Új privát üzeneted érkezett!

Csillag25 kívánom akkor neked is a legjobbakat! nekem is mikor azt mondta hogy két hét múlva menjek vissza egy örökkévalóságnak tűnt, most meg már inkább félek hogy nehogy vmi rossz derüljön ki. bár a három hét azért elég soknak hangzik. és nálad ősszel semmi jele se volt hogy baj lenne? mert azmiatt is izgulok, hogy nekem olyan igazi erős hányingerem nincs is, legalábbis már , mondjuk nem is hiányzik :) de nekem a melleim is oké hogy nagyok mindig, de van olyan nap amikor tényleg nagyon nagyok, viszont van olyan is hogy csak nagyok..és ez mindig így váltakozik.

M and G ( neharagudj h így írom, de ez a fárnya laptop nem érti pont azt az egy karaktert, pedig tom, h altgr-rel kell mint ezt # meg @ ezt , de az meg nem tetszik neki, pedig ugyanúgy jobb alsó sarokban van mint ezek :? ) reggel kérdezted a tüneteket ,hát ma eddig elég jól vagyok, úgyh egy fél elevitet el is daraboltam apró részekre, és legyűrtem! de péntek estétől fogva én úgy fel voltam puffadva, hogy alváshoz is fel kellett magam rendesen polcolni, mert a torkomban éreztem mindent, tegnap meg már egész nap ezment, pedig alig ettem, de ma már sokkal jobb!
loni
 
 


Sziasztok,

sajna nem jó hírekkel jöttem. Tegnap reggel már voltunk az ügyeleten, mert elkezdtem barnázni, de ma reggel elkezdtem vérezni is. Szerdán reggel mennem kell éhgyomorral és....... vége.
Az igazság az, hogy nem veszem annyira nehezen, mert valahol legbelül éreztem, hogy most nem olyan mint az előző terhesség. Ott már az elején más volt, de nagyon. A múltheti uh-on meg ugye nem látott a doki még petezsákot se. Nos, még most se lehet látni. Nem tudom, hogy ilyen hogy lehet, a teszt pozitív volt, de babó sehol, sőt még petezsák sincs. Mindezek ellenére úgy gondolom, hogy a rosszak közül is még mindig ez a jobbik, hogy nem egy babát vesztek el, akit már láttam, esetleg hallottam a kicsi szívét is, hanem végülis ki sem alakult. Nem igazán értem, hogy ott belül mi mehetett végbe, de lehet hogy jobb is.
Most úgy állok hozzá, hogy jobb most, mintha később történt volna hasonló dolog és majd ha a kötelező kivárás letelik, akkor nekilátunk a tesóprojeknek és bízunk benne, hogy lesz majd egy tavaszi gyönyörű babánk. Szóval így indítjuk és majd a sors rendezi, de én bízok benne.

Mindenkinek jó egészséget, további szép és boldog pocakosodást és decemberben gyönyörű bébiket kívánok!!!

Zsuzsi

Kép
Kép
szuszó
 
 


Szuszó Nagyon Sajnálom! nem is tudok erre most mit írni... Biztos vagyok benne hogy hamarosan sikerülni fog , és egy év múlva már ott lesz a kezedben az a gyönyörű szép egészséges kisbaba!!!!!
loni
 
 

 
 

Sziasztok!

fmelinda( azaz gyöngyvirág :D ): Emlékszem rád a pri-s fórumról. Nekem márc.23-án volt a beültetésem. Szerintem utánam már Te következtél a fórumon. Én az ET utáni 11.napon mentem vissza tesztre, Te talán később? Talán ezért tünik úgy,hogy több nap van köztünk.
Aztán nem biztos ám.hogy pontos a vonalzóm :oops: .... nálam elhúzodott a stimu,és a leszivás napját vettem figyelembe,hogy akkor voltam két hetes. Majd T. megerősit, de az itthoni dokim is igy számolta.
Remélem ma csodás hirekkel jössz haza Tapolcáról. Drukkolok!!
Pont elkerüljün egymást a hétfői napokon, mert én múlt hétfőn voltam, és majd jövő hétfőn megyek ismét.

Kép
she76
 
 


szuszó: Nagyon sajnálom, ami Veled történt!! :cry: Sajnos ilyenkor előre kell nézni,mert a fájdalmat csak úgy lehet kibírni. Remélem, hamarosan lesz Levinek kistesója!!

Kép
she76
 
 


Szia Málna2162! nem ő nem az orvosom, még fogadott orvosom nincs, megvárom hogy minden rendben legyen előtte, aztán utána egy másik kérdés lesz, hogy ki a jó közülük, mert én még azt sem tom... és még a magándokiknak is majd utána kell néznem, de szerintem meg aki nekem pont jó lenne, az nem abban a kórházban dolgozik ahol szülnék... :( úgyhogy nem lesz egyszerű a döntés!
loni
 
 


Sziasztok!!!

Én is csatlakoznék.....
Már az elejétől olvaslak benneteket,mert nekem is decemberi babóm lesz,ha minden jól alakul!!!
Holnap megyek dokihoz,remélem mindent lát már,ma vagyok 5+5.

Szuszó,borzasztóan sajnálom!!!Remélem hamarosan összejön újra!!!

Szopi témához.Dénes 2 hónapja nem szopizik már,előtte nagy fan volt,de az utolsó 2 hónapban már csak este kellett neki,reggel és napközben nem ért rá ilyen dolgokkal foglalkozni :lol:
Aztán egyik este,amikor már csak nyűglődött és elaludni nem akart,szopizni nem akart,csak tépázta,akkor döntöttem,holnaptól vége.
Másnap este közöltem,h ma csak összebújunk,mesélni fogok és utána mész aludni a macikákhoz.Szopizni nem tudunk többet,mert anya cicijéből elfogyott a tej.Ő közölte,h jó.
És azóta ez így megy,ügyesen elválasztódott,sírás és erőszak nélkül.Szerintem ha még szoptatnék és igényelné,én nem hagynám abba.Azt olvastam,h olyan mennyiségű stimulálásra van szükség ahhoz,h vetélést okozó méhösszehúzódások legyenek,amit egy szopi nem tud előidézni.

Málna,jó megint egy topikban lenni!!!!El sem hiszem,h egyszerre szülünk :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


Szia Meli!!!

Igen, tényleg nagyon jóóóó!!De képzeld, „majdnem” együtt szülők a húgommal :lol: Ő november közepére van kiírva :D Jól összehoztuk
Ügyesen elhagytátok a szopit.
Máté is így "szakított" velem. Egyik napról a másikra: shock:

loni

Értem.
Nekem több mint 10 éve van állandó orvosom. Szerdán fog kiderülni, hogy vezet e még szülést abban a kórházban, ahol először szültünk együtt: wink:

szuszó

Nagyon sajnálom... :cry: De örülök, hogy ennyire pozitívan állsz a dologhoz. Én is remélem, hogy hamarosan sikerül újra!

málna2162
 
 


Szuszó sajnálom, és fel a fejjel! Rengeteg jelent, Neked és a Családodnak is, hogy ennyire pozitívan állsz hozzá!
Addig is, amíg jön a következő baba, figyeljetek arra, aki már van, hiszen neki nagy szüksége van az anyukájára!
Vendég
 


[/b]Szuszo!En is nagyon sajnalom, nem is tudok mit mondani...en miig olyan hihetetlenul, tulsagosan is bizakodo vagyok...pl. nem ertem, miert beszeltek arrol, hogy meg nem mentek el a kiskonyvert...pedig tudom, hogy ez sajnos teny es megtortenhet. De egyet ertek malnaval (udv nalunk, es midnenkinek, akit meg nem udvozoltem)..jo, hogy megprobalsz igy pozitivan hozzaallni, ez biztos sokat segit majd :):) Majd olvasom a kovetkezo topikokat, csak ugyanezzel a nevvel jelentkezz be! Es koszonjuk a jokivansagaidat :):):)

Hogy vagytok ma? Nalam minden ugyanugy, kiveve az idegbajt...borzalmas ez a betarcsazos internet...tegnap eltettem az oldalt kedvencekbe, ma 15 perc utan meg is nyitotta...a 14. oldalt ugye...majd fraszt kaptam, mikor latta, hogy mar van 15. oldal :) ujabb 15 perc...aztan mikor el akartam kuldeni a hozzaszolast, be kellett jelentkeznem, mert ez a gep nem ismer fel...es minden eluszott....nna, hosszu voltam...de legalabb hatha ti jol szorakoztok, hogy legalabb en is szenvedek valamivel :):) merthogy tunet meg mindig semmi...szerintem mar tutira nem is lesz :):)

melinda!Holnap irom a mai napi valtozast is, eleg sok midnen tortenik ezekben a napokban, csak elobb majd ki kell irnom word-be, aztan bemasolni, mert ez fel percenkent ment 5 percen keresztul :):)Annyira azert emlekszem, hogy kezdodnek a magzatmozgasok!!!!!!!! Persze nem erzekelheto, de fasza kis Uh-gepekkel mar kimutathato...jajj de kis ugyeske :):):)

Ti mar dontottetek arrol, hogy es hol fogtok szulni? Azt a mindenit!!! En meg a betervezett jogatanulasom elso leckeeig sem jutottam el :):)

Ebed tema..talan holnapra, bar szerintem ahogy en eszek az mindenkinek nagyon uncsi :):) ma: teljes kiorlesu spagetti friss vegyes erdei gombaval es paradicsommal, holnap: lazacszelet grillen zold salival, holnaputan: affele rantotthus, de a hust kifacsart citromlebe aztatom, aztan teljes kiorlesu zsemlemorzsaba forgatom, amihez elotte reszeltem fele mennyisegu parmezant (amit egyebkent nem ehetnek, de gondolom a suto 200 foka mindent megol), aztan fel evokanal olivaval meglocsolom, es megy be a sutobe...szoval nem sutom ki olajban, meg nincs liszt, tojas...tudom, hogy borzalmasan hangzik, de probaljatok ki...fele kaloria, dupla tapanyag...elvezet hasonlo :):)

Loni!Erdekelne, hogyhogy igy valtozik a melled? Mitol van? nem csak egyszeruen nagyobbnak kene lennie? Lehet, hogy a vizvisszatartasod alakul igy, es attol van? Errol jut eszembe: anyaek hetvegen kuldtek neten kepeket, minden havi terhessegerol.nme hiszitek el, de 2 honap utan hatalmas volt a hasa. 3 honaposan meg mint aki ikreket var :):) aztan kiderult, hogy az egesz teste total viz, de csak azon a reszen, de semmi baj nem lett belole...gebe volt a terhesseg alatt is, de 20 kiloval nyomott tobbet :):) duuuurva!!

Bocsi a hosszu uzenetert, de nincs turelmem tobbszor kuldeni. Azert majd kesobb visszanezek, hatha lesz mar eredmeny az orvoslatogatasrol. Mindenkinek tovabbi szep napot...itt szar az ido, 24 fok, semmi nap :(:(brrrr...megyek is az agyba :):)

Kép
pumipumi
 
 


Málna,ez n tuti,a húgodnak van már gyereke?Vagy neki az első terhessége ez?
Máté tudja már????Dénes még nem fogja fel.
Ill.,mivel dac van nálunk kőkeményen,amikor mondtam neki,h képzeld,anya pocijában van a kistesód,akkor mondta,h nem.Mostanában minden mondat így kezdődik 8) 8)
Én szakítottam a dokimmal,annak ellenére,h n meg voltam vele elégedva,de olyan kórházban van most,ahol nincs PIC.És mivel D korababa lett,így eleve olyan helyre megyek,ahol van.SOTEI.És találtam egy szuper dokit,n fiatal és n jó fej.A másik topikon ajánlották,ahová írok és n nem bántam meg.
Van esetleg valaki közületek,aki ott fog szülni???Igaz,ez még távoli,én spec.még dokinál sem voltam,de az optimizmusom az határtalan.

Kép Kép
meli1118
 
 


Loni, nem volt semmi jele, sőt rendesen hányingerem is volt, hánytam is. Nem ettől függ. Talán annyi, hogy még 6 hetesen 5 naposan sem látszódott embrió csak egy 20mm x 10 mm-es petezsák, akkor "két hét mulva embrió vizsgálat" volt a papírra írva. Nem mondtak semmit, mi meg nem is sejtettük, hogy már babának és szívhangnak is kellene lenni. Gondoltuk azért van, mert hasi uh, nem hüvelyi. :roll:

Szuszó, nagyon sajnálom. :( Kívánom, hogy gyorsan teljen az idő, nekünk is az adott erőt, hogy már csak ennyi van a várakozási időből. Nálunk is az volt a jó a rosszban -ha lehet ilyet mondani- hogy még nem láttuk a babácskát, nem hallottuk a szívverését, így talán valamivel könnyebb volt...

Málna, ő sima kórházi szonográfus volt, nem a dokim, neki sajna nincs uh készüléke. Itt még magán uh sincs, ahol a pénzemért kapnék egy pár jó szót, vagy időt a picivel való találkozásra. :roll:

Lányok, ma volt az első taccsom. :evil: Amit ma megettem -egy körtét és egy joghurtot- viszont is láttam az előbb. Olyan éhes vagyok, de nem tudok rágondolni se a kajára...
csillag25
 
 


pumipumi..uncsi.....viccelsz????Úgy irigyellek,h csak na!!!
1:Róma életem városa.Imádok mindent,ami olasz.Ott voltunk nászúton és azóta odavágyom.
2:olyan kajákat eszel,amiket én minden nap megennék.Imádom olvasni és sárgulok.Párod séf????
3:a nászutad az nem egy filmbe illik,hanem kettőbe :lol: fantasztikus.

Kép Kép
meli1118
 
 


Üdv az újaknak! Már lassan kezdem elveszíteni a fonalat! :wink:
M&g! Igen, a 9. héten volt a missed ab-om, de azért mert addig vártak, hogy legyen szívhangja a babának. Ami sosem alakult ki.
Szuszó! Én is nagyon sajnálom!!! Remélem mihamarabb újra sikerülni fog.

Nem is tudom mit akartam írni. Teljesen elfelejtettem! :cry:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


pókica: Nem csodálom,hogy elveszíted a fonalat :D Én csak tegnap jöttem közétek, de én meg felvenni nem tudom a fonalat, mert olyan sokan vagyunk. Ami persze csodás,hogy ilyen sok karácsonyi baba lesz, de olyan nehéz követni Benneteket. Na, de azért majd igyekszem ám!! :lol:

fmelinda!!!!??? Nagyon várlak a jó hírekkel!

Kép
she76
 
 


Melinda, várunk nagyon a hírekkel! Remélem még itt tudok lenni amikor jössz, mert a férjem mindjárt kitúr a gép elől, mondván én egész nap itthon voltam, gépezhettem. Igaza van. :oops:
csillag25
 
 


Sziasztok!

Ha megengeditek, én is csatlakoznék a csapathoz.
A 2. babámat december 1. hetében várom. Most kezdtem el nézgelődni a neten "sorstársak" után.

Kedves Szuszó!
Olvastam a bejegyzésedet és nagyon sajnálom! Nem vagyok nagyon otthon ezen a téren, de az, hogy nem látott semmit a doki nem azért volt esetleg, mert méhen kívüli volt a terhességed?
Nálam úgy néz ki, hogy egyelőre a 2. terheség is simán megy, én egyelőre nem érzek különbséget, bár most egy újfajta terhesvitamint szedek, a Femibiont, amivel kicsit könnyebb (nincs aluszékonyság, hányinger, stb.)
Te szedtél valamilyen vitamint? Azt mondják, hogy az sokat segít a szervezetnek felkészülni a terhességre.

Szép napot mindenkinek!
Tüncianyu
tüncianyu
 
 


Itt vagyok! Igazad volt endaaj itt tényleg nem nézik a szívhangot még ilyenkor! :cry: Kaptam beutalót vérvételre, kiállította a kiskönyvet, vérnyomást-,súlyt- mért és ennyi!

Szuszó nagyon sajnálom,és jó ,hogy így állsz hozzá!

Melinda merre jársz?
Vendég
 


Bocs...üdvözlöm az újakat! :D
Vendég
 


Sziasztok! Bocs,jhogy ilyen későn jelenkezem, de délután még bevásárlókörúton voltunk. Szóval jó híreim vannak. 5 mm-es a babánk és már van szívhangja. Fantasztikus volt hallani! Azt mondta a doki hogy 6 hetes vagyok, ugyhogy majd vonalzót is átírom!
Vendég
 


She! Nekem 27-én volt a a beültim. De nekem is tolódott a sárgatestek miatt. Én mensitől számoltam a 7 hetet, de akkor ha a doki mondja akkor 6 hetes!
Vendég
 


melinda!Gratulalok a picurhoz...ugye milyen jo hallani ahogy duborog a kis szive? Azert kar, hogy megsem vagyunk egy idosek...de a lenyeg, hogy meglesz a picur...legfeljebb egy hettel kesobb. VAGY KI TUDJA?
Jo reggelt az osszes tobbi kismamanak is, hogy vagytok ma? Remelem, ez lesz a kajalos napotok :) En meg mindig remekul...kiveve, hogy hajnali 4-tol nem vagyok almos. Most reggelizem, aztan vissza az agyba. kesobbjelentkezem, mar van netem, ugy tunik :):):)

Kép
pumipumi
 
 


Jó reggelt!
Melinda gratulálok a kis babszemhez :) elvileg egyidős vagyok én is veled, de ma este kiderül a turpisság, hogy valójában mekkora a babom.

Kép
Kép
Kép
endaaj
 
 


Sziasztok!

Laura vagyok a 2008. decemberi kismamis topikból. Néha olvasgatlak benneteket, ha nem bánjátok, szinte az ember újra átéli a babavárás izgalmait a ti történeteiteken keresztül.

Szuszó! sajnálom, ami veletek történt, kívánom, hogy mielőbb újra a várandósok táborához tartozz és legyen a kisfiadnak tesója!

Málna! Mi is együtt voltunk terhesek a hugommal, az ő kislánya szeptember 17-én született, az én kisfiam december 4-én. Édesapánk volt a világ legboldogabb és legbüszkébb embere!

További jó babavárást! Ha van valami kérdésetek, nyugodtan írjatok a mi topikunkba is, hátha tudunk segíteni! Üdvözlettel: Laura

Kép
Kép
szeles4
 
 


Melinda! Gratulálok a szívhanghoz! :D
Tulipános! Igen, ilyenkor még csak a szokásos súly, vérnyomi, ilyesmi mérések vannak, ezért tolom én is az időt, majd a következő vizsgálat után megyek. De legalább megvan már a kiskönyved! :D Az a sima fehér van most már, ugye? Nem a szép babaképes színes.

Tüncianyu! Üdv köztünk!!! :D Voltál dokinál? Pontosan mikorra vagy kiírva? Nem csinálsz vonalzót? :wink:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Melinda gratulálok!
Jó,hogy hallhattad a pici szívét! :D

Szia pumipumi,jó,hogy rendbejött a géped!Ma reggel kivételesen én is ettem(én nem nagyon szoktam alapba sem)! :P
Jól hangzik a husi amit írtál...sütőben sütős!Lehet,hogy majd kipróbálom!
Én hétvégén töki-pompost sütöttem...pizzaszerű tésztára tejföl,szalonna,hagyma,sajt!Én nem szeretem,de a párom és a gyerek nagyon!Én sima pizzát csináltam magamnak.

Jaj nekem is azt mondta a védőnőm,hogy nem dec.18. hanem dec.20. a várható szülés...!Egyenlőre hagyom így a vonalzóm!
Vendég
 


Pókica igen...a sima fehér van!Csodálkoztam is a "sok" színes könyvecske után!Hogy vagy ma?
Vendég
 


En is akarok ilyen kis konyvecsket...itt persze nincs, leven, hogy a terhesgondozas kifejezes sem letezik. majd megprobalom szuleimet ramozditani a dologra :) nagyon szupi lehet egyszerre terhesnek lenni egy csaladon belul. A hugomek is probalkoznak, talan fel eve, joval elottunk kezdtek, de meg semmi, pedig olyen jo lenne. Igy legalabb nem lesz gond, hogy karacsonykor hol lesznek a szulok :) SZerintem most mennek is kivizsgalasra, mert emlekszem, hogy a parjanak voltak prosztata-gondjai.
Egy sima dokihoz nekem is el kene mennem...vernyomas, suly, mellvizsgalat...semmi ilyesmi nem tortent :( Azert nem rossz ez a vedonosdi, itt nagyon hianyolom. Nekem a szivhangot ugyanazzal a geppel lehetett hallani, amivel az Uh-t csinalta, a baba kepe melle kinyomtatta annak szinuszgorbejet is...pedig szerintem eleg ocska kis szerkezet.
Tulipanos!Az a kaja is tok jol hangzik, most jol bevagnam, pedig a tejfol megs zalonna egyebkent szoba sem jon...de a paromnak tuti bejonne :):) En most keszulodok kilencoraizni :):)

Kép
pumipumi
 
 


Én is a tesómmal együtt terheskedek 8) Ő októberre van kiírva

Kép
Kép
Kép
endaaj
 
 


Kép



Lányok! Itt a táblázat! Ismét kérem, ha valami nem stimmel, szóljatok, illetve kérem az frissen csatlakozottak, hogy a hiányokat írjátok meg!

Remélem mindenki jól van, és túl van már egy kiadós reggelin!
Vendég
 


29 éves Budapesti lakos vagyok 8)

Kép
Kép
Kép
endaaj
 
 


Sziasztok! Nem hiszem el, írok egy jó hosszú hozzászólást erre kiírja, hogy nincs kapcsolat és huss el is veszett. :evil: :(

Remélem ez már menni fog. Melinda én is gratulálok a picurhoz és a szívhanghoz. Én is úgy hallgatóznék már, de még olyan messze van két hét. :shock: Néha eszembe jut, hogy előbb is be kellene kukucskálni a pocakba, de a férjem lebeszél az ilyen akciókról. Igaza van, mert lehet, hogy csalódnék és végigidegeskedném a maradék 1-2 hetet. :roll:
csillag25
 
 


Tüncianyu üdv itt, és bocsi, kihagytalak a táblázatból. Kissé szétszórt vagyok mostanság :o
Javítom, utána jövök a frissel.

Üdv. Gabi
Vendég
 


Én mostanság csak túlélem a délelőttöket, mert azt várom mikor könnyebbülök meg. Nagyon éhes vagyok, de rá sem bírok nézni a kajákra. Már csak azért eszem, hogy akkor legalább megfordul, kijön és utána nem gyötör a hányinger, fellélegezhetek.
csillag25
 
 


Sziasztok!!!

Ha nem gond,én is itt vagyok,beírsz majd a táblába,m&g???
Köszi!!!
Ma megyek dokihoz,szorítsatok nekem!!!
Köszi!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Melinda

GRATULÁLOK!!

Nem irigylem senkitől a rosszulléteket, de megnyugodnék, ha néha nekem is lenne valami... :oops:
Tiszta hülye vagyok. Ma reggel megint teszteltem, de most Clear Blue-val...Elég egyértelmű az eredmény :wink:
Előveszem, nézegetem...Taperolom a cicimet, mert az most mintha kicsit érzékenyebb lenne... :shock: Még jó, hogy tök egyedül vagyok az irodában: lol: :lol:


Meli

Nagyon drukkolok!!Mikor mész?
Én holnap, 17 órára... :!:


m&g

Köszönöm, hogy betettél a táblába. Holnap, az orvos után nyilatkozok az adatokat illetően :wink:

málna2162
 
 


szorítunk

Kép
Kép
Kép
endaaj
 
 


Meli természetesen, és bocsi, hogy téged is kihagytalak! Hétvégén megszaporodtunk :D én pedig mint írtam, szétszórt vagyok!
Szorítok a dokihoz!


Melinda örülök, hogy a babátok jól érzi magát!


Üdv. Gabi
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Gabi! Nagyon jó a táblázatod! Már ugyis néha nehezen követem hogy ki mikor, stb... Amugy én 31 éves vagyok.

Köszi a gratulákat mindenkitől!

Pumipumi! A képeid...... Hát nem semmi!!!!!!!!! :D :D :D Nagyon nagyon jóóóóók!!!!!! Egyébként valahogy így képzeltelek el!!! :)

Szuszó! Most olvastam csak vissza. Rettenetesen sajnálom. Tudom én is már sajnos hogy mit élsz át! :cry:

Meli! Üdv közöttünk! :) Várunk ma a hírekkel!!!!

Tüncianyu! Téged is üdvözöllek!

Endaaj! Este mész dokihoz? Akkor várunk vissza utána!! :)
Vendég
 


Remelem, mindenki jol bekajalt :):) ne haragudj csillag, tudom, hogy ez nem vicces, de jot mosolyogtam azon, amit irtal...marmint hogy eszel, kihanyod, igy legalabb nincs tobb hanyinger. Ha nincs hanyingered, miutan hanysz, miert nem eszel rogton ujra? az talan bent maradna, es legalabb rovid ideig hatha jobban lennel. Amugy 6 hetesen es 4 naposan szerintem mar nem csalodnal a dokinal...en is ennyi voltam csutorokon es csak ugy uszkalt ott a picur...:):)
Meli! nem kell irigyelned...a romaiak mind Budapestre vagynak :):):) Amugy nem sef a ferjem (anyum es ocsem igen), de mindketten imadunk fozni...most idom is van :):)
gabi!Ezer koszonet a tablazatert, mar en sem birnam kovetni, akik ujabban csatlakoztak...aztan majd a hosszu honapok alatt ugyis meg almomban is a ti nevetek lesz :):):)
malna!eleinte en is aggodtam a tunethiany miatt, de aztan rajottem, hogy butasag azert paraznom, mert jol erzem magam...neha ez is megesik, itt is vannak tobben, akiknek az elozo terhesseg ilyen volt. Persze megnyugodni majd akkor fogsz, ha meglesz a szivhang...a "bizonyitek" :):)
melinda!Azert kar, hogy par nappal kesobb jarsz, mert akkor most nincs kinek leirni, hogy mi tortenik a picurral. Emlekszem, ez elejen irtam meg valakinek, de mar nem emlekszem...figyelmeztessetek nyugodtan, sokszor rongy az en agyam is :oops:

Kép
pumipumi
 
 


Ja, Gabi!En 29 eves vagyok.
Nna elmegyek a napi setara, ami szenvedes lesz, mert hideg van es esik az eso...de utana ugyis rogton bezuhanok az agyba...ti alszotok nap kozben? marmint akinek van lehetosege...en nem birom ki ebren az egesz napot. aztan persze hajnalban mar kukorekolok :):)

Kép
pumipumi
 
 


Fáradtság nálam is előjött, de napközben nem pihenek. Érdekes lenne munkahelyen :) de otthon sem hétvégén. Úgy hiszem, december után viszont már fogok a babával együtt aludni napközben is.
Séta esőben? Brrrrrr, itt süt a nap, kellemes 20 fok van, csak nagyon fúj a szél.

Ma még Pókica nem jelentkezett, de Nóna is régen volt itt. Ők is a rendszeresen jelentkezők közé tartoznak, mint mi. Remélem, jól vannak!

Üdv. Gabi
Vendég
 


Lányok ki megy ma dokihoz?

Pumipumi! Nagyon tudatos kismama vagy!!!!! :)
Vendég
 


Gabi megváltoztattam a vonalzómat az aktuális adatokra amit a doki mondott. :)

Csillag! Tulipános! Most veletek lettem egy idős terhes!! :) :) :)
Vendég
 


sziasztok
én is decemberre várom 2. babámat.csatlakozhatom?
7+1
anitaaa03
 
 


sziasztok
én is decemberre várom 2. babámat.csatlakozhatom?
7+1
anitaaa03
 
 


Szia Anita!

Természetesen csatlakozhatsz, mindenkit szeretettel és érdeklődve fogadunk.
Ha már 2. baba, akkor az elsőről mit lehet tudni? Örülnénk, ha vonalzót is készítenél.

Üdv. Gabi!
Vendég
 


Szia Gabi!
Itt vagyok, meg vagyok, most jöttem!
A délelőttöm megint nagyon szörnyű volt, már számolom visszafelé a napokat, ha minden igaz, már csak ez a hét lesz ilyen borzalmas, utána már sok kismama azt írja, mindig egy picit jobb lett. Egyébként talán mintha már nekem is, hiszen ma tudtam ebédelni! Az igaz, hogy most fejeztem be és már jócskán benne vagyunk a délutánba, de még mindig jobb mint az egy héttel ezelőtti este 7 órás estebéd! :)
Ma reggel megmértem magam. Nem hittem a szememnek, ugyanis visszaálltam az eredeti súlyomra. :shock: Pedig még mindig alig eszem...
Ti nem vettetek észre súlybéli változást?

A mai dokilátogatóknak szurkolok és az újakat pedig sok szeretettel üdvözlöm! :D

A táblázathoz: 32 éves vénasszony vagyok! :lol:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Pókica! Én ha jól vagyok akkor szinte egész nap eszem- és ez látszik is, plussz egy kiló! :( Én ma eddig egész jól voltam,de nekem nem törvényszerű a reggeli vagy a délelötti émelygés. Én nagyon sokszor este vagy éjszaka. Drukkolok neked is hogy már ne sokáig tartson!

Anita! Üdv a fórumon!

Akkor ma nincs is orvoslátogató?
Vendég
 


Csillag : jobbulást neked...a keksz sem segít?

Gabi : Én 29 éves vagyok,és köszi a táblázatot!

Meli1118 : írj ha megjöttél a dokitól!

Málna : hát igen vicces lenne,ha valaki benyitna az irodába öncicifogdosásod közben!

Anitaa: szia közöttünk!Dokinál voltál már vagy még nem?

Fmelinda : Meli megy ma dokihoz egyedül szerintem!Amúgy én is az esti émelygős vagyok inkább!

Pumipumi : Jó lenne délutánonként aludni de Nyafek úr nem igazán hagy...tuti akkor ébred fel mire elaludnék...s amúgy is nagyon morci vagyok ha délután alszok! :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: