Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

anyjuk! Én úgy tudom, hogy lehet festetni, ha a fodrász vmi szellős helyen csinálja, mert az ammónia belélegzése nem jó. Én ezért epedek már a jó időért, mert már nekem is nagyon lenőtt a hajam!
d.dodó! A képek szuper jók, tetszik nagyon a kocsi :) na meg a többi is édes!
A munkálkodással kapcsolatban tessék betartani apu szabályait :) A hányás meg lehetett vmi kajától, nem?!

Kislány! Tündéri Hanna lányocskátok, nagyon jók a képek, és a méretek is tökéletesek! Gratula ! :)

Én is most apa nélkül vagyok! Sajna dolgoznia kell ma, de remélem minél előbb hazatér!
Tegnap ő vett rugikat, hát tüneményesek! Szerintem holnap rakok fel képeket!
Jók legyetek és vigyázni magatokra!
pussz

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Dodó, örülök, hogy azóta nincs semmi bajod. Valószínűleg egyszerűen csak nem tetszhetett a pocakodnak a kajcsi, amit ettél.

Anyjuk, én a 4. hónaptól kezdve melíroztatom a hajam. Szerintem bízd magad a fodrászodra, eltűntetni a lenőtt hajfestéket! :wink:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Dori: tok jo a kocsi a fekvo reszet meg soha nem is lattam, az tok jo allapotban van! Ami azert ismerve noverunk ritkasag szamba megy:) A hernyot is ovitte? VAgy azt hol lehet szerezni, az edi nagyon!


A festesrol en is azt hallottam hogy jol szellozo helyen. Meg most van az az ammonia mentes festek, azt hiszem loreal. Talan az jo valasztas lenne. Mert magam kene csinaljam, fodraszra most nagyon nem telik:( Annyibol mar veszek par meter anyagot inkabb a fuggonyhoz. Ez van, most igy kell sajna gondolkodnom.

szep delutant mindenkinek! Nekem apa kiadta a feladatot, hogy menjek le a parkba, szoval nekiallok osszekapom magam.
Vendég
 

 
 

Anyjuk!
Hát igen....szerencsére a fekvőrész jó állapotban van...egyedül a zsebei oldalt voltak tele kosszal :evil: na, de kiprszívóztam, meg az egészet azért majd egy nedves ruhával portalanítom még. Az ülős résszel gondban leszek még hogy fogom kitakarítani, mert van benne merevítő.. valahol majd megpróbálom megbontani ha lehet és kiszedni belőle, hogy a gépbe rakhassam.... na de egyenlőre az ülős rész nem is fog kelleni!
Igen, a hernyót is ő hozta.... de csak a középső zsebébe a nyuszit kaptam meg belőle. Egyik zsebében zsiráf volt még, de Aaron nem engedte elhozni, a harmadik zsebében meg katica, azt a macskájuk kapta meg.
:evil:
Na, de nem baj! Azt ami az ágyba be van rakva természetesen már mosva van :)
Amugy én már egyszer (4. hónapban) festettem a hajam. És asszem májusban fogom ujra (addigra nől le annyira hogy ujra kell). Annyi, hogy nyitva volt az erkélyajtó és ablak míg festettem.


kislány!
Hát sajna ma is volt hányingerem, ugyhogy valószínű sajna a hányingeres korszak jön vissza :( ! Már be is vettem egy fél olyan gyógyszert, amit a terhesség elején kaptam a dokinőtől!

d.dodó
 
 


Sziasztok!
Mi is megjöttünk a szülőktől.

Anyjuk!
Amióta babás vagyok nekem is fodrász festi a hajam (padlizsán), előtte a férjem kente.
Ha otthon kened, legyen ablak nyitva a közelben.

Dodó!

Nagyon jók a szerzemények!
Sajnálom, hogy visszatértek a vukkos rohamok. Van egy homeós listán hányásra, émelygésre. Ha kell elküldöm szívesen.

Pindi!
Nagyon tetszett, hogy a párod is aktiviziálta magát bébiruci terén.
20150601134430
 
 


viki!
szívesen megnézem a listát, de nem garantált a dolog, hogy itt svédben be is tudom szerezni!

d.dodó
 
 


Dodó!
Elküldtem priviben! ;)
20150601134430
 
 


viki!
Köszi! Megkaptam.

d.dodó
 
 


Sziasztok Lányok!

Dodó! Sajnálom, hogy nem múlik a hányingered, remélem nem tart majd olyan sokáig mint az elején szokott!

Viki! Milyen volt a szülőknél?
Na igen, a párom nagyon édes volt, ahogy rajongott is a cuccokért, és a kosárba pakolta őket :) Még nem láttam, hogy ennyire odalenne :) Őszintél nagyon jól esett :)

Ha nem bánjátok el is dicsekednék képekben a négy rugiról és a kis együttesről :) azóta még kaptunk a hét napjaival díszitett előkecsomagot is :) Kép hosszú ujjú rugik Kép együttes és rövid ujjú rugi

Ja és naná, hogy a rövid ujjú rugin oroszlán díszeleg :)

Na jók legyetek! Vigyázni magatokra! Nálatok is ilyen rossz az idő?

Kép

Kép
pindimano
 
 


na a kép melléírások elcsúsztak csöppet! Tudjátok be a bénázásomat légyszi a borús időnek! :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Hahóó!!

Pindimanó, tündériek a ruhácskák!!! Tegnap akartam én is rávenni Apácskát, hogy menjünk el, együtt vegyük meg az első ruhácskáját Hannának, még mielőtt a nagyszülők és a rokonok elárasztanak mindenféle szép ruhácskával. :lol:
De aztán nem mentünk, így majd valamelyik nap megvesszük mi is az első darabokat!!! Nagyon szeretném, ha Apa is velem lenne. :lol:

Dodóó!! A fenébe azzal a fránya rókával!!!! :cry: :cry: Mikor jön Rád? Reggel? Délben? Este?

Csajok, én tegnap olyan bőgő görcsöt kaptam. Neki álltam körmöt lakkozni, és csak úgy a semmiből rám tört a sírás... Minden ok nélkül... :shock: :shock: :shock: Gondolom a hormonok.... :lol: :lol:
De már jól esett sírni!!! :roll: :roll:

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Igen sajna esik az eso. Nem eleg a bkv sztrajk, meg az eso is neheziti az emberek kozlekedeset. Bar a sztrajknak mindjart vege, elvileg.
en meg reggel ota gyujtom az erot, hogy legalabb a boltig lemenjek een a vacak idoen. Eddig nem sikerult. HAtha most ez az eed energiat ad!
Vendég
 


Kislány, aztán neked is dicsekedni a rucikkal :) Szerintem egyébként ha jól esett a sírás, akkor jó, legalább nem a tányérokat törted, és kijött belőled a feszkó! Vagy megnyugodtak kis időre a hormonok :)

anyjuk, mi jót ebédelsz?

Kép

Kép
pindimano
 
 


kislány!
tegnap meg tegnapelőtt délután volt hányingerem! Hát majd ma kiderül....de remélem nem lesz!

Ma itt is szar idő van, bár az eső elállt már! De szerencsére nekem meg ma van energiám, igy mindjárt neki is állok takarítgatni!! :) Persze azért csak mértékkel, mert nekem ma még főznöm is kell, mert nem maradt tegnapról.

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Pindi!

szuper szerzemények! Nagyon ügyik vagytok!
A hétvége nagyon jól telt, szülinapokat tartottunk, volt torta, ajándék.

Kislány!
Ahogy Shrek is mondja, jobb kint, mint bent. Sírj, ha úgy van kedved.

Dodó!

Remélem ez a fránya róka jó sokáig elkerül majd.
20150601134430
 
 


Viki!
Köszike! Szülinapok??? Jajj tényleg olvastam másik topic-ban, hogy nálatok kos-ok vannak, ugye jól emlékszem? Akkor Happy Birthday az egész családnak! ;) :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Bizony mi egy harcias család vagyunk, apumat és engem :oops: ünnepeltünk.
20150601134430
 
 


Apja lánya :) Akkor isten éltessen titeket!
Legalább tipikus kosok vagytok? Nekem volt egy barátnőm, ő tipikus kos volt, én tipikus oroszlán, de jól megvoltunk!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Köszi szépen! Hát mi azok a tipikus falnak menős, makacs és önfejű brigád vagyunk. Apummal nagyon együttműködve maximalisták is. Viszont az alkalmi összezörrenéseket leszámítva nagyon szoros kapcsolatban van a cslaád.
20150601134430
 
 


Na ez szuper, jó is az összetartó család! Nálunk egy szem kos sincs a családban, így nem tudom milyen az az önfejűség makacsság a kosos családokban. Bár makacsság állítólag nálam is van, azért hálisten én is kijövök a bak anyummal, és néha kevésbé az ikrek-bika apummal :)
Szóval a lényeg, hogy jót buliztatok! Torta is volt, vagy egyáltalán mi volt az ünnepi menü? :)

(én is egyből a tortával kezdem :D )

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
2 tortám is volt, mert anyóséktól és anyuéktól is kaptam egyet.

A menü sima szokásos husi leves + rántott husi volt anyuéknál, anyóséknál is volt husi leves + nyuszi pörkölt + töltött kápi. Mert egyik nap anyuéknál, másik nap anyóséknál ebédeltünk.

Vidéken laknak a szülők, és megosztjuk a hétvégéket.
20150601134430
 
 


De legalább dupla öröm, dupla ünneplés! :) és két torta, hmmm, dejó neked :)
A menü is fincsi, főleg a rántott husi :) Gondolom Lackónak is izlett a hami :)
Mondjuk nekem Bogyóka a sütiktől ugrabugrál :) Nem tudom, te hogy vagy vele!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Én nem nagyon vagyok híve az édességnek, de a torták finik voltak, de kb. 1 évig nem hiányoznak majd.
20150601134430
 
 


Igen, ezért már múltkor irigykedtem :) bárcsak én is inkább a sósabb tésztásabb dolgokat kívánnám!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Ahogy írtam, a kínait, olaszos tésztákat, pizzát napi szinten megenném. De vissza kell fognom magam.

Ma már elkezdem a kismami tornát is. Muszáj mozognom,m ert a sok ülő munka miattfáj a hátam és a farokcsontom.
20150601134430
 
 


Majd írd le lécci hogy megy. Én is kaptam a hétvégén kismamitornát, csak ma én suliba megyek, így nem tudom elkezdeni...

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Desviki, akkor Isten éltessen Téged!!! :lol: :lol: :lol:

Én pedig holnap rakok fel Nektek képeket, ugyanis Apácskával megvettük Hanna baba első ruhácskáit!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tipikus kislányos....... :lol: :lol: :lol: :lol: rózsaszííííííínnnnnnn és fehéééérrrrr...................... :lol: :lol: :lol: :lol:

Aludjatok jól!!! Dodó, Te pedig kergesd már el azt a hányingert!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány!
Utólagosan "Boldog 100 nap van Hanna-Baba születéséig" -et :)

Látod nem is kellett sokat várni a shoppingolásig! Várjuk a képecskéket!

Szép álmokat mindenkinek!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Jó reggelt!

Kislány!

Köszönöm szépen! Muti a rucit!

Pindi!

A tegnap torna kellemes volt, jó volt a sok ülés után megmozgatnom magam.
20150601134430
 
 


Viki!
Köszike, akkor lehet ma én is rászánom magam, ha nem fáradok el a takarításban! Mondjuk engem a végén a légzéstechnika érdekel a legjobban!

A véleményeteket szeretném kérni, ha a baba türcsije kerül szóba, ti melyik anyagból készültet részesítitek előnyben? A frottírt, a pamutot, vagy az olyat, ami tetra pelus anyagból van?
Nekem eddig van egy frottír, anyukám szerint viszont a legjobb a pelus anyagból készült, mert az egyből szívja a vizet.

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Én a törcsi kérdésen még nem gondolkodtam. Ha megvilágosodsz kérlek oszd meg velünk is. :wink:
20150601134430
 
 


Szép napot Mindenkinek!

Pindimanó, az én sógornőm és családja törölközőket sző, 100 %-os pamutból, és eszméletlenül jól szívják a vízet. Én tőlük fogok beszerezni hófehér törcsit, illetfve már nem is nagyon kell, mert 2 hete kaptam tőlük ajándékba. :lol: És azt kimondottan a Babának adták! :lol: :lol:
Én mindenképpen a 100 % pamut mellett voksolok. (Az összes törölközőnk ilyen, és maximálisan meg vagyunk elégedve már évek óta.)

Csajok, amint megtalálom az elpakolt fényképezőgépemet, mutatom a rucikat!!! :lol: :lol: Nem tehetek róla, feledékeny várandós kismami vagyok.... :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Pindi, a törcsit is lefényképezem a kedvedért este, ok??

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány! Köszike a tapasztalatot, egy pont a pamut törcsinek :) Itt drukkolok, hogy legyen meg a fényképező gép, kíváncsi vagyok már a rucikra :)

Viki!
Neten próbáltam utána nézni a törcsi dolognak, mondjuk tetra törcsiről nem nagyon írnak! a frottír vs. pamut de az kb egy-egy arányban. Most kislány emelte 2-1 a pamut javára :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


oké kislány, köszönöm!!!!

pussz

Kép

Kép
pindimano
 
 


Csajszik, nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én egész nap küzdök a fejfájással, meg a haskeményedéssel, illetve szédülök is, szörnyű ez az időjárás ingadozás.

Nagyon csönd van, kivel mizujság???

Kép

Kép
pindimano
 
 


Hahó Csajok!

Itt vannak a képek Hannánk első ruhácskáiról. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Pindi!
Ez itt pedig a pici törcsi, amit ígértem. Ezek méretei kb. 25-30 x 45-50 cm. Pontosan nem tudom.

Pindi! És mi ez a fejfájás Nálad???? Szedsz vmilyen vitamint? (Aztán az is lehet, hogy tényleg csak az időjárás teszi Veled ezt! :twisted: :twisted: )

Puszi

Kép

Ezen kívül van egy hatalmas hófehér fürdőlepedő a Picur számára.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Hopsz, egy picit össze-vissza lett a szöveg a kép mellett, de sztem érteni fogjátok! :oops: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szia Kislány!

Nagyon édesek a ruhácskák, nagyon tetszenek, igazi kishölgy lesz bennük Hanna-Baba :) A sapitól meg külön elolvadtam :)
Köszönöm a törcsis képet, még így is tök puhának látszik, fényképen keresztül. Meggyőztél :)
Nem, nem szedek vitamint külön. Csak a zöldségek, gyümik. Szerintem a meleg-hideg front váltakozása készít ki. Mindenesetre jó lenne, ha elmúlna, mert holnap kell mennem dokihoz, és ott minimum fél órát várnom kell, és ilyen állapotban érdekes lesz!

Jó éjszakát!

Puszanat

Kép

Kép
pindimano
 
 


Kislány!
Nagyon édesek a rucik! Annyira Csajosak!

Pindi!
Magzatvédőt se szedsz?

Nekem a dokim kérte végig. Jó lett a vérképed? Nem vagy vérszegény?

A frontok hirtelen változása engem is megvisel
20150601134430
 
 


Jó reggelt!
Viki!
Én a Magne-B6-on kívül az ég világon semmit sem szedek. A vérképemet ma viszem ellenőrzésre a dokihoz, 3 csillagot kaptam, de egyik sem tér el borzasztóan a határoktól. A vörös vértesteim kicsikét alacsonyak, de megvárom a doki mit mond, mert igazán ő ért hozzá :)

Tündéri a vonalzód :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Vszínű, hogy kapni fogsz vmit.

Én iszom még + vasat (pezsgőtabi), szedem a magne b6-ot, tegnap vettem calcium pezsgőtabit. A Gravidát pedig szedem folyamatosan.

A dokim mondta, hogy a magzatvédőt még szoptatásnál is szedjem, mert akkor fokozottabban leszünk vitaminhiányosak.
20150601134430
 
 


Viki!
Na egyébként pont ezt beszélgettem a hétvégén egy ismerősömmel (ő nem pest megyei), hogy komolyan néha úgy érzem, mintha én másik bolygón lennék terhes :) itt semmi nem úgy megy mint másik megyékben, szerintem egyfajta nagyipar megy erre felé! A nőgyógyászhoz is kettesével hívják be az embereket!
Igaz, nekem nincs fogadott orvosom, de ennek meg van az oka, csalódtam a fizetett dokikban (durvának tartom, hogy ilyeneket mondanak, hogy 70 ezer alatt arra se számítsak, hogy gumikesztyűt húz) szóval kb ennyit számítanak a terhesek nálunk.

Lehet kapok még valamit, és ez egyre halmozódni fog július végéig :) nembaj, csak jól legyen a babuci! Amúgy pont azt olvastam tegnap a magne-b6 tájékoztatóján, hogy óvatosan kell szedni a calciumot is és a vasat is a magnézium mellett, mert gátolhatják a magnézium felszívódását!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Nekem fogadott dokim van, már régóta hozzá járok. Meg vagyok vele elégedve.

Sajnos mi is sok pénzt hagytunk már nála (meddőségis doki, neki köszönhetjük a cseppünket). Mindig nagoyn kedves, a férjemnek mindent elmagyaráz UH-n.

Én a magne b6-ot amúgy csodaszernek tartom.
20150601134430
 
 


Viki!

Na de úgy hagytatok ott pénzt, hogy megdolgozott érte, úgy értem, hogy kedves, és elmagyaráz mindent, na meg ugye, ott a kis Lackó, aki a legfontosabb! De itt teljesen ismeretlenül mondanak olyan összegeket, hogy elszámolni is nehéz odáig!
Na meg ahogy vadásznak paciensre, az a legjobb... Mikor voltam genetikai UH-n, a doki egyből kérdezte, hogy van e orvosom, kinél fogok szülni, kvázi rám akarta dumálni magát! Hát nem jött neki össze, még csak a monitort se fordította felém, és még csapkodta is a pocimat, gondolja majd ilyenre bízom a gyerekem meg magam!

A magne-b6 nekem is sokat segített, bár azóta, hogy elkezdtem szedni kétszer már emelni kellett az adagomat. De sokkal jobb vele!

Kép

Kép
pindimano
 
 


De lehet, hogy ha megfogadtad volna, akkor rögtön odafordítja az UH-s monitort. ;)
20150601134430
 
 


Na igen, lehet! A hascsapkodás nem tetszett, meg hogy a 4D-n sokkal több információt kaptunk a picúrról, mint a genetikai UH-n. Pedig állítólag ez aranyos és jófej doki, lehet, hogy rossz napja volt.

Kép

Kép
pindimano
 
 


Lehet, hogy én meg a dokid csapkodtam volna meg......
20150601134430
 
 


Én sem hagytam szó nélkül! Szóval jobb lenne, ha nem ő lenne az ügyeletes, amikor rámjön a szülés :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Na én megyek dokihoz! Még lehet később jövök!

Szép napocskát!

Kép

Kép
pindimano
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: