, néztem vaterán babakocsikat, és hát láttam nagyon jó álapotút, pont olyat, amilyet szeretnék (még a színe is pont zöld). Most dilemmázok, hogy meg kéne venni a saját GT3-asomat meg eladni legalább annyiért :roll:. Egy baj van, hogy Várpalotára kéne menni érte, de még ez is megoldható lenne, mert Balatonra menet nem nagy kerülő nekünk. Csak apa mit fog szólni hozzá? :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Apa mit szól?! Mit szól?! Hát hogy hol kell fizetni :):):)
Szerintem vedd meg, mégha a mostani babakocsit nem is tudod ugyanannyiért eladni, de akkor két babának megfelelő kocsid lesz. Gondolom.

Lányok, Ti éreztek hasonlót? Amikor állok, fáj az alhasam, nem vészes, de érzem, hogy van, mint amikor anno az elején erre ráböktem, hogy nő... De ha lefekszem, elmúlik. Persze nálam most tök igaz, minden terhesség más.... A hátam kezd fájni a fekvésektől, holott imádok szopi párnán feküdni, és már nem tudom mi a jó. Ártani sem akarok, de feleslegesen parázni sem. Ja, és nem vagyok nagyon jártas abban, mi a keményedés, de nem hiszem, hogy ez az, mert a keményedés gondolom olyasmi, mint egy fájás, azaz jön és megy, de nekem ha állok, enyhe, folyamatos.... Passz....

Vettem a patikában Béres Magnéziumot, most be is veszem, hátha segít.

Ti érzitek valamiteken, hogy nő a pocak? Én esküszöm a köldök felett... Feszít, szúr, nyom, gondolom halad felfelé a méh és megint présel.

Rekuja, igaz, ekkor a legáldásosabb a várandósság, ilyen szempontból, de egyébből.... Unalmas...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Ja, megjött a Klubkártya :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


De az ember belül érzi, hogy kemény, vagy kívül, ha megnyomja?! Bocsi, a hülye kérdésért, de tényleg nem vagyok tisztában ezzel.... :roll: Mondjuk anno, amikor Anyummal mentünk megvenni a babakiegészítőket, pelus, egyebek, akkor sokszor éreztem, hogy befeszül az egész, meg kellett állnom, vártam, elmúlt, mentünk tovább. Ez, amit most érzek igazából semmihez sem hasonlítható csak ahhoz, hogy érzem, van alhasam. Most még fekvésre sem múlt el.... Tehát szerintem közel sem keményedés, csak alhasi fájdalom. Nem görcs, csak van hasam lent....

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


megvettem :)
http://baba-mama.vatera.hu/babakocsi_ba ... 09862.html

Nyuszika, keményedés egyértelműen keményedés... mint szex után... nekem a lábam hamarabb görcsöl mint a hasam :roll: ma éjjel is :(
Szaffi nyüszög, megyek!

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nyuszika, nekem is húzódik és nehéz a hasam, meg a hátam, derekam is fáj, ha sokat állok. Még üléstől is. Én már gondolkodtam azon, mi lesz itt a 3. trimeszterben? :?

Rekuja, szép a babakocsi. Mózeses kocsit nem akartál? Én olyat szeretnék. Nem tudom, mit csináljak. Gondolkozom rajta, hogy talán érdemes lenne Németországban venni, ott sokkal olcsóbb. Csak azt nem tudom, mikor, mert elég babonás vagyok. Nekem az első gyereknél mindent Apa vett meg, amíg mi a kórházban voltunk. (Persze azt, amit előre kinéztünk. :D ) Na, most azért ezt nem várom meg. De 9 hónaposan se mennék ki a németekhez.

Zsuzskó, a SOTE1 tényleg ilyen, katasztrófa. én nem tudom, miért nem tudnak rendet tenni ott. Ráadásul, ami még nagy hülyeség, hogy a gyermekágyas részleg pont a földszinten van, ahol őrült huzatos a folyosó. Egy előnye van annak a helynek, hogy jó a koraszülött részlege.

Fejem ma is fáj. :cry: Kész vagyok már tőle.

Bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 


Szuper Rekuja, megnéztem, nagyon szép a színe is!!! :) Nekünk piros fekete babakocsink van, pont azért választottuk ezt, mert nem tudtuk előre Tesó milyen nemű lesz és bíztunk benne kibírja a két gyereket. De így, ilyen rohamtempóban nem lesz gond :)

Mindegy, megpróbálok nem odafigyelni erre, mert nagyon gyenge fájdalom,de van, és ma pl. eddig pont fordítva, fekve nem jó, állva igen.... Meglátom a Magnézium váltás használ-e....

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika: A köldök felett nekem is szokott feszíteni, fájni. Nekem akkor szokott bekeményedni a hasam, ha idegeskedek. Ilyenkor kívülről is kemény. Nekem időnként fáj a derekam 1 napig tart, majd ezt követi 1 napig a feszítő has. Ez után néhány napon belül valamim már biztosan nem jön rám. :lol:

Rekuja: Nagyon jól néz ki a babakocsi. Az ára is szuper. :D

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


Sziasztok!

Nekem keményedés olyan, mintha egy nagy dinnye lenne a hasamban és feszítené a bőrömet, és levegőt is nehezebben kapok olyankor. Nagyon kellemetlen érzés. Ahogy Zsuzskó is írta, fizikailag is lehet érezni, ha megnyomkodod picit a hasad, hogy kemény. Lányommal sokáig nem éreztem ilyet, ezzel a pocaklakóval már most vannak. Tényleg minden terhesség más.

Tegnap ez a babó odabent nem nagyon akart mocorogni, én meg már tiszta para voltam estére. Miután Eszter elaludt, letusoltam, leültem, bekentem a pocakomat a DM-es olajjal, és felszólítottam a gyereket, hogy mozduljon meg, rúgjon legalább kettőt, aztán békén hagyom. Várt egy picit, rúgott kettőt és abbahagyta. Varázslatos volt, konkrétan úgy éreztem, hogy megértett és meg akart nyugtatni, hogy itt van nesze paraanya, nyugi! :)

Rekuja, nagyon szép a babakocsi, jól tetted, hogy megvetted. Klassz a színe. Nekünk Coletto Austin 3 kerekű babkocsink van, nekünk nagyon bevált, nem is cserélem le. Nálunk fő szempont volt, hogy nagy kerekei legyenek, könnyű legyen tolni. Van hozzá, mózes, hordozó, és sport rész. Nagyon meg voltunk vele elégedve. Majd egy fellépőt szeretnék hozzá venni, mert Eszter kérdezgeti, hogy neki is lesz e olyan fellépője mint az Anna-Petiben az Annának!?

Zafír, Mi a bútorokat az utolsó hónapra hagytuk. Habár nekünk nem sok mindenről volt szó, mert csak egy kiságyat tettünk be a hálóba, más nem fért be. A mi szekrényünket alakítottuk át, pár polcot kipakoltunk, vettem szép rózsaszín csomagolópapírt, azzal bevontam a polcokat, hogy babás legyen. Az nagyon kellemes emlék maradt bennem, hatalmas pocakkal, alig fértem hozzá a polcokhoz....:) de olyan nagy örömmel csináltam.
Költöznünk sajnos nem sikerült, úgyhogy a második babó is ebbe a másfél szobába érkezik, hogy hol lesz az Ő kiságya, még nem tudjuk..... de majd csak lesz valahogy:)

Zsuzskó, elég elkeserítő amit írtál a kórházi várakozásról. 2 órát állni? Hihetetlen, hogy nem érik fel mások ésszel hogy egy kismamának csak illene átadni helyet. Legközelebb kis horgász székkel kell menni.....

Gittus, jobbulást Lívinek! Ez a torokgyulladás megkeseríti szegény picit életét. Habár szerintem, amint a lázas állapot elmúlik náluk, elég ügyesen viselik a betegségeket. Legalábbis Esztert a láz nagyon letöri, de ha a láz csillapodik, életre kel, és mintha semmi baja nem lenne.
A névválasztás kemény dió. Még nem nagyon gondolkodtunk rajta. Egyelőre a Sára, ami mindkettőnknek tetszik, de van még időnk. Úgy érzem fiú nevet nehezebb lenne választani. Ha Eszti fiú lett volna, Őt Boldizsárnak neveztük volna el, de valahogy az már kevésbé tetszik most, mint 3 éve....
Nálam a Flóra a favorit, de nem szeretnék ismétlődést a családban....felelősségnek érzem a jó név kiválasztását, jó ha az ember lánya ki van békülve a névvel amit adott a gyermekének, persze, ki tudja, hogy a gyermek elégedett lesz e vele.....:)))

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
zsabo76
Kecskemét
 
 


Na itt vagyok hosszabban, alszik a csajszim. Nem értem, ma 8kor kelt és délben már ment az „álmos vagyok altass el!” hiszti :shock:. Beszéltem a vaterás eladóval, pénteken megyünk este a babakocsiért 8). Most az a harci feladat, hogy legalább 47-ért eladjam a sajátunkat. Első körben azért többért hirdetem, mert eredeti áron 120 volt, és csak 1 évig használtuk, jó állapotban van.

Nyuszika Poci tetején nekem is időnként fájdogál meg feszül, gondolom most már felfelé nő, a gyomor felé :(.

Bobek Nem akartam túl sok részes babakocsit, akkor kerülgetni kell az alkatrészeket :roll:. Szóval ezért nem a mózesesre szavaztam :roll:. A pinyóban így is alig férnek el a cuccaink :(. 3 részes peg perego p3-at vett a barátnőm pár hónapja aszem 40-ért vaterán, tök jó állapotú. E-bayen vett árura nem lehet postázást kérni?

Zafír Egy csomó ikerbabakocsi van fent amúgy :shock:. Tök meglepődtem! Még 3as iker kocsi is van vaterán :wink:. Ja és marha széles az árskála 40-110 között vannak a használt iker-kocsik :shock:.

Zsabó Parancsra rúgkapálás nagyon aranyos :). Nekem este, ha nyugton fekszem mindig ficánkol egy csomót. Valamelyik nap apa is „érzett valamit” ahogy ő fogalmazott. Szerintem lehetett kívülről is érezni, de nekem könnyebb, én bentről is tudom, hogy mikor „kell” a tenyeremen is érezni :)
Az előző lakásba nagyon praktikus volt a 3 kerekű, de itt kisebb a babakocsi tároló, és van 4 lépcsőfok, a 3 kerekű meg hosszú, nem tudok vele ráfordulni a rámpára se :(. Nekem nem volt hozzá hordozó meg mózes, szóval nem láttam benne a gyereket (mondjuk mindegy is volt mert ugye nem maradt meg benne :roll:). Ebben az UNO-ban az is szimpi, hogy minkét irányban van testvérfellépő, hátha valamelyik akkor is használható, ha teljesen vízszintesben van :roll:. Barátnőmnek van ilyen, szóval láttam használat közben mózes és ülős funkcióban is.
Testvérfellépő még lehet, hogy lesz mellette, meglátjuk, mennyire tud valóban ráállni majd a kisasszony. Lehet, kipróbáljuk, hogy ácsorogjon rajta én meg üresen tologatom a kocsit :D
Én egyszobás albérletbe születtem, a nővérem 20 hónapos volt, aztán csak felnőttünk :). Anyám szerint legalább nem kellett sokat rohangálnia utánunk a lakásban :lol:. Két éves voltam, mikor megkapták az álom két szobás 8. emeleti tanácsit :).
Dettó, lánynevekkel még csak-csak állunk valahogy, de a fiúnév.......

Vacak idő van, mire kipakoltuk a homokozó cuccokat, esni kezdett az eső :(. Szegény lánykám, nem hisztizett, hogy feljövünk, csak olyan nagyon csalódottan szomorú volt :cry:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Az idő itt is nagyon szomorú. Egész nap esik. Habár ezt az én lányom imádni fogja, bölcsiből hazafelé jövet, gumicsizma, esőkabát neki kész kánaán. Ráadom nég a szipi-szupi esőoverállt és mehet a pocsolyavadászat :D

Én még csak 9 hónapja dolgozok ismét, de már el is halványult, hogy milyen otthon a gyerkőccel ilyen rossz időben. Eszter nem TV-nézős fajta, meséből is csak a Rupert Maci a "gyerebe", vele nagyon sokat kellett foglalkozni, nem az az egyedül eljátszós típus :( .
A bölcsi nekünk nagyon kellett. Nekem nagyon jók a tapasztaltaim. Sokat fejlődött mind értelmileg, mind verbálisan, közösségileg is. Én örülök, hogy beírattam.
Egyszerűen megérett a kiscsaj rá.

Persze, hogy elálmosodott Szaffi. Engem is mindig elnyom az ilyen esős idő. Szerintem ez normális.

Tavaly én is nézegettem ikerbabakocsikat, sokféle volt fent és tényleg szórtak az árak. Azt hiszem nekem a peg perego testvérbabakocsija volt szimpatikus. Aztán nem volt rá szükség
:( .

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
zsabo76
Kecskemét
 
 


Sziasztok Kismamik:) !!

Kicsit megnyugodva olvasom a bejegyzéseitek, hogy mindenkinek fáj és feszül a pocakja...Nekem is ;)Ma meg különösen "szenvedek"kicsit hisztis is vagyok talán;) feszül olyan mintha jól belaktam volna és nehéz mozogni, nyom az összes gatya, párom azt mondja biztosan megint nő a pocak azért érzem a feszülést;) Belegondoltam most délután huhuu mi lesz 3 fázisban:)))

Szuper a zöld babakocsi gratulálok :))
Fogalmam sincs mi milyet vegyünk majd, sajnos költözni mi is csak jövőre fogunk így a szobánkban kell kialakítani egy babasarkot ahová szerintem egy kiságy befér, meg kiürítem a komodos szekrényem az lesz majd a Babóé:)
:) Hogy ezt mikor teszem meg? Első tervem szerint szeptemberben :)
Már egy másik társalgóban is kérdeztem, de itt is megteszem, Ti szorulásra felfúvódásra mit szedtek??
Nekem nem vált be a tamarinlax gyógyszertári lekvár:(
7 nap után szennateát csináltam magamnak kicsit gyengébbet na attól van eredmény reggel megkönnyebbülés is van bőven, de nem ajánlják kismamának:(((((( Nem tudom mit tegyek a Salvius víz sem jött be nekem:(((
Ha van bármi ötlet segítsetek ;)

Köszönöm
sunflower77
Pest Megye
 
 


Vagy aszalt szilva, este elalvás előtt 6 szem és lesz eredmény :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Zsabo Szaffi egyedül eljátszósnak indult, de valahol elrontottam :). Na jó, lehet, nem rajtam múlott :roll:. Igazából elvan ő egyedül, ha nekem dőlve játszhat és nézem ahogy matat. Nem kell folyton részt venni benne :roll:.

Sunflower Ha elég magnéziumot szedsz, az kilazítja a beleket mozgató izmokat is és nem lesz gondod :wink:. Nekem a szilva/rostok stb. sose jött be, hashajtókat meg nem ajánlanak terhesen. Kúpokat lehet, az nem árt.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Na visszatértem :)

Rekuja! Nagyon örülök, hogy találkoztunk!:) Azonnal felismertem a kis Szaffancsot, meg is simiztem picit, meg játszottunk pár percet, aztán gyakorolni akarta a mellúszást a földön :D Annyira édes, eleven kislány, illik rá nagyon a Szaffi név :) :)
Nálunk is minden rendben volt, megerősítette a doki, hogy valóban kislány tutira 8)

Többiek, remélem mindenki jól van, próbálok visszarázódni a témákba :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Nyuszuli Mondta anyám, hogy Szaffi bemutatta neked a nyakláncos „produkcióját” :lol:. Hát igen, amíg elég lelkes a közönsége, addig nagyon cuki tud lenni. Abban meg egészen biztos, hogy mindenki csak és kizárólag azért ül a váróban, hogy őt csodálja :lol: :lol:.
Én is örülök, hogy összefutottunk! Persze, csak később jöttem rá, hogy nem is néztem meg rendesen a pocidat, mert ültél :oops:. Na mondjuk, amilyen szétszórt voltam :lol:
Mikor mész legközelebb? Én 4 hét múlva 11-én szerdán, 10:40re. Innentől egyre jobb a 4d uh 8). Szerintem Szaffi születésekor nagyon hasonlított a pocakfotókra, aztán persze ez hamar elmúlt, ahogy kikerekedett a kis pofija.

Szóval benti babámmal minden rendben 8). Szerintem veszettül hasonlít az arca a nővéréjére, de lehet, minden baba egyforma a 4d uh-n. Amúgy végig tátogott, kalimpált kézzel-lábbal, szóval nagyon aktív volt :)
Így, hogy anyám jött és kint maradt Szaffanccsal, legalább nyugodtan tudtam mozizni, meg végre nem felejtettem el mindenfélét megkérdezni a dokitól. Szóval az arcomon a kiütések tényleg amiatt vannak, hogy leálltam a metilpreddel, amúgy már múlnak is. Mondta napoztassam. Persze, az én porcelán bőrömmel :lol:.
Uh végén kérdem a dokitól, lehet-e már tudni a nemét. Mire ő, hogy ő már tudja... na most erre ki tud ellenállni?! :lol:. Még nem döntöttem el, hogy apának megmondom-e :roll: (Nyuszuli, ne pletykálj! :D)
Ja, és amilyen lökött vagyok, fizetés nélkül távoztam, már kiálltam a parkolóból, mikor rájöttem. De rám is csörögtek kb. 1 perc múlva :lol: :lol: :lol:. Igazi kismamásan viselkedek már :lol:. Az viszont meglepett, hogy számomra ismeretlen aszisztensek is nevén szólítják Szaffit :roll:. No igen, szegénykém ott fog felnőni. Visszük majd a szülésre is, elücsörög az ágy szélén :lol: :lol: :lol:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


És akkor most mi sem tudjuk meg a hivatalos nemet?!?!?!?! :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Rekuja! Akkor ismét találkozunk :D én pont utánad, 11re megyek :D Nagyon komoly :) Nyugi, őrzöm a titkot :oops: :)

Mi is produkcióztunk multkor, bejelentkezés nélkül ronygoltunk felfelé, utánunk is szaladtak vagy 3-an :D :D :D :D

Zorkuci most nagyon morci volt, alukált, alig mocorgott, takarta az arcát a kis kezeivel.. Nagyon jó volt látni, egyre szebb.. Persze elfogult is vagyok, de olyan kis finomak a vonalai, a kis nózija, álla, pici szája olyan gyönyörű, hogy párommal csak néztük hosszu pillanatokon át, hogy ez a kis tökmag már most milyen gyönyörű..
Szaffiról meg nem is győzök áradozni, Andrisnak is nagyon tetszett, tényleg igazi kis színésznő :)

na most megint 19+0-nak mérte a doki, úgyhogy maradunk egy időben :P bár én már ezt nem értem, 12hetes alapján 19+2 vagyok.. :lol:
lényeg, hogy egészséges mindenki :D jövőhéten felezőbuli?! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Hé Rekuja! Ez igazságtalanság!!! Én ígérem, hogy nem mondom el az Uradnak a nemét!!!
Légyszi.... légyszi....
:)

Üdv, újra itt Nyuszuli! Milyen az ebayen beszerzett német cucc?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
zsabo76
Kecskemét
 
 


Zsabó! Remek a cucc, tényleg null perces,origi csomagban, gyönyörű, és nagyon szupi, már a macskáim ki is próbálták :twisted: :lol:
Veletek mizu? Kicsit el vagyok most tájolva, mikor mentek uh-ra?
Eszter nagyon helyes kislány, aranyos a kép :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Csajok! ezek annyira édesek :D

Kép

ez a másik kedvenc :
http://www.hm.com/hu/product/98829?article=98829-A csak kissé drágácska :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


ZsabóNem jó, apa néha suttyomban ideolvas :oops:. Be nem vallaná, de kíváncsi a babavárásra :roll:. Szóval ide se lehet semmit se írni, ami előtte titok :oops:. Még a vonalzón se állítottam át a kis borsószemet, marad egyelőre „nemtelen” :)

Nyuszuli Zorkuci, ez aranyos :). Tudod, ez nagyon fura, de tényleg igaz az, hogy az ember a saját gyerekét iszonyú szépnek és tökéletesnek találja. És ezt igazán apával együtt jó megélni. Mi is mondogatjuk, hogy fogalmunk sincs, hogy lehet két ilyen átlagos embernek ennyire tökéletes lánykája, de hát ha egyszer Szaffancs az :D.
Nekem most 18+5nek mérte, pedig tuti 19+0, mert 17 hete volt a petesejtleszívás. A méretek változnak, néha egész sokat. HA pl. nagy gyerek lesz, a végén a 37. héten simán mérnek majd 41 heteset rá, attól még nem túlhordott, mert csak a mérete nagy, a szervi fejlődése még a 37. hétnél tart. Mondjuk az utsó hetekben már az éleslátáson kívül nem sok minden fejlődik :roll:.
Azért nagyon foglak utálni, ha a doki nálad lesz miközben én szülök, szóval egy pár óra difit azért iktassunk majd be, oké? Mondjuk küldök neked sms-t, hogy még szorítsd össze a lábad pár óráig, vagy fordítva :D.
Felezőbuli, tényleg, nem is gondoltam, hogy már ott tartunk! Na jó, igazából nem is, mert oké, hogy 20 hét, de kb. a 4-5. héten tudtuk meg, szóval még virtuálisan több van hátra :wink:. De azért már lassan lehet mondani, hogy túl vagyunk a felén :)


valami idióta most fúr... gyerek alvásidőben... 3 kicsi is lakik a házban... :evil: :evil:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Örülök, hogy jó vásárt ütöttél nyélbe, Nyuszuli.
Mi múlt héten voltunk UH-n, 90%-ra mondta a doki a kislányt....
:) Jajj Apának, jön a nőuralom:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
zsabo76
Kecskemét
 
 


Rekuja! Akkor írd meg priviben......

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
zsabo76
Kecskemét
 
 


Zsabó! Igen, ez igazi mázli volt..ugyan az a szín, pont München, pont akkor és remek ár.. Bár én a németekben nem szoktam csalódni.. ez van, megbízhatóbbak, mint mi.. tök ciki volt, a magyar számomról hívtam, nem vettek fel egy napig,vissza se hívtak...hívtuk párom német számáról és azonnal felvették.. alap tapasztalat 16 év kint élés után(párom), hogy megbízható, tisztességes népség, igényesek magukra a végletekig és tartanak az idegenektől.. A legtöbb német ebayes nem is postáz külföldre..
Gratulálok a kislányhoz, a 90% igazán jó szám :)

Rekuja! Ne aggódj a szülés miatt, tuti minden rendben lesz, max majd szorítom odalent :D Amúgy sem hiszem, hogy óramű szerint menne.. meglátjuk :)
Zorkuci Zorkuci Zorkuci, egyfolytában így hívom, ez már így is marad :D na meg a Zorkus is jópofa :D vagy Zorinka, ha rossz lesz, akkor meg Zorkó! :D tisztára bele vagyok bolondulva a lánykámba már most :D

Tudja valaki biztos forrásokból, hogy hány hetes kortól tudják megmenteni a koraszülötteket? Nem mintha ezzel kéne foglalkozni, de azért érdekel.. Egyszer régen beszélgettem koraszülött mentősökkel a ligetben valami fesztiválon, de a hülye fejemmel nem emlékszem mit mondtak, pedig külön kérdeztem :evil: :evil: :evil: :evil:


ez is olyan cuki :) http://www.hm.com/hu/product/99789?article=99789-E

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


26 hetes kortól van esélye, hogy túlélje idekint......

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
zsabo76
Kecskemét
 
 


Én most ezekbe vagyok beleszerelmetesedve:
http://www.teszvesz.hu/listings/index.p ... &us=Mkkata
Amúgy is sapkamániás vagyok:) Eszterrel ellentétben :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
zsabo76
Kecskemét
 
 


Helyesek ezek a cuccok, amiket mutattál, Nyuszuli. Habár én elkövettem az első gyermeknél azt, hogy megvettem olyan rucikat, amik nagyon szépek és "cukik" voltak, de aztán rájöttem, hogy abszolút hasznavehetetlenek. Volt olyan ruha, amit úgy tettem el, hogy egyszer sem adtam rá. Egy csecsemőnél elsődleges szempont a kényelem és a pamutság.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
zsabo76
Kecskemét
 
 


Sziasztok!

Ma 4 nap után először nem fáj a fejem! Jelenleg ennek örülök a legjobban. :D Tegnap este tetőzött ez a rohadt migrén, de akkor már azt hittem inkább meghalok. Kiugrott a vérnyomásom is - persze csak 134/80-ig, de nálam ez már látászavart és borzalmas fejfájást okoz. Ezért vérnyomáscsökkentőnek benyomtam egy pohár hideg Sangriát :oops: , a fájdalomra meg egy aspirint, aztán elaludtam. Ma már egész jól vagyok. Még nem százas, de a tegnapi után nekem már minden jó.

A másik jó hír, hogy negatív lett a kombinált 2. fele. :D :D :D Éljen! Végre vége a sok paráztatásnak.

Rekuja, nem szép dolog ez a titkolózás! Én is "követelem" :D hogy legalább priviben írd meg! Nem szólom el magam, ígérem. Amúgy meddig tartod Apát rettegésben? :D

Ti már tényleg a felezőbulinál jártok! Azt már én is várom. Asszem nekem Horvátországban lesz. 8)

Voltam ma a szülésznőmnél, nagyon kedves volt. Majd szeptemberben vár egy órás dumcsira. De hol van az még? Azt mondta egyébként, hogy saját tapasztalata alapján a 2. szülés mindig a leggyorsabb, a 3. lehet jóval lassabb is, de nem biztos, úgyhogy bármi lehet. Megmutatta az IKEA szobát, amit már a lányommal a hasamban is, láttam, de a közelébe se jutottam. Nem volt akkor már ilyenekre szükség. :D Mindenesetre most azér jó lenne oda bejutni, olyan hangulatos volt. Alig várom már a novembert!

Bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 


Ezt az eladót már én is nézegettem, nagyon édesek a sapik :)
26 hét... az azért elég jó, nem? Nem akartam magam utána nézni neten, mert csak szívszaggató képekbe futnék, azt meg nem akarom..
köszönöm az infót!
Igen, sejtem, hogy ezek hülyeségek és drágák, de olyan éééédi :)
Van már pár cuccocska, elkezdtem össze veszegetni finoman a rugikat, bodykat, na meg nagy learázás volt a h&m-ben müncehenben, nem lehetett üres kézzel eljönni :D 2-3 eurókért voltak cuki biopamut bodyk, rugik, macifüles sapik :)
Remélem itthon is előveszik a piros leárazós matricákat :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Nyuszuli!

26 hetes kortól kell megpróbálni életben tartai, de azért egy olyan pici babának nem túl jók az esélyei. Nagyon sok bajuk lesz később, ha túlélik is. Persze azért a szülőnek úgyis csak az a lényeg akkor, hogy éljen.

Bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 


Köszönöm az infót Neked is, Bobek!
Jó azért tudni ilyesmit is... na és ha már kiderült, hogy ilyen kis tájékozott vagyok, meddig számít koraszülöttnek a babó? Csak ha esetleh tárgyalnom kell Zorkussal, hogy indulás kifelé, nehogy kicsesszünk Rekujáékkal :D
Párom is rettentő migrénes :( Van valami csodaszer erre???? örülök, hogy jobban vagy!

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: