Új privát üzeneted érkezett!

Cicus!
Mondanak jót is rosszat is. Jobb félni, mint megijedni. Kedden megyek dokihoz, majd rákérdezek.
Nyafi!
Nekem múlt héten 1300-1400 g volt, ami állítólag megfelelt, Ti idősebbek vagytok így a többlet is stimmel szerintem.
Szóljon aki úgy gondolja nincs igazam :)

dhbetty
 
 


Ja!
Kia, köszi a nyugtatást, aranyos vagy.
(Mindíg én kerülök át új oldalra? :) )

dhbetty
 
 


Manó 32 hét 5 naposan 1733 gramm volt... átlagos a doki szerint.
Állítólag hetente már csak úgy 200 grammot hízik majd.

Ancsa - akkor holnap 2 körül a 10-es épület előtt.
Bár Apa nem nagyon örül, hogy BKV-zok.

Jó éjt! Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Köszönöm a gyors válaszokat, arik vagytok.
Kia ne hallgass az uradra, ha meglesz a babó, fogsz otthon ülni eleget. :wink:

Kép
nyafi
 
 


Kia:Rendben.2-kor a 10-es előtt.Ne izgulj az én párom már 80x elismételte,hogy ugye vigyázunk magunkra.............

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Nyafi, Ancsa :lol:

Mi is vigyázuk magunkra, de... hiába.. ilyen.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Egy friss kép rólunk :wink:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Tyűha! Látom nem csak nekem nőtt meg hirtelen a pocakom! :) :lol:

Milyen jó, hogy aggódó apák vannak nálatok! Nálunk bezzeg még most találta ki párom, hogy ugorjunk ki novemberben egy napra Bécsbe! Erre annyit mondtam, hogy te meg vagy huzatva! :lol:
fcicus
 
 


November?
Akkor én már csak itthon pihizek...
Pedig mehetnénk haza a szülőkhöz is - egy - két napra.. :)

Ma ismét voltunk (Ancsával) a Szabolcs u-ban - tanfolyamon.
Az EDA-ról és a Spirális érzéstelenítésről volt szó.
Eddig tartottam az EDA-tól, de most megnyugtatott a doki....

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Cicus
Nem látom a képet :wink: :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok.
régóta olvasgatlak titeket. én is decemberre várom első babánkat, aki valószínűleg kislány lesz.

a szülésfelkészítőről szeretnék érdeklődni, hogy nálatok milyen? Nálunk nem olyan volt, mint vártam. össz vissz 30 perc, aminek a lényege elmondható lett volna 5 percben. felsorolták a homeos golyók nevét, mit mikor lehet használni, málnalevélteát hogyan kell inni, meg a gátmasszászolaj nevét.

se, csecsemőápolás, se szülés, se semmi...

állítólag legközelebb szülés lesz videón, hát nem tudom...

amúgy szegeden lakom

Kép

Kép
sznanna
 
 


Szia Sznanna, üdvözöllek köztünk! Kislányodnak jó egészséget kívánok :)

Kia! Csini, szép kismama vagy, novemberre én is azt tervezem már, hogy pihenek, de olyan örökmozgó vagyok..

Legyetek Jók!

dhbetty
 
 


Szia Sznanna!
Üdv itt! Gratula a pici lányhoz!
December hanyadika lesz a nagy nap?

Itt a Szabolcs u-ban (jelenleg ott vannak a szülések - a kórházösszevonások miatt) a szülésznő elmondta, hogy miket kapunk (pl. hálóing, napi 4 pelus,...) és miket érdemes vinni. Ő is beszélt a bogyókról - ő hisz bennük, így ajánlott 1-2-t, válaszolgatott a kérdésekre..
Egy ilyen "beszélgetés" kb 1 óra.
Ma is voltam. Ma a fájdalomcsillapítás volt a téma.
A doki szépen elmagyarázta, hogy hová, mikor, mennyit...stb adnak.
Itt pl.addig lehet kérni, amíg kb 3 újjnyi a tágulás...
Azt is elmondták, hogy 1000-ből 1x megy tovább, vagy mellé a tű :? De állítólag az sem vészes, csak akkor 12 órát feküdni kell és sok cukrot, koffeint inni.

Köszi Betty! :P

Ez a kép is mai :)
Kép

Ez talán jobban sikerült...

Jó éjt Mindenkinek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sznanna
még azt akartam írni, hogy 1 hete (lehet olvastad már) a MÁV kórházban voltam 'szülőszoba bemutatón". Itt a főorvos tartott egy előadást, bő egy órán keresztül.
Szépen elmagyarázta a szülés menetét, hogy mikor kell a császár, stb.

Itt akkor egy kicsit másabb a tanfolyam :shock: , mint ott Szegeden.


Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy csak rossz körzetet fogtam ki, biztos van máshol is tanfolyam Szegeden, csak nem tudok róla, mert nem oda tartozom. Majd nemsoká úgyis mennem kell a védőnőmhöz és rákérdezek, hogy van-e más lehetőség is, vagy a dokimat.

most szombaton megyek az utolsó vérvételre, remélem minden rendben lesz, eddig nem volt semmivel sem gond, remélem nem előz be egy kis cukor (apu cukorbeteg...) az utolsó pár hétre.

elméletileg december 17-re várjuk a kicsit, de az előző uh-nál már egy hetes sietést mutatott a gép, szóval most kb dec 10. két hét múlva megyek a következő vizgsálatra és akkor már többet tudunk.

Várom már, hogy lássam a kicsit és megbizsonyosodjunk belőle, hogy tényleg kislány. a dokibácsinál nagyon szégyenlős, nem sokat mocorog, összekuporodik,mint a süni, ha érzi baj van...
bezzeg itthon, ki akarja rúgni az oldalamat. a férjem tegnap kinevette, hogy milyen akrobatamutatványokat csinált, és ehhez persze miylen őrült formákat vett fel a hasam. :)

nálunk is összevonások voltak, megszűnt a kórház és csak a klinikán lehet szülni,emiatt csak november végén lehet majd látogatást szervezni állítólag. még most is csempéznek , szépítgetnek. mire mi odakerülünk talán kész lesz.

Kép

Kép
sznanna
 
 


)Drága Kia!

Beszúrok egy linket, ha sikerül, mert a kép sajnos túl nagy. Egyáltalán nem tudom emberséges méretűvé kicsinyíteni. :?

http://picasaweb.google.com/sz.beatrix/ ... 4926095778

Tessék, most itt a kép! :)

A homeopátiás bogyók állítólag tényleg jók! Bár egyelőre nem minden szülésznő ajánlgatja, de az enyém, akinek mellesleg 3 gyermeke van már (tehát biztosan jártasabb a dologban, mint én :lol: ), teljesen odavan érte, és azt mondta, hogy majd ő ad, megvennem sem kell. Ártani nem árthat! Ugyan nem a szüléssel kapcsolatban, de a közel 60 éves kozmetikusom is nagyon szereti a homeopátiás dolgokat, állítja, hogy jobb, mint a normál gyógyszerezés!

Ma megyünk délután dokibácsihoz! És bár még nem tudjuk biztosan, de lehet, hogy utána 4D-s ultrahangra is! (holnap mennénk, de én zárom a munkahelyem, és negyed8 előtt nem tudok eljönni. :cry: Ami azért gond, mert 7.20-ra kaptam időpontot :P ) Szóval délután kiderül, hogy mi a helyzet, én már lassan egyre súlyosabbnak érzem magam :lol:
fcicus
 
 


Ahha, ahogy elnézem nem sikerült beszúrnom a jó képet.

http://picasaweb.google.com/sz.beatrix/Arka2007100507
Elvben ezen a linken a Mi vagyunk képen vagyunk mi :lol:
fcicus
 
 


Cicus
Szép nagy a pocak!! :P
Remélem minden oké lesz az UH-on.

Sznanna
Nekünk épp fordítva van. Manó mindig kisebb, fiatalabb pár nappal az UH gép szerint :D
Érzem, hogy nem 1-én fog jönni, hanem kb Mikuláskor :P

Többiek merre és hogy vagytok?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Lehet,hogy már egyszer nyáron beköszöntem ide, ha nem akkor neharagudjatok, most megtenném...bár jelenleg fekvésre ítéltek, mert keményedem, ezért csak ritkásan tudok jönni, de csatlakoznék hozzátok!
Rólunk:Kiskakukkot dec.26-ra várjuk, tuti kisfiú,és valószínűleg Botond Péter, de egyenlőre Kiskakukk néven fut a drága.
Első baba, akire több, mint másfél évet vártunk, úgy,hogy közben tesóim sorra babáztak... :cry: nem volt könnyű időszak, de a végén sikerült!Igaz régebben pont decemberre nem szerettem volna babót, a karácsony miatt, erre tessék... :roll: ...ember tervez.. :D
Eddig őgy volt, hogy Szt.Imrében szülünk, de pont a héten hívott a dolim, hogy novembertől az új MÁVban lesz...hááááááááát nagyon remélem decemberig átadják, mert Szt.Imréből a MÁVba szívesen egyek, de a Szabolcs-iért azért nem cserélnék :oops: :oops: no, de majd meglátjuk!
Bocsánat,hogy hosszú lettem, de gondoltam kicsit bemutatkozok...
ja és ugye mivel most tutam meg a kórházváltást, ezért én még nem tudok semmit se a MÁVos,se a Szabolcsos tudni valókról...kaphatok majd valami összefoglalót,hogy mit adnak és mit kell vinni??
köszönöm és mindenkinek szép napot!!

Réka

Kép

Kép
rékaróka
 
 


Réka!
Sziasztok Ti is, gratulálok a fiadhoz :)

Kia!
Nekem múlt hétfőn azt mondták, hogy lehet hamarabb érkezik Panka, mert nagyobb mint kellene, szombaton pedig azt, hogy kicsi, 28 hetesnek felel meg. A mérések (mindkét leletet megkaptam) tényleg nem egyeznek. A BPD pl teljesen eltér..hát most légy okos. A lényeg, hogy jól van, mert kb 5 percenként érzékelteti, hogy ő is létezik és próbálja kirúgdalni az oldalam :)
Mostmár gőzöm sincs mikorra várjam, de ezt csak ő tudja úgyis :)

Sznanna!
Szerintem is minden apának nagy élmény ha látja a pocakon a dudorokat, mozgásokat, az én férjemnek is fülig ér olyankor a szája. :)

Cicus!
Ti pedig már ne nagyon induljatok el nyaralni szerintem :)

dhbetty
 
 


Betty
A lényeg tényleg az, hogy jól van!
Manó ritkán rúg, még most is.. helyette állandóan mocorog. :P A hátát, a hátsóját kinyomja és ennyi..
Kis lusta :wink: De csuklani nagyon tud :)

Szia Réka!
Üdv itt! GRTATULÁLOK a pici fiúhoz!
Szóval Te is "MÁV-os" vagy. Én is nagyon remélem, hogy elkészül novemberben és át is költöznek (ahogy a főorvos mondta).
Mi is sokat vártunk Manókára!

Hogy mit kell vinni és mit adnak - leírom neked:

Adnak : vatta - gézben :? , kórházi hálóing, napi kb 4 pelus, a bébinek ruha, pólya, 70%-os alkohol, ...

Vinni kell: kiskönyv, 3 hétnél nem régebbi vérvételi lelet, IMR (véralvadás vizsgálat), vércsoport - lelet, sztreptokókusz (ha jól írom) szűrés, házassági vagy apasági nyilatkozat, taj, stb..
A szülőszobába : törölköző, papucs, betétek, zokni, köntös, eldobható bugyi, hálóing...
+ tisztálkodó szerek, stb

Az mondták a bébinek nem kell ruha, mert csak összekeveredik a kórházival.
De vinni kell még plust, p.törlőt, kis kesztyűt - a körme miatt, ..

Szabolcs tel.száma : 3504760 (központ) - 1822-es mellék vagy
3504781 (szülőszoba)

Új száma van a MÁV-nak:
4752557, 4752559, ....61, .....65 (központ)
1845 mellék Ambulancia
1772 m. UH.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ancsa merre vagy :?:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia:Csak gyors helyzetjelentés.Kaptam MSN-en egy kis virust.MSN kiirtva,de állandóan ledob a net.Este újratelepitünk,és holnaptól vagyok.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


óóóó
szegényke!

Remélem nem lesz semmi baj a géppel holnaptól!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Sznanna! Csak egy ötlet. Sztem ezekről a felkészítésekről érdemesebb megkérdezni inkább a védőnőt. Ők ebben jobban a toppon vannak, mint a doki...
Szia Cicus! Szééép poci.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak (régi-újaknak)!
Szépen alakulnak a pocik lányok! Tegnap volt fent egy barátnőm, azt mondta, hogy hihetetlen, ahogy kinézek. Szinte sehová nem híztam, csak egy dinnyényi pocakot ragasztottak rám! :D

Szerdán voltunk szülésfelkészítőn és szülőszobalátogatáson. Így már legalább tudom, hogyan néz ki. Azt is mondták, hogy a beöntést 5-10 percig tartani kell, hogy használjon. :shock: Ez egyelőre elég nagy kihívásnak tűnik.

Az éjszakánk elég kemény volt, vagy 3 órán át fennvoltunk. Nem bírtam visszaaludni, és Manó teljesen emptikusan velem virrasztott.

Nem tudtok véletlenül egy helyet, ahol viszonylag olcsón lehet hozzájutni szoptatós melltartókhoz?

Kitartást a hideghez! Jól öltözzetek fel!

Kép
domin
 
 


Sziasztok! Itt vagyok én is.Virus kiirtva,gép rendberakva.Azért figyeljétek az MSN-t,mert valaki nagyon sz........mét virust küldözget.

Sznanna,Réka:Üdv közöttünk.

Réka:Bár én eredetileg is Szabolcsos vagyok,de azért próbálunk bizni,és nem feladni a reményt,hogy a MÁV-ban szülhetünk.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


HEllo lányok!

Sznanna, és Réka sziasztok! :)
Rékának üzenem, hogy ha mégsem megy át a MÁV-ba, akkor talán együtt leszünk az Imrében! :) Nekem Kovács Zoltán a dokim, és egyelőre még dec.29 közöttre vagyok továbbra is kiírva. A doki szerint dec. 26 és január 3 is lehet belőle, majd meglátjuk.

Mindenesetre nem volt fenékig tejfel az a tegnapi vizsgálat. :cry:
Azt mondta a dokim, hogy a méhem lejjebb csúszott kb. már csak 2 centire van. És közölte, hogy többet pihenjek.
Kérdem én: HOGY KELL PIHENNI?
nem viccelek, tanácsot kérek!

Világ életemben csináltam mindig valamit... sport, munka suli mellett és most is készülök még egy utolsó két vizsgára. Az egyik okt.31-én lesz, a másik dec. közepén.
A lényeg, hogy még dolgozom persze, mert nekem ez valahogy természetes. Heti négy napot. Otthon tuti meghalnék az unalomban. Mármint ha otthon vagyok, mindenhez lusta vagyok.

Hogy kell pihenni? Mit jelent az, amikor a doki azt mondja, hogy többet kell pihennem?
Ti hogy pihentek? Van még rajtam kívül valaki, aki dolgoziK?
fcicus
 
 


Sziasztok!

Üdv. az újaknak.Jó pocisodást. :D

Piheni?
Én tudom milyen az.Sajnos.Mostanában 1-2 hete ha sokat megyek akkor rendesen keményedik a pocim.Dokim erre több MagneB6 és pihenés.Probálok délelött is kicsit feküdni aztán délután is.Éjjel úgy sem nagyon tudok aludni már.Ha egyszer felkelek pisilni akkor utána óránként 2 óránkét játok a WC-re.

Láttom nagyon szépen növögetnek a pocik.Jók a képek. :)

Nálunk ma egészen türhetö az idö azt leszámitva,hogy fúj a szél és hideg van.De legalább nem esik az esö. :)
Jövöhéten valamikor megyek a 32 hetes Uh-ra.Már nagyon várom,hogy újra lásam a kisfiamat.
Csajok ti elkezdtétek beszrezni a kórházi dolgokat?
Mi tegnap voltunk Pesten az Autókiállitáson azt onnan elmenttük vásárolgatni a kórházi cucokat,hogy idöben meg legyen minden.Eldobhatós bugyi meg ilyenek.

Mindenkinek szép és kellemes hétvégét.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a fogadtatást,
Kia:köszi az infókat!! :lol:

Cicus: dokimtól függ,hogy hol szülök, szerintem majd decemberben kiderül... :shock:

Több pihenés azt jelenti,hogy ha lehet feküdj minél többet, ne sokat járkálj,eleve vegyél vissza a tempóból...ha eddig sokat mentél mindenhova ne tegyed, ha álltál,üljél, ha ültél feküdj....szóval NYUGI.... :wink: én most egy hétre szigorú pihire lettem ítélve, sokat fekszem, néha itthon teszek-veszek,de csak lightosan...ma mozdultam ki itthonról,mert bankba kellett mennem, de ahogy elindultam,rögtön kemény lett a pocim.... :cry: tehát inkább itthon leszek...én egyébként már nem dolgozom...

Kórházi cuccal én még sehogy se állok, eleve nem vagyok nagy hálóinges, csak 1 van itthon,így azt még tuti vennem kéne..

Szép frontmentes hosszúhétvégét Nektek!!

Réka

Kép

Kép
rékaróka
 
 


Kia:Most meg te tüntél el?????????????????????

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!
Cicus!
Én még dolgozgatok. Saját vállakozásunk van, minden nep bemegyek, de már egyre kevesebbet. Én sem tudom sajnos hol a megállj..csak azt érzem már amikor nagyon elfáradtam, bedagadt a lábam és esetleg keményedik a hasam. De jól érzem magam és amiatt nem tudok én sem megülni a fenekemen. Novembertől azért már itthon maradok. Majd főzök, olvasok, kisruhákat vasalgatok, vagy nem tudom.. :)
Réka!
Képzeld itt már havazást jósolnak, most is valami jeges-csúszós eső esik :( Itt mindig hamarabb elkezdni, közel az Alpok.
Melíz!
Már sok minden megvan, de magamnak még nem vettem meg a dolgokat. Nekem is kell valami normális hálóing is :? és még sorolhatnám.. Babónak már csak matrac kell ami nagy dolog és persze sok kicsi..pellus, kenőcsök, hálózsák, amit ha összeadok már nem is olyan kis összeg :)

Vigyázzatok magatokra!

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Ancsa nem tűntem el :wink:
Ma aludtam egy kicsi délután :P

Domin
Olcsó melltartó - én vettem 1-et itt 1690 Ft-ért ( a méretemből épp csak 1 volt)
www.babyfun.fw.hu
de elnézek ide is majd, ha jó lesz itt veszem meg a többit - olcsóbb
(1190, 1290 Ft)
www.christinamoda.hu

Cicus
Ha pinenni kell - pihenj!
Naponta több ideig feküld, ülj.

Én már nem dolgozom - rég. Szerencsére megtehetem a munkahelyemen... Betegen vagyok már április óta.
Jobb így, mint ott idegeskedni, éjszakázni (is).

Meliz
Én már szerintem mindent megvettem a kórházi cuccok közül.
Vettük hálóingeket (bár én inkább pizsiben vagy egy pólóban alszok), eldobható bugyikat, betéteket, új- kényelmes papucsot, melltartó kell még - a többi dolog már van.

Kellemes hétvégét Mindenkinek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Betty!!nlc...Hannelore??? :wink: :wink:

Nem is tudom,hogy várom-e a havazást...tavaly télen ugye kimaradt,szerintem ha 2*esett a hó sokat mondok...azért szép ha fehér minden...olyan tiszta...

Réka

Kép

Kép
rékaróka
 
 


Én szeretem a havat, de ha most jön a hó... jön Manó is :P :wink:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Ó, hát én nemhogy a havazást, de a Mikulást nagyon várom már! :lol:
Igazából sosem szerettem a teleket. Egyszerűen kínszenvedés volt világ életemben nekem az a négy hónap, amit a tél név alatt végigszenvedünk. De most! Mintha minden megváltozott volna, már minden boltot karácsonyi díszben látok magam előtt :D Sztem nem vagyok normális, de ezen meg sem lepődök! :)

Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat és a tippek!
Megpróbálom lassanként megfogadni! De úgy látom nem vagyok egyedül a "nem tudom hol a határ" fejezettel. :)

Kia, ez az első weboldal, nagyon jó! Rögtön kedvet kaptam a vásárláshoz!
Bár megmondom őszintén, egyelőre csak dvd-ket vettem rengeteget :lol:
Van egy nagy "bűnöm". Én sosem szerettem azt, amit a tömeg igen. Így voltam ezzel minden egyes film esetében, kívételt képez az Ocean's trilógia, mert azért egyszerűen odavagyok évek óta, azt hirdetem is. ... nade Harry Potter! Hát, most odáig fajultam, hogy a 6. kötetet olvasom, előrendeltem a hetediket, mert nincs kedvem szótározni. És, ami a legveszélyesebb, megrendeltem neten a 8 lemezes dvd kiadást az első négy részből. :lol: :lol: :oops:

De nagyon élvezem! És a babában is azt várom a legjobban, hogy játszhassak vele!!! Komolyan, nekem kicsit kimaradt a gyermekkorom, mindig egyedül voltam, mert nővérem 13 évvel idősebb nálam, és hát most megőrülök azért, hogy legyen távirányítós autónk, meg villanyvasutunk, meg társasozzunk majd sokat, meg rajzoljunk, meg minden, amit el tudtok képzelni! :)

Voltunk 4D-s ultrahangon! Képzeljétek!
Másfél héttel ezelőtt még 1200 g volt Csabánk, most már 1868 g-ot mérte! :lol:
Közölte a dokinéni, hogy húsos gyerek :lol: Nagyon tündéri, az egy liter kóla megtette a hatását, végre láthattuk a pofiját!
És óriási a zacsija is, meg szép a kukija is, szóval egy szerelmes vagyok a fiamba! :) Dokinéni szerint marad a december vége, bár 27-ét tippel 29 helyett, mindenesetre előre közölte, hogy tuti több lesz 3500g-nál, inkább 4 kilóra számítsak. Nem baj, nem érdekel! Egészséges, és ez a lényeg!
Megpróbálok majd kiügyeskedni képet, de csak dvd-t kaptam a felvételről, képeket sajnos nem mentettek. Úgyhogy majd bescannelem. :D

Szóval most örömmámor van, apuci nagyon büszke kisfiára (ő csinálta :lol: ), úgyhogy várom a holnapot, akkor megkapom anyukámtól az idei év első szaloncukor termését is! :)

Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!
...valamint kitartást, már csak másfél/két/két és fél hónapunk van hátra! :)
fcicus
 
 


Cicus
Én is szeretem a díszítéseket, szaloncukrot, karifát, minden szép dolgot :P
Pl. szeretek télen sétálni és nézni milyen szépek a házak, kertek, .. a díszítés .

Gratula Csabához!
Nagyot nőtt 2 hét alatt!
Az apukája (és az anyukája is) pedig legyen is büszke :wink:

Mi a legtöbb dolgot ott vettük meg, a Csalogány u-ban. Szinte minden olcsóbb ott, mint a nagy babaáruházakban.
A pasi , aki a boltban van - nagyon segítőkész.

Tényleg megyek... Apa mellé... :P Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! Domin! Én a melltartóm a Lehel térnél vettem, 1780ft-ért. Picit drágább, mint amit Kia írt, de elég nagy volt a méretválaszték. Volt egy drágább fajta is, az nem tom mennyibe került.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Réka, Anna üdv nálunk!

Egész karácsonyi hangulatom lesz attól hogy a közelgő mikulásról és karácsonyról beszéltek. Én nagyon szeretem a hóesést, de a hideget nem nagyon sem a latyakot. Én fel is szoktam karácsonyi hangulatosra díszíteni a lakást:)

A pihenéssel kapcsolatban....hát igen nehéz kérdés tegnap reggel például elintéztem a reggeli dolgokat és utáni visszafeküdtem és 11 kor keltem fel, de este meg be akartam fejezni a főzést így éjjel fél egykor feküdtem le. DE KÉSZ vagyok a főzéssel és csurig van a fagyasztóláda így biztos nem halunk majd éhen:), már csak palacsintát, meg császármorzsát fogok csinálni kedvtelésből. Szóval ezzel csak azt akartam mondani hogy én is örökmozgó vagyok, de arra mindig figyelek hogy nehezet ne emeljek és ha nehezebb napom volt másnap szigorúan lustálkodós nap következik délutáni alvassál és csak minimál aktivitással.

Jövö héten veszem meg én is a szoptatós melltartót, és a hálóinget/pizsit a christinamodában amit Kia ajánlott, majd beszámolok hogy milyen.

Hétfőn kezdjük a lakásfelújítást, csak egy tisztasági festés lesz, de azért gondoljatok ránk.

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!!!!!!!!!!

puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Zsuzsi
Ügyes vagy... hogy már kész is van a főzés...
Én nem főzök előre. Apa szabin akar lenni egész decemberben (szerencsére tud főzni és szeret is) és jön Anyu, Anyós pár napra, így az eljén lesz aki főzön.

Majd gondolok rátok jövőhéten... a tisztasági festés sem kis munka.

Várom a beszámolót a Christina Moda-ról.
Lehet a jövőhéten megyünk mi is - ha Apa ráér - még kell 2 melltartó.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


A legfontosabb!
Éjjel szülni mentünk (álmomban) :lol: a MÁV-ba.
Jöttek a fájások.... csak sajna nem álmodtam végig.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia:Egyszer már én is szültem álmomban.
Nekem ma olyan menszisen fájdogált a hasam,de bevettem egy magneB 6-ot-és egész délelőtt aludtam.
Nektek volt már ilyen??????

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!
Olcsó hálóing: Westend, aluljáróba ki kell menni, az első ruhabolt ha mész egyenesen, kinn vannak nagy kosarakban az áruik. Én 2000ft-ért vettem nagyon helyes pamut XXl es hálóinget, legombolósat. Már ki is mostam, nincs semmi baja. két db bézst és egy sötétkéket. Van rajta egy kisfoxi. :D

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!
Tegnap én is vásárolgattam. Papucsot, pizsit, ami kigombolható. Nem vagyok hálóingpárti, de azt hiszem még azt is be kellene szereznem egyet.
Én itt nem találok eldobhatós bugyit..
Lámpákat is vettünk a gyerekszobába, éljen az ikea :)
Esik a hó..már kezd minden fehér lenni. Télicsizma ügyileg bajban vagyok, mert ami múlt télen jó volt az most nem megy fel a lábamra ha dagad.
Ancsa!
Nekem is szokott úgy fájdogálni a hasam, olyankor lefekszem és elmúlik, de a magnézium tényleg jót tesz. Azt mondták nyúlnak a szalag, nő a baba.
Szép vasárnapot mindenkinek!
Betty

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Akkor már mindenki elkezdte a bevásárlást. :)
Nekem még pár dolgot be kell szereznem de szerintem azt át csúsztatom november elejére.Úgy is akkor megyünk a babakocsiért mert nov.10-re rendelttük meg.Annyira várom már.Szeretném már toligálni. :D
Kia:Eddig még nem álmodtam se fájásokat se szülést.Szerencsére.
Pedig pénteken este voltunk párommal megnézni a szülőszobát.Hát nem sok minden változott.Dokim észre is vette,hogy nagyon elcsöndesültem.Mosolyogva megjegyezte,hogy látja jönnek az emlékek.Hát igen de egy napig tart a szülés.Utána pedig ott a babóka ami kárpotól mindenért. :wink:
A hasam viszont nekem is keményedik ha kicsit többet megyek a kelleténél.Olyankor fekvés és MagneB6.Eddig szerencsére még mindig elmúlt.
Most,hogy ilyen hidegebb van a jó meleg fürdöket(tusolás)kívánom attól kicsit tartok mert állitólag megindithatja a fájásokat.
Olyan hihetetlen,hogy tényleg most már csak pár hét és a kezünkben tarthatjuk a picúrkát.

Zsuzsi:Biztosan szépek lesztek akkor is ha csak tisztasági festés lesz.Vigyázz magadra ne,hogy sokat sürögj-forogj. :wink:

Fcicus:Gratula,tényleg nagyot nőt a babókád.Kis dögönyözni való lesz.Úgy imádom az ilyen kis húsis babókat. :D

Mindenkinek jó pihenést a hétvégére.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Szerencsére az én hasam nem fájdogál...
Éjjelente van olyan, hogy arra ébredek - belenyilallik - ha úgy akarok fordulni, hogy közben elfelejtem, hogy nem egyedül az enyém a testem.

Hálóing
Én itt Békáson a piacon vettem (pamut, jó vastag, csak sárga :shock: ) 1-et 1200-ért és az Ázsiában 2-t - össz. 1200-ért (csak ezek nem olyan vastagok, de pamut) - féláron voltak :wink:

Meliz
Igen, tényleg hihetetlen, hogy már csak pár hét...
Tudom, hogy a november gyorsan elszáll majd..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Úgy látom mindenki kihasználja a hosszú hétvégéjét. Hát nekünk ilyen itt nincs..
Voltunk ma dokinál :(
Kinyílt a méhszáj. 1 hét műlva újra kontroll. Lehet tesznek rá egy gumigyűrűt, amit 3-4 hét után levesznek aztán jöhet bármikor (!) a gyerek.
Félek..nem akarom még, hogy megszülessen, még nagyon apróka..fel sem készültem még lelkileg rá.. :(
Fel lehet egyáltalán?

dhbetty
 
 


Szia Betti!
3-4 hét múlva már tökéletes állapotban lesz ahhoz, hogy megszülessen. Akkor már nem is lesz koraszülött.
Felkészülni nem tudom hogy kell én csak várom, hogy kinn legyen...
Ne aggódj!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Köszi a melltartós tippeket lányok, még várok 1-2 hetet, hátha nő még, azután elmegyek megveszem őket. Nekünk még annyit említettek szülésfelkészítőn, hogy ha vki nem szeretne kifejezetten szoptatós melltartót, akkor a Decathlonban lehet nagyon jó sportmelltartókat venni. Sajna az árát nem tudom.

dhbetty: Vigyázz nagyon magatokra, pihengessél. Én sem tudom, hogy fel lehet-e készülni lelkileg a baba érkezésére lelkileg. Én néha alig várom, hogy kint legyen, máskor pedig olyan jó érzés, hogy bennem fejlődik valaki. :wink:

A karácsonyi hangulat engem teljesen elkerül, bár máskor is csak pár nappal az ünnap előtt ragad el. Most pedig annyi minden más jár a fejemben.

Kép
domin
 
 


Sziasztok!

Betti: Tessék lefeküdni pihenni! Nem mászkálni, nem üzleti ügyeket intézni, csak otthon nyűglődni az ágyban! Viccen kívül, még pont te mondtad nekem, hogy tudod, hogy pihenned kéne de te is dolgozol! Én most döntöttem, jövő héttől nem jövök dolgozni! Úgyhogy tessék pihenni!!!

(remélem nem hangzott úgy, mintha az anyukád lennék :lol: )
De biztos nincs baja a babának! A pont 8. hónap veszélyes, de ezek a babák már jó erősek, és kibírják!

Apropó csajok! Ezt találtam:
http://babamamaexpo.hu/
fcicus
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: