Új privát üzeneted érkezett!

Tünemény!

Az RH összeférhetlenség csak akkor lenne fontos ha neked RH- lenne a vércsoportod, és Apáé RH+. De akkor is csak úgy, ha a baba is pozitív lenne.
Mint nálunk is. Én a Rh-, Apa 0 Rh+, és Beni tőle örökölte: 0 Rh+.
De szülés után kaptam anti D injekciót, így most is minden rendben lesz szerintem. Bár még nem volt ellenanyagszűrésem, de majd csütörtökön megkérem a szülésznőmet vegyen vért is.
Vendég
 


Köszi Cat! igy már értem ezt is. Remélem nálad a vérvétel jót mond majd!

Kép
tünemény
 
 


És íme az ígért képek. A nagy részük még nincs feltöltve a gépre, kiválasztottam 3 tengereset és egyet, ami tegnap készült a pocakomról :lol:

Ez egy naplementés kép:
http://kepfeltoltes.hu/view/080915/P907 ... es.hu_.jpg

Egy tengeres:
http://kepfeltoltes.hu/view/080915/P907 ... es.hu_.jpg

A pocakom és a tenger: Itt még alig látszik valami, senki nem veszi észre, csak aki látott előtte is :lol:
http://kepfeltoltes.hu/view/080915/P907 ... es.hu_.jpg

És a tegnapi pocak:
http://kepfeltoltes.hu/view/080915/P914 ... es.hu_.jpg

Kép

Kép
sildi83
 
 

 
 

Ildi! Szép pocid van, és tényleg látszik :D :D :D a naplementés kép is nagyon szép, elhiszem hogy tetszett a hely! Legalább a baba is volt az első 'nyaralásán' :D :D és még simán beleférsz a menyasszonyi ruhába, mert tényleg még nem olyan nagy :D :D

Kép
tünemény
 
 


megvannak a képek :D :D :D ime a kis Foltocskánk
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


tegnap a pocim
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Mincikénk és Dinamónk egy bőröndben
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

apával
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu[/img]

Kép
tünemény
 
 


Sildi és Tünemény!

Nagyon jók a képek!
Én pedig irígy vagyok, hogy Ti ilyen vékonyak vagytok. :oops:
De majd egy év múlva én is! :D
Vendég
 


szaisztok.

sildi:

jók a képek :lol: :lol: :lol: a naplementés írtóra tetszik.

poci kép is aranyos.éredekes neked is és tüneménynek is mennyire másképp nő a hasatok.nekem a mellem allatt is megnőtt,teljesen olyan mintha már nagyobb lenne a baba.gondolom ez annak is köszönhető hogy nekem 2.baba.vagy fene tudja.

tünemény:

édes a maszatod. :lol: :lol: :lol:
1 hét múlva én is teszek képet a babumról.csak már tartanánk ott :roll: :roll: :roll:

igen az a lényeg hogy túl vagyok rajt. :lol: :lol: :lol: :lol: jól emlékszem ugye hogy az AFP az 16 hetesen van?
akkor nekem mikor kell mennem ha szombaton töltöm?

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike!

AFP betöltött 16. héten van. Tehát ha szombaton töltöd be, akkor következő héten valamikor.
Szerintem kérdezd meg melyik napon veszik le, mert például a Péterfyben csak kedden lehet.
Vendég
 


cat:

köszi.
nem tudok róla hogy itt csak ezen vagy azon a napon vennék le.asszem Patriknál a doki mondta mikor menjek.akkor gondolom most is az lessz.

Kép
Kép
ettike
 
 


Nem volt még időm visszaolvasni mindent tegnap óta, olyan sokat írtatok! :lol:
Ildi!!! Örülök, hogy jól érezted magad!!! nagyon jók a fotók, és ahogy látom, a te pocid is olyan szépen alakul!!!!!!!!!!!!!!!!!
Amit kinéztél (babakocsi), nekünk Marci fiammal (7éve) ennek az elődje volt, és én rettentően meg voltam vele elégedve. Most is azt használnám, ha nem fakult volna meg az anyaga (mert a teraszon tároltam kb 2 évig, amíg használtuk... (még most is tök jó, a hétvégi házunkban azt fogom használni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Annyi, hogy a miénk kicsit szélesebb fekvőterületű volt, de még nem volt ilyen speciális az öve, és ilyen szép a "borítása".
Szóval ajánlani tudom!!!
Amennyiben nem többfunkciósat veszünk, akkor én is ilyet fogok!!
Mennyi kerül?

Még írok, ha végig olvastalak titeket, de mennem kell a fiamért az iskolába. Majd megtudjátok ti is nem sokára!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
eda7
 
 


Tünemény: Nagyon jók a képek, remélem ma én is kapok az orvosnál a Babóról :)

Eda: 30 ezer körül kerül, legalábbis én e körül láttam. Sajnos sokkal többet nem is nagyon tudnánk rászánni. Találtam a Pierre Cardinok között szélesebb fekvőfelületűt is, azt venném, csak az a baj, hogy nem lehet vízszintesig lefektetni.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Ildi!
Tényleg? Nekünk a széleset azt teljesen vízszintesre lehetett, nekünk akkor az volt a legfontosabb. Akkor úgy látszik, hogy azóta ezen változtattak... Kár... Azonban az ár az nagyon jónak tűnik! Hidd el, nem fogsz benne csalódni, jó választás!!!
Úgy látom, a párod imád fotózni, ez látszik a képeken, nagyon művésziek, rettentően tetszenek!!!! Az enyém sajnos utál...
Azonban a fiam alapfokú művészeti iskolába jár, és majd 3.-tól lehet választani, hogy milyen irányban indul, ő valószínű, hogy a fotózást fogja választani, és ez nekem is jól jön majd, mert én is imádok fényképezni, csak sajnos eddig még nem volt időm iskolába elmenni. (most már így nem is kell!)
Azonban az ár az nagyon jónak tűnik! Hidd el, nem fogsz benne csalódni, jó választás!!!

Lányok, a pocikon már látni! annyira élvezem én is!!!
Azt olvastam, hogy (a 10-11. hét környékén) narancs méretű a méhünk! Alap esetben mandarin.

Én október 20-án töltöm a 16.-ot (akkor leszek 16. hetes), és a dokim előre már arra a hétre írt is egy "beutalót" a védőnőnek! (majd neki kell az igazi beutalót megírnia)

Cat! Nagyon pozitív a hozzáállásod a cukor témához, ezt másnak is így kellene!!! Ügyi vagy!!! A súlyod miatt pedig ne izgulj, hiszen még Benjámin is 2 éves múlt... Majd a második, vagy harmadik után! Majd akkor visszamegy!
:lol: :lol: :lol:
Ettike! Nálunk egész tűrhetőek a járdák, vagyis még 7 éve nem volt gond...
:? :? :?

Kép

Kép
eda7
 
 


Sziasztok Kismamik!Ma voltam dokinál jól lecseszett mert állítólag 2kg híztam,de szerintem nem na mindegy.Holnap mennem kell ultrahangra mert azt mondja kisebbnek érzi a babát mint ahány hetes,ugy hogy holnap kiderül 10hetes vagy nem.El döntöttük,hogy a 4-es down kór tesztet választjuk.Kértem a védönőtől ultrahangos csekket,de ez a 2kg nem vagyok vele kibékülve.Nem ehetek azt amit megkívánok,ez nagyon rossz lesz.Valaki emlékszik rá mekkora a baba 10hetesen? Ildi:aranyos a pocakod :D Cat:Ne aggodj nem vagy egyedül,aki irigykedik a sovány kismamikra! :oops: Tünemény:Gondolom milyen jó volt látni a babust a monitoron,holnap megyek én is remélem minden oké lesz.

Kép
kriszti81
 
 


Kriszti!

Ezt a táblázatot mindig meg tudod nézni, ha érdkel:

http://www.mamanet.hu/modules.php?name=Text&tid=8
Vendég
 


Sziasztok!

régebben már voltam fenn,akkor újságoltam nektek,hogy két csíkos lett a tesztem,azóta már dobogó szívű kisember nővekszik a pocakomban.

a héten vagyok a 10.hétben ,elvileg 04,16 ra vagyok kiírva,már voltam védőnőnél.

Tudna valaki segíteni a vonalzó elkészítésében?

Bajcsyban nem tervez szülni valaki?

első babámat várom,így sok mindenről nincs fogalmama,remélem majd tőletek sokat hallok,

Andy
békefiné
 
 


Andy!

Örülök, hogy minden rendben van veletek!
Kérdezz nyugodtan, mi pedig ha tudunk, válaszolunk.

A vonalzóhoz:

Nézd meg melyik tetszik, és kattints rá. Általában odavisz arra az oldalra ahol készült.
Ott az utasításokat követve meg tudod csinálni a sajátodat.
Aztán a felső sorban a legördülő menüből válaszd ki a profilt.
Ott az aláíráshoz kell beilleszteni a BBCode-ot, amit a vonalzó elkészítése után kaptál.
Fontos még, hogy itt a BBCode legyen bekapcsolt állapotban, és amikor megírod a hozzászólásod az aláírás hozzáadása mellet ott legyen a pipa.

Remélem érthető volt. Ha nem, akkor nyugodtan kérdezz!
Vendég
 


Sziasztok Csajocskák!

Megint voltunk uh-n, a Nyirő kórházban, hát ez sokkal jobb, mint a körzetiben! Most már nem 15mm-t, hanem 20,6mm-t sőt 22,5mm-t is mért!!Azt mondta, hogy a végén itt fogok most megszülni, ha igy nő! :lol: :lol: ja és most már megint 8+4vagy 5naposak vagyunk!

Kaptunk 5 sztárfotót is!!! már van kis kezecskéje és lábacskái, meg szikhólyag, jajj és olyan jó volt! hasi uh volt egyébként! 3hét múlva mehetünk megint, de mondta, ha fotókat akarunk akkor mehetünk korábban is :D :D :D

szóval áprilisra nem tervez szabit, ez jó lesz nekem, igaz jó 150-be fog kerülni majd a szülés itt, de nekem tetszett a kórház, apának is, jó az orvos, és pont mikor odaértünk kezdett egy császárt, 5.40-kor, és 5.50-kor már kint volt a picur (láttuk, mikor kihozták, megint elbőgtem magam, olyan kis édes csöppség volt, és picit nyekergett is) utána nem sokkal már hivott be minket uh-ra. egyébként mondta hogy ő a természetes szülés mellett van, ennek örülök, mert én is ezt szeretném...szóval most már tudom, hogy jó kézben leszek...

Andy, gratulálok a dobogó szivecskéhez! Jó ez a csapat, mert legalább együtt megyünk át az élményeket, és van aki tanácsot tud majd adni örömben/nehézségben.

Kriszti, engem is félremért a védőnő...64,1kg, itthon meg állandóan 62,7 körül vagyok! lehet hogy nehezék van rajta!!! :lol: :lol:

nem érdekel milyen idő volt ma, ez volt életem eddigi legcsodásabb napja!!!

Kriszti! rendben lesz minden nálatok is! próbálj te is fotózni!!! olyan jó nézni őket, főleg mikor már növögetnek is!

szépe estét mindenkinek!
puszi
Era

Kép
tünemény
 
 


Szép estét!

Voltunk uh-n. A fantasztikusnál is fantasztikusabb volt!!!!!!!!! Egy csomószor átváltott közben 3 d-re, egyszerűen csodálatos élmény volt. 4,76 cm a kicsi Drága, megvan mindene, nyaki redő rendben és én annyira boldog vagyok!

Ezen a linken megnézhetitek a mozgó 2 d-s felvételt:
http://www.youtube.com/watch?v=VdyBJYi9qu8

Kép

Kép
sildi83
 
 


Szia Ildi!!! Gratulálunk! Most néztük meg apácskával! Olyan mintha boxolna a picurod! Micsoda kis mozgékony volt, és már jó nagy! Örülök, hogy rendben találtak mindent! Nektek is szép napotok volt akkor!
szép álmokat!

Kép
tünemény
 
 


Sziasztok, most csak egy táblára van időm, ha vmi nem jó, szóljatok.
Kép

Kutyafuttában visszaolvastam, a szoptatós párnára reagálnék: Brendonból sztem alapból csak nézelődni érdemes, az ottani ár töredékéért lehet ilyen párnát rendelni a www.szopiparna.hu oldalon és csak jókat hallottam róluk.

A többire majd holnap...



Kép

 
 


Sziasztok, nem szeretnék zavarni, de eladnék pár dolgot, amik nekünk nem kellenek mégsem, de esetleg valaki vágyik rá. Árban megegyezünk szerintem...

Suttogó 1.
Suttogó mindent megold
Chicco go kenguru
captiva kuka (ki sem bontottam, sokan szeretik, de én textilpelusozom végül)


bocs, ha zavartam, sok boldogságot nektek!

lolka_zs
 
 


Tünemény: Igen, nagyon jó napunk volt és örülök, hogy Ti is láttátok a Babátokat és hogy szépen növekszik.

Mó: Nagyon szuper a táblázat, köszi, hogy beletettél. A szoptatós párnás linknek is nagyon örülök, minden megspórolt forint számít.

Felteszek egy tegnap készült 3D-s képet, végre sikerült megváltoztatnom a kiterjesztését:

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Kép

Kép
sildi83
 
 


Jó reggelt!!!

Emmus, tőle szokatlan módon- még durmol, így most tudok jönni. 8)

Ildi: nem semmi, h milyen formás manód van már! És gratula a jó eredményhez!
1 hónap múlva ha ügyes a szonográfus/ doki és a béb is akarja van esély rá, h kiderüljön a neme is!!!!
A Bergon jó nagy, széles kocsi, annak minden előnyével és hátrányával. Az ára 50e körül van. Ha érdekel: www.bergon.hu
Nagyon jók a nyaralós képek!

Tünemény: a te babád is hatalmasat nőtt! Muti a képeket!
Doki monda, h ennyi lesz a szülés?! :roll:
Emma 12 hetesen kb 6,5 cm volt, ha ezzel segítek valamennyit! JA, amúgy az én múlt heti UH-m ugyanígy néz ki!

Cat: hol van ez a cuki, ahol finom diabetikus sütiket csinálnak? Apósom cukorbeteg, néha jól jönne egy ilyen hely!

Ettike: elhiszem, h dühös voltál a várakozás miatt! :x Legalább le tudtál ülni?
Nem nehéz megcsinálni a tortát, küldjem a receptet? Anyukádnak is szülinapja lesz?

Dobok egy képet a kis lustimról: :lol:
Kép

Mó: mekkorák a bébijeid? Nem emlékszem, h lettél volna dokinál mostanában, vagy most mész valamikor? :roll:

Zsu
svs
 
 


Zsu!

sütik:

Cédrus piacon a Süteményházban lehet megrendelni és venni a sütiket. Őrs Vezér terénél van a Fehér úton.
Vendég
 


sziasztok.

Ildi:

olyan fantasztikusan jó volt megnézni az uh-os felvételt :lol: :lol: :lol: :lol: még pityeregtem is.........
édes ahogy kalimpál.öröm lehetett a dokinak méricskélni :lol: :lol: :lol:
akkor kb az én fiam is így mocoroghatott annó.sajnos a 12.heti uh nál nem láttuk mert a rendes szobát ujjították és ahol akkor csinálták nem volt tv a falon.de most látni fogom én is.már ugy várom.

ja van egy p.c. babakocsi ami széles is és vizsztintig is dönthető,áttfordítható tolokaros.37000 ft köröl van.
Kép


Patrik 12+4 naposan volt 63mm-er.kivi vagyok tesó mekkora.

Zsu:

igen most lessz anyum szülinapja 24.-én.apumé 10.-én,anyósé meg 14.-én volt.+2 dédinek is ebben a hónapban van a névnapja.szóval a szeptember nekünk anyagi csőd :lol: :lol: :lol:
apumét és anyumét eggyütt tartjuk valószinüleg most vasárnap üneplünk.én szerintem feketerdőt sütök mert az apumék kedvence.de a túrótorta recijét elküldheted megcsinálom én szülinap nélül is :lol: :lol: :lol:

Tünemény:

gratu a rohamosan növő babudhoz.képeket tegyél te is!!

Andy:

üdv.neked is gartu a dobogó szivű babádhoz.

a súlyotok azért is lehet eltérő mert otthol valószinüleg nem cipőstől és teljes menetfelszerelésben álltok rá,míg a védőnőnél(náunk legalábbis)igen.de amúgy ahány ház annyi féleképpen mérő mérleg.

bocs ha valakit kihagytam de párom bafogat hogy a lakást tegyem hirdetésbe,utánna babanetezzek.

Kép
Kép
ettike
 
 


Cat: az tök jó közel van hozzánk! Köszi

Hú, Ettike: jó kis eseménydús hónapotok lesz! Átküldöm neked, cserébe légyszi add meg a feketeerdő receptet!

Barackos túrótorta (én dupla adagot szoktam)
Hozzávalók
1/4 kg túró, 15 dkg kristálycukor 1 csomag vaniliás cukor, vagy igazi vanília. Kis víz, 10 dkg margarin, 3 csapott ek. zselatin.(v. 6-7 db.lapzselatin) barack befőtt vagy konzerv. Saját vagy bolti piskóta.
Elkészítés
A zselatint kis vízzel felfőzzük. (Én lapzselatint szoktam, azt a zacsi szerint kell elkészíteni) Kb 1,5 dl vízzel forrás közben felengedjük a cukrot és a margarint, majd levéve a túróhoz adjuk és jó alaposan elkeverjük, hogy habos, könnyű legyen. A zselatint hozzátesszük (lapzselatin esetén). A forma alját érdemes kibélelni folpackkal, hogy ki lehessen venni. Arra tesszük a piskótát és ha már elkezd megszilárdulni a túrós massza, ráöntjük. A tetejére tesszük a barackot, akár más gyümölcsöt is, és tortazselét.

Ugye, h nagyon egyszerű!

Zsu
svs
 
 


Sziasztok Kismamik!

Hű, de jó hogy gyarapszanak a fotók!! Hihetetlen hogy 11-12hetes korára már egész kisember formája lesz! És pár hét alatt majd a duplájára fog nőni! Tegnap este lefekvéskor pont ezen filóztam :D :D

Az 5 kisfotót beletettem egy minialbumba, hogy apa elvihesse a munkahelyre és megmutizhassa a kollégáknak. Holnap meg majd én mutatom meg unokatesómnak! Ha nem lesznek sokan az irodában, lehet hogy be is tudom majd szkennelni.

Zsu, Emma olyan édes pofikat tud vágni, ahogy a szemöldökét ráncolja! biztos mindenkit levesz a lábáról :D :D

Etti! Tényleg az a legjobb megoldás, hogy egy jó nagy bulit csináltok a családnak! Jó nagy tortával! És tényleg, a védőnő még a cipőmet se engedte levenni! :roll: :roll: de nem baj, legközelebb lazán öltözködöm, és akkor talán nem mér félre teljesen!

Olyan szopipárnám nekem is lesz, és jóval olcsóbb is mint az áruházas. Igy tényleg kiesik majd a szoptatószék is :D :D első lelkesedés után, kell várnom egy kis időt, és akkor belátom, igazatok van! Csak elsőre úúúúúgy megvennék mindent! :lol: :lol: és babakocsiból se a méregdrágát fogjuk venni, ez is tuti, mert már itt felvonultatjátok a megfizethető árúkat, és ezek is ugyanúgy meg fogják tenni! :D

Mó! Tényleg te mikor fogsz menni uh-ra? mert kiváncsi vagyok, hogy néznek ki ikrek a fotón! biztos jó lesz majd őket látnod!

szép napot nektek!

Kép
tünemény
 
 


Ettike: jaj de aranyos vagy :) Tegnap csak feküdtem és szinte egy szó nem jött ki a torkomon, amikor kivetítette a fara. Annyira rendes volt az orvos, hogy csinált egy pár 3D-s képet is. Annyira jó érzés volt számolgatni az ujjacskákat :) Annyira várom már, hogy azok a pici ujjak megmarkolják az enyémet.
Köszi a babakocsit, mindenképp megnézem az itteni boltokban majd.

Tünemény: Alig várom már, hogy feltett a képeidet :D Fantaszikus, hogy milyen ütemben nőnek, 3 hét alatt kész kis emberke lett. :D

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk mi is UH.-on, 23,9 mm-es a babánk, szépen fejlődik.Eddig még nagyon nem éltem bele magam (Ő egy kicsit nehezebben sikerült-lombikbaba), de most már elengedtek az intézetből, minden rendben.

Utónevek:

http://www.nytud.hu/oszt/nyelvmuvelo/ut ... oi2007.pdf
http://www.nytud.hu/oszt/nyelvmuvelo/ut ... fi2007.pdf

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Szia Viktu!

De jó, ti is annyi idősek vagytok mint mi! Örülök, hogy szépen fejlődik a picur!

Az utóneves táblázat meg nagyon jó lesz, köszi, ha fiú lesz, akkor biztos bogarászni fogjuk, mig egyezségre nem jutunk! :lol:

Olyan álmosság tört rám! már egy fél órája akkorákat ásitok, a főnök is mondta: nágyon fárátt (gyakorolja a magyart néha :lol: ) már alig várom hogy hazamehessek!!!

Kép
tünemény
 
 


Sziasztok!

Van pár eladásra szánt babacuccunk, az alábbi címen elérhető: http://www.teszvesz.hu/my_page.php?uid=9932539

Vannak rucik, kiegésztők, mellszívó, stb...

Pl:
0-13 kg-ig használható babahordozó, az EU szabványnak megfelelő R44/03-as besorolással!
Alul kis tároló doboza is van, ami praktikus, pl. odafér egy cumisüveg, vagy pár apróság :)
Nem egy nehéz darab, ezzel megkönnyítve a cipelést!
A képen nem látható, de megvan az övvédő is, tehát a vállnál sem sérti a pánt a babát :)

Mérete miatt megoldható a személyes átvétel Budapesten!

KépKép
Kép

Vagy:
Keveset használt (3-4x), gyönyörű játszószőnyeg! Csipog, zörög, csörög, zenél, tükrös, a babák álma :)
Ebből is többet kaptunk, így ettől megválnánk! Eredeti ára 15 ezer Ft volt!

Méretére való tekintettel Bp-en belül megtudom oldani a személyes találkozót, így postaköltséget spórolunk :)

Kép Kép
Kép Kép

Ha bármi kérdés van, vagy az ára érdekel, keress nyugodtan priviben, megegyezünk :)

Köszönöm, és bocsánat a zavarásért! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nici 2008.09.16 16:45-kor.

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Sziasztok!Hát lányok ami ma történt velünk azt senkinek nem kívánom.Tehnap irtam,hogy a dokim azt mondta kisebbnek érzi a babát mint amennyi a kora 10hét.Ma elmentem ultrahangra és megállapították a babánknak már nem ver a szívecskéje :cry: :cry: :cry: mindösze 22mm volt.Másfél évig szenvedtünk mire összejött és most meg ez lett.Azt mondtuk ilyen nincs.Csütörtökön megyek a korházba és nagyon félek.Egész nap csak sírok,szegény párom is nagyon oda van,már régóta vártuk ezt a kisbabát.Azt mondták 3hónapot kell kihagynunk,de kitudja utána mennyi idejére jön.Lányok mindenkinek sok sikert és szerencsét kívánok és vigyázzatok magatokra. Mó:A táblázatból vegyél ki,légyszíves. sok puszi mindenkinek.Remélem hamarosan újra jelentkezhetek nálatok.sziasztok

Kép
kriszti81
 
 


Kriszi!

Annyira sajnálom!

Ilyenkor nem lehet mit mondani, de hidd el, mi sejtjük mit érzel.

Három hónap múlva pedig ott lesz egy egészséges baba a pocakodban.
Vendég
 


Kriszti:

nagyon sajnálom. :cry: :cry:
drukkolok hogy mielőbb újra baba költözzön a pocidba.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Bejelentkezem, hogy még élünk. Benyaltunk egy gépvírust és újra kellett telepíteni a gépünket, de most már jó. Igyekszem visszaolvasni. Remélem mindenki jól van és növekszenek a pocaklakók!

Puszi: Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kriszti: jajj ne már! Ezt nem hiszem el. Hogy lehet ilyen veletek a sors? Nagyon-nagyon sok erőt kívánok nektek! És kívánom, hogy ha egészségileg és lelkileg is rendbe jöttök hamar kopogtasson a gólya nálatok! Ha van erőd jelentkezz. Puszi és vigyázz magadra!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kriszti! Nagyon sajnálom.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Kriszti81
Őszintén sajnálom! :cry:

Kép
tici
 
 


Kedves áprilisi babaváró kismamák!

Olyan jó olvasni Benneteket!
Soraitokat olvasva én is újra átélem a babavárás izgalmait!
Az én kisfiam április 4-én született, most már 5 hónapos a legény!
Kívánok Nektek minden jót, sok egészséget, türelmet a várandósság idején!
Élvezzétek ki nagyon ezt az időszakot! Pihenjetek annyit, amennyit csak tudtok!
Szeretettel
borakata
Vendég
 


Tegnap a hírekben volt szó az influenza elleni védőoltásról.
Még soha nem kaptam, de most elgondolkodtam rajta.

Mindenhol azt olvasom, hogy a terhes nők a fokozottan veszélyeztetett kategóriába tartoznak. Viszont néhány helyen hozzáteszik azt is, hogy ha lehet, akkor ne az első trimeszterben kapják meg az oltást, hanem még a teherbeesés előtt vagy a második trimesztertől.

Növeli a kockázatot az asthma és a cukorbetegség is. (Nekem ezek vannak.)

Ezek után azt hiszem konzultálni fogok a háziorvosommal és a nőgyógyászommal.

Ha az első trimeszter a 14. hét végéig tart, október második felében már akkor is megkaphatom az oltást. És valójában talán akkor is kezdik el itt Magyarországon adni.

Még az is lehet, hogy Benit beoltatom, ha megy majd bölcsibe.

Ti mit gondoltok róla?
Vendég
 


Kriszti! Őszintén sajnálom, hogy lehet az élet ilyen kegyetlen?! Kivánom hogy hamarosan megint a szived alatt legyen egy kisbaba. Erőt és kitartást nektek. Nagyon vigyázzatok magatokra. sajnálom. :cry: :cry: :cry:

Kép
tünemény
 
 


Cat én is tegnap gondolkoztam el az oltáson. Ha lehet akkor én is beadatom, mert én mindig elkapok egy virust télen. Bár ha még nem lehet, akkor nem lehet.

Tényleg ti szeditek a terhesvitaminokat meg a folsavat? Én átváltottam gravidára, de szerintem tegnap attól lehettem rosszul...most szedjem vagy ne szedjem??? az orvos azt mondta, most van elég zöldség meg gyümölcs, és nem olyan fontos hogy szedjem...mit gondoltok?

Kép
tünemény
 
 


cat:

én is mondtam páromnak hogy be kéne adatnom :lol: :lol: :lol: állítólag az eddigieknél sokkal veszélyesebb fajtája jön.
a héten én is beszélek a házidokimmal.úgyis mennem kell hozzá.

tünemény:

én úgy tudom hogy a folsavat a terhesség 12. hetéig kell szedni.akkora kialakul a gerinc és a folsav a nyitott gerinc megelőzésére van(legjobb tudomásom szerint)
én terhesvitamint külön nem szedek.vasat szedek még de azt pár éves korom óta.így is rosszak az eredményeim.
(Patrik születése utánn vért is kellett kapnom :( :( :( :( )

olyan hideg van hogy én hosszú nadrágban vagyok plussz pulcsiban és zokniban.és még így is fázom.folyamatosan meleg teát iszom.Patrikon is harisnya van body meg egy plüss kezeslábas.
és nelünk le is kell mennünk.....hogy mit veszek fel nem tudom.szerintem télikabátot,sapkát,sálat,hótaposót :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
ettike
 
 


Kriszti! Szomorúan olvastam mi történt Veletek :cry: Annyira sajnálom :( Sok-sok erőt és kitartást kívánok, hogy mielőbb egészséges, gyönyörű kisbabátok legyen!!!!

Én is elgondolkoztam tegnap a védőoltáson. Ha lehet, be is fogom adatni, valahogy sokkal nyugodtabb lennék.

Itt is meg lehet fagyni, már nem tudom mit húzzak még fel. Nagyon rossz ez, hogy minden átmenet nélkül fürdőruháról kabátra kellett váltani.

Megyek, megpróbálok enni egy pár falatot. Legyen nagyon szép napotok!

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sziasztok!

Mi tegnap óta fűtünk. :D Nálunk nagyon jó meleg van.
Vendég
 


Kriszti, nagyon sajnálom és sok erőt kívánok nektek!! :cry: Drukkolunk!!!!

Cat: tényleg mi is kaphatunk influenza elleni oltást? :shock: Lehet, h akkor én is elgondolkozom rajta. Mindenesetre Apa tuti beadatja magának, a munkahelye úgyis fizeti!

Tünemény: naponta egy elevitet, és 2 folsavat szedek, az utóbbit csak az első trimeszterben. Az én dokim szerint szedni kell végig. Emmával is szedtem és nem lett óriásbébi, szal nem aggódom emiatt. Ártani meg bizti nem árt némi extra vitamin. Szerintem..

Leköltöztünk Anyumékhoz, mert nálunk lakkozták a konyhában a munkalapot és nagyon büdi van! Remélem holnap hazamehetünk. :roll:

Zsu
svs
 
 


Zsu!

Biztosan jobb otthon. De a nagyszülők ilyenkor legalább Emmával foglalkoznak és Te pihenhetsz egy kicsit.

Én nem szedek terhesvitaminokat. Benivel sem szedtem.
Igaz, abban a hónapban amikor fogant elkezdtem szedni a folsavat (Femibion), de amikor elfogyott nem vettem újat.
A szülésznőm és az orovosom is az FLP vitaminokat szedik és pártolják. így én most is azt szedek. B12 és Calcium (ebben Mg is van) és zöldségtabletta illetve gel. Később pedig majd folyamtosan amire a babának szüksége van. Azt tudom, hogy Benivel kb. a 20. héttől szedtem a halolajat is. Nyugodt gyerek is lett. :D
Vendég
 


Jajj lányok már megint úgy himbálózik a gyomrom, igy a vitamint meg folsavat se tudom bevenni mert megint az lesz mint tegnap. és én eddig migrénes voltam, csodálkoztam is, hogy már hónapok óta nem jelentkezett semmi...erre tegnap este elkezdett fájni a fejem, a jobb oldala, (eddig a bal oldalon szokott jelentkezni) és ettől is olyan émelygősebb vagyok...francba megint mennem kell... :cry: :cry: :cry:

itt vagyok megint: elmondtam kolleganőmnek...ő örült neki, mondta h a többieknek még ne mondjam meg. megigérte h ő se fog mondani semmit...az egyetlen nő az irodában rajtam kivül, a virus után a következő kérdése az volt h nem vagy terhes??...elment nekem venni kakaóscsigát, és a folyosón megmutattam neki az uh fotókat...

nálunk is nagyon hideg van. legmelegebb a meleg zuhany alatt van, de persze az se tart örökké.

Kép
tünemény
 
 


Tünemény: ma reggel nekem is majdnem visszaköszöntött az a pár falat, amit nagy nehezen lenyomtam. Pedig igazán múlhatna már. Olaszországban azt hittem, hogy vége...Képzeld, én a dm-es pocakra kenős olaj illatát sem bírom :x

Ami a vitaminokat illet, én napi egy Elevitet szedek, az első pozitív teszt óta.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sildi83
Neked mikor kezdődött, hogy nem bírsz illatokat?

Kép
tici
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: