Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Üdv az új csatlakozóknak!

Mi az első babánkat várjuk, bár még az elején vagyunk :) Nem tudom mennyire pontos a kalkulátor, szerinte június 11. lesz a "nap".

Megnyugtatásul, én is sok mindenért aggódom, szorongok, szóval ez nem egyedi dolog.
Mellérzékenység és fájás nekem is van, és a reggeli hányingerek :) ettől szívesen megszabadulnék már, úgy mint az esti haspuffadástól is!

Én is szeretnék a listátokra kerülni :) Gigaboszi légyszi engem is tegyél fel!
28 éves vagyok, Budapesten lakunk, 1. babánk lesz és nov. 6-án megyek a következő uh-ra.

Melus

Kép
melus79
 
 


Mankabi! Álmok? Én mostanában minden álmomra emlékszem. Két fajta van, az egyik a horror, a másik a szex. :lol: Ja, és van egy harmadik fajta: a horrorral fűszerezett szex. ...hát, szerintem ez nevezhető furcsának!

Kép
zölddisznó
 
 


Némó, nekem holnap lesz a szülinapom, tehát akkor már ktten vagyunk akiknek ilyen tökétes szülinapi ajándékot ad a sors?!

Melus

Kép
melus79
 
 

 
 

Mankabi, nekem is furcsa álmamim vannak .) és én előtte nem nagyon álmodtam! Az én álmamimban életem különböző részeiből keverednek össze az emberek és tök hülye dolgokat csinálnak!Nem vagy egyedül a problémáddal!

Melus

Kép
melus79
 
 


Hello:)

A furcsa álmok teljesen normálisak ebben az időszakban. Aztán a 2. trimeszterben valamelyest enyhülnek (legalábbis én ezt tapasztaltam), és a szülés közeledtével igen brutál lesz. :? Nekem akkor igen durva álmaim voltak, szinte minden nap. Akkor már rengeteget álmodik az ember szülésről, babáról, és nem mindig túl jókat. :? De sokmindent nem lehet ellene tenni, legalábbis nekem nem ment.

Üdv az újaknak :wink:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!
Üdv az újaknak és külön gratula a szülinaposoknak!!
A mai napom elég jól telt, kevés émelygéssel és hányingerrel.
A hasam nekem is szokott fájni, de egyre ritkábban.

Nekem is nagyon fura álmaim vannak, tegnap egész éjjel ettem álmomban mindenféléket. A legrosszabb az volt, hogy húst is ettem álmomban és az úgy tudom nem jelent jót. (betegség, szomorúság...) Ettől elég ideges lettem, de azzal nyugtattam magamat, hogy biztos a terhesség miatt álmodtam és nem kell vele foglalkozni. Ja! és a szex is előfordul sűrűn az álmaimban....

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Lányok!

Mikor múlik el a rókamóka, émelygés és esti hasfájás? Az álmok, ezek szerint maradnak :)
Tervezi valamelyikőtök a János kórházi szülést?

Melus

Kép
melus79
 
 



melus:
ha megnézed Gigi táblázatát, akkor láthatod hogy én a Jánosban fogok szülni. Az első szülésem is ott volt, mivel a dokim ott dolgozik.

Némó:
gratulálok a kétcsíkoshoz és persze a szülinapodhoz is! Üdv köztünk. :)

Bogi:
neked is üdv. Totál természetesen ez a haspuffadás és fájás, Milánnál én is teljesen fel voltam püffedve és sehogy se tudtam ellene tenni, nagyon kényelmetlen tud lenni egy idő után az biztos. Esetleg próbáld meg a kefírt hátha enyhít rajta. A fájás is természetes, nekem ma estére fájdult meg igazán a pocakom meg a petefészkeim, sokat sétáltunk ma.

Valaki kérdezte, hogy meddig tart általában a hányingeres korszak, hát azt mondják a 12. hétig. De persze vannak kivételek akiknek egész terhesség alatt nincs, illetve akik a 9 hónap alatt végig élvezik rókakoma társaságát.

Kép

Kép
éca
 
 



Már szelektív az agyam Melus kérdezte pont előttem, hogy meddig tart a hányingeres korszak. :oops:

Kép

Kép
éca
 
 


Éca, neked milyen tapasztalataid vannak János kórház terén? Csak azért érdekel már most, mert beleolvastam a János Kórház szülészete topicba és nem mindenki volt pozitív, főleg a csecsemősökre panaszkodtak :(

Melus

Kép
melus79
 
 


Sziasztok!

Ezek szerint nem vagyok egyedül a furcsa álmokkal!

Most egy kicsit furcsa kérdésem lenne, de mint kezdő kismama talán nem találjátok furcsának tőlem. Szóval írtátok a szexet az álmokban és ehhez kapcsolódóan kérdezem, hogy lehet-e, ajánlott-e ebben az időszakban, illetve árhatok-e vele a terhesség kezdeti szakaszában? Az orvostól még nem volt alkalmam megkérdezni.

Mankabi

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 


Sziasztok Kismamik!
Köszönöm a kedves fogadtatást.

Melus!
Nekem is holnap van a szülinapom. :D


Nekem eddig 1 délelőtti hatalmas rosszullét és rókakoma volt az ovuláció utáni 6. napon, de az még túl korai
volt terhestünetnek, nem? Vagy nem tudom.

Émelygésről, hányásról: :)
"Széles körben elterjedt nézet, hogy az amúgy kellemetlen reggeli hányinger tulajdonképpen áldás
vagy legalábbis kedvező jel a várandós nők számára, mert csökkenti a vetélés kockázatát."

http://www.informed.hu/eletmod/terhesse ... _hid=87042

Nekem nincsenek fura álmaim. Alvással kapcsolatban csak azt a szokatlant tapasztaltam, hogy ma hajnalban 4-kor ébredtem, úgy éreztem mintha már 7 óra lenne, kiment az álom a szememből és nem tudtam sokáig visszaaludni. (Amúgy mindig úgy alszom mint a bunda.) Biztosan azért van, mert nagyon izgatott vagyok.

Tudtok valami jó oldalt ahol terhestorna gyakorlatokat lehet találni (Első trimeszterre kialakított programot)?
Köszi előre is!
Jó éjt nektek!

Némó

Kép
[/url]
némó
 
 


árhatok=árthatok! :oops:

Mankabi

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 


Némo: nekem is nagyon hamar "előjöttek" a terheség tünetei, csak én nem akartam elhinni, hoyg ilyen hamar?! nekem mondjuk először a melleim lettek nagyon érzékenyek.
Terhestorna ügyben még nem tudok segíteni :cry:

Nagyon boldog szülinapot neked holnapra :lol:

Mankabi: szerintem nem ártasz a babának a szexxel, ha jól esik, biztos őt sem zavarja :)

Én sajnos szerdán tudok legközelebb netezni, mert otthon átmenetileg nem üzemel a net.

Jó pihenést mindenkinek és szép álmokat :lol:

Melus

Kép
melus79
 
 


Az émelygés általában a magaz hcg hormonszint miatt van, az a 12 hét körül lecsökken durván, azért múlik el jóesetben a hányinger. De én is ismerek olyat, ami még a szülés előtti napon is hányt...és addig minden nap. :roll:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziaszok!
Engem mostmár kezd aggasztani a dolog,mármint az,hogy nincs se hányingerem se émlygésem. :(
Rajtam,kívül mindenkinek van... :(
Ezek szerint nekem nem elég magas a hcg szintem,és a vetélésre is nagyobb az esélyem? :( Jó kis kilátások...
Vendég
 


Jó reggelt!

bárány, nekem sincs hányingerem. A fiammal is csak a 16. hét körül volt 1-2 hetet. És mégis gyönyörű, erős, egészséges kisfiam van. :wink: Úgyhogy nem szabad általánosítani. Nyugi, minden rendben van!
Mikor mész dokihoz?

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Bárány
Ne aggódj... Nincs kimutatott összefüggés...

A terhességi hányás, hányinger kialakulásában sokszor pszichés tényezők is szerepet játszanak!!!

Mankabi
Szex... ha orvosi ellenjavallata nincs és mindkettőtöknek jólesik, akkor hajrá...
Az előző terhességemnél nálunk rendszeres volt... most a vérzés miatt tilos...

Álmok
Nem voltak jellemzőek...
Vendég
 


Nagyszámú megfigyelés igazolja, hogy enyhe émelygés szinte mindig van, ez tehát elméletileg is természetes folyamat. Oka nem igazán ismert, úgy gondoljuk, hogy a HCG közvetlenül felelős érte, de ez nem biztos. Ha a kórkép súlyos, a terhes naponta 10-20 slkalommal is hány, kiszárad (ez tovább rontja a betegséget), a vérben és a vizeletben aceton jelenik meg, károsodhat a máj is.

Biztos, hogy a tervezett, várt és minden szempontból problémamentes terhesség esetén sokkal ritkább a hányás, mint akkor, ha a terhesség nehezen jött össze, korábban sikertelen terhesség volt, ha csalásban komoly ellenzői vannak a terhességnek (férj, anyós stb.) vagy egyéb ok van mely miatt aggódni kell.

Tehát a biológiai alap, melyen ezek a tünetek létrejönnek, létező, de a kórkép súlyosságát külső tényezők befolyásolják.

Azaz a lelki stabilitás a terhességi hányás ellenszere. Gyógyítása már régen közismert: a terhest befektetik a kórházba és lám, láss csodát (az esetek nagy részében) a panaszok enyhülnek, az asszony, aki eddig naponta tizenötször hányt, "áttér" a napi egy-két esetre, és ezek az esetek sem mindig reggel vannak, hanem inkább délután a látogatási idő előtt-alatt vagy után.Az alkalmazott kezelés maximum egy kis plusz folyadékbevitel, a hányás okozta kiszáradás enyhítésére, diéta. Azaz tüneti kezelés. Az okot leginkább pszihológus (feltárás után) tudná kezelni.

A terhesség 12. hete után az a tapasztalat, hogy a tünetek szinte azonnal megszűnnek. Igaz, ilyenkor kezd egy kissé csökkeni a HCG szintje is, de ugyanez az időpont, amikor a terhesség már szociálisan is stabillá válik, pl. már nem szakítható meg. Azokban az országokban, ahol ez a határ később van a tünetek is lassabban mérséklődnek!
Vendég
 


Jó reggelt!

Üdv az újonnan jövőknek :D
Hányinger, nekem fokozódott, most már alig eszem, semmi nem esik jól. Legalább nem hízom olyan sokat. Előző két hét hétben állandóan ettem volna :)
Én a szülinapomon teszteltem először pozitívat. :D
Ja és nekem is vannak furcsa álmaim, és emlékszem is rájuk, pedig előtte ez ritkán fordult elő.
Poci fájás nekem ritkán van, inkább amikor nagyon elfáradok, vagy felidegesítem magam, mint például tegnap. :( De szerencsére a Magnézium segít.

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


Sziasztok!
Akkor megnyugodtam...Viszont ha hányingerem nincs is, de az étvágyam akár egy farkasé :D :D
Doki:holnap után azaz 24.-én megyek,ez lesz az első
Vendég
 


Húúú csajok!

Alig győzöm visszaolvasni,amit írtatok!!! :lol:

HARIVERA!!!
Örültem,hogy viszajöttél,legalább egy pár sor erejéig!Mesélj magadról,mi van veled??Hogy vannak a fiaid??

Gigi!
A táblázatban léci javítsd ki,hogy a szülés várható időpontja jún.6.(egyszer már kértem..bocs...)
Már a vonalzómat is kijavítottam!

Csöppke!
Kiakadtam,hogy mekkora hasad van!Nekem is korán kezdett látszani mindig a terhességem,kb. 10. hét körül.De nem ilyen korán!!!!De nagyon csinos a pocid...

Buci!
Édes a kicsikéd!

Bárány!
Tegyél fel te is a piciről vonalzót,olyan rossz,hogy nem tudom,mennyi idős a baba a pocakodban!


Nekem a hányinger "sajnos" fokozódott,már fogytam is egy kicsit.Bizonyos szagoktól teljesen rosszul vagyok,alig bírok valamit megenni.Ha üres a gyomrom attól,ha ettem már,attól.
Csak az éjszakáim nyugisak,reggel amint kinyitom a szemem,már kezdődik...
Alig várom,hogy teljen kicsit az idő...

Kép
orsitigris
 
 


Halihó!

Nagyon köszönöm mégegyszer a rengeteg megnyugtató választ. Most olvastam valakinél, hogy az émelygés állítólag jó jel. Akkor nekem nagyon jó :)) Sokat émelygek. Főleg a reggeli fogmosás okoz gondot, ha hátraér a fogkefe, akkor gyakran öklendezem. Egyszer volt egy kis rókakoma is. MagneB6-ot én is szedek, az valamit segít, mostmár van, hogy reggel nem, de napközben (pl. most is) van hányingerem. :)

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Sziasztok!
OK ok majd teszek vonalzót,de még olyan korainak érzem.... :?
Vendég
 


Bárány! Nekem sincs!!! Van, akinek nem is lesz egyáltalán.
Ne aggódj!Ugye-ugye! Csöppke, a profi :wink: is megmondta!

Stella! Azért valamit eszegess, még ha nem is esik jól. Jobbulást!

Én is "kiakadtam" Csöppke hasán. Nekem ilyen sosem volt. :lol: :wink:

Bogi! Csak óvatosan azzal a fogmosással :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


orsitigris írta:Csöppke!
Kiakadtam,hogy mekkora hasad van!Nekem is korán kezdett látszani mindig a terhességem,kb. 10. hét körül.De nem ilyen korán!!!!De nagyon csinos a pocid...


orsitigris, hát, akkor mégsincs olyan korán, mert már a 10. hetet kezdtem :D

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Csöppke!

Igazad van,most nézem,hogy hány hetes vagy.
Valamiért 7 vagy 8 hétre emlékeztem.Bocs.
És nyilván nem is az első terhességed.
De szerintem így is legalább 15 hetesnek néz ki a pocid. :o


A fogmosás nálam is veszélyes. :roll:

Kép
orsitigris
 
 


Orsitigris
Köcce jól vannak hála. Nagyon rosszak. Neked gratula a bérlő miatt. Jöttem egy hírt újságolni. No nem baba hanem a nagyfiam.
LÁNYOK, LÁNYOK BENNE VOLT!!!!!!!!

Le fényképeztem a tvből. Őt mutatták szinte csak. Pedig volt vele vagy 50 gyerek de ő lett az első és így őt mutatták. Tök jóóó.
EZ ŐŐŐŐ. A kockás kabiban. Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!
Harivera,nem tudom pontosan miről van szó,és hogy mibe volt pontosan,mi is ez...
De a lényeg gratulálok :D :D
Vendég
 


Sziasztok!
Csöppke nekem kb 2x ekkora a hasam bár inkább feljebb (a köldök felett is )kidudorodik.Nem aggódom mert előtte is volt egykicsi biztos azért.Nem eszem többet inkább keveset többször.De lehet h fel is van fújódva egy kicsit. :D
Vendég
 


Nem tudom ki hogy van vele de még mindig nem öntött el az "anyai érzés" szerintem azért mert hirtelen jött a babó.2 évig semmi és akkor jön amikor az esküvőt tervezzük.Most átírtuk a terveket de nem vagyok elvarázsolva.Ez a családom miatt is lehet meg a hányinger és lumbágó miatt.Az egyetlen aminek örültem eddig h nőtt a mellem bár az is fáj és viszket. :? Szerintetek ez még javulhat?Azért nem akarok érzéketlen anyuka lenni. :(
Vendég
 


Heló csajok!!

Nem voltam pár napot, sajna nem vagyok túl jól. Hánynger ezerrel az még semmi...de meg is voltam fázva... :roll:

CSöppke,
nagyon helyes pocid van!!!!! :D :D

Gitka,
na akkor tessék hozni pocis képet!!!! :D
És nyugi, tuti nem vagy érzéketlen anyuci!!! Figyeld meg, hogy ahogy nő a pocid egyre jobban beleéled majd magad. Arról nem is beszélve, mikor majd tényleg emberke formát fogsz látni az Uh-n!!! VAgy mikor émajd érzed, hoyg benned mocorog!!! :D Szoval no para :wink: !

JAA nevek!!
HELP!! Kiváncsi vagyok a véleményetelre!
PAsinekben nem tudunk döneni!!!
3 opció van: Zádor,Zalán,Bende.
Igazából olyat akartunk ami inkább ritka név, lehet azért becézni de férfias...
Vendég
 


Sziasztok

Nem sokat írtam nektek, de úgy gondolom hogy azért szólok nektek hogy búcsúzom tőletek, mert nincs sajnos baba, voltam tegnap uh-on, és nyh ugyan olyan vastag mint csütörötkön, de még mindig nem látható benne semmi, teszt is negatív. Valószínű hogy a hasmenés és a hólyaghurutom miatt nem tudott beágyazódni rendesen.

Kaptam norculutot, el is kezdem ma. Aztán újra clostylbegyt, és uh ellenőrzés.

Remélem az augusztusi topikban már is csatlakozok.

Sziasztok

Szép pocakosodást mindenkinek


Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!
Gitka,szerintem az anyai érzés még korai,ilyenkor még én sem élem bele magam...szerintem teljesen rendben vagy nyugi...
A mellem nekem is fáj meg feszül,és tapasztalatból mondom,hogy lesz jobb!!! :D
Blivi,fiú nevek nekem alig-alig tetszenek,inkább lány nevek,ezért én el is terveztm,hogy lány lesz :D :D :D :D
Vendég
 


Gabi,
Szerintem,maradj nyugodtan itt vagyis majd ha aktuális lesz gyere,és attól még,hogy aug lesz miért is ne írhatnál ide???
Vendég
 


Jó reggelt kismamákok :)

Gabi, sajnálom. :(

gitka, persze, hogy még javulhat. :) Tul.képp semmi kézzelfogható jele nincs még a várandóságnak, idő kell míg felfogja az ember, hogy Anya lesz. De majd jönnek az egyre jobb uh képek, a növekvő pocó, a mozgás...úgyhogy ne aggódj :wink: Akkor majd tuti előjönnek az anyai érzések :)

Livi, névkérdés nehéz ügy :) Mi még nem nézegettük, de tudom hogy nem lesz könnyű menet. Dominik könnyen jött, mindkettőnknek határozottan tetszett a név :D
Lánynevetek már van?

Na megyek, kisfiam itt tutul mellettem, hogy nyooomm-nyooommm, vagyis éhes :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Vera!

Gratu a fiadhoz!Én néztem a filmet egy darabig,csak aztán elaludtam rajta.Néha szörnyű álmosság kínoz.Egyszerűen nem bírom nyitva tartani a szemem.A múltkor ülve aludtam el,de néha már állva is menne... :?


Gabi!
Sajnálom... :cry: drukk a következő hónaphoz.. :wink:


Apropó...nevek...
Mi megbeszéltük,hogy olyan nevet választunk,ami nincs a leggyakoribb 80 név között.Tehát Anna ..Bence...stb.TUTI KILŐVE...!

Mindhárom gyermekünknek magyar eredetű nevet választottunk,olyat,ami passzol a vezetéknévhez.A vezetéknevünk egyébként is egyszerű,tehát ahhoz jól passzolnak a különleges keresztnevek.Fontos! Nem kezdődhet a keresztnév ugyanazzal a betűvel,mint amire a vezetéknév végződik.Ha s-re végződik,ne folytatódjon susogó hanggal,mint pl. Borsos Zsombor.Szegény amikor bemutatkozik,nem szükséges leköpnie a másik felet...
Ha p-re végződik,ne kezdődjön B-vel,és fordítva.
Nekem az is fontos,hogy ne csupa mély,ill.csupa magas magánhangzók legyenek a névben azért,hogy kimondva is szépen csengjen.(Hát igen,magyartanárnak készültem...)

És ugye folytatjuk a megkezdett hagyományt.Csak mi ketten a férjemmel fogjuk tudni a gyermekünk nevét.Mindenki másnak csak a születése után áruljuk el...

Kép
orsitigris
 
 


Gabi! Kívánom, hogy az augusztusi topikot Te indíthasd el! Minden jókat, és köszönjök a kedvességed!

Csöppke! Én már nem vagyok nyomm-nyomm, most ettem meg egy hatalmas adag salátát.
Anyai érzést most még elnyomja az aggodalom, de majd ha itt az idő....

Orsi! A nagyokat hogy hívják?

Kép
zölddisznó
 
 



Sziasztok!
Szeretném kérdzni,hogy van-e köztetek valaki akinek már 2 császárja volt,gondolok itt orsitigrisre....vagy akárki másra.. :D
Vendég
 


Bárány!

Nekem egy császárom volt,a harmadik.
Az elsőt vacuummal húzták ki belőlem 19 órahossza után,a második "sima" volt 10 órán át tartott,a harmadik pedig medencevégű,és császáros.
Most azt mondta a dokim (a 6.héten!!!),hogy készüljek fel,valószínűleg ez is császáros lesz.Sőt ,még az is lehet,hogy ez is faros lesz,mert ez ismétlődhet.Ilyet még nem hallottam!
Azt mondta,manapság nem mernek kockáztatni az orvosok egy előző császár után.Félnek a műhibaperektől.

Én azt gondolom (már mindenféle szülést kipróbáltam)hogy a LEGJOBB SIMÁN SZÜLNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De ha belegondolok,hogy szülés közben ,erős fájások közt tényleg szétválhat a heg,hát inkább vágjanak.
Pedig én nagyon megszenvedtem a császár utáni időszakot.
Hál Istennek már elfelejtettem... :lol: :lol:

Kép
orsitigris
 
 


gitka:
üdv köztünk, gratulálok a babóhoz!

gabi:
sajnálom, de szorítok, hogy a következő hónap már sikeres legyen.

melus:
A kórházzal magával semmi problémám nem volt, 2 ágyas szobában voltam, kulturált, volt 1-2 csecsemősnővér aki elég kimért, és jobb ha nem kérdez az ember semmit sem tőlük. De volt köztük rendes is! Szóval összességében minden ok volt.

Csak futtában olvastam most el a hozzászólásokat mert elég pocsék napom volt tegnap is meg ma is. Tegnap a férjem rosszul lett és a kórházban kötött ki, úgyhogy hétvége fele fogják csak kiengedni. Én meg az idegtől tegnap délután hánytam, úgyhogy a gyomrom azóta mostanra kezd rendeződni. Ma is diétáztam, plusz a fiamnak még mindig megy a hasa már a 3 hetet ezzel szórakozunk, hogy hol elmúlik hol előjön. Úgyhogy holnap őt viszem a dokihoz hogy most aztán csináljanak tenyésztést és találják meg mi okozza ezt nála. Bocs a panaszáradatért, holnapra remélem újra a régi leszek.

Jó éjt!

Kép

Kép
éca
 
 


Jó reggelt!

Nemsokára indulunk UHura, drukkoljatok légyszi, hogy minden rendben találtassék! :)
Aki szintén ma megy, ha jól rémlik Gigaboszi és bárány, nekik is nagy drukkok :!:

Éca jaj vigyázzatok Magatokra! :(

Szép napot, sziasztok!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Csöppke,Gigi,Bárány!!!


Meeegy aaa druuukkkkkk!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
orsitigris
 
 


Sziasztok!
Köszi de nekem,ma csak vizsgálat lesz,UH nem. :( Igazán egy szimpla vizsgálatnak nem is tudom mi értelme van... :?
Vendég
 


Bárány!

Miért kérdezted a császárt?

Kép
orsitigris
 
 


sZIA!
Csak azért,hogy esetleg valaki tud -e róla,mert a neten nem találtam igazán infót,hogy mi a rizikó,két császát után....és ugye nekem a fiam és a lányom is császárosak.Régen anyáink korában eleve csak kettőt engedtek...nem tudom most mi a helyzet és valahogy nem írnak róla sehol...
Vendég
 


Én azt hallottam róla,hogy három császár mindenképp lehetséges,ebből semmi probléma nem lehet.
De hallottam már olyan nőről is,akit 4-szer császároztak.

Az énekes Szandi is azt nyilatkozta,hogy vállalna még negyedik gyermeket is.És tudtommal neki is 3 császárja volt.

Kép
orsitigris
 
 


Köszi,
Akkor egy félelem ki x-elve.Mostmár csak 1000000van :D
Vendég
 


Sziasztok!

Drukk a mai UH-soknak!
Nekem még 3 hét múlva lesz :( Addig én megzizzenek!
Egyébként semmi újság velem, azon kívül, hogy az evést jó lenne kihagyni az életemből és akkor lehet nem lenne hányingerem. Várom már a 12. hetet legalábba remény megvan rá, hogy akkor megszűnik, mert ez szörnyű. De nem panaszkodom mert ez volt volt a vágyam :)

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: