Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt lányok! hát picurkám egy adag hányással keltette anyukáját összehánytam a nappali szőnyegjét :oops: jött ahol csak kifért de nem bánom ami jó a babának az jó a mamának is :lol: érte mindent. Csöre: megkaptam köszike
erzsebet0312
 
 


Sziasztok! Nekem meg elmúlt az esti- reggeli émelygés. :) Valahol örülök neki, valahol meg nem. :) Biztos értitek. :lol:
Vendég
 


Picuranyu lehet, hogy csak átmeneti az enyhülés és ott lapul rókaúr a bozótban valahol:) Rám inkább csak oylan enyhe émelygés féle szokott rámjönni, hogy nehogy már totál jól érezzem magam. Az a baj, hogy az innivalóktól vagyok rosszul...de a citromos víz jó, én is szoktam inni!

Betti ágynyugalom szigorúan! Nem most lenne egy esedékes mensid? VAn akinek emlékszik a szervezete ezért ugyanúgy megjön, de a babának semmi baja nem lesz mellette!

Nálatok is ilyen gyengusz a labor? Egy hét alatt nem készült el a laborom...a Máv korházban délelőtt levették a vért, délután már a dokinál volt a papír...
VAlahogy nem vesz rá a lélek, hogy elmenjek a házidokihoz. Oylan egy kiálhatatatlan pasas, ráadásul mindenbe beleköt. Mátéval mikor mentem hozzá ekg-ra valamit talált és elküldött még szív uh-ra is..ott meg pislogtak nagyokat, hogy tökéletes az ekg-m..bárcsak mindenkinek iylen jó lenne... mindegy megnéztem a szívemet:)
Nektek nem lett magasabb a pulzusszámotok? Tudom, hogy terhesség alatt megnő főlég vége felé, de nekem már most 100-as a vérnyomim viszont alacsony...
katuska79
 
 

 
 

szia csajszik:) feliratkoznék közétek:)
most találtam ezt a topicot:) január 3-ra vagyunk kiírva:)
most csak ennyi, épp hazajött a lányom a suliból:) mindenkinek jó babavárást:)

Kép

Kép
rozsakatica
 
 


Hello lányok!

Mi is januárra várjuk a bébit, úgy néz ki, hogy valamikor a végére!
Elég régóta szeretnénk, sok mindenen túl vagyunk már, úgyhogy remélem Veletek izgulhatom végig ezt az időszakot.
Múlt héten voltunk uh-n, akkor 6 hetesen+ néhány naposan 4mm volt, és már van szívműködés is...

Vonalzót hogy kell csinálni???

szóval, most vagyunk a 7+4-en... Juhéjj!

Rókakoma nálunk is járt, de általában "csak" émelygek...Brrrr!

puszi, anna :lol:
madaran
 
 


na, talán

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Miért nem jelenik meg?? Valaki segítsen!!!
kissé béna vagyok... :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok Kismamik!

Üdv az újaknak, Katica,Anna!

Anna, én 6 hetesen +2 naposan voltam UH-n, nekem is 4mm-t mértek, dobogott a kis szive is :-) Holnap töltjük mensi szerint a 11. hetet, Bébike január 2.-án érkezik, ha Ő is úgy akarja :lol:
Én mához 2 hétre megyek a következő UH-ra, már alig várom, ott majd minden milyen más lesz, mint a 6 hetesen :-) Mivel a dokim a 12.héten szabin lesz, így már majdnem 13 hetes lesz, mire látni fogjuk :wink:

Betti: HOGY VAGY???
Katuska: Nekem toxoplazmával együtt volt 2 nap mikor érdeklődhettem labor ügyben

Picuranyu: reméljük, neked tényleg elmúlik, mert én is azt hittem hogy enyhül az émelygés, most meg majd' minden este rohannom kell :oops:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Üdv az újaknak!

A reggeli nekem is gyorsan visszaköszönt. A sárgaborsó főzelék viszont eddig tartja magát. :)
A vérvételek eredménye nekem is egy hét múlva lesz csak meg.

Betti, Vcrane hol vagytok.
Vendég
 


Eper! Kata! :lol: :lol:
a vonalzót hogy kell feltenni, hgoy látszódjon is???
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sikerült!!! :lol: :lol: :lol:
Elolvastam az első hozzászólásaitokat, ott találtam meg, Ti hogyan kinlódtatok vele.... :shock: Köszi...
Mi majd csak két hét múlva megyünk dokihoz legközelebb...már nagyon várom, hogy újra lássuk, hogy minden oké.
Bár, ha a rosszullétekre gondolok, nagy baj nem lehet, mert állandóan émelygek...Szombaton voltam a legsz.rabbul, semmi nem maradt meg bennem.
Hú, beszéljünk mársról...
:roll: anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Hanna :D csak 1 db papírom van a nődokitól...majd a védőnő ad kiskönyvet :D

Madaran, üdv itt! Én látom a vonalzódat, úgyhogy jól csináltad! :wink: Spontán babóca?

Katica, üdv Neked is! Úgy látom, pont egyidősek vagyunk :lol:

Hányósoknak kitartás...

Picuranyu, szerintem ne sajnáld rókakomát :wink: Nálam róka már nem járt pár napja, de azért a folyamatos émelygés bejátszik. Sőt, egész éjszaka fájt a hasam, remélem a gyomrom volt :roll:

Betti????????????????????? Hogy vagytok???????????????

Kata, ne is mondd! Mi is 2 hét múlva megyünk UH-ra...mikor lesz még az?! :D :?

Katuska, kezet foghatunk, én is az innivalótól vagyok rosszul, de főleg az ásványvíztől...a rostosat (na nem mindegyiket) jó hidegen meg bírom inni, meg a tejet. :D

Kép
vickybabe
 
 


Például arról, hogy el mertek-e menni nyaralni messzebbre vagy sem...
Nálunk ez most nagy dilemma, mert befizettük már az utat, amikor nem sejtettük, hogy lesz valaki a pocimban :lol:
Igaz, hgoy addigra betöltöm a 12. hetet (14-16.ban leszek), de mégis rizikós egy hosszabb autóút, nem??? 8) 8)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


hello Vickybabe :lol:
Igen, spontán babó :lol: 6 lombik meg miszösz után eccccercsakkk, amikor nem is számítottunk rá :lol:
ezért is a dilemma az utazással...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Madaran, szerintem ne aggódj az utazáson! Gondolom nem földúton mentek, majd szép nyugis tempóban vezettek aztán nem lesz semmi gond! Én csak tudom, a + tesztem másnapjának hajnalára szólt a világ másik végére a repjegyem...elmentünk... 8) És ott autóztunk még 5000 km-t :wink: Addigra már a rosszullétek is alábbhagynak :wink:

Kép
vickybabe
 
 


megnyugtatsz...sztem is elmegyünk... Attól függ, a doki mit mond :roll: két hét múlva...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Húúú akkor még egyszer gratulálok!!!! Gondolom el sem hiszitek még :lol: :lol: :lol: Megértem amúgy a dilemmádat, én is hazudnék, ha azt mondanám, hogy nyugodt voltam...de így utólag, kár lett volna lemondani...Egyébként nekünk is pont indult volna a lombik sikertelen inszemek után, amikor a babócánk beköltözött :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Teljesen igaz, amit írtál...
Meg, ha vmi nem oké, az itthon is megtörténik, még akkor is ha végigfekszem a 9 hónapot. Eleget tespedtem, kényszerpihiztem, amíg a lombikok voltak. Most valahogy nincs kedvem... :roll:
Egyébként is bicóval jártam, damilossal kaszáltam, amikor összejött. Sztem pont hogy szereti a kihívásokat... :wink:

de azért felelőtlen sem szeretnék lenni :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Betti
Pihenés, magnézium és egy pohárka finom bor...

Üdv az újaknak!

Mandaran
Ha nincs semmi gondod, akkor nyugodtan menjetek el... Mi is tervezünk nyaralást...
Vendég
 


Köszi vcrane 8) :lol: a biztatást...
talán még a bikinimbe is beleférek 14 hetesen, nem? Ki tudja? 8) a sós víz tuti, hogy jó, meg az úszkálás is. Szívesebben megyek bele, mint bármilyen medencébe.. most... :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


madaran: napra pontosan egy idős terhesek vagyunk amint látom gratulálok minden új kismaminak a vonalzóval még mindig kínlódom nem értem :roll:
erzsebet0312
 
 


Már nekem is megfordult a fejemben, hogy a gyerek egy kicsit megkönyörült rajtam, de most majd bekeményít úgy Isten igazából. :lol:
Vendég
 


SZiasztok, üdv az újaknak! Milyen szép sokan vagyunk már!
Nekem aza furcsa, hogy már van februrái topik is mikor még a saját januári babám is oylan új:)

MAdaran ki ne hagyjátok a nyaralást! Jövőre nem biztos, hogy elmentek majd...meg hát ez lesz az utolsó közös nyugis nyaralásotok! Akinek még nicns gyermeke annak ajánlom, hogy próbáljon meg minél többet kettesben lenni a párjával, elmenni vacsorázni moziba stb helyekre mert egy darabig nem lesz rá alkalom.
14 hetesen még simán bele fogsz férni a fürdőruciba én a 25. hétig majdnem teljesen lapos voltam, annyira volt csak hasam, mint amikor jól bekajálok.
katuska79
 
 


Sziasztok!

Üdv az új Kismamiknak!

Ne haragudjatok, hogy nem jöttem, de én el sem hiszem, hogy ilyen rosszul is lehet lenni. :(

Csajok! Valakinek lenne kedve egy táblát csinálni, csak, hogy tudjuk, ki hol tart?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Madaran: szerintem menjetek el nyugodtan:)
Mi most voltunk autóval Olaszországban, mondjuk nem mondom kicsit elfáradtam,de nem voltam különösebben rosszul...csak kitört rajtam az allergia :evil:

Picuranyu: Nekem a 6.hétig nem volt semmi bajom és utána tört rám a hányinger és gyomorégés de 1 hete újra semmi bajom

Ma voltam terhesgondozáson, jövő héten pedig vérvétel és EKG.
Ti mentek genetikai UH-ra?Ha igen akkor hova?
sahli
 
 


Sziasztok!

Rég írogattam. :) Szomorúan olvasom, hogy többeteknél vendég rókakoma, nagyon sajnálom, nekem az elmúlt 11 hétben szerencsére kb. 3 nap telt el enyhe émelygéssel. Azok is már nagyon rég voltak. Kitartás, már mindenki lassan, de biztosan közelít a 2. trimeszter felé. Az meg ugye sokkal jobb.

Olvasgattam, hogy volt utazás téma is. Mi is épp szállást keresünk augusztusra, akkor ugye 5 hetes terhes leszek és a Balaton északi partjára mennénk (ott vannak rokonok) de ott ugye elég dimbes-dombos, hegyes. Nem tudom, az úgy nem probléma-e. Hegyet mászni 5 hónaposan? Vagy ki sem mozduljak majd a panzióból? :)

Jövőhét keddre kaptunk időpontot 4D UH vizsgálatra (nyaki redő mérés) már nagyon várom!! Grr. Alig bírok várni! :D

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Bocs, elírtam, nem 5 hetes hanem 5 hónapos terhes leszek akkor. :)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!
Madaran: nyugodtan menjetek nyaralni!! Jövőre úgysem biztos hogy tudtok, mi is megyünk, július végén, repülünk, autózunk.....mondjuk amikor az utat lekötöttük még nem tudtuk, hogy így alakul az életünk (nem mostanra terveztük a bébit:-)).
Szóval szerintem addig menj amég tudsz egy fél éves babával sokkal meredekebb lesz a téma. SOk pihi, jó kaják, nem fog ártani...
szerintem :wink: .

KépKép
peni
 
 


Sziasztok!
Mi is megyünk nyaralni, igaz idén csak Hévízre, akkor fogom betölteni a 12. hetet. Remélem a doki nem fog eltiltani a strandolástól. :( Amúgy meg már nagyon várom. :)
Vendég
 


Aida
Ha nem a klasszikus hegymászásra gondolsz, hanem laza sétára akkor nem kell bezárkózni!

Mi Mallorca-ra fogunk menni, repülünk, fürdeni fogok a tengerben :lol:

Azért mert valaki kisbabát vár, nem kell 9 hónapra bezárkóznia, üvegbúra alá vonulnia. Ésszel fel kell mérni a képességeket!

Szerencsére nem túl sok az az eset, mikor tényleg feküdnie kell valakinek!

Erzsébet
Hol akadtál el a vonalzóval?

Kellene úgy tennem, mint aki dolgozik :oops: :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Irigy-irigy a nyaralóknak. :) Vicky! Mallorca. Gyönyörűűű
Nekünk marad a Balaton.

Szerintem is, ha a doki nem mondja, hogy ne menjünk, lehet menni. Bár engem pihenésre kényszerített. :) Na, nem kellett nagyon. Igaz 14 éve dolgozok és soha nem voltam ennyit itthon, mint most.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Aida nyugodtan menj a balcsira! Túrázni is lehet, csak ha elfáradsz csüccs egy kőre vagy padra:) legalább van mire fogni a lógást:)

Igaza van Vickynek, nem szabad bezárkózni! EZ egy gyönyörű szép időszak!!!! Én imádtam pocakosnak lenni és tele voltam erővel, energiával!
A nyaralók majd remélem hoznak ám sok sok szép képet!!! Mi majd erdélybe megyünk valamikor júliusban, meg talán szeptemberben még valahova de az majd az anyagiaktól függ.

Sahli! Én a 12 hetes genetikaira a korházba megyek, sima uh-ra (hüvelyi) a 19 hetes meg majd 4D-s lesz szerintem szintén a korházban.
Jövő héten hétfőn megyek az új dokihoz, kiváncs vagyok csinál-e UH-ot...jó lenne.

Aida amúgy mi is az északira szoktunk menni Révfülöpre, Köveskálra! Imádom a Káli medencét:)

Betti jól vagy?

Ha nem lennék egy pár napra az azért van mert megyünk haza csongrádra és nem biztos, hogy elsz időm gép elé ülni. Szóval nem veszek el:)
katuska79
 
 


Sziasztok Kismamik!
Búcsuzni jöttem, mert sajnos tegnap reggel elment a baba. Ma engedtek ki a kórházból. Azt mondta a doki, hogy sajnos a virus ellen nem lehetett mit tenni. Hiába szedtem be a sok orvosságot, pihentem, szinte csak wc-re mentem ki. Azzal biztatott a doki, hogy 2 mensi után újból lehet probálkozni és mindent megtesz azért, hogy minél elöbb összejöjjön. De sajna én nem reménykedem,mert Férjem most úgy jár ki, hogy 2 és fél hétig van kint , utána 4 nap itthon. Elég kicsi az esélye, hogy éppen akkor lesz peteérésem , amikor itthon van. Szóval majd lesz valahogy. :cry:

Nagyon boldog pocakosodást kívánok mindenkinek!!!! :lol:



Jaj Betti nagyon sajnálom! Tudom iylenkor nem lehet semmi okosat mondani de azért bízom benne, hogy hamarosan egy másik topikban feltűnik a neved!
Férjed meg pont lehet jókor lesz itthon, látod milyen cifra dolgokat művel az élet!

Ezernyi vígasztaló ölelés Neked.
katuska79
 
 


Oh Betti..! :( Nagyon sajnálom!!

katuska: Mi meg Révfülöp mellé, Balatonszepezdre készülünk. :) Túrázni azért nem akarunk, de sétálgatni fel-le biztos kell majd. De ha azt mondjátok, hogy nem problémás. Akkor hajrá! :D

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Nagyon sajnálom Betti!!!!
Nagyon szörnyű lehet most neked, de nem szabad feladni!!!!!!
Az előzményekből kiindulva minden esetre célszerű nézned, hogy mikor van peteérésed, hiszen emiatt volt eddig is kétséges, hogy mennyi idős a babád.
Én mindenképpen javaslom neked az LH tesztet!!! (DM-ben is lehet kapni).
Ha a hőmérsékleted alapján gyanítható a peteérés, az LH teszt megerősít benne. Egyébként ugyanúgy működik, mint egy terhességi teszt.
Minden esetre sok sikert hozzá!!!!

Kép
jandrea
 
 


Jaj Betti nagyon sajnálom! Nem is tudok mit mondani.


Mi Horvátországra terveztük a nyaralást, de valószínű csak a Balaton marad. Bár én is azt mondom, hogy most kell utazni, kettesben apával, mert később már tényleg nehezebb lesz.


Kép
mónika23
 
 


Betti
:cry:
Vendég
 


Betti nagyon nagyon sajnálom :oops: ez nagyon borzasztó lehet Vcrane: ott akadtam el hogy megcsináltam a vonalzót a babafalván és ugye elküldi az e-mail címemere a kódot és onnan mit kell vele csinálni ??? előre is köszike
erzsebet0312
 
 


Sziasztok!

Betti! Nagy ölelés! :cry:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Betti drága! :cry: Sok erőt Neked! :cry: :cry: :cry: És a mielőbbi "viszontlátásra" :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Hanna, hogy vagy? Ma is volt rókakoma? Én pont tegnap bíztam el magam, aztán ma reggel hamar visszaköszönt a reggelim :? és tegnap este is megtalált a rókacsalád :? Pedig állítólag 10. hét után már jobb... :roll:

Citromos ásványvíz tényleg szuper, itt írta valamelyikőtök, köszönöm a tippet :wink:

Erzsébet, a kódot másold be itt a babanetes profilodba az aláírás mezőbe, és mentsd el! :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Sajnálom Betti. :(
Vendég
 


Sziasztok!

BETTI: Nagyon sajnálom.... :cry:. Minden jót kívánok neked, fel a fejjel!!!

Ti már voltatok védőnőnél lányok? Én holnap délután megyek orvoshoz, úgy gondoltam, hogy ha mindent rendben talál az orvosom, akkor azért megkeresem a védőnőt...van valami határidő amég jelentkezni kell, mit tudtok?
Szép estét!
Peni

KépKép
peni
 
 


Vickybabe! Nálam is vendég róka koma. Én írtam a citromos vizet, de nekem már nem használ. :(
Ma egész nap szinte csak aludtam.

Reggel vérvétel.

Peni! Nekem azt mondta a doki, legyen meg minden papírom, utána menjek.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Erzsébet
Ha megcsinálod a vonalzódat, a PHBB-s kódsort kell kijelölni, másolni.
Itt, a lap tetején-SEGÉDLETEK- lenyitod, PROFIL
Van az aláírásnak egy téglalap, oda kell beilleszteni a kódot, és engedélyezni kell az aláírás hozzáadását ott is és mikor írsz, akkor is.

Hányinger, hányás csökkentése
B6-vitamin, esetleg Piplophen, Seduxen
Vendég
 


Betti
Sajnálom és kitartás. Te nem tudsz a pároddal menni, hogy együtt legyetek, amikor a csillagok állása megfelelő????? :wink: :lol:

Ma nem hánytam. Talán azért, mert nem ettem, csak este. És Coca-Colával mérgeztem a kisbabámat. Tényleg segített, de lelkiismeret-furdalásom volt.

Nektek látszik már a pocitok??? Mondjuk nekem eddig is nagy volt, de esküszöm mindenki a hasamat nézi. Őrület!!!!!!! Még senkinek nem mondtuk és nem is akarjuk a 20. hétig, de már most ordít a hasam. Mondjuk tőlem már lassan 10 éve naponta kérdezgetik, hogy "mikor lesz már kisbabánk" stb........ Ma végre megtaláltam a megfelelő választ. Az egyik csaj nézte a hasam és egyből kérdezte, hogy csak nem........ Végre!..... Én meg mondtam neki, hogy Neked is nagy a pocid, mégsem kérdeztem meg tőled, hogy nem vársz-e gyereket!!
Bocsi a kirohanásért, de már elegem van az emberekből. Tapintatlanok, pofátlanok. A tavalyi tragikus események óta úgy érzem az egész város arra kíváncsi, hogy mikor szülök már végre. Amíg az én fájdalmamom csámcsog, addig nem kell szembenéznie a saját szánalmas életével. Ne én legyek már a terápia!!!! Lehet, hogy ezt most nem értitek, de jó, hogy kiírhattam magamból. Mandala, talán Te megértesz. Írtam Neked néhány napja privit.........
Vendég
 


Peni
Úgy tudom, hogy legkésőbb a 12. hétig fel kell keresni a védőnőt. Nálam a 8. héten volt. Lakásra jött, mert két körzetet visz és nem tudott időpontot adni.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Új vagyok itt, csak most fedeztem fel a topikot. :)

Betti!
Nagyon sajnálom, remélem, nemsokára ismét pocakos leszel!
Ne add fel, és ha ismét két csíkot jelez a teszt, ne pánikolj, hanem vigyázz magadra, ha megteheted!

Jómagam január 11. körül fogok a kis pocaklakó szemébe nézni - legalábbis így számoltam :) .

Én nagyon hanyag kislány vagyok, majd csak 23-án megyek orvoshoz. :oops:
Mivel dokit váltottam, beletellett egy kis időbe, amíg sikerült találni egyet, de úgy tűnik, jól döntöttem, legalábbis így érzem... Majd 2 hét múlva kiderül! Addig is majd megesz' a kíváncsiság!!! :x

Karak és Vuk nálam nem járt, bár émelygés volt egy picurka...

A nyaraláshoz csak annyit tennék hozzá, hogy a második babámmal 7 hónapos terhesen voltam Erdélyben, utaztam szekéren, kirándultam, kertészkedtem... (no sziklát azért nem másztam :) )
A lényeg: annyit kell vállalni, amennyit bírsz. Természetesen a dokim is áldását adta rá, de alapvetően a pocaklakó és a pocakhordó érzi, mehet-e a sziklamászás vagy inkább csak a nyugis séta fér bele a dologba.
A fürdőzést viszont nem javaslom, mert ha uszoda, azért, ha tenger, tó, pocsolya..., akkor meg azért lehet esély a fertőzésre...

Eperfagyi!
A pocakom nekem is nagy, meg is vagyok egy kissé szeppenve, ugyanis van egy "kis" súlyfeleslegem. Mi lesz itt még Karácsonykor??!!! :shock: (bár most gyümölcsnapokat tartok, amit nagyon élvezek, ma 1 kg cseresznye fogyott el...)
Azon meg ne aggódj, ki mit mond! Tudom, ez néha iszonyatosan dühítő, s nagyon jól tetted, hogy kiírtad magadból... :)
Azt nem tudom ugyan, hogy mi történt tavaly (nem néztem az előző oldalakat - majd holnap munka helyett :) ), de ha akarod, írd meg priviben.
A munkahelyemen én még nem mondtam a helyzetet (orvosi pecsét nélkül meg nem is célszerű), de vannak akik megkérdezték (s nem tőlem!!!), hogy babát várok-e mert nagyobb a pocim.
Ebben engem csak az dühít, hogy nem tőlem kérdezték meg... Bár nem értek volna el semmit, mert még úgysem mondtam volna el!!! HA-HA (előbb utóbb úgyis kiderül :P )

Szép, Karakmentes, derűs pocakos napot mindekinek!!! :D
batkata
batkata
 
 


Köszönöm a biztatást!! Most nagyon el vagyok keseredve. Férjem ugy sírt, még sosem láttam sírni, nagyon szerette volna ezt a kisbabát. Na de most ráerősítek. Elkezdek szedni már most valami terhesvitamint. Mit ajánlatok? Dokit is váltok,mert nem voltam maradéktalanul megelégedve vele. Úgy érzem nem tett meg mindent. Augusztusban pedig elmegyek párommal egy 2 és fél hetes útra,amikor éppen peteérés lenne. Mégha késői peteérésem van(lesz),akkor is belefér. Bár nem tudom hogyan bírom ki az utat, mert egyszer voltam vele Prágában 1nap alatt megfordultunk, de kinszenvedés volt nekem. De a babáért mindent!!!!!!!


Nektek NAGYON sok jót és boldogságot és gyönyörű egészséges babákat kívánok!!!


Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: