Új privát üzeneted érkezett!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D S
Sziasztok.

EDA-ügyben!!!a Kútvölgyibe is kérni kell előre mert nincs bent mindig az a doki aki csinálhatja, nos én kértem a dokimat mondjon véleményt mi lenne ha kérnék így a harmadiknál mert az első kettővel úgy szenvedtem mint a kutya, de ő azt mondta, hogy szerinte ne rontsam el az én gyönyörű fájásaimat egy EDÁ-val, és hogy úgy fogok szülni mint egy angyal, na ja nem ő szenved hanem én, de ezáltal le tettem róla, úgyhogy szenvedni fogok a harmadikkal is!De majd csak túl leszünk rajta.

Dojka! Te is Budaőrsre viszed a fiadat? Én is !Anyós pajtásék ott laknak!

:P Tim-csi!!Üdv köztünk jó baba várást. :P

Telefon!!!
Én szivesen venném ha valaki priviben megadná a tel számát és tudnálak értesíteni titeket ha tul vagyunk a szüésen!!!!!!

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Tinnyei!

Én szívesen megadom priviben a számomat, és ha gondolod, akkor közvetítem a híreket a lányoknak rólad!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Ancsa!!!!
Köszike akkor privibe írd meg,
KÖSZIKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 

 
 

Tinnyei!

Már át is küldtem Neked!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Ancsa!!!!!!

Köszike beírtalak a telcsimbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Na megyek mosogatni, :( valakinek azt is megkell csinálni, puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Tinnyei, együtt érzek, nem régen én is azt csináltam!
Én meg megyek lányok, ledőlök egy kicsit, mert már majdnem lecsúkódik a szemem! :(

Kép
elizabeth25
 
 


Halihó !

A babasarkok nagyon édesek, a mienk is kész, majd csinálok képeket...
Tudom még pocakossal is lógok, mert azt is mindig elfelejtem :roll:

Zsana :)
Csodaszépek vagytok :lol:

Tinnyei
igen, Budaörsre :wink: Mikor Máté született, még ott laktunk anyáméknál... nagyon szeret ott lenni azóta is...

Kirugtunk apával a hámból :lol:
El voltunk szomszédokkal iszogatni (gyümölcslé és alkoholmentes sör :wink: ) és beszélgetni a közelben egy "kocsmában" ...
Azt hiszem sokáig nem lesz ilyen...

Viszont az előbb egy jó negyed órára úgy bekeményedett a hasam, hogy csuda... és nem akart enyhülni... húzódott, kemény volt... :roll: de aztán elmúlt...

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok csajszik!
Köszi a sok üdvözlést :D !
Külön örülök Dorcacs-nak és barbamami-nak akiktől napok választanak el :P ..
Zsana hát téged meg csak irigyelni lehet a kis Vackor miatt, bárcsak ott tartanánk már mi is, hogy a kezünkben/közelünkben legyen a várva várt jövevényünk....
Sosem gondoltam volna h ennyire türelmetlennek lehet lenni a végcél felé közeledve, dehát ilyen az h hogyha vki most először terhes..
Én amúgy 29 éves, kicsit lökött, de mostmár egyre komolyabban gondolkodó "anyuka-jelölt" vagyok. A párommal ..éve vagyunk együtt és ahogy elterveztük a nyáron h akár már jöhetne is a baba, hát hogy is fogalmazzam, szóval nem nagyon kellett erőlködnünk, mert elsőre sikerült a baba-project-ünk :lol: . Most röviden ennyi így hirtelen magamról.
Hát én még itt nem ismerek senkit, de bízom benne lassanként sikerülni fog.
Amúgy vonalzót, hogy kell csinálni? Ne röhögjetek ki h babanet téren még nagyon kezdő vagyok :) ...
Pussz mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.16 15:39-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Dobok fel én is egy múlt heti babasarkos képet!

Kép

sch.judit
 
 


megpróbálom betenni a mi babasarkunk képét....

Kép

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


sziasztok!!!


Nagyon szépek a babasarkok!!!!!


R. ZSANA!!!


Szeretném megkérdezni, hogy hogyan készült az a sárga zöld hullámos sarkotok? Ragasztott vagy festett???Borzasztóan tetszik, s férjemmel itt filóztunk, hogy vajon hogyan készült!!???Kérlek szépen írd már meg!!!!
KÖSZÖNJÜK!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Lányok,tündériek a babasarkok! :D

Macsek:
Hogy haladsz a keresztszemes képekkel? :D

Timcsi:
Na,akkor még korban is passzolunk nagyjából..,egy hónapja volt a 30. szülinapom.. :D Mi sem vártunk sokáig a párommal a gyermekáldás tervezéssel anno a Petivel, 3 hónapja ismertük egymást,amikor összeházasodtunk,és az esküvőn 1 hónapos terhes voltam.. :D De azóta sem bántuk meg :D :D :D
Vonalzó ügyben szerintem nálam jobban is el tudja valaki magyarázni.. :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Judithappy: a gyerekszoba amikor felújítottuk a lakást tiszta sárga volt. Akkor úgy voltunk vele, akármilyen nemű gyerekünk is lesz egyszer a sárga jó lesz. Aztán miután elkezdtem tervezgetni, hogy mit hova akkor már nagyon sárgának tünt a szoba, mivel a plafon is sárga. Akkor kitaláltam, hogy legalább az egyik falfelületet fessük át más színűre. Ekkor jött ez a zöld, ami egy előre kikevert szín és elég merésznek tűnik elsőre, de egyébként meg szerintem nagyon jó! Szóval festve van a hullám vonal, csak úgy érzésre... ezt azért találtuk ki mert amikor kész lett a fal akkor olyan elvágólag volt zöld és sárga. Ekkor jött az ötlet a hullámvonalra. Simán megtudjárok csinálni. Akár elő is rajzolhatjátok, de mi azt sem tettük. Egyébként még vannak ilyen színű békalencsék a szobába musályból, de jól néznek ki (pl villanykapcsoló körül, mert lejött a fal és sárga festékünk már nincs...)

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Dojika, Judit, nalatok is csak babasarok lesz, nem lesz kulon babaszoba, mint nalunk? Egyebkent nagyon szepen megcsinaltatok :)

Kép
elizabeth25
 
 


sziasztok
látom mindenki halad,aztán majd szülünk sokan egyszerre,ki marad itt?csak vicc.Szépek a sarkok nagyon.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Szépek a sarkok, mindenki nagyon jól berendezte :)
Nálunk a hálóba lesz egyenlőre a babasarok, és majd idővel (karácsony körülre tervezzük) átteszük őt a saját szobájába :)
Egyenlőre az ő szobájába van most a konyha, szóval nem is igen tudnák odatenni :lol:
Szóval kicsit bonyolult a mi lakásfelújjításos projectünk, de egyszer csak kész lesz :)
A babasarok meg inkább hálóból lett babaszoba :lol:
Mi már csak a franciaágyunkkal vagyunk bent, a többi mind babacucc :D
De mindjárt megpróbálok feltenni képeket én is :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Kép

Kép

Kép

Ez maga a babaágyas sarok pár szögből, és még mindjárt rakok fel párat másról is :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


A pelenkázó nyitott és csukott állapotba, a polcon pelusok tömkelege :lol:

Kép Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


A kis ruhácskák összehajtogatva, kivasalva, nem akartam már előrángatni mindet, de lehet még csinálok majd párat a kedvenc kis rucikról, de talán azt inkább majd babástul :lol:
Kép
Kép Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


És végül egy babakocsi, egy hordozó, egy kiskád, és 3 pár kiscipő...(nem mintha járni tudna, de anyám cipőmániás, és már gyorsan vett is neki 3 kis bőrcipőt :lol: )

Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Nos és végül egy pocis kép ami nem túl jó, de ez a legújabb, majd ma este csinálunk újjat apával és felteszem azt is, és a három táskám amit korházba viszek...a legfelső az a baba cucca, a másik kettő az enyém :lol:

Kép

Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Nos, feltehetném még az összes kiskiegészítőt, cumit, üveget, meg mindent, de inkább nem fárasztalak tovább titeket és a babanetet :D

Majd lefényképezem még a keresztszemes kis képet amit csináltam neki, csak még nincs fenn a falon de azt majd a legujabb pociképpel együtt :)

A végén kivágtok innen mert sok helyet foglalok :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Nah inkább most felteszem a két keresztszemes képet, az egyik kész, a macikás, a másikon még csak egy gomba van, ott még lesz egy vakondtúrás és egy vakond :)
Ja, meg a kedvenc rugim amit angliából kaptunk :)
És utána esküszöm abbahagyom :D
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akira, hat nem semmik ezek a cuccok! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Hát teletettem az oldalt elég gyorsan :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok !

Elizabeth
Nálunk két szoba van. Per pillanat a kisebbik Máté birodalma, a nagyobbik a hálónk és amíg Zsófi pici, és nagy valószínűséggel nem alusszuk át az éjszakát, addig velünk lesz.
Máténak elég korán kell kellnie az ovi miatt (apa korán jár dolgozni), és szeretném ha nyugodtan alhatna még...
Ha vége lesz az éjsakázásnak, akkor akét gyerkőc megy a nagyobbik szobába és mi költözünk a kicsibe...

Akíra
szép a babasarok, édesek a cuccok, és nagyon szép a keresztszemes kép is !

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


jó reggelt..
nemtudom mi van de képzeljétek lefeküdtem éjfélkor és 2pisivel ugyan-dehát ez kihagyhatatlan-10kor keltem fel reggel...
baromi jó érzés..

Akíra
Tényleg ennyi cucc kell a kórházba??mit viszel a babának??vagy nem adnak ruhákat ahol szülsz??
Szép a pocid egyébként,nekem úgy tűnik nagyon lennt van már??vagy mindig is ilyen volt??talán közel a vég?? :lol:
Szép a babakocsi is,meg ari a babasarok is..így elnézve mindenki képeit,már nemhogy csak a babasarkotok meg szobáitok vannak készen,de tele is pakoltátok cuccokkal..
Hát mi még nem tartunk itt...de legalább már elkezdtem takarítani...
megyek is folytatom ma azt hiszem..

Ja és már alig várjuk a holnapot..MEGYÜNK UHra...11.20ra!!!
Remélem Dóri mostmár megmutatja pici bájait...és ha jól emlékszem még 2en jöttök holnap UHra,tiszta dömping,csak nem emlékszem már kik??

na szép vasárnapot mindenkinek...

Kép
nikky
 
 


Nikky, én megyek holnap ultrahanra este 18.30-ra és CTG is este lesz, szóval már én is nagyon várom :)

A babának ez a táska a babakocsis táskája, és csak azért ilyen nagy, mert benne van a 30db pelus meg a fürdetőszer amit kér a korház meg a popsitörlő, meg a popsikenőcs, meg 5db textil pelus alváshoz meg etetéshez, böfizéshez :)
A kis ruhácska amibe hazajön már össze van készítve, de azt nem visszük még be, azt majd apa hozza utolsó nap :)
Pólyába vannak a babók odabent, szóval azt hálisten adnak...ha jól tudom :)
De egyébként én is azért férek csak el két táskába mert a köntös sok helyet foglal, meg a melltartóbetétek is dobozba vannak, meg a hatalmas betétek, mind mind sok helyet foglalnak, szerintem hazafelé már csak fele ennyi lesz, lehet össze is tudom rakni egy táskába...de majd meglátjuk :)

Rakok majd fel egy két pocik képet, növekedési sorrendbe, hogy lássátok, és kiváncsi vagyok, hogy így is ugy gondoljátok-e hogy lent van :)
Én remélem igen! :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Mégse rakok fel, mert most néztem, hogy mostanában elhanyagoltam a pociképek készítését, és a kicsi has után kiugrásszerűen jön a hatalmas, ugyhogy nincs igazán viszonyítási alap :lol:
De mindegy, végülis, már nincs olyan sok hátra...remélem :D

dojika, neked még semmi komoly jele a szülésnek? Pedig neked is annyit keményedik mostanság a hasad, hogy én már azt hittem itt az idő neked is...
De úgy látszik még Zsófi is várat magára..a kis kényelmes kisasszonyok :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok! Nagyon szépek a sarkok :D Nekünk még kb.2 hét és mi is elkezdjük csinálni. Holnap megyünk be a kórházba uh-ra,kedden meg a 4D-re már nagyon várom.Kiváncsi vagyok mennyi kg és milyen hosszú az én kislányom.Na meg persze a pofijára vagyok még nagyon kiváncsi.Még annó 21 hetesen voltunk 4D-n ,akkor is babás volt már,de azért gondolom most már nagyon szép :D Mindenkinek szép vasárnapot !!!!! SOK -SOK PIHIVEL!!!!!!
Vendég
 


bacsbern remélem hagyja majd magát Dorci és csodálatos élményben lesz újra részetek :)
A kilóról meg a hosszról jut eszembe, ne tudjátok meg megint milyen őrültséget álmodtam :D
A lányom megszületett nem semmi méretekkel... :lol:
A hossza csak 40 cm volt, viszont 9400grammal született :lol:
Na és én meg ott dilemmáztam, hogy koraszülött kisbody kéne rá a hossza miatt, mert az 56os óriási, viszont majdnem 10kg-al abba nem fog beleférni :D
Szóval nem semmi már megint, hogy miket tud állmodni az ember :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok Lányok!

Gratulálok mindenkinek a gyönyörű pocikhoz és a nagyon szép babasarkokhoz. Nálunk is csak babasarok lesz a hálószobába kialakítva, de még szinte sehol nem tartunk, mert apukám csinálja a kiságyat a férjem meg a kis pelenkázót, de majd ha kész leszünk rakok fel én is képeket.

Kérdeztétek, hogy milyen ezzel a nagy pocakkal, hát nem könnyű föleg a sok mászkálás, mert egy idő után ugy érzem, hogy leszakad, de amúgy nincs okom panaszra. Ezért is kérdeztem, hogy még fog-e nőni. :lol:

Sch.Judit: Nagyon sajnálom ami mostanában veled történik, de hétfőn nagyon drukkolunk, hogy minnél előbb megkapd az eredményt és csak vaklárma legyen az egész.

R.Zsana: Tündéri a kis Bálint, bárcsak már én is babázhatnék.

Nikky: Elég sokan lányra tippelnek, de hát majd kiderül azért egy kicsit már kiváncsi vagyok. :lol:

Tim-csi: Üdvözöllek köztünk és reméljük sokszor látogatsz el hozzánk ide a topicba.

Tényleg kinek mit mondtak mennyi pelust kell bevinni a babának a kórházba egy egész csomagot vagy csak pár darabot?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépek a babaszobák,látom mindenki rendezgeti ezerrel.
Ma én is alkottam egy kicsit,kidekoráltam a szobát,pingáltam egy kicsit a fiam ágya mellé.A másik szobába is lesz,csak annak már nem akarok ma nekiállni.Lehet,hogy fénylik a kép,de nem tudom jobban lefényképezni. :oops:

Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

A babasarkok nagyon szépek!!Tök jó nézni hogy mindenki csinálgatja, rendezgeti ezerrel! :D
Mi majd a jövő hétvégén kezdjük el berendezni a babasarkunkat, mivel apa csak a hétvégeken van itthon-sajnos! :cry:
De tegnap csináltattam vele friss pocis képet, úgy hogy most fel is teszem!

Kép

Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Nem Akíra, nálam semmi komolyabb jele a szülésnek... :(
A keményedések megvannak, de csak jóslófájások ezek, még nem az igazi.

Végül is megértem én a lányt, jobb ott ben, összkomfort meg minden ;) Nem tudja mi az hogy éhezni, jön a kaja magától :lol: Levegőt se kell venni... Jó meleg van ... Hát minek jönne ki ? :roll: :lol: :lol:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok!Egy napja,hogy nincs gépem és ennyit írtatok......
Mindenkinek nagyon szép a bababirodalma!!!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok! :lol:


Az első emeletre kellett mennünk,a szülészetre. A dokim megvizsgált,megnézte a méhszájat és a baba helyezkedését,majd átmentünk egy másik szobába,ahol a CTG-t készítették a szülésznők. Mindegyik nagyon kedves és szimpatikus volt.

CTG-nél vagy 30 percen keresztül figyelték a babaszívhangját. Be is indult egy kicsit,de a szülésznő megmozgatta a pocim,és fel is ébredt már később. Annyira beindult a végül,hogy a gép már zúgott a sok mozgásától,de ez nem volt baj. Az eredmény jó lett,minden rendben. Ez után megmérték a vérnyomásomat,ami szintén jó volt: 120/84,majd vízeletvizsgálat következett. Ez is negatív lett. Volt szerencsénk látni egy 1-2 napos babát,akkor tolták pont kocsiban. Nagyon édes volt,és milyen picike!
Még nagyon jól tudok aludni szerencsére.
A baba nekem nagyon sokat mozog,ma már videóra is felveszük,ha sikerül elkapni azt a percet. :D
A babasarkok nagyon szépek,ügyes mindenki.
Nálunk is már kész,holnap kerülnek a kisruhák a helyükre.
Tegnap Mátyás napoztunk anyóséknál,még egy vagon pogit is sütöttem és nem is fáradtam el. :lol:
Szerintünk még nincs lent annyira hasam,lejjebb fog az menni,és onnan 1-2 hét a szülés.

Friss képek:

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek mi történt a juniusi babák fórumába egyik társunk sajnos tegnap este megszült császárral Emese 60 dkg eddig úgy néz ki erős és rúgkapál sokat. Nagyon szorítunk nekik. Erős gyulladás volt a méhében és levált a méhlepény.

Kép
rena12
 
 


Istenem Rena... :shock:
Gondolok rájuk és szorítok nekik !
De ha erős, életképes a kis Emese, akkor nem lesz gond...
Szólj ha tudsz valamit róluk !

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Boszibaba: szerintem Neked nincs már 2 heted ahogy az arcodat elnézem! :wink: szerintem 1 héten belül szülsz... :wink:

Rena: nagyon szorítok Emesének! Bízom benne, hogy nagyon akar élni a kislány és akkor nem lesz gond talán, de sajnos annyi veszély van Jaj ilyenkor érzem csak igazán, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy Bálint időre, egészségesen jött a világra. Szó szerint fáj a szívem, ha ilyen történetet hallok... :cry: valahogy megváltozik az ember érzékenysége, ezekre a dolgokra mikor gyermeke születik... ha tudsz többet azért majd beszámolsz?

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Te jó ég,Rena,mitől kapott ilyen gyulladást?? Szegény,nagyon drukkolok nekik! Van rá elég sok eset,hogy ilyen súllyal is szépen felcseperedett a baba,dehát addig rengeteg idegeskedés..stb..

Hű,micsoda készülődés,Akíra,tök arik a képek! Pelenkahegyek,meg minden,te aztán tényleg teljesen elkészültél!
A kórházi cuccom szerintem nekem is legalább ekkora lesz :roll:
Épp ma du. hoztuk le a padlásról a babarucikat,nekiállok kimosni,meg szépen elrendezgetni.. És a kórházi cuccnak is nekiállok,végül is nem kér enni.. És azt hiszem,4-5 hét múlva nem szívesen fogok órákat ácsorogni a vasalódeszka mellett.. :?

Dicamama:
A 34. héten EKKORA poci?? Jó ég!! Hát akkor nem panaszkodom.. Ez aztán méretes! :D

Benkoka:
Hogy csináltad a macikat,csak úgy,szabad kézzel? NAGYON helyesek!! :D Azon a részen piros a fal?

Boszibaba:
Hát,nem tudom,nekem eléggé úgy tűnik,hogy lent van a hasad.. Valahogy teljesen olyan a formája :P

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Nagyon szorítok Emesének!
R.zsana legyen igazad,jó lenne! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Barbamami: kellene a segítséged! Neked a fiadnál nem volt olyan, hogy kifolyt a pisi a pelusból? Mi lehet a gond? Kicsi már a pelus? (Őzivel ezt beszéltük,.,..,) Holnap veszek most egy számmal nagyobbat... eddig Liberot használtunk (kakival semmi gond), de most lehet hogy Pamperst veszek. Ti mit használtatok Petinél?

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Rena!
Szoritok nagyon a kis Emesének!Szegényke!
Csatlakoznék én is Zsanához hogy bizunk benne erős lesz nagyon!!

Barbamami!
Nekem nem tünik olyan nagynak, de a párom mondja mindig hogy nagyon nagy!! :) De még ezek után fog nőni a pocak!

Boszibaba!
Szép nagy pocakod van!De nekedsincs sok már hátra!
Hogy érzed?Van már valami előjel?
Vendég
 


:D :D :D :D :P :P :P :P :D :D :D :P :P :P :P
SZIASZTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Remélem mindenki jól van?!!!!

Szép nagyok a pocakok!! :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépek a babasarkok.

Boszibaba
szépen kikerekedtél, küldesz valakinek sms-t ha megjött a baba?


Nekünk is kifolyik a pisi, néha a kaki is, van, hogy a háta közepéig fosos, pedig ül, mi 3-6kg-ig Pempers pelust használunk.

Friss Képek: Kép Kép Kép

Kép
Kép
bbeti
 
 


Kép

Kép
Kép
bbeti
 
 


Boszibaba, Dicamama, hat nem semmik a pocis kepek! :)

Boszibaba, amugy szerintem is egy heten belul szulni fogsz :))
Amugy latom, ti is nezitek a Sztarok a jegent :))

Kép
elizabeth25
 
 


Dicamama még semmi előjelem nincs! :lol:
Bbetti nagyon tündéri a kislányod, a párom is látta,és mosolygott! :D Akírának fogok sms-t írni,ha nem egyszerre leszünk éppen bent,meg a páromat is megkérem írjon a fórumba.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: