Új privát üzeneted érkezett!

Orsi
...na olyankor szoktam egy kicsit bealudni :lol:

Ma megettem az utolsó Duphastonomat :roll: most már csak a vitaminok vannak végre :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok,

Orsi, én is letöltöttem a Rubint Rékát a netről, de még nem néztem bele. Van benne ilyen légzésgyakorlat is, meg ilyenek? Csak mert ahova megyek, ott elvileg ilyenek is lesznek. Remélem. Na majd este beszámolok (ha túlélem :) ).


Vivi,
gratulálok Barnihoz :) Már fogalmazódott meg bennem a kérdés, hogy mi lesz a neve, de aztán írtad is :)

És én is útra kelek, busz-metró, aztán napszemüveget veszek, remélem összejön, aztán posta. Meleg van, tényleg. Mondtam az uramnak, hogy figyelmeztessen, hogy igyak sokat. :)

Szép napot,

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Noncsi
Igyál sokat :!: én nagyon sokat iszom :!:
Voltál már cukorterhelésen :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is visszatértem! Bocsánat, hogy kicsit eltűntem, de hétvégén nem voltam net közelben, tegnap meg egész nap mászkáltunk Apával. Sikerült végre (1 év után) eladnunk az autónkat és ezeket intéztük tegnap. Estére meg nagyon bekeményedett a pocim:(, ezért aztán korán lefeküdtem.
Jó sokat írtatok az elmúlt 3 napban nagyjából sikerült visszaolvasnom, ha valakit mégis kihagynék bocsi:)

Noémi, Viki!
Üdv köztünk:) Noémi én is a Bajcsyban fogok szülni, csak kicsit hamarabb mint te. Majd leírom a tapasztalatomat.

Gabi!
Babaholmikból már vettünk jópár rugdalódzót (hosszút és rövidet is), textil pelenkákat, fürdőlepedőt, egy-két babaápolási dolgot. Úgy volt, hogy hétvégén elhozzuk a kiságyat és a babakocsit, de másképp alakult, ezért ezen a hétvégén hozzuk el. Ha már itt lesz lefotózom és felteszem.

Orsi!
Nagyon édes a pocid és jó, hogy nem híztál eddig semmit. Szerencsére ezzel én is így voltam, most tartok +8 kilónál az eredeti súlyomhoz képest (vagyis +4 kiló, mert 74-ről indultam, aztán az első három hónap rosszul létei miatt lefogytam 70-re és most vagyok 78), a védőnőm nagyon meg van velem elégedve:)

Suzy!
Csütörtökön megyek a dokimhoz és akkor kiderül mikor kell CTG-re mennem.

Vivi!
Gratulálok a kisfiúhoz!
Bizony nekem már nincs sok, 1 hónap (vagy annyi se) és a kezemben tarthatom a picurit:) már nagyon várjuk. Természetesen egyből teszek fel nektek képet róla, ha már köztünk lesz.

Csajok!
Nekem a dokim és a védőnőm is azt mondta, hogy amit kívánok azt egyek és én így is tettem. ÉN például az elején kb félidőig, a zöldséget kívántam minden mennyiségben. Rengeteg salátát ettem, mint egy nyúl:) Aztán később már a húst is kívántam. Sztem nem gond, ha gyümit meg ilyeneket kívántok, inkább mint a csokit ami hízlal:)

Még olvasom az előző napokat, és ha valami kimaradt írok:)

puszi és szép napot
Andi

andicsiga
 
 


Ja a pocakos kép!
Kép

Ez a 34. hét, vagyis pont egy hetes:)

andicsiga
 
 


Andi!
Szép poci! :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Visszatértem....
Huhhu, de befűtöttek..jesszus..nem győztem magamba önteni a vizet! :)

Suzy!
Jaj, Én is úgy vágyom egy jó kis masszászra..Apa ugyan próbálkozik, de szegénykémnek nincs túl jó érzéke hozzá...
Az unokatesóm masszőr...már hetek óta el akarok menni hozzá, hogy legalűbb egy picit simizzen már át...de eddig még nem jutottam el..sajnos! :? :(
Egyébként én is mindig elszunditok... :D
Milyen lesz a hajad? Vágatsz?

NNoémi!
Nem sajna, légzésgyakorlat az nincs benne, viszont a mozgásgyakorlatai elég jók sztem....kicsit megdolgoztatós, de az a jó az otthoni tornába, hogy elcsalhatsz itt ott!!!!
És természetesen nem viszem túlzásba max 1 héten 3 alkalom, ahogy kedvem, időm...derekam...engedi! :wink:
De természetesen a terhestornának nincs párja, jobb ha elmész...nekem is kellene járnom a SOTEn van is...meg szülésre felkészitő tanfolyam is..de ilyen időbeosztás mellett....mikor?

Andi!
Eladtátok a kocsit? És vesztek helyette..vagy átálltatok a környezettudatos életmódra? :)
Még azért Nekem odébb van a vége....de azért tudod oda is figyelek...este nincs már csokika...meg ilyenek...max bekapok egy gyümit!
Már minden gyümim a hűtőben.....jó hidegek legyenek!!!
SZtem azért Én fogok felszedni pár kilót, de ha csak annyit mint Te már szuper lesz, mert miután megszültél visszaáll igy az eredeti testsúlyod...Anyukám 22 kilót hizott velem...hát Én nem szereték ennyit!Szegény mit küzdött utána, hogy le tudja adni..évekig!!!
Nagyon szép a pocikád!!!!!! :wink: :P :)
Eléggé fent vagy még.....pedig nemsokára érkezik a Manóka!
:wink: :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Andi
Nagyon nagyon szép a pocikád :wink:

Orsi
A szokásos, 5 hetente megyek festés, vágás :!: rövid hajam van nem kell sokat vágni, csak igazítani, de azzal annyit el szokott molyolni a fodrászom, már sokszor Én mondom neki, nekem már jó így, csak haladjunk :!: :roll: :wink: nem mindig van kedvem ott ücsörögni :!: :wink:

Nagyon meleg van odakint, de hát ezt vártuk már :roll: :lol: viszek vizet magammal 1 l-t, remélem elég lesz :roll: :wink:

Csajok Én annyira kívánom a gyümölcsöt, hogy el sem tudom mondani :roll: reggel vettem 1kg meggyet, nem volt savanyú, elég nagy szemű és már alig van belőle...cseresznye is jöhet, meg már úgy ennék dinnyét is, azt hiszem fodrász után veszek is a Lidl-ben :!: :roll: :wink:

További szép délutánt :!: pihizzetek felrakott lábakkal :lol: pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Sipirc szépülni!
Vidd el a meggyet magaddal!
És vegyél dinnyét.....nekem is az van itthon....meg eper! :lol:
Pusszantás!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Ja persze, azt nem írtam, hogy azért akartuk már régebb óta eladni, mert Apa kapott céges autót és így már alig használtuk a sajátot. Csak a kiadás volt rá, így meg legalább ennyivel is több marad.
A pocim meg változó, akkor éppen tényleg elég magasan volt, van amikor lejjebb van, de azért még van 1 hónapom:) még lesz ideje "lemenni":)

Suzy!
Jó szépülést:)!

Többieknek is köszi, aranyosak vagytok!

ÉN már nagyon vártam ezt az időjárást, igaz, hogy meleg van, de jobban érzem magam, mint amikor fújt a szél, meg esett az eső és a babó is jobban bírja, sokkal nyugodtabb:)

pussz

andicsiga
 
 


Andi!
Ismerős..nálunk is cégautó van, persze nincs a fenntartásának költsége..mennyivel könnyebb igy!!!!!:-)
Az utolsó 1 hónap....durva!
Ez is gyorsan el fog menni majd meglátod!!! :wink: :)

Lesz epidurál?
Én erősen gondolkozok rajta! :?

Többiek, hogy állnak az epi kérdéssel? :arrow: :idea: :?: :idea:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok Lanyok!

Vegre en is hazaertem.....

Vivi! Gratulalunk a kicsi Barnihoz!!!!! Tetszik a nev,a kicsi sogort is igy hivjak....

Andi! Csini a pocid :wink:

Orvendek,hogy vegre otthon is meleg van.....igyatok jo sokat!!!!!

Suzy! En is ilyen gyumolcsmanias vagyok..most ettem meg a kilo barackot,es azon gondolkodom eszem egy almat is :wink:

Ma ujra megcsapoltak,a ferjemmel egyutt :P ,igaz,ma csak egy uvegcsevel... A thalassemia teszt.... Hala az egnek,sikerult a "nagy" Uh-ra idopontot szereznem, juni 23ra,igaz valami idegen varosba,de most mar en is megnyugodhatom. Es biztatom magam minden ok lesz :) Es remelem hogy tovabb romlik a fiu-lany arany :P

A macsekokkal en is bajban vagyok..nalunk a csaladban volt egy szomoru toxoplazmozisos eset,igaz akkor en meg kicsi voltam,de azota is azt hallom kerulni kell a macskakat. Aztan utanaolvastam,es azok,akiknek gyerekkorukban,esetleg evekig volt macskajuk valoszinu mar atestek rajta. es nalunk az etterem udvaran most szulettek kismacskak,olyan cukik.... Es meg sem merem simizni oket...... :(

Magamrol....33 eves vagyok,egy eve vagyok a ferjemmel,februar 5en hazasodtunk,es ha minden igaz mar febr. 13an megfogant a mi kis Picurkank. En erdelyi vagyok,de most Cipruson elek (1eve). Ja,es 5 evet budapesti lakos is voltam ....

Tovabbi kellemes napot..puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Nomi!

Szijjja!
Jaja megjött a meleg, semmi gond vele!:-)))
De jó, akkor meglesz azaz Uh is!
Munkahelyen miujs?

Párom Édesqnyjának is van macskája, de túl sokat nem érintkezek vele...bár egy kicsit frusztrál, hogy a vécében van az ő vécéje is....szóval....
Ha ott vagyunk és pipilnem kell........ :roll:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Csajok!

Szerintetek 1 hónappal a szülésem előtt el lehet még menni Horvátországba nyaralni?
Most kérdezi Apa?
Én azt mondtam neki, hogy Én már szivesebben maradnék itthon, hiszen ha előbb jön akkor mi a fenét csinálunk ott kint?
SZerintetek...be merjek vállani egy ilyet....
?????? :( :?

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Szerintem ki ne hagyd! :D Gondolom, kérdezd meg róla a dokidat, de azert azt nem hiszem, h egy hónappal előbb jön a kicsikéd. Az tény, ha gond van, akkor az riszkesebb, de hát Horváto. nem a világ vége, meg gondolom nem is utal semmi arra, hogy gond lenne. :)

Nomi, végre tudom, hogy honnan írogatsz! :D

Szépülés...ne is mondjátok. Beköltöztem kb két hónapja Pestre a páromhoz, és azota nem találtam normális manikurost, pedikurost. Előtte Vörin egy profi nőhöz jártam, a Vígh Marihoz, nem rég lett világbajnok. :) Múltkor olyat leművelt az egyik nő, hogy ilyen fiokbol kaparta elő a körömlakkokat, be voltak szaradva, ott higitotta előttem. :-/ Aztan 3 ezer ftert ganyolt vmit. Persze, én voltam ahulye, h nem hagytam ott. Hétfőn megyek egy pedikűröshöz, az Erdélyi "Mounika Show" Mónika szalonjába, de ott direkt megkérdztem a csajtól, milyen lakkal dolgozik. Hallottam, h furcsállja a kérdést, de amikor elmondtam neki, hogy miket láttam mostanában, megertette. Aztan kedden meg fodrász lesz, jajj de várom már. :D Sajna, tavaly levágattam a hajamat, ha tudtam volna, h idén esküvőm lesz, biztosan nem tettem volna. :D

Kép
presario
 
 


Orsi!
Én már nem mennék!36.héten már simán lehet akármi,nem kell gond ahhoz,hogy előbb jöjjön.
Nekem 2 barátnőm is 3 héttel előbb szült,pedig nem volt probléma.
De persze ti tudjátok :wink:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
Én is ezen az állásponton vagyok!
Azt hiszem nem kockáztatok!
Félek....
:? :( :oops:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziaztok Kismamik!

Vivi Gratulálok a kis fütyöshöz :D :D :D A férjem fiút szeretne én meg kislányt.

Gabi: A kitartás meghozza az eredményt lessz egy gyönyörű okos pöttömkéd. Gratula. :D :D :D

Suzy: Köszönöm. Nagyon vigyázok a Szotyival. Rákérdeztem a dokinál a toxora és azt mondta, hogy vérvételnél ki lehet mutatni ha már elkaptam nincs para, ha még nem akkor van egy gyógyszer ami levédi a picit és nem lesz semmi baj. Ráadásul a Szotyikám tissztább és ápoltabb mint eggyes emberek :D :D :D

Orsi: Én minden olyantól parázok amivel "árthatnak " nekünk. Nem örülnék neki ha a gerincem böködnék. Én azt hallottam, hogy a csuklóra kell kenni egy kis borsmentát és azt kell szagolgatni amikor fájásod van. Ez állítólag segít. Nem tudom, én biztos 100% nem fogok kérni fájdalom csillapítót.

A cickó tartó a másik nagy parám, én most 100C-t hordok(és nem szilikon) Így se kapok magamra normális méretű és fazonu melltartót. Mi lesz később :cry: :cry:
viki8
 
 


Csináltam egy vonalzót. Szerintetek ez ilyenkor nem túlzás?

Kép[/img]
viki8
 
 


Viki!
Dehogy tulzas..

Orsi! En is otthonmaradnek a helyedben.
A munkahellyel kapcsolatban..a heten rengeteg rendezveny lesz,nem fogok unatkozni :( Szerintem hamarosan abbahagyom... 2 napig szabad voltam,de persze nem tudok itthon ulni a popsimon,es pihizni :P . Ma meg atrandultam a torok oldalra is. Szerintem tiszta hulye vagyok.... Amiota a Picur a pocimban van,imadok ruhat probalgatni..(kiscsaj,nem???).A paromnak hamarosan lesz a diplomaosztoja,gondoltam nezek valami szep ruhacskat. Tegnap bele is szerettem egybe,persze ma mar nem talaltam :( De azert talaltam egy masikat :lol:

Na jo ejszakat Nektek!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok,

hú, először is, képzeljétek, ezer éve játszom a nlcafé-n a nyereményjátékokat, és most nyertem egy Microsoft Arc egeret :D Amit persze a párom fog értékelni, mert ő az infós, nekem egér egér, de akkor is, nem az a lényeg, hanem hogy nyertem :D :D :D

Suzy,
nem voltam még cukorvizsgin, két hét múlva hétfőn megyek dokihoz, és akkor küldd el, tehát gondolom két hét múlva kedden megyek. Majd beszámolok...Ebben a melegben biztos jól fog esni a cukros lötyi :D

Andi,
irigyellek kicsit, hogy te már napokban számolsz ... Csak hát nyilván nehéz a melegben. De ezek szerint ti még jobban bírjátok. Én féltem a kánikulától, de egyelőre semmi extra bajom nincs :)

Orsi,
végül nem mentem el a terhestornára, mert nem értem volna oda. De azóta lelkiismeretfurdalásom van. Csütörtök délelőtt van a Bajcsyban, lehet, hogy oda benézek. Andi, te nem jártál véletlenül?
Epi: nem tudom. Már kaptam, mikor a lábamat műtötték, nem fáj meg semmi ilyen, szóval az ilyen rémhíreket nem kell elhinni. Egy tűszúrás, ennyi. Csak nem tudom, segít-e, mármint a tolásnál, meg ilyenek. Szóval azért érdekelne tapasztaltabb emberek véleménye. Meg én azért elég jól tűröm a fájdalmat, nem tudom. Nehéz kérdés...
Utazásról: én nem mennék, engem már most is megviselt a repülő, jó, gondolom ez autóval lenne, de akkor is. Melegben, stb. Szerintem akkor már jobb nyugton maradni. Mondjuk a dokid többet tudhat erről, mert ő vizsgál, és látja, hogy mi a helyzet.

Viki,
nem túlzás a vonalzó, és nekem nagyon tetszik. Enyém most áll lecserélés alatt...
Melltartóról: nekem sem könnyű találni, de azért néhol akad. Mondjuk a Sugárban az egyik fehérneműboltban, esküvőmhöz ott vettem.

Na, holnap megyek, találkozom egy nővel, aki eladja a babaruháit, már vettem egy hálózsákot tutira, 1000 forintért, a bodyk 200-ért vannak. Persze hazsnáltak, de megnézem, mennyire azok.
Még jó hogy van anyum, különben nem tudnám, milyen ruhákat kell venni... :)

Jó éjt nektek,

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Lenne egykérdésem: volt nektek az első trimeszterben puffadás? Mert én mot kb ugy nézek ki, mintha a 6. honapban lennék. :( Iszonyatosan megdagag a hasam, ez normális? :(

Kép
presario
 
 


Szép jó reggelt :!:

Anna
Láthattad a képen nekem is iszonyatosan nagy a hasam, ahhoz képest, hogy akkor még csak 13+4 voltam, de mindez a puffadástól és a gázosodástól van, de a dokim azt mondta, hogy nem baj, hiszen ilyen fajta vagyok, meg egyébként is volt a hasamon felesleg nem is kevés :shock: :!: ne aggódj, csak ne nagyon egyél puffasztós kajákat, ne igyál szénsavasat meg ilyenek, de engem minden felpuffaszt egyébként :!: :roll:

Viki
Egyáltalán nem túlzás, ezt Te úgy is érzed mikor kell vonalzót csinálni, ezt mindenki maga dönti el :!: :wink:

Noncsi
Én is tudok minden nyereménynek örülni, tudod, "aki a kicsit nem becsüli... :?: :wink: "
Azt hittem már voltál, mert már betöltött 24 hetes vagy :!: :roll:
Sztem tökéletesek a használt ruhák főleg az elején, olyan gyorsan nőnek a bébik :!: :wink:

Noémi
Apácska milyen diplomát fog kapni :?:
Hát persze, hogy minden ok lesz az uh-on :!: :wink: szorítok nagyon :!: :wink: végre van időpont :lol:

Orsi
Én tuti nem vállalnám be, nem mernék kockáztatni :!: nem tudhatod addigra hogy fogod magad érezni,mennyire fogsz vizesedni (utazás szempontjából), nehogy össze szedjél valamit stb..... de a dokit kérdezd meg mindenképpen :!: :roll:

Megszépültem tegnap, majd nem elaludtam, sokára értem haza és nagyon meg volt dagadva a lábam, nekem egyébként is szokott nyáron, de most hiányzott a lábamnak meg a hasamnak a vízszintesben való láb felpockolás délután :!: :roll:
Ma meg megint csak nem tudok meló után pihenni, megyek fogászkodni a másodállásomba :!: :roll:

Jó meleg lesz ma is, már reggel 6-kor 19 fok volt :shock:

Szép napot :!:

Megy valaki mostanában dokihoz :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszönöm a gratukat Barni nevében is! :D
Úgy vártuk a meleget, most meg h gyötrödünk...

Suzy
Csak óvatosan a munkával!
Képzeld el, én meg most a fagyira vagyok rákattanva. Minden jöhet, ami kicsit savanyúbb! :)
Sőt tegnap úgy megkivántam az erős paprikát! (Olyan igazi méregerőset.) Ettem is egy jó féllel, és kis idő múlva Barni kicsit ficánkolt... Sokszor bocsánatot kértem tőle! (Bár lehet, h nem függ össze...)

Anna
Az elején én is puffadtam! Így kiiktattam minden bubis vizet, borsót, babot, kukoricát...stb. De már sokkal jobb a helyzet. (Lehet, h azért mert nem eszeke ilyeneket?)

Nomi
Ez erősen kislány gyanús helyzet! A "jaj, nincs mit felvennem" és a "ezt fel kell próbálnom", olyan ösztrogén gyanús... :)
Ráadásul olyan szép lánynevet választottatok!

Noémi
Gratu a nyereményhez!!!! :D
Én egyszer kiskoromba nyertem egy Nutellás biciklit. Azóta se semmit.
Viszont nagy mázli, ha találsz jó állapotú olcsó használt ruhákat.

Viki
Nem túlzás! Sőt: nekem nagyon tetszik a vonid!
(Lassan én is váltok,ha lesz pici időm körülnézni.)
Hűűű. Ezután egy szavam nem lesz a melltartó méretemre!Neked tényleg nem lehet egyszerű!
Engem azzal vigasztaltak, h max. 2kosárméret és 1 körfogat méret. Ez neked nem tudom mennyire vigasztató...

Orsi
Utazás: Én gyáva vagyok ilyen téren.
Mondjuk ha csak Krk-ig mentek az 6óra (Tőlünk Győr mellől), és ha nagyon hajnalba/éjszaka indultok, akkor még nincs meleg, és ha jöttök, amint valami nem ok... Akkor talán.
De nekem a repülést is letiltotta apárom mióta látta a kisfiút UH-n. :)
Fájd.csill.:Én első körbe nekiugranék anélkül, aztán ha birom akkor van egy "koktél"-nak nevezett mix., ami inkább méhszáj lazító, és nem fájd.csill.
Remélem ez is elég lesz. Amúgy félek az epiduráltól... Azt annyira nagyon nem szeretném....

Andi
Csini a pocid! :D
Bárcsak én is ilyen szép vékony lennék!

Jó hosszú lett. Bocsi csajok! Talán nem marad ki semmi.
Még egyszer visszaolvasok...

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!
Én is első babámat várom,sok sok kérdéssel :D
Remélem ez normális,a puffadás nálam is jelentkezett elég hamar.
Most vagyok a 16-dik héten,azt szeretném tudni lehet-e már hajat festeni,mivel elég sok az ősz hajszálam ami nem fáj csak zavar. :lol:
Nem tudom ti,hogy vagytok vele de én már nagyon várom,hogy a kezembe tartsam a picikémet.
Ágica

ágica78
 
 


Vivi
Te nem vizesedsz :?: bírod még a melót :?:

Azt hiszem ma klímázni kell itt bent, pedig de utálom :!: :roll:

A nővérem, mikor terhes volt a kisfiával annyira szerette a kifejezetten erőset, hogy már maga is csodálkozott, hogy a fenébe bírja megenni :?: :wink: micsoda változás van egy terhesség alatt, nem :?: :roll: Én olyan sok mindenen úgy csodálkozom :!: :roll: :wink:

Tegnap ettem nem kevés kovászos uborkát, ilyen jó időben 2 3l-es üveggel tettem ki szombaton este és már készen is van :!: :roll: :wink: úgy imádom :lol:

Ágica
Üdv. a klubban, gyere a sok-sok kérdéssel :lol: várunk nagy-nagy szeretettel :wink:
Normális a puffadás :!:
Én a kezdetektől fogva festem a hajam a jó kis genetikának köszönhetően nekem is rengeteg ősz hajszálam van :roll: :wink: nem lesz baja a babának, nyugi, Én elég sok doki véleményét kikértem ebben és azt mondták több minden káros dolgot beszívunk, lenyelünk, ami ugyanúgy bekerül a szervezetünkbe, Én festetem régóta és most a terhesség alatt sem hagytam szünetet :!:
Nem látszik a vonalzód :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Még nem vizesedem, de szerintem, ami késik nem múlik. :(
Most elég jól vagyok. Te hogy bírod a stapát?
Nagy szerencsémre, ahol a gépem van, - az üzem területén - egy nagyon régi, igazi tégla épület és kellemes hűvös idő van.

Én is mindig rácsodálkozom minden újra! :D
Olyan csodálatos dolog ez a terhesség. Igazából minden percét élvezem. :D Valahogy olyan nyugodt és kiegyensúlyozott lettem az utóbbi időbe. Furcsa is a változás, de sokmindennel így vagyok.
Te is így éled meg?

Eddig még nem gondolkodtam kovászos ubiba, de most h említetted.... :D :D :D
Meg ismét vonzónak tűnik a tegnapi erőspaprika másik fele.... :wink:

Ágica
Gyere nyugodtan a kérdésekkel! Nekünk is van rengeteg! :D :D :D
Nem látszik a vonid. :(
Ha 16.hét akkor AFP jön?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Gabi nem tud jönni nincs netjük :!:

Vivi
Kicsit fáradt vagyok, gondolkodom egy fél napos munkarenden :roll: ha ilyen meleg lesz, nem tudom a délutánom hogy alakul, de tegnap elég gáz volt, hétvégére tényleg nagyon meleget mondanak :roll: :?
Én most bekapcsoltam a klímát, de még a torkom nincs teljesen rendben, nem szeretném, ha újra elkezdene kaparni, a klímától is szokott és felfázni sem szeretnék, csak lightosan megy :!: :roll:

Én is az vagyok, nyugodt és kiegyensúlyozott, előtte a sok hormon idegileg teljesen kikészített, sokszor olyan rohamaim voltak a Clostilbegyt tabletta szedése alatt, hogy már apácska is mondogatta, hogy csak egyszer legyen ennek vége, mert már sokszor elviselhetetlen voltam, de hál istennek kibírtuk :!: :roll:
Csodálatos minden perce a terhességnek, már várom egyébként, hogy érzezem, hogy lakik odabent valaki, mert számomra ez még olyan furcsa, hogy uh-on látom az eredmények mutatják, csak még érezni nem érzem, nekem egy olyan leírhatatlan dolog :roll: :wink:

Akkor egyed a paprikát :wink:

Nekem hétfőn lesz AFP és mindenféle v.v, a kolléganőm megcsinálja a v.v-t és látni is fogom pár nap múlva az eredményt :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Csajok!

Tegnap kaptunk sógornőmtől nagyon édi baba ruci szettet:) Annyira édes, van benne sapka, rövid és hosszú ujjú body, kis kesztyű és zokni, partedli, fürdőlepedő és egy kis takaró és mindegyiken Zsebibaba mosolyog a Micimackóból:) Nagyon cuki!!

Orsi!
Én most vagyok abban a helyzetben, hogy 1 hónapom van hátra. Biztos, hogy nem mernék külföldre menni már, még Horvátországig sem. Nincs semmi problémám, de ilyenkor már nem lehet tudni, hogy mikor akar kibújni, plusz meleg és utazás, egyik sem tesz jót. Én csak országon belül mászkálnék. De ezt nektek kell eldönteni, mindenképp kérdezd meg a dokid!
Epi: jó kérdés, igazából nem félek tőle, attól sem hogy ártana nekem vagy a babának, de azért jobb lenne nélküle. Ha nagyon fáj biztos kérni fogom.

Viki!
nagyon szép a vonalzód és szerintem sem túlzás:)

Noémi!
Gratulálok a nyereményhez, én is így tudok örülni bármilyen apróságnak:)
Nem jártam terhestornára, viszont szülés előkészítő tanfolyamra igen, sőt abból még lesz két előadás jövő héten hétfőn és június 28-án hétfőn 16:30-tól, megyek mind a kettőre. Szerintem nagyon hasznos, sok jó dolgot el mondanak és az előadás után meg lehet nézni a szülőszobát is. Mi párommal ezt jövő héten meg is tesszük. Kinél fogsz szülni?

Suzy!
Én megyek holnap dokihoz! Holnap beszéljük meg mikor kell CTG-re és UH-ra mennem. Majd írok mit mondott.

Ágica!
Üdv a klubban:)
Nekem melírozva van a hajam és nekem is azt mondta a dokim, hogy nyugodtan lehet, nem lesz baja a babának tőle.

Vivi!
Köszi, aranyos vagy. Remélem az utolsó hónapban már nem szedek fel túl sokat...

Nomi!
Gratula a párodnak a diplomához:)

szép napot mindenkinek!

andicsiga
 
 


Helló!

Reggel írtam jó sokat,de mire elküldtem volna megszakadt a net! :twisted: Se tv,se vonalas telefon :?

Később jövök!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Nagyon aranyosak vagytok,köszönöm a sok választ.
Nem tudom mit rontottam el a vonalzónál,biztos béna vagyok hozzá,ha tudtok segítsetek. :?
Ma nagyon meleg van,mi lesz itt később :shock:
Ha akkor szabad én is befestem a hajam,nem akarom megijeszteni majd a babát,hogy a mami már ősz :D
Igen jövő héten kell mennem AFP vér vételre,remélem nem lesz semmi baj.
Szép napot mindenkinek.
Ágica

ágica78
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap délután elmentem Bécsbe Apához, mert a Bécsi Filharmónikusok ingyenes koncertet adtak a Schönbrunni Kastély parkjában....és hát tudjátok 2013 ig nincs már jegy a koncertjeikre....szóval kihagyhatatlan lehetőség volt!
Ezer ember...de egyszerűen gyönyörű volt...

Kicsit bonyolult volt odemennem, mert vonatoztam és elfelejtettek szólni, hogy a Südbahnhof le van "bombázva"!!!
Lebontották az egészet egy hatalmas kráter van a helyén...újjáépitik....
Na mindegy azért oadaértem....kint aludtunk ismerősöknél...nemrég értem haza, Apa maradt dolgozni...:-(

Huhhu, pörgettétek rendesen a fórumot!

Apával megbeszéltük, hogy nem utazunk.....
Félek nagyon, hogy akkor már nagyon a végét járom majd....és ha történne valami...na, maradunk, majd kisebb kirándulásokat ejtünk meg valamerre Magyarországon....:-)

Hajfestés:
Én is megkérdeztem több dokit is, és mindegyik azt mondta simán festethetem tovább...max nyújtsam egy kicsit az időt a két festés között!
Több káros anyag kerül a szervezetedbe az utcákról, kezünkről...na és a koffein......laza kávé csajok és no kóla!
Mondom ezt Én, aki mit kiván a melegbe....jól lehűtött Coca Colát....pFFFFF :wink:

Epi:
Háát, Én nem tűröm jól a fájdalmat...de természetesen mindent el fogok követni azért, hogy :o végig tudjam csinálni epi nélkül, de ha eljön az a pont, hogy nem birom már a fájdalmat, kérni fogom!
És nem fogm szégyelni!

Haspuffadás:
Az elején jellemző, hogy sokszor előfordul...de semmi gond ezzel, majd lemegy.... :D

Erős:
Én a terhességem elején ettem hullára magam chilivel....minden jöhetett csak chili legyen rajta!!!!
Most már, hogy az izelelőbimbócskái fejlettek a Babómnak...azért a magzatvizből amit benyel Ő is érzi milyen tipusú kajákat eszünk...sztem a csipőset is megérzi!!!

Üdvözlet az új belépőnek! :P
Egyre gyűlünk....nagyon szuper!!!! :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Andi
Tegyél fel majd fotót, ha lesz időd a szettről! Biztos nagyon édes! :)

Ági
Vonalzó: Olyat másoltál be, amihez az volt írva, h BBCode, vagy ilyesmi valami?
Azt hiszem az lehet a hiba, h a messenger-hez való formátum kódját másolhattad be. Ha nem ez, akkor azt hiszem olyat kell kérdezned, aki profibb nálam...

Orsi
Biztos nagyon szuper volt a koncert! Hogy bírtad utazva ezt a meleget?

Suzy
Vigyázz nagyon nehogy visszaess, most hogy már kijövőben vagy! :)
Nekem is olyan megfoghatatlan még ez a Kis Csoda.
Igazán valóság szerintem csak akkor lesz, amikor kezünkben tartjuk. :) :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!
Nagyon sokat iszom mióta kisbabát várok.Szerintetek ez normális?
Előtte volt olyan,hogy napi fél litert ittam. :)

ágica78
 
 


Lányok!Ne haragudjatok,de a reggeli hosszút nem írom meg újra!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Ági!
Üdv a csapatban! :lol:
Vagy rossz kódot másoltál vagy rosszul másoltad be a jót!

Epi!
Én bevállalom,ha úgy alakul.

Puffadás!
Nekem az elején volt aztán elmúlt,de mostanában megint van.
:? Biztos azért mert össze-vissza eszek mindent :oops:

Hajfestés!
Én nem festem hajam :roll: Bevallom őszintén örülök,hogy lenőtt már a melír is.Előtte voltam vörös (minden árnyalat),sötét szőke,sötét barna.
14-28 éves koromig festettem.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Ági!
Én is sokat iszom,néha meghalok egy pohár vízért!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Ági!
Jobb egér gombbal másoltad be a kódot?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!!! Udv Agi!

Kepzeljetek ma ESETT AZ ESO,nem is esett,zuhogott. Igaz,csak fel orat,es utana meg szornyu paras a levego..... :( Kerdeztetek multkorjaban hany fok van errefele. A hiradoban 29-31 fokot mondanak,de szerintem az reggel 8kor van :roll: Most mar tenyleg be kell szerezzek egy homerot....

Mar en is nagyon varom hogy erezzem a Babat....mar ideje lenne,hogy "hirt"adjon magarol.... Egyszeruen hihetetlen,hogy ott van a pocimban. A november meg nagyon tavol van......:( Szerintem ez a nyar irto lassan fog eltelni.

Eric neveben is koszonom a gratulaciot,igaz az IGAZI diploma kicsit odebb van,hiszen a zarovizsga eredmenyet meg nem tudja,es a diplomamunka :roll: :roll: :roll: Juliusig kell leadja,de hogy mikor dolgozik rajta nem tudom..... masters in business administration.... :oops: ezt magyarul nem tudom

En is jo hosszu lettem,mint altalaban.... Kellemes estet!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Vivi!
Ausztriában minden tömegközlekedési eszközön van légkondi...és működik is!!!JÓL!!!!
Szóval nem volt olyan melegem....és ezeken az új vonatokon van viz automata, bubis, nem bubis, hideg, nem hideg...szóval....birható volt!
:) :lol: :P :wink:

Ági!
Én is sokat ittam a terhrsség elején...de a napi 3 liter most is megvan....ilyen -olyan formában! Mondjuk igyunk is sokat!!!!!Főleg ebben a melegben.....
Nálunk árnyékban volt 33, 7 fok!!!!

Gabi!
Én is simán epi....ha már nem birom!
Meg akartam kérdezni már a múltkor, hogy hol cukrászkodtok?
Nagyon szép szakmátok van!!!!!Csupa sütiiiiiiiiii... :) :D

Nomi!
Grat a sulihoz!
Értékelem nagyon amikor felnőt emberek munka mellett is tudnak tanulni......Le a kalap!
Képzeld az Én egyik ismerősöm is Cipruson van, Larnacán....ott él és dolgozik...leirom hol...recepciós a Aya Napa Hotelben.....Horváth Andreának hivják. :-))))
Igazából Én a nővérét ismerem jobban, iskolatársam volt.

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok,

Vivi,
nem csoda az erős, én is rákattantam az erős paprikára. Most hogy olvastalak, totál megkívántam, de sajnos nincs itthon. Pedig egy kiflivel nyamiiii.

Andi,
jövő hétfőn én is tervezek menni, meg aztán két hét múlva is, és aztán ha újraindul akkor meg megint.
Kardos Gábornál. Ő ott ilyen külsős.

Ági,
ivás tök normális, én is így voltam, előtte alig ittam, és januártól meg megállás nélkül. Most kicsit megint megcsappant, és erőszakoskodnom kell magammal, hogy többet igyak mert muszáj.

A diplomáról: én uram is most írja, itt ül mellettem, jövő szerdán fogja előadni Belgiumban, kvázi megvédeni, itthon meg januárban véd csak. De besegítek, fura számokat kell begépelnem táblázatba :) (Én és az informatika...)

Találkoztam a csajjal, megvettem egy csomó dolgot, 4000 forint volt, benne egy hálózsák, egy overáll, egy lázmérő, 5 body, 3 rugdalózó. Szerintem jó üzletet csináltam :)

De közben megdöglöttem a melegben. És még kapros-túrós sütit is sütöttem :) (Bár nem vagyok cukrász sajnos :( )

Szép estét, jó hűsölést!
n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Nnoémi!

Huhha, akkor Neked is tevékenyen telt a napod!!!!
Rucik, megérték, szupiiiiiii!
Apának, szoritunk! :shock: :)

Beteszek Nektek egy linket Kismamik....
Apa találta...egy babakocsiról...segitsetek mááár....szerintetek milyen? :idea: :?: :arrow:
http://www.neobaby.hu/index.php?&lap=xa ... xazon=2023

No nem ebben az édi bordóban...hihihi!A szin tuti ne ez lesz, ha ez lesz.....
Help!Nézzétek át Ti is..több szem többet lát alapon!Köszike!
Puszi!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Jó reggelt csajok!

Képzeljétek ma arra ébredtem, h mintha valami bugyogna a pocimba, olyan nagyon finoman. Úgyhogy hiába volt 5:05, mosolyogva keltem. :D

Ági
Én is rengeteg vizet iszom. Legalább 2,5-3l simán, mióta meleg lett. Szerintem ez teljesen rendben van. Sőt azt olvastam, h szoptatás mellett meg még többet kell majd. :)

(Ugye ti is úgy tervezitek, h ha lehetséges akkor legalább fél éves koráig szoptattok?)

Nomi
Hát igen, novembertől megváltozik az életünk teljesen! Mi is alg várjuk! :D
Nagyon meleg lehet nálatok, ha 29-31°C van magas páratart. mellett! Te szegény!
Hétvégére még idehaza is 30°C-ot mond! Ugyhogy csajok készüljetek!

Noémi
Szerintem jó üzletet csináltál! :)
Mozgalmas napod volt! Milyen lett a süti?

Orsi
El is felejtettem, h Ausztria egy másik bolygó. :( A magyar tömegközl. mikor jut el ide? (Eljut egyáltalán?)
Megnéztem a kocsi linket.
Nekem tetszik formára.(Bocsi ez elég csajos volt.) Mi is mindenképpen mózeskosár-kivevőset és állíthatósat akarunk. Tovább küldtem páromnak, h mondjon véleményt. Azt írta, h így látatlanba nehéz, meg kellene nézni élőbe, h mennyire könnyű tolni, hogy fordul, mennyire nehéz. (Nem tudom, h ti h vagytok hányadik emeletig kell vinni majd?)
Akkor derül ki h ár-érték arányba milyen lenne.
(Szerintem egyébként forma alapján nem drága.)
Azt hiszem nem sokat segítettem... :(

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Szép jó reggelt minden kedves kismamának!
Most már megnyugodtam,hogy nincs baj,hogy sokat iszom :D
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok.
Jól esik végre,hogy ilyen sok infót kapok.
Az elején nem indult valami könnyen a baba várásom.
Először azt mondták,hogy polipom van :(
Utána kiderült,hogy kisbabát várok :D
Aminek nagyon örültem :D :D :D :D
Közbe a doktornőm át ment egy másik kórházba(honvédból-tétényibe).
A honvédba szerettem volna járni,ott kifogtam egy nagyon bunkó dr.-nőt.
Komolyan minden vizsgálatot a 13-dik hétig saját magam intéztem,senki nem segített semmiben csak anyukám és a net.
De most már minden rendben van,kezembe vettem az ügyet és a legjobb dr-nőt megtaláltam :D :D :D
Kezdtem egyedül érezni magam,de ennek már vége itt vagyunk sokan.Hurrá!Bocsánat a hosszú levél miatt. 8)

ágica78
 
 


Sziasztok :!:

Andi
Gyere majd a hírekkel :!: :wink:

Orsi
Hát igen, azt a koncertet kár lett volna kihagyni :wink:

Vivi
Nagyon aranyos az új vonalzód :wink: nem sokáig klímáztam, de egy kicsit muszáj volt bekapcsolni, jó meleg volt tegnap, na de majd ma :shock: :wink: reggel 6-kor 20 fok volt :shock: apácska már nagyon szenvedett tegnap a melegtől :!: :roll:

Ágica
Sőt, nagyon is jó, ha sokat iszunk, eddig is kellett volna :!: :wink:
Én régebben nagyon nagy Coca-Cola-s voltam, de amióta elkezdtük az inszeminációkat egyáltalán nem ittam, most meg főleg nem iszok, valóban nagyon káros, de a kávét meg soha meg nem bírtam inni, még a capuccinot sem iszom hál istennek :!: :wink:

Noémi
Nálatok egy kincs volt akkor az a kis eső :wink: atya világ :shock: akkor napközben mennyi lehet :?: kíváncsi vagyok, majd szerezz be hőmérőt, ha tudsz :!: :roll:

Tagnap ettem dinnyét, hát fenséges volt, annyira édes volt és finom, hogy ma is veszek, nagyon jól esett :!: :wink: éjszaka volt ám sok pisilés :!: :lol: de megérte, mert már nagyon kívántam :!: :wink:
Nagyon be van pirosodva a bokám, azt hiszem keveset pihentettem, dagadok :!: :roll: :?

Legyen szép napotok :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Köszönöm! :D Olyat kerestem, ami illik egy kisfiúhoz. :)

Tegnap már én is szemeztem egy szép darab dinnyével, de még lebeszéltem magam, h biztos még nem finom, és tuti vízizű....
De a leírásod alapján, ma már nem fog sikerül otthagyni...! :) :D :)

Ágica
Szegény! Elég nehéz lehetett, akkor az elején! De az a lényeg, h most már jó helyen vagy, és így kicsit megnyugodva várhatod a picurt!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Micsoda szép reggelre ébredtél :lol: :lol: :lol: de jó :wink:
Én nem tudom, hogy meddig fogok szoptatni,csak legyen, egyenlőre ezen még nem is gondolkodtam :roll: :wink:

Ágica
Azért nem semmi, egyáltalán nem mindegy, hogy baba vagy polip, olyan sok hozzá nem értő és bunkó orvos van mindenhol és minden területen :!: :roll:
és nem is gondoltad, hogy kisbabát vársz :?: vagy hogy volt, engem érdekel :!: :wink: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!

Lányok én ma arra ébredtem,hogy mozgolódik a baba és ahogy oda tettem a kezem már éreztem kívül is,gyorsan hívtam apát,mert ő meg pont elment dolgozni. :lol: :lol: :lol:
Szóval nekem is jól indult a nap!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi

Szuper! :D :) :D
Milyen aktívak ma a fiúk! :D Valami van a levegőbe...

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Gabi
Örülök a Te jó hírednek is :lol: :lol: :lol: mi van ma :?: beindultak a babák :!: :roll: :lol: pedig most nincs is front :!: :roll: :wink:

Gratulálok Csajok, mozgolódjanak is :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi!
Csepelen dolgozunk/dolgoztam egy maszeknál.
Jó kis babakocsi,jó nagy szerintem.A kerekei biztos,hogy óriásiak.Az ára nagyon jó!!!

Noémi!
4000-ért megérte :wink: jó üzlet volt.

Ági!
Akkor most már jó kezekben vagy.Nő dokid van?

Vivi!
Szép a vonid és holnap Barnabás névnap lesz. :lol:
Még nem tudom meddig szoptatok majd (ha lesz tejem),de fél évig jó lenne eljutni.

Hát én nem szeretem a görögdinnyét csak a sárgát,de azt veszek mindíg,ha olyan helyen járok.Meg most barackot vettem.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: