Új privát üzeneted érkezett!

Petra, jó nagy a pocid! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Drága Zsókuci!

Így ismeretlenül is fogadd őszinte részvétemet! Kívánok nektek nagyon sok erőt, hogy fel tudjátok dolgozni ezt a szörnyű tragédiát. Engedd meg, hogy a figyelmedbe ajánljak egy honlapot: www.angyalokszulei.hu Remélem segít feldolgozni a tragédiátokat! Millió Puszi!
Brigi

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Zsókuci!

Szavakat nem találok, végigkönnyeztem a történetedet. Borzasztó, amin keresztülmentetek. Nagyon-nagyon sok erőt és kitartást kívánok! Tudom, ezt most biztos sokan mondják / írják, de mégis: ha tudunk valamiben segíteni, szólj!

Júliusi topikból Babdorka

kétfiús anyuka
babdorka
 
 

 
 

Zsókuci ezt a pár sort neked irom igy ismeretlenül én is.

Mert elküldi angyalait
hozzád,hogy védelmezzenek
minden utadon.

Zsoltárok könyve 91:11

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Zsokuci:
Mar tegnap olvastam a szornyu hirt, de meg most sem tudom igazabol mit irjak. Nekem mar ket angyalkam van egy 6 hetes es egy 20 hetes terhessegbol... A fajdalom, ami engem akkor atjart biztosan nem is foghato ahhoz, amin Ti most keresztul mentek, pedig en mar akkor is ugy ereztem ennel tobbet el nem lehet viselni.
Hiszem, hogy Emese egy szebb es jobb vilagba kerult, ahonnan minden nap le fog nezni ratok es ahonnan kuldeni fogja a testverkeket maga utan. Hiszem, hogy egyszer ujra vele lehettek es akkor se banat, se fajdalom, se szomorusag nem lesz mar a szivetekben. Nagyon remelem, hogy talalsz a gyasz napjai utan vigaszt es eleg erot ahhoz, hogy tovabb tudjatok lepni. Orulok neki, hogy el tudtatok egymastol bucsuzni es tiszta szivbol hiszem, hogy nem orokre szol a bucsutok.
Sajat tapasztalatbol csak annyit mondhatok, hogy sirjatok, amig konnyeitek vannak, tamogassatok a ferjeddel egymast a gyaszban, tartson ameddig tart. Ha kell kerjetek segitseget, mert vannak segito kezek korulottetek. A gyasz napjai utan pedig azt kivanom nektek, hogy tudjatok tovabb lepni. Potolni es feledni sosem lehet az anygalkakat, :cry: de a fajdalmat egy kisteso nemileg tudja enyhiteni. Azt kivanom, hogy ez az aldas hozzatok hamar eljojjon.

baratodildi
 
 


SZIASZTOK!
DRÁGA ZSÓKUCI! FEBRUÁR 25-E ÓTA KÖVETEM MI TÖRTÉNIK VELETEK ÉS
SOKAT IMÁDKOZTAM ÉRTETEK.
ÍGY ISMERETLENÜL IS SOK ERŐT KÍVÁNOK NEKTEK!
EGYÜTTÉRZEK VELETEK , A SORAIDAT SOSEM TUDTAM KÖNNYEK NÉLKÜL OLVASNI.
SOK ERŐT KÍVÁNOK A GYÁSZOTOK FELDOLGOZÁSÁHOZ, IMÁDKOZOM ÉRTETEK.

Kép
Kép
christine
 
 


Petra:
Hu, de nagy a pocid! :shock: Szep tagas helye van még benne a babucinak! Ilyenkor mindig ledobbenek, hogy par het es nekem is ekkora lesz....

baratodildi
 
 


Drága Zsókuci!

Nagyon nagyon sok erőt kívánok Nektek! Ezuton szeretném megköszönni, hogy megosztottátok velünk tragédiátokat, remélem, valamelyest támasztok lehettünk és lehetünk! Vígaszként csak annyit tudok írni, hogy ilyen szörnyű fájdalom után csak boldogság érhet titeket!

bánóczi hajnalka
 
 


Drága Zsókuci: Ismeretlenül bár, de végig követtem a sorsotokat. Valójában csak miattatok néztem rá erre és a nyári babák topicra. Küldtem biztatást, sokat imádkoztam a kicsi Emeséért. Minden közhely, amit írhatnék! Nézz be hozzánk - ha lesz erőd - az élet vetélés után topicba. Tudom ez nem vetélés, módosítanám is a topic címét veszteségeink címre.... hisz vannak köztünk akik érett babát veszítettek el, s olyanok is, akik hasonló körülményekkel küzdenek, mint most Ti. Megpróbálunk erőt adni, amennyiben ez ilyen körülmények között lehetséges. Adjon az Isten erőt Nektek, Mesikét pedig óvják az angyalkák, hisz ő is az volt!
Ölellek drága!
Piroska

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Drága Zsókuci!

Mélyen lesúlytott a veletek történtek!
Fogadjátok őszinte részvétem és kívánok sok erőt és kitartást a tragédia feldolgozásához.

Kép
szücsi
 
 


Kedves Zsókuci!


Így ismeretlenül is őszinte részvétemet szeretném kifejezni. Végigolvastam a történeteteket és megkönnyeztelek benneteket. Sokan leírták már, de én is csak azt tudom mondani, hogy szavakat nem lehet találni ilyenkor...
Sok erőt, kitartást kívánok a további életetekhez és szeressétek nagyon egymást!!!
szerika
 
 


Zsókuci,

nagyon nagyon borzalmas, ami veletek történt. Így ismeretlenül is őszintén együttérzek veled, bár szerintem elképzelni sem tudom, hogy mekkora lehet most ez a fájdalom.
Kitartást kivánok a továbbiakhoz.

Kép
Kép
adrienna
 
 


Drága Zsókuci!

Mélyen megrázott a történetetek. Kérlek, ne csüggedjetek, minden jóra fordul!
Az édesanyám is elvesztette az első babáját négy hónaposan, de nemsokára megszülettem én, aztán a testvérem!

Hidd el, a Teremtő gondoskodik mindannyiunkról!

Sok erőt és hitet kívánok!!

Gabi a júliusi topicból

Kép
gabi
blur
 
 


Sziasztok

Csak azért írok, hogy többet nem jövök ide!

Mindenkinek további sikeres babásodást!

Puszi

Kép
elizabeth25
 
 


Drága Zsókuci!

Én annyira bíztam...Együttérzek veletek, bár azt hiszem fogalmam sincs mit élhettek át. Annyi mindent akartam ma csinálni, de most csak sírni tudok. A szívem szakad meg. Én annyira de annyira reménykedtem. Fogadjátok őszinte részvétemet, nem tudok mit mondani...Igen, azt hiszem majd az idő fog segíteni nektek és az, hogy kitartotok egymás mellett. Angyalkátok pedig majd fentről vigyáz rátok és közbenjár a Jóistennél azért, hogy mihamarabb fel tudjátok dolgozni ezt a tragédiát. Sok erőt kívánok nektek, és kérlek jelentkezz néha, ne csak olvasóként.
Kata

Kép


Kép
skat
 
 


elizabeth:
:?: :?: Miert :?:

baratodildi
 
 


Zsókuci,

Őszinte részvétem.

ckat
ckat
 
 


Zsókuci!

Nem is találok szavakat. Őszinte részvétem nagyon sajnálom hogy ez Veletek megtörtént.

Emese mindig a szivünkben fog élni!!!!!

Kép
bóbita3
 
 


Sziasztok!

Petra!
Tényleg szép nagy már a pocód!

Elizabeth!
Ilyen hirtelen, miért?

B.Ildi!
Holnap torna, előadás?

Zetus!
Anyósomat megkérdeztem (ő is és apósom is orvosok) és uazt mondta, mint amit fentebb már vki írt neked (Bocsánat, nem jegyzeteltem és elfelejtettem, hogy ki volt). Szóval nyugi, ha nem "szines", akkor kibírja amíg hazaértek, de azért, ha még akkro is meglesz, menj dokihoz!
Milyen az idő arrafelé? Miket csinálsz/csináltok? Mesélj vmit!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Zsókuci Drága!

Ma "beszélgettem" az én kicsi angyalkámmal. Dominika 3 éves volt mikor elveszitettem, 1998-ban. Megkértem Őt, vigyázzon a Te kis Angyalkádra!
Vendég
 


szonibaba:
Igen megyek holnap mindkettore :lol: Te is jossz, ugye?

baratodildi
 
 


Sziasztok,

Ezúton szeretnénk még egyszer megköszönni mindenkinek az együttérzést, a támogatást, a bíztatást, a gyertyagyújtást.
Erőt adtatok, nem keveset.

És most szeretném kérni Tőletek, hogy ma estével zárjuk le ezt. Szeretném, ha visszatérne minden a régi kerékvágásba. A topik reményt adni és boldog babavárással kapcsolatos dolgokra hivatott, és szeretném, ha ez nem veszne el. Hatalmas a veszteség, de az élet megy tovább. Mennie kell.

Lányok,
Erős leszek, és ígérem sűrűn jelentkezem. Ha valaki még az elmúlt napok borzalmaival kapcsolatosan szeretne írni, kérem, priviben, vagy sms-ben tegye meg.

Köszönöm!!!
Millió puszi Mindenkinek!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


B.Ildi!
Igen, úgy tervezem, hogy megyek, de még nem tudom mi lesz, mert most estére Szonjám belázasodott. Remélem nem lesz semmi komoly, de ha nagyon gáz, akkor nem hagyom itthon a mamára.
Lelkifurim is van, hogy én betegítettem meg, mert ma az idegeimen táncolt és nem voltam éppen a legkedvesebb formámban Vele :(

Tudja esetleg vki, hogy protokoll szerint mik a kötelező uh időpontok? (hetekben)
Lányomnál anno minden alkalommal csináltatott az akkori dokim a rendelésén, ami nagyjából 4-5 hetente volt. Most 20 hetesen volt uh és a legközelebbi orvosi találkozó 26 hetesen lesz, de akkorra nem küldött uh-ra.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Zsókuci megértelek és olyan jó hogy tovább próbálkoztok- annyira örülök. Még annyit hogy én anyukámnak a 4 terhességéből vagyok, és utánnam volt még 2 , ami 6- és 7 hónaposan született és sajnos nem maradt meg egy tesó sem. Nagy volt a fájdalmuk de azt mondta hogy ha mégegyszer végig kéne csinálni azért hogy legalább én megszülessek mégegyszer végigcsinálná. Nem tudom honnan de az ember erős tud lenni ha kell és kibír olyan dolgokat amit előtte el sem tudott képzelni. Nemsokára szeretnék arra a hírre jönni hogy pocaklakód van, minden nap fogok jönni hogy tudjam hogy vagytok!!! Hihetetlen hogy így ismeretlenbe milyen kötődés és aggódás alakúl ki az emberek között amit egy életen át nem felejt el majd az ember és a gyerekeinknek mesélni hogy mikor vártuk őket mennyit aggódtunk, izgultunk stb. Na nem is taglalom tovább.
Remélem mindenki jól van.

Kép
rena10
 
 


szonibaba:
Remelem nem lesz beteg Szonja. :roll: Nekem a 21 heten volt es a 28. heten kell visszamennem es akkorra uh-t is kert a doki, de nem tudom mi a protokoll. :oops:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Pár hete olvasgatom a fórumokat, most találtam rátok. Picit bemutatkozom, ha nem baj. :)
Móninak hívnak, a XX. kerületben élünk.
Én is júniusra várom a babócimat, aki fiú lesz, és Máténak fogják hívni.
Az I. számú Szül. Klinikán fogok szülni.
A terhességem eddig szinte problémamentes, leszámítva a pár hete kezdődött éjszakai kézzsibbadásokat, amire eddig még senki semmi okosat nem tudott mondani nekem. De ez legyen a legnagyobb baj!

Tetszik, ahogy itt mármár barátnőként beszéltek egymással, szimpatikus nagyon a társaság. :D

Lányok! a vonalzót hogy kell beilleszteni??? :oops:
golfmono
 
 


Sziasztok!

B.Ildi!
Szonji most is alszik a láztól, nem tudom mi lesz du.-ig, de nagyon szeretnék menni.

Móni!
Üdv köztünk!
A kézzsibbadás a lányomnál nekem is volt és szörnyű, el sem múlt, csak a szülés után (akárhogy maszíroztattam, gyűrögettem a kezeimet). Én azt a vizesedésre fogtam, mert nekem csak a vége felé jelentkezett és Szonjám szeptemberi, gondoltam a nagy meleg, sok folyadék, stb. De gondolom Te még nem vizesedsz?! Lehet, hogy nyomódik vmi ér?!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szonibaba!

Egy picit biztosan vizesedek, mert a gyűrűimet elég nehezen tudom felvenni, kicsit be van dagadva a kezem. De én is inkább arra tippelek, hogy babóci úgy fekszik, hogy nyom valami eret. Most iszom a csalánteát, meg kalciumot szedek, remélem fog használni. Ha nem, akkor meg lemondok a pihentető alvásról. :(
golfmono
 
 


Szonibaba!

Egy picit biztosan vizesedek, mert a gyűrűimet elég nehezen tudom felvenni, kicsit be van dagadva a kezem. De én is inkább arra tippelek, hogy babóci úgy fekszik, hogy nyom valami eret. Most iszom a csalánteát, meg kalciumot szedek, remélem fog használni. Ha nem, akkor meg lemondok a pihentető alvásról. :(
golfmono
 
 


Móni!
Elfelejtettem írni, hogy a tickeredet a profilodban, az aláírás résznél tudod beállítani úgy, hogy bemásolod a ticker honlapjáról a bbcode-ot.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szonibaba köszönöm, azt hiszem most sikerülni is fog! :)

golfmono
 
 


Szia MSE!

Régi ismerős :) :)
UH protokoll: az első amikor elmész a terhesség megállapítására kb. a 8.-ik héten!Utána 4 kötelező van.
12.-ik hét,
20.-ik hét/ez a genetikai/
28-32.-ik hét között ez doki függő mikor csinálja,
36.-ik hét!

Szonának jobbulást, remélem semmi komoly! :wink:

Bocs lányok, hogy így betörtem, csak eddig nem is nagyon tudtam a toipkról, és hát ide is tartozhatnék, mert én is júniusra várom a második babámat!
2007 nyáriba szoktam írni, de amióta láttalak titeket ide is beleolvasok :)

Szonibabát pedig már régebbről ismerem :)
De van itt más ismerős is,igaz Petra? :wink:

Üdv,mónika
manóci
 
 


Sziasztok!

Jól van mindenki! Végre itt a tavasz! :lol:

Szonibaba:
Tudtom szerint a kötelező uh-ák:
Az 1: terhesség megállapítása
A 2: 12 hét táján történik
A 3: 20 hetes nagy uh
A 4: 28-32 hetes
majd a 36 hatodik héten, akkor a babóca érettségét vizsgálják
Elvileg a beteg biztósítás négy alkalmat fizet, de szerencsére ezt nem tartjákbe. Én legalábbis így tudom!

Nagyon rossz éjszaka áll mögöttem! Tegnap nem igazán mozgott a babi! Sajnos éjel sem! Elmentem a védőnöhöz, szívhang rendben, de nem igazán nyugottam meg! A pocakom is pincurka, de pénteken megyek uh-ra, ott minden kidereül! Remélem csak feleslegesen aggódók!

bánóczi hajnalka
 
 


Látom Manóci megelőztél!

bánóczi hajnalka
 
 


Helló Mindenki!

Zsókuci!
Remélem mielőbb jobban fogod magad érezni, sok sikert mindenhez az elkövetkezendőben! Köszönjük egyébként a bíztatásod, és várunk szeretettel a jövőben is!!

Üdv az újaknak, és persze a régieknek is!

Nem értem Elizabeth-et??? Akkor most mi van :?:

Hajni!
Ne aggódj, a babókák nem igazán bírják ezeket a frontokat! Már odabent sem :)

Hát nekem inkább a vádli görcsök éjszaka, amik jönnek, nem a kézzsibbadás. Pedig eszem a MagneB6-ot.
Egyébként szerencsére minden OK nálunk, tegnap voltam dokinál, minden OK, zárt méhszáj, szépen fejlődünk. Így ha nincs panasz, akkor csak április 2án talizok vele megint. Akkor megyünk a 30 hét körüli uh-ra.
Utána meg csináltatunk még egy 4D-t, mert Bencével is így volt, és nem akarom, hogy évek múltán a szemünkre hányják, hogy "bezzeg róla több kép v. video van" :lol: 8)

Na, megyek, kis krampusz itt sündörög, verné a gépet ő is :lol:

Pá: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok!

Ma voltam tanácsadáson és nagyon elkeseredtem. A vizeletben a fehérje opalizál tehát van benne egy kicsi, de csíkkal is megnézték úgy nem mutatta ki. RR rendben, nem vizesedek. Mondták hogy ez a toxémia előjele, mit csináljak mire figyeljek? Volt valaki hasonló helyzetbe? Írjatok ha igen mert beparáztam.

Kép
rena10
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk Pécsen, elvileg utoljára...
Nagyon hosszú nap volt, bár az UH-on gyorsan végeztünk és mindekutána a doki megtudta, hogy toxo gyanú miatt vagyunk itt (mivel megint másik dokit kaptam) nagyon készséges volt.Lemérte babót, és képet is mutatott róla bónuszban a gépen 4D minőségben...annyira beszélt beszélt beszélt (a doki) hogy nem jutottam szóhoz és mire kionyögtem volna, hogy nyomtassa már ki ezt nekem, kifizetem, tovább léptette!!!!Pedig olyan tündéri pofikát sikerült elkapnia nála és annyira jól látszottak a vonásai...Késő bánat, eb gondolat, igaz?
26 és 27.hét között vagyok és a mért eredmények:
BPD:6,96 cm
HC:26,5 cm
AC:22 cm
FL:5 cm
OFD:9,6 cm
Most már mondta a becsült súlyát, ami most 1000gr :lol: ! Már elértük az egy kilós kenyeret, knőttünk a cipóságból :lol: !
Alaposabb UH-t néznek nekem mint általában és az egyik agykamrát kicsit tágabbnak találta az átlagosnál :( ami miatt naon megijedtem, de azt mondta, hogy ez még a norm határon belül van :? Remélem.
Nnna, hát ennyi történt tetgnap velünk, a választott dokim holnapra randit beszélt meg nekem egy érsebésszel(persze magánrendelésen :evil: ) mert szerinte megérett már a visszeres lábam egy szakorvosi megkukk-ra...Tökjó.

Ha van valakinek 26-27.heti adata a piciről, felírná?Kíváncsi vagyok, hogy megint óriásbébit várok-é vagy normalizálódtunk mostanra az Elevit nélkül.Köszike előre is!

Sziasztok!Szép napot!petra

Kép
Kép
petra78
 
 


rena:
Szerintem egy vizelet vizsgalat, nem vizsgalat. Mindenkeppen meg kene ismetelni es szoktak ugy tudom ilyenkor 24 oras vizsgalatot is csinalni. Ha a vernyomas es a vizesedes ok, akkor pedig meg biztos nincsen nagy baj...

petra:
Hat az agykamrakhoz nem ertek, de ha a doki azt mondta a normalis keretek kozott van, akkor nem kell izgulni szerintem. Bar tudom konnyu ezt mondani.

szonibaba:
Tegnap errol beszeltem:
http://www.armania.hu/
Hogy van Szonja ma?

fricky:
Ezekszerint a 30. het utan csinaltatod a 4d-t? En nagyon gondolkozom az idozitesen... Nem lehet, hogy akkor mar nem latni olyan jol a babucit?

hajnalka:
Nekem is volt a mult heten egy egesz delelott nem mozgott a picikem es csak delutan indult be. En is nagyon megijedtem, de azota szepen mocorizik... Tobben adtak nekem akkor a tippet, hogy hanyatt fekudjek, vagy csokit esetleg colat igyak. Hatha nalad mukodik...

manoci:
Szia! :P

golfmono:
Csak ejjel zsibbadsz? Nem lehet, hogy az alvasi poztol? Mert nekem is volt mar olyan, hog yarra ebredtem elzsibbadt a karom vagy a laba, de aztan tobbet hanyat nem fekudtem es surubben forgolodok, igy megoldodott a dolog. Mondjuk igy sem nyugodtak az ejszakaim, de gondolom a termeszet mar szoktat ahhoz ha ejjel a babucinkhoz kell kelnem. :roll:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Manó!
Szíjjja! Mizu veletek?
Köszi az uh infot.

Hajni!
Neked is köszi, nem baj, hogy mindketten megírtátok, mert így legalább tuti jól tudjátok :wink:

B.Ildi!
Köszi, megkukkoltam, majd vmikor elnézek. Bár férjem beintett, hogy elég ruhám van :roll:
Szonji változatlanul ..arul van. Hol felmegy a láza, hol le. Tegnap anyósék leviték a gégészetre, azt mondték, hogy vmi vírus, nézegessük a manduláját és várjunk. De szegény amikor felmegy a láza, olyan kis bágyadt.

Fricky!
Elizabeth a májusi topikban van, gondolom azért nem jön már hozzánk, végülis májusra várja Domit.

Rena!
Csak nem lesz nagy galiba, ha nem küldtek rögtön össze-vissza mindenhova.

Petra!
Nektek is nyugi, biztos mondta volna a doki, ha gázos lenne az eltérés!

Mozgás: A mi kiskrampónk rendszeresen szívatja az Apját. Majd' kirúgja az oldalam, amikor szólok Apának, hogy na most!, akkor persze meg sem moccan a kis csibész.

4D: én is olyasmit hallottam, hogy ha túl későn megy az ember, akkor már nem látszanak jól a dolgok, mert kevés a hely és nagyon össze van gömbölyödve a Manócska.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Mi Bencével is a 30ik hét körül voltunk a második 4D-sen, és tök jó volt az is!

Szoni!
Értem én Elizabeth-et, csak olyan furin jött ki, ahogy elköszönt :?

Pá: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok :)

Képzeljétek holnap megyek 4D-re! Igaz még csak a 24. héten vagyok túl, és azt mondják, hogy a 28-32. hét között lehet a legjobban látni, de már nem bírom tovább, olyan kíváncsi vagyok! :D
Majd beszámolok róla, hogy milyen volt, és ha tudok, akkor teszek fel képeket is. Aztán ha jó élmény lesz, akkor azért, ha meg nem látunk eleget, akkor azért megyek majd a 30. hét körül is :D

Baratodildi: igen, csak éjjel zsibbad a kézfejem, és olyankor is csak a jobb. és nem elég hogy zsibbad, de reggelre nagyon fáj is, és nem tudom rendesen kinyújtani az ujjaimat. ha felkelek, akkor kb. 1 óra alatt elmúlik teljesen. Mivel csak éjszaka jelentkezik ez a dolog, csak arra tudok én is gondolni, hogy ha fekszem, akkor nyom valami eret, vagy ideget babóci, és amiatt van ez az egész.

Szonibaba: Szonjának jobbulást kívánok! A mozgás az nálunk is pont így van, páromnak még egyszer sem sikerült elcsípnie a kis krapekot, pedig annyit mozgolódik.. :D

Sziasztok, szép estét!

golfmono
 
 


Sziasztok!

Babó mozgolódása nálunk is abba marad, amint apuci közeledik a mancsával. :?

Tegnap voltam védőnönél, nem normális az a nő! 7 kg-nál tartok és azt mondta hogy tápszert kéne szednem, mert kevés a súlygyarapodásom. Talán kistehént szereretne csinálni belőlem? :shock:
Éjszakánként vannak alvási próblémáim, erre azt válaszoltam menjek el egy pszhiólóguhoz, hogy derítse ki mért van , mert lehet hogy még nem vagyok kész az anyaságra. /Amúgy meg tervezett baba volt./ Életem egyik legszebb időszakát töltöm, azáltal hogy tudom, hogy szívem alatt hordom gyermekemet.

Petra:
Pénteken megyek Uh-ra, akkor majd tudok én is pontos eredményeket írni. De azt tudom, hogy a 25 hét 0 nap átlagos BPD: 6,4. Nekem akkor csak 6,2 volt ugyhogy én meg ezért aggodok, hogy jól fejlődik -e, de akkor is azt mondták, hogy még belefér a szórásba.

bánóczi hajnalka
 
 


Sziasztok!

Hajni: szerintem nagy többségünk pszihológushoz járhatna, én legalábbis nem tudok túl sok olyan kismamát, akinek nincsenek alvási problémái... Én ma éjjel is inkább már felkeltem, és olvastam, meg interneteztem 2 órát, mert sehogyan sem ment az alvás :(
A 7 kg pedig szerintem teljesen normális. Örülj neki, hogy kevésnek találja, én eddig 6 kg-t híztam és a 24+3-nál járok.

Pá, Mono

golfmono
 
 


Kérdés: Nekem mért csak parancsként jelenik meg a vonalzom? Ha rákatintotok a babafalvára csak akkor lehet látni, hogy mennyi idősek is vagyunk.

bánóczi hajnalka
 
 


Lanyok senki sem jon a bababorzere? :(

baratodildi
 
 


Hajni!

A hét kiló szerintem nagyon jó eredmény.Kevésnek találja? Mákod van.Mondjuk én most vagyok +7és8 között, de a másik védőnő (aki nem anyu) rendre figyelmeztet a hízásra való hajlamomra...nem érdekel, az elsőnél ekkortájt már +12 voltam, úgyhogy meg sem hallom.Te biztosan ilyen alkat vagy, majd még feljön pár és ennyi!sebaj, kevesebbet kell majd leadni, nem?

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukk... Bár nőként nem tisztem, de boldog nőnapot kívánok magunknak :wink:

Hajni, ne a html kódot másold be a profilodba, hanem a phpbb kódot. Ami [url= -el kezdődik :)

Mozgolódás: nálunk is átverés esete forog fenn :) Úgyhogy azzal próbálkoztam, hogy én tettem a pocimra a kezem, és ha éreztem a rugit, rögtön szóltam páromnak. Nade: édeskénk odáig fejlesztette a dolgot, hogy ha Apa a közelben van, és akkor teszem pocakra a kezem, abbahagyja a mocorgást... nadeilyet?! Aztán meg nagy mocizás következik, mintha csak kinevetne minket... A kis mókamester; egyértelmű, hogy az apjára ütött :lol:

Petra, én csak 24+4-es Uh-t tudok írni... BPD:63mm, FL: 44mm, TT (mellkas átmérő): 64mm.

üdv:
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


balwin:
Most nezem, mar Te is 100 nap alatt vagy. :roll: A 26 hethez is gratulalok! Vicces lehet, ahogy kiszur veletek :P
Nalunk inkabb a mozgas erossegevel trefal. Nekem jo nagyonkat rugdal apjanak meg csak kis aprokat. :) Mondjuk a ferjecskem olyan ovatosan teszi ra a pocimra a kezet, nehogy megnyomja a babat, hogy szinte csak simogat :P

szonibaba:
Szonja mar jobban van?

Hajni:
Szerintem nagyon klassz a 7 kilo is! Biztos nagyon sovanyan kezdted a terhesseget es azert izgul a vedono... Na en is jovo heten megyek mereckedni, mert ma osszefutottam vele az utcan. Hat addig is dietazom, hogy ki ne ugorjon a merleg, pedig mostanaban nagyobb az etvagyam mar. :oops:

baratodildi
 
 


Sziasztok,

csajok, ki venné át a táblát? Elküldeném neki mail-ben, igaz frissítésre szorul... :wink:

Jelezzétek, pü-ben, ha küldtök mail címet, elküldöm.

Puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Balwin!

Akkor ti szépen tartjátok a növekedési átlagot. Gratulálok

bánóczi hajnalka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: