Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Magi az infot!
Ja és kitartás...

Kép
emi29
 
 


Magi!
Tök jó, hogy jobban vagy!!! :D
Nem te írtad, hogy nem mész dolgozni? Mégis?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Magi!
Tök jó, hogy jobban vagy!!! :D
Nem te írtad, hogy nem mész dolgozni? Mégis?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

 
 

ollem!

Hivatalosan szept 25-ig dolgozom, de mar csak 4 oraban.
Vissza jottem, mert jobban vagyok es megigertem, hogy 25-ig megyek.

Magi
Vendég
 


sziasztok sajnos nemtudok jot irni egy folytába sirok és nem tudom felfognni hogy nincs többé manocskám :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
remélem ti jol vagytok és vigyáztok magatokra
e.andrea
 
 


lányok sajnos ezek után én már kicsusztam eböl :cry: :cry: ugye nem baj ha köztetek maradok
e.andrea
 
 


andi!

Nem baj, ha itt vagy.
De johetsz nyugodtam a 2008-ban szeretnnek szulni topicba, ott van dodo is.
Sorstarsak vagytok.

O is nagyon maga altt van.

Magi
Vendég
 


Magi!
Most már értem. Én lehet, hogy nem sokáig maradok, mert már hideg van, és a főnököm mondta, hogy megint (úgy mint tavaly) nem lesz az irodában sem fűtés.... :?
Megfázni meg nem szeretnék. Most is mellényben ülök...Hideg van...

e.andrea

Nem tudom ilyenkor mi vígasztal! Veled vagyunk!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem!

Ugy en sem dolgoznek.
Azt varom, hogy felvegyenek valakit es betanitsam, majd mehessek. :lol:

Magi
Vendég
 


Andi!!! Nagyon sajnálom, hasonlót éltem át két hónapja, de kiderült, hogy csak menstruáció volt, gyerek nem is volt....Istenem..pihenj sokat!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Andi! én is nagyon sajnálom. :(

tegnap otthon kellett maradnom és 24 órán keresztül gyűjteni a pisimet, és abból merítve kell mintát vinnem holnap reggel a dokihoz, meg egy friss aznap reggeli mintát is. Aztán elküldik tenyésztésre, hogy kiderüljön, mitől volt sok a baktérium és fehérje szám.
Azt tudom, hogy a sok fehérje valamiféle gyulladásra, vagy fertőzésre utalhat. De lehet a terhességi magasvárnyomástól is. Valaki szerint a szex miatt is lehet fertőzés, szóval csomó minden lehet. Jövő hétre lesz eredmény, de akkor meg nyaralni leszünk, úgyhogy csak utána fogom megtudni. De igazából semmit nem érzek belül, hogy rossz lenne.

Az émelygés azért még van néha reggel meg napközben, de nem olyan vészes, mint pár héttel ezelőtt.

Nekem EKG-t nem is csináltak, a védőnőm meg azt hangoztatta, hogy ő nem adhat sehová beutalót, ezért menjek vissza a hűzidokihoz beutalóért. Szemészetre is el kell mennem, mert elég rossz (-4,5 és -2,5) a látásom, és félő, hogy a természetes szüléstől még jobban elromolhat, ezért szakvéleményt kell kérnem. Szemészeti szakrendelésre állítólag nem is kell beutaló, ha terhességgel összefüggésben megyek.

Olyan jó volt otthon lenni tegnap, hogy tényleg elgondolkodtam azon, hogy kiírassam-e magam dokival. :)

Kórház dilemmán még gondolkozom párommal is, mert tényleg nehéz a döntés. A nődokim azt mondja, hogy ne kórház alapján, hanem inkább doki alapján döntsek, mármint, hogy akár menjek a doki után más kórházba, ha a doki jó. Hát a fene tudja....
lei
 
 


ollem írta:Magi!
Most már értem. Én lehet, hogy nem sokáig maradok, mert már hideg van, és a főnököm mondta, hogy megint (úgy mint tavaly) nem lesz az irodában sem fűtés.... :?
Megfázni meg nem szeretnék. Most is mellényben ülök...Hideg van...


Hogy-hogy nincsen fűtés?????????? ezt nem lehet engedni egy munkahelyen!! Egy munkaügyi ellenőrzésen egyből bebukna a cég, az biztos!!
lei
 
 


Lei!
Úgy hogy nincs a cégnél pénz. Osztrák a tulaj, és mindenen spórolni akar. Tavaly lázasan dolgoztam két embert helyettesítettem fűtetlen irodában..... :(
Na most ezt tuti, hogy nem játszom el......
Vigyázok magunkra.....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Magi! Lei!
Az a baj, hogy nekem is be kell tanítanom valakit.... :(
Már ezt egyszer eljátszottam, mert a munkaügyről átkerültem a logisztikához, és az új munkaügyest nekem kellett betanítani, februárban kezdett nálunk, de sokszor még most is kérdez, hogy mit hogyan kell csinálni.... :(
Szóval aki majd a helyemre jön, nem sokáig kérdezhet. Sity-suty be akarom tanítani. Nem szórakozni vele hetekig.... :?
A hideg meg nem tudom mikor éri el azt a határt, hogy haza megyek és vissza se jövök csak rózsaszín papírral a kezemben....
Max. nov végéig akarok dolgozni, de szerintem a hideg közbe fog szólni....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem: hát ez azért elég dúrva! Fel kéne nyomni a céget a Munkavédelmiseknél.....

Az lenne a kérdésem mindenkihez, hogy ugye jól tudom, hogy a betöltött 12. hét után, vagyis a 13. hét folyamán kell menni az UH-ra, ahol a nyaki redő vastagságot nézik?
lei
 
 


ollem: én is azért akarom majd a 12. hét után bejelenteni a főnőknek a dologt, mert akkor már most el lehet kezdeni keresni valakit a helyemre, vagy valamelyik asszisztenst kiképezni az én feladataimra, ha nem akarnak felvenni új emberet.
Én úgy tervezem most, látatlanban, hogy a 6. hónapig még dolgoznék. De aztán persze annyi minden közbejöhet még, az is lehet, hogy tele lesz a t.....m, és inkább otthonmaradok a végefelé.
lei
 
 


Sziasztok!

Meg uj vagyok, szeretnek csatlakozni. A babocam most 8 hetes (terhesseg 10. hete) :D
Megmondanatok, hogy hogy kell csatolni a babafalva alairast?
Koszi,
Andi

KépKép
andee73
 
 


Sziasztok.
Ti most egy totál elkeseredett anyát olvastok :cry: :cry: :cry:
Anniyra rossz anyának érzem magamat.
Szitu:reggel az új óvodásom sírt hogy nem akar menni az oviba. Én mondtam neki hogy egy kicsikét ott tudok maradni de utána mennem kell és mikor alszik egyet és felébred akkor jön apu érte.
Megvártam míg megkajált és elbúcsúztam tőle. Na más se kellett úúgy el kezdett bömbölni. Amolyan nagyon panaszosan mélyről jövően enmhisztis sírással. Kimentem és várta 10 percet hogy lássam meddig sír. Háát kellett ennyi idő hogy megnyugodjon.
De közben meg a Peti fiam logopédusával elkezdtem róla beszélni és az derült ki hogy hüpp hüpp hüpp hogy a most 5 és fél éves Peti fiam nagy valószínűséggel nem mehet rendes normális iskolába mert annyira el van maradva mind beszédileg mind finom motorikailag és mozgásilag is. Majd megyünk a Rátcz utcába egy bizottság elé aminek a papírjával fogom tudni beíratni a gyereket egy speciális isibe. :cry: :cry: :cry: Agyilag nagyon okos csak ezeka dolgok. Nem rajzol ha igen akkor csak satíroz egy színel. Nem rajzol karikákat se emberkéket szóval semmit ami majd kell az íráshoz. Beszédileg is olyan mint egy 3 éves és nem érti az idő fogalmakat meg azt hogy te vagy én vagy add rám helyett azt mondja vedd fel nekem. Szóval közepese értelmi fogyatékos. :cry: :cry: Úgy hogy szar anyának érzem most magamat.

Andi és dodo sajnállom.De hamarosan sikerülni fogg hidjétek el. :cry: :cry: :cry:

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok lanyok!

Itthon vagyok mar egy ideje, de nem volt aram, igy a gep sem mukodott.

Ollem!
Eleg gaz tenyleg ez a futes dolog.
En tuti nem mennek. Mondjuk igy sem fogok, hogy van klima is meg futes is, en tudom szabalyozni, de meg igy sem fogok menni.

lei!
En nem tudtam titkolni a terhesseget, mert olyan beteg voltam es sokaig, hogy nem lett volna korrekt dolog, foleg ugy, hogy a ceg az.
Igy en megmondtam es azt is, hogy nem akarok menni 12. het utan.

Magi
Vendég
 


Andi,nagyon sajnállak :cry: én húsvétkor vetéltem,engem meg is műtöttek.Tudom milyen elkeseredett vagy most,de koncentrálj arra ,hogy egy pár hónap és megint terhess leszel,én nagyon szorítok!


Ma voltam dokinál,én most 8hetes 3napos vagyok viszont a baba a méretei alapján 9hetes 2napos :lol: Óriásbébi!
nicci
 
 


nicci: ezt ennyire napra pontosan megállapítja doki, hogy mekkora a magzat? Ez döbbenetes.

vera: ez szerintem nem feltétlenül a szülő hibája, mármint, ha a gyerekkel ez történik. Nem szabad magadat okolnod, inkább most nagyon sokat kell segíteni neki, hogy gyorsan tanuljon minden szinten.

magi: igen, végülis azért akarom én is mielőbb bejelenteni, mert nagyon jó ez a melóhely és nem akarok rosszat a cégnek.

andee: a kilépés gomb melett legörgeted a segédleteket és ott megtalálod a profilodat. Abban lehet beállítani, hogy a hozzászólásoknál mindig csatolja az aláírást, ahova meg be kell illeszteni a vonalzó linkjét, amit a babafalva.hu honlapon tudsz elkészíteni magadnak és a BBCode is legyen bekapcsolva a profilodban. Remélem érthető voltam.
lei
 
 


Magi: a kérdésemre tudsz válaszolni? Mármint hogy az UH-t a 12. betöltött hét után kell-e csinálni?
lei
 
 


lei!
Szerintem igen.
En majdnem 13 leszek, mikor megyek szept 21-en.

Magi
Vendég
 


Sziasztok, sziasztok, en is vagyok, csak fel nap a visszaolvasas....

E.andi! A szivem megszakadt, amikor olvastam, mi tortent. Ez sajna benne van a pakliban. Nem tudom hany % a vetelesi arany, de remelem, a mi kis csapatunkban alacsonyan marad. :roll:

A sexrol annyit, hogy sokan azt mondjak, nem szamit, mert ha egy gyereknek el kell mennie, ugy is elmegy. Ismerek tobb lanyt, aki rendszeresen kocogott az 5 honapig. Bar ahogy te irtad E.andi rendesen belehuztatok... hat a fene tudja. En hihetetlen vagyat erzek a sexre, de orgazmus utan orakig gorcsolok. Ugyhogy inkabb napoljuk most a temat. Olyan reg vartunk mar erre a gyerkocre.

Nicci, Lei, Magika, orulok, hogy jobban vagytok. Es orulok, hogy mindenki mas jol van, Be-be, te is felbukkantal. Udv az ujaknak is, Andee es Szanet!

Vera, tablicskut frissited nekunk, ha megkerlek? Meg en is szivesen irok annak az egy ket lanynak, aki eltunt. Ja, es, Vera, egyaltalan nem vagy rossza anya! Le a kalappal elotted 4 gyermekes anyuka!

Klarka, ha jol emlekszem te irtal a terhestornarol. Hat en nagyon szivesen ott lennek veletek, de sajna nagyon messzirol irok. Azert ti jarjatok csak ossze!

Ja! Erzi mar valamelyikotok, hogy novekszik a hasa?
katavirag
 
 


magika írta:lei!
Szerintem igen.
En majdnem 13 leszek, mikor megyek szept 21-en.

Magi


Ok, akkor jó, mert én is a 13. héten akarok menni, vagyis úgy akarok bejelentkezni, hogy mikor megjövünk a nyaralásból, akkor felhívom őket és kérek időpontot az azutáni hétre.
lei
 
 


én csak azt látom, hogy kezdek pocakosodni :) de persze még nem látszik nagyon a külső szemlékők számára. Még nem mértem magamat mérlegen, hogy mennyit híztam esetleg az elmúlt két hét alatt......de most már kíváncsi vagyok. :)
lei
 
 


sziasztok, elköszönök mára, megyek fodrászhoz melíroztatni. Megpróbálok majd valamit az arcom elé tenni, hogy ne lélegezzem be a szagokat.

Vigyázzatok magatokra!
lei
 
 


Köszi a tippet, kipróbálom, hogy müxik-e az aláirás..

KépKép
andee73
 
 


Küzdök a vonalzóval!

KépKép
KépKép
nicci
 
 


ZSeni vagyok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
nicci
 
 


Nem sikerült a vonalzó mert a html nem engedélyezett ..másoljak be valamit valahova?
Nicci: hogy csináltad? :shock:
Köszi a tippeket!
Andi

KépKép
andee73
 
 


Sziasztok!

Lei - Engem a 11. héten küldtek el a következő ultrahangra, ahol a nyakiredőt és a nyitott gerincet nézik.
Barátnőm is akkor volt, de teljesen jó a 13. héten ;) :)

E.Andi - Nagyon sajnálom, szívből, a történteket! De ebben az időszakban ez bárkivel előfordulhat. Pillanatok alatt regenerálódsz, és ha az előbb összejött a baba, akkor most is összefog, és hamarosan, egy pár hónappal későbbi topicban már ott leszel újra mint várandós anyuka :)
Addig meg szeretettel látunk! De semmiképp ne keseregj, próbáld meg úgy felfogni, hogy oka volt, hogy elment a babuci .. jobb így neki, és neked is jobb lesz egy egészséges következő babucival :)

A munkahelyekről olvasottak felháborítóak .. szörnyű.
Én nem dolgozom, mert még csak most fogom befejezni az egyetemet, így szerencsére itthon tudok lenni, mert csak szakdolgozatot kell írnom ..
Mondjuk mostantól újra lesznek gyerkőceim (tanítványok, akik nyáron nem voltak), így azért utazgatnom is kell délutánonként :) De az élvezetes kimozdulás :)

Mindenkinek szép napot, jó babavárást!

Ja, ti hogy bírjátok a reggeleket? Én egyre rosszabbul .. pár hete semmi bajom nem volt, most meg alig bírom magamba erőltetni a reggelimet a hányingertől .. Aztán rendben telik a nap, de a reggel az egy horror. :( :(

Kép
szösszenet
 
 


Lanyok!

Ma nem is aludtam delutan, megis tulteng bennem az energia.
Mig tart gyorsan kimosok es fozok valamit.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!
Jelentem a barnázásom a gyógyszer hatására elmúlt. Viszont most elkezdtem hányni, de ez is változó, mert van amikor egyből felkeléskor, ma meg például dél körül. Utána mindig jobb egy kicsit az állapotom, de délutánra megint előjön az émelygés. Többnyire krumplis kajákat eszek, az esik csak jól. Már 2,5kg-ot fogytam. Hétfőn elmentem a háziorvoshoz felvetetni magam tp-re, ment a sok erőltetett köhögéstől bedurrant a torkom, úgyhogy most még azzal is küzdök, na meg perszek didergek, de luxusnak tartanám a fűtést még.
Mindenkinek további szép napot.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 



Sziasztok,

Lei,
Engem október 1-jére rendelt be a dokim UH-ra. Akkor leszek 12 hetes és 3 napos. Ugyhogy szerintem sem gáz, ha a 13. héten mész.

Mary,
Tényleg döbbenetes, hogy a munkahelyeden alap dolgok nincsenek biztosítva. Nem csodálom, ha hamar abbahagyod a munkát.

Vera,
Az a legfontosabb, hogy próbálj meg még többet foglalkozni Petivel. Biztosan be tudja hozni a lemaradását. Egyébként miért csak most derült ki, hogy értelmi fogyatékos? Ezt a logopédus állapította meg?

Zsuzsa,Örülök, hogy a barnázás elmúlt :) és együttérzek veled, ami a hányingert illeti :(
Kitartás!!!

Katavirág,
Nekem a hasam még nem nőtt, de a ruhatáram kb 3/4-ét már nem tudom felvenni. Én nem fogyok, hanem hízok (eddig 2 kilót szedtem fel). Mondjuk nem bánom, mert a 2 kilóból jutott a mellemre is :) :) :) , ráadásul egyébként is túl sovány voltam :(
Tegnap már beruháztam pár új nadrágra és olyan felsőkre, amikbe később majd belefér a pocakom :) Közben betévedtem egy Baba-Mama butikba is :) :) Alig tudott kiráncigálni a párom :wink:
:) :wink:

Andee73
Üdvözöllek és gratula

Kép
emi29
 
 


Lei: én épp betöltöm a 12. hetet, amikor megyek tarkóredős uh-ra.

katavirág: sajnálom, hogy nem jössz, végülis én is messzi vagyok, csak Pesten alszunk aznap a szüleimnél, így tehetem meg.

Harivera: nem hiszem, hogy a szülői nevelésen múlna..nem tűnt fel egyébként korábban? Mit jelent, hogy nem érti az időfogalmakat? Egyébként talán még nem késő. Most még elég kicsi ahhoz, hogy felgöngyölítsék a szálakat, és mire gimibe, vagy felsőbe kerül már minden rendben legyen..Ez szerintem akkor késő, ha tizenéves korban kezdik el felismerni a bajt. Fel a fejjel!

Képzeljétek, most voltam az első nagy vérvételen és persze szokszer, mint az előzőnél, nem találták a vénámat, mert nekem valahogy nem látszanak az ereim, mindig is ez volt a baj. Jól elszorította a karomat az asszisztens, és vagy két percig úgy hagyta, már feketés volt a karom, mert nem akart mellészúrni...aztán nagy nehezen megtalálta, de akkor meg olyan lassan folyt ki az a 4 üvegnyi cucc, hogy már azt hittem elájulok. Én attól szoktam rosszul lenni, hogy elképzelem, ahogy fogy a vlrem...tiszta hülye vagyok...

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Klarka,

négy üvegnyi vért vesznek le????
Nekem nincs is annyi :cry: :cry:

Kép
emi29
 
 


Jo reggelt lanyok!

Hogy vagytok ma?
Remelem ma mar tobben leszunk.

En ma olyan jot aludtam, hogy el sem tudom mondani.
a rosszulleteimnek nyoma sincs vasarnap ota.
Mar a gyomrom sem faj.
Olyan vagyok mint regen, csak lelkileg orultem meg.

Magi
Vendég
 


emi29: ne aggódj, van:) Feltűnt volna, ha nem lett volna eddig:))

De csak az elsőnél vesznek ilyen sokat, aztán, ha jól emlékszem, csak 2-őt..

Magika: örülök a jó hírnek..

Néha olyan ingerenciám van, hogy 1-2 órát itt üljek és élénken levelezzek, de a fiam, meg a háztartás sok időmet leköti, de igyekszem többet jönni...

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


klarka!

mikor vesznek ennyit?

Magi
Vendég
 


Sziasztok Csajszik!
Üdv az újaknak!

Andrea! Tiszta szívből sajnálom! Ez még az elején bene van a pakliba, bár én sem fognám fel ha velem ez történne. Ne csüggedj, pár hónap és biztos összejön! Azért írj, mi újság!


A hasim nekem már sajna nő. No, de még nem Manócska miatt!
Azt vesszem észre, hogy nagyon fel vagyok fujódva, ha eszek, akkora mint egy labda! Vicces!

Én is szerettem volna elmenni TP-re kb úgy október közepétől!
Ez úgy néz ki nem jó ötlet. Tavaly minimál bérre voltam bejelentve, január 1-től 110000-re. Meg kell várnom következö év elejét, hogy normális TP-t kapjak. Ha nem lesz gáz kibírom. Az már nem egészen 4 hónap. Ha viszont rosszul leszek, nem kockáztatok.

A rosszulléteim mintha fokozódnának. Pár ismerős azzal vigasztal, hogy még ebben a pár hétben dúlnak igazán a hormonok. Ez tökre jó lesz. Végre eljutunk "nyaralni" a párommal jövő héten egy hétre Horvátországba. Erre kint tombol az ősz, és ha még szarul is leszek?

Kép
mutyurka
 
 


magika: nekem az elsőnél vettek ennyit.

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Magika!!!
Nagyon örülök, hogy teljesen jól vagy!!! :D
Ha olvastad a hozzászólásaimat, akkor keresztény vagyok, és hiszem, hogy Isten ma is gyógyít...Titkon imádkoztam érted a hétvégén....Látom használt az ima...??? Mert jól vagy!!!! :D :D :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mindenki nagyon öltözzön fel, ha megy valahova! Ez enm komlett időjárás! Én már fel hajtottam a konvektort, mert megfagyok! Cetebe-t is vettem be, mert már érzem hogy folyik a nozim. Nem lenne jó most megfázni, nem akarok gyógyszereket szedni a terhesség alatt :cry:

Kép
mutyurka
 
 


ollem!

Nagyon koszonom!
Iszonyt rosszul voltam egy honapig.
Annyira kivoltam, hogy el sem tudom mondani.
De most a heten teljesen kicsereltek.
Tegnap dolgoztam, foztem, mostam, este forro zsomleert mentem a pekhez stb...
Ejjel is jol aludtam.
Mar nem faj a gyomrom sem.
Remelem azert ez nem fog vissza jonni, mert remalmaim kozott szerepel, de olyan jo, hogy jol vagyok.
Szoval ollem koszonom.

Magi
Vendég
 


Mutyurka!

En is bekapcsoltam a futest, mert 19 fok volt otthon es nem akartam, hogy Zoli megfazzon.
Igy most mi futunk.

Magi
Vendég
 


klarka!

mondjuk nekem mindegy, mert rendszeres verado vagyok.
Ahogy a 4,5 dl-hez kepest ez semmi.

Magi
Vendég
 


Magika én A rh - vagyok és én is gondoltam a véradás dologra. Ezt hogy lehet elindítani?

Klarka és a többiek. A Petinek ezt én már kicsi korától fogva tudtam. Sajna őt olyan penészes lakásban voltam vele várandós hogy tuti e miatt lettek ezek a betegségek neki. Gyomorműtét, akor lehet hoyg a veséjét is kell műteni.
Én már szóltam jóval előbb hogy ő nem úgy fejlődik mint az átlag és jó lenne ha most fognánk meg de mindenhol azt a választ kaptam hogy 5 éves kor alatt nem foglalkoznak vele. Én kicsiként előszőr az autizmusra gyanakodtam de nála megvana szemkontaktus és ölelget szóval ki nyílvánítja a szeretetét. Az autisták meg nem és nem néznek a szemedbe. Neki az időfogalmak azt jelentik hogy 5 és fél évesen már tudnia kell mindenféleképpen hogy mi az hogy ma, holnap, tegnap. Meg ő pl úgy mondja mindig arra hogy anya add fel rám a zoknit mondjuk hogy anya felveszed rám? Én mindig szépen kijavítom de semmi változás. Nem rajzol. abszolute nem. főleg saját maga nem. Csak egy színnel satíroz. Nem folyik bele az óvodai eggyütt tanulásba. A véleményem az erre hogy nem neki való ez a mostani óvodai szemlélet hogy majd a gyerek oda jön és bekapcsolódik dolog hanem őt oda kell ültetni és kész. És nagyon nehezen mozog. A 3 évesem ügyesebb nála. Meg ő érte nem annyira aggódom mert tudom hogy orvosolni lehet majd. Így kivi vagyok hogy mit fognak majd a bizottságon mondani mikor felmérték a gyereket. Én a sima nevelésibe nem viszem mert neki nem egy heti kezelés kell hanem intenzív és ezt abba a másik suliba tudja csak megkapni.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Hello Lányok!

Amikor voltam vérvételen, nekem is legalább négy kémcsőnyit vettek le, de azóta nem volt újabb eddig. Ma adtam le reggel a vizeletmintákat, majd a nyaralás után kiderül, mi a baj.

hányinger: nekem már csak reggelente szokott lenni, de aztán napközben elmúlik. Már csak néha jön elő este felé. Szóval ennek én is nagyon örülök, és remélem, hogy nem jön vissza a pár héttel ezelőtti állapot, mert akkor én is nagyon ki voltam készülve.

emi: nekem a melltartók szorítanak, meg néhány nadrág. Én is el akarok menni már venni egy pár lazább cuccot.

mutyurka: pont mi is jövő hétre tervezzük, hogy Horvátországba megyünk nyaralni a párommal. Az idő nem valami jó most, de remélem ott nincs még ilyen rossz idő, meg hát a rosszullétek is remélem teljesen enyhülnek addigra.
lei
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: