Új privát üzeneted érkezett!

little,
drukkolok hogy sikerüljön, a pulsitilla jó cucc ám rá:lol: :lol: :lol: :lol: már én is ráfanyarodtam :shock:

meri,
ez tipikus meri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Gigi! Mi az a pulsitilla? :shock:

Meri! Várunk! :lol:
Vendég
 


Anna:A terhességet nagyon jól viselem.Az elején volt egy-két rosszullét,azótra semmi.
A meleget viszont egyre rosszabbul birom.Az a ciki,hogy ki se dugom a lábam a kertbe,mert nem lehet elviselni.

Kép

Kép
ancsa03
 
 

 
 

little,
pulsatilla,bocsi :roll: homeos cucc a hangulatváltozásokra,mint pl egyik percben sírsz aztán jó kedved van,aztán félsz,aztán mérges vagy :? na én ezeket így produkálom csak lehet nem ugyanebben a sorrendben :twisted:
Vendég
 


Szaisztok lányok

Látom végre kezd élénllni a topik nagyon örülök neki.

Itt a görbém:

Kép

NEm érzem magam terhesnek de a melleim nagyon fájnak, a hétvégén tesztelek, ha addig nem jön meg.

Elég zürös napjaim voltak:

A sógornőm megszült vasárnap éjszaka egygyönyörű kislánya lett :


Itt a képe, jó minta mindenkinek.
Kép

Hétfőn a férjem eltörte az orrát a munkahelyén olyan szerencsétlenül esett. Szerencsére demmi más nem sérült, ugyhogy most itthon van velem meg Bálinttal.

Little halk gratula a pozítív teszthez, nagyon örülök neki, hogy végre sikerült, remélem minden a legnagyobb rendben lesz és most szurkolok a 12 hétig.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Megjöttem. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
De ne haragudjatok, ma (is) csak ennyi telik tőlem. :D:D:D:D:D:D

meri
 
 


Gigi, Little és Meri
Gratulálok nektek és drukkolok, hogy minden problémamentes legyen. Vigyázzatok magatokra!

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Sziasztok,

Csak szeretnék én is szívből gratulálni az új kismamiknak!!! :D
Vigyázzatok nagyon magatokra és boldog babavárást mindenkinek!!

Pusz,
Ági
Kép
csné
 
 


Sziasztok!

Meri, Gigi! Nagyon gartulálok Nektek és szívből kívánom, hogy boldog, agyalásmentes és problémamentes legyen a pocakosodásotok!


Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


hűha,ezt a gratulációáradatot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

meri,
ez angolos volt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: és nem gratulálok :wink: de úgyis tudod...... 8)

ági,
aztaaaaaaaaaaaaaaaaa,te mindjárt szülsz :shock: :D ha addig nem beszélnénk már akkor gyönyörűségesen szép szülést kívánok nektek :D

anna,
megvan már az afp leleted?????????????????????hány érték van rajta?1 vagy 4?én egy idióta vagyok :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: ahhoz képest hogy néhány hete itt nyugtattalak hogy az afp egy rakás kaka úgy be vagyok rezelve hogy két napig azon bőgtem hogy alacsony lesz :cry: mert vérzés szerint 16+1nél veszik le,de akkor még valójában nem leszek csak 15+6 és ugye az még nem16 :evil:és a dokim meg elmondta hogy a vérzés miatt meg lehet hogy magas lesz úgyhogy minent hallottam már csak azt nem hogy jó értéket fogok kapni :shock: :? miért nem szűntetik már meg ezt a felesleges kismamaparázató vizsgálatot :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ?????????????????

na,most ki kiörjöngtem magam már sokkal jobb :lol:

little,
te hol és mi?

csókolat
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Én is szeretnék gratulálni minden új és régebbi kismaminak!!!! Problémamentes babavárást kivánok mindenkinek!

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Arik vagytok nagyon! :D Én most ismét el... :) Ez az állandó rohanás... De már nincs sok hátra. :) Legalább gyorsabban telik az idő. :D
Sokat gondolok ám mindenkire olyankor is, amikor nem jövök. :D

Pusza. :D

meri
 
 


Kedves Ágik, és Ildikó! Olyan édesek vagytok, hogy még emlékeztek ránk és gratuláltok! Teljesen elérzékenyültem. Köszönöm!

Gigi! Vagyok én, csak sokat lustizok /most legalább van mire fogni :lol: /. Meg a gyerekemet alig bírom kiszedni a medencéből, reggeltől estig ott akar lenni. Már lassan néger gyerekem lesz. :lol:

Merike! Nem vagy valami bőbeszédű! :lol: De már mindjárt vége a sulinak! Örülök, hogy raktál vonalzót, legalább tudom, hogy tegnap minden okés volt a dokinál. :wink:

Nekem a doki először azt mondta, hogy készüljek fel, mert lehet, hogy még ilyen korán /4+6/ nem fogunk látni semmit. De láttunk! Egy ici-pici 2,2 mm-es petezsákocskát. Azt is mondta, hogy ne adjak a méretre, mert ilyenkor ez még nem jelent semmit, mivel nem lehet tudni, hogy mennyi rész az, ami befúródott. Kaptam ultrot, és jövőhéten vissza kell mennem, hogy többet lássunk.

ANdi! Teszt???
Vendég
 


Sziasztok!

Meri! De örülök, h írsz :) Akkor nagyon gratulálok itt is!!! :)

Gigi :cry: elhiszem, h parázol, azért én is féltem... ráadásul határérték lett :cry: leírom pontosan, h mi van ráírva, az a biztos
AFP: 71,1
wAFP: 78
MOM: 2.2
Viszont a cukorterhelésem tök jó lett, bár ez most annyira nem is érdekel... a cukros sz@r után 2 órával 6.2

És voltam ma uh-on is, még mindig kislány, és rendben van minden. Olyan édes volt megint, legszívesebben bemennék hozzá, h jól megcsókolgassam 8)
Majd teszek föl képet is!

Andi jelentkezz!

Most mennem kell, nincs túl jó kedvem a hülye AFP miatt... rendesen beparáztattak :cry:

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Anna
Nem 2,5 a felső határ én úgy tudom. Vagy neked mit mondott az orvos? Szerintem nem kell aggódnod mert abba még pont beleférsz. Képzeld nekem meg elkavarták a leletemet és csak most lett meg Az AFP 35,3 és a MOM 0,98. Nekem harmadik érték nincs.

Little
Örülök hogy végre neked is sikerült és most már biztos minden rendben lesz. A méret miatt meg ne rágódjál mert tudod én is ettől paráztam be és már a legrosszabbra is fel voltam készülve. A misszióba jársz?

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Szia Ági! :)

De igen, 2,5 a határ... csak akkor is parázom, mert a dokimmal nem tudtam beszélni, a szonográfus meg annyit mondott, h ez tényleg magas, de ne aggódjak mert az uh szerint minden rendben. Cak én abban az uhban nem bízom, és olvastam, h valakinek a genetikai uhot kb 20 percig csinálták, na engem meg leráztak kb 8 perc után, hogy oké minden rendben :evil: úgyhogy szépen kérni fogok hétfőn 4D-re időpontot. Meg amiatt is idegeskedem, és kombinálok, hogy az elején amikor még azt se tudtam, h bebabásodtam, elég erős gyógyszereket szedtem. Talán még emlékeztek :roll:
Na majd meglátjuk :roll:

Pusz!
Vendég
 


Ja, Neked viszont tök jó lett az AFP és nagyon gratulálok a kicsi lányhoz :D Nem emlékszem, Ti kislányt is szeretettek volna?
Vendég
 


Anna
Köszi szépen. Igen kislány lesz au uh szerint és azt is szerettünk volna. Én most hétfőn voltam a genetikai uh-on és tényleg nézték vagy 20 percet, külön a szerveit meg minden és áttették 4D-be is. Ha van kedved a másik topokba tettem fel képet megtudod nézni. Különben ha a dokid azt mondta, hogy nem lát semmit akkor szerintem megnyugodhatsz de a biztonság kedvéért elmehetsz máshova. Több szem ugye többet lát. És a gyógyszert nem mondtad neki?

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Gigi!
Későn vettem észre, hogy írtál. :( Az utro homeós megfelelője Luteinum 9D.

meri
 
 


Sziasztok!

Most hívtam a dokimat, elmondtam, h magasabb lett az AFP és aggódom mire Ő is mondta, h igen ez tényleg magas, el kell mennem a SOTE-ra genetikai uhra, úgyh holnap bemegyek hozzá a beutalóért.

Ági, megnéztem a babát :) annyira édes a kis pofija, igazi kislány :)
Nálam az a helyzet, h a nagyobb uhokat nem a dokim csinálja, hanem a Margit kórház szülészetén a szonográfusok, és bennük őszintén szólva nem bízom... Na mindegy, majd meglátjuk mi lesz.

Meri, olyan jó lenne, ha nem csak 1-2 szóra jönnél :roll:

Ancsa, ezzel én is így vagyok, a napon szószerint rosszul vagyok, szédülök, stb, úgyh ha csak tehetem a laksában hűsölök 8)
ráaádsul estére már tökre bedagad a lábam, annyira gáz :? hűűű, már Te is a 15. héten vagy, eszméletlen hogy megy az idő :)

Little, hogy vagy? :)

Andi, jelentkezz! olyan sokat gondolok Rád is 8)

Gigi, Neked most nem tudok semmit írni, de millió puszi :)

Pusz!
Vendég
 


Sziasztok csajok

Itt vagyok a havim nem jött meg és a hőm is magas de még nem csináltam tesztet, mert azt álmodtam, hogy pozitív lett a tesztem, de félek, hogy negatív és nem akartam ezzel elrontani a napomat, olyan jó érzéssel ébredtem.

itt a görbém.

Kép

Nagyon örülök, az új kismamiknak és gratulálok mindenkinek, lassan teljesen bebabásodik a topik, már itt lesz az ideje. :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszilok mindenkit.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Anna, ne haragudj, de nem megy. :oops: Nekem most így jó. :) Azért igyekszem követni az eseményeket. :)

meri
 
 


meri,
és hogy kell szedni?

anna,
tudtál vmit intézni?
Vendég
 


Sziasztok!

Gigi, annyit intéztem, h tegnap elmentem a beutalóért, most meg felhívtam őket, de azt kérte a nő, h pénteken 11 után telefonáljak, mert addig valamiért nem tud adni ipot :evil: ...
Pedig baromi jó lenne már túlleni ezen az egészen...

Meri,oké értettem :) sokat gondolok Rád!

Andi, teszteltél ma?

Megyek mert takarítanom kell :evil:
ja, és képzeljétek, annyira bedagadt az egyik fogam, hogy úgy nézek ki, mint akinek egyfolytában van valami a szájában... nem fáj meg semmi, csak ki nem megyek így az utcára :evil:
Vendég
 


Sziasztok lányok

Sajnos megjött hétfőn ugyhogy ez a hónap is úszott

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Gigi, 2x2. A mentolt nem bírja, még fogkrém formájában sem. (Vagy ezt egyik szer sem? Én abben nem vagyok annyira járatos. :D)

Anna, tudtam, hogy meg fogsz érteni. :) És nagyon drukkolok, hogy mielőbb megnyugtassanak, hogy minden oké.

Ildi!!!!!!!!!!!!!!! Hova tűntél????????????????? Hahóóóóóó!!!!

meri
 
 


meri,
2X2 :shock: :shock: :shock: :shock:??????????????????????????????????????? a homeopátiában egy adag 1X5 golyócska mindenből :roll:

anna,
akkor én most nagyon félreértettem vmit,akkor most a genetikai tanácsadóba küldött a dokid ahol megmondják kell e magzatvízvizsgálat :shock: :shock: :shock: ?mert ott mondják azt mindenkinek hogy péntek délelött.és ha felhívod őket délelött majd azt mondják hogy 11 után hívd őket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

andi,
sajnálom :cry:
Vendég
 


Hát, Gigi, akkor nem tudom. Nekem ez van felírva... Majd legközelebb megkérdezem. :D

meri
 
 


meri,
köszi,mert tényleg érdekel :D meg azt hogy mettől meddig kell szedni,jó :roll: :oops: ?vagy azt tudod :lol: :lol: :lol: ?
Vendég
 


Sziasztok!

Gigi, igen a genetikai tanácsadóba szól a beutaló, de azt mondta a dokim, h az uhra kérjek ipot. Nem értem már én se :evil: de tegnap amikor telefonáltam mondtam, h uhra, és így is a péntek délelötött mondták.

Andi, nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: nem is tudok mit írni :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Na, sikerült időpontot kérnem :roll: Viszont csak július 6.ra :evil: fél 10re. Tanácsadás is lesz, meg uh is... Gigi, nem tudsz eljönni velem? :oops: bár gondolom nagyon sokat kell várni majd :cry: úgyhogy nem baj, ha nem!

Ildi! remélem csak pihensz és azért nem írsz :roll:

Andi, olvastam a másik topicban, h túl vagy a mensi okozta szomorkodáson. Nagyon örülök! és annak is, h beveted az Lh tesztet, nekem bevált nagyon :)

Puszi mindekinek!
Vendég
 


Anna vagyok én, csak ehhez az afp-s dologhoz nem igazán tudok hozzászólni, így csak figyelek, és tanulok. :lol:

Nálam annyi a helyzet, hogy szerdán már 9,1 mm-es volt a petezsákom, és benne egy kis szikhólyag. 11-én megyek újra, ahol már szívhangot akarok hallani!
Vendég
 


littel,
biztosan lesz,szikhólyag jó jel :wink:

anna,
sajnos nem tudok menni :cry: :cry: :cry: és nem a várakozás miatt hanem mert anyum megy nyaralni jövö vasárnap és 6án még nem lesz itthon így nem tudom kire hagyni b-t :? a másik meg hogy 6án mi is megyünk uh-ra,igaz csak 4re.....és a fent említettek miatt visszük b-t is :shock: :roll: hát kíváncsi leszek :roll:
mom nekem kicsörög,tudtál beszélni velük?
Vendég
 


Nemsokára eltűnök picit pihenni. :D Ha esetleg valaki hiányolna. :D

meri
 
 


sziasztok,

közérdekű :wink: : van egy makk egészséges MÁRTONunk :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Hurrá!

Nagyon örülök! :D Annak viszont nem annyira,hogy alíg írtok,pedig jó volna hallani felőletek.

Mókuska sem írta meg,mi volt a genetikai Uh-on. :roll:

És a többiek sem írnak.Pedig én mindíg lesem mi van veletek. :wink:

Puszi

Eszter
anubias
 
 


eszter,
mindenkinek megvan a maga keresztje,amiért nem túl beszédes mostanban :cry:
igazából én is csak most nyugodtam meg teljesen :roll: :oops:
de te sem mesélsz hogy mizu,pedig minket is érdekel :wink: :D
Vendég
 


Gigi! De jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó! :D:D:D:D:D

ANNA!!!!!! Nagyon szeretném tudni, mi a helyzet veletek, de nem látlak sehol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eszter, teljesen igaza van Giginek, te sem mesélsz. :)

meri
 
 


Hm.Lányok!

Ezt azért megcáfolnám.Hiszen ez nem az én topicom,hanem a tiétek én csak kiváncsiskodni járok ide,mert mivel régen egy topicban laktunk nagyon érdekel a sorsotok és veletek drukkolok.De írni ritkán írok ide,mert nem akarok púp lenni.A saját topicomba viszon írok én,úgyhogy akit érdekel mi van velem,azért van ám nyoma,hiszen én is azért járok ide,hogy olvassak rólatok.És most meg azt tapasztalom,hogy egymásnak sem írtok,ezért tettem szóvá.de nem akarom beleütni az orrom,csak nem szeretném,ha eltünnétek.De azért ha valami nagy hírem lesz magamról én is megírom nektek,csak egyenlőre semmi cammog az idő és már pocakom is van.Már a 10. hetet kezdtem,azaz 9+ akármennyi vagyok és félek,de optimista vagyok azért.Hát dióhéjban ennyi.

Puszi

Eszter
anubias
 
 


eszter,
ad 1:te sosem vagy púp nekünk és sztem ezt magad is tudod :wink:
ad 2:nekem pl arra nincs időm hogy naponta ide benézzek,hát még másik topicba :oops:
ad 3:ha megint jön a tél és mindenki bent lesz biztosan újra felpörgünk :lol:
teljesen megértem hogy félsz,még el fog tartani egy darabig amíg megnyugszol :? de most már mi is ott tartunk hogy a harmadikat tervezgetjük lassan 8) :lol: :lol: :lol:

meri,
kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 8)
Vendég
 


Hát jó Gigi :D ,akkor írok majd. :D Én még jelenleg abban a stádiumban vagyok,hogy csak most legyen egy egészséges baba és soha többé,de ez változhat.nagyon örülök,hogy te már megnyugodtál és ennyire pozitív vagy.Remélem rám is ragad belőle. :D Szoktam ám nézni a képeid az iwiw-en. :wink:

Holnap Uh után jelentkezem

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Húúúú, nekem most nagyon ég a pofám. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Eszter, én ugyanis azért reklamáltam, mert ugye írtál nekem privit, és én szentül meg voltam győződve róla, hogy arra válaszoltam is (még a tartalmára is emlékszem), többek között kérdeztem, mi van veled.... Erre most nézem, hogy nincs meg az a privi. Én meg hetek óta azt hiszem, haragszol. :oops: :oops: :oops: :oops: Tiszta ciki. Ne haragudj!

Én szokás szerint azért tűnögetek el, hogy mással foglalkozzam még mielőtt bepánikolnék. Szóval csak módjával írogatok. A héten töltöm a 12.-et, és jövő szerdán megyek uh-ra. Addig meg kiidegelem magam a többi járkálással (vérvétel, EKG meg ilyen baromságok).

Puszi nektek! Vigyázzatok magtokra! :D:D:D

meri
 
 


Meri!

Dehogy haragudtam meg.Gondoltam én,hogy nem direkt nem válaszoltál,és én is csak egy mondatot írtam,pedig lenne mit.Teljesen megértelek és nagyon jól teszed,hogy elfoglalod inkább magad.Nekem is igen hullámzó a lelki állapotom.Próbáltam én a 2008-as topicot is,de valahogy nem megy.. :roll: Annyira jó,hogy már a 12. héten jársz. :D

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Bocsi, hogy csak így bepofátlankodom... csak folyton nézem, kivel mi újság van!

De látom, Anna még nem jelentkezett! Vajon mi lehet vele?

Gigi!!! Ez szuper!!! Jaj, de jóóó, hogy minden rendben!!! Akkor most már remélem, teljesen megnyugodtál!!!

Meri, megtaláltad a szakértőt a babafalván?

KépKép
titi_27
 
 


eszter,
na ezt már szeretem :lol: :lol: :lol: :lol: nagyon drukkolok az uh-hoz,de én tudom hogy csak egyet láthatsz majd,mégpedig az egészséges gyönyörűséges babádat :D higgy nekem,apa meg a dokim szerint én egy boszorkány vagyok :shock: :roll: :twisted: :lol: :lol: :lol:

meri,eszter,
a hullámzó lelkiállapot teljesen érthető és bele is fér :wink: sztem én is megnyugodtam volna a 12 hetes uh után ha nincs az a ........ :cry:

titi,
privi megy ahogy vmelyik este apa ideenged és nem útközbenről tudok benézni egy internetkvzóból :roll: :evil:
Vendég
 


Titi, igen, megtaláltam. Meg is köszöntem odaát. :D Bár végül egy másikat kellett keresnem, mert az szabadságolta magát. Kaptam választ is, úgyhogy kiíratom magam már most, és ősztől nem megyek vissza dolgozni. Mert én meg így járok jobban. :D Olvastam, Eszter, hogy neked meg minél tovább kéne?

Hát, én nem tudom, mikor fogok megnyugodni. Először az volt a bajom, hogy legyen szívhang. Amikor az megvolt, akkor ok, csak bírjuk ki az első 12 hetet. Most hogy ez is úgy tűnik, sikerült, most azon parázok, mit fogok látni az uh-on. Tiszta gyagya vagyok. :D:D:D Viszont elintéztem végre a hülye szaladgálásokat. Most már csak a jövő heti uh van, meg utána vissza a háziorvoshoz.

Szerintem ti is pihengessetek, próbáljatok kikapcsolódni!
Puszi. :D:D:D

meri
 
 


Sziasztok! De jó újra köztetek!!!!

Gigi! Gratulálok a fiúcskához!!!! És már a nevét is kitaláltátok? :shock: Nálunk az nehezebb lesz, mint a szülés! :lol: És mi volt a 12 hetes uh után???? :shock: :shock: Vagy titok?


Meri! Szerintem jó döntés a táppénz! Én nagyon megbántam, hogy Bencénél csak a 6. hónaptól mentem táppénzre! Igaz, hogy a táppénz csak a napi átlag fizetés 70%-a, de hétvégére is jár, így egyáltalán nem kaptam kevesebbet, mint amikor dolgoztam, sőt volt, hogy többet is, és akkor még be se kellett járnom, csak itthon növesztettem a fenekemet! :lol: Persze ez Eszternél tényleg más, ha zsebbe kap még a bejelentett fizuján kívül, akkor neki nem éri meg! :cry: Ez a hülye pénz!!!!

Eszter! Mi volt ma a dokinál?????????

Titi! Gratulálok a kislányhoz! Remélem ha meglesz a vizsgálat eredménye, akkor végre már megnyugodhatsz, és minden rendben lesz!

Akkor most Annával mi is van????

Én ma voltam dokinál. Minden a legnagyobb rendben! 1,9 cm a kis bébike, és hallottam a pici szívét dobogni! :lol: :lol: :lol: Annyira boldog voltam, hogy szinte repültem ki apához, aki addig Bencével volt a közeli szökőkútnál. Mutattam a képet, és Bence egyből, hogy neki is, neki is! És olyan aranyos volt, mondta, hogy itt a kistesó!

És tudjátok mikor lesz a következő 12. hetes vizsgálat? Pont a szülinapomon!!!! Remélem csupa jó hírrel fog megajándékozni az én kis babucim!

Most már mennem kellene a védőnőhöz, de baromira nincs kedvem, mert nem a szívemcsücske a nő! Amúgy is felfordul a gyomrorm egy-két szagtól, de a szájszagot végképp nem bírom.........
Vendég
 


meri,
sosem :twisted: én most bele nem kezdek hogy mikor miért aggódtam de a 12.hétig tökéletesen azonos az én listám a tieddel :lol: :lol: :lol: :lol: na jó,egyes helyeken lehet hogy volt némi plusz aggodalom :wink: :?

little,
nagyon nagyon örülök nektek,már csak pár hét és túl vagytok a nehezén ti is :D
név már régóta megvolt nekünk,mire marci megszületik meglesz a harmadik neve is :lol: :lol: :lol: igazából nem titok hogy mi volt,csak nem reklámoztam :roll: mert nem beszélek róla szívesen :oops: megvolt a 12 hetes uh és még azon a héten bevéreztem :cry: ennyi asszem elég is :wink: :?
nekem a 12 hetes uh volt azon a napon mikorra az ikrekkel voltam kiírva.....hát,elég ambivalens érzéseket váltott ki belőlem,de azért lassan azt hiszem kezd a múlt kiegyenlítődni :)

bá nincs felhatalmazásom annától hogy bármit is mondjak de mivel ennyire érdeklődtök iránta írok egy mondatot,remélem nem fog megharagudni érte :? :oops: szóval ne aggódjatok érte,jól vannak :wink:

eszter,
????????????????????????????????????????
Vendég
 


Ildi, örülök, hogy végre újra látlak! :D Nekem azért kell táppénzre mennem, mert ha visszamennék ősztől dolgozni, kevesebb fizut kapnék és akkor kevesebb gyedet is. Így meg az eddigi alapján fognak számolni, ami egy magasabb kategória. Mondjuk nem is bánom. :D:D:D
Húúú, most nekem is eszembe jutott, mennyire vártuk azta bizonyos szívhangot. :D

meri
 
 


Gigi, te mikor voltál a 12. hetin? Úgy értem hány hét hány nap?

meri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: