Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Na, megint jöttem a mai tesztemmel (gondolom már a hátatok közepére sem kívántok vele...)

Kép

Megint csak halványabb lett valamivel, és nem "tűnt el" teljesen a 2. csík. A hőm viszont feljebb ment, tehát van némi remény....

Kép
oriandy
 
 


És még laptető is!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
oriandy
 
 


Oriandy,

Figyu ha nem gáz légyszi mond el nekem mi az a "laptető" és hogy kell értelmezni a LH tesztet???? Konkrétan ha az pozítiv akkor kell együtt lenni a pároddal vagy nem??? Én amúgy kislánynak örülnék a lejobban.

Bocsi a sok ostoba kérdésért :P :P

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 

 
 

Minimanó!!

A laptető, azt jelenti, hogy az új oldalon enyém az első iromány!! Semmi különös, csak ez olyan muris! :wink: :lol:
Az LH teszt úgy működik (az én legjobb tudomásom szerint), hogy elkezdesz tesztelgetni, és amikor a 2 csík majdnem egyforma vagy esetleg a tesztcsík erősebb is mint a kontroll, akkor pozitív a teszted, a következő negatív teszt után 48 óra alatt következik be az ovuláció valamikor. Ez lehet pont aznap, amikor negatív, de lehet rá 1-2 nappal. A poz. LH teszt a peteérést mutatja. Tehát, ahogy erősödik a teszted, úgy érik a petesejt, és amikor újra negatív, akkor megérett és nemsokára meg is reped....
Remélem érthető voltam!?

Kép
oriandy
 
 


Minimanó!

Nem ostobák a kérdéseid! Pár hete még én is csak néztem volna nagyra nyílt szemekkel, ha ilyeneket mondanak nekem. De most már egy csomót utánaolvastam a netem.

LH tesztről:
"A peteérés során az LH-hormon mennyisége fokozatosan emelkedik, majd a tüszőrepedés előtt 24-36 órával eléri a csúcsát. Az ovulációs teszt képes kimutatni ezt az emelkedést.
Pozitív eredménynek (LH-csúcsnak) minősül az, ha a tesztcsík pontosan ugyanolyan erős, vagy erősebb, mint a kontrollcsík. Ezen a napon és az ezt követő két napon van a legnagyobb esélye a teherbeesésnek."


De lehet, hogy amit Andy írt, az jobban érthető.

Egyébként van egy csomó kislányos "taktika". Nem tudom melyiknek mi a valóságalapja, de szerintem egyik sem árt:

"-A férfiak két féle spermiummal rendelkeznek: az egyik X kromoszómát hordoz, a másik Y-t. A női petesejt mindig X-t tartalmaz. Ha ezt egy X-es spermium termékenyíti meg, akkor XX - tehát kislány lesz a baba. Ha Y-os , akkor XY -tehát fiú. Dr. Shettles szerint az Y-os spermiumok kisebbek, gyengébbek, de gyorsabbak, az X-esek nagyobbak, erősebbek , de lassabbak.

Tehát ha az ovulációkor szeretkezünk, fiú utódra van nagyobb esély a gyorsan úszó hímspermiumok miatt. Ha viszont 3 vagy több nappal az ovulácó előtt tesszük ezt, akkor vszínű kislányunk lesz, mert meg kell várni, míg a petesejt megérik, és erre a hosszabb ideig életképes X -spermiumok alkalmasabbak. Előtte 2 nappal és utána pár napig ismét a fiúk vannak előnyben. Előtte 2 nappal az esély lány:fiú = 1:1.

Fontos dolog a pH: A savas környezet a kislányoknak kedvez, mert elpusztítja az Y-spermiumokat, a lúgos a kisfiúknak. Például orgazmusnál a hüvely lúgosabb lesz, ez a fiúknak kedvez. Ha viszont lányt szeretnék, le kéne mondani róla- már, aki ezt bevállalja...

Behatolás mélysége: A hüvely bemenete a legsavasabb., így mély behatolásnál a fiúnak, felszínesebbnél a lánynak van nagyobb esélye. Misszionárius-pózban lányoké, hátulról történő behatoláskor fiúké az előny.

Spermium-szám: Az alacsony mennyiség egyiknek sem kedvez, de a spermiumok magas száma a fiúutódokat részesíti előnyben.

Megfelelő időzítés, és szünet: Ha fiút szeretnénk, a megfelelő idő ugye az ovuláció előtti 2. napon keződik. Ezt megelőzően 3-4 napig ne szeretkezzünk, aztán persze mindent bele! Kislány utódért pedig szeretkezzünkminden nap amennyit csak lehet, de ovuláció előtt 3 nappal álljunk meg. (húha...)

Hőmérséklet: A herék nem hiába vannak a testen kívül a herezacskóban- nekik a testhőmérsékletnél alacsonyabb hő a kedvező. Ha fiút szeretne egy pár, a férfinak ajánlott közvetlenül a közösülés előtt forró fürdőt venni, ha lányt, akkor a szobahő a legjobb. Például előtte "meztelenkedjen" egy kicsit.

Kávé: Fiú nemzése érdekében ajánlott a férfinak közvetlenül az aktus előőtt egy csésze kávét elfogyasztania. Ennek nem ismert a hatásmódja, de a tapasztalat szerint ez is az Y-os spermiumoknak segít."
Vendég
 


Andy!

A bal oldali teszt csík és a jobb oldali (zöld rész felé eső) a kontroll csík, ugye? Mert akkor halványodik... :D
De érdemes lenne együtt is lefényképezni őket.
Vendég
 


Köszi lányok a felvilágosítást már mindent értek :P :P (remélem)
akkor én majd a lányos taktikákat fogom előnyben részesíteni, remélem bejönn!!! :P :P

Köszi :P :P :P :P

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gabi!

Szívesen máskor is! :D
Egyébként mi is lányt szeretnénk! :D :D :D :wink:
Vendég
 


Halihó!
Hát lányok, akkor mindegyikőtöknek: kislányra fel!!!!

Nekünk amúgy most a Jónás módszer is kedvezett, bár nem tudom, mennyire lehet ennek hinni!! Jó lenne, mert mi pont elcsíptük!! :D

Kép
oriandy
 
 


Jó estét mindenkinek!

Már csak hárman maradtunk?
Zsuzska igazoltan van távol, mert tanul... de a többiek?

(Megint nyertek a portugálok. :D És tegnap a spanyolok is. :D :D )
Vendég
 


Sziasztok!
Látom zajlik az élet, mig nem voltam. Vagyis olvaslak titeket, de nincs kedvem irni.
Igen sajna megjött, ahogy Nika irta és nem haragszom, hogy ide leirta nektek. Nagyon kibuktam, hogy már megint nem jött össze. Igy arra gondoltam kikapcsolok egy kicsit. Ép csak a napi hőt mérem és ennyi. Se lh, se teák.

További babásodást kivánok!
encike 2
 
 


Encike!
Sajnálom!!! :(
De drukk neked a következő hónapra!!!!!

Kép
oriandy
 
 


Encike!

Én is nagyon sajnálom! :( :( :(
De hidd el, pont időben fog jönni a baba! Ők tudják mi a jó! :wink:
Szorítok, hogy ez a hónap legyen a megfeleő időpont!
Vendég
 


Jaj, de rendik vagytok csajok!!!
Hát remélem mostmár összejön. Pont néztem a mult havi hőm és rájöttem, hogy nem bizti jo időpontban voltunk együtt. De ha mindennap lennénk az nem kedvez a "kiskatonáknak".
encike 2
 
 


Encike!

Próbáljátok kétnaponta! Az szerintem csak jó lehet. (Legalábbis mi ezzel próbálkozunk.)

Most megyek aludni.
Jó éjszakát mindenkinek!
Vendég
 


Igen, igy is csináltuk anno, de látod ez se jött még be, de ez a normális.
Én is megyek pihizni.
Szép álmokat!
encike 2
 
 


Sziasztok! Szép estét nektek!

Kedves a Asiye! Persze, hogy közénk tartozopl ez butaság! No de sebaj! Sajnálom, hogy a multban össze vesztél a barinöddel, de annak viszont örülök, hogy mára már minden rendezödött! Én sajna titra tudom, hogy nálunk már nem nagyon lesz békülés! De sebaj elmulik ugy ahogy jött és ennyi!

Encike! Én is sajnálom mencsikét, de új hónap új idő!!!

Andy! Nagy az esély most! Apára fel!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó reggelt!

Beni ismét hét előtt ébredt! :( :shock:
Vissza akarom kapni a sokáig alvó kisfiamat! :roll: :)

Pé sehol... szeintem ebben a hónapban nem is lesz. Bár ezzel még inkább megvárom a szombatot, akkor lesz ugyanis Jónás napom. De inkább nem is reménykedem!
Vendég
 


Van derékfájás és émelygés...
De pé még nem is volt.
Lehet, hogy most lesz?
Mondjuk szombaton, amikor a Jónás nap?

Görbe:

http://www.fertilityfriend.com/home/2079f9
Vendég
 


Halihó!

Catherine!
Hát, nem tudom, de nagy valószínűséggel még nem volt PÉ-d! Talán majd csak most lesz... Nyákod hogy alakul??
Minden esetre Jónáskát célozzátok be!!! Tudod, hogy kell?? Elötte való nap, és nem aznap! :wink: (csak mert én régebben nem tudtam és aznapra tettük az akciót - nem is jött be!! )

Kép
oriandy
 
 


Andy!

Pénteken lesz az akció! :oops: :D

Azt néztem, hogy egy nap és egy tized fok csúsztatással szinte teljesen megegyezik a két görbe... Akkor viszont ma van pé. :shock: Ezért a derékfájás és az émelygés? Nyák még nem az igazi, de a méhszáj már fent van és nyitott. Nyák feltétlenül kell? :roll:
Vendég
 


Cath!
Meg van adva egy nap a Jonásnak. Namost elötte 3 nap, ami jo és utána még 2 nap a tuti.
Hajrá kiskatonák!
Legalább te már ott tartasz, hogy akciozol, én meg várom, hogy elmuljon piri. Nekem J. 6.-án volt, de nem jött be.
encike 2
 
 


Sziasztok Lányok!!

Hát ma elég nagy a pangás!!!!
Nekem most fog megjönni remélem időben és nem össze-vissza :evil:

Drukkolok nektek hogy ezerrel :!: :P :P :P :P :P

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Szia Gabi!

Beni éppen alszik, így van időm. :D

Azt hiszem ebben a topicban Te vagy az egyetlen akinek azért drukkolok, hogy időben megjöjjön! :D

Szeintem érdemes lenne addig a hődet mérni, amíg el nem kezdhettek újra próbálkozni.

Nekem az utóbbi napokban semmi máson nem jár az agyam, csak azon, hogy lesz-e, volt-e, vagy van-e pém. És mikor?
Pedig egy csomó más minden fontos is történik velünk, de ez mindig ott motoszkál az agyamban. Nem jó ez így! :roll: :oops: Azt hiszem kezdek bekattanni. :shock:
Vendég
 


Bizd magad a természetre, mert ha ennyire akarod, nem bizti, hogy összejön. Kapcsolodj ki és hajrá!
encike 2
 
 


Encike!

Ezt én is tudom. De sajnos csak elméletben. :( :oops:

Többiek! Hol vagytok?
Nócika?
Asiye?
Nika?
Bévi?
Nemlajos?
Ibici?
Arwen?
Kislibus?
Csucsu?
Vendég
 


Sziasztok! Szép estét mindenkinek!

Cat! Én vagyok minden este! Szerintem ne agonizáld magad ki teljesen! Látod nekem se jön be! de majd most mint ahogy neked is! Neked most lesz Jónás nekem 4 nap a bogyokból vissza kontroll és azt mondja a doki, hogy a következő hónapban mehet az eksön ezerrel! Szoval mostmár megprobálok nyugott lenni, de ÉN aztán tudom, hogy ez a legnehezebb!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


vagyok csak inkább este jutok a géphez meg ha alszik napközben a gyerek de most még apa sem jött haza de hamarosan jön így most gépezek :):)
Cat szerintem se dilizz be nagyon :shock: :wink: mi is akciózunk apával de szerintem nekem még nem volt pé-m a múlt hónapban is egy hét múlva volt de szerintem mi már későn voltunk együtt :) de most nem bízom a véletlenre két naponta akció :):):):):) még vagy másfél hétig vagy amig nem érzem a pét :) most olvastam hogy pékor hajnali órákban lehet alhasi görcs na én eddig nem is figyeltem rá de szerintem az utóbbi időben az valszínű akkor az volt mert nekem begörcsöl de ilyenkor eddig mindig azt hittem nagywc-znem kell mert szoktam is de akkor ezek szerint pé van ilyenkor mert ez csak havonta egyszer szokott így lenni :):):):)

Jónás napunk nekünk is most volt 8-án de mi aznap voltunk együtt igaz csak most néztem meg hogy akkor voltunk de nekünk ez a hónap egyik szerint fiút mond másik szerint lányt na most találd ki de ha sikerül összehozni akkor majd kiderűl előbb utóbb de legkésőbb ha megszületik :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika, Nócika!

Örülök, hogy legalább Ti jelentekeztetek.

Délután már nem a pé volt a legnagyobb bajom. Elmentünk a Kikába, hogy megvegyük azt a kertibútort amit vasárnap kinéztünk. azóta 80 ezerrel felment az ára. (173 :arrow: 255) :( :cry: :cry: :twisted: :twisted: Így még mindig nics semmi a teraszon.
Aztán átmentünk a Diegoba a szőnyegekért, amelyek tegnap készültek el. (Padlószőnyegből vágattunk megfelelő méretet és azt szegettük el. Dolgozószobába és Beninek lesznek.) De nem nyolcig, csak hétig voltak nyitva. :( :roll: :twisted: :evil: Így azokért is mehetünk vissza holnap.

Most már aztán mindenki megérdemel a pozitív tesztet! Hajrá!
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy látszik tegnap este már helyesen írni sem tudtam...

A mai sem egy jobb nap... :(
Beni hajnalban fél hat után felkelt. Azóta nyűgös és hisztis... Pedig én az hittem, hogy a péntek 13. jó lesz... :roll:

Zsuzska!

Sok sikert a szigorlatodhoz! :wink:
Vendég
 


Na akkor Cath a tegnapi nap nem a tied volt. (butor, szőnyeg)

Olyan rossz az idő!!!!

Láttatok már ilyen hülye görbét, mint az enyém?
encike 2
 
 


láttátok már mennyi 2009-es topik nyilt? egymásra nyitják nemtudom miért nem néznek körül :):):):): van vagy három egyforma mind másik szekcióban :):):):):) de nekünk majd egy lesz ugye :):):):):):)):

nika70
Salgótarján
 
 


Igen Nika láttam, sőt még a cimük is egyezik.

Görbém?
encike 2
 
 


Sziasztok lányok,

de jó hogy már megint péntek van. Nálunk ma van az évzáró az elég uncsi lesz de majd valahogy kiburjuk :twisted:
Szerintetek ha Jónás módszerbe ha nem tudod az időpontott nagy baj :?: :?: vagy a nélkül is jó :?: én különben azt hiszem a babafalva lapon számoltam ki hogy mikor kell együtt lenni a párommal és elsőre össze is jött :P csak sajnos a vége nem volt jó :twisted: Én lehet hogy maradok ennél.

Gabi

Ha nem jelentkeznék mindenkinek jó hétvégét.

Kép
Kép
minimano74
 
 


Szisztok!

Encike!

Nem tudom vigasztal-e, de az én görbém is így kezdődik:

http://www.fertilityfriend.com/home/2079f9

Nika!

Ne aggódj a topicok miatt! Majd mi nyitunk egy igazit! :D :D :D (Csak hogy legyen még egy...)
Vagy akár maradhatunk itt is... :wink: :wink: :wink:

Gabi!

Babafalván is ki lehet számolni a Jónást?
Én két oldalt találtam, és azok ugyanazt az eredményt adták. Holnap!!!!

Időjárás:
Itt is kegyetlen. Olyan szélvihar van, hogy csak na! Beni pedig annyira hisztis! :( :shock: Már adtam neki egy kis édeséget is, mert így legalább nem ordít. :oops: Szükségem van a csendre! :oops: Én is nagyon nyűgös vagyok, fáj a derekam iszonyatosan, hasam néha "görcsölget" kicsit... Teljesen mintha holnap meg akarna jönni. :shock: :roll:
Vendég
 


Gabi!

Ha a termékeny napokat szeretnéd kiszámolni, akkor van egy oldal, ahol egész pontos eredmény jön ki. (Már ha van egy kis logika és szabályosság a ciklusodban.) Egy nőgyógyász honlapja:
http://www.timmermann.hu/index.php?m=fo ... 6c2f674524

Ha pedig a Jónás napodat szeretnéd kiszámolni:
http://lunarium.co.uk/jonas.php
Vendég
 


Cath!
Komolyan megvigasztal a te görbéd. Azt hittem elromlott a mérőm, hogy csak egyfajta értéket mutat. Neked alapba jol fenn van a hőd.

Az egyik oldalon néztem, hogy van egy csajszi, aki megmondja, hogy fiu v. lány lesz. El kell küldened a te és párod nevét, szül. helyét és idejét. Akit érdekel küldje el az adatokat a
fiuvagylany@freemail.hu cimre.
Én is most küldtem el.
encike 2
 
 


Cat: eszerint a nőgyógyi szerint az utsó három mensi salapján kellett hogy legyen pém 8-9-10-én elvileg de gyakorlatilag szerintem még nem volt mert nem volt tojásfehérjém :) de apával 8-án meg 11 én voltunk együtt ki tudja hátha igaza lesz :):):):)

Encike de ehez babás kéne hogy legyél vagy sem ?

nika70
Salgótarján
 
 


ja Cat szerintem maradhatunk itt is nem?

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok lányok!

Cat és Nika! Ugye nem jól veszem ki a szavaitokból, hogy nyittok egy uj topikot és aztán leléceltek?????? :shock: :x

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nika!

Szerintem is maradjunk! Már van egy babás topiclakónk, és sorban jönni fog a többi is! :D

Szerintem ez a nőgyogyi szerinti számítás csak az átlagra igaz. Ha eltérsz attól, azt egyik sem tudja kiszámítani.

Encike!

Előbb megvárom, hogy Neked mit ír a csaj. Azán lehet, hogy én is megpróbálom.

Már én is figyeltem, hogy az én hőm alapból magas. Remélem ez nem jelent rosszat. Állítólag pajzsmirigy gondoknál szokott ilyet lenni...
"Nagyon magas alaphömérséklet utalhat a pajzsmirigyhormonok túltermelödésére (cover line 36,8 fok felett).
Szimptómák: szívdobogás, idegesség, reszketés, félelemérzet, hangulatváltozások, sírós hangulat, megmagyarázhatatlan súlycsökkenés, gyakori éhségérzet, nyughatatlanság, kialvatlanság, alvási zavarok, ciklusproblémák (PMS, ciszták, hosszú ciklus, kimaradó tüszörepedés magas ösztrogénszint mellett, gyenge vérzés), hasmenés, megnövekedett libidó."

Ezt találtam róla. Az alaphő nálam még 36,7°C körül van, nincs szívdobogás, reszketés, félelmérzet, megmagyarázhatatlan súlycsökkenés, (sőt inkább növekedés van), nyughatatlanság, stb.... szóval azért hiányzik egy-két tünet. De lehet, hogy érdemes lenne egy vérvételre elmenni.
Vendég
 


Nócika!

Ne aggódj! Pont arról beszéltünk, hogy mi nem nyitunk újat, hanem maradunk! :D :D
Vendég
 


Cat! Örülök neki! Csak olyan két értelmü volt az Én számomra! Sorry, hogy félre értettem a dolgot! :roll: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sziasztok!

ne haragudjatok hogy még be sem köszönök, pedig hiányoltok :oops:
de az az igazság, hogy napok óta még a gépet sem kapcsoltam be, annyira, de annyira rosszul vagyok.24órás rosszullét :x :x :x
Ma reggel már annyira megviselt lelkileg, hogy állandóan rosszul vagyok, hogy sírva fakadtam és kikeltem magamból, hogyha tudtam volna nem kellett volna nekem ez :oops: :oops:

fetrengek, öklendezek, remegek.

azért nagyon szorítok nektek, és remélem 1-2hét múlva sokan csatlakoznak hozzám,akik öklendezni fognak pár hétig! :lol: :lol:
ha nem baj megyek mert most is csak hányni jár belém a lélek.

elvileg szerdán megyek uh-ra.
és ma léptem a 8. hétbe :lol:

vigyázzatok magatokra
szép napot

Kép Kép Kép
asiye
 
 


cat!
tarts ki! te vagy a topic lelke! :lol: tartsd a frontot amíg mindenki "haza talál" ide!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkolást!!! 4-es lett a szigorlatom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Asiye!

azért remélem, hogy róka koma nem nagyon fog megkínozni... vagy ha sokáig marad, akkor mi is csatlakozunk hozzád és tartunk egy közös rókázást :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Cat!
Nagyon jók a fürcsis képek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Asiye!

Tarts ki! Vigasztaljon az a tudat, hogy a népi megfigyelések szerint nagy valószínűséggel kislányod lesz! :D :D :D

Ha jobban vagy, írhatnál beszámolót is! De UH képet mindenféleképpen szeretnénk!

Zsuzska!

Gratulálok a szigorlathoz! :D :wink: Nagyon ügyes vagy!

Többiek?
Mindenki hétvégi pihin? Család az első és nem a net? :shock: :D :D :D
Vendég
 


Nócika: szó sincs róla :):) csak azt mondta cat hogy majd ha babásak leszünk nyitunk egyet de szerintem nem kéne :):)

Asiye: türelem sajnos van aki így éli meg az első pár hetet hamarosan vége lesz és élvezheted a babavárás örömét is :):):)
Cat vagyok én is apa most 3 napot itthon van így ma ő fözött jó kis csülök pékné módra-t :):) hmmmm megnyaltam mind a tíz újjamat annyira fini lett :):):) meg ugye van meccs is így a gép előtt is többet ülhetek :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi, Cat!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: