Új privát üzeneted érkezett!

Timcike! Nagyon aranyosan alszik az a nagyfiú, tényleg. S mi van a kezében? :) A kutya füle?
Én is nagyon szerettem nézni tesóm gyerekeit, amikor aludtak...

Hát igen, nem vagyok az a nagyon beszédes típus, meg aztán ahogy írtam, nem voltam egészségileg a helyzet magaslatán. Most már kezdek éledni, s nagyon jó, hogy már nem nyom le az a fránya hányás, s gyömbérteán kívül már mást is tudok inni.

Ami az alakváltozásomat illeti, szerintem közületek én vagyok a negatív csúcstartó, még egy kilót sem híztam, a hasam sem nagyon látszik, de nem nagyon aggódom, hisz ez nálunk alkati.
Sokat beszélgetek a nővéremmel, akinek a 4 gyerkőcös tapasztalataira sokat adok. Örülök, hogy ilyen jóban vagyunk.

Na kiderül mindjárt, hogy behozom a lemaradásom... :lol:
Csak győzzétek olvasni... :roll:

Szóval a kiságy, babakocsi, stb. vásárlást, rendezgetést mi január körülre hagyjuk, mert van még itt teendő a lakás körül bőven.
Egy kis családi házban élünk, amit a férjem épített fel, szinte egyedül, ő egy ilyen kis ezermester :) (fafaragó-kádár). S mivel mindent (konyhabútor, most éppen az ágyunk...) ő csinál, ezért lassabban haladnak a dolgok, de legalább tényleg olyan lesz, amilyenre mi elképzeltük.

És íme vége a szombat délutáni mesének. :wink:
Mindenkinek minden jót, javulást, pihenést, kinek mire van szüksége.

Emese
emi79
Dömsöd
 
 


Enyém volt a 700. hozzászólás!!!
Ezért jár egy túrórudi. És nem is akármilyen, piros pöttyös.
Megyek is keresek a hűtőbe! :D
emi79
Dömsöd
 
 


emi-örülök, hogy jobban vagy és kezdesz aktívkondi. :wink: Ormi van a kezében a Micimackóból.Köszi, igen,Ő akkor is édi mikor ébren van, habár mostanában igencsak szófogadatlan...Lehet ez az idő, nem tudom...

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

 
 

na helló csajok...
új hírek...
babakocsit visszaküldöm.... a sportbabakocsinak a háttámlája gagyi, le sem lehet fektetni vízszintesren meg alapból instabil...
egyetlen dolog jó a kocsiban,az a váz és ennyi...
nos...
ma elmentem egy nagy bútorárúházba,ahol babacuccok nagy választéka is van... és milyen szerencsés voltam... 80 €-val kevesebbért jobbat vettem... hatalmas akciók voltak...nem 3 kerekü,hanem 4,a színe nem fekete,hanem khaki és beige. a mózeskosár egyszerübb az újnak,de könnyebb is vinni kézben...
majd lefényképezem és felteszem holnap...
uh hulla vagyok,mert 4 órát odavoltunk... nagyon kiszívott...
pillanatnyilag 2 babakocsi van a lakásban,de hétfön a fekete megy vissza a feladónak :-)

úúúgy idegesít ez a babanet most,h nem tudom megnyitni a kedvenceket, meg csak ha válaszra kattintok,akkor tudok írni... miért csinálja ezt?????
Vendég
 


timci,dincus,
a derekammal már ezer éve baj van,én hülye meg nem oldottam meg a terhesség elött... a farcsontom nincs a helyén,és ha sokat hajolgatok vagy emelgetek,akkor benyilal úgy,h mennmi nem bírok. de a terhesség elött elmúllt fél óra alatt. most meg sokkal jobban fáj és 3-4 nap pihi után talán jobb lesz...semmit nem tudok csinálni,hihetetlen...


dincus,
hogy sikerült a fotózás? így elmaradt?

timci,
attis milyen kis angyal,ahogy alszik :-)
Vendég
 


bazsa- örülök neki, hogy sikerült egy szupi kocsit venned.Akkor ez amit te kinéztél az egy utánzat lehetett, mert a Quinny nem csinál gagyi dolgot.Azért is volt olcsó.Na szóval, én azt ajánlom neked, hogy keress fel egy csontkovácsot és Ő rendbe tesz téged tuti.Biztosan ott is vannak Német o-ban.
Nagyon várom a kocsiról a képeket.Nekem megy a babanet, nem tudom, hogy mi lehet nálad a baj forrása...
Még mit vetettek a kocsin kívül?Biztos visszaveszik a kocsit,ahonnan vetted?Igaz az nem Magyar ország, ott nem kekeckednek az emberrel.Én azért félek az ilyen színektől, mert hamar koszolódik...de biztosan gyönyörű, már nagyon izgatott vagyok...
Igen,olyan kis cuki, mikor alszik.Minden nap kiválaszt egy kedvencet,amivel alszik.Anyum vett neki egy könyvet "A tesó ügy" és minden este azt kell elolvassam neki.Nagy tesós anyukák, bátran ajánlom nektek a megvásárlását.Nagyon frankó kis könyv.

Nézzétek meg: http://www.polc.hu/konyv/a_teso_ugy/153732/

Pussz és jó éjt!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
a kocsi nem világos...
oliva zöld és egy nagyon kevés krémszín van benne.. de majd meglátod a képet...
Vendég
 


bazsa-ok, de tudod abból a zöldből is van a világos fajta, és mivel te azt írtad, hogy imádod a tavasz színeit, azok inkább világosabbak, ezért gondoltam arra...de biztosan csodás.Pakolj már képet, nagyon kivi vagyok, és egyúttal pocakot is szeretnénk látni :)

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


babakocsis képek:


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Jó reggelt csajok,de el vagytok tünve...
ma megyek uh-ra,úúúúúgy izgulok... 15.15-re
Vendég
 


Jó reggelt csajok,de el vagytok tünve...
ma megyek uh-ra,úúúúúgy izgulok... 15.15-re

Szia!!!!!!!!
Bazsa drága, most én is úgy jártam mint te.A tegnap nem tudtam belépni, nem engedett, most meg minden eltünt és csak a válasszal tudok írni.Elkapta a betegséget az én babanettem is, ezek szerint.Én is hamarosan megyek Uh-ra.Nagyon izgulok.

A babakocsid pont olyan modell, mint amit rendeltél, csak 4 kerékkel.Nagyon szép.Használjátok egészséggel!!!!De lemaradt a pocak fotó... :roll:

Majd ha sikerül írnod, gyere és áruld el, mi volt.Én is megpróbálok.

Szerintem a többiek is elkapták azt a csúnya betegséget, hogy nem tudnak belépni.... :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Na meggyógyult a babanet, én se tudtam a hétvégén belépni, most engedte csak.

Bea! még az előző oldalon válaszoltam, ha véletlen nem vennéd észre. :wink:

Timci! Én is úgy szeretem, mikor alszik...nem csak azért mert ilyenkor csönd van és béke :), hanem mert olyan édesen tudnak csicsikálni, megzabálja őket az ember... :) Nálunk is minden nap kiválaszt egy kedvencet, de ő nem alváshoz, hanem az oviba. :)
Bartos Erika tesós könyvét akartam megvenni, de éppen nem kapni, gondolom nyomtatják az új kiadást. De megnéztem ezt, amit belinkeltél, és ez is nagyon jónak, hasznos olvasmánynak tűnik. :)

Emi! A férjem is mindig erről álmodik, hogy saját kezével rak össze egy házat, de ő nem elég ezermester hozzá...kéne segítség is. Én kicsit félek építkezni, de lehet hogy majd meg kéne lépni. Remélem találtál túró rudit! :D

Bazsa! Sajnálom, hogy az első kocsival befürödtél, de ez az új nagyon jónak tűnik! :D És még olcsóbb is volt, szuper! :D
Igen, így sajnos elmaradt a fotózás is...majd 18-a után. Nagyon rendes a hapsi, ahhoz képest hogy 6-án járt le a kupon...

Rászoktam a kakaóra, általában reggel és este is iszom egy pohárral. Emmával is volt egy idő, hogy nagyon kívántam. Viszont a puffadásnak egyéb tünetei is lettek...szegény Sándor...alig mer mellettem aludni nyitott ablak nélkül... :lol:

Szerdán lesz a 4D, alig várjuk! Emma olyan édesen játszott a hétvégén a hugival, meg kellett zabálni, teszek pár képet.

Kép
Kép
Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


Nekem működik válasz nélkül, most teljesen jó.

Bazsa, Timci, írjátok meg az eredményeket mihamarabb! :D
Én most ezekkel letudtam a pocifotókat is, oks? :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok!
Úgy látszik központilag rontottak el valamit. Hétvégén én is csak olvasó üzemmódban tudtam "társalogni".
Nagyon aranyosak vagytok csajok, mindhárman :wink:
A babakocsi nagyon tetszik!!!
Timcike, csajok várom a jó eredményeket.
Már rég semmi keresnivalóm itt, de izgulok értetek, így mindig benézek hozzátok. És érdekes, hogy ez a topi mennyire "csajos" lett, a februáriban a fiúk vannak többségben. Legalább lesz miből "válogatni" a jövőben :wink:
Pussz

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


timci,
szerintem a babakocsi nekem egy kicsit fiús,de nem baj,mert ha lányom lesz,úgysem lesz rózsaszínü :-)ha lányom lesz,akkor sok narancssárga, világossárga,világoszöld , krém , barna és fehér cucca lesz :-) a párom ezt a kocsit határozottan jobban kedveli,neki sem tetszett a fekete :-)
te hány órára mész ma?

dincus,
ahogy a képeket elnézem,nem haragszik emma a tesóra :-)
a párodnak meg adjál ajándékba egy gázálarcot,biztos értékelné a poént
:lol:
nekem ilyen gondom nincs szerencsére még,de böfögni annál többet... komolyan olyan vagyok mint egy kis disznó :roll:
Vendég
 


kukucsi,
miért nincs keresnivalód itt köztünk? lehet,h vmiröl lemaradtam?

emi,
túró rudiiiii??????????
piros pöttyööööööös????????
OMG!!! itt ilyen nincs!!!!!! ne kínoooozzzzzz,imáááádoooooom :?
a testvéri kapcsolat nekem is nagyon jó.van egy növérem és egy hugom,mindkettönek 2-2 lánya,uh nekem is volt mit ellesnem :-)
sokszor nem vagyunk egy véleményen,de ez ettöl szép :-) viszont amit ök elkövettek hibát,abból én remélem tanultam,majd kiderül :-) mert ugye más esetében mindig könnyen okos az ember :-)
tulajdonképpen én is ráérnék a vásárolgatással januárig,de nem dolgozhatok és ez legalább leköt :-) meg ugye akkor majd nem kell egyszerre annyi pénzt kiadni....
Vendég
 


babci,
legutóbb mikor írtál beteg voltál,jobban vagy már? remélem minden rendben van... mikor is mész dokihoz?

bea,
te is el vagy tünve.... ennyire megörültél a kislánynak,hogy azóta csak ünnepelsz? :-)

jucus,
gyere te is, és mesélj a bazsának a lombikról,hisz sorstársak vagyunk :-)
Vendég
 


Na úgy tűnik, hogy helyreállt a rend.
Végre tudok írni.Hazajöttünk.Minden ok a picivel.És azt mondta a hölgy, hogy nem 100%, de kislány. :lol: Ugye mondtam?!Megmondtam.Hát nah...apának is legyen egy kis öröme,hátha megváltozik kicsit a lánya kedvéért.Mert Atival annyira fiúsak...olyan durván szoktak játszani...Én Ati párti vagyok, Ő meg a lánya pártján lesz.He he!!!
A dokimhoz 27-én kell mennem, úgyhogy kíváncsi leszek Ő megerősíti-e ezt a lányos dolgot, mert ha igen, akkor 100%, hogy lány.
Na Bazsa most a te eredményeidet várjuk...

Dincus- hát nálunk éppen fordítva van.Apa ereszti ki a gőzt magából maximálisan, Ő a hisztisebb és Ő az éhesebb...Szerintem Ő a terhes nem én! :lol:

Eredmény:
BPD: 41 mm (38-51)
AC: 138 mm
FL: 25 mm
HC: 155 mm
OFD: 54 mm

Meg nekem van egy 17*20*16 mm-es nyomgócom az uterus- ban, ami a dokim szerint semmiség,a baba növekedésével az is eltűnik majd...és ez nagyon gyakori a kismamáknál.

Súlybecslés: 260 g

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Bazsa, ez jó ötlet! :lol: Most azt gondolom, hogy lehet hogy a rakott palacsinta a ludas, mert Emmából is jönnek a gázok! :lol:
Nekem böf nincsen, egyelőre... :D
Kukucsi! Tényleg érdekes, hogy itt ennyire lánytöbbség van... :lol: Ne mond ilyet, hogy nincs helyed köztünk, nagyon is van, Te tapasztaltként rengeteg hasznos tanácsot tudsz adni nekünk. Ahogy Te kíséred a mi sorsunkat, mi is szeretnénk a Tiédet, úgyhogy ,,ne hagyj" itt minket. :wink:
Bea! Jelentkezz, hogy mi újság, tényleg ahogy Bazsa írta, 3 napja folyik a vigadozás? :D
Timci! Itt is örömködök egyet a kislánynak! :lol: Szerintem nem nagyon fog ott már fütykös előkerülni, hiszen Te is azt érezted, hogy kislány! Úgyhogy szia, Zsejke! :lol:
De jó, nálunk nem volt súlybecslés, na majd a 4D-n lesz szerdán biztos.

Emmának ma volt az első balettórája, nagyon tetszett neki. Persze csomóan már balettcipőben meg ruhában nyomták, úgyhogy gondolhatjátok, ki van adva a harci feladat, hogy vegyünk neki is. :lol: Na Bea, Timci,, meg szerintem Bazsa is, pl. erre számíthattok! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


na megjöttem én is :-)
nekem nincsenek ilyen adataim... most nem kaptam képet, azon rajta lenne,de nem is tartom olyan szükségesnek,ugysem tudok ezekkel az adatokkal mit kezdeni :-)
nálunk is minden rendben, meg lett erösítve,h lány,a dokinömnek mondtam,h nem akarom még elhinni,de nagyon határozottnak tünt... azt mondta,h elöfordul a tévedés olyan babáknál,akik nehezen mutatják magukat,de nálam mindkétszer olyat terpesztett és úgy volt elhelyezkedve,h egyértelmüen látszik...
megkérdeztem a 4D-t, és azt mondta,h ök mindig csinálnak kb 30 hetes korban,mert elötte szerinte még nem annyira szépek :-) még be van esve az arcuk meg ilyenek. és ingyen csinálják :-)
megint felvettem kamerára az uh-ot,uh páromnak is meg tudtam mutatni itthon. de nem sokminden látszik,mert ugye most már egészben nem látszik,mert olyan nagy már. kb 16 cm ülve :-)

timci,
mi aza izé ami az uterusban van neked? nem értem....
és köszi a rudit a fb-on,ki is csorgott a nyálam :-)
Vendég
 


dincus,
mire számítsak? hogy balett cipöt kell vennem?

csajok,nem akar vki táblázatot csinálni? már nem tudom fejbe tartani,h ki mikor hova megy meg hol tart meg ilyenek...
én nem vagyok nagy táblázatos,de ha vki érti a dolgát bevállalhatná...
Vendég
 


Jöttem, láttam, mehetek.
Örülök, hogy rendben vagytok csajokanégyzeten!
Pussz mindenkinek, és jó büfizgetést. Ember legyena talpán, aki ebben az idöszakban nem küszködött ilyesmivel, én meg azt mondom: jó, ha kijön!

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


Tök szupi, Bazsa, örülök, hogy minden allright, és hogy tuti csaj! :D
Igen, ilyen csajos dolgokra lehet számítani, mint a balett...de kutya legyek, ha nem a ruházat meg a cipő miatt akarja ennyire... :lol:
Szerintem abban nincs igaza, hogy ilyenkor nem szépek... én pont ennyi idősen voltam Eminél, mindjárt meg is mutatom, milyen kis szépséges volt. :D Pont hogy a 30. héten nem láttunk semmit, mert már olyan nagy volt, semmi arc, csak hurkák voltak... ilyenkor még éppen belefér a képernyőbe, és lehet egészében nézni, szerintem ilyenkor nagyobb élmény.
Kukucsi, igazad van, kint tágasabb az ilyen gázoknak, büfiknek! :D

Kép Ugye, hogy szép? :)
Kép szerintem hasonlít is :)

dincuska
 
 
 
 
 
 


dinus- de jó, hát örülök neki, hogy tetszik a balett...Hát köthetem fel a gatyámat...Barbie baba, póni,stb...habár én mindig is a kocsikkal jobban játszódtam.Nem tudom, de az hogy hajgumi és csatt kell egy raklappal az holt biztos.Remélem több haj lesz mint nekem.És hát majd a kenceficék, hát őrület.....Én annyira kiestem a csajos dolgokból, hogy nem tudom mi tévő leszek...És hogy fogom megoldani a mese nézést, mert ugye Ati nem nagyon bírja a csajszis dolgokat...Na hát addig még van egy kicsi, de már ilyenekre gondolok. :lol: Most is a tesó ügyet kellett elmesélnem neki,és abban a kislányt Emmának hívják, így mindig rátok gondolok... :lol: :wink: Nagyon tetszik neki ez a könyv.
Nagyon édes ez a lány,még a 4d-n is.Szerintem nekem nem lesz 4D-s képem, ahogy Atinál sem volt.Nem engedhetem meg magamnak.Csak ha addig nem történik valami jó velünk,egy sorsfordító fordulat. :oops:

bazsa- na akkor keményen lehet gondolkodni a lány neveken...de jó, csupa csajok...
Az az izé,ami van a méhemben, a dokim szerint egy kis izomgumó,ami a baba növekedésével el fog tűnni...
Táblázatot én már próbáltam gyártani, de nem jött össze a beillesztése...nem tudom, hogy kell lekicsinyíteni hogy jó legyen...
Szívesen a rudit!!!! :wink:

kukucs-gyere gyakrabban,én is szeretem mikor jössz és írsz nekünk. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Újra itt vagyok.

Bazsa: elég szarul voltam szombat, vasárnap csak feküdtem és iszonyatosan fájt a fejem a sok orrfújástól. Vasárnap este végre átaludtam az éjszakát, olyan jó volt, erre tegnap olyan volt mintha semmit nem aludtam volna, olyan kómás voltam ma reggel.

Dincuska: nagyon édesek a pici és az Emmás képek. Annyira édes Emma. Látszik, hogy nagyon várja már. A 4D-s kép és a babakép is nagyon cuki!

Timcike: annyira cuki a kisfiad alvás közben. És gratula a csajszihoz. Bár láttam fb-on, hogy Atticy nem igazán örül neki. Hidd el később nagyon fog neki örülni, sőt védeni fogja. A bátyám is így volt velem. Nem tom te kérdezted-e az övterelőt, de leírom nekem van ilyen. Még 12 hetesen vettem, mert néha zavart az öv és elkezdtem rángatni. Elég sokat utazok, és a szülők elég messze vannak. Én nagyon szeretem, a miénknek semmi márkája nincs neten vettem, ha érdekel megadom az elérhetőségét a csajnak. 3600-3700 Ft körül volt.

Emi. üdv nálunk! tök jó, hogy saját kezűleg csináltok mindent! Sajnos nekünk nincs erre lehetőségünk. Ne aggódj a kicsi pocak miatt. Nálunk is néha csak én látom.

Látom mindenki eddig csajszit vár, ezek után nagyon kíváncsi leszek nálunk mi lesz. Csütörtökön megyek elvileg ultrahangra. Remélem megmutatja magát.
Ma megyek a terhesgondozóba a vérvételes beutalóért, remélem a hétvégén a laborba is kapok időpontot, hogy minél előbb megtudjam kell-e aggódnom vagy nem.

És az érdekesség: Atival skype-on beszélgetünk és nem egyszer akkor kezdte el fújni a buborékokat a törpi, amikor Ati beszélt. Tuti ő is érzi, hogy ő az apu, és ő is akar vele beszélni:)

Ja, és megvan a bababútor: http://www.kika.com/hu/termekek/m/babak ... ad-kisagy/
vizilovas és nagyon szép élőben.

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


Hogy alakítjátok át a képet? Mert amiket fel akarok tölteni nagyobbak mint 600*600!:(

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


Sziasztok,

Köszönöm a kedves fogadtatást :)
Egész hétvégén úton voltunk, tegnap meg havaztam, ugyhogy egyenlőre nem nagyon haladtam a visszaolvasással, de igyekszem.
A fényképeket azért megnézegettem, nagyon szép pocakja van már mindenkinek és az UH képek is nagyon jók!

4D-t majd mi is szeretnénk csináltatni, nálunk 25 ezerbe kerül a csomag, ebben van egy a 20-22. héten meg egy a 30. hét környékén.
De mi már az elején nem birtunk magunkkal, és pont 11 hetes voltam, mikor csináltattunk 3D képeket, azt attuk a szülőknek a bejelentéskor :
)
Babakocsi: nagyon tuti mindegyik, és a szineik is jók, én is majd valami unisex szint szeretnék (mivel nem egy gyerekre tervezzük :) )
Szempontoknál egyetértek azokkal amiket irtatok, nálunk is nagy felfujható kerekes lesz, isofixes, travelsystem. Mi végülis ugy néz ki hogy maxi cosi mura 3-at veszünk.

Lombik: Mi tavaly nyáron kezdtünk el próbálkozni, és az első sikertelen hónap után a párom ugy döntött, h elmegy kivizsgáltatni magát. Akkor kiderült, h elég nagy a baj, valószinű spontán nem sikerülhet. Fél évig otthon házilag próbáltunk az eredményén javitani, nem sok sikerrel, igy aztán idén januárban elmentünk tapolcára.Kivizsgálások, majd március, április, májusban 1-1 inszem. Ekkor mondta a doki, h felesleges inszemmel próbálkoznunk, mert eléggé reménytelen, inkább térjünk át a lombikra. Igy juniusban elkezdük a hosszu protokollt és július 11-én visszakaptunk 2 kis embikét, végül 1 tapadt meg, de nagyon boldogok voltunk :)
Nekünk ő lesz az első babánk és már nagyon várjuk. Ez az egy év várakozás amugy arra volt jó, hogy fejben már mindent kitaláltunk, hogy mit szeretnénk majd neki :) (babakocsi, babaszoba, őssejt, légzésfigyelő, festés, és minden apróság :) )

Bazsa, nektek is elsőre sikerült, de jó :) olyan hihetetlen nem? Annyi várakozás és negativ teszt után itt van a pocakunkban :) Komolyan, én még most sem hiszem el :) Mesélj Te is kicsit, hogy jutottatok el végülis a lombikig? Neked külföldön csinálták?

Emi, hát tényleg, kiváncsi leszek, melyikünk húzza tovább :) Én mondjuk nem bánnám, ha kicsit előbb jönne :)
Dincus, nagyon édes Emma, ahogy "játszik" a babóval :) És tényleg határozottan látszik a hasonlóság :)

Timci, gratula a kiscsajhoz :) Én amugy pont forditva vagyok mint, te .. Teljesen lányra vagyok ráállva, én majd egy fiuval nem tudok mit kezdeni :) - legalábbis most igy érzem, persze nekünk tényleg mindegy, h fiú vagy lány lesz.

Nah, jó hosszu lettem, bocsi :oops:
jucus31
 
 


Itt vagyok, ragyogok! :)
Micsoda jó hírek várnak itt! Itt egy lány, ott egy lány! :D
Timci! Bazsa! Gratulálok!!!!!!!!

Kíváncsi vagyok ezek után, hogy Babci, Emi is belányosodik -e, vagy javítanak a nemek arányán itt a topikban!

Dincus!
Olvastam a jó híreket!!! Megíjedtem, hogy a veséket külön-külön kell 100 %-hoz viszonyítani. Akkor mostmár minden rendben!!!!!!!
Tündériek a képek!
Továbbra is fenntartom a véleményem, hogy nagyon fotogének vagytok!
Az én fiaim nem csinálnak ilyet. Mármint, hogy puszilgatják a hasamat. Ez olyan kislányos dolog. Ők csak odabújnak hozzá. :)

Timci!
Szerintem a létező legjobb dolog történt veled! Egy fiú, egy lány. Minden anyukának meg kell tapasztalnia mindkét nemű gyereke szeretetét. Tapasztalatom ugyan még nincs, de szerintem teljesen más.
Egy kisfiú odaadóan szeret, egy kislány meg nagyon gyengéden. Legalábbis ezt láttam máshol.
És ha lesz még egy3. gyereked is, akkor már teljesen mindegy lesz a neme. :D

Bazsa!
Nagyon szép a kocsid!!!! Jó a színe! Van hozzá babahordozó is?
Mi történt a feketével? Visszaveszik?

Kukucsi!
Gyere csak bátran, a tapasztalat mindig jól jön!
Egy régi ovis társunk anyukája 44 évesen szülte az 5. gyerekét tavaly épen és egészségesen. Remény mindig van, az én példám is bizonyítja!!

Babci!
Nagyon szép a bútor! De nem egészen világos számomra, hogy csak az ágyat vetted meg, vagy az egész szettet?
Jó lenne, ha hoznád már a jó hírt hepatitis ügyben is!

Emi!
Mi újság veled? Tényleg ritkán jössz.

Jucus!
Isten hozott köztünk!

Csajok! Holnap szorítsatok értem 1/2 11 körül. Akkor lesz az amnio.

Bea

KépKép

KépKép

KépKép
bea720818
Budapest
 
 


Jucus!
Téged véletlenül nem emeltelek ki, de már javítom is!

Bea

KépKép

KépKép

KépKép
bea720818
Budapest
 
 


na de felpörögtetek :-)
Vendég
 


Timci! Az biztos, csatból és hajgumiból sosem elég, főleg az oviban... egy hónap múlva már egyiknek sincs párja... :roll:
Sándornak is ez volt a 2. reakciója, hogy örökre eldőlt nálunk is, hogy a műkorcsolya vb-t nézzük vagy a forma1-et :lol:, nálatok még lehet küzdeni ezen! :D
De jó, egyre jobban tetszik ez a Tesó-ügy, hát ha Emma van benne, az csak jó lehet! :D
Hát a táblázathoz én se nagyon értek, de megpróbálom, hátha sikerül.
Babci! Örülök, hogy túlvagy a nehezén, az természetes, ha még fáradtnak meg kómásnak érzed magad. Csütörtök az már mindjárt itt van! :D Remélem hamarosan jönnek a jó véreredmények is! Ez aranyos, hogy megismeri apukája hangját, nem tudom mennyire van benne ráció, de senkinek sincs bizonyítéka az ellenkezőjére. :D
Szép a kiságy, cuki a víziló. :D
Képet képszerkesztővel tudsz lekicsinyíteni, a méretét kell átírni 600X600-ra.
Jucus! Ez a 4D-s hely Szombathelyen van? Szülők biztosan nagyon örültek a képnek! :D
Olyan jó, hogy neked és Bazsának is elsőre sikerült a lombik! :D
Bea! Nagyon aranyos vagy. Hát nekem a fiúkról nincsenek ugye tapasztalataim, de anyósom azt mondta, hogy még ilyen anyás kislányt, mint Emma sosem látott. :D Ő gyengéd, odaadó egyben, nem tudom elképzelni, hogy egy fiúnál ez máshogy lehet, de talán harmadjára majd megtapasztalom. :) Eddig nem gondoltam, hogy majd szeretnék egy 3-at, de mostanában egyre inkább.
Szorítok az amniora, minden rendben lesz. Mikorra lesz eredmény? Mért ilyen későn csinálják...? Hisz már 19 hetes vagy!

Ma csirkeszárnyakat sütök tepsiben, nyami! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dincuska 2011.10.11 10:56-kor.

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus,
tényleg nagyon szép :-) hát lehet,h megnézem akkor és megcsináltatom máshol is a biztonság kedvéért a 4D-t.

timci,
látod itt csinálnak egy ingyenes 4D-t. úgy utálom,h otthon nincs lehetöség. anno én voltam egy dokinál privátpraxison és megkérdezte a keresetünket. soha nem kellett egy vizsgálatért sem fizetnem... de az ilyen kevés otthon...
lánynév.... írtam neked a rékát a fb-on,de meginogtam egy kicsit... ugyanis belegondoltam,h nincs egy épelméjü becézési alakja... na majd szerintem mégegyszer átnézzük a magyar nöi neveket és átgondoljuk még :-)

babci,
ez így szokott lenni,ha túl nagyot alszunk,akkor másnap tiszta kómában van az ember...
csütörtökön mindenképpen gyere a hirekkel :-)
ne aggódj,minden rendben lesz és a párodnak sem kell rossz híreket közölnöd...
ez aranyos ahogy skype-oltok :-) és szerinted mit akart neki mondani?
nekem a bababútor nagyon tetszik,cuki nagyon a viziló :-) nekem is az ilyenek jönnek be vagy zsiráfos :-)
mi majd vagy magunk festünk a falra mesefigurákat ( a párom nagyon szépen rajzol) vagy veszek én is fali tattoot... a pa´rommal nagy mesések vagyunk és a mi kedvenceinket szeretnénk: természetesen garfield :-) ,gooffy, patrick és spongebob, mókus és sid az ice age-böl, taz, tapsi hapsi... azt hiszem ennyi :-)
mi bútort nem veszünk,csak kiságyat,mert nincs külön szobája, a ruhája majd a mi szekrényünkbe kerül be.
a képet pedig azzal a programmal amit használsz,le lehet kicsinyíteni.a kép átméretezése vagy vmi ilyesmi. ott beállitod akkorára,ha a nagyobbik oldala 600 legyen.400x600 vagy 450x600 vagy ilyesmi.

jucus,
igen,nekem is elsöre sikerült én is nehezen akartam elhinni. telefonon kellett megérdeklödnöm az eredményt,hát szabályosan megijedtem,nem tudtam hogyan tovább,eltelt egy kis idö mire felfogtam :-)
mi már régebb óta probálkoztunk kb 4 éve kezdtünk komolyabban foglalkozni vele.a mesterséges megtermékenyítés ellen voltam,uh sokáig bíztam a spontánban. kb 3 éven keresztül csak csalódottság minden hónapban.... aztán tavaly nyáron belementünk nagy nehezen egy inszembe,amit nagyon megbántam,mert maximálisan biztam benne és sikertelen volt. anno a parommal is nagy harc volt mert nagyon szemérmes és nem volt könnyü rávenni sem az andrológiai vizsgálatra sem utána az inszemnél a spermaleadásra... nagyon rossz volt egyedükl éreztem magam a gyerek projektben. dehát az én párom sajnos nem egy harcos hanem egy beletörödöm a sorsomba típus...én viszont nagy harcos vagyok és mivel nem tudtam elképzelni az életemet gyerek nélkül,így nem adtam fel. nos az inszem sikertelen volt én ettöl a padlóra kerültem... azt mondtam nem érdekel többet nem csinálok ilyet,ha a sors úgy akarja,ugyis lesz babám. na hát a sors nem akarta mégsem, így egy év után rábeszéltem a páromat a lombikra. ami itt 1500 € a kezelés és a hormonok,amit nekünk kell fizetni.kaptunk részletfizetésre lehetöséget,így belevágtunk.(még mindig fizetjük
:?
ez év junius 23-án a házassági évfordulónkon kaptunk 2 embriót ajándékba :-) ebböl egy tapadt meg nekünk is, ami hihetetlen boldogsággal töltött el. volt a terhességem elején egy hematóma, amit túléltünk szerencsére,uh tudom h minden rendben lesz mert ezek szerint a kicsink olyan mint én, egy NAGY HARCOS. :-)
hát nagyjából ennyi az én lombik történetem :-)

bea,
igen visszaveszik,tegnap vissza is küldtem. még nem volt kifizetve, 18 napon belül kellett volna kifizetni,ha megtartjuk...
az amnio miatt ne aggódj... minden rendben lesz... az eredmény is meglesz holnap?
én ugye nem csináltattam,de nem is aggódom...
Vendég
 


dincus,
babcinak nem volt lombik szerintem....
Vendég
 


Azt az odanemfigyelős rézangyalát! :lol: Persze Rád gondoltam, Bazsa! Bocsika, javítottam! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


babci-köszönöm szépen az infót, de nem szeretnék venni.Engem nem zavar a biztonsági öv, Atival sem zavart,inkább a nyakamnál szokott zavarni.Gyönyörű a kiságy, szoktak a vaterán is árulni és láttam belőle zsiráfosat is, ha gondolod nézd meg.A miénk tiszta fehér, de én a rácsokat átfestem szép almazöldre.Csak vennem kell vizes bázisú festéket.Még nem találtam meg a megfelelő színt.

dincus-most is simogatja a pocakomat, mert hideg és szerinte fázik a tesó, de nem ad neki puszit, mert kislány.És Ő csak engem szeret.Azt mondja most kisfiú lesz, majd lesz lány. :lol: Most meg hallgatózik, és azt mondja, hogy mindig csak alszik. :lol: Sose csinál zajt ez a tesó.
A könyvet Emma nagyon élvezné szerintem.

bazsa-Rékus, Rékuci,Réku, mi így szoktuk.Ha a nővéremet nem Rékának hívnák, biztosan a kicsit így hívnánk.

bea- biztos igaz, amit mondasz, ne nekem nehéz megbarátkoznom még a lányos gondolattal. De biztosan megszokom idővel.Azért is jó a lány, mert ha babája lesz, biztosan engem hív majd segíteni, Ati nem biztos....
És remélem, hogy nagyon fognak egymásra vigyázni és szeretni.
Attila szeretne még egy 3-dikat, én meg azt mondtam, ha te majd megszülőd akkor esetleg.

jucus- hát nem is tudom. Elsőre biztos, hogy mindegy a neme a picinek, de én elsőnek is fiút vártam és sikerült.Most legyen meg az Attila akarata is.Meg egyébként is, 2 lány 2 pasi lesz a családba, ez így frankó.Majd belenyugszom hehe....A lényeg, hogy egészséges.Akkor te még nem tudod a nemét ugye? Én azért is vagyok nagyon fiú párti, mert a mi családunkban eddig Atticy az egyedüli pasi.Attiláéknál meg fordítva, azért is vágyott egy kis csajra. De meg is fogja Őt változtatni az biztos.Már most mondja, hogy av csajszival én legyek a szigorúbb, mert Atit elojtatom, Ő meg a csajszit fogja.....hihi


Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
hát pont ezt mondtam... nekem idétlenül hangzik a réKUS meg a rékuci is :-)
réka,úgy szép,de ha vki lerékucizza én megölöm :lol:
na majd még átgondolom :-)
Vendég
 


Bea: nem az egész szettet vesszük meg, hanem csak a kiságyat és a pelenkázót. Ennyi fér csak el a szobában. Egy kalappal az amniora! És nyugi, tuti nem lesz semmi baj!
Hepatitis ügyben még egy ideig rágni fog az ideg, mert csak jövő keddre kaptam időpontot a laborba a vérvételre!:( remélem péntekre meg lesz az eredmény! A dokis is ma kicsit megijedt, amikor látta, hogy még egy vért kérnek. De bizakodok.

Bazsa: szerintem azt akarta mondani a törpike apunak, hogy nagyon szereti és várja haza!! Néha mondom is a törpinek: hogy apa nagyon szeret téged, és alig várja, hogy hazajöjjön és megsimizzen, megpuszkoljon. És hogy azért van kint, hogy neked mindened meglegyen. (nah most el is érzékenyültem kicsit, néha úgy elfog a hiánya, de próbálom nyugtatni magam, mert a pici is érzi) A falfestés nekem is nagyon tetszik! Tuti szép lesz! Mi is azt terveztük, de mivel nem lesz külön szobája, így csak fali díszek lesznek.

Ma pont a dokim volt bent a terhesgondozóban és megijedt, hogy még mindig görcsölgetek, gyorsan meg is nézett, de minden ok. Pénteken megyek be hozzá a kórházba uh-ra, de nem tudom ott milyen gép van, látszik-e rajta a neme. Jövő héten megyek majd a magánrendelésére, és ha most pénteken nem is, akkor jövő héten ki kell derülnie!

Ja, és igen én nem voltam lombikos, hanem spontán.

Ja, és nálam mostanában a birsalma a nyerő! Egy csomó elfogy, egy nap 2-3 db.

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


Persze, csak a neveket kavartam el. :lol: Emlékszem is, hogy nektek nagyon gyorsan összejött. :wink:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Babci, nagyon szép a bútor. Ez a színvilág nekem is nagyon bejön. Szombaton mi is voltunk a kikában (győrben) én is megnézegettem a bútorokat, nagyon szépek vannak.
De mi már ezt is kinéztük jó régen, és már nem változtatunk rajta. Nekünk ilyen lesz:
http://www.minimano.hu/termekeink/babab ... szoba.html

Remélem a hétvégén el tudsz menni vérvételre, és kiderül, hogy nincs semmi komoly! Nah, most látom, h csak keddre kaptál időpontot. Akkor legkésőbb jövö hét végéig reméljük megtudod!
Én is jövö héten megyek UH-ra ahol remélem kiderül a neme :) te érzel valamit ezzel kapcsolatban? :) én egyáltalán semmit...

Bea, köszi :)
Holnap szorítok!
Én tegnap voltam integrált teszt 2 vérvételén holnap megyek afp-re, de félek, hogy nem jó időben megyek és téves/rossz eredményt fog mutatni :(

Dincus: igen, a szülők nagyon boldogok voltak, volt is sirás rívás, főleg a párom szüleinél, ahol 1. unoka lesz.
Nálunk a húgomnál már van egy majdnem 4 éves ikerpár.
A 4D itt lesz Szombathelyen igen, ezt tartalmazza a csomag:

All-Inclusive-Vita
Ez a csomag lehetővé teszi Önnek, hogy babáját kétszer láthassa, különböző fejlődési szakaszokban. Élje át ezt a fantasztikus élményt kétszer is. Mi az első ülést a 20-22 hét között javasoljuk. El lesz ragadtatva a baba pici finom mozgásaitól, arca rezzenéseitől. Láthatja a pici vékony lábacskáit és kezeit, megszámlálhatja ujjacskáit. A második ülésen, a 28-30 hét között elámul majd azon, hogy pár hét alatt mekkorát nőtt a pici babája. Ilyenkor már gyönyörű arcképet tudunk készíteni, ha a baba is úgy akarja. 2*20 perc ultrahang, 2 *2db színes ultrahang fotó, 2* 3db internetes fotó, 2*CD/DVD ( lemezt Nem kell hozniuk, benne van a csomagárban) a teljes felvételről, a baba nemének meghatározása (igény szerint) és egy Simó Tímea könyv.

Látom a vonalzódon még nincsen név, még gondolkodóban vagytok?
Csirkeszárny az fini :) Én ma hortobágyi húsos palacsintát ebédeltem :)

Bazsa, akkor nálatok nem találtak semmi szervi problémát, hanem ismeretlen eredetű volt? Bár végülis már teljesen mindegy, a végeredmény a lényeg :) Én ezért is nem féltem a lombiktól, tudtam, h happyend lesz a vége :) Amugy ti szeretnétek kistesót? Mi most 3-ig meg sem szeretnénk állni :)
Itt Mo-on, 5 lomikot támogatnak, ami azt jelenti, hogy csak a szurikért, bogyókért kell fizetni, de ez is több mit 100 ezer ft.
Az nem túl jó, hogy a férjed nem egy küzdő tipus, még szerencse, hogy te az vagy! És látod, ez már elég a sikerhez :)

Timci: igen, ez lesz ám csak az igazán jó felállás 2 fiu 2 lány :) Én is erre vágyom :) + egy 3.-ra aki eldönti a nemek arányát :)
Nálunk inkább a lányok vannak többségben, az egyszem fiú a hugom kisfia. De tényleg, nálunk az egészség a lányeg, és mivel 3-at tervezünk reméljük lesz majd ilyen is meg olyan is. :)
Nagyon aranyos Atticy hogy igy várja a kistesót . Biztos gondoskodó bátyus lesz majd belőle!
jucus31
 
 


jucus: nagyon szép az a bútorszett is, amit ti választottatok ki. Nekünk kicsit kötött volt, mert a hálószoba bútor is ilyen színű (sötét barna) és annyira örültünk, hogy van ilyen bababútor is. (nálunk a hálószobánkban lesz a baba) A nemével kapcsolatban: szerintem fiú - pont tegnap láttam a brendonban egy halál édes baba szmokingot. Persze apa szerint csak azért is lány lesz, mert annyira fiúra készülök:) Amúgy én is 3-at szeretnék. Persze a 3.-at kicsit később. A másodikat majd a mostani után :) azért is jó a bababútor-- fiúnak is jó meg lánynak is:) Csinálj te is vonalzót, hogy lássuk hol tartasz!:)

Kérdés: ti milyen matracot vesztek? eddig azt hittem a kókusz a jó, de tegnap egy nő felvilágosított, hogy nem jók, és nagyon kényelmetlenek. Vannak újfajta spéci szivacsmatracok : Traumeland , ami mosható, légáteresztő, és nem fullad bele a baba. Az ára viszont nagyon borsos. 30-38-40 ezer


Lássuk a képeket: persze a pocakom még pici, de aki nem látja, képzelje oda:):)
Kép

Kép

Kép

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


Csajok úgy beindultatok ma, hogy nem bírom tartani az iramot. :lol:

Ma kaptam egy vadi új Peg Perego Sí Completo babakocsit.Ha valakit érdekelne esetleg 69.500 ért viheti.Itthon még nem lehet kapni a Completo változatot, csak a lábzsák és esővédő nélkülit.

Csatolok képet is.Újszülött kortól lehet használni hordival. :wink: Nekem már van kocsim, így nem szeretném, ha a pór lepné a dobozát.

Egy kis infó róla:

Tartozékok:

Esővédő

Lábzsák

Pohártartó

Kupola

Karfa

A hordozó csatlakoztatásához 2 patentes őv

Bevásárló háló

A színe,amit még nem nagyon látsz az utakon Fantasy Nero, nagyon szép.2011 model.Amit a boltokban lehet kapni 69.890 Ft-ért azokhoz nincs esővédő és lábzsák sem, sőt még a hordozóhoz tartozó csatt sem,ami segítségével a hordozót a vázhoz lehet rögzíteni.

Típus: sport
Felsőrész típusa: dönthető
Mózeskosár: nem csatlakoztatható
Hordozó: csatlakoztatható a kocsihoz
Tolásirány: csak előre néző
Keréktípus: 4 kiskerék, elől bolygó
Súly felsőrésszel (kg): 7,2
Ajánlás: újszülöttnek ajánlott
A huzat anyaga: pamut, poliészter
Anyag(kosár): textil
Anyag(váz): alumínium
Jellemző(karfa): kihajtható, levehető
Jellemző(kerekek): habosított műanyag futófelület
Jellemző(lábtartó): több fokozatba állítható
Jellemző(tető): kupolásból nyári tetővé alakítható
Jellemző(váz): teleszkópos rugózás

Mérete nyitva H-SZ-M (cm): 87x52x102,5
Összecsukás: egy kézzel, ernyő alakúra
Összecsukva Hossz-Szélesség-Magasság (cm)(váz): 100,5x36x,33
Terhelhetősége (max. kg): 15
A huzat tisztítása: 30 °C-on, levehető
Travel System rendszerre felkészítve: igen

Nagyon gyönyörű a színe.Nekem tetszik.


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


babci- gyönyörű a pocak és nem is pici!Én is picinek látom,de mikor a tükörbe nézek hajaj...hehe
Én kókuszt vettem, még mikor megvolt a bababoltunk, mert tudtam, hogy lesz tesó,és akkor sikerült ugye nagyker beszerzési áron megvenni.Én azt tartom a legjobbnak.Én még nem hallottam róla senkitől sem, hogy xar, pedig elég sok anyuka ismerősöm és orvos ismerősöm van most már.Nyugodtan vegyél kókuszt én azt mondom.Az nem gombásodik, nem izzad.Szerintem még olyan szivacsot nem találtak fel, amit erről az újról mondanak.Ez mind mese.Szép a lakásotok is.Tetszik!

Jucus- a miénk is hasonlít az általatok kinézethez.Majd ha kész lesz, megmutilom.De nagyon szépet néztetek ki ti is. :wink:

bazsa- akkor mindenkinek mondd meg, hogy harakiri, ha becézni merik a lányod.He he.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


jucus,
a te bútorod is klassz...de az ára is :roll:
ja igen azt nem írtam le,h nekem uterus duplexem van,vagyis annyival kisebb az esély a spontán terhességre,h kétfelé szaladnak a kis huncut spermák és ugye nem nagyon van mindkét oldalon tüszörepedés. és ezen kívül a páromnak sem volt tökéletes az andrológiai vizsgálata. de egyinkünk baja sem vészes,elvileg nem volt akadálya a spontán terhességnek...
Vendég
 


babci,
itt is csini kismama vagy :-)
matracügyben nem vagyok jártas és nem is hiszem,h gondot csinálok belöle... nekünk sem volt semmi extra matracunk és nincs semmi bajunk... ezt nem annyira szeretem a mai világban,h mindent túlpörgetnek... mindent megszakértenek,mindent kiveséznek és tök mindegy mit csinálsz ugyis talál benne valaki valami hibát...
Vendég
 


Timcike, Bazsa: köszi szépen. Örülök, hogy jól látszik a pocó!:) Amúgy a lakás nem a miénk, az én régi gyerekszobám anyunál. De köszi.

Dincuska: majd írd meg milyen volt a babamozi, láttam holnap este mész.Tuti állati élmény lesz!:) Apa és Emma is megy veled?

Bazsa: én sajnos így sem aludtam nagyot, úgy aludtam volna még akkor. Nem tudom mi van, de nagyon szenvedek az alvással. 1,5 hete az volt az első jó éjszakám. Úgy aludnék, utálok úgy kelni, hogy úgy érzem semmit nem aludtam, mert egész este forgolódtam. Ráadásul mindig felébredek hajnalban és pár órát a plafont nézem.

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


babci,
szerintem amikor nem tudsz elaludni éjjel, csukd be a szemed és képzeld oda magadmellé a párodat. én ha a párom nélkül aludtam,mindig egy nagyobb garfieldot vittem magammal,megöleltem és elhittem,h a páromat ölelem:-)
gondolj valami szépre és el fogsz aludni mosolyogva.
szerintem az az oka az álmatlanságnak,h hiányzik a párod és most nem lehet könnyü ebben az idöszakban... hidd el ha van elég képzelöeröd, oda tudod magad mellé varázsolni :-) próbáld ki... az álmaidban meg fog ugyis jelenni és ezért fontos,h sokat aludjál... :-)
Vendég
 


Timci! Aranyos Ati, hogy simogatja a hugicáját, majd megszokja, hogy lány, ahogy mindannyian. Biztos vagyok benne, hogy megenyhülsz majd a 3. felé, szerintem Atticy után egy ideig a 2.-ra sem tudtál gondolni, és tessék, itt van. :D Nagyon remélem, hogy könnyű szülésed lesz, és akkor simán bevállalod a következőt. :lol:
Bazsa! Nekem is csak a Réka tetszik, a becézési formái már kevésbé, de van ez így, nem hívod úgy, és akkor talán mások se fogják... az Edinának is vannak meredek becézési formái, amiktől frászt tudnék kapni! :lol: Nagyon egyetértek, amit írtál, hogy mennyire fölfújnak a mai világban mindent...de tényleg mindent...főleg a várandósság meg a kisbabák terén, ezzel lehet etetni a népet, hogy most éppen azt gondolják a nevelési tanácsadók vagy a pszichológusok vagy az orvosok vagy nemtomkik, hogy ejjejjj pl. a kókuszmatrac mégsem olyan jó...vagy hogy eszerint így altasd a gyereket, más szerint amúgy... aztán szép lassan beleőrülsz ebbe a sok különvéleménybe. Tudom, mert velem ezt történt az elsőnél. :lol: Legjobb, ha az ember saját magára hagyatkozik, és belátása szerint tesz, az a legjobb mindenkinek. Talán kicsit eltértem a témától. :)
Babci! Én a birsalmát nem annyira szeretem (van egy rakat befőttem viszont, Tatámtól kaptam, mondanom sem kell, hogy nem nagyon fogy), inkább az almát, abból a keményet, lehetőleg zöldet. :D Biztos minden rendben lesz a vérvételen, rossz ez a sok várakozás, de ne aggódj fölöslegesen!
A matraccal kapcsolatban azt gondolom,amit Timci, hogy a kókusz teljesen jó. Én az ifjúsági ágyába is olyat vettem, az sem volt olcsó egyébként, és nagyon kényelmes, én is feküdtem már benne! :lol: Én is megdicsérem itt is a pocid, nagyon aranyos, és tényleg nem kicsi! Szerintem nekem Emmussal kisebb volt.
Igen, várjuk a mozit, ők is jönnek, persze, az a lényeg igazából. :D Majd megírom, de lehet hogy csak reggel, attól függ, mennyire leszek álmos. :D Álmatlanságra jó tanácsot adott Bazsa is, de egy nyugtató tea is jól jöhet lefekvés előtt, mert az nem jó, ha nem tudod kipihenni magad. De az álmatlanság gyakran előfordul terhesség alatt, én pl. nehezen alszom el, valahogy egyik felemen se jó.
Jucus! Ha az orvosod most küldött afp-re, akkor biztosan jókor mész. Vagy azt gondolod, hogy nem jól lőttétek be a babuci korát? Tégy be egy vonalzót, hogy tudjunk követni! :wink:
Emma első unoka volt a családban, azt az örömöt se lehet felülmúlni, az biztos, de azért megkíséreljük. :lol:
Nagyon klassz ez a csomag, remélem, hogy nektek a 30. hét körül is látszódik valami, lehet hogy ez nagyon ritka, hogy ilyen rosszul fekszik a babó, mint Emma, ő a méhlepénybe szerette fúrni a fejét...
Ne is mondd a csirkeszárnyakat, nagyon bekajáltam. Elfogyott a fél tepsi (kicsi tepsi) nekem köszönhetően, utána 2 órára totál kikapcsoltam... :lol:
Reggel mértem magam, már jó ideje nem híztam én sem, erre most...azt hittem infarktust kapok, a múlt héthez képest majd másfél kiló szaladt fel, és ez reggeli súly... :roll: Jó lesz visszafognom magam meg a jó étvágyam, csak egy iciripicirit. Én most tartok +3-3,5 kg-nál.

Reggel nagyon nagy hiszti volt az oviban Emmánál, gondoljátok már a féltékenység lenne? Mert itthon is ha csak elmegyek a másik szobába, már engem keres, tegnap felöltöztettem, ment ki az udvarra, ott is az volt az első, hogy ,,anya hol van". Nem tudom, mit csináljak, mert nem akarom túlpörögni a tesó-témát, nehogy az legyen a baj, de valamiféleképpen meg kéne értetnem vele, hogy minden megváltozik ugyan, de a mi kettőnk viszonya sosem, ugyanúgy szeretem mint eddig... áh, segítség. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Babci, nagyon szép a pocakod, én bizony látom :)
Nah, kiváncsi leszek bejön-e megérzésed :)

Bazsa, akkor lehet a kistesó már spontán érkezik :)

Bazsa, Timcike:köszi bútordicsit :) igen elég húzós az ára, de mi csak egy kettes szekrényt egy magas komódot és az ágyat rendeljük meg. Igy nem tudom mennyire jön ki, de nem lesz ilyen sok.

Mi 40nm-en lakunk 1 szobánk van. Úgy döntöttünk, h legfontosabb, h a baba a saját kis nyugodt környezetében legyen, igy a szobát babaszobának alakitjuk ki, mi pedig kimegyünk a nappaliba.
Már alig várom, h elkezdjük az átalakitást :)
Többek közt azért is, mert amikor kiderült, h baj van nálunk, akkor hogy ne ezen a babadolgon agyaljak mindig, beiratkoztam egy lakberendező tanfolyamra.. És most végre kiélhetem magam :)

Álmatlanság: én sem alszom jól mostanában.. 2-3 óra körül megébredek és egyszerűen nem tudok vissazaludni.. A párom ugyanilyen rosszalvó, igy mostanában a fél éjszakát végigdumáljuk. Aztán persze hajnalban elalszunk és reggel alig tudunk kimászni az ágyból :( Ilyenkor meg.. mint a mosott sz@r :(

Matrac: mi ezt néztük ki:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=-1
Amugy én sem nagyon értek hozzá, és sztem is tulzás ami a mai világban megy, végülis igaza van Bazsának, mi is felnőttünk valahogy. De az ember mégis ugy van vele, h szeretné a legjobbat a gyerekének, főleg ha első :) A másodiknál már mi sem hiszem, h ekkora feneket keritünk majd a dolognak.

Dincus: hát, azt hiszem én ebben a tesóféltékenység ügyben nem nagyon tudok segiteni :( A hugomnál ugye ikrek vannak, ott nem láttam hasonlót. De persze nekik is vannak időszakaik, amikor anyásabbak, aztán pár nap alatt elmúlik... De lehet, hogy egyszerűen csak a mai telehold, nem?

Majd megpróbálok vonalzót csinálni, bár nemtom melyik "időszámítás" szerint csináljam.. Lehet megvárom vele a jövö keddet, h mit mond a doki, és aszerint megcsinálom.

Ne is mondd a hizás témát!!! Sztem nálad az a 3 kilo majdnem félidőnél egyáltalán nem sok! De én még csak 16 hetes vagyok és már 6 kilónál tartok :( jövö héten tuti kapok a védőnőtől :(
Bár az is igaz, h a nagyja kb 4-4,5 kilo az elején jött fel közvetlen a lombik után. Sajnos akkor csak ettem és feküdtem, a kimélő életmód miatt.. Sztem most egyáltalán nem eszek többet, mint régen, és mégis...

Ami engem mostanában kikészít, az a savam :( Iszonyat rossz, és esténként a legrosszabb.. És nem tudok vele mit csinálni, már semmi nem segit :(
jucus31
 
 


Most ütöttem le ezt a tortát Sándornak, jeeeeeee, nem kell a szülinapjára sütni, december közepén lesz. :D
http://www.bonuszbrigad.hu/Rendelj-12-s ... kedvezmeny
Jucus, hát ez szuper, hogy lakberendezést tanultál. Az annyira szép szakma, és jelen pillanatban nagyon hasznos is nektek. :D Az jó, hogy sokat beszélgettek, az álmatlanság kevésbé. Nekem ha így van, hogy nem tudok aludni, nem tudok kivel beszélni, mert az én férjem bizony úgy alszik, mint a bunda...
Igen, ezt tényleg mindenkinek át kell élni, meg kell tapasztalni, az első babánál még tényleg nehéz. Jó a matrac, amit kinéztél, de máshol nem kapnád meg olcsóbban? Ez a Brendon elég drága hely.
Igen, hát végülis ez a 3 nem sok, de ha azt nézed, hogy gyakorlatilag a hétvégén jött fel belőle másfél, akkor kicsit ijesztő. :roll: Szerintem érthető, hogy a fekvés miatt az elején felszaladt egy kicsit több, ezt a védőnő is igazán megértheti.
A savra nincs megoldás? Az espumisan se jó rá? Én mindig minden gyomordologra azt ajánlom, nekem annyira beválik.

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincus, nagyon jó ötlet ez a torta! És melyiket válaszottad? :)
Espumisant még nem próbáltam, azt lehet terhesen is? Eddig azt hittem, h csak a Renniet lehet. De akkor lehet kipróbálom ezt.

Még annyira nem néztünk körül, h mit hol mennyiért érdemes megvenni, még csak a tipusokat néztük ki, h melyiket szeretnénk.

Okt. végén fel szeretnénk menni pestre körülnézni, most irjuk a listát, h melyik boltban mit szeretnénk megnézni, és lehetőleg akkor már meg is vennénk.
Van esetleg ötleted, hogy hova lenne érdemes elmenni?
jucus31
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?