Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Mazsi: az Isabella Oliver cuccok.... fantasztikusak. Nekem facebookon is a kedvencek között van, de hát ahogy mondod, megfizethetetlen. itthon is van egy csaj, aki nagyon hasonlókat tervez és varr, de hát annak az árai sem semmik. http://www.alkalmikismamaruha.hu/
nekem egyelőre marad a c&a, azt meg tudom fizetni...

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


Niki, most én kerültem felülre... :)

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


Mi is elmondtuk már, hogy lesz tesó, de most született 2 hete testvéremnek fia, és ugye ő Dávid unokatesója. Így még kicsit képzavarban van, de szerintem idővel csak tisztul a dolog. Viszont már szokott beszélni a hasamban lévő babáról. Meg már megfogta és puszilta is a hasam.

Nyugtonmalac!
Ez jó, amit írsz a tesókról. Mármint, hogy már most 3-an vannak kvázi, így ha már ténylegesen kinnt lesz a pici, akkor könnyebb lesz.

Mazsi!
Eszméletlen jó kép lett a fiadról!

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 

 
 

Sziasztok!

Úgy néz ki a kisfiam beteg lett. Ma reggel már lázas volt, így nem vittem suliba. Fáj a torka. Remélm nem lesz komolyabb. :(

Úgy utálom ezt a téli időszakot! Mikkor lesz már jó idő?

Ráadásul 3 napja szétmegy a fejem is.

Na nem nyavalygok tovább....

Ezek a rucik nekem is nagyon tetszenek. Én most egy melegítőgatyát szeretnék beszerezni.

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok Csajok!

Újra Pesten... :? Húúú, látom pörögtek itt az események, amíg nem voltam :D

Üdv minden új kismaminak! :)

A képek szuperek a babócákról, olyan jó, hogy egyre látványosabb fotók születnek...

Én most túl sok mindent nem tudok írni, egész héten pihiztem anyuéknál :oops: Holnap megyek AFP-re, jövőhéten meg végre genetika és 4D szintén Hajdú Krisztina doktornőnél. Már rettentően várom.

Majd idővel behozom a lemaradást, és végigolvasok mindent!

Szép napot!

Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Lányok!

Tudtok valami jó olvasnivalót, ami kapcsolódik a terhességhez, babaváráshoz?
Ha igen mondanátok nekem címeket?
Köszike!

Kép
babicsek
 
 


Babicsek, jobbulást a kisfiadnak!
A fejem nekem is napok óta fáj, most valószínűleg a meleg front miatt.
Én Kalas Györgyi Anyakönyvét olvastam múlt héten, mondjuk nagyobb részben a kislánya első évéről szól, de a terhességről is ír, a régi blogja lett könyvbe szedve, nekem tetszett :)

Niki, üdv újra itt! Kipihented magad? :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
zoya04
Dorog
 
 


Minden betegeskedő gyerkőcnek jobbulást!!! Nagyon jöhetne már a tavasz!!

Eszter! Igen, kipihentem magam, nagyon klassz volt :) És az ekcémám is sokat javult lent Szegeden... a shea vaj sajnos nem sokat segített, nagyon makacs az ekcéma :roll: de lehet még nem telt el elég idő és csak türelmetlen vagyok :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiscinke 2012.06.05 19:09-kor.
kiscinke
Budapest
 
 


Sziasztok!

Niki: üdv újra Bp.-n. :) hova mész az uh-ra? mennyibe kerül? ez most genetika lesz? az nem csak a 19-20. héten van, az afp birtokában?

Babicsek: nekem ez tetszett, mikor Julcsival voltam terhes: http://www.libri.hu/konyv/minusz-kilenc ... ttoig.html a csajszi Jamie Oliver felesége, de én jókat nevettem, főleg a szülésen.
én most egy 3 részes könyvet olvasok, de ennek csak a harmadik része terheses, mert az elsőben próbál teherbe esni a csaj, aztán a másodikban örökbe akarnak fogadni, és mikor ez sikerül, teherbe esik és erről szól a harmadik rész. de nagyon jópofán ír a csaj: http://www.libri.hu/konyv/babablues.html http://www.libri.hu/konyv/szuletett-szulok.html http://www.libri.hu/konyv/egyrol-a-kettore.html
egyébként nekem még ez is tetszett: http://www.libri.hu/konyv/baratnoim-a-t ... rol-1.html

na ennyit a könyvajánlóról :) mostanában amúgy nekem is többet fáj a fejem.

Kiscinke, köszi az infot, sajnos ritkán járok Bp-n, de erre megpróbálok időt szakítani!

Szép estét nektek!!

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


Babicsek!
Gyógyenergiát küldök a fiadnak!

Niki!
Nekem a bio boltban kb. 2 hete a homoktövis krémet ajánlották. Mióta kenem, sokkal jobb lett a kezem. De vettem homoktövist zúzott formában is, mert belsőleg is lehet és érdemes enni, mert immunerősítő hatása van az ekcéma kezelésen felül. Amúgy a nő szerint az ekcéma máj problémára utal.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


Sziasztok!
Niki! a shea vajnak kell la 2-3hét mire kifejt valamilyen látványosabb hatást. ha használni fog neked egyáltalán.
Mi tegnap voltunk 12hetes uh-on. Tarkóredő: 2.5, kicsit sokalltam, bár azt mondták, hogy 3ig jó. Meg azt mondta a szonográfus, hogy semmi kórosat nem lát.
Ami rosszabb: a lepényem mellső falon tapad és eléri a méhszájat. Most szurkolok, hogy ahogy nő a méhem fentebb csússzon,mert nem lenne jó, ha így maradna.
Most ennyi, majd még jövök, ha lesz egy kis időm.

Kép
Kép
ronci
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltűnésért, de nagy átalakítás tervezésben vagyunk. Próbálok áraknak lehetőségeknek utánajárni.
Szeretnénk ablakot cserélni a két szobába, és leválasztani a nappaliból egy kicsi hálófülkét, ahova a Párommal "kiköltözünk" így az ikreké lenne a mi kisszobánk. De nagyon nehézkes, mert minden drága, és próbálom minél kevesebből kigazdálkodni.
Szóval most így állok, ott ahol a part szakad...

A másik dolog: úgy néz ki, h megpróbálom a MÁV kórházba az egyik dokit, ismerős ismerőse, h B-tervnek vállaljon be. (A MÁV-ban van PIC, és tőlünk mentővel 20perc, kocsival kb.30perc, ami még elfogadható.)

Olvasok vissza és próbálok reagálni is, ha futja az időből! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


AFP: hétfőn megyek vérvételre a kórházba, és csüt. pedig az integrált tesztes vérvételre.

Tesó: Barni tud róla, de érteni még nem érti. :)

Tarkóredő, 12.heti uh: gratula mindenkinek aki túlesett rajta!

Olvasni való: babanet fórum :D :D :D :D Nekem más sajna nem fér bele.

Kismamaruha: hogy ez milyen jóóóóól néz kiiiii! Én is én is!!!!

Ekcéma: nekem is kezd előjönni. :( :( :( :( Barni sudokrémjével kenegetem, megállította, nem hatalmasodott el.



Laptető: a Barnis fórumomon, amikor már mindenkinek időszerű volt azzal poénkodtunk, h akié a laptető, az megy következőnek szülni. :) :) :) :D :D :D
De most még korai lenne ezen poénkodni, addig még vagy 100oldalt úgyis teleírunk. :D :D :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Ronci,
biztosan odébb fog csúszni :) Nekem is ez volt Ábellel, aztán a 18. hetes UH-n már sokkal feljebb volt a lepény!

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a könyvajánlatokat!
Most elkezdtem olvasni a Suttogót.

Mazsi: Te hol vetted a magzati szívhangfigyelődet? Gondolom nem itthon ugye?

Én most beparáztattam magam, hogy valami nincs rendben. Ma azon vaccillálok, hogy honnan lehetne beszerezni egy ilyen szerkentyűt. Esetleg valakinek van ötlete? Olyan kellene nekem, ami már mostantól ki tudja mutatni a szívhangot. Mert nézegettem, de talán a Brendonban olyan van, ami a 20 hét környékétől jó. Avval legalább megtudnám magam nyugtatni, ha hallanám, hogy dobog a szívecskéje. Olyan sokára kell még mennem orvoshoz. A férjem is szerintem hülyének fog nézni ha most elmondom neki, hogy megint parázok.
Már én sem tudok magamon eligazodni, de most nem érzem hogy terhes vagyok. Normális ez? :oops: :oops:

Ronci: Szorítok hogy a helyére csússzon a méhlepény! Reméljük nem lesz probléma miatta.

Köszönöm mindenkinek a kisfiamnak küldött "jobbulásokat"! Kezdődő mandulagyulladása van. Ma már egész jól érzi magát, tegnap elkezdtük szedni a gyógyszert.

Holnapra bejelentkezet hozzánk a védőnő. MAjd hátha ő megtud hallgatni, bár nemtudom hordja e magával a szívhangfigyelő szerkentyűjét.

Itt szépen süt a Napocska. :) Olyan jó látni.

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Remélem kellemesen indult a hete mindenkinek!

Babicsek, én úgy tudom, hogy a védőnőnek van olyan készüléke, amin ellenőrizni tudja a szívhangot, esetleg kérdezd meg őt! Most látom írod, hogy jön hozzátok, akkor ez talán meg is oldódik! :)

Én ma voltam a 12 heti kombinált teszten, vettek vért és megnéztük UH-n a babát! A redő 1,2mm szóval minden rendben, és minden más is rendben van vele, 12 hetes + 5 napos, és aminek nagyon nagyon örültem, hogy már megmutatta a lábaközét is, és bizony látszódik a dolog! Kisfiú lesz! :)

Mindenkinek sok sok örömöt, készülődést, jobbulást, gyógyulást kívánok! Mindjárt itt a tavasz!
dalmadar
Budapest
 
 


Sziasztok!

Babicsek! Én pont a Suttogót akartam neked ajánlani :) Nálunk nagyon bevált Dávidnál... :) Magzati szívhang figyelőt én az elefániban láttam... nem tudom, mikortól használható, de szerintem hívd fel őket és kérdezz rá. Egyébként nem csak a webshopjukból rendelhető, hanem az üzleteikben is van (én ott láttam)

http://elefani.eu/spd/94-100033/AngelSo ... g_hallgato

Ronci! A 2-3 hét már eltelt :( Mindenesetre megpróbálom azt is, amit most Szerencse ajánlott, bár anyukám is talált valamit... csak olyan rossz, hogy folyton sikertelenül próbálkozok :( Már a sudokrémet is próbáltam én is :S

Tavasz! Hát ha még nincs is itt konkrétan, engem borzasztóan fel tud tölteni ez a kis napsütés is... komolyan mondom, tök boldoggá tesz :lol:

Olyan érdekes, hogy sokan azt írjátok, hogy a mostani terhességetek sokkal feszültebb, mint az előző/előzőek.. én pont fordítva vagyok... most valahogy sokkal nyugodtabb vagyok :) Bár Dávidnál az első 6 hónapot végig dolgoztam és a munkám elég stresszes volt, most viszont ugyebár ez nincs. (van helyette egy kis kópém :wink:)

Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Babicsek! Most néztem, Vaterán is van pár darab...

http://www.vatera.hu/listings/index.php ... vhang&ob=2

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Babicsek: a brendonban olyan is van, ami már a 12. héttől használható
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=-1

én is még vacillálok, hogy érdemes-e megvenni.

Niki, sajnálom, hogy nem jött be a shea vaj, bár ez is teljesen egyén függő, na meg persze az sem mindegy, mi okozza az ekcémás tüneteket, remélem azért hamar találsz valamit, ami használ.

Nekem ugyan első baba, de érdekes módon nem parázok semmin, jól érzem magam, élvezem az egészet, szerencsére semmi negatív gondolat nem jut eszembe.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
zoya04
Dorog
 
 


Köszi: Zoya és nikicske!

A brendonosat én is megtaláltam. Én sem tudom érdemes e megvenni. Találtam itt kölcsönzőt is, 2 hónapra 2500 forint. Holnap megkérdezem a védőnőt, hogy mi a véleménye róla. Ha azt mondja jó, lehet hogy holnap ráveszem apust vegyük meg.

Kép
babicsek
 
 


Babicsek!

Állítólag ez a legjobb! Nézz szét, mert különböző árakban lehet hozzájutni.

http://baba-mama.teszvesz.hu/bababizton ... 13297.html
na, most látom, Niki is pont ezt ajánlotta, nem véletlenül.

ronci!
Még simán visszahúzódhat a lepény, nyugi!

Dalmar!
Gratula jó eredményekhez, és hogy nem volt szégyenlős a fiad!

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


Sziasztok!

Nagyon izgulok, mert reggel megyek a 12. hetes UH-ra. Tegnap egy elég félelmetes dolgot vettünk észre a védőnővel az orvosi papírjaim között, és hát látta a vérképemet is ami katasztrófális:( Így ezek után egész éjszaka nem aludtam, és a hasam is rendesen fájt az idegességtől.

Borzasztó, hogy egyszerűen az sem jó, ha fizet az ember egy nőgyógyásznak, és az sem ha SzTK-s alapon van az ember egy nőgyógyásznál. Dr. Sára Leventénél szültem a kislányomat, előtte kisterhesen voltam nála, majd szülés előtt mentem vissza hozzá kb. 5 héttel. Rendesen elkérte az árát a max. 15 perces vizsgálatoknak. De ez idő alatt nem vette észre, hogy nem gombám van amire egy egyszerű hüvelygolyót írt fel, hanem streptococcus agalictiae-ám van. Így nem kaptam rá antibiotikumot sem terhesen, sem pedig szüléskor, így a kislányom ezzel fertőzödött meg, és tegnap olvastam, hogy kész csoda életben maradt, mert nem kapott ő sem rendes ellátást a kórházban.

És a legszörnyebb az, hogy legalább 10 orvosnak mutattam meg az összes orvosi papíromat, és kislányom zárójelentésében volt benne a fertőző vírus neve. Se a gyerekorvosok, se a védőnők, sem pedig a nőgyógyászok, belgyógyász, sem a házi orvos nem látta meg ezt a szót.

Az orvosi nem törődömség határtalan, és ez miatt kellett megélnem egy vetélést, amibe azt hittem, hogy beleőrülök:(!!!

Holnap UH, jövő hét kedden belgyógyászat, pénteken egy 3D-d UH, és utána délután orvos:(.

Amúgy a témákhoz hozzászólva: én is nagyon gondolkozom egy szívhanghallgatón, és lehet én inkább kölcsönzök erre a rövid időre, de legalább nyugodtabb leszek.

Engem is felvidít ez a jó idő, és állítólag hétvégéig még melegebb lesz:)

Dalmadar: Remélem nekem is lesz olyan szerencsém, hogy mutatja a lába közét, és a vizsgáló dokim is rendes lesz megmondja nekem, és nem pedig egy nagyot mosolyog ha látja a nemét, mert a kislányomnál így jártam. Én elvileg holnap töltöm a 13. hetemet.

Nagyon izgulok, és reménykedek, hogy minden rendben lesz a kis pocaklakómmal, mert már nagyon beleéltem magam, főleg ha a megérzéseim nem csalnak, és kisfiú lesz. Bár egyenlőre nagyon kékesedünk:) és remélem nálam is az lesz a nyerő:)!

Bocsánat a sok írásomért, de nagyon felháborít ez a magyar egészségügy, és nagyon ideges vagyok miatta, hogy egy rakás pénzembe került a doki, és mégis majdnem a vesztünket okozta:(!

Szebbet és jobbat mindenkinek, és holnap azonnal jövök, ha visszaértem a UH-ról, remélem jó hírekkel, adatokkal. Addig is kérek sok drukkot:):):)

KépKép
szandra91
Érd
 
 


És rájöttem miért nem adta ki a vonalzóimat, csak a vakságom néha határtalan tud lenni :lol: :oops: :roll:

KépKép
szandra91
Érd
 
 


Kép


Sziasztok!

Bocsi, de csak olvasgattam az írásokat.

Gyógyulást kívánok minden beteg gyerkőcnek.

Nyugtonmalac, nem irigyellek, hogy mindkét kislányod beteg. Mielőbbi gyógyulást!
Nagyon jó a weboldalad, ki fogom próbálni a szappankészítést.Mi is évek óta csak a természetes szappanokat részesítjük előnyben. Mindenféle kemikáliát próbálok kiűzni az otthonunkból, szerencsére a férjem partner ebben.

Szupi, hogy jók lettek az eredmények.

Babicsek, kérlek ne idegeskedj. Én sem érzem, hogy van egy albérlőm, mert ugyanolyan intenzitással tudok pár hete mindent végezni, mint korábban.
Időnként viszont lehet érezni Prücsök repdesését a pocakomban.

Szandra, nagyon ledöbbentett a történeted. Kívánom, hogy találj egy olyan orvost, akiben megbízhatsz.

Vivi, ha elfogadod adok próbára egy kis krémet, amivel Kincsőt is kenjük. Korábban írtam, hogy neki is van és mi a görögszéna-lucerna kecóverékes testápolót használjuk. Az Antal Vali honlapján rá lehet keresni.
Szóval szólj, ha ki szeretnéd próbálni és akkor összefutunk ez ügyben.


Kincsinek egyre szebb a bőre, már száradnak és húzódnak a fránya pöttyök.

Most ennyire futotta, szép napot!

Kriszta



bkriszta70
Váchartyán
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiscinke 2012.06.05 19:12-kor.
kiscinke
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ronci: Úgy tudom Te Debrecenben szülsz. Nemtudod hogy zajlik a 16 hetes genetikai vizsgálat? Be kell e előre jelentkezni?

kiscinke: Jobbulást a családnak és persze neked is!

bkriszta: Nagyon cuki Pumuklid van! Igazad van. Próbálok nem stresszelni. De olyan nehezen verem ki a fejemből ezeket a rossz gondolatokat.

Szandra: drukkolok! Minden oké lesz. Már lehet hogy túl is vagytok rajta! Nagyon jó hogy láthatod a babácskát! Ez az egészségügy tényleg nem semmi. Az ember csak magára számíthat. Én már teljesen függő vagyok, állandóan elemzem a papírokat amit kapok. Sajnos ezt kell, mert már nem lehet bízni az orvosokban, persze vannak kivételek. A lényeg hogy szerencsésen túllettetek rajta. A vérképedbe mi nem jó?

Szerencse: Köszi neked is az infót!

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Hűűű, mennyit írtatok, míg nem voltam!

babicsek: én ebay-en vettem használtan a doppler készüléket, meg vettem hozzá zselét, és már a 12. hét előtt hallottam a szívét. Pont, ahogy te is írod, engem nagyon megnyugtat, szinte 2 naponta meghallgatom. Tuti megtartom majd a tesónak is! De amúgy a védőnő nálunk szokta magával hordani az ilyen készüléket: remélhetőleg a tiéteknek modernebb hallgatója van, mint nálunk a faluban: 15 hetesen voltam nála, és a készülék csak recsegett-ropogott... :?

dalmadar:: gratulálok a kisfiúhoz!!! nevetek van már?

Szandra: olvasni is borzasztó, amiken keresztül mentél! :( , nagyon sajnálom, és remélem most sikerül olyan orvost találnod, aki maximálisan odafigyel rátok!

Kriszta: Nagyon édes Pumukli!!! :D

Én meg végre érzem a babácskám! Igaz nagyon halványan, csak simogatások vannak, de biztos vagyok benne, hogy ő az!!! ♥

És végre sikerült levadásznom egy Isabella Oliver kismamafelsőt!!! :D

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Sziasztok!

Meg volt reggel az UH, ami alapján a CRL: 57mm, BPD: 21mm, NT: 2,0mm lepény: mellső falon. Az UH-s doki azt mondta, hogy jók az eredmények, mondjuk nagyon nehezen tudta megnézni a kis nyakincáját :).
Az a fekvése és nyugalma haláli volt, úgy feküdt bent, mintha ő tévézett volna és nem mi apával. Az egyik keze a feje alatt, a másikkal integetett, az egyik lába felhúzva és azon volt a másik lába. Egyszerűen haláli volt, de a nemére nem mertem rákérdezni, mert Sztk-s alapon nem szeretik ezt a kérdést a dokik :(

Kriszta: nagyon huncut Pumiklid van:)

Babicsek: a hemoglobinom: 82g/l, és a vasam 1,1 umol/l, azaz nagyon vérszegény vagyok, amit ha a mostani terhességem alatt nem kezelnek megfelelően, akkor a szülésnél nekem nem sok esélyem van. A kislányom szülésénél 3,6 volt a vasam, és akkor sok vér ment el szüléskor, és utána borzalmasan rosszul voltam és rettenetes gyenge voltam:(. Most napok óta mindig feketedik előttem a világ és félek mert a férjem 1-2 héten belül megy az új munkahelyére, és anyósom is péntektől dolgozik. Félek, hogy elájulok és kislányra nem fogok tudni rendesen vigyázni:(, én a kislányomat féltem az ilyenektől.

Most addig megyek orvos téren ameddig komolyan nem vesz valaki, mert még fel kell nevelnem a kislányomat, és pocaklakómat és nem utolsó sorban ehhez kellek még a férjemnek is. Így egy szóval mielőbb orvosolni kell a problémát, mert szükség van itt rám:)!!!
Esetleg tud valaki Dr. Raft Miklósról mondani valamit, vagy ismeri őt? Annyit tudok, hogy a Szent Imrében dolgozik. De már istenigazából nagyon tanácstalan vagyok orvos téren. Már azon is elgondolkoztam, hogy csak szülésznőt fogok keresni, például aki a kislányomnál is velem volt, de csak annyit tudok róla, hogy Anitának hívják.

A kislányommal való terhesség alatt 4 dokit jártam meg, mind sikertelenül:(! Nagyon elkeserítő ez a magyar egészségügy!!! De minden esetre kicsivel nyugodtabb vagyok a mai UH után, és egyre jobban biztos vagyok abban hogy kisfiam lesz. Már nagyon beleéltem magam a kék, zöld, barna színekbe, és eldöntöttem hogy egy zöld ruhácskát fogok venni neki amiben hazahozom a kis trónörököst:) Pedig még egy pár héttel ezelőtt mindegy volt, sőt elég lett volna ha szüléskor derül ki a neme, most meg ŐRÜLT kíváncsi vagyok! Ti hogy vagytok ezzel???

Tegnap este meg lepett a kislányom pár új dologgal: azt kezdte el szépen mondani, hogy (H)anna, és dádá. Fürdés után pedig fogta a kis szennyesét és belerakta a mosógépbe, azt hittem behalok rajta, csak néztem óriási szemekkel és csodáltam őt a kisokos fejéért, ma reggel meg a kis Öcsi kápráztatott el:)
Ráadásul sétáltunk egy hatalmasat a kislányommal és most egész jó kedvem van:)!

Már megint egy regényt írtam :oops: . Mindenkinek napfényes, meleg, vidám délutánt:)!

KépKép
szandra91
Érd
 
 


Sziasztok!

ma én is voltam dokinál, nagyon jó volt! Legalább 10 percig nézegettük a kisbabánk. sokat izgett-mozgott, nyelte a magzatvizet, pedálozott a lábával. mindene tök jól látszott (orrcsont, gerinc, bordák, gyomor, ujjak!), de a neme egyelőre még titok! :) jövő héten afp.
Iszonyúan feltöltött ez a mai doki látogatás. sokat beszélgettünk, nagyon jó volt. apa is repdesett a gyönyörtől, hogy ilyen hosszan nézegettük kismókust. :)

Gratula a 12.hetes ultrahangokhoz mindenkinek! Dalmadar, neked külön a kisfiúhoz is. ő a topik második fiúja! :)

Vivi: sok szerencsét és kitartást a tervezéshez. nekünk is kéne, hogy mi hogy lesz, mert csak két szobánk van plusz a nappali-konyha, de férjet nem tudtam még rávenni a tervezésre, azt mondta, hogy majd ha már jön a tavasz és lesz kedve kreatívkodni, akkor beveti magát. :)
Pont ma mondta a dokim, hogy a fővárosban 4 pic van: János, két Sote, és a Máv.

Babicsek: ne aggódj, minden rendben! Én sem érzem magam terhesnek, mondtam is a dokimnak, hogy ez a legunalmasabb szakasza a terhességnek, mert már nem vagyok rosszul, tele vagyok energiával, de még nem érzem, hogy mozog. De amúgy szerencsére én is úgy vagyok mint Niki, hogy most sokkal lazább és felszabadultabb vagyok. de ez az uh szuperül feltöltött! nem tudsz előbb menni magándokihoz?

Szandra: ez elképesztő! nekem rutinből szűrték a 36.héten a streptot. akinek pozitív, annak szüléskor adnak antibiot. bár a dokim így is azt mondta, hogy sajnos az esetek 5-10%-ban rejtve marad a fertőzés a szűrés ellenére is. De ha rajta van a kislányod zárójelentésén, akkor hogyhogy nem kezelték??? felháborító! és neked nem is szóltak róla...!!!!??
Nem ismerem a dokit, akit kérdeztél, én az Imrében Fülöp Tamásról hallottam jókat.
Viszont gratula a 12.hetes uhhoz! :) nekünk is végig aludta azt a vizsgálatot. bezzeg most, egy pillanatra sem állt le. :)
A lányaink majdnem egyidősek. :)

Kriszta: édes Pumuklidvan. nekem egy kis tündérem volt a bölcsiben! :)

Mazsi: de jó, hogy érzed a kisfiadat (gondolkoztam, hogy azt írom Zétit. :) de aztán rájöttem, hogy még játszik a Botond is :) )

Kérdés: elfelejtettem megkérdezni a dokimtól, hogy mit jelent az, hogy lepény mellső falon tapad? ti is többen írtátok. mit jelent ez, tudja vki???

szép estét, én még hosszabbat írtam, mint Szandra! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ucika12 2012.02.22 21:21-kor.

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


Sziasztok!

Szandra
Nagyon sajnálom amin keresztül mentél! :(
Én is iszonyat kíváncsi vagyok már a nemükre!

Vas: a házidokiddal írass fel MaltoferFol-t, ez rágótabletta, sz@r az ize, de terhesség alatt is lehet szedni, én Barnival azt szedtem mikor az első vérvétel után megállapították a vashiányt.
Sőt a szülés után vért akartak adni, de megúsztam, csak a kórházat elhagyva aktiferint kellett szednem.

Streptococcus: csak azért, h ne ijesszük meg az első babás kismamikat. Minden 4. nőnek van. Ami alapvetően nem probléma. A 36. terhességi hét környékén vesznek hüvelykenet mintát, amiben megnézik, h nálad konkrétan van-e.
Amennyiben ez nem sikerül (mint pl. nálam, mert Barni nem várta meg az eredményt) és nincs a leleteid között egy papír amin az van h "Streptococcus negatív", a szülés közben vagy TE kapsz vénásan antibiotikumot, vagy a babának adnak utána és ezzel kiküszöbölik. A rendes kórházakban általában így működik. Tehát NINCS PARA!

Babicsek
Én múltkor MédiaMarkt-ba is láttam AngelSound márkájú szívhang figyelőt.

Kriszta
Köszönöm! :) Egyenlőre elmúlt a Sudokrémtől, de ha ismét előjönne, akkor megpróbálnám! :)
Nagyon jóóóóó a jelmez!!!!!!!!!!!!

Kiscinke
De jó, h te is megnyugtatókat írsz aMÁV-ról! :)

Dalmadar
Gratulálok a kisfiadhoz!!!! :)

Ronci
Drukk, h odébb csusszanjon!!!!!! Minden rendben lesz!

Niki, Zoya
Kicsit irigyellek Titeket, h nyugodtan, pozitívan tudtok állni mindenhez! ÉS folyton valamin aggódom! :( Barnival a 30.hétig dolgoztam, és mindig csak a jó dolgokat éreztem meg a terhességből, de most...

Mazsi
Grat a babamocorgáshoz! :) :D


TAVASZ: VÉGRE ITT VAN!!!! (legalábbis remélem) Szinte érzem, h a napocska feltölt energiával! Annyira vártam és vágytam már erre! Mintha kiszabadultam volna valami börtönből!

(Megértem Mazsi, h hazavágysz az esős Skóciából!)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Babicsek!
Most a 16hetes vérvételre gondolsz, vagy a 18hetes genetikai uh-ra vagy a genetikai tanácsadóba kell menned???

Kép
Kép
ronci
 
 


Szép reggelt mindenkinek! :)

Ucika! A 11. kerületben a Praxis rendelőben van Hajdú doktornőnek magánrendelése, oda fogok menni. Ez genetikai vizsgálat lesz+kértük hozzá a 4D felvételeket is és a képeket is :D A genetikai vizsgálatot a 18-21. hét között kell elvégeztetni. Amikor 19 hetes leszek, akkor nincs a doktornő, a 20. hét pedig a márc 15 miatt kimarad, a 21.-ig pedig képtelen vagyok várni, így maradt a 18 :D Azt mondta a dokim, hogy teljesen jó a 18. is, max ha valamit nem lát a doktornő, akkor visszarendel, de szerinte nem lesz gond. Jaaa és az AFP-t nem kérik hozzá... azt majd a saját dokim megnézi amint kész lesz.

Kriszta! Tüneményes a kis pumuklid! :) Nagyon ötletes a jelmez! Te találtad ki, vagy a gyerkőc?

Szandra! Nekem is teljes döbbenet amit írtál, mert nekem a dokim automatikusan adta a csekket a strepptococcus szűrésre. Nem volt kötelező ugyan, de 1500 Ft-ért megnézték... de ő is felhívta a figyelmem, hogy a picit vizsgálják rá születéskor és ha megállapítják a fertőzést azonnal elkezdik antibiotikummal kezelni...ezt azért semmiképp sem szerettem volna. Én a Szent Imrében természetesen a saját dokimat tudom ajánlani Balogh Tibort! (bár én mást nem is ismerek) Egyébként magándokid van? Mert azért ők jóval alaposabbak, hiszen több idejük van 1-1 páciensre. Az SZTK-ban sajnos futószalag szerűen mennek a betegek :(

Szerencse! Hol vetted a homoktövis krémet?

Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Jó reggelt!

Ronci:
A 16 hetes genetikai vizsgálatra gondoltam (vérvétel+UH). Tulajdonképpen ugyan az, amin voltam 12 hetesen az Istenhegyin állítólag, csak ezt Debrecenben ingyenesen csinálják és Miskolcról oda küldik a kismamikat hozzátok, mert itt nálunk nem csinálnak ilyet.

Wivianne: Köszi az infót a szívhangfigyelőről. Még mindig filózok rajta, hogy érdemes e megvenni. A tavaszi feelinget én is érzem. :)
Már előbb-utóbb beindul rendesen szerintem és nem kell így beöltözni... jajj alig várom már. Meg hogy kikelnek a tulipánjaim, amiket ősszel elültettem.

Ucika: JAjj de jó, hogy láttad a babát! Nagyon irigykedem ám!
A dokival mikor múlt héten beszéltem, azt mondta elég a 16. héten mennem, március 12-én. Azt hittem lehidalok, hogy ennyire sokára. De nem merek erőszakos lenni. Pedig jövőhétig még kibírnám türelmesen. De belegondolok, hogy még 2 hét van addig, hát letörök, mint a bili füle.

Nekem anno levált a méhlepényem, utána csasz, úgyhogy sok vért vesztette. A műtét után úgy kóvályogtam, hogy csak na. Szédültem, fájt a fejem, szóval nagyon rossz volt. Akkor kaptam két tasak vért is. Nekem is a MAltofert kellett szednem egy darabig.

Szandra: Hát ez tényleg alacsony. De gondolom gyógyszerekkel helyrehozzák majd. Majd írd meg mit kaptál! Drukkolok, hogy javuljon!

Ja és a védőnő tegnap azt mondta, hogy nem érezhetem még a babát, mert nagyon bent van még a csontos kismedencében. Hát nemtudom akkor mit éreztem időnként, olyan kis motoszkálásokat.
Azt modta az biztos nem a baba. Pedig tegnap is mintha éreztem volna valamit.

Szép napot mindenkinek mára!

Kép
babicsek
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiscinke 2012.06.05 19:12-kor.
kiscinke
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ucika! Azt jelenti, hogy a az anya hasfalához közel tapad, teljesen ok. Nekem Kincsivel ilyen volt. Most hátsófali, mai az anya hátához áll közelebb és ez is ok.

Köszi mindenkinek Pumukli dicséretet.
Niki a 2 tesó találta ki, hogy az legyen, a ruhákat meg mi. Tök egyszerű, de aranyos.

No mostPestre kell mennem, este meg torkos csütörtöki vacsi.
Szép napot!

Kriszta



bkriszta70
Váchartyán
 
 


Sziasztok!

Ucika
Tegnap olyan vaksi voltam, h nem vettem észre, h előttem írtál! :oops: Irigyellek, nagyon az ultrahangért!!!! :) :) :) Biztos nagyon édes volt! :)
Mellsőfali lepény: igazából semmi különöset, csak azt, h a hasfaladnál tapad a lepény, és amögött van a babó, így majd lassabban fogod érezni, h mocorog. Meg azt hiszem annyi, h jobban kell vigyáznod, h ne ütközzön a pocakod.
Ezek szerint a te férjed sem könnyen mozdítható. És gondolkodtál rajta, h hogy fogjátok megoldani az átalakítást? Vagy kiköltöztök a nappaliba a Pároddal?

Babicsek
Mégiscsak tévedtem, még nincs itt a tavasz. :( :( :( :(
Szerintem amilyen vékonyka vagy, és mivel második babád, simán érezheted...

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Babicsek! Akkor sajna nem tudom. Debrecenben a kombinált teszt 30000ft, itt 16hetesen csinálnak a klinikán quattro tesztet, azt tudom, meg 18hetesen szokták az uh-ot a quattro teszt eredményével. A quattroban benne van az afp, meg még másik 3érték, amit néznek.
Én csak ezen voltam anno Blankával. Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni.
Ja, ezekre nem kellett bejelentkezni, csak beesni, aztán amikor sorra kerülsz, sorra kerülsz. De ha felhívod őket biztos megmondják.
Tényleg sajnálom, de nem tudom. /de ha megtudod, mondd el nekem is!:-)))/

Kép
Kép
ronci
 
 


....................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lenovo 2013.04.15 20:14-kor.

KépKép
lenovo
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés :oops:

Nekem mellsőfali volt a lepény Ricsikénél, és épp ezért elég későn is éreztem kb a 19. hét körül, persze volt előtte is gyanús jel, de konkrétan akkor kezdtem el érezni... meg később a mozgásokat sem éreztem annyira, vagy csak nem volt egy aktív baba, de amiket szoktam olvasni meg meséltek ismerősök, én nem nagyon éreztem nálam kimaradtak a nagy rugdosások, ficánkolások, de az is lehet, hogy a végén jobban éreztem volna, csak így hogy előbb jött egy hónappal így ez kimaradt... :)
Nem értem a pillangó hasonlatokat, nálam egyáltalán nem olyan érzés volt... lehet ezért is éreztem később, mert azt vártam, és közben teljesen más volt :)

Gratula mindenkinek a jó uh eredményekhez!
Még visszaolvasok, rengeteget írtatok...:)

Friss helyzet jelentés 8) ....a fiúk vezetnek eddig :)
Kép

nzsuska
 
 
 


Sziasztok!

Lányok, nagyon köszi a lepény válaszokat. :) Julcsinál is így volt, akkor tuti ezért éreztem csak a 20.hét környékén a mozgását. :) most is számolhatok ezzel, de legalább tudom :) ez megnyugtató. :)

Babicsek: mikor tegnap moziztunk, akkor dokim is mondta: látja milyen sokat mozog? persze maga ezt még egy darabig nem érzi...
szóval az eü. dolgozók későbbre datálják a mozgás érzékelést. én amúgy tényleg nem érzem. és azon a videón, amit talán te raktál fel, már nem emléksze, ahol mutatja hogy nő a baba meg az anya hasa, azon is úgy tűnik, hogy nem lehetne érezni elvileg. de az anyák azért csak jobban tudják, mit éreznek. :)
legyél erőszakos, miért ne? magánrendelő? mert akkor csak örülhet, ha mész. mondjuk az én dokim se hív sokszor, hogy menjek, de azért le nem beszél :)

Niki: igen, csak az kerülte el a figyelmem, hogy akkor már a 18.héten leszel. azt hittem még csak a 16.on :oops:
de nekem is tegnap mondta a dokim, hogy jövőhéten afp, két hétre rá uh. és ugye az lesz a 18. hét.
megértelek, hogy nem akartál várni a 21. hétig...
és akkor már lehet, hogy fény derül az oly áhított titokra is! :) izgi :)

Vivi: szerintem mikor én posztoltam, akkor te még írtál azért nem tűnt fel.
Férj nagyon nem akar nappaliba költözni. Viszont Julcsinál nekünk a külön szoba vált be. arra gondoltam, hogy ideiglenesen nappalli, aztán ha mákunk van és kistesó is 10 hótól átalussza az éjszakát, akkor mehetnek egy szobába kb. 1 évtől, mi meg vissza a kisebb szobába, és övék lenne a nagyobb. de még semmi nincs fixálva vagy átgondolva...

Lenovo: grat az uh eredményhez! :) fiú név terén nálunk is teljes csőd.... lány van több is, de megegyezni nem tudunk... vsz. úgyis én fogok engedni...

Zsuzska: köszi a frissítést. nekem sem volt pillangó, én sem értem ezt a hasonlatot. :) Julcsi a 20.hét után volt érezhető, bár ő aztán jól bepótolta, mert az utolsó két hónapban folyton hullámzott a hasam, meg totál eldeformálódott néha, ahogy eltolta a popóját, jókat röhögtünk a melóhelyen meg apával is :) szóval szerintem Ricsike inkább csak nyugis baba volt :)
Rillánál is tudni, hogy fiú?... ez elkerülte a figyelmem. :)

szép estét nektek, írjatok szépet és jókat :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ucika12 2012.02.24 21:32-kor.

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


újabb kérdés: ti beszéltetek már szülésznővel, hogy lefoglaljátok? a dokim szerint elég a 30.hét körül, de mivel csak 4 szülést vállalhatnak egy hónapban, attól félek, hogy az hamar betelik. szerintetek nem korai már most megkeresni, akire gondoltam?

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


Niki!
Én bio boltban kérdeztem rá, hogy mit ajánl a kezemre, és ott ajánlották, hogy kívülről-belülről érdemes használni. Kívülről a krémet, belülről meg por formájában szedem.

Babicsek!
Szerintem meg ne hidd el, hogy nem a babát érzed, én már nagyon régóta érzem. Szinte az elejétől fogva, le is voltam döbbenve. A legelején mindig máshol éreztem egy „csomót”, utána már azt is éreztem, ha arrébb ment, most meg egyenesen érzem, amikor arrébb úszik, magát a folyamatot.

Ucika!
Nálunk is lehet szülésznőt fogadni. Mivel mi augusztusban szülünk, pont fő szezonban mondhatni ilyen csúnyán, így szerintem aki akarja, igenis érdemes lefoglalni jó előre. Ez az én véleményem.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


Sziasztok!

NAgyon eltűntem, volt egy kis kálváriám, de mentségemre legyen mondva, írtam nektek a héten egy jó hosszú levelet, csak telefonról és eltűnt az egész, aztán nem kezdtem újra.

3 napja sokkal jobban vagyok, persze még émalygek picit, de ez már elviselhető.

Hétfőn voltam a 12 hetes UH-on, ahol mondták, hogy nagyobb a pici 3 nappal és hogy a tarkóredője 2,8, ami magas, szóval menjek vissza kontrollra. A többi dologgal nem is nagyon foglalkoztak, mert hát miért vastag a tarkóredő. Ja még annyit kérdezett a nő, hogy volt a családban szívbeteg, míg a szívét nézegette. Na ezzel elültette a bogarat a fejembe. Tegnap hívtak vissza, valami "neves" doki vizsgált. Én persze nem tudtam nyugodni, úgyhogy kértem időpontot a Magzati diagnosztikai Kp-ba integrált tesztre, meg uh-ra.
A rendelőben 45 percet vizsgált a doki, baromira fájt úgy nyomta belém a készüléket, babó, meg mindig a hátát mutatta. 1x-1x elkapták oldalról , akkor is 2,7 ilyeneket mért. Aztán kiküldött sétálni, majd újrakezdte. Azt hittem leszakad a méhem. AZtán elege lett, hüvelyi uh-gal próbálkozott, mert épp olyan pózban feküdt a kicsi, hát ez sem volt egy leányálom, kicsit brutál volt a fazon... MAjd mért 2x 2.4-es tarkóredőt. Ennek megörülve közölte, hogy rendben, mint a villám öltözzön fel. Kérdeztem, hogy ok és akkor nyugodjak meg? Válasz: Hát nézze asszonyom 2x mértem ezt a 2,4 végülis jó, beszéljen az orvosával. Na gondoljátok, hogy megnyugodtam...
Utána rohantam a központba. Nem mondtam el, hogy vastag tarkóredőt mértek. Mikor elkezdte nézni a doki a magasságát is 7 mm-rel többnek mérte, és így 1 héttel idősebbnek. A tarkóredőre, meg nem hiszitek el 1,2mm-t, ennél többet nem is tudott, pedig vagy 5x megnézte. Elmondtam neki mi volt, csak nevetett, azt mondta, hogy a magzatburkot össze szkták keverni a tarkóredővel és olyankor jön ki vastagabb érték... KÖSZI
Na szóval horror volt az elmúlt pár nap.

Olvasgattalak benneteket, örülök, hogy szépen fejlődtök, meg hogy sok új is van közöttünk!!!

Üdv

Lilypie Maternity tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers
igigig
 
 


Ja! én is érzem mozogni a picúrt! Az előző babám 15 hetesen éreztem.
És azt mondta a doki, hogy 65%-ban fiú. Szóval Gellért lesz :-), A kisfiam már mondogatja, hogy Gejjike

Lilypie Maternity tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers
igigig
 
 


Igigig,
ez azért eléggé ijesztő, hogy ennyire különböző adatokat lehet mérni tarkóredőre. :shock: Az integrált teszt viszont biztosan jó ötlet, mert ott azért kockázatelemzéshez más adatokat is figyelembe vesznek, és egy súlyozott értéket kapsz. Biztosan minden OK, csak szörnyű, hogy így beparáztatják szegény kismamákat.

Annyira irigy vagyok azokra, akik tudnak már valamit a gyerkőc neméről!! Esküszöm nincsen favoritom, hogy lányt vagy fiút szeretnék, de teljesen ráállítottam magam, hogy én most már nagyon akarom tudni. Ábelnél 16 hetesen voltunk egy extra UH-n a Brendonnál, ahol kiderült, hogy fiú. Most arra gondoltam, hogy igaz, hogy még csak 14+2-nél vagyok, de a legutóbbi UH szerint a gyerek egy héttel nagyobb a koránál, hogy esetleg érdemes lenne bejelentkezni megint egy brendonos UH-ra, hátha látnak valamit. Tudom.. szörnyen kíváncsi vagyok... :oops:

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Kép Kép


Sziasztok!

Tettem fel képet a pici lányaimról. :)

Vettem szívhang hallgatót, tök jó, mindenki nagyon élvezi. Főleg Kincsi ül elgondolkodva, mikor hallgatja.

Tegnap voltunk torkos csütörtökön, nagyon szuper volt.

Előtte voltunk Pesten egy banki találkozón, ahol ott kellett hagynunk a finom vacsit, mert ez a torkos csütörtök már előzőleg le volt foglava. Nagy bánatomra, pedig a Buday fözött, nagyon kíváncsi lettem volna a főzés tudományára. No de egy fenékkel egy lovat lehet megülni.

Igigig, nem csodálom, hogy ideges voltál. Örülök, hogy végül minden ok lett.

Szülésznő kérdés, elsőnél nem volt fogadott, 2. -nál igen.
Ez utóbbi tök jól ráérzett, mert reggel indulás előtt 8-kor hívtam, hogy elindulunk,mert lehet, hogy valami lesz.
3/4 9-re beértünk, szoltak a dokimnak, hogy jöjjön. Megnézte, már 3 ujjnyiv olt a méhszáj.Férjem telefonált a szülésznőnek, mondta, hogy mindjár beér, mert sejtette, hogy beindul. 9 óra 20+-kor be a szülöszobába 10 óra 25-kor Kincső meg volt.

Most majd beszélek a dokimmal, hogy kit ajánl, mert ugye most másik kórházban dolgozik.Nálunk a doki már beírta magának, hogy akkor nem megy szabira.

Túl sokat beszéltem, bocsi.

Szorítsatok keddre. Mindennek rendben kell lenni, ezt verem a fejembe.

Legyetek jók!

Szép hétvégét!

Kriszta



bkriszta70
Váchartyán
 
 


Sziasztok!

Kriszta! Gyönyörűek a csajok!!! :) Én is lányt akarooooook!!! :D

Igigig! Hát nem irigyellek! Én szerintem teljesen szétesnék az idegtől... uhh, hát ez tényleg durva, hogy ennyire különböző értékeket mértek, de a Magzati diagnosztikai kp által mért eredmény szerintem korrektebb... hisz ők erre vannak specializálódva.. na mondjuk ez nem jelenti azt, hogy a másiknak szabad benézni dolgokat.

Flake! Mi a 16. héten nézettük Dávidot anno és akkor már látszott, de azt mondta a doki, hogy előtte azért nehéz a nemet megállapítani... szóval szerintem türelem!!! :wink:

Magzatmozgás... nekem ugyan második, de én még csak most kezdtem el érezni, hogy mocorog... a pillangó effektus nálam sem jellemző, valahogy én is mást érzek... :)

Zsu! Köszi a frissítést! Szuper, hogy így tudjuk követni, ki hogy áll!

Képzeljétek velem meg mi történt... :roll: Tegnap éjszaka fordítottam át a fejem a másik oldalra és roppant egy nagyot... na azóta nem mozog a fejem... nagyon gáz :( Reggel lementem a traumatológiára, hogy csináljanak valamit, mert nem tudom ellátni a gyerekem... hááát baba miatt nem lehetett röntgenezni, no meg fájdalomcsillapítót se tudtak beszúrni, úgyhogy kaptam egy helyes kis nyakmerevítőt, fájdalomcsillapító tapaszt meg algopyrint... na azóta olyan vagyok mint egy béna... apa reggel betelefonált a munkahelyre, hogy akkor mára szabit venne ki :shock:

Este megint utazunk, most férjem szüleihez, úgyhogy megint pár napig nem leszek!

Nagyon-nagyon szép hétvégét mindenkinek és írjatok jó sokat! :wink:

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok, eddig nem mertem, de kedden meg volt a genetikai uh Hajdu Krisztinával a MÁVban (most már ÁEK), majd utána az Istenhegyin megcsinálták a kombinált tesztet és délre már tudtam is, hogy minden rendben kicsi babókámmal.

Magamról: 33 éves leszek, és ő lesz harmadik babánk. Van egy majdnem 3,5 éves lányom és egy majdnem 2 éves kisfiam. Mindkettő az ÁEKben született, Zilahi Gábor az orvosom. Most i s hozzá járok, és nagyon remélem nem megy szabira akkor.

Kezdetektől olvaslak benneteket, de nem mertem írni, mert így a harmadik babánál parázósabb lettem.
Próbálok majd jönni, de a 2 törpe mellett nem tudom mennyire tudok.
Az ÁEKkel maximálisan elégedett voltam, nem lehet szülésznőt fogadni, de mindenki profi és érti a dolgát. Másodszorra egy szuper szülésznőt fogtam ki, jó lenne, ha ő lenne őt a harmadiknál is.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

2 hét múlva megmutatom a dokinak az eredményeket, kíváncsi leszek, mit mond...

Nikicske, nagyon sajnállak a nyakad miatt. Gyógytornász vagyok, ami segíteni szokott ilyenkor, mert hát gyógyszerrel nem igazán lehet a pocaklakó miatt, a therno care öv nyakra (gyógyszertárban lehet kapni), de csak akkor ha kívánja a nyakad a meleget, illetve, hogy a párod nagyon óvatosan meghúzza a nyakad a fejednél fogva pl háton fekve a fejbúbod irányába. De csak óvatosan. Ennek fájdalomcsillapító hatása van. Talán még az árnigélt próbáld meg, homeopátiás.

Nekem szülésznők választásra azt mondták a szülésznők elég a 20-24. héten.

Lilypie Maternity tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers
igigig
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: