Új privát üzeneted érkezett!

Igen, én szopis párnán egyszerre szoktam, ha mindkettő fent van. Ha csak az egyik, akkor külön. Nem bírom, ha egyik eszik, h a másik bőgjön közben! egyelőre nincsenek kiságyban, bitoroljuk a duplaágyat, és mellettem vannak, szopipárnákból alkotott fészekben :) , de néha még azt sem tűrik, h oda lerakjam őket :(

Különben cuki, ahogy az ember mellkasához bújva alszanak, csak néha mást is kellcsinálni!

Sztem azért ha a vérzés nem múlik, beszéljj a dokival, lehet, h a szopival nem passzol össze?

Claire
claire
 
 


Nálunk Eszti kezdi az evést, mert ő nem tűri, ha éhes. Lilla türelmesen vár, egyszer-kétszer jelzi, hogy éhes, de különben nyugodt (nem rám ütött :oops: :P )
Jajj,én is imádom, ha hozzám bújva alszanak. Ha a férjem reggel elmegy, oda csempészem magam mellé őket. Meg néha Esztit, ha nagyon bömbizik. Odabújik hozzám, és egyből elalszik. Sztem ez a világ legjobb érzése.
Férjed nem bánja, hogy ki lett szorítva?

Elvileg ez a gyogyi csak szopi alatt szedhető. Ha abbahagyom állítólag nem is használ már. Igen, ha nem múlik el, felhívom majd a dokit. Bár nem szeretem, mindig olyan hülyének érzem magam utána, a terhesség alatt is a végén én kértem elnézést, hogy zavartam.

Muszáj elújságoljam, ma vagyunk fél éves házasok a férjemmel :D

Szép volt a tűzijáték.

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Milyen rendes Lilla! Később is Eszti lesz vajon a főnök?
Melyikük született előbb?

Honnan néztétek a tüzijátékot? Nálunk élvezték a kölykök. Most mentek el a nővéremék, vasárnap hazautaznak, így ma volt kártyaparti, pizzasütés, tűzijáték, István a király, éjfélkor zavartuk el aludni őket :D Mondták is, h olyan, mint szilveszterkor :lol:

Gratulálok a féléves évfordulóhoz, elég sűrű fél év volt.
Ha így visszaszámolok , mi 1/2 évesen életünk első közös karácsonyát ünnepeltük, de hogy mikor volt, azt már ide se merem írni :oops: :lol: !

Claire
claire
 
 

 
 

Ja, igen, a férjem. Eddig mindig ő maradt, és én mentem a gyerekszobába, az előző ikrekkel meg a nappaliban tanyáztam, de most úgy ítéltük meg, h ez több szempontból sem megfelelő: 1. ott a szőnyegen van lent egy szivacs, ami tök jó, mert nem gáz, ha legurulnak, de felkelni onnan vágott hassal....nem nyerő.
2. már 4 gyerek nyüzsög 3. suliszünet van Szóval a i hálónk a legelkülönülőbb, legnyugisabb része a lakásnak. Egyébként ő ajánlotta, h így legyen, nem száműztem volna magamtól. Így viszont egész éjszaka tévézhet :lol: :lol: .
Claire
claire
 
 


Én a tesómtól néztem. Az ő lakásából tök jól látni. Az enyimből sajna nem, kitakarja a másik épület. Férjem maradt fent a picikkel, én lekocogtam a tesómhoz.

Hát sztem igen, Eszti rám ütött. Anyu mesélte, hogy én voltam ilyen türelmetlen típus. Mindig velem kezdte az etetést. Férjem szerint meg vagyunk áldva vele :D De én is jó gyerek voltam, uh nem hiszem, hogy gond lesz vele. Eszti született előbb, ő volt az "A" baba.

Már majdnem biztos vagyok benne, h megjött... Egyre erősebb, a rózsaszín pecsételésből már rendes vérzés. :( Szarul is vagyok, a vérnyomásom nagyon alacsony, reggel nem bírtam felkelni az ágyból. Kicsit félek, h kiköpik a tejet a picik. Állítólag megváltozik ilyenkor az íze.

Férjemnem fülgyulladása van. Enni sem tud annyira fáj neki. Nem tudom mit csináljunk. 7végén nem tudom van-e vhol fülészet. Neten nem találtam.

Milyen rendes a férjed :)
abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


abbey,
férjed fülfájására azt tudom mondani, hogy a mentőket is fel lehet hívni, megmondják, hogy melyik az ügyeletes kórház, általában egyébként a Szent Imre ügyel fülészetet. Sajnos voltam ott, nem is egyszer. De a körzeti ügyelet is megmondja szívesen, de szerintem tuti ott van most is ügyelet.

A vérzésre csak azt tudom mondani, hogy amikor először mondtad milyen gyógyszert kaptál, akkor említettem, hogy nekem is azt adták, mert csak azzal lehet szoptatni és én nem tudtam szedni, vagyis nem voltam hajlandó, mert össze-vissza véreztem tőle. Nem tudom, lehet csak eleinte ilyen, de én kb. 1 hónap után meguntam, hogy megjön, aztán két-három nap és elmúlik. Inkább nem szedtem semmit.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Sziasztok!
Egy házban laksz a tesóddal? Nekem vannak ikerlány ismerőseim, akik egymás melletti telekre építkeztek együtt, igazi ikerház, haha!

Fül: cataflammod nincs otthon? Az jó rá. Meg lehet bele alloét vagy kövirózsát csöpizni. Murphy, h pont 3 napos ünnepkor, de sztem a neten is megtalálod, h hol az ügyelet.

Párom: tényleg rendi, főként, h nehezen adja fel a jó kis ágyát :)

Vérzés: nem írja a gyógyi papírja, mint "mellékhatás"?

Beszereztünk ma cumit , remélem a szopásukat már nem rontja el, de jól jön, amikor nyüglődnek.

Claire
claire
 
 


Vettünk fülcseppet, nem használ. Ebédre spenót volt, mert nem kell rágni, de az sem ment egyszerűen. Holnap nem tudom mit főzök neki. Van husi leves, de egy 27 éves fiú attól nem lakik jól. Csirkét vettünk, megpróbálom jó puhára csinálni.
Lehet, hogy akkor holnap felhívom az Szt. Imrét, és bemegyünk.
Claire, van cataflamom, én is azt adnék, de nem akarja bevenni :roll: bár mivel egyre rosszabb, sztem lassan ráfanyarodik.

Igen, emlékszem, hogy említetted, hogy véreztél. Nagyon gondolkodom, hogy abbahagyom én is. Éjjel eléggé beerősödött a vérzés, most délután meg már alig van. De, írja a papír a vérzést.
Sztetek várjak még vagy hagyjam abba?
Egyelőre a tejem sem az igazi. Kevesebb van. :( alig bírtam megetetni a piciket.

Claire, milyen cumit vettetek? Enyimek kiköpik az aventes cumit, van 4db szűz aventes cumink. Nem kell vknek? Nálunk vm abszolut no name, randa űrhajós cumi a nyerő, legalább a fogókája foszforeszkál :D. imádnak belemarkolni, és úgy aludni, hogy azt szorongatják.

Igen, egyelőre egy házban lakunk. Ő 1 emelettel alattunk. Fáj is a szívem, hogy elköltözünk. Igazából ő a legfőbb visszatartó erő. 7végén ki tud jönni, de hétközben azért messze van, így autó nélkül. Most szinte minden nap feljön a babákhoz, nagyon fognak neki hiányozni.

abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


abbey,
szerintem nyomd bele a cataflamot mindenképpen, legalább aludjon rendesen. Nincs véletelen meggymag párnád? Babáknak is lehet kapni a pocakjukra, ha fáj, fel kell melegíteni és olyan mint a meleg só. Ezek mind jók fülre elvileg. Szerintem mindenképpen érdemes elnézni az ügyeletre, mert minél előbb kap rá valamit, annál kevesebb ideig kell még szenvedni. Én ezért megyek mindig ahogy bajom van, mert úgyis az a vége, akkor meg minek szenvedjek napokat.

Egyébként mindig ünnepnap jön rá az emberre valami, szerencsére most védenek a babák :-)!!!

Nem tudom, valami biztos van az aventes cumikkal azt Boti fiam sem szerette anno, mi is az olcsó és nem szilikonos cumival éltünk egy kis ideig, aztán nem kellett neki cumi.


Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Este belenyomtam a cataflamot, így tudott aludni is, reggelre jobban is lett kicsit. Már a reggeli szendvicset is meg tudta enni. Továbbra is csepegtetek neki, és lámpázunk.
Nem ismerem a meggymag párnát. Patikában lehet kapni?
Ja, amúgy valóban mindig ilyenkor jön rá az emberre vm nyavalya. Tipikus murphy...

abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Sziasztok!
Bioboltokban láttam meggymag párnát, viszont patikában van ilyen kis műanyag párnácska, amit meg kell nyomni, felmelegszik, vmi só féle lehet benne, gyerekeknek azt szokták tenni füles sapiba, és amikor kihült, melegvizben "főzve" lehet újra felpuhítani. Néha benzinkutaknál, meg szupermarkettekben is van hasonló, csak nem tudom a becsületes nevét.
Nyomjad csak bele a Cataflammot. Már biztos nagyon fáj neki, ha még azt is bevette.
Sajnálom a tesódat, meg téged is :( Ő egyedül él?

Cumi: enyimeknek aventest hozott az apjuk, egyelőre működni látszik, nem akarom elkiabálni. Nálunk sem tartott soká a cumis korszak, de nem is baj, szerencsére a hasfájós se!

Gyógyszi: nem értek hozzá, de egy telefont a dokival biztos megér, ne izgasson, h hülyének néz-e, ez a dolga! Én ha úgy érzem hülyének néznek, azt szoktam mondani, h OK, én csak egy szőke nő vagyok :D

Claire
claire
 
 


Sziasztok lányok.

Eszter82 hogy van macs? email-eztünk sokat macsal, csak mikor bekerült a kórházba, előtte egy nappal irt, és így nem tudtam elkérni a telefon számát.
Ha szépen megkérlek, privátba elküldenéd nekem, mert nagyon izgulok, én is érte. Nyugodtan, kérdezd meg tőle, hogy meg-e adhatod a számát, fogja tudni, hogy ki vagyok.
Előre is nagyon szépen köszönöm.

Puszi, minden kismaminak:)

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


sziasztok!
Íme a "Hatok"!Claire
Kép
claire
 
 


Abbey!
Párodnak jobbulást! Nekem életemben egyszer fájt a fülem, kész rémálom volt.

Claire!
De édesek!!! Sok gyerekhez vagyok szokva (3 és fél saját, meg tesómnak is négy), de ez már egy kisebb hadsereg. :lol: :lol:
vovanda
 
 


VoVanda! Főként, ha nekilátnak enni :lol: :lol: !Mi lesz itt kamasz korukban :roll: ??
Én is hozzá vagyok szokva, a mennyiséghez, mert a házban a sógoroméknak is van 5, és persze hol itt, hol ott játszanak.
Miért 3és fél? bocs, ha tudnom kéne!

Claire
claire
 
 


claire,
nagyon jó a foto...:-) ezen a képen a két legnagyobb is nagyon hasonlít egymásra, akár mondhatnák, 3 ikerpár...:-)

abbey,
örülök, hogy minden kezd rendbe jönni a férjeddel és múlik a fájdalom...remélem gyógyul is és nem csak a cataflam nyomja el a fájdalom érzetet, szerintem nem baj azért ha egy dokinak megmutatja...nem?

Meggymag párnát nekem anyósom vette még Boti születésénél...DM-ben!

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Ezt a 3 és felet én sem értem. Van egy tippem, de inkább nem írom. (fúúú, akkor minek említem... bocsi :) )
Claire, nagyon édes a hatos fogat :) Én azért nem merném bevállalni. Ez a két csöpi is totál lefáraszt. amit ma műveltek kész rémálom. 6-tól 9ig zajlott az altatás két etetéssel közte. És másfél óra masszív üvöltés. Végre alszanak, olyan cukik :)

Sajna délutánra megint durván visszaesett a füle. Nekem régen sokat fájt a fülem. A legdurvább esetben minden nap be kellett mennünk a budai gyerekkh-ba 1hétig.
Holnap este megyünk is a fülészetre, nincs értelme várni vele. Már vm trutyi is folyik belőle.

Nem, szerencsére a tesóm sem él egyedül. Nemrég költözött hozzá a párja. Nagyon nehéz volt amikor szétköltöztünk. Előre sajnálom a lányokat, nekik is biztos nehéz lesz. Nagyon remélem ők is ilyen szoros kapcsolatban lesznek, mint mi.

Claire, nem kell nektek a cumi? Ingyen odaadom, teljesen szűz. 5db van.

Abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


HÚ, ah a trutyi is folyik, akkor tényleg ne várjatok!!! szegény!

Köszi a dicséretet! Ja, és köszi a cumi felajánlást, ha úgy látom tényleg működik, akkor köszönettel elfogadjuk. Érik a közös séta :lol: :lol: Lassan kezdem kint altatni őket úgyis!

Még van időd meggondolni, mennyi gyerkőt vállalsz, sőt megszülni is, most valóban eléggé leköthet a két apró, sztem nagyon nehéz lehet elsőre ikrekkel. viszont utána segít a rutin :D

Szilvi! Köszi. Igen, nem látszik köztük a 2 év, de azért a kép csalóka, amúgy kevésbé hasonlítanak, persz a két petéjű ikreknél ez nem is feltétel!

Claire
claire
 
 


A fél gyerek a párom kislánya. Ő az anyukájával él, szóval nekem "csak" fél. 8)
vovanda
 
 


Na, én nem erre gondoltam,Vanda.

Felhívtam a fülészetet, nem kaptunk mára időpontot, uh ki kell várnunk a sort :( Etetés után megyünk majd el, ha ott vagyunk csak nem küldenek el minket.

Na, szupi szólj majd, ha lejöttök. :)

Volt ma itt egy volt oszttársam, fotózást tanul. Csinált rólunk egy csomó képet. Mindjárt dobok fel párat. Lett köztünk jó pár nagyon szupi.

Kép Eszti Kép Lilla Kép Hello!

Abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Tényleg marha jó képek! Újságba velük :D ! És a szereplők is!

Most kezdem őket ki rakosgatni, meg a babakocsi dolgot is meg kell oldanom, de előbb -utóbb megyünk arra, az tuti!

Most volt itt a védőnő, elégedett volt velük, kicsit még sárga a szemük fehérje. meg sokat kell hason lenniük, h a kööldökük szépen visszahúzódjon!

Claire
claire
 
 


Abbey!
Nagyon szépek vagytok! :D
Mire tippeltél? Egyébként jogos volt a kérdés, tényleg nem volt még szó róla.
vovanda
 
 


Köszi :)

Vanda, nem érdekes.

Nem is tudtam, hogy a hason alvás segít a köldök visszahúzódásához. Lillusnak még mindig eléggé kidudorodik. De mostanában amúgy is többet alszik hason.

Voltunk fülészetesn. Ismételten meg lehet állapítani, hogy felőlük akár meg is dögölhet az ember... Vörösvári úti sztkba mentünk, 7re értünk oda (muszáj volt megetetni előtte), már sorszámot is alig akartak adni. 8 előtt hívtak be, bele se nézett a fülébe, közölte, hogy fülzsír van benne, napi 4szer cseppentsünk bele paraffin olajat, és adott flector gyulladáscsökkentőt. Majd csüt este kell visszamennünk. Majd a végén hozzátette a nő, hogy ilyenkor már csak vérző beteget látnak el, máskor ne is jöjjünk. :evil:
Jó lenne elmenni másik dokihoz, de ha nem megy melóba, kivágják :( Este meg már nem rendel a másik doki.

abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


sziasztok!
újabb iszonyatos héten vagyunk túl..nem részletezem, kivagyok..
Nem tudom, ezt csak túlélni lehet? vagy mi a trükk??
Abbey
nagyon jók a képek!!
Claire
Ti is szépek vagytok!!

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Sziasztok!

Bocs az eltűnésért, csak nem voltam net közelben :?

Macs:
Rendben vannak, volt megint szív uh, azon is minden ok volt, ahogy az uh-n is.
Már "biztos" hogy egy kisfiú és egy kislány van a pocijában :)
Azt még nyomozzák, hogy mi történhetett az amnion, hogy két kisfiút mutatott!?!?!
Vagy 3 szúrásból 3 ment ugyanabba a burokba, vagy a laborosok kavarták el az eredményt!
Elvileg holnap vagy holnapután kukkantok be hozzá és utána hozom majd a híreket!

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Szivvi!
Az első 3 hónapban túlélésre kell játszani, utána jobb lesz! Kitartás!

Eszter!
Köszi a híreket!
És látom, lassan ET! Remélem, minden ok lesz.
vovanda
 
 


Vovanda!

:D igen, már nagyon várjuk :D
köszi...már "csak" fel kell ébrednie és jól megtapadnia :D
úgy 8-8,5 hónap múlva kijöhet :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Eszter! Köszi, várjuk a híreket! Nektek pedig hajrá, éljen a jégkorszak!

Szivvi! Kitartaést! A strapán kívül mi a konkrét gond?
Most látom, h Szfvári vagy, nekem is lakik ott rokonságom. Ti merre laktok?Ott szültél?

Claire
claire
 
 


Szivvi, kitartás. Ti is átléptétek már a bűvös 6 hetet, állítólag onnantól könnyebb... Én ezt mondjuk nem észleltem. De hátha a 2 hónapos küszöb majd segít. Mi van a tejeddel?
Nálunk is iszonyú nyüglödés van. Ma konkrétan még egyik sem aludt. Én is ki vagyok nagyon. Mióta a férjem dolgozik és beteg, alszik,mint a kis tuskó, én meg ugrálok a picikhez. Megint front jön meg telihold is van, uh remélem ha ezen túl vagyunk lesz egy kis nyugi.

Hajrá Eszter! Nem tudom szabad-e ilyet kérdezni, de hány picúr költözik most be?

abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Abbey!

egy kis ovis :) 6 napos eszkimó :D
de a korábbiak tapasztalata szerint még három is lehet belőle! de azt csak nem ismételjük meg!!!!

köszi a drukkokat Lányok!

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Abbey!

egy kis ovis :) 6 napos eszkimó :D (Velem most 1-nél több babával nem is mernének próbálkozni... ha az ember 2-ből képes 4-et csinálni odabent, akkor csak szépen lassan, lépésről lépésre haladunk tovább :) )
de a korábbiak tapasztalata szerint még három is lehet belőle! de azt csak nem ismételjük meg!!!!

köszi a drukkokat Lányok!

eszter82
Budapest
 
 
 
 


bocs, hogy másfélszer...na ezt hogy csináltam, hogy írás közben egyszer elküldődött... lehet hogy tényleg ufo vagyok... :shock:

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Eszter! Ha duplázódnak, azt még hagyják? Az még biztonságos?
Vagy azon drukkoljunk, h az egy egy legyen?

Abbey! Nyüglődés nálunk is volt, főként éjjel, bár mintha hatna az espumisan, nem akarom elkiabálni!

Claire
claire
 
 


Abbey!
Férjnek jobbulást! szólj neki, h egy kispapa nem jogosult betegnek lenni!!! :)
C
claire
 
 


Claire!
A dokim szerint kettővel még simán röhögve "elbánok"! :D a 3 az már para :shock:
De én szót fogadok a dokimnak :D azt mondta, most legyen ez a kis eszkimó, aztán majd beduplázunk a tesónál :D ám legyen. nem vagyok semmi jónak az elrontója!
Úgyhogy most mindegy, hogy egyedül lesz, vagy ketten jönnek egyszerre :D
csak jöjjenek......... :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Claire, nálunk is egész jó az espumisan. Bár nálunk akkor hat igazán, ha evés előtt adok nekik.
Az éjjel egész tűrhető volt nálunk. 6kor ettek, aztán 1kor, Eszti 6kor, Lilla 8kor. Jó lenne eltolni úgy az evést, hogy ne 6tól aludjanak nagyot, hanem utána. Hogy csináljam? Egyáltalán lehet?

Olyan édesen elkezdtek gügyögni meg vigyorogni. :D Felraktunk a kiságyukra 3 csörgőt, vadul csapkodják, és röhögnek közben. Nagyon cukik. :)

abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Eszter! akkor jó, hátha, és hajrá!

Abbey! fantasztikus, milyen gyorsan fejlődnek, nem?
Sajnos az időkapcsoló megtalálásában nem vagyok jó. azért szépen apránként lehet holni rajtuk, talán fürdetés, esti etetés időpontjával, azt lehet kicsit úgy kihúzni, h később jöjjön a nagy szunya. :?: Nekem még a két gyereket is nehéz néha összehangolni, tegnap pl nomi olyan jól aludt, nem volt szívem felkelteni fürdeni, enni, pedig Joni már mindenen túl volt!
Előbb-utóbb beállt a rendszer, esti szopi, alvás, de nekem ez mindig elég sokáig tartott, és sokáig felkeltek éjjel is!
MOst nálunk is türhető volt az éjszaka, én is evés előtt adom nekik. Barátnőm azt mondta, neki az infacol jött be jobban, lehet, h legközelebb azt fogom kipróbálni. Te azt próbáltad?

claire
claire
 
 


Claire, nem is hallottam még róla. De én is kipróbálom. Hátha. Most is nyüszög Esztikém, de közben csapkodja a csörgőit, ide hallom :). Hátha kifárad, és elalszik. Én is hunynék egyet.

Hát igen, nehéz még a két babát is összehangolni. Szegény Lillus az áldozat nálunk. Ő a türelmesebb, ezért Esztihez kell igazodni.

döbbenet. Még élénken él bennem, ahogy a rugdostak a pocimban, most meg már mosolyognak. Épp ma vettem Lillusnak új bodykat, kinőtte az összes hosszú ujjút. Még szerencse, hogy Eszti egy számmal kisebbet hord.
Férjemnek is mondom, hogy most puszilgassa őket, nemsokára már nem fogják hagyni...

abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


az hagyján, mert lányok, azok még hosszan cicáskodnak az apjuknak. Mi múltkor a kis cuki talpukat puszilgattuk, én akkor mondtam a páromnak, h most puszilgassa, mert a nagy büdös kamasz talpát már nem lesz kedve :lol: :lol: .

Én is elnézem őket, végülis még laig haladták meg a szülsúlyukat, de nehéz elképzelni, hogy elfértek ott bent!

egymáshoz hogy viszonyulnak a lányok? Nálunk mintha az előző ikrek jobban össze lettek volna nőve, pl mindig szinte fogták egymást alvás közben!

claire
claire
 
 


sziasztok
Claire
fehérvári vagyok, bár Pákozdon lakunk :) Itt is szültem, nem egy szupi kórház, de evvan...

Múlt héten a férjemet mentő vitte be a kh-ba, annyira legyengült, elkapta a fosit a lányomtól+a kimerültség, valamint megcsípte egy darázs és allergiás rá :( 2 napig szinte egyedül voltam, apukám jött, annyit segített, hogy ha vmelyik ded rikácsolt fogta őket. most nem győzöm leszoktatni, nem bírom egész nap kézben hurcibálni őket....
Nálunk az este (is) kriminális, 6-9, 1/2 10-ig megy a műsor. az istenér el nem alszanak, ha letesszük őket ordítás, cumi kizárva. aztán odavesszük őket a mellkasunkra ott elvannak, így megnézzük a dr house-t, utána meg szenvedünk, egyszercsak elájulnak...akkor még a lányom is kívánja az együttelalvást, szal mi 10 óránál előbb nem alszunk el, utána meg éjfél körül már kaja..
Napközben is van, hogy főleg Oli 1 órát cirkuszol, mire elalszik.
ezek vannak, nem tudom másnál mi a pálya??

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Szivvi!
Jobbulást a párodnak, darázsra én is allergiás vagyok...

Babócok nekem is csináltak ilyen cirkuszokat, engem a szitter mentett meg a teljes megőrüléstől (a nagymamák nem állnak épp a helyzet magaslatán). Hazahozta balut az oviból, és onnantól (kb. 4től) le-föl járkáltunk a kölkökkel fürdésig, utána apjukkal folytattuk a mászkálást, amíg ki nem dőltek. Nem tudok mit mondani, idővel elmúlik. Meg nekünk bejött a pihenőszék. Beletettük őket, párom a lábával lötyögtette mind két széket, én meg így el tudtam vinni a nagyot aludni (vele is össze kell bújni).
vovanda
 
 


Sziasztok!

Na, nálunk is rossz hírek vannak :( Férjemnek ismét nincs állása. Ez a UPC-s dolog nem jött be. Mondták, hogy két gyerekkel inkább most váljanak el egymástól, mert nincs értelme folytatni. Jobb is így, nem ment volna az éjszakázás másnap 2re újra be, utána meg reggel 6ra. Viszont nincs meló :( Nem tud vk esetleg vm állást? Igazából már szinte mindegy mi, csak legyen. Amúgy informatikus, rendszergazda.

Eszti nagyon nyűgös. Nem akar enni :( Eszik 5 percet majd elkezd ordítani és kiköpi a tejet. Nem tudom mi baja. Gond van a kaksival is. Egyszerűen üvölt amikor kakil. Sztem fájhat neki, és ezért tartja vissza napokig.

Szivvi, kitartás. Nálunk is ez volt eleinte, de a férjem szigorú, uh leszoktunk róla. Esznek, lefektetjük őket, ordítanak. Férjem leül melléjük és hátsimi, popsi ütögetés, cumi visszanyomás kb fél-1 órát és alszanak. Az első néhány nap kegyetlen volt, de megszokták, már nem kell ott ücsörögni. Ha sírnak bemegyünk, megsimizzük őket, egy puszi, és kijövünk. Még szokják, de beválni látszik. Férjednek jobbulást!

Mi holnap megyünk vissza a fülészetre, semmit nem javul :(

Claire, eleinte gyakorlatilag fogták egymás kezét, mindig összeért valamijük, csak úgy aludtak. Most mintha kevésbé igényelnék egymást. Lassan külön ágyba kell raknunk őket, majd akkor kiderül, hogy mennyire igénylik egymást. Napközben meg szépen elgügyögnek egymásnak.

abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


sziasztok.

abbey,
nem csodálom, hogy nem javul a füle, gyanús azért, hogy nem fülzsíros. Komolyan némelyik doki a vágóhídra való!!!
Sajnálom a férjed állását, elég nyíltan megmondták akkor azért a frankót. Már a pasiknál is gáz, hogy két gyerekük van??? Ez vicc!
Én még mindig nem tudom, hogyan rakjam a babókat majd ha megszülettek...vagyis egy ágy vagy nem egy ágy. Addig csak eldöntöm.
Azért hidd el, hogy ez csak szép emlék, hogy milyen édin rugdostak...én ezt most nem tudom mondani, persze mindenkinek más, de ez nem hogy aranyos, ez barom fájdalmas. Szerdán megyek súlybecslésre (UH) nagyon kiváncsi vagyok mi van odabent, mert én nagyon nem bírom ezt már.
Az 5 kilós fiammal ekkora pocakkal mentem szülni, nem értem...
már azt is ők befolyásolják, hogy mikor tudok nagy wc-re menni, leginkább, mikor leszállnak a beleimről egy kicsit. Katasztrófa én annyira irigykedek mindenkire már aki most szült a környezetembe.

Szivvi,
nagyon sajnálom a történteket, azért rendesen próbára tett az Élet most titeket. Gondolom, hogy ki vagytok merülve.
Abbey jót mond, bár én csak az egy szem fiammal voltam ilyen, hogy letettem és szépen ott hagyogattuk, hogy aludjon maga el...sajnos a bömbölést hallgattuk egy ideig, de nagyon megérte, mert nagyon jó elalvó alvó lett és már elég korán nem is ébredt éjjel.
Aztán ki tudja, nincsenek szabályok. Szívok majd lehet én is a kettővel....nagyon imádkozok, hogy nem.
Csak kitartást tudok hozzá kívánni!

vovanda,
a pihenőszék nekünk is nagyon bejött, ez egy jó ötlet. Meg a mienk olyan, hogy rezegtetni is lehet a fenekét, meg zene, meg játszó hidat is lehetett rá rakni. :-) No mindegy, a lényeg, hogy abban csend volt.


Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Sziasztok!
Akkor ez egy ilyen darazsas topic, mert én is arra vagyok allergiás!
Szivvi!
szegény, ez a két dolog együtt iszonyúan leszívja az energiáit!!!
Az ilyen nem tud jókor jönni, de most nagyon rosszkor jött!
Mielőbbi felépülést nektek! Nem a hasuktól nyögnek? Náéunk mintha használna az espumisan! enyéim is "ölbe cicák", de azért néha csak le kell őket tenni!

abbey! Állás :( . Megkérdezem a sógoromat, ő tanít, meg ott a suliban rendszerg, hátha tud vmit a szakmában!

Claire
claire
 
 


Macs hírek:

Sajnos ezúttal nem túl jók, de hála Istennek az orvosok bizakodóak!!!!!

A picúr kislánynál kezdődő keringéscentralizációt láttak ma! Azonnal rákötötték őket infúzióra és azt mondják, hogy bizakodni kell, mert az infúzió helyre szokta hozni a dolgot!
Jövő héten kontroll!
Macs nagyon ki van borulva, de tudja, hogy meg kell nyugodnia, előre kell néznie és reménykednie kell, mert csak ezzel tud segíteni most a picikéin!
Valószínű ennek az előjele volt a sok sok magzatvíz és a kis súly és aprócska méretek is!!!
Profnő "örül" neki, hogy a kislánynál lépett fel (már ha lehet ilyen hülyén fogalmazni), mert azt mondja, a lányok annyival szívósabbak, hogy jobb esélyek vannak így!
Azt mondták neki, hogy a 32. hét előtt nem szabad szülnie, mert annak még akár rossz vége is lehet!!!!!
Ma 27 hetes éppen!
Milliónyi drukkjaink neki és remélem kicsit meg tud nyugodni, mert egyelőre folyton sír...de igyekszik a babákért lenyugodni és a jóra koncenrtálni!
Nem szeretne most senkivel találkozni, kommunikálni, mert azt mondja, hogy úgy még sokkal nehezebb neki, mert akkor újra rájön a zokogás, így én sem megyek hozzá most!
De majd szól, hogy mikor menjek!
Valószínű csak jövő héten!
A családját is megkérte, hogy ne látogassák most, mert nem tudja másképp átprogramozni a gondolatait jó irányba!

Nagyon tarts ki Macsek és MINDENNEK RENDBEN KELL LENNIE!!!!!

puszi

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Szegény, teljesen érthető a kiborulás, egy várandós nő ennél sokkal kisebb dologtól is kiborul.ha ennyi buktatón átjutott, akkor nagyon erős nő!! Mi is programozzuk, hogy segítsen az infúzió, és bízunk a lányok szívósságában!!

Claire
claire
 
 


Jaj, szegény Macs!
Korababásként annyit mondok: a csajok tényleg szívósabbak, ezt a PICes nővérkék mondták, amikor Réka nagyon szarul volt, én meg teljesen kétségbe estem, mert alig volt 2 kiló a lánykám, nem reagált az antibiotikumra, nem is sorolom. Szóval igen, ez most "jó".
A másik: 29-30. hétig húzzák ki, utána lehet, hogy lesz 2 hónap kórház, de onnantól már nem szokott nagy gáz lenni.
vovanda
 
 


Szegény :( Bár megint hülyének érzem magam. Nem tudom mi ez a dolog ami a lánykával van. Mindjárt utána nézek. Szorítunk!
Amúgy minden orvos ezt a 32 hetet mondja, de ahogy Vanda is mondta 29-30 hétnél már nagyon jó esélyük van.

Voltunk fülészeten. Kimosták, és közölték, hogy ennyi. Lát egy kis gyulladást, de majd helyre jön. Bízunk benne, h valóban.

abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Abbey! Ne érezd hülyének magad, neked sincs orvosi diplomád, az meg kész szerencse, h saját praxisból nem tudod ezeket!!!
Írtam neked emailt, bocs h 3 részletben :)


Vanda! Fantasztikus, h már milyen korai babákat meg tudnak menteni. Persze minél tovább bent, annál biztosabb a buli. tieid hány hétre születtek. voltak előjelei, h korán jönnek?

Claire
claire
 
 


Calire!
Lombikos topikomban van egy 26 hétre született, ma már 16 hónapos leányzó, Porontyon meg egy 24 hétre érkezett kislány, ő 9 hónapos, komoly problémája egyiküknek sincs. persze ők mindenképp csodababák.
Enyémek 33hét +5 napra jöttek, semmi előjel nem volt, egy vírusfertőzés miatt indult be, ők is fertőződtek sajnos. És persze, minél tovább vannak bent, annál jobb.
vovanda
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: