Új privát üzeneted érkezett!

Egyébként nekem is a hasam jobb oldala nyom, nem is fordulok rá alváshoz, mert nagyon nem kényelmes, mikor felhúzom a jobb lábam, akkor fáj, úgyhogy nem is teszem :)

Nálam még biztos nem látnak szívhangot... sajnos.

A férjem ragaszkodik hozzá, hogy beoltassam magam a H1N1 ellen a 12. hét után... én még nem tudom. Már megkérdezte egy csomó szakértőnek mondott ismerősét és mindenki ezt mondja. Nameg, ha jönnek a hidegek, aztán február végén az enyhülés, akkor újabb áldozatok lesznek és jönnek a mutálódott H1N1-féle újabb vírusok... A frász kerülget!

maccs01
 
 


Tényleg, tegnap néztem a fotóimat, rakjak fel egy pocakfotót, ami Enikő születése előtti héten készült? Nem is volt olyan nagy hasam. De csak ha bírjátok az ilyet.
Meg felraknék 3D-t (vagy 4D?), ami születése előtt pont egy hónappal a Brendonban készült.

maccs01
 
 


Tedd fel! :-)

Keresek egyet, ami Bende születése előtt majdnem 3 hónappal készült (más ekkora pocakkal megy szülni), a poén: hátilról nem is látszott, hogy várandós vagyok, oldalról viszont... Brutál volt. :-)

szilvás76
 
 

 
 

Sziasztok!
Bocsi, hogy eddig nem írtam. Sajnos én nem tudok ilyen sűrűn jönni, de látom pörög a fórum.
Sajnos én dolgozom még. Eddig utáltam bent lenne, de most sokkal jobb. Az inszemek alatt is jó volt, legalább elterelte a gondolataimat és nem figyeltem a jelekre. Hiszen tudom, hogy ebbe bele lehet hülyülni.
Szerencsére azért én csak telefonálgatok és sok-sok e-mailt írogatok a partnereknek. Ez azért nem olyan megterhelő.
Most szabin vagyok 2 napig. Jövő héten meg hétfő kedden karácsonyi ebédre megyek, tehát akkor már nem dolgozom igazán. Aztán jövőre a 12-hétig heti 3 napot leszek bent. Utána majd kiderül. Még régen megbeszéltük a férjemmel, hogy ha sikerül végre a babóca, akkor a terhesség alatt otthon leszek.

Ti dolgoztok? Ok gondolom akinek, kicsi gyereke van az nem….

Az adataim is elküldöm:
31 év, Budakeszi, János kórház, Augusztus 2. a szülés várható ideje.

Xintia, tuti minden rendben lesz ma a dokinál

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Fifth Birthday tickers

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Second Birthday tickers
woody
 
 


Na, persze az az otthoni gépemen van. Jellemző.
Viszont a cicákról, no meg Somáról találtam még egyet-egyet...

Kép

Kép

szilvás76
 
 


A kutyát képtelenség amúgy lefotózni, mert állandóan jön-megy, mindig életlenre sikerül. Ha meg épp nyugodt, akkor elfordítja a fejét is, gyűlöli ha fotózzák. :-)

szilvás76
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maccs01 2009.12.28 19:28-kor.

maccs01
 
 


Maccs,szép pocak. Persze hogy bírjuk az ilyesmit.Szép is lenne ha nem...majd én is pocakfotózok,ha lesz mit,elteszem emlékbe.
Szép a kislány is hasonlít magára!Hányadik héten készült?

Woody,én már nem dolgozom,veszélyeztetett munkakör miatt. :?

Szilvás,a macskák :lol:

Maccs,ha a mutálódott H1N1 virus jön,akkor arra már nem jó az oltás :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Én egy másik topic lakója vagyok, de remélem nem zavarok.
Gondoltam pár jó tanácsot kapok tőletek!!!


Nekem semmi tünetem ( hányás és émelygés) nincs, ezért néha aggódok is, a dokihoz meg legközelebb január 5. én megyek....

van itt valaki hasonlóan "semmi" tünetekkel?

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Hát nekem,sőt nekünk se sok tünetünk van,épp ezt elemezgetjük néha. Hasszurka az volt,már nincs,igen enyhe émelygés,igen ritkán :) és sokat eszek,de lehet az Elevittől.
Ja és puffadok,na ez az egy ami tünet,és a főleg éjszakai mellfeszülés.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Mares
Szerintem az általános tünet inkább a mellfeszülés és az alhasi nyomás, szurkálás. Nálam sincs hányás és émelygés, úgyhogy nyugi, ettől még baba van!

maccs01
 
 


Szilvás, nagyoooon jók a cicusok! Várták az ebédet mi?

maccs01
 
 


Evilany,

nekem a mini cickó méretek miatt, nem igen van ami feszüljön, talán nagyobb lett. Estére a puffadás megvan, meg a sok ivás amit sok pisi követ de egyébként semmi.... most próbátlam hívni a dokim asszisztensnőjét, hogy esetleg az ünnep előtt vagy a két ünnep között mehetnék-e hozzá... de persze most nem volt jó neki, majd hívom 1-2:30ig....
párom meg mondja hogy ne aggódjak,mert minden okes, de csak 7mm-es petezsakot lattak 5hét5napon.

Egy szívhangtól nyugodt lennék......

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Macs,

nagyon köszike a megnyugtatást, 2 aranyos gyerkőc után van azért tapasztalatod :D

én nagyon kezdő vagyok, és mivel nem egyből jött össze a kis drága ( 9 hónap várakozás) ezért óvom a drágát, csak nem tudom mennyi időnként érdemes uh-n követni ? ( eddig egyszer voltam amikor a petezsákot látta és hogy jó helyen van) de közölte hogy " pezsgőt" még ne bontsunk azért

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


5 hetesen még nemigen látnak-hallanak szívhangot. A 7-8. hétben már igen. Nekem második terhességnél - ahogy írtam is itt régen - a 6. hétben a petezsákra azt mondta, hogy az akármi lehet, még ciszta is, csak egy foltot lát... Gépfüggő is. Nomeg ilyenkor a mm-ek... hát ennél a nagyságnál még nem lehet olyan pontos szerintem a meghatározás. Nincs doktorim, ez az én véleményem.

maccs01
 
 


Maccs, szép és formás poci ez :-)
Mi még le is videóztuk kb 1 héttel a születése előtt, ahogy "mászkált" a pocakomban a Csöppség. Apja csak úgy hívott: Alien. :-)
SZó szerint hullámzott a hasam. :-)))) Tök jóóóóóóóóóóóóóóvolt... :-)

Nekem 20. hét körül volt babamozi, akkor még UFO-szerű volt egy kicsit. Utána már nem mentem, mert nem szerette az UH-t, és nem akartam szekálni...

szilvás76
 
 


Lányok, ti miért mértek testhőt?

Én csak azért...mert köhögök...
Évi válaszoltam!!!
Begörcsöltem mint az atom 1 órája(főnökasszonyom azt mondta ne menjek TP-re...de különböző fertőzéseknek vagyok kitéve a klinikán /ezzel ő is tisztában kell hogy legyen/ mivel nem kaphattam meg a Hepa B oltást....(szerintetek menjek dolgozni?Veszélyes hulladékokat viszek ki a szemétbe) vagy csak én komplikálom túl a dolgokat??????....ittam egy korty Grappa-t és negyed óra mulva kutya bajom sem volt :D Még le is öntöttem magam...az isten nem mossa le rólam hogy nem vagyok alkoholista :D :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


idézet csak a lányok ti miért mértek testhőt? akart lenni :( sorry
szerintetek egy Uh papírral Tp-re vesz a körzeti vagy kell szakvélemény a nődokitól hozzá? sürgős lenne a válasz!!! köszönöm....péntekig még szabin vagyok

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


igen..szép kerek pocika...imádnivaló...én szerettem terhes lenni...és most is szeretnék...

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Maccs,

köszike az infókat, csak jobban érezném magamat ha hallanám a drágát.....

Cicák mindenkinél nagyon aranyosak, nekem kettő volt, egyik nagyon beteg volt a vége felé, (imádtam - és ő egy sziámi cicám lánykája volt) a másikat vissza kellett vinnem mamámhoz mert párom cica szőrére allergiás... :(

de remélem egyszer még lesznek állatkáim!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares! Minden terhesség más és ugyanolyan izgalmas akár van már csemete, akár az első :)

maccs01
 
 


maccs, nagyon szép pocak és a képek fantasztikusak. Már alig várom, hogy nekünk is legyen ilyen szép képünk. Most is az uh-nál kapott képeket kiraktam a nappaliba.

mares, nekem sincs igazi terhességi tünetem. Én is teljesen kivoltam keddig. Talán nekem nagyobb lett a mellem és fáj is, ha melltartó van rajtam. Szerencsére itthon nem kell. :D
Néha érzem a méhem, hogy feszül.
Hányinger nincs, nem eszem többet. Sőt fogytam 3 kilót. De ez nálam azért is lehet, mert 2 hónapja diétázom IR miatt (tehát semmi cukrot nem eszem, és megvan adva, hogy naponta mennyi szénhidrátot ehetek.
Én 7+1-nél voltam és volt szívhang. Nem tudnál elmenni másik dokihoz kivételesen, hogy megnézze a szívhangot? Tuti minden ok, nem kell izgulni, de legalább te megnyugodnál. Az a babának is jobb lenne.

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Fifth Birthday tickers

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Second Birthday tickers
woody
 
 


CSillagfény,

nekem dokim írt papírt hogy "vetélés" miatt táppénzt javasol a házidokitól.....

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


ráadásul most beszéltem egy kolléganőmmel aki azt mondja hogy az egyik kórteremben MRSA baktérium van(húsevő)...és így menjek takarítani?elég egy vágás vagy horzsolás...és végem van!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


mares...ma én sem vagyok a toppon...most akkor kiír a házidoki szakvélemény nélkül is?

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Woody,

aranyos vagy, hogy válaszoltál, hát még próbálkozok ezzel a dokival, aztán nézek valakit, csak tudnám kit?!? A pécsi kilinikán van a dokim, sztk rendelőben meg nem tudom hogy van-e ultrahang rendes.... meg milyen indokkal menjek? Hogy a dokim elfoglalt, 10. hétre hívott vissza és szeretnék egy ultrahangot?? Nem akadnak ki ezért?

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


hjaaaaa..értem...oké-oké...tehát a nődoki javasolta h vetélés veszély miatt írjon ki a házidoki tp-re
bocsi az agyam nem reagál!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Mares, ne izgulj. Első babámbál 5 hetesen csak petezsákot láttak, 8 hetesen mentem újra, akkor volt csak szívhang. ÉS SEMMILYEN tünetem nem volt, amig UH-on nem láttam a szívét a babának, addig el sem tudtam hinni.
Most szúrkál néha a hasam, a cicim NEM feszül. Szóval ezek sem olyan húdenagy tünetek. :-)

A ciciméret nekem Bendénél nem változott, és sajna tejem sem lett a végére. Pedig nagyon akartam, szinte belebetegedtem, hogy nem tudom szoptatni, de 3 hónap kőkemény próbálkozás után be kellett lássam, BÁRMIT is mond a környezet, meg a "szaklapok" van, akinek nem megy, ettől még jó Anya.
Hú csajok, annyi minden para, probléma lesz még itt!
Minden időszaknak megvannak a tipikus "tünetei". :-)

szilvás76
 
 


mares...ki a dokid?ha megkérdezhetem....
én is pécsi vagyok :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


nekem a cicim feszül...de se hányinger se szédülés...a hasam szurkálgat...remélem nem komoly

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csillagfény,

látom te is pécsi vagy :D ( jó én Kozármislenybő írok) de az majdnem pécs

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


kfmares írta:Csillagfény,

látom te is pécsi vagy :D ( jó én Kozármislenybő írok) de az majdnem pécs



nekem kozármisleny is pécs :D :D
kihez jársz?

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


mares, én talán nem is mondanék nekik semmit, csak hogy terhes vagyok és szeretnék egy uh-t.
Nem hiszem, hogy elküldenek, hiszen az uh TB alapon jár mindenkinek.
Persze ez csak akkor jó, ha van normális gépük.

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Fifth Birthday tickers

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Second Birthday tickers
woody
 
 


senki nem válaszol :(
nem vagytok itt?

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


majd én :)

Csillag,
köszike az infókat!!! :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


CSillag,

visszolvastam, és a reggeli hőm nekem 36,75 volt kb... amikor először pozi lett a tesztem akkor napkig 37 volt... :D totál nem értem :D

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Csillag.
Én elvileg dolgozom, csak a Babanet nyitva van a gépemen.
(nagy hatásfokú ilyenkor a munka)

Na, Tp.
Ha olyan a körzetid, felvesz símán. Ha kekeckedik, a nőgyógyász ír egy papírt, hogy pl veszélyeztetett a munkaköröd, vagy görcsölsz vagy vmi, és azzal mész a körzetihez.
Az MRSA nem játék, de azért körültekintően nem lesz bajod.
(kesztyű, maszk) Ha jól tudom, az a legyengült (immunrendszerileg) embereket támadja, no meg kell vmi seb pl. De ezt nálam szakértőbbek ;-) jobban tudják.
Csak azért mondom, mert a férjem is kórházban dolgozik, és pont 2 hete esett össze egy beteg, akiről kiderült, hogy MRSA-s.

szilvás76
 
 


CSillag,

nagyon vigyázz magadra!!!! mert azért ne kapj el semmit!!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


na igen...az mrsa valóban nem játék...a terhesség ideje alatt úgy tudom gyengébb az immunrendszer...én szégyen vagy nem...takarítok a kürházban és az üzemdoki szerint Tp-re kellene menjek mert a védőoltás hiányában sok fertőzést elkaphatok most...ezért kérdeztem csupán....szívem szerint mennék...de az eszem azt súgja menjek Tp-re...és nem keveset hajolgatok, emelgetek,mivel a takarítókocsit cipelnem kell( ez egy kisebb fajta járgány :D ) a veszélyes hulladékokról (véres cuccos,nyálkás törlőkendők) nem is beszélve

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


kórházban.....jajj elírtam

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


asszem én is felhívom a nődokimat hogy kell-e szakvélemény a Tp-hez....

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


csillag,

igen, ésszel táppénz lenne jó neked , szerintem..

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


köszönöm mares...sztem az lesz!!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


mares miért írja a neved alatt hogy haladó felhasználó?????? :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


én miért nem vagyok haladó? :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


CSillag,

mert lehet, hogy függő vagyok?!?! ( sokat járok ide amióta babát szeretnénk a párommal)


de nem tudom, nem állítottam be semmit

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


2009.06 hó óta vagyok itt 606 hozzászólással... talán ezért.... de nem akarok hülyeséget mondani

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


jól van na....csak kérdeztem :D :D :D 8)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


kis türelmet kérek mares....hívogatom a dokijaimat :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


vicclesz? kedvesen akartam én mondani, bocsika ha nem úgy hangzott, de értelmesebbet nem tudtam rá írni...

felvettelek msn-en :D

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: