Új privát üzeneted érkezett!

bebe: nekem is november 16 volt az utolsó mensi első napja..... mondjuk én 31 napos ciklussal vagyok megáldva, az sem mindig annyi....Mindenesetre rendezném én már azt a vonalzót, ha tudnék már végre valamit.....


antekirt:Örülök, hogy megírtad a sztoridat!


Közben itt a neten további horrortörténeteket olvasok.... nem hiszem, hogy normális vagyok....
korenka
Szár
 
 


Bebe: ilyan pinduri babáknál egy milliméter méretkülönbséget is más életkorúnak becsülnek, azt meg állati könnyű elmérni! Ne aggódj, rendben lesztek!!!

Kép
Kép
luli82
Budapest XIV. kerület
 
 


Korenka: ne olvass a neten marhaságokat!!! Komolyan, én tavaly majdnem beleőrültem, hogy az egyik rossznak vélt leletemnek a neten néztem után, és amit találtam,a z alapján vagy nem maradt volna meg a baba, vagy nagyon-nagyon beteg lenne. Ehhez képest a fiam makk egészséges, okos, gyönyörű!!!

Kép
Kép
luli82
Budapest XIV. kerület
 
 

 
 

Korenka: ne olvass a neten marhaságokat!!! Komolyan, én tavaly majdnem beleőrültem, hogy az egyik rossznak vélt leletemnek a neten néztem után, és amit találtam,a z alapján vagy nem maradt volna meg a baba, vagy nagyon-nagyon beteg lenne. Ehhez képest a fiam makk egészséges, okos, gyönyörű!!!

Kép
Kép
luli82
Budapest XIV. kerület
 
 


korenka: lulinak igaza van, kattanj le a netről, és csak pozitív dolgokra gondolj, azt olvass :evil: :evil: :evil: és közben simogasd sokat a pocidat.

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Tényleg nem szabad a neten olvasgatni,mert mindig talál az ember rémtörténeteket...!!!
Vendég
 


luli: köszi én is így érzem, hogy most minden rendben lesz, és korenkánál is, is mindannyian szépen egy napon fogunk szülni, 3-an is (korenka, antrekit :wink: ).

Na ez egy jó távlati cél, otthoni vajúdás közben még lehet netezni. Mondjuk én a kádban ültem, de majd egy tálcával megoldom. Ez nem fog visszatartani.

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


bebe: A próféta beszéljen belőled!!!! és köszönöm a szeretet teljes megfeddéseteket! :D
korenka
Szár
 
 


Korenka
A párom ilyenkor szokott eltiltani az internetezéstől.... :oops: Hajlamos vagyok én is mindennek utánanézni és rémtörténeteket olvasni, aminek aztán csupán annyi következménye lesz, hogy jól kiborulok. Szóval rajtunk kívül mást nem olvashatsz :)

A táblázatot folyamatosan frissítem, nemsokára kiteszem az új verziót!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Az a baj a nettel,hogy oda azok írnak,akiknek valami kirívó sztorijuk van. Ilyen kezdetű problémával azok nem indítanak témát vagy blogot,akiknek megoldódott,és utána minden tökéletesen ment,és egészséges baba született,így az olvasó azt hiszi,minden eset így végződik.

Akkor írkál az ember a netre,ha gondja van,a normálisan folyó terhességet nem osztják meg másokkal,az "természetes"...

Úgyhogy ezért ne tessenek következtetéseket levonni a neten olvasottakból! :)
Vendég
 


Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


addisz- csodaszép a táblázat, én meg még mindig nem tudok semmilyen időpontot :( szép a pocakod is :)

antekirt, isten hozott a bébiddel együtt :)

korenka, nagyon szurkolok neked! igaza van a csajoknak, hogy a rémtörténeteket tessék hanyagolni, és nem hülyeség, hogy csak pozitívan! Működik! :) Képzeld magad elé (egyfolytában) a képet, ahogy a következő UH-n látsz mindent, amit szeretnél! látod, ahogy dobog a kis szíve, és hallod, ahogy a doki elmondja a méreteit, és azt, hogy kedves anyuka, minden rendben van.

pussz a többieknek is! most kicsit el..

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


sziasztok,

oly régen voltam, hogy nem is győzöm vissza olvasni :)
látom ezt a szupi táblázatot és látom a nevem mellett üres :)

nos én 31 éves vagyok Fóton élünk, Balázs 5,5 éves Adrienn 4 éves,
SOTE I.-n szülünk, aug. 12-re vagyunk kiírva :) a többit még nem tudom :)

nekem mostanában fájdogál a hasam :( és tudom hogy a beleim meg mondta a doki, hogy jobb oldalon lehet szurkálás mert azon az oldalon van a sárga test de ezt úgy utálom, hogy nem tudom eldönteni mi bajom. dokit meg nem hívogatnám állandóan. de aztán lehet felhívom csak hogy megnyugodjak :)
na majd megírom mi lett .

ás próbálok lépést tartani veletek

szép napot

Beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


sziasztok!

Addisz, tényleg nagyon jó a táblázat, már alig várom, h én is benne legyek, de én sem merek még holnapig adatokat megadni, mert holnap megyek orvoshoz és addig izgulok, h minden ok legyen! :)
ja és nagyon szép a pocid!! tök jó, h neked már látszik vmi! :)

Korenka izgulok érted is!!!

Antekirt neked pedig üdv! :)
Vendég
 


pannamol: Írj majd, hogy mi volt a dokinál! Szorítok!

bnbeus: Hívd fel a dokidat, biztosan megnyugtat... egyre inkább azon agyalok, hogy választok dokit, mert állandóan parázom. Azt gondolná az ember, hogy harmadik babánál már ledoktorál nőgyógyászatból az ember lánya.... :) hát nem...
korenka
Szár
 
 


Gabrilio
Addig is a többi adatod (életkor, lakhely stb.) szívesen beírom!

Beus
Nekem is sokat fájdogál a hasam, keményedik, húzódik. Azóta napi 3 Magne B6-ot nyomok, ettől kicsit jobb. De az emésztésemmel sincs minden rendben, úgyhogy sokszor a gyomrom kínoz.

Holnap reggel genetikai ultrahang!!! Most az egyszer azt kívánom, hogy gyorsan teljen el az éjszaka, úgy izgulok.

Ha beértem a munkába, akkor megírom az eredményeket.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: ez nagyon izgi!!! :D

Én majd febr. 1-én megyek csak,az még olyan messze van! Szívesebben mennék én is holnap :D

Hozzál képet is! :D

Én is viszek majd dvd-t,hogy legyen mire kiírni az UH-s vizsgálatot,meg képet is kérek :D
Vendég
 


Mai utolsó verzió :)
A szülés várható időpontja alapján csináltam a sorrendet, így tudni fogjuk, épp kiért kell izgulnunk :)
[img]
Kép[/img]

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz, de jó neked már betöltötted a 12. hetet. Én már nagyon várom, hátha a rosszullétek és a hányások megszűnnek.
Mi volt a dokinál?

Gyomrommal nekem is gondok vannak. Úgy érzem amiket eszem csak rakódnának egymásra és estére meg már húzódik a gyomorszájjam.

Én csak jan. 31.-én megyek uh-ra de már nagyon várom. Csak olyan lassan múlik az idő.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!
Addisz-szép pocak :)

Nekem 12 hetesen már óriási volt :) (eleve nem vagyok manökken alkat)

Kép

és babóm ilyen volt :
Kép
Integetett...doki is csak lesett :)

Bocsi a dicsekedést :(

Táblázat jó dolog!!!
Tavaly mi is csináltuk a fórumtársakkal-naná,hogy nem akkor jöttek a lúrkók amikor kellett :)

Pannamol-hívj ha van fejlemény :wink: !!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Valamilyen szinten irigyellek benneteket!!!
Csodás dolog a várandósság!!!!
Bár én veszélyeztetett terhes voltam 3 vetélést követően...ágynyugalom..stb,mellette gerincsérv...
nem volt könnyű 9 hónap...
De szép volt!!! :oops: :) :wink:

Ugye nem baj,hogy olvaslak titeket?

Egyébként valaki írta...hogy "3 gyerekkel is lehet boldogulni"-ez így van-de muszáj a segítség (apai részről)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok Csajok!

Tegnap sikerült utolsó kis mamiként bekerülni az uh-ra :)
Jelentem Minden oké :D 7+1 hetesre írta a gép,CRL:11mm és a minden a lehető legjobb.Jah és csak úgy zakatolt a picikénk szíve :wink:
Ahogy felfeküdtem az uh-os ágyra vagy fél percig totál csendben volt a dokim :shock: már éppen akartam volna kérdezni hogy baj van-e doktor úr?...de az asszisztens csaj beelőzött :) kérdezte a dokimtól mit írhat a gépbe?
Dokim lelkesen (én ennek hatására elfehéredve hallgattam mit mond :shock: )mondta hogy:
Persze máris csak nézem mennyi van? mutatta a képernyőn hogy valószínű van egy üres petezsák is Minike mellett.De Minikével tényleg minden oké :wink:

Addisz:nagyon csinos kismama vagy :wink: :)

Korenka:megy a sok sok pozitív drukk!!!

Brigi:igen dolgozom 4órában mint virágkötő.Milán papázik de talán bölcsibe fog járni pláne ha tesóbaba megszületik.

adataim:31éves leszek mire szülni fogok,Jász-Nagykun-Szolnok megye Mezőtúri városi kórház,orvosom Dr.Mike Géza,bátyó:Milán 15hónapo, szülés várható ideje:augusztus 26.

Szép napot!

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Sziasztok!

Korenka!
Drukkolok továbbra is.Én a nagynál 9 hetesen voltam először UH-n, és csak petezsákot írt a doki a papírra.Lehet, hogy a gép valami ósdi szerkezet volt.Perzse, nem aggódtam, nem volt net akkor még.
Csillagfény!Valóban hatalmas poci a12 héthez képest...Én voltam a boldogulós 3 gyerekes.Hát, apai segítség valóban hasznos.Nálunk nincs vele nagy gond.Igaz 3 műszakban dolgozik, de néha ez még jó is, pl. amikor tanácsadásra kell menni délelőtt.
Az éjszakás hetét utálom.
Addisz!Hú, de előre vagy, várom a híreket!
Most eldugulok, de olvasok ám!
Ja, üdv, Antekirt köztünk!
Szép a tábla, jó, hogy így van a sorrend...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok!

Egyfolytában vigyorgok, nem tudom abbahagyni :)
Babókával minden a legnagyobb rendben, két kéz, két láb, zakatoló szívecske. Tarkó redő 1,5 mm, tehát tök normális, CRL 59,5 mm, úgyhogy már hatalmasat nőtt és úgy ugrált, mint egy kis béka :)
Méretei alapján korának teljesen megfelelő, egészséges magzat :)
Csináltattunk dvd-t is, majd a felvételből megpróbálok kivarázsolni egy állóképet.

Levették a vért is a kombinált teszthez, 1-2 héten belül sms-ben értesítenek, aztán neten lehet megnézni az adatokat.

GG
Délután beírom az adataidat, aztán frissítem a táblázatot!

Szép napot mindenkinek! :D

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


brigi: Nagyon köszönöm a drukkokat. Nagyon jólesik. Próbálok nem rosszra gondolni, de álltalános levertség uralkodott el rajtam.... rosszabbul is érzem magam, ez biztosan a lelkiállapot miatt van...

addisz: Hol voltál kombinálton, hogy neten lehet megnézni az eredményt?
korenka
Szár
 
 


Korenka
A Margit kórházban voltam, ott fogok szülni. Meg kellett adni a mobilszámom, ők küldenek sms-ben webcímet és jelszót, azzal be tudok lépni és magamnak kinyomtatni a leletet. Így legalább egy utat megspóroltak nekem.
Te pedig ne légy elkeseredve, várd meg a következő ultrahangot, ott alaposan megnéznek mindent! Tudom, könnyű mondani, de tényleg fontos, hogy ne idegeskedj! Én is nagyon drukkolok! Pénteken mész, ugye?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Hello!
addisz!
Gratula!Ezek nagyon jó hírek...
gg!
Detto!Neked is gratulálok a szívecskéhez és a szép eredményekhez.
Jajj, de kezdek besózva lenni.Nekem még majdnem 1 hét, és akkor is Csak a szívecske miatt megyek.Utána még 3 hét a kombináltig, meg az UH-ig...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Addisz: gratulálok!!! :D

De klassz! Alig várom,hogy mutass nekünk képet! :)
Úúúúgy várom az én genetikaimat is :D persze a vizsgálat maga nem érdekel,az eredmény se nagyon,csak látni szeretném a babát! :D

Nekem már azt a kis maszatot is jó volt látni a múltkor,hisz azt már tudhatjuk,hogy vannak végtagjai,meg van picuri törzse,meg egy nagy golyófeje :D
Vendég
 


Gg: Neked is hatalmas gratula!!! :D
nagyon örülök a jó híreidnek :)
Vendég
 


Addisz, Gg, ezek aztán jó hírek, gratula nektek!

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok csajok,

Gratula mindenkinek a jó hírekhez, méretekhez.

Korenka: : csak pozitívan, vagy ha nyavalyogni van kedved akkor nyavalyogj. Hangosan, hogy én is halljam itt Szentendrén. :lol: :lol: Amúgy meg ne csodálkozz a lelkiállapotod miatt. Nem tudom nálatok milyen az idő, de itt undorító, szürke, nyálkás, trutyis. Semmihez sincs kedve az ember lányának. Én legszívesebben a kapuból visszafordultam volna, és vissza bújok még aludni.

Apropó alvás. Van valaki aki még éjjeli bagoly? Egyszerűen nem tudok elaludni, reggel meg mikor csörög az óra, azonnal megtudnék bárkit ölni, hogy fel kell kelni. Valami jó tipp? Ja és az alvás eddig se ment, de most már van hozzá jó kis hányinger is. Remek. tegnap a férjem avval próbálta elütni a dolgot, hogy végülis ez a boldog babavárás időszaka, csak azt nem tudjuk kinek. Nekem tuti nem mert tiszta para vagyok a jövő heti uh-ig, meg rosszul is vagyok, neki meg ezt el kell viselni, és hát mostanában nem az a kifejezetten bújós feleség vagyok.

Áron jól van, legalább valaki a családból. 8) 8) 8)

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Addisz, Gg: örülök a szuper jó híreknek!!!
Én most úgy érzem, sosem lesz péntek! Lassan megkattanok...

Bebe: alvásproblémára fel tudom ajánlani a fiamat. :D Egy nap+egy éjjel vele, és másnap üzembiztosan kiütve alszol reggelig. :D
Rám is rám férne egy ilyen éjjel, de sajnos ahogy nyikkan a gyerek, már fent is vagyok, ráadásul ha az apja átvállalja, hogy átmegy éjjel (sajnos még tart a 7-10 hónap közti rosszalvós periódusa), az még rosszabb, mert vele nem tud visszaaludni, csak még jobban felébred tőle... :?

Kép
Kép
luli82
Budapest XIV. kerület
 
 


Addisz, Gg: örülök a szuper jó híreknek!!!
Én most úgy érzem, sosem lesz péntek! Lassan megkattanok...

Bebe: alvásproblémára fel tudom ajánlani a fiamat. :D Egy nap+egy éjjel vele, és másnap üzembiztosan kiütve alszol reggelig. :D
Rám is rám férne egy ilyen éjjel, de sajnos ahogy nyikkan a gyerek, már fent is vagyok, ráadásul ha az apja átvállalja, hogy átmegy éjjel (sajnos még tart a 7-10 hónap közti rosszalvós periódusa), az még rosszabb, mert vele nem tud visszaaludni, csak még jobban felébred tőle... :?

Kép
Kép
luli82
Budapest XIV. kerület
 
 


luli: aranyos vagy, még meggondolom.

Amikor ilyen jó kis sztorikat hallok a nem alvásról (ilyenek a tesómék gyerekei is), mindig azon morfondírozok, hogy lehet az embernek akkora mázlija még egyszer, mint nekem volt Áronnal. Csak akkor kelt ha éhes volt, az egészet letudta kb. 7-8 perc alatt, nem maradt meg mellettem, vissza kellett vinni a saját ágyába, és kb 8-9 hónapos korától reggel ébredés után, anno a kiságyban, most már a szobájában egyedül játszik.

Félek, hogy ezt még egyszer nem osztja ki nekem a sors. :cry: :cry: :cry:

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


bebe: Én most is tudnék aludni. Délutánonként alszom, este 8-kor már alszom, reggel alig tudok felkelni.... párologtass levendulát esetleg... Nevettem ezen a boldog babavárás időszakon. Hát nálunk is ez a helyzet, de totálisan. Én morcos vagyok, apa ettől szintén morcos, úgyhogy nem egy Hollywoodi filmbe illő mézes mázos jön a baba "filing" van :D

A lányommal anno semmi alvásprobléma nem volt. Ő is reggel hagyott aludni minket, szépen csendben eljátszogatott. Saját szobában aludt a kezdetektől fogva. Na a fiam a mai napig a mi szobánkban alszik. Reggel kipattintja a kis szemeit: Anya kérek kakaót!!! -rikkantja. Jó reggelt neked is fiam.... Nincs tekintettel arra, hogy alszunk. De tegnap délután is amikor elszundítottam. Elkezdte pöckölni az orromat, mert valamit mondani akart.... na mondtam neki, hogy ez nem szép dolog amit csinál. Kiváncsi vagyok tanult-e a prédikációmból....

luli: Kitartás péntekig!!! Már nincs sok hátra!! :)
korenka
Szár
 
 


Bebe, én már egy hónapja vagyok éjjeli bagoly. Este húzok aludni mint a vadliba, de kb két óránként felkelek és utána alig bírok visszaaludni. Háton merek csak aludni és nem merek megmozdulni nehogy hányingerem legyen és kidobjam a taccsot. Abban a pillanatban ha megmoccanok rögtön émelygek és rossz a gyomrom.

Kép

Kép
antekirt
 
 


antekirt: azt hiszem jól összefoglaltad az estéimet. Hasonlóan vagyok én is. Az a fura csak, hogy én máskor imádok fent lenni mikor már mindenki alszik, csend van, nyugalom van, tudok olvasni, gondolatokba merülni. De most nem tudok olvasni, se türelmem, se energiám, csak fekszem és koncentrálok, hogy mitől/mikor múlik a hányinger.

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


pequ: Hol vagy? Remélem minden oké veled!
korenka
Szár
 
 


sziasztok,

korenka:

elmentem a dokihoz persze minden rendben valszeg a front miatt van. egy tonna magnéziumot kell ennem és nyugi :)

igen én is azt gondoltam , hogy a harmadiknál már tök nagy rutin meg minden, egy frászt vannak dolgok amiket tudom hogy úgy kell lennie azokon nem parázok, de ha jön valami új tünet egyből :) többek között én ezért választottam dokit, hogy lehessen zaklatni ;)

szép napot mindenkinek

BEus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Beus: ma én is szenvedek picit,fájdogál az alhasam,mondjuk nem durván,de kicsit olyan menstruációra emlékeztető,és a petefészkeim táján is húzódik,csak lassan bírok leülni,hogy jól tudjam helyezgetni a hasamat leülés előtt...

Nem görcsös a fájdalom,nem is zavaró annyira,csak remélem,hogy ez az átrendeződések miatt van csak :)

Nekem első baba,úgyhogy nem tudom,mi normális,mi nem.. :D
Vendég
 


bnbeus: Örülök, hogy minden oké nálad.

kisbeeka: Ne aggódj, teljesen természetes. Ha gáz van, állítólag azt azonnal tudni lehet, mert az nagyon fáj.

Nekem mintha a bal oldali petefészkem szurkodna.... ez eddig nem volt. Fogalmam nincs mi ez, de jó kitartó. Nem elviselhetetlen fájdalom, de meglennék nélküle... :)
korenka
Szár
 
 


Varázsoltam a dvd-ről egy képet:

[img][img]http://kepkezelo.com/images/8rwrs48v3oud39gfc7n.jpg[/img][/img]

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Korenka: hát a terhesség elején tudom,hogy nagyon rendeződnek a dolgok a babácska miatt,úgyhogy a szúrkálódás elmegy :)

köszi a megnyugtatást! Nagy gáz nincs,abban biztos lennék.

Szerintem Te is örülj a tüneteknek,mert amit a babó jelez,az csak jót jelenthet :D
Vendég
 


Addisz: jujj de szépséges!!! :)

és mit mondtak róla? mesélj! kalimpált? :D
Vendég
 


addisz: Jaj de jó!!! Olyan mintha kisfiú volna méretes szerszámmal :D Vagy csak én látom úgy? :D:D
korenka
Szár
 
 


Már babázó lányok:

kinek milyen babakocsija van? nézelődök,de egyelőre túl nagy a kínálat,és érdekelne,hátha tudtok jókat ajánlani! :)
Könnyű babakocsit szeretnék lehetőleg :D
Vendég
 


Köszi, Lányok!

Kisbeeka
Minden renden, a szíve zakatolt, eszméletlenül ugrált, nagyon édes volt. Méreteivel szintén nincs gond, korának megfelelő minden :)

Korenka
Igen, ezen a képen valóban úgy néz ki és az én megérzésem is az, hogy kisfiú. Nem is nézte a szonográfus a lába közét, azt mondta, még úgysem lenne egyértelmű.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Bebe, nekem is estére elfogy a türelmem, ingerült leszek, és bántanak a zajok olyan mintha felerősődnének, és a szagok is erősebbek. Úgyhogy mire hazajön a férjem és Lidi addigra este van és már megyek is aludni, így alig tudok velük találkozni.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Gg, addisz hatalmas gratula!

Ja, és addisz.. egyetértek korenkával.. olyan mintha egy hatalmassal áldotta volna meg a jóisten :lol:

tényleg pequ régen írt már!

bebe, antekirt.. együttérzek. tegnap este benyomtam egy zacskó gumicukrot, hát vissza is köszönt.. és utálok émelyegni. nekem sincs türelmem olvasni. mondjuk azért nekem a magne b6 segít, de ezt már írtam.

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Lányok,ezek szerint én még szerencsés vagyok,hogy csupán émelygek,eddig egy Vuk se volt...

viszont 2 óránként farkaséhség jön rám,és hiába eszem bármit,és bármennyit,nem csillapodik...

remélem nem a cukrommal-inzulinommal van a bibi...
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: