Új privát üzeneted érkezett!

űdv vestal :)

nálam hasban lett kisebb a naci,ezt észrevettem :)

KépKép
bettike83
 
 


június 3-ra van időpontom a nődokimnál. A háziorvost ma tervezem meglátogatni, majd utána a védőnőt és aztán a borzasztó vérvétel, a lényeg az, hogy 3-ra a laboreredmények elkészüljenek.

A dokimmal egyébként gondban vagyok, mert magándoki és terhesgondozást vállal szülést viszont nem. Anyukám anatómiailag nem volt alkalmas természetes úton szülni és én is attól félek, hogy császározni kell, és ha így van, akkor szeretnék keresni egy jól császározó dokit a Péterfyben vagy a MÁVban. Nagyon szeretem ezt a dokimat, így szeretnék még maradni nála. Szerintetek meddig lehet orvost váltani? 20. hét?

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


sokszor lecsuszik a cippzár is.én már nézelődtem kismami nacik után.bár még pár hétig biztos jók lesznek a régiek.gondolom a 12.héttől már lehet beszerezni párat.tök jókat láttam,használtak de márkásak 2000ft körüli összegekért.nézegettem én ujakat is de borzalmasan drágák.meg arra is gondoltam h átalakitattom a régi gatyóimat amit nem sajnálok és sztem ugyis elég jó árban kijönne.nem sokért dolgozik itt az egyik varrónő meg az anyag ami kell hozzá,az a gumis,az sem lehet vészes.

KépKép
bettike83
 
 

 
 

bettike
nézz utána a neten a bandázs-nak, biztos találkoztál már vele, pamut öv amit a régi nacikra húzol és kigombolhatod, de az öv fent tartja kényelmes, nyúlik, a kismama nacik még nagyon nagyok..

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Vestal ne aggódj a cigi miatt, az a lényeg hogy leraktad. Azért veszélyes a dohányzás, mert rontja a méhlepény működését, nem jut át a picihez a táplálék rendesen, ezért is születnek a dohányos anyukák gyerekei kisebb súllyal, vagy rosszabb esetben vetélés a vége. A méhlepény meg ugye a 10 hét (ha jól emlékszem) körülre alakul ki és onnantól kezd működni. Úgyhogy neked már nem tud gondot okozni ez, mert ahogy leraktad, folyamatosan már ürül ki a szervezetedből. Különben gratulálok hozzá!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


sziasztok lányok.
egy ideje olvasgatlak benneteket, csak az orvosi "gratulálok anyuka" előtt nem mertem írni. ha nem bánjátok, én is csatlakoznék hozzátok, nagyon jó lenne megosztani a tapasztalatokat. az ötödik hétnél tartunk, eddig minden rendben velünk.
bogyóvére
bogyóvére
 
 


Azt hiszem most elmegyek az sztkba, már nem bírom tovább :)
vestal
Budapest
 
 


Hajrá vestal majd számolj be :)

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


Bogyóvére üdv köztünk. Én is így voltam az első babónál, hogy nem akartam az első UH-ig írni, de mivel itt az első UH-m a 14. hétben volt, mire mondták hogy gratulálok anyuka, addigra már valahogy nem annyira akaródzott az összeszokott csapatba belépnem, maradtam zugolvasó. Most megelőlegeztem magamnak, mert nem akartam megint lemaradni, remélem nem hiába. De nekem még kell két hetet várni erre a gratulálokra. Írj magadról ha van kedved, hány éves vagy, tervezett baba volt?

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


bogyovére

gratulálok neked a picihez :) örülök h irtál hozzánk :)

vestal

sztem is menj el és nézetsd meg magad :)

msi

én is gondoltam már rá h beszerzek egyet-kettőt,főleg az elején még nagyon megfelel.

KépKép
bettike83
 
 


Bogyóvére,
Vestal: üdv itt!

Vestal: Az én anyukám is akkor tette le a cigit, mikor megtudta, hogy terhes velem. És semmi bajom nem lett, még 1 nappal tovább is csücsültem a pocakjában. :wink:

Én eléggé fel vagyok fuvódva, pedig kevesebbet eszek, mint terhesség előtt, így elég nagy a pocim. És folyton émelygek, de azért vannak jobb napjaim, mikor alig (pl. ma is). A lányommal félidőig hánytam, remélem, most nem fogok!!! Mindenesetre van remény, mert most kevésbé émelygek és még csak 1x hánytam.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Éljen, sikerült a vonalzóm!!!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Sziasztok, lányok! örülök, hogy egyre többen vagyunk! Drukkoljatok, holnap megyek dokihoz!!! Nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen.

Kép
salsifraga
 
 


drukkolok :) :) minden rendben lesz :)

KépKép
bettike83
 
 


üdv vestal!

nyufó de olvastam, aztán reagáltam aztán jött egy törpördög és kilötte a gépem és a válaszom elszállt az éterbe aztán meg lemaradtam és kimaradt. Igazából így utólag nem bánom h nem küldtem el mert amiket írtál arra elég komoly és durva reagálásom lett volna mert olyan felháborító, hogy egy kisbabával és egy kismamával, két élettel így játszik egy rendszer, mikor abban a rendszerben ugyanúgy hús vér emberek vannak és életek és az élte védelmére felesküdött emberek. És mégis. Ha azt mondom felhábosító akkor nem mondtam semmit de nem akarom hogy kizárjanak a fórumból mert kocsmául beszéltem. 8) Remélem a mostani élményszülés lesz és csak jó marad meg belőle. Alig fájásokkal gyors szüléssel egészséges 4 tagú családdal a végén! :D

Hát csajok én már terhes gatyában nyomom, na mondjuk nem vagyok duci(most épp 57kg), pláne h -3 kgnál járok már most de engem annyira irritált a farmer, hogy nem is tudtam bekapcsolni, pláne h a róka is üldöz árkon bokron át ezért vettem egy sima fehér hajtókás derekú vászon nacit, ami hivatalosan nem terhes gatya de nagyon kényelmes a gumis derékréssszel. Amúgy elértem így ikresen azt a kort, hogy reggel még nem vagyok terhes etére meg már igen. Ha nem is nagy de bizony már dudor van pocakomom. Ami most h kibékültem az ikres témával bejön. 8)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


nono
és hogy állsz a forgó fájással? nekem balóval később jött elő, gondolom tolódnak szét a csontok:( csak az a ciki hogy háton nem tudok aludni mert fáj valami, egyik oldalon se mert ott a forgóim, de akkor állva elég nehéz lesz:) hát így jártam, minek akartam gyereket:))) remélem hamar túl leszek a panaszkodós korszakomon, már én unom hogy mindig sír a szám:((((

bocsi csajok igyekszem pozitívabb lenni, csak féltem ezeket a manókat és mindenütt rémeket látok.

salsifraga
drukkolunk!!!!!!!!!!!!!

Bogyóvére, Vestal: üdvözlet a fórumon:) mi lett a tegnapi uh eredménye? vagy nem mentél el végül?

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Drágám [/img]
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


jaj hát elszállt nekem is minden az éterbe még a képem is :(

nah itt a babym!!6hetes ahogy a nagykönyvben írják, a nagyobb pacni a szikhólyag és ő a kicsi, már növeszti a végtagjaitm láttam és hallottam a szíve dobbanását is!!!! :lol:
meglestük az éjszakással leosontunk uhba, ő 14 hetesen és valószínű fiú lesz neki,3.!

Jaj ide nekem a táblázatot, és mindent :P !
jah van egy myomám is mellette, tők jó remélem nem nöl a babámmal, de ha sokáig szoptatok még vissza tudom sorvasztani.

Van pocakvédő mamiknak azt kell a nacira húzni és nem láttszik hogy nyitva van a slicc. ha comban jók a gatyók de hasban nem akkor nem híztál, mert combkörfogatba látszik hogy híztál.
én fogytam 2kgt, de nem vagyok soványka 76ról kezdtem, remélem még fogok fogyni, mert nem akarok bálna lenni, meg a babának se tesz jót...

Nono:jót nevettem a gyógyszerneven, egyébként MINERVA lennék csak már foglalt volt így a fordítottja maradt, ami elég hülyén hangzik...
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


Kép baba
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


avrenim

nagyon szép :)
és már 6 hét :)

én is már lassan 8 hetes leszek,szalad az idő :)

én is érzem a kis dudort alul,olyan jó,és egyre többet fogom,simogatom a pocim,na még addig nem jutottam h beszélgessek a picivel de majd oda is eljutok :D

KépKép
bettike83
 
 


avernim:ez mikori UH kép? Hány hetes?
Nekem még nincs, mert még nem volt meg a dokitól a gratulálok.
Majd 7én kell mennem, akkor tudja biztosra mondani. Várom már!

És különben jól vagytok? Rosszullétek?
Irjatok:)

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


Ja, már meg is lett válaszolva a kérdésem, csak nem olvastam el teljesen:s Bocsi!
Örülök neki hogy minden oké van veletek,gratulálok, jó lenne már nekem is valami biztosat tudni.

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


Sziasztok!

Avrenim!
Micsoda sztárfotó! :) Gratulálok! :) :)

Én jövő hét kedden megyek dokihoz, már nagyon várom!

Msi!
EGyenlőre én is leginkább panaszkodni tudok. Lassan már a konyhába sem tudok úgy bemenni, hogy ne öklendeznék mindentől. A hűtőről nem is beszélek! :oops:

Vestal, bogyóvére, üdv! :)

Lányok!
Aki dolgozik, az meddig tervezi a munkát?

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Avrenim: Édes a kis pocilakód, én is 6 hetesen mentem és az enyém is kb. így látszott. A myomát sajnálom, engem nemrég műtöttek myomával, annyi, hogy a méhen kívül volt, nem belül. Azt olvastam, hogy terhesség alatt nem nő.

Nono: Megvan még a régi társaság? Annyira sajnálom, hogy mostanában nem tudok beírni, ide se tudom még, hogy fogok, de azért igyekszem. Mindenesetre puszilok a régi csapatban mindenkit, és majd azért, ha nem tűnök pofátlannak, benézek (ennyi idő után kicsit cikinek érzem, de már nagyon furdalja az oldalamat a kivi, hogy kivel mi van).
Te hogy békéltél meg az ikerterhességgel? Bizti nem könnyű, így két lurkó mellett. Hogy érzed magad? Család mit szól?

Ma én is majdnem rókáztam, de csak büfi volt, ezzel megúsztam. Most meg mogyit eszek, és ollllyan jólesik!

Msi: érthető, hogy minden bajod van, én a szeméremcsontomat érzem már most. És a petefészkeimet is.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


timi

az már nem sok idő,muszáj lesz kibirni :) nemsokára lehet menni védőnőhöz is :)

KépKép
bettike83
 
 


Jó reggel lányok!

Minden émelygősnek kitartás, ha szerencsénk van elmúlik a 12. hét környékére, legalábbis a nagy átlagnak.

Bolygó szorítok hogy megúszd a félidőig hányást! Jók a vonalzóid :D

Salsifraga várjuk a híreket!

Avrenim szép a sztárfodó :D :D :D Ha elküldésnél szállt el amit írtál arra van megoldás. Én úgy szoktam hogy mielőtt rányomok az elküld gombra, kijelölöm a szöveget, nyomok egy Ctrl+C, ezzel kimásolod, és ha nem sikerül az elküldés, a Ctrl+V-vel vissza tudod másolni az egészet, nem vész el. Engem mindig az iwiw szivatott így meg és akkor szoktam át erre. Ha közben szállt el, akkor is ki tudod rakni vágólapra ha sokat írsz.

Nono írtad hogy nem tudtál rendesen visszaolvasni, így nem tudtam hogy olvastad-e amit írtam. De akkor igen :D Hát ez van. De most már tudod miért bízok optimistán benne hogy másodszor könnyebb lesz. Azt hiszem ennél nagyon nehezebbet nem tud produkálni az élet. Legalábbis remélem! Amit írtál, gyors szülés, hát örülnék neki nagyon az biztos :lol:

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


bettike83: nem sok idő már, de most doki dillemába vagyok, nektek lesz fogadott orvosotok? nem tudom mit tegyek, mert itt a környéken mindenki olyan drága...(nekem)

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


Jó reggelt!

Valaki kérdezte, ki meddig fog dolgozni. Tegnap voltam a háziorvosnál a beutalókért és kérdezte, hogy kiírjon-e. Nagyon csábító a gondolat, de én ha bírom, akkor november végéig dolgozok. Ő azt tanácsolta, hogy a jeges, csúszós időben már ne dolgozzak.
Ti hogy vagytok ezzel?

Avrenim nagyon szép fotó, gratulálok! az én picim is hasonlóan nézett ki egy hete :)

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


dalmicsek: én is dolgozni szeretnék végig, kb novemberig ha nem lesz semmi extra bajom vagy bajunk, mert nem végzek nehéz melót meg semmi, és azért jobb lenne mint a 60% táppénz.

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


timi én is elsősorban a pénz miatt maradok. most veszünk házat.

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


Köszönöm lányok! :) az lemaradt hogy 6mmes a drágám!

én legalább októberig dolgoznék, de nem leszek egyszerű eset a myomámmal, volt szívműtétem is gyerekként, aminek vannak következményei, az alkalmasságin tovább is küldtek kardiológushoz, oda már úgy megyek hogy van baby :) nehogy vmi olyan gyógyszert kapjak ami bántja a babámat!!van egy mérsékelt tüdőpangásom most látták a tüdőröngenen, ami ápr.22.én csináltattam, állítólag vízhajtót kéne erre szednem de terhesen tuti nem lehet! csodálkozott is az üzemorvos hogy 100/60 a vérnyomásom pedig eléggé megijesztett.....hát terhesség úgy látszik erősebb...régen orvosnál mindig 150/90 volt mert hiába egészségügyis az ember nekem is van fehérköppeny szindrómám ha tudom hogy én vagyok most a beteg...
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


elég kemény a meló minden osztályon, bár most terhesek között dolgozok, és ők elég önállóak, mérik maguknak a vérnyomást,vércukort, figyelnek egymásra, rögtön jön az egyik ha a másik rosszul érzi magát. tehát nem kell bent csücsülnöm a kórterembe náluk, ők is inkább egy jó beszélgetésre vágynak és hogy a kérdéseikre megkapják a választ.
Inkább sok a vérvétel, ambulás betegek jönnek folyamatosan, az osztályt el tudnám fél lábbal is láttni, de így...jah és az a rengeteg adminisztráció, ellenőrzések.....
júliustól gyermekágyas leszek szóval sok-sok császárost kell segítenem kikellni az ágyból,önállósítani és vigyázni kell nehogy megemeljem magam vmelyik nehogy eldobja magát a fürdőben...de ott lesz a sok-sok babóca is és már előre tudok babázni :P
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


köszi a kedves fogadtatást. :)

tetszik, ahogy a "gratulálok" kifejezést, mint mérföldkövet ti is használjátok. :lol:

avrenim: tényleg édes a kép. (szeretném már én is így látni, de majd csak két hét múlva...)

magunkról annyit, hogy a babát tavaly nyár óta (akkor házasodtunk össze) terveztük, de sajnos én nem jöttem rendbe a fogamzásgátló után. jó sokáig. végül gyógyszerrel hoztuk rendbe, és utána az első alkalommal össze is jött :D

én is november végéig tervezem, ha miden oké. egyrészt irodában dolgozom, másrészt meg sztem az jó lenne, ha a karácsonyi nyüzsit békében és munka nélkül lehetne már tölteni...

most megyek vissza dolgozni, bár bevallom, rettenetesen szétszórt vagyok. nem nagyon tudok koncentrálni. nem tudom, ez szintén egy tünet? :lol:

üdv:
bogyóvére
bogyóvére
 
 


Sziasztok lányok :)

Ne haragudjatok, hogy ide arcátlankodom, de keresem a számomra megfelelő topicot.
Tavaly volt egy vetélésem a 11. hétben. Nehezen hevertem ki (vagyis csak kicsit megnyugodtam), de már felkészültem a következő babavárásra. Apával májusban kezdtünk az új projectbe. Nekem május 3.-án volt az utolsó menstruációm első napja. A ciklusaim szinte mindig 29 naposak. Most is 17.-én volt a peteérésem és aznap együtt is voltunk. Titkon reménykedtem benne, hogy talán babás lehetek, de kicsit félek is tőle. Pár napja erős szúró érzés a derekamba, a méhebe és a hüvelyembe....ekkor már sejtettem valamit. Más tünetem még nincs :D A hőgörbém is kicsit trifázisos. Így ma reggel csináltam egy QUPIDO tesztet. Hát POZITIV LETT :D Bár halványan, de 1 perc alatt látszódott :roll: Azért szombaton csinálok még egyet! Apa még nem tudja, orvoshoz menni meg még korai. De persze megyek majd
Na ez az én történetem röviden, remélem nem veszitek tolakodásnak a hosszú mesémet, de azt hiszem szükségem van rátok :wink:
Jah igen, egy kérdés: hol lehet ilyen babaváros vonalzót felvenni az üzeneteimhez?
Köszönöm előre is a válaszokat és mindenkinek NAGYON BOLDOG BABAVÁRÁST ÉS SOK-SOK GÓLYÁT a várakozóknak :wink:
monka1
 
 


monka

ezek nagyon jó hirek és ha a teszt pozitiv akkor ott baba van :) és mostmár vigyázz magadra meg a bébire :)

és mi okozta a 11.héten a vetélést? :? nagyon sajnálom.

KépKép
bettike83
 
 


monka

a profilodnál lehet az aláirásnál beilleszted.

KépKép
bettike83
 
 


monka
üdv a fórumon:) nem azért hogy "riogassalak" de nem lehet hogy dupla öröm lesz nálad is???:))))) mert ugye ha úgy vesszük a 24. napodon vagy most és már pozitiv???:)))))) vagy rosszul számolok?

ok nem látok mindenkibe ikreket mert nekem azok lesznek:))) amúgy én is elvesztettem egy babát tavaly novemberbe, de most hiszem és tudom hogy minden ok lesz...de azért nagyon várom a 7.-i uh-t:)

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Olyan őrületes fáradság tört rám, lehet az időtől? Azt mondják délután megint lesz valami felhőszakadás. Ti hogy bírjátok?

timi kérdezted a fogadott orvos dolgot. Írtam korábban, hogy nekem olyan magándokim van, aki terhesgondozást vállal, de szülést nem, így én mindenképpen váltani fogok, de még nem tudom mikor. Mivel ez az első terhességem, ezért választott dokit szeretnék.

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


Sziasztok :)

Köszönöm a biztató üzeneteket :wink:

bettike83: Igen, nagyon fogok rá vigyázni! Remélem a következő teszt még erősebb lesz. Bár érdekes, most néztem meg megint a tesztet (reggel 7 óra óta) de most már kicsit el van mosodva meg sárgulva. Remélem ez csak a sok vizelettől van. De nem aggodom különösebben, hiszen reggel 1 perc alatt kijött a pozitív. A vonalzóval még próbálkozom :wink:

msii22: hát kikerekesett a szemem, mikor elolvastam az üzidet :roll: Se nálam, se apa családjában nem volt ikerterhesség, és őszintén szólva ez az egyetlen dolog amitől félek: kezdő anyukaként ikrek :roll: De neked gratulálok a picikhez :D Te hogy fogadtad a hírt hogy ikrek? A korai pozitiv tesztnél jellemző az ikerterhesség? :shock:

Szerintetek mikor menjek elöször orvoshoz?
monka1
 
 


Megvan a vonalzóm :)

Köszi a segítséget

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 


Monka gratulálok a pozitív teszthez! Nem érdemes túl korán menni a dokihoz, mert ha még nem lát semmit, csak megijedsz, meg idegeskedsz a következő alkalomig, ha 5 hetesen mész, még csak petezsákot fog látni, szeintem a legideálisabb a 6 hét közepe tája, mert akkor már szívhang is van és az az igazán megnyugtató!

Avrenim húúú, akkor azért neked is vannak eü problémáid, vigyázz magadra! Amit meg írsz, hogy majd a császárosoknak kell segíteni, vigyázz nehogy megerőltesd magad! Nem tudod kérni a munkahelyeden hogy fizikailag kevésbé megterhelő helyre rakjanak?

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


dalmicsek

én is nehezen birom ezt az időt,állandóan álmos vagyok,csinálnám én a dolgomat de egyszerűen alig haladok valamire és ez kiboritó.de végülis még most van időnk pihizni kicsit,mert ha a picur meglesz akkor már egyre kisebb esély lesz a pihire :D :D

monka

űgyes vagy,sikerült a vonalzód :) tényleg ne menj 5 hét előtt dokihoz mert nem sok semmit sem látni,inkább olyan 6 hét körül.én pont 5 hetesen voltam,akkor látszott a petezsák :)

KépKép
bettike83
 
 


nyufó8 köszönöm a gratulációt :) Én is úgy terveztem, hogy még kb 3 hét múlva megyek dokihoz, úgyis csak akkor van értelme :D

Remélem mindent rendben fog találni és megmarad a babám végre :roll: Nagyon szeretnénk már őt!
Kicsit megrémültem, mert olvastam sok helyen, hogy a nagyon érzékeny tesztek sajnos jó néhányszor mutat álpozotívat :cry: Ez egy nő életében olyan fontos dolog, kár, hogy érhetik csalódások!
Azért csinálok majd pár nap múlva tesztet még! Addig meg igyekszem nyugodt maradni
Amúgy van köztetek olyan, aki tudna nekem nagyon jó Budai orvost ajánlani, akihez akár már 3 hét múlva mehetnék? A 11. kerületben lakom....(amúgy is eltart egy darabig, amíg kapok időpontot)
Na de legyünk bizakodóak :wink: :) :)

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 


monka

de ha van nincs hcg a szervezetedben akkor nem mutat pozitivat.holnapra már még erősebbnek kell lennie.

KépKép
bettike83
 
 


Hát jobb, ha nem olvasok több okosságot, mert csak megzavar. Majd csinálok még tesztet később és persze jelentkezem minden új fejleménnyel. Addig is kérlek titeket, ha valaki tud nekem ajánlani jó orvost a fővárosban, az írjon :)

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 


Monka1: szerintem csak örülhetsz, hogy pozitív a tesztet, nagyon ritka az álpozitiv. nézzd meg netten, hogy a 11.kerület melyik kórházhoztartozik, hol lehetsz igényjogosult, és ott keress egy nőgyógyászt.

nyufó8: Hát talán még a terhespathológia a leglichteseb, de itt mindig egyedül vagyunk. gyermekágyon sokszor ketten dolgozunk a sok munka miatt...majd megláttom variálnak e a forgáson.

orvosfogadás:én láttam ennek pozitiv/negativ oldalát is. Az előző munkahelyemen a normál szülést csak a bábák vezették le, ott voltam tanuló, rengeteget tanultam, sok-sok alternatív módszert is, és csodálatos élményeim voltak a "csak nőtársi segítő" által vezetett szülésekben.persze van szép orvosos szülés is de nem mind1,hogy kinél szül az ember, az orvos hogy viszonyul a dolgokhoz.Sok szülést vezetthettem ellentétben más kórházban lévő tanulókhoz képest, mert akinek nem volt orvosa ott együtt vezettük a bábával, ha már eléggé megtanultam a fogásokat egyedül is engedtek.Használtunk homeopátiát,illóolajokat, még én is kaptam ajándéba az egyik kismamától annyira tetszett neki a sok-sok illóolaj. Én elég alternatív beállítóttságú vagyok, magas is szülni szeretnék, a volt munkahelyemen a kolleganők várnának vissza szülésre,/csak szülésznő szülés/de mivel vannak problémáim már eleve nem abba a kategóriába vagyok hogy orvos nélkül szülhetek..pedig engem tanulóként is feszélyezett az orvos jelenléte, és a jelenlegi munkahelyemen sose kértem meg egyik orvost se hogy vegye le nekem a rákszürés meg ilyenek mint mások. nehéz egy kollegának beterpeszteni, olyan intim az egész...
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


Nyufó: Köszi, igyekeztem. A tiéid is nagyon édik!!!

Avrenim: Sajnálom a szívbetegséget! Biztos tekintettel lesznek az állapotodra, és nem kell emelgetned, ezt figyelembe szokták venni minden munkahelyen. Nagyon szép élményeid lehettek, izgalmas egy új életet világrasegíteni! És főleg megható!

Monka: Gratulálok a pozitív teszthez!!! Üdv itt! Én is annak idején utánaolvastam mindennek, és tényleg nincs álpozitív teszt, ill. nagyon-nagyon ritka. Ha pár nap múlva csinálsz még egyet, az azért tényleg biztonságot ad. És ha lehet, ne olvass össze mindenfélét, mert én is úgy voltam az előzőnél, és csak beparáztam.

Én nagyon fáradt és nyűgös vagyok, a lányom se hagyott egész éjjel aludni. Bezzeg ő nemhogy fáradt lenne, de alig aludt délután is, így akkor se tudtam pihenni/aludni! Én nem is értem, hogy érheti be ennyi alvással egy 2 éves gyerek! :shock:

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


monka
hát mivel ikreknél több hcg termelődik jellemzően hamarabb ki lehet mutatni én úgy tudom. én hogy fogadtam:) egyrészt már előtte jópár nappal ikres uh-kat néztem meg ikres témákat olvastam én se értettem hogy miért:))) másrészt meg be voltam és bevallom őszintén még most is be vagyok tojva:)

neked nincs vesebetegséged ugye?mert jeanner-nek az volt és attól lett pozitív a tesztje, de nem valószínű hogy te is így járnál. viszont betöltött 6 hét előtt nem érdemes menni mert a lényeg úgyis a szívhang, addig meg nincs nagyon...türelem, megéri várni:)) az én dokim a Péterfybe aneszteziológus szülész, szimpatikus úriember:)

KépKép

KépKép
msi22
 
 


monka

gyere nyugodtan továbbra is és rémisztgetsd magad véletlenül sem,én is bele estem ebbe a hibába,de bizni kell és hinni a piciben :) én igy tettem és tényleg ott is volt.bár kicsit izgulok a jővheti uhtól,de nem lehet baj.ez a pici minket akart szüleinek.

és a ti picitek pedig titeket akart,és ne félj,bizakodj :)

KépKép
bettike83
 
 


Szia lányok!

Annyian vagytok már alig bírom követni.
A sok új sorstárs nem is ismerhet, csak ha az elejétől végigolvsta a topikot. Nem volt pár napig gépem, ezalatt 4 oldalt írtatok, 1 órája olvaslak bennetek.
Már csak én vagyok akinek nincs vonalzója, Hogy is kell csinálni, segítsetek.!!!!
Én 8+4 napos vagyok, már van egy kicsi hasam, mintha sokat ettem volna, bár még beleférek a régi cuccokba,csak kicsit jobban feszülnek a szoros farmerok. Egy ismerősöm szerint a 3. gyereknél kicsit előbb látszik már, nem emlékszem a fiaimnál mikortól látszott, olyan rég volt már. 7
egyébként a múlt héttől jöttek meg az igazi terhes jelek:(az állandó pisin kívül, az az elejétől van)
éjjel van mindig hányingerem és a szagokra nagyon kényes lettem megint, a mosogatógéptől és a hűtőtől én is öklendezem.
Nagyon kívánom a gyümölcsöket, de ha ettem fél óra múlva savat csinál és éhes leszek tőle.
Estére mindig felvizesednek a lábaim, majd szét durrannak a vádliaim, va ilyen másnak is?
A legutóbbi uh-on 7+2 voltam és 11 mm volt a pocaklakóm, most majd jövő héten csütörtökön megyek, nagyon várom, jól van-e, mekkorát nőt.
nlzs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: