Új privát üzeneted érkezett!

köszönöm lányok a nyugtató szavakat!!!!!!

nekem azt mondták másfél hét a kombinált eredménye.

KépKép
dike
 
 


Kisbarack, nyugi!!!! Levették csütörtökön, benne van egy hétvége is és eddig nagyon kevesen voltak akiknek pikk pakk megküldték az eredményt!!!! Ne izgulj, semmi baj nem lesz. Nézd meg, többeknél 2 hetekről beszélnek.... :!:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Először is Dike, ne izgulj!Csatlakozom a többiekhez ha a doki látott volna valamit,akkor szólt volna.Anno Lehelnél, az uhun a hastérfogat mindig 1 vagy 2 héttel le volt maradva az átlagos értékeknél,kicsit idegesített,de nem nagyon foglalkoztam vele.(3600g-mal született)
Úgyhogy nyugi!Minden rendben van a babáddal!

Ma voltam 12.kombinálton.Időpontra mentem,de félórát kellett várni,mert orvostanhallgatók voltak az ultrahangon, a doki továbbképzést tartott nekik.Behívtak és a szobában egy tucat emberke volt.Mondta a doki,ha megengedem,akkor rajtam fogja elmagyarázni a dolgokat.Jól megnyomkodta a botmixerrel a hasamat,szegénykém úgy ficegett-mocogott.Megmutatta a csípőcsontokat, a végtagkezdeményeket,a meszesedéseket(koponya,gerinc) és színes képpel ábrázolta,ahogy a köldökzsinóron a friss piros vér,hogyan áramlik szét a kis testében és a kék,elhasználódott vér,hogy jut ki. 59mm hosszú,a feje 22mm,a magzatvíz mennyisége átlagos és a lepény a hátsó falon tapad.NT: 1,1mm.
Nagyon jó volt ilyen részletesen látni,két lába között nem látott semmit a doki, nem baj holnap úgyis megyek a dokimhoz, majd ő megmondja.A vérvétel eredménye nem tudom mikor lesz meg, de ha az uhun nem láttak semmi eltérést, szerintem nem kell izgulni.

Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 

 
 

Szemi_ Dévisz, gratulálok a szép és egészséges babához :) Persze, a vérvétel egy plusz, az rengeteget számít, hogy ilyen szép eredményeket kaptál. :) Olvastam és jó volt, mert majdnem azonos értékeket produkáltak a gyermekeink, így én közben még a saját babámra is gondoltam :)
Most egy kicsit lehet lazulni, aztán 4 hét, és folyt.köv. újabb vérvétel :) Utána meg lassan félidősök leszünk, wow :)

Szép napot Mindenkinek

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni, ha még befogadtok.
Kicsit babonából jövök ilyen "későn". Már volt két vetélésem és ez a mostani terhesség sem egyszerű.

Rólam: 30 éves vagyok, Budapesten élünk a férjemmel. Ez a baba a 9. inszeminációval sikerült. Itthon fekszem sajnos az 5. héttől. Most vagyok 13+5 napos.
Múlt héten voltunk genetikai uh-n és down teszten, mindent rendben találtak.
A Sote II- fogok szülni...

Köszönöm, ha jöhetek.

Kubi
kubi
 
 


Kubi, üdv közöttünk. :) Gratulálunk a babóhoz és ha ennyire nehezen maradt Veletek, vigyázzatok magatokra! De az már nagyon szép, hogy a 14. hétben jártok :)

Kihez jártál SOTE-n? Murber? Mi lombikosok vagyunk és Dévaisok, de volt szerencsénk kicsit a SOTE-hoz is, ezért kérdezem.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Köszönöm!

Az inszemeket a Forgács Intézetben csinálták, és Sipos doki az orvosom. (az intézetben is ő van)
kubi
 
 


Kubi, üdv köztünk, persze, hogy jöhetsz.
Gratula a babóhoz, és vigyázz magatokra, hogy később is minden rendben legyen.

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


szemi! örülök h minden rendben volt jupppi!!!

kubi! üdv itt!!!gratulálok a babátokhoz, nagyon vigyázz rá!!!!

tennék pocakképet, erre lemerült,és nincs itthon elem,majd veszek.

KépKép
dike
 
 


Kép

csajok..nem így nézek ki...minden képet át kell méreteznem 600×600ra és olyankor egyből megnyújtja,szal nem vagyok ilyen vékony!:)

KépKép
dike
 
 


és így a hasam se olyan élethű és nagy.

KépKép
dike
 
 


aki fent van anyatanyán az láthatja a különbséget.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok, Kubinak pedig udv!

En azt hiszem, szerepeltem az elso tablazatban, de itt vannak az adatok:

nev: Andi
kor: 35 ev
lakhely: Gent, Belgium
harmadik gyerek
szules varhato ideje: junius 9.
Belgiumban szulok a UZ Gent-ben
nemet meg nem tudunk, de remelem, hetfon a 3D-n kiderul
ha fiu, Abiodun, ha lany, akkor Lola (de ez meg valtozhat, mert minden nap talalok eg yszep nevet)

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 


Sziasztok.

Csak gyorsan bejelentkezem, mert rohannom kell.
Ma voltam genetikai UH-n. Pocokkal minden rendben. Igaz az UH-s doki szerint épp csak 11 hetes. De egyébként mindent rendben talált nála. Fényképeztem, majd később hozom!

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


nammado! mennyit mért crl? hozd a fotót nagyon kíváncsi vagyok!örülök minden rendben volt.

na így az igazi a hasam: Kép


hallottam ma a dopplerrel a babánk szívhangját olyan jóó most minden happy!!!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok,

Kubi, üdv közöttünk!!

Mindenkinek gratula a genetikai / kombinált tesztekhez! Én még csak jövő héten megyek... :cry: Hát mikor lesz még az? :) Ezer év...

Ma voltam EKG-n, ott ültem 2 órát!! De legalább megvan.

Pocifotó:

Kép

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Sziasztok!

Lányok,szépen gömbölyödtök! :D

Üdv körünkben Kubi!Problémamentes babavárást!Meddig kell feküdnöd?

Na, ma voltam a dokimnál éééésss....
Lehelnek kisöccse lesz!( most meg 70,9mm hosszúnak mérték :roll: )

Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


sziasztok!

Üdv kubi!

tényleg mindenkinek cuki a pocakja...

szemi!
gratula a kukacoshoz!!!

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok!

Kubi, üdv' a fórumban:)

Köszönöm az adatokat, hétvégére meg lesz a táblázat. Azt hiszem csak migej adatai maradtak ki, ő talán nem járt itt azóta. Remélem minden rendben velük, pár infót azért tudok róluk, azt beírom, talán nem haragszik meg érte.

Én a héten anyukáméknál vagyok, vasárnap megbetegedtem, a párom pedig pont elutazott, így nem akartam egyedül maradni, dolgozni sem dolgozok. Torokfájás, nátha, köhögés...

Hétfőn voltam a nőgyógyászomnál, pont a héten kellett mennem hozzá...és jövő héten szerdán végre 12. heti uh. Úgy izgulok....
Azután lesz egy vérvétel....ez az a kombinált amiről ti írtok, vagy ez csak egy rutin vérvétel???? Nem nagyon értem. A papírom szerint amit a védőnőtől kaptam a 12. héten van az uh nyakiredőmérés, valamint a genetikai vérvétel. Ti is ezeken estetek át, vagy kéne még valaminek lennie:)?
Jövő héten előre meg kell beszélnem a 16. heti vizsgálatok időpontjait is, ami majd ugyebár a papírom szerint AFP vizsgálat, vércsoport, ellenanyag, Wassermann vizsg., vérkép, fertőző májgyulladás, vizelet. Azaz 15. 000,- Ft-ért lehetőség van négyes teszt elvégzésére. Az mi? Hétfőn megyek a védőnőhöz, megkérdezem majd tőle is, de ha ti tudjátok, megírhatjátok, mert nekem ez az első baba, így lövésem sincs. Bár megcsináltatom, mert kizárnék mindent, szeretném ha minden rendben lenne.
Hétfőn aranyos volt a dokim, ugye négy hete nem láttam, beszélgetett velem stb... majd megvizsgált. Vizsgálat közben mondta, hogy na akkor csináljunk egy uh-t. Fülig ért a szám egyből, na és persze első kérdésem volt, hogy van-e papír a gépben:)))) (Mosolygott, és mondta, hogy van, mert hogy a klinikán 6 hetesen nem volt papír a gépben. Ez a magánrendelése, mondjuk nagyon kicsi öreg gép lehet, de legalább papír volt benne:))

Így Mikulásra kaptam fotót a babócáról, feltöltöm, és nézzétek meg, hogy ti is látjátok a pici noziját, szemét, száját, vagy csak én vagyok annyira szerelmes a fotóba, hogy már halucinálok:))

Elküldtük a szülőknek Mikulásra, jaj de nagyon örültek, olyan jó volt. Végre valami jó. És akkor szerdán egy újabb, remélem ott is lesz fotóm.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára milli80 2011.06.26 16:51-kor.

Milli

Családient.hu vonalzók
milli80
Aba
 
 


Milli, ennyi idősen ekkora a pocakod?! GYÖNYÖRŰEN NŐ!!!!!!! Nem semmi, le sem tagadhatod :))))

A kombinált teszt = UH + vérvétel. UH-n nézik az orrocskát és nyaki redőt, vérben meg vagy 4 markert, ami utalhat kromoszóma gondra.

Négyes teszt = vérvétel a 16. héten. Ez mindenhol fizetős, de ebben állítólag benne van az AFP is. Ezt érdemes majd akkor megkérdezni. Én az istenhegyire megyek négyes tesztet csináltatni, ott benne van az AFP is.

A kettőt majd a doki összenézi, ebből is lehet következtetni, hogy van-e genetikai eltérés. A négyes teszt nem kötelező, a kombináltat mindig megcsinálják.

Remélem segíthettem :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást.

Szerintem a négyes integrált tesztet csak akkor érdemes megcsináltatni, ha az anyuka kora indokolja, esetleg van valami előzmény, vagy a kombinált teszt eredménye határeset volt.
Mi is az istenhegyin voltunk kombinált teszten, de azt mondták, hogy az eredmények alapján felesleges az integrált. Persze ettől függetlenül a 18. heti genetikai uh-ra is oda megyünk. (ez már csak uh)

Mindenkinek szép a pocija. Milli a tied egyenesen hatalmas:)
Nálam határeset, hogy látszana, mert amúgy is van egy kis pocakom, talán a formája kezd kicsit más lenni.

Talán még nem is írtam, nálunk az uh-n kislányt láttak, de ez még ugye változhat, hétfőn megyek a saját dokimhoz, talán ő már biztosat tud mondani....
kubi
 
 


sziasztok!

milli!
pocid tényleg nagyon szép nagy már...
nyuszika és kubi nagyon jól leírtak mindent...

kubi!
nincs kedved vonalzót csinálni,hogy tudjuk hol tartasz??!
meg tök jó,h valakinek már ilyen korán kiderült a neme...
nekünk még jövő péntekig kell várni...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Köszönöm, én mondtam, hogy nagy:) A doki is mosolygott rajtam hétfőn, de hozzá tette, hogy azért biztosan van ott egy kis felesleg is:)) A babóca egy, az tuti!!

Van még egy képem, ilyen vagyok este. Amikor azért már rendesen jól laktam, mert az étvágyam határtalan:)

Múlt héten szombaton el kellett mennem, kismamanadrágot venni, mert azt hittem megfulladok a nadrágjaimban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára milli80 2011.06.26 16:52-kor.

Milli

Családient.hu vonalzók
milli80
Aba
 
 


milli!
hát sztem semmi felesleg nincsen rajtad,de a több baba elgondolkodtató...
viszont az uhu szerint nincsen...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Nagyon durva ez a poci méret a 11. héten.............. Felesleget én sem látok..... Fel sem tudom fogni, hogy lehet ez...............

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Milli így tényleg még jobban látszik.... Nem semmi és tuti nem volt ott felesleg, mert az a poci nem ilyen.

Egyébként ez nagyon egyéni, hogy kinek hogy látszik.

Csibe ha nem gond én még nem csinálnék vonalzót. Tudom, hogy hülyeség, de az egyik vetélésem a 21. héten volt, szóval nálam még semmi sem biztos....

Inkább kiírogatom, már ha nem felejtem el.


Kubi
13+6
kubi
 
 


jaj kubi dehogy gond...

majd csinálok én is pocakképet és akkor magtudjátok milyen ha
valakinek feleslege van...
tudjátok nekem nem sikerült visszafogynom Kiara után...
szóval én most nagyon odafigyelek,h ne hízzak...

Kép
Kép
csibe83
 
 


itt Kiara 21hetes volt a pocimba:
Kép

én most úgy látom,h már most ekkora kb a hasam,de majd tényleg csinálok képet...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Csibe, 21 hetesen teljesen jó a pocakod! Majd akkor kérünk szépen aktuális képet is, bár már most sem vagy messze a 21. héttől :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Szemi, gratulálok a fütyishez! Szerintem annyira jó, ha kis korkülönbségnél a tesók azonos neműek.

Kubi, üdv köztünk, és boldogságos babavárást kívánok mind a 40 hétre!

Mindig olvasom a hozzászólásokat, de most nincs semmi fejlemény, úgyhogy írni sem nagyon tudok. Vonalzót hogy tudok készíteni és feltenni?
pajo
 
 


Ja, Milli!

Az én hasam is kb. ekkora este, mint amit feltettél, ennyire fel tudok én is fújódni.

Érzi már egyébkén valaki a babát? Én néha erősen figyelek, a kezemet is rászorítom a pocira, hátha, de semmi. Bár tudom, hogy még korai.
pajo
 
 


Hű, de sok szép poci :-) Rajtam még sajnos nem látszik, de ez azért van, mert rajtam van felesleg. Minden este nézegetem, de változást nem nagyon látok. Pedig valami/valaki van ott :-) Meg a rendes nadrágjaim kényelmetlenek. Szóval én majd fotót akkor teszek fel, ha már látható valami.

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy bepofátlankodok. A 2010. novemberi babák topikból vagyok.

Szeretném eladni a Pesztonka mellszívó+orrszívó egyben, vadonatúj, 2 év garanciával.
Édesanyámtól kaptam meglepiből, csak nem tudta, hogy közben én is vettem egyet, így ez felesleges lett :(
Gyógyszertári ára: 11250 ft volt, én kb. 9000 ft-ért odaadnám.

Képet nem készítettem róla, de találtam egy linket, amin ugyanez a készülék van:

http://rokana.hu/babagondozasi-termekek/36

Remélem nem bánjátok, hogy itt hirdettem, de én is így találtam meg álmaim babakocsiját. :)

További szép napot!

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok :)

kubi, üdv köztünk :)

dike, jól látszik már a hasad :)

kriszti, Neked is :)

szemi: gratula a kisöcsihez :)

milli: jó a fotó :) Tök jó, hogy ezek a pici babák már ennyire nagyon emberformájúak :) A hasad meg tényleg nagy! :) És nem a feleslegtől...

Nekem is most hozzám képest nagy a hasam, a lányokkal nem volt az...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


kriszti! szépen nől a te pocid is!

szemi! gratulálok a kis öcsihez!!! h nőhetett ennyit,ennyire elmérték?

milli!jobbulást! az a kombinált lesz.....amit a 12.heti uhu után csinálnak,legalább is nekem az volt. nem tudom közelebbre hozni, a kisbabád,így nem tudom kivenni az orrát, száját de tuti ott van:))nagyon széép! mekkora már a hasad,nagyon látszik aztaaaa széép:)

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Milli jobbulást!Olyan,mintha 16-17 hetes lennél! :D

Pajo én szoktam érezni kis finom,apró rugásokat.

Dike,valószínűleg a kurzort kicsit arrébb tette,azért jött ki ilyen adat, a tarkóredőre 2,7mm mért,de a tegnapi klinikai eredmények a jók.

Szemi
(12+4)

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Sziasztok!

Húúú lányok, annyit írtok, hogy nem győzöm követni :wink:
Szombaton hazamehettem egy kicsit (persze vissza kellett jönnöm :? ) és amikor fel akartam venni a farmeromat amibe bejöttem a kórházba, hát én sem tudtam begombolni :shock:
Úgyhogy első utunk a Brendonba vezetett és vettünk 1 kismama nadrágot :D
Nekem is nagy a pocim valamikor lefényképezem azért...
Ja és most az új verziója a főorvosnak, hogy Karácsonyra hazamehetek...a Télapóval kicsit átcseszett...
Nekem is 1-2 aranyosabb nővér meghallgatja a szívhangot, de elvileg itt csak a 16. héttől szokták. Hallani már rendesen, csak sokkal halkabb mint egy nagyobb terhesé. De nekem gyönyörű hang :D
Amúgy most szombaton is hazamehetek picit :D
Hétfőn meg újra uh 8)

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok,
Zsófi: először elkezdtem ujjongani, hogy de jó végre otthon lehetsz. Persze gondolom ez a kis idő is jó volt :-) Csak nem lesz olyan szőrös szívű a doki, és hazaenged karácsonykor (végleg). Szorítunk és minden rendben lesz.

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok, képzeljétek már ma megjött az sms a kombinált teszt ereményéről :) Tiszta happy vagyok. Negatív lett, és az arány is tök jó 1:6200, hogy Down-os babám születik. Az Edwards-ra meg 1:50000.
Tudtam, hogy nem kell aggódni, de így még nyugodtabb vagyok.

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


zsófi! kitartás drága!!!!

szami! nekem is megjött...



megjött a down kor eredménye.képzeljétek a leleten 11+3 nap van írva, pedig az uhus a papírra 11+5 írt,szerintem a vérévteles nő elírta. :evil: ez a két nap számít a kockázat mérésekor szerintetek?

PAPP-A SZINT 647.10MIU/L 0.94 MOM

B hcg 32.00NG/ML 0.66 MOM

NT 0.90MM 0.64 MOM

Down kockázat kevesebb mint 1:50000
edwards kór kevesebb mint 1:50000

szűrővizsgálat eredménye negatív.

megjegyzéshez meg az van írva,h a kockázat kiszámítása annak figyelembe vételével történt h a fogamzás mesterségesen elősegített.

KépKép
dike
 
 


sziasztok!

dike!
nagyon nagyon szupi az eredményed...
nekem is más uhu időpont volt rá írva...

szami!
grat neked is a negatív eredményért...

zsófi!
kitartást neked és remélem karira hazaengednek!!!

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok!

Lányok gratula a negatív eredményekhez!Nekem azt mondták,hogy 2 hét múlva lesz meg.

Zsófi, Te leszel karira a meglepi! :lol:

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Szemi, ne aggódj, nekem is azt mondták, erre kedden voltam, ma meg magkaptam a kódot. Valószínű a papíros változat lesz csak meg olyan későn.

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Aztaaa mekkora pocik, nekem még semmi sem látszik, igaz, hogy az előző várandósságaim során is csak a 7. hónaptól kezdték észrevenni, hogy baba lakik a pocakban. Sőt, a lányommal nyáron lenge ruhában a 9. hónapban sem igen adták át a helyet, mert tényleg nem volt olyan nagy hasam, pedig 4 kilós gyerek csücsült benne. Magas vagyok és gondolom van hely, nem kell kifelé terjeszkedni.
A nadrágjaim simán jók még, sőt inkább bővebbek is kicsit mint eddig, mert fogytam. Majd behozom, mindkét gyerkőccel 20 kilót híztam, állandóan szapultak a dokik, pedig tényleg nem ettem többet...Aztán pikkpakk le is ment 15 kg, 5 maradt. Szóval nem izgulok ha több jön fel a kelleténél, én így működöm :)

szami, dike szuper eredmények!!!! Gratulálok!!!!!!

Nekem csak ma jött meg az sms, már sík ideg voltam mi a fene lehet, mert már 8 napja, hogy levették a vért. De a lényeg, hogy nekem is totál negatív lett, pedig a korom alapján a szorzó sokat rontott a statisztikán(36). Huhhhh :D

Pont számolgattam, hogy dec.28. körül leszk 16 hetes (AFP), a két ünnep között is vannak a terhesgondozókban, ugye?

Zsófi drukk, hogy mielőbb hazamehess!!! Olyan cuki a kislányod az avatarfotón. :)

Szemi gratula a kispasihoz!!!!

Kubi szia, gyere ahogy tudsz, mesélj!

Lányok, Ti már vettetek valamit a babónak?

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


kisbarack! gratulálok neked is a jó eredményhez!

anyukám vett már neki:) meg én is most rendeltem a netről egy kiscipőt:))

KépKép
dike
 
 


kisbarack!
gratula a jó eredméynhez!!!
biztos vannak két ünnep között a terhesgondozóban...
mondjuk szerencsémre nekem pont előtte és utána kell menni,de
Kiarával pont két ünnep között voltam 12 hetes és simán akor is lehetett menni uhura,
majd a gondozóba vérvételre.
hát én már vettem egy elektromos hintát és egy új babakocsit.
én már csak egy mérleget tervezek venni,amúgy mást nem ...
játék meg minden jó még a Kiaráé.
max ha fiú lesz akkor pár ruhát kell majd még vennem...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok!

Szami, Dike!
Örülök, hogy oké a teszt 8)

Csibe, Szemi!
Karácsonyra tutira mondták a hazamenetelt :D

Barack!
Még nem vettünk semmit...
Köszi a lányom nevében is :D Most lettek készen a legújabb ovis képei, az is cuki lett, épp most dobtam föl az iwiwre őket.

Mindjárt töltök fel ide egy uh-os képet, csak le kell kicsinyítenem.

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Kép 11. heti ultrahang

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Kép Dorina

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok! Egész nap nem tudtam belépni a munkahelyemen, így mesélni sem tudtam.. Én is megkaptam a kódot, de nem vagyok boldog (szüleimet, férjemet és legfőképpen magamat sírba vittem....)....

PAPP A 0,33 MoM
B-HCG 1,57 MoM
Eredmény: negatív
Down kór esélye 1:2000

Persze nem rossz az aránypár, meg nekünk is figyelembe vették a lombikot, de annyira sokaknak több ezres, tíz ezres eredménye lett, hogy ezt vártam én is. De azóta sem sikerült rájönnöm, mi az, ami ennyire lehúzza az értéket. Pl Dike is lombikos, hasonló korú és mégis mennyire szép eredménye lett.

Most regenerálódni próbálok, és ennek az eredménye az lett, hogy míg eddig nyugodt voltam genetikai vizsgálatok terén, már tartok a következő körtől (AFP+négyes teszt)....

Ez van.

Többieknek gratulálok a szép eredményhez.[/b]

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: