Új privát üzeneted érkezett!

hmeme!Szia!Volt már uh!Holnap megyek megint!
Remélem már hallunk szivhangot!
Multhét szerdán voltam akkor volt valami folyadék féle a babóm mellett remélem holnapra már nem látszik!
Látom itt is napal pörög a topik! :(
Jo éjt ha mész aludni! :(
Vendég
 


Kitudja
üdv itt,jó hosszu nevet választottál :shock: :shock: nekem is volt folyadék,progi szurit kell nyomnom biztos ami biztos :oops: ilyen sürün mész uh ra??de jó neked,ma láthatod a babádat :wink: :wink: hol laksz ha nem titkos?jaj én este elég hamar kidőlök,imkább nappal irok :lol: :lol:

bibar
 
 


 
 

Sziasztok Lanyok!

Vegre ujra itt vagyok, tegnap este nagyon hianyoztatok, de nem tudtam jonni. Sokszor olvasom a forumot, meg akkoris ha te nem is vagytok, de tegnap meg titeket sem tudtalak elolvasni. Vegulis Babonak nem sikerult visszakuldeni a cuccot, de mikor Apa megjott, majnem ejfelkor be kellett nekem s vennem egy Rennie-t, na az helyre tett. Nekem eddig meg soha nem volt savam, sot a savasakat kivantam, igaz mellette nagyon sok tejet is ittam. Ez igaz, vagy hulyeseg, hogy a tej az sagit a sav semlegesiteseben?
Megfigyeltem, hogy akkor vagyok rsszul ha olasz kajat eszek, latom Babo inkabb magyar lesz mint olasz :lol: :lol: :lol: , jo kis magyar kajaktol semmi baja.
Na majd ma megkostoltatom vele, a turo rudit, Apa hozott jo kis Bakonyi Korozottet, milli turos-mazsolast. :wink: :wink: :wink:
Ja meg egy nagy bodon szilvalekvart. :lol: :lol: :lol: A nagymamam felet, tuti dinamit hatas :!: :!: :!:

Kitudja: udv koztunk, orulok, hogy szaporodik a csapat! Valtozo, hogy mikor progog a topik, altalaban jon mindenki, mindig az jon aki eppen nincs rosszul vagy raer.

Tenyleg, Tamara: ezer eve nem tudunk rolad semmit! Irj mar, hogy mi van veled!
Manorka: cuki a bebid, nekem volt elenk a fantaziam, vagy tenyleg latszodnak a pici kez -es labkezdemenyek?

Antekirt: varjuk a jo hireket, es ha van babos fotot!

Hu csajok, en meg mindig nem tettem fel az en mult vasarnapimat!

Szep napot mindenkinek, aki lesz nezzen be! :D :D :D
pocaklako
 
 


Sziasztok!

Mi is júliusra várjuk a második babánkat, már van egy 2,5 éves kisfiam, az ő születése előtt is aktív babanetes voltam! :)
Az lenne a kérdésem lányok, hogy ti beadatjátok a h1n1 elleni oltást? Nektek mit mond a doki? Én úgy gondolom, hogy nagyon fel van fújva ez az egész, ugyanakkor tényleg egyre több a megbetegedés és így terhesen azért újra gondolom a dolgokat. Dokim azt mondja ő nem adatná be, nem szeret semmilyen védőoltást adni kismamának, mert ugye a lehetséges mellékhatás lehet láz és az nem jó. Viszont.....ha meg nem adom be és ne adj isten elkapom....akkor nagyobb a baj! Igazság szerint engem a családom teljesen pánikoltat, hogy adassam be, meg a kisfiamnak is....pedig körülettem mindenki beoltatta magát, vagyis azért védve vagyunk ilyen szinten. Na és arról sem találok egyértelmű infót, hogy az első trimeszterben szabad-e vagy csak a másodiktól! Ti mit tudtok erről? Van aki beadatta? Nagyon foglalkoztat ez a kérdés! Kb., már bedilizek, hogy mit csináljak!!! :( :(

Sziasztok!
Laura

Kép

Kép
lorcika
 
 


Sziasztok!

A kis Drágaság 23mm-es. :-)
Szóval mi is ugrottunk előre egy hetet, így viszont az én számításaim a helyesek.

Ja és a hagyomány kedvéért előtte bedobtam egy sajtbucit és anyám de jól esett.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Szia Antekirt!
Ez nagyszeru, nagyon nagyon orulok Nektek!
Akkor most hany hetes vagy, mert nem latszik a vonalzod. :wink:

Csajok, mondtam nektek, hogy a hambucinak babanoveszto hatasa van.
Juliusban lehet tenyleg kis hambucikat fogunk kidobalni. :lol: :lol: :lol:


Lorcika: udv koztunk!
En biztos nem adatnam be az oltast, ha visszaolvastal minket, lathatod, hogy sokszor beszeltunk mar errol. Mamaknek nem ajanlott, a csaladtagoknak talan, de ez is olyan ketseges szerintem, most mindenki a panikhangulatban beadatja, de szerintem meg nem is tudjak pontosan, hogy mi a mellekhatasa. Tobb helyen olvastam, hogy higany van benne, az pedig mergezo!!
pocaklako
 
 


Laura, én beoltatom magam szerintem a jövőhéten, férjem és Lidi már bevan. A nődokim mondta tegnap, hogy oltassam be magam szerinte mert januártól jön a járvány jobban.

Kép

Kép
antekirt
 
 


SZiasztok!

Igen tudom, hogy higany van benne, ami mondjuk aggaszto lehet....bar mas gyogyszerben is van....
Dilemma, csak ha mondjuk nem oltatm be magam, akkor ki se mozduljak a hazbol ha kitor a jarvany? Mert ugye siman elkaphatom a tescoban itt ott!!!! Borzaszto, hogy nekunk kell eldonteni, hat honnan tudjuk igazan mi van????

Kép

Kép
lorcika
 
 


Sziasztok!
Minden rendben volt a dokinál folyadék eltünt és ugy néz ki ketten vannak oda bent! :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock:

Szekszárdi vagyok!
Aki gondolja jelölhet iwiwen!Mégis csak más ugy dumálni ha archoz is tudjuk kötni!
Karácsony Mirkó,Mónka igy vagyunk fent!:)
Vendég
 


Lorci
én sem oltatom magam,és a gyereket sem,nekem szigorúan mondta több orvos hogy NE!!Férjem be van oltva
terheseken nem teszteleték a magzatra való hatását :oops:

Antekirt
én azt halottam hogy januárban már csitul a járvány,szóval annyifélét hall az ember :oops:
Gratula a babához,szép nagy :P :P de jó akkor már 9 hetes vagy :P :P

bibar
 
 



Hat nem tudom Lanyok...eleg vitatott ez a dolog...en azert felek nagyon tole.
pocaklako
 
 


Kösz!Van a családba iker de ők lombikosak! :)
Nekünk is meglepetés volt!Nem mondta 100% ra de látszott én is láttam akét szememel hogy ketten vannak!
Dec 23.-án megyünk megint uh ra!
Nagyon izgi!Még fel se fogtam!
:shock:
Vendég
 


Pocak
én is félek de attól jobban hogy ha megkapom a szurit mi történi a babával a pocakomban :oops: én azt hiszem inkább bezárkózok itthonra mikor tombol aztán a sorsra bizom magam :oops: :oops: nagyon nehéz döntés de nekem anyu egészségügyis és a László korházban vannak az orvos barátai,ez a kórház fogadja a h1n1 fertőzötteket ,és ott mondták anyunak hogy nekem semmi képpen ne csak a férjemnek,igy egy kicsit tudjuk védeni magunkat :oops: :oops:

bibar
 
 


Bibar, en is a bezarkozast valasztom!!!
Mondtam is Apanak reggel, remelem nem hozta haza :lol:
Kitudja: ez szuper hir!!! Te lennel az elso duplababas koztunk!! Gratula meg egyszer :lol: :lol: :lol:
pocaklako
 
 


Gratulalok az iker babakhoz!!! De jo!!!!!! :)

AZt mondjatok zarkozzunk be? Na de a vervetel, az ilyen olyan vizsgalat?? Nem tudsz kizarni mindent!!!! Hat agyrem ez az egesz!
No mindegy, bizzunk benne, hogy nem lesz nagy baj es megusszuk!!! :)

Kép

Kép
lorcika
 
 


Sziasztok!

Éva: tök jó, hogy jobban vagytok :)

Meme: nekem mind a két adat rajta van a képen. A mensi által számolt terhességi kor is, meg a gép által számolt is.

Manorka: nagyon csinos a 14mm-esed. Én még nem is tettem fel a múlt heti képet, an majd megpróbálkozom vele.

Pocaklakó: kitartás, rókakomáknak meg hess!

Kitudja: üdv itt! Huha, kiváncsi vagyok mi lesz a végleges létszám :D Ezek szerint most 2 dobogó szivűd volt? Én is dec 23-án megyek legközelebb, de olyan távolinak tűnik. :oops:

Lorcika: én az első 12 hétben tuti nem adatom be, és állitólag a járvány tetőzése még most decemberben várható. A fiamnak meg tuti nem adatom be egyelőre.

Antekrit: gratula a 23mm-eshez! :D

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Sziasztok!

Én ismét némi fázis-késéssel, de vagyok :)

Manorka! De jó de jó! Szuper hírek!!! :P

Emi, üdv :) Most minden rendben lesz, meglátod! ;)

Antekirt!! Szuper hírek! De örülök, hogy minden okés! :)
Lidi hogy van az oltás után? Nálunk Emmánál semmi nem volt ;)

Szia Kitudja Mónika! :) Huhh ikrek :) Én köpni-nyelni nem tudnék egy ilyen hírtől :oops: Bár a férjem annyit poénkodott ezzel, hogy totál be voltam parázva az első UH előtt :D Ti hogy fogadtátok a hírt?

Lorcika, szia! H1N1 volt téma, egész az elején ;) Az én dokim (nőgyógyi, háziorvos, gyerekorvos is) pártolja, de csak a 12. hét után. Addig a körülöttem levők lettek beoltva, beleértve Emmát is (mondjuk ő már közösségbe jár). Aztán ha letelik a 12. hét, akkor még azért mérlegeljük, hogy hol tart a járvány :roll:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Sziasztok!

Fokamoka, Barbuss nem irtatok magatokrol, hogy hogy vagytok..
Remeljuk jobban es a rokak messze elkerulnek titeket!!!

Kitudja: aszta..en bele sem gondoltam, hogy ikreim is lehetnek...igy elso korben nagyon necces lenne.. nalad pedig van mar egy pici! Neked akkor szuleskor 2 x annyira fogunk drukkolni.

Meme: hianyollak hol vagy???
pocaklako
 
 


Hát én is sokkot kaptam mikor mondta a doki!
Erre egyátalán nem számitottunk!Ezt még nagyon fel kell fogni! :shock:
Vendég
 


Judit, pont most akartam még jönni panaszkodni :oops:
Én pocsékul vagyok... De nagyon... Egyre rosszabb a hányinger, már szinte semmi nincs amit meg tudok enni az üres kenyéren és az abonetten kívül :? A nagyobb gond, hogy inni sincs ami jól esne, ezért szerintem nem is iszom eleget, pedig szomjas vagyok :cry: és az az éhséget is csillapítaná... Az a gond, hogy az étvégyam megvan, de nem bírok enni, és egy idő után már azért is rosszul vagyok mert éhes vagyok, de nem eszem :evil: Jajj és Emmával ez 5 hónapig tartot... :shock: :cry: Tudom, hogy a pici elveszi ami neki kell, de az se megoldás, hogy én meg akkor fogyok...
Esküszöm nincs olyan kaja amit igazán szívesen megennék. Tegnap még írtam a zöldbab levest, de ha ma meg kéne ennem, akkor kész lennék... Totál gyenge vagyok, meg ingerült :cry: Nagyon magam alatt vagyok :cry:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Szegeny Barbuss,
Nagyon sajnallak. De valami potlast csak ki kellene talalnod. Szerintem kislanyod lesz megint. :lol: :lol:
Latod nalam nem all fenn a veszely, hogy lefogyok, (barcsak egy kicsit fogynek... :roll: :roll: :roll: ) van tartalek boven, es babo sem ellenzi, hogy mami kajalgat. Csak tegnap nem tetszett neki a paradicsomos penne. Nem is igazi olasz baba... :lol: :lol: :lol: Ha masnem egy kis nyers zoldseget ragcsaljal vagy fogalmam sincs...sima asvanyviz???az sem megy??

Nalam az ebed isteni magyar korozott volt, verre valt bennem. :lol:
pocaklako
 
 


Barbuss!
Gyömbérteát robáltad?
Nekem az nagyon bejött!
Első babaóval nekem is borzasztó hányingerem volt 4,5 hónapig aztán elkeztem inni ezt a teát és minden rendben volt!:)
Remélem azért jobban leszel!
Más ötlem nincs sajna!
Vendég
 


sima ásványvizet kihányom :shock:
hú de rég volt, hogy vmi igazán jól esett volna... már a savanyúsággal is óvatosan bánok, mert az még úgy ahogy lemegy, de savat csinál, amitől még éhesebb leszek :evil:
én nem akarok fogyni... nyáron nagyon le voltam fogyva (Emma után sokkal jobban visszafogytam mint ahonnan indultam), most legalább felszedtem kicsit, de már nem kell sok, hogy lemenjen :?

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Móni (jól hámoztam ki a neved?), köszi a gyömbér teát még nem próbáltam. A gyömbért illóolaj formájában kajtatom egy ideje, de sehol se kapni, pedig állítólag az is jó :evil:
Emmával anno csak az segített igazán ha jól kihánytam magam (bocs) :oops: És utána vmennyire sikerült csillapítani a hányingert...

Apropó: reggel voltam a védőnőnél! Hogy milyen ocsmány a kiskönyv! RRégen még volt vmi színes kép az elején, kismama+baba stb, most meg sima fekete-fehér puha papírból az egész, és a lehető legoccsóbb minőség :shock: oké, hoy nem ezen múlik, de nem tudom hogy bírja ki egy darabban az egész terhességet :evil:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Na Barbuss en szivesen atpasszolnek Neked egy tizest!

Kitudja Monika: bejeloltelek az iwiwen. Nagyon szep menyaszzony voltal. Mirko babanak pedig azok a hatalmas nagy szemei...nagyon szep kisbaba, gratulalok hozza.

Lanyok meg egy paratoktol nincs kontaktunk az iwiwen. Jelzzetek mar ti is legyszi, hogy teljes legyen a csapat!

Szep delutant mindenkinek :lol: :lol: :lol:
pocaklako
 
 


Pocaklakó: én napközben egész jól vagyok, este borzalmasan pocsékul, reggel kicsit vagy közepesen pocsékul :D Remélem, hogy mostmár lassan kifelé mászom a rókacsordás korszakból :oops:

Hú Barbuss, drukk, hogy Neked is mihamarabb elmúljon! Nekem pont egy hete volt ilyen bozalmasan rossz, akkor azon gondolkoztam, hogyha ez még néhány hétig tart, akkor megőrülök. Sokszor kcisit enni? Nekem ez vált be (kicsi alatt értsd pl egy fél alma, 20szál ropi, ilyenek)

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Barbuss!Gyömbér teát dm -ben megtelálod az tuti!
Jelöltem mindenkit iwiwen aki bejelölt!:)

Judit köszi a dicséreteket!:)
Olaszország!
Nem semmi!!!
Biztos jo ott élni!Irigy irigy!:):):):):)
Egy időbe ugy volt mi Ujzeladra megyünk aztán jött Mirkó ugyhogy maradttunk!
De egyszer ugyis kimjutunk!:)
Vendég
 


Sziasztok lányok :-)

Udv. kozottunk Kitudja :-) gratula a dupla babához, azt szeretném kérdezni, hogy mindjárt az elso UH-n világos ha ikrek vannak a pociban? csak azért kérdezem, mert nálunk a családban vannak és én 6 hetisen voltam UH-n és akkor nem mondott a doki semmit. Szóval az látható lett volna mindjárt??? :?:

Udv. neked is Lorcika :-)

Hát az én véleményem is az az új infulenzavírussal kapcsolatban, hogy nagyon fel van fújva a dolog...kismamáknak biztos nem ajánlott a védooltás, én a kislányomat se oltattam be, mivel nem ismerosek a mellékhatások, a doktornonk is azon a véleményen van, hogy nem kell pánikba esni, a betegség lefolyási ideje cca 3-4 nap és ha estleg nem szenvedunk egyéb súlyosabb betegségben nem ártalmas. persze kismamaként én sem szeretném elkapni, ezért kerulni kell a tomeget, a sok embert, remélem megússzuk az idén is. tavaly a madárinfulenzát fújták fel ennyire, most meg ezt. Persze jobb félni mint megijedni, de az én véleményem az, hogy nem kell mindent elhinni, amit a tv vagy a rádió kozvetít. Valakinek jó biznis ez az biztos :?

Barsuss :cry: hát sajnálom, nem tudom mit ehetnél, ha még a puszta kenyér sem esik jól...esetleg fott krumpli, vagy puszta rizs? Legalább fott kaja... hátha ízlene a babócának?

Csajok, nálunk az oviban bárányhimlo járvány van :twisted: én kérdeztem anyukámat, voltam már bárányhimlos, de azért mégis félek kicsit!!! Ha Emma megkapja, tuti beparázok még jobban... mi is lenne ha minden simán menne :shock: ....

Mindenkinek szép napot kívánok meg további jó pocakodást :D

Sziasztok!!!
eva28
 
 


Bocsi Barbuss elítram a neved :D
eva28
 
 


Sziasztok!

Kitudja: üdv a csapatban! És hatalmas gratula az ikrekhez! Ma tudtátok meg vagy már korábban is látszódott? Iwiwen bejelöltelek :) Szép menyasszony voltál! A ruhád is nagyon ízléses és nagyon jól áll!

Bibar: megy a drukk hétfőre és várjuk majd este az infókat, ha lesz hozzá enerigád (ha nem, akkor másnap reggel, de akkor nagyon ám! :) )

Pocak: körözöttet én is ennék, hozatok is Apával holnap :) És sikerült már a túró rudit megenned? Kérdezted, az UH-os képen tényleg látszik-e a kezecske és a lábacska, nos kezdemények igen, látszódtak, de a kép annyira rossz minőségű, hogy ha nagyon kinagyítjuk, akkor látni elmosódva. Jó szemed van! :)
De ami alul látható a képen pálcika, az csak a mérésnek a végpontjai.
Te is mutizz képet, jó?

Lorcika: Téged is üdv.a csapatban és Neked is gratula a Babóhoz.
H1N1-es oltás még nálam is kérdéses, egyelőre mi is a tömegtől való távolságtartást választottuk, aztán majd meglátjuk, hogy ha letelik a 12.hét, akkor lesz-e még járvány. Nálunk Apa lett beoltva, mi a lányommal nem, mert a gyerekdokink, védőnő nem javasolta. Persze a hatásától én is tartok, így nagy a dilemma, hogy később mi legyen. De már mutálódott is a vírus, ami ellen ugye még nincs védelem....
És valóban az a legnagyobb baj, hogy ha menni kell majd vérvételre, ilyen-olyan vizsgálatra, akkor simán elkaphatjuk a várakozás alatt. Ilyen esetre talán a maszk még jó megoldás lehet. Persze, biztos nézni fog mindenki, de inkább, mint hogy bármit is elkapjunk.
Egyébként mi sosem szoktuk beoltatni magunkat a szezonális influenza ellen.

Antekirt: hatalmas gratula Neked a nagy Babócádhoz! Szuper!!! A hambuci lassan hagyománnyá válik, de tuti van benne valami :)) És finoooom! :)

Fókamóka: Majd ha tudsz, Te is mutass képet az utóbbi UH-ról.

Barbuss: jó, hogy jelentkeztél, hogy vagy? Ahh, most látom, lentebb írtál is. Szegényke! Totál átérzem a helyzeted. Nálam is ugyanez van a folyadéknál. Most majd a teával fogok próbálkozni, csak még nem tudom, hogy milyen esne jól, de az bizti, hogy üres lesz. A szénsavmentes ásványvíztől totál kivagyok. 3 kg rólam is már lement, de egy-két napja esténként iszonyú éhség jön rám. A kefírt valaki írta, kipróbáltam este és jól esett. Ha pedig savam van, akkor eszem egy albert kekszet, kicsit felszívja, de utána éhes leszek, eszem és kezdődik előlről. Kevés olyan hami van, ami után nem vagyok rosszul. Pl. a hamburger az ilyen, bár azt csak egyszer ettem az UH napján. :)
Én nem bánnám, ha lemenne pár kiló rólam, csak nem most, hanem majd a Tesó Baba születése után, azaz ha már nem szopizik majd.
Nem mondod, hogy az a kismama könyv, amire gondolok?! Tegnap az UH-nál láttam két kismama kezében is. És csak mertem remélni, hogy nem az a könyvecske, amit mindenki kap. Hát szomorú.....
A rosszullétre visszatérve, kitartás! Reméljük a 12 hét körül Nálad is megszünnek ezek a dolgok. Én ebben bízom.

Manorka

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Sziasztok!

Poci: köszi a hiányolást! előkerültem. Csak főztem, meg apa itthon volt délelőtt, aztán vele voltam:)
Csináltam ebédre rántott csírkecombot, meg krumplipürét. Nyami, nagyon fini volt! Túró Rudik? Kivégezted már őket?:)

jajj! Takarítanom kéne, meg mosogatni, felmosni...de oltári lusta vagyok!

Kitudja:
Gratula az babykhez!! Ez igen! A férjem álmodott ikrekről. Nagy vágya volt...nem jött össze.:)
Akkor te laksz hozzám a legközelebb!:) Én pécsi vagyok!

Fókamóka: Köszi az infot, nekem sajnos csak egy adat van ezze lkapcsolatban. Annyira fos ez a gép...de legalább a 12 heteset normálissal csinálja.:) Remélem legalábbis hogy szigetváron a kórházban normális van.:)

Antekirt: Hatalmas grat a 23mm hez! 9 hét?? Jajj, de irigy vagyok!! Akkor most előreugrottál a sorba...te vagy legelöl:) Leszorítottad Pocit a 2. helyre:)

Barbuss:
Én jövő héten megyek védőnőhöz. Én is láttam már, hogy mennyire ronda a kiskönyv. Nekem az első terhességemnél még színes volt, igaz, rá volt írva hogy kismama magazin, vagy mi, de nagyon kis édi volt. Most meg....válság van.:(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Poci: Tudod miért volt olyan fini a kőrözött??? Mert úgy hívják, mint engem....:D HEHE:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


na megyek, takarítok, amég nem veszi észre a gyerek, hogy nincs itthon az apja, mert akkor megint elkezd rosszalkodni, és akkor jön a hányinger, meg a stb.

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Kitudja: Bejelöltelek iwiw-en:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Barbus
sajnálom hogy ennyire rosszul vagy :oops: :oops: nekem most a legujabb sláger ami megnyugtatja a gyomrorm a danone uj joghurtja,az a neve hogy görög,és van 3 féle,Isteni :wink: :wink: :wink:

Meme
nekem sincs kedvem takaritani,pedig már el kellene kezdeni a nagytakaritást,ablakpucolást,és a karis ajtódiszeket kirakni,stb.
na majd a jövö héten :wink: csirke fini krumplipürével :wink: alig várom az estét mert a férjem hozza az anyós csirkepörijét nokedlivel :lol: :lol: :lol:

Manorka
jövök én majd rögtön :wink: jaj csak ma elkezdtem parázni mi van ha nincs szivhang meg ilyenek :oops: :oops: alig várom a hétfőt :oops:

a kiskönyv tényleg ronda,én majd bekötöm valami babás dologgal,mégis csak jobb lesz ránézni ugy no meg emlékbe is el akarom majd rakni :wink:

Eva
Emma nem kapta meg a barihimlő elleni szurit?én azt beadattam Olivérnek.
jaj elhiszem hogy izgulsz,de nem lesz semmi baj ha már voltál :oops:

Fóka
érdekes én gyümit csak a mandarint és a narit kivánom,almára rá sem birok nézni :oops: :oops:

Kitudja
nekem is benne volt a pakliba hogy ikrek lesznek,mert 3 babát ültettek vissza,de én örülök hogy 1 lett,megmondom öszintén igy másodikra nem örültem volna,vannak ikres barinőim háááát....szóval én egy kicsit féltem ettől :oops:

Lorci
hát igen a vérvételek és stb,de jó hogy tél van,egy sálat az ember a szája elé húz/ezt csináltam multkor a metrón/és egy kicsit megint védekezek :oops: nehéz,de ki kell birnunk legalább a 12. hétig!!aztán majd kiderül mi lesz a virussal.
na meg ez is hogy azt mondják már mutálódott és nem is elég ez az oltás,na hát..... :oops: :oops:

bibar
 
 


Iker téma: Én úgy voltam vele, hogy nagyon arik, meg édik az ikrek, de én nem biztos hogy ki tudtam volna hordani. Amugy is van túlsúly bőven, nem biztos hogy az ikrekel bírtam volna. Apa nagyon vágyott rá, hogy ikreink legyenek. Az esély nálunk is megvolt, mivel Closty-s voltam, ugyhogy a baby-foganát hónapjában mind a két petefészkemben volt 1-1 érett tüsző. Tehát elég nagy volt az esély. De szerencsére nem lettek ikrek. Ha azok lennének, biztos boldog lennék, de sokkal jobban félnék az egész terhességtől, mint gy hogy egy baby van. Meg hát most az anyagiak is olyanok, hogy 2 nem bizti hogy beleférne sajnos, az egy is szűkösen. De megoldjuk!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Csajok......ugy irnek most veletek, de el kell mennem, Apaval kimozdulok egy kicsit, egy ici-picit. Egy het szobafogi utan. Sietek haza, es majd jovok. A rudibol mar kettot felszippantottam az orromba..naon jo volt.... :lol: (orias pottyos volt)
Most egyenlore kezdodik a sav, ugyhogy inkabb menek. Kosobb tali...
Meme: igen, visszacsusztam a dobogo masodik fokara, de a masodik hely is szep helyezes.
:lol: :lol: :lol:
pocaklako
 
 


Poci:
Jó kikapcsolódást! :)
Ugye odáig nem jutsz, hogy olvasztott állapotban, infúzióba kötve fogyasztod a rudit!:) Mondjuk ha lehetne én tuti bekötném az egyik karomba a hamburgert, a másikba a gyrost:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme
ez jó :wink: :wink: én is bekötném a hambucit az tuti :wink: :wink:

Pocak
jól teszed hogy sétálsz egyet,én is sétáltam most a manóval,de már szemerkél az eső :twisted: :twisted: ött milyen az idő??

bibar
 
 


jajjjj! De jó! Már jön is haza Apa!! Mindjárt itthon lesz!! Azt mondta főzünk valami fini vacsit:) Imádok vele főzni:)

Jók legyetek!!
Ma nem volt senki UH-on?

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Már egy hete próbálok visszaolvasni, de elég lassan megy és még nagyon kavarognak a nevek a fejemben. Az a táblázat amiről írtatok nagyon jó lesz, mert most egy fecnire írogatom, hogy ki-kicsoda. Egyszerre sok. De ígérem vissza fogok olvasni :P
8 hetes vagyok a héten, egyszer már voltam UH-n, akkor azt hittem, hogy 8 hetes vagyok, de kiderült hogy csak 6, de a kicsi szíve már látszott. Hétfőn megyek újra, akkor már talán többet fogok látni.
Sajnos engem gyötör a hányinger egész nap, ami számomra nagyon furcsa, mert az előző terhességemnél (7,5 éves a kisfiam) semmi bajom nem volt.
Hétfőn ha megengeditek újra jelentkezem, hogy beszámolhassak a babácskámról, remélem jó hírekkel jöhetek. Addig meg visszaolvasgatok.

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Sakura
üdv itt :lol: :lol: még én sem vagyok sokszor tisztában mindenkivel,jó lesz az a táblicsku :wink: :wink: biztos kislányod lesz most azért gyötör a hányinger,én is erre fogom,mert nekem sem volt a fiamnál most meg mindig rossz a gyomrom :oops: :oops:

Meme
mi finomat főztél??

Niki
mi van veletek??nagyon eltüntél :oops: :oops: Riki baba jól van?

bibar
 
 


Sziasztok!
Én még szintén új vagyok köztetek,de azért csatlakoznék én is!Mi januárra terveztük összehozni a babát,de ő úgy gondolta,hogy neki most alkalmas az idő.Hétfőn csináltuk az első tesztet,ami masszívan pozitív lett,hát jól meglepődtünk,mivel ez csak a második gátlómentes hónapunk volt!:-)))De nagyon örülünk neki,bár még mindíg alig hiszem el! :-D
Mi hétfőn megyünk az első uh.-ra,nagyon izgulunk,hogy vajon lehet-e majd látni már,főleg,hogy nálunk is sok iker van a családban,így megvan rá az esélyünk!

Mindenkinek gratula a pocaklakókhoz! :-)Jó nyár lesz ez a 2010-es! :-))) Unokatesóm most 2hós az ikreivel! :-DDD Unokabátyám kisfia pedig karácsony körül érkezik.Szépen belehúzott a család! :-)

Kép
isabo
 
 


Sziasztok!
Bibar!Nekem az egyik unokanővéremnek vannak 3-as ikrei fiuk!
Egész jol megoldotta a dolgot ráadásul minimális segitséggel!
Ugyérzem én is képes vagyok rá!!!Én nem terveztem kettőt sőt egyenlőre egyet sem de igy jött össze és nsgyon oldog vagyok!
Nem mondom hogy nem félek de azért annyira nem hogy ne örüljekannak hogy ketten vannak! :wink:

Manorka!
Ma tudtuk meg hogy ikrek! :shock: :D
Köszönöm a menyasszonyos dicséreteket!Aranyos vagy!:)
A ruha az meg álmaim ruhája volt! :roll:

Eva28!
Nem volt rögtön egyértelmű az iker terhesség az első uh-on nem látszott és most se mondta 100%-ra csak99 re!
Vendég
 


Meme: ha lehetne otthonrol inditanam, egyenesen a tesco hutopultjabol kottetnem be magamnak, egy 1200 km-es csovon. Bar most epp egy mazsolas-vanilias mia millit turok befele, persze XL meretut. Ez a vacsim, Apa meg mellettem egy fel grillcsirkevel harcol, de annyira budos, nem is ertem, hogy birja.

Bibar: nem volt seta, mert meg felek a mozgastol. (zabalok, mint allat, mozogni meg semmit nem mozgok :lol: :lol: :lol: ). Apat mindenhol megvartam az autoban, aztan meg elmentunk Anyosekhoz. Kimozdultam, de nem mozogtam sokat, a multkor a rozsaszinezeshez eleg volt annyi, hogy lementem a lepcson meg vissza. Igy meg nagyon vigyazok, mar csak 3 het es a legnehezen tul leszunk!

Sakura, Isabo: Isten hozott Benneteket! Nagyon orulok, hogy szepen bovul a topikunk. Foleg, ha ikerbabok tarsulnak hozzank. Kivancsi vagyok, osszesen a 2010 juliusi topik hany babot fog vilagrasegiteni.
Sakura: irhatsz elobb is, legalabb mi is olvasunk teged. :lol:

Panni, Niki: merre jartok???
pocaklako
 
 


Kitudja: Hat ki tudja en mit csinalnek, ha a doki kozolne velem, hogy ketto van...meg igy is vakarom a fejem. Ugyanis csajok itt nalunk nincs vedono, igy nem is jar senki ki a babohoz, mint otthon es nem is koveti soron senki a fejlodeset. Idonkent vidd el a te a gyerekorvoshoz osztjovan. :roll: :roll: :roll: Egy csomo dolog meg annyira kodos elottem az itteni dolgokkal kapcsolatban. Anyos ma azt mondta, hogy majd a korhazbol utnak inditanak egy kiskonyvvel, amiben minden benne van. De hat mi ez hasznalati utasitas a gyerekhez?
Anyos alul is taplalta annak idejen a ferjem, nem is nott semmit. Pedig szorol szora betartotta a kiskonyv leirasat. :wink: :wink: :wink:
Most mar szerencsere Apa behozta a lemaradasat, hamarosan az en pocakom is olyan szep gombolyu lesz, mint az ove.

Ja csajok, a pocakrol! Nem tudom, hogy ti alszotok-e hason, de en par napja azt vettem eszre, hogy mar nagyon kenyelmetlen es meg kellett fordulnom. Igaza van Babonak, ki szereti ha egesz ejszaka osszelapitjak.
pocaklako
 
 


Kép

Csajok megy egy kep Baborol, ropke egy het kesessel, itt meg 8 hetesek voltunk.
pocaklako
 
 


Nekem sose sikerul jol a kep feltoltese, mindig olyan picike a kep. :cry: :cry: :cry:
Na megyek Lanyok, alukazni, almos vagyok

Jo ejt holnap reggel tali, aludjatok jol! :wink: :wink: :wink:
pocaklako
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: