Új privát üzeneted érkezett!

Az a baj, hogy ezt a dokit nem ismertem előtte, különben nem mentem volna ide. Most találtam egy másikat, akit ismerőseim ajánlottak egy kicsit messzebb. Oda meg nem tudtak időpontot adni, úgy-hogy várnom kell majd ott amíg lesz üresedés, de inkább várok.

Szerintem is jó ötlet a táblázat, ha valaki megcsinálja.

Vitte gratula a kukishoz. Kell is sok srác nekem lányom lesz.

Kép
Kép
bbeti
 
 


vitte: Gratulálok!!!! Akkor szinte egy napon fogjuk megszülni a fiainkat, ez nagyon jó!!! :lol:

Őzi: A tábla szuper ötlet, meg is tudnád csinálni?

Betti: Kész rémálom lehetett ez a fogorvos, még jó, hogy nem nyúlt hozzád, ezt akár veheted szerencsének is :lol:

bogyiék: Bocsánat, hogy hagytalak izgulni, de már van helyettesem, és nem vagyok már egyedül az irodámban, így alig bírok irogatni, pedig már majd bele betegedtem, hogy megírhassama hírt!! :lol: Nagyon várom, hogy kiderüljön, hogy csatlakozol-e a királyfikhoz,n vagy hercegnős rózsaszín tábort gazdagítod....
Az AFP eredményt ne a dokitól kérdezd, hanem a labort hívd fel, ahol levették a vért. Én is telefonon csekkoltam le az eredményt! Azt mondták két hetet kell rá várni, és egy hét alatt mégis megjött... próba cseresznye

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok,
most rövid leszek, mert már este van, és a férjem nem szereti, ha este is netezek. Vitte, Korena gratula a sok jó eredményhez, meg a sok kukishoz!!!! :)
Mi még nem tudjuk hogy fogják hívni, meg nem is bizti még a hír, majd a genetikai után talán jobban látszik az a kuki :).
Betti:
neked nincs szerencséd a dokikkal, őszintén kívánom, hogy szünjön meg ez a széria...
Őzi:
jó ötlet a táblázat, támogatom...

Puszi mindenkinek!!!

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 

 
 

Ok lanyok, akkor kerem a kovetkezo adatokat mindenkitol, akik a tablaban szeretnenek lenni: nev, terhessegi het+nap, baba neme (ha tudod), hanyadik gyerek, es a szules varhato idopontja. Ha van otletetek mi legyen meg benne, akkor mondjatok!
Ugy terveztem, hogy ha megvan a tabla vegeleges formaja, akkor minden heten ugyanazon a napon frissitem es felteszem, mondjuk minden hetfon.
Akik meg nem varnak babat: termeszetesen ti is benne lesztek a tablaban mint varakozok (csak szoljatok, hogy benne akartok lenni), tehat nem marad ki senki. Majd ha lesz adat elkulditek ti is :).

Na pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Szia Lányok!

Én is csatlakozom a munkaundoritiszesek táborához. :wink:

Korena, Vitte, gratulálok a kis (üs)tökösökhöz, a lányos mamiknak pedig a kis hercegnőkhöz.

Korena, kérdezted, máskor is magas-e a vérnyomásom. Hát, ingadozó. Amióta napi 3x mérem, jellemzően 120 és 140 között alakul, az alsó értékkel nincs baj. Egyszer ment 140 fölé. Most nem annyira stresszes a munka, ha majd az lesz, lehet, hogy inkább kiíratom magam.

Még nem is meséltem. :P 32 éves vagyok, első babánkat várjuk szerelmetes férjurammal. Elmentünk egy hétre nyaralni külföldre júl. végén-aug. elején, akkor kezdtünk el próbálkozni. Elsőre összejött, ezt vhogy lelkileg éreztem aznap, meg másnap is, még a pocimat is simogattam, és beszéltem hozzá gondolatban.

Csak sajna akkor még cigiztem, de mostmár nem, és nem is hittem, hogy ilyen egyszerű letenni a büdös bagót, ha az embernek ilyen jó és szépséges oka van rá.

Még egy uccsó gondolat. Furi dolog ez az első 12 hét. Közétek tartozónak érzem magam, de valami belül még visszafog, az aggódás, nehogy elmenjen a baba. Alapvetően optimista vagyok, csak nem szeretnék túl optimista lenni. Értitek, ugye? :?

Puszi Nektek, kedves Kismamik, nagyon jó, hogy Rátok találtam!
:D

Kátya
kincsimano
 
 


Őzi, Neked külön köszönöm, hogy végre a helyére tetted ezt a számolósdit. Mostmár képben vagyok - tehát: a hetedik hétben járok, a terhességem hat hetes. :lol:

Az adataim a tervezett táblázathoz:

Kátya/6+6/1. baba/2007. április 25-re várjuk (egyelőre).

Még vmi: munkaundor tökjó, mert így legalább végigolvastam a teljes fórumot, ma értem a végére. Nagyon hasznos dolgokat olvastam, és feneketlen mély érzelmeket, kötődést, támogatást éreztem. :P

Kátya
kincsimano
 
 


Őzi: tegyük bele, hogy ki hol, fog szülni!!!! a baba neme helyére, és a baba nemét jelöljük színnel!!! (kék, rózsaszín) mit szóltok?

Kátya: Én is azonnal letettem a cigit, amint megtudtam, hogy a lányommal terhes vagyok, azóta sem cigizem, csak hébe-hóba egy szálat társaságban. Nemrég volt egy osztálytalálkozónk, ahol szinténelszívtam két szálat, és nem tudtam, hogy már várom a kisfiamat. Tiszta lelkibeteg voltam, de olvastam, hogy a 12. hétig, amig le nem tapad a méhlepény, semmilyen kapcsolatban nincs a magzat az anyábal. Ettől megnyugodtam.
Teljesen értem az aggodalmadat, de hidd el ide tartozol!!! :D

Mindig kételkedtem, amikor olyat hallottam, hogy valaki tudta mikor fogant meg a babája. Gondoltam szegény nem sokat szexelhet, ha ennyire ki tudja számolni :oops: de amikor a fiam megfogant, azt én is megéreztem. Még mondtam is a férjemnek, hogy ez "gyerekcsinálós eset volt" csak nevetett, de tényleg az volt anno. Úgyhogy visszaszívom amit korábban gondoltam, és elhiszem, ha valaki azt meséli, hogy megérezte..... :D

Remélem ma sokan leszünk mukaundorosak és sokat írtok!

:D

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Korena, Vitte!

Gratulálok nektek a jó eredményekhez, és természetesen a fütykösökhöz!!!! :P :P :P :P :lol: :lol: :lol:
Akkor én lányra hajtok, jó?

Korena, ejnye-bejnye azért a két szálért!!! :evil: Jó, megbocsátunk. (de téves info, hogy a 12. hétig "nem baj", hiszen a legfontosabb időszak a magzat fejlődésében!!!!! Nem hiába hívják "vízválasztónak")
Különben van abban valami tényleg, hogy az ember megérzi a terhességét (legalábbis az esetek nagy részében sztem bejön). Egyébként most én is babásnak érzem magam. :roll: Ez jó, nem? Remélem, nem csap be a női megérzés. Az előző hónapokban ilyet nem éreztem, csak mindig vártam, hogy igen, vagy nem.

Bogyi
Cuki a pocid, jól áll nagyon. :)

Őzi
A táblázat ötlete tetszik, bár én nem szeretnék bekerülni addig, míg nem leszek babás. Jó lesz, hogy egyben látunk mindent, de én még egyenlőre "kívülálló" vagyok. Nem bántana, sőt: legalább csak egyszer kell bevinned az adataimat, majd ha eljön az idő!!!!!! Legyen a tábla olyan "kismamis" tábla, jó? (szerintem)

Sildike
Üdv. a topicban, örülök neked, hogy csatlakoztál, legalább lesz "párom". Nekem sincs még babóm, de már nagyon várom! :)

Kátya
Édi az elefántod. Örülök, hogy olyannak tartod a fórumot, ahogy arról írtál. A hetek pedig hamar mennek ám..................

Betti
Most meg a fogorvos??? :shock: Te vonzod az amatőröket? Részvétem. Azért vigyázz magadra, továbbra is ügyesen ne hagyd magad! Most már nemsokára úgyis beérsz a finisbe.

Benita
benita
 
 


Korena, köszi a megerősítést. :P

Benita, ne tudd meg, mennyire siettetném és lassítanám is egyben a folyamatot. Siettetném, mert szeretném, ha túl lennénk a 12 héten, és már szeretném érezni manócska mozgolódását, lassítanám, hogy minden percét még jobban ki tudjam élvezni. Ez most akkor kicsit sem buggyantság, nem? És drukkolok, hogy legyen picuri a te pocidban is!!! :wink:

Kátya
kincsimano
 
 


Sziasztok én új felhasználó vagyok.Jelenleg 14hetes terhes.Már nagyon várom,hogy megmozduljon és túl legyek az első szűrésen(AFP).Sokat aggódok,mert előtte volt egy vetélésem.
vicuska
 
 


Sziasztok,

Jó rég jelentkeztem, mert mostanában elég sok minden történt. Látom jó sok hozzászólás is volt azóta, próbállak utolérni Benneteket :)
Megvolt az AFP, persze az eredményre még várni kell. Remélem nem lesz semmi gond.
Fogorvosnál már voltatok? Látom Betti már igen...
Én ma reggel voltam. Persze talált egy csomó mindent, amit rendbe kéne tenni. Azt mondta, hogy a fogkő levétele fontos, mert az íny könnyen begyulladhat a terhesség alatt(persze csak ha hajlamos vagy rá).
Viszont amit összeírt, hogy meg kéne csinálni annak az ára 6 számjegyű... Szóval most nem tudom mi legyen.

Bogyi: Nagyon szép a pocakod :D Nekem még alig látszik valami. Gondolom majd később behozza a lemaradást.

Benita: Csatlakozom. Mi is lányra hajtunk :) Párom nagyon kislányt szeretne.

Adataim a táblához:
Dina 16+4, nemét még nem tudom, szülés 2007. 02. 17.
Lakcímet nem akarunk beletenni? Jó lenne tudni, hogy lesz-e társam babakocsi tologatáskor :)

Szép napot Mindenkinek!

Dina
Kép
dinabéka
 
 


Sziasztok!
SEGÍTSÉG!!!!!

Megvannak az eredményeim, de nem tudom értelmezni őket, tudtok benne segíteni?

AFP: 30,85 ng/mL 1,00 MoM
uEstriol3: 1,72 ng/mL 1,22 MoM
free b-hCG: 11,29 ng/mL 0,67 MoM
Inhibin - A : 337,86 pg/mL 2,19 MoM
PAPP-A: 3,198 mlU/mL 0,63 MoM

Ebben benne vannak a géndiagnosztika eredmények is, igazából az AFP-re tudtok megerősítét adni, hogy rendben van-e.

Nincs a dokim szept. 24-ig.
:(

Nagyon köszi Lányok! Örök hála a segítségért!!!!

Bogyiék

Kép
bogyiék
 
 


Korena,

Hat, igy vagyok ezzel en is, en pontosan tudom, mikor tortent, en is azt hittem, h. micsoda nok tudjak ezt, de mivel abban a honapban 2 napon voltunk egyutt 500 km-es tavolsag miatt es virtualisan meg - szerencsere - nem hatekony az egyuttlet :lol: , igy eleg egyertelmu volt, hogy melyik napon. Es en is ereztem mindent, a legegeslegeleslegelejetol, ennyire biztos nem sok dologban voltam.
:lol:

Koszi a gratulaciokat!

A cigi nem mondom, h. jo, de legalabb letettetek. Ennel tobbet nem lehet tenni. Ma lattam egy anyukat, ugy szivta, hatalmas pocival, kb. 6-7 honapos, hogy a homloka behorpadt. Lehet, h. semmi baja sem lesz a gyereknek, viszont lehet, h. igen. Mar a gondolat, h. ot ez nem erdekli, kikeszit. ...


Benita,
igen, neked kiscsajszi kell!!! De ha fiucska lenne, nem gond, kell a sok haver is :D

Katya,
Sztem mindenki aterzi, amit irsz. En is - sokan kozulunk - igy voltam, vartam a 12. hetet, de MINDIG arra kell gondolni, h. mindent toled telhetot megtegyel a babo erdekeben. Es ez a 12. het utanra is vonatkozik. Sot!
Persze, mi is utana kezdtuk el megosztani a nagy orumunket masokkal, tehat mindenkeppen fellelegzes a 3 honap.
Ne surgesd, igy is eltelik hamar :D
Mintha csak most csinaltam volna a tesztet es mar mindjart felidonel jarok.

Vicuska,
Udv kozottunk!

Megmozdulasrol, egyre jobban erzem, az elobb kaptam 1 boxot, eskuszom, h. az volt, estenkent pedig szinte ki tudom tapintani, hogy hol van a kis draga, meg feloldalas neha a hasam.
Amugy legtobbszor olyan remegesszerut erzek a pocimban.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Sziasztok!

Tegnap csináltam vonalzót,de nem tudom hogy kell ide tenni az oldalra.Sehogy sem sikerül.Lehet hogy béna vagyok kicsit...:)

Amúgy én is arra hajtok,hogy végre elérjem a 12. hetet.Már nincs is olyan messze,már csak 3 hét durván.Bár úgy érzem sosem jön el,ha meg a szülésre gondolok,az pedig egy örökkévalóságnak tűnik.

Lányok nálatok is úgy van hogy esténként a leendő apuci simizi a pocitokat és hallgatózik,hátha hall valamit?
Nálunk ez mindennapos,sőt napközben is simogatja,este pedig a pocimnak is rendszeresen jár a jóéjt puszi.

Ja,és szerintetek lehetséges,hogy már nőtt valamit a hasam?Egy jó másfél hete úgy látjuk.Vagy csak bebeszélem? :o
Vendég
 


MEGVAN A TOXOPLAZMÓZIS EREDMÉNY IS, ÉS POZITÍV LETT.

Ez ugye nem azt jelenti, hogy most fertőződtem meg, hanem azt, hogy korábban átestem rajta, és védett vagyok?????????????
Eléggé beparáztam most!

Kép
bogyiék
 
 


Betti:

Mi is jártuk már meg fogdokival.
A páromnak húzta a fogát,de úgy,hogy mikor kijöttünk a rendelőből,párom kiszedte a gézlapot a szájából és potyogtak ki a fogának a darabjai és még a fogínyében is volt maradvány.
Valamint 2,5 nap kellett ahhoz,hogy elmúljon a vérzés.
De az még durvább,hogy az egyik ismerősünknek foghúzáskor úgy adta be a szurit, hogy lebénult a fél arca.

És ez az ,,orvos" még mindíg praktizál.

Semmiképp se engedd,hogy hozzád nyúljon.
Vendég
 


Sziasztok!

Bogyiek az afp szerintem tökéletes, úgy tudom 0.88-tól jó, a többihez nem tudok hozzászólni.

Vitte érdekes, hogy éreztétek ezt. Nekem mivel lombikos baba úgy volt, hogy amikor beültették őket (2-t kaptam, de egy maradt csak meg) akkor melegséget éreztem ott belül. Utánna rá 5-6 napra mikor meg kellett neki tapadni egyszer megint melegséget éreztem egy pontban és onnan reméltem megtapadt és így is lett.

Benkoka tök aranyos a párod. Nálunk ez úgy működik, hogy általában akkor rugdos, mikor kezdek éhes lenni és egyre erősebben. Este meg időre pontosan csinálja olyan 23.15 körül szokta, néha késik egy kicsit. Rugdos keményen ilyenkor szólok a páromnak, ráteszi a kezét a hasamra és ő is érzi, bár eleinte neki ilyenkor abbahagyta, de ha ott volt az én kezem is akkor folytatta. A múltkor a férjem is puszilgatta cuppogósan utánna rúgott is egyet. Nagyon aranyosak tudnak lenni.
A vonalzóval én is sokat kínlódtam, lényeg, hogy be kellene másolnod azt a kódolt szöveget a honlapod alatt az aláírásod rovatba a profil beállításoknál. Remélem érted.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Bogyiek,

Titererteket vagy mit kaptal?

Az mutatja, h. antitest van-e a szervezetedben, ha nincs vagy tul keves akkor friss a fertozes.
Eloszor is no para !!!!!

HA kiderulne, bar nem sok eselyt adok neki, h. friss fertozes, kezelni lehet, de mindenekelott elmennek 1 masik laborba, megismetelni a tesztet!!!!!!!!

Sajnos sok rosszat hallottam mar, babakat is vettek el, hamis eredmenyek miatt.

Eloszor is deritsd ki, h. hol irjak az antitesteket az eredmenyen.
Aztan jelentkezz!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Tyű, volt egy kis termés megint, csak kicsit nem figyel az ember... :P

Vicuska,

Üdv köztünk! Asszem, én képviselem a legfiatalabb várandósságot a fórmunon, de muszáj megosztani mindent valakivel, ha amúgy az ember nem mondja el senkinek. :) A vizsgálatokkal biztosan minden rendben lesz.

Renáta,

Mi is szoktunk pocipuszit kapni, ha nem is minden este, de a férjem már többes számban beszél hozzám - hogy vagytok, mit ennétek stb. :wink:

Bogyiék,

Sajna nem értek az eredményekhez, de drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Vitte,

Az a gyanús, hogy mindössze ketten vagyunk, akik a 12 hét letelte előtt becsatlakoztak a fórumba. Nagyon remélem, hogy ez nem tűnik "elkiabálásnak" részünkről, de tényleg szükség van hasonló picőcskében járók gondolataira, megnyugtatásra, vagy csak úgy, csevegésre. Ugyan nem ismerjük egymást személyesen, de így is azt érzem, van kivel összekacsintanom. :wink:

Kátya
kincsimano
 
 


Én is üdvözlök mindenkit!Én ilyen vonalzót nem tudk csinálni,nem vagyok egy számítógép zseni.Nektek mikor mozdult meg először?mit érzel olyankor?
vicuska
 
 


benita: kell is ide kislány még, mert sok a fütykös !! :lol: Nagyon remélem, hogy működik a megérzésed!

vicuska: Üdv itt köztünk, belépés egy vonalzó!! :lol: (Ez persze vicc volt, de azért csinálj egyet kérlek, az olyan jó)

bogyiék: Az eredmény jó!!! Ne izgulj! :lol: A toxoplazm. szűrés az hogy néz ki? Mit kell keresni a papíron?


vitte: Én sem értem, hogy miért nem tudnak leállni, legalább a kicsi egészsége miatt. Van egy ismerősöm, aki szintén képtelen volt abba hagyni, de legalább csak kocázott. A dokija mondta neki, hogy ez is több mint a semmi, egyébként a babája egészségesen született. Ismerek a közelünkben egy alkoholista nőt, akinek felváltva csüng a szájában az üveg és a cigi. Csajok annak a nőnek olyan gyönyörű gyerekei vannak, hogy el sem hiszem. Van neki 5. (folyton terhes) Más meg végig aggódja a terhességét, odafigyelve, informálódva stb. és mégsem sikerül mindig...
Ki érti ezt?
Amit érzel az tuti a bébid! Jaj de jó!


Renáta: Naná, hogy a pocaklakó egyenrangú családtag! Szuper, hogy a te párod is ilyen aranyos. Lányom is, apa is puszilgatja, simizgeti. Már érezte is a kis focista rúgásait. Most minden a pocak körül forog, de élvezem.... :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Bogyiek

Nézd meg a leleted, azon az a lényeg, hogy van egy toxoplazma gondii IgG - ha ez mellett az van, hogy pozitív, az NEM BAJ, előtte már átestél egy fertőzésen és többet nem kaphatod meg, mert védett vagy. ÉS a másik érték, a toxoplasma gondii IgM negatív, akkor NINCS BAJ.
akkor van baj, ha az IgM pozitív, mert akkor frissen fertőzött vagy. Nekem az előbbi lett és megijedtem, hogy pozitív, de aztán utánna olvastam a neten. Remélem, hogy rád nem az utóbbi igaz, mert akkor szólj a dokidnak, kapsz rá gyógyszert. Semmi szín alatt sem kell elvetetni, ha valami hülye doki ezzel fenyegetne. Már hatásosoan tudják kezelni. A dokim szerint csak macskától, mint állatól lehet elkapni, ha takarítod az almot. Ha kertészkedés után kezet mosol nem lehet baj.
Ne aggódj nincs semmi baj. Ha ennél többet akarsz tudni, keress rá az Origo.hu keresőjében a toxoplazmára.

Vicuska

Ha nekem megy neked is fog sikerülni hidd el. Nekem a lányok kb. augusztus eleji hozzászólásokban részletesen elmagyarázták, ha tudod keresd vissza, ha nem megy szerintem elmondják (mondjuk) megint.

Kép
Kép
bbeti
 
 


nekem a HBsAG AG Immunite EIA: NEGATÍV nem ez a toxo?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


ja ez a hepatítisz oké bocsi

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok Lányok :)

Ha nem baj, akkor én is csatlakozom. Elvileg ápr. 28-án érkezik a bébink, ha minden rendben megy 8)
Szóval én is elég friss vagyok, de annyira örülök neki, hogy muszáj megosztanom akkor veletek, és kicsimanó sem lesz egyedül friss bébis :)
Nekünk a második babánk lesz, van egy 19 hónapos lányunk.

Vonalzó ügyben én is gáz vagyok :(

Szép Napot Mindenkinek!

Dia
dia1
 
 


Szia Dia!

Üdv köztünk! Gratula a babához. Eseménymentes pocakodást kívánok.
Összeszedem majd a gondolataimat a vonalzóval kapcsolatban ha sikerül, mert régen rengeteget szerencsétlenkedtem vele, ha addig a többiek közül valaki nem segít előbb, aki profibb.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

Köszi a vonalzótanácsot!
Csodálatos mód elsőre sikerült.Nem hiába hívnak számítógépzseninek.Csak egy kis lökés kell hozzá.
Vendég
 


Szuper a sok új csatlakozó! Üdvözlet mindenkinek!

Én borzalmasan magyarázok, inkább rábízom a dolgot egy jobb beszélőkével megáldott kismamára... :D

Dia: Mesélj magadról! Hol laksz? Hol fogsz szülni? stb.....

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Korena :)
XVIII ker Bp. És a Dél-pestiben szeretnék szülni megint. A lányommal csodaszép volt, igaz hosszú is, meg fájt naon,de mindenféle gyógyszer nélkül szültem :) Kicsit izgulok, holnap megyek UH-ra :shock: Remélem minden oké lesz.
dia1
 
 


Szia Dia!

Mi majdnem egyszerre szülünk majd, én ápr. 25-én fogok, elvileg. Benkokával együtt immár hárman képviseljük a picipocik csapatát (annyira pici, hogy nem is látszik). 8)

Kátya
kincsimano
 
 


nekem ez a vonalzó dolog nem megy lányok
vicuska
 
 


Nekem már van egy mini dudorom :) Valszeg azért mert nem az első terhesség. Kiváncsi leszek gyorsabb szülésem lesz e mint a nőcimmel :lol:

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Vonalzó készítése, példa:

1. Böngészőbe írd be: www.lilypie.com
2. Ott kattints rá az "Expecting a baby" feliratra
3. Válaszd ki, milyen vonalzót szeretnél
4. Válaszd ki, mi legyen a csúszka
5. Add meg uccsó menzeszed első napját VAGY amikorra várod a babát.
6. megkapod a kódokat, látod a vonalzót
7. Ide a Profilodba, az aláírás nagy téglalapjába azt a kódot kell bemásolni, amihez oda van írva: BBCode
8. Fontos, hogy a profilodnál engedélyezd a BBCode-t (legyen bekapcsolva)
9. És be kell klikkelni, hogy „Mindig csatolja az aláírásomat”. A küldéssel tudod elmenteni a változásokat.

A saját profil oldalam így néz ki: 1157545428.89.ppt

Kátya
kincsimano
 
 


Nekem is van dudor a hasamon, de csak azért, mert nem vagyok sovány (jó, kövér se). :roll:

Kátya
kincsimano
 
 


dia: várjuk az UH-s beszámolót, na meg a képet is, ha készül! Nekem is második bébim, és sokkal hamarabb kezdett nőni a pocim, mint a lányomnál. Hétfőn a dokim azt mondta, hogy a második szülés könnyebb mint az első. Mondtam is neki, hogy pont ezt akartam hallani.... :lol: Pedig a lányom is megszületett 3 óra alatt, úgyhogy nem panaszkodhatom.

kátya: el kéne menteni ezt a részletes vonalzó készítés leírást, olyan profi. Minden ujjonc megkapná priviben ... :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Elmentettem. :D
Csak abban nem vagyok biztos, hogy mindenre jól emlékeztem. Majd megmondják a kipróbálók. Így, hogy van már vonalzóm, nem ugyanazt mutatja a honlap, mintha frissiben kerülnék oda). :wink:

Kátya
kincsimano
 
 


Lányok: hallottatok ti már olyat, hogy valakinek elment a babája, mert nagyot tüsszentett? Ez komoly! Most ezen parázom, mert tüsszentettem egy nagyot, és tök megfájdult belül minden, most is szurkod....(ha nem vagyok normális, akkor lőjetek le)

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Betti,

Orvosoddal nem ertek egyet, sajna sok orvos ezt mondja, tobbszor leirtam mar, h. mi egyebbel is el lehet kapni a toxoplazmot, sajnos eleg sok mindennel, higgyetek el, mivel ez volt a legnagyobb felelmem terhesseg elott, ezert mindent elolvastam rola... nem kene csak a macskara fogni ill. jobb ovatosnak lenni.

Annak ellenere, h. Magyarorszag relative gyakorinak mondjak, nem igazan ismerek rajtatok kettotokon kivul, akinek pozitv lett az eredmenye...
Azt sem mondja el sok orvos, hogy ha negativ, akkor ismetelni kell tobbszor a terhesseg alatt... De ez mindenki egyeni dontesere ra van bizva.

DIa,
UDV!!!!!!!

"Kispocisok",
En is akkor kezdtem forumozni, mikor pozitiv lett a tesztem, es nincs ezzel semmi gond, persze, h. idetartoztok. Csak idokozben mi elhaladtunk szepen es ti vagytok az ujabb generacio :D

Korena,
Nekem a 3 oras is johet!!!!! Bar kivetelek vannak, anyanal en kipottyantam, az ocsemmel meg szenvedett...

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Sziasztok Lányok!

Ti aztán jó sokat írtatok megint.

üdv az új kismamiknak!

Bogyiék!

Az AFP-d teljesen jó 1,00 MoM. Egyébként ez a tökéletes érték állítólag és ebből kifolyólag elég ritka is. :wink: Úgyhogy ne izgulj! A toxohoz nem tudok hozzászólni, de én is hasonlókra emlékszem mint bbetti. Van egyébként cicátok otthon?

Bbetti!

Te aztán jól kifogod a dokikat. Nekem szerencsére van egy nagyon szuper dokinőm, akit most már fel is kell keresnem...

Ja, és még valami. Úgy tűnik itt sok lesz a kukis, de nálunk nagy a valószínűsége a csajszinak, úgyhogy a táblázatot remélhetőleg majd mi "rózsaszínűsítjük" egy kicsit. Tutit csak október elején tudok mondani. (de szerintünk is csajszi :D )

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


OK, akkor most lelottelek!!!!!!!!!!!

Korena... meg a gondolat is ... :roll:

Ennyi erovel egy esemenydusabb WC-zesnel is felni kene.. :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Korena!

A tüsszentéssel kapcsolatosan, múltkor én is megijedtem, mert sikerült a szomszédokat is felkeltenem :oops: , na aztán meg fájt a hasam, ill. úgy belenyilalt. Aztán, rá nem sokkal olvastam a neten, vagy újságban, hogy ez teljesen normális, állítólag
a tartó izmok miatt van. 8)
Remélem azóta már elmúlt! :wink:

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Köszi a vonalzó leirást, most kiderül, hogy működik e :)

És köszönöm a kedves fogadtatást :lol:

Nonóé működik, Borsóét újra kell másolnom

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Sikerült :) :) Ja Borsónak hivjuk :roll: :D És szerintünk csaj lesz, meg a tesóm szerint is. Noncsinál is azt mondta, meg én is éreztem. Mondjuk mindegy csak egészséges legyen. Nálunk van para rendesen, a tesóm Down szindrómás, RH negativ vagyok, a párom pozitiv, szóval lesz min izgulni :)

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Működik, mostmár Neked is van vonalzód, szuppi! :lol:

Kátya
kincsimano
 
 


Dia, minden rendben lesz, mint Noéminél. :P

Kátya
kincsimano
 
 


vitte: köszi a lelövést! Igazad van én is gondoltam a nagyvécézés dologra... csak terhesen lehet ilyen hülye az ember lánya .... :lol:

r.zsana: Köszi a megnyugtatást, most már alig szurogat....

dia: A Borsó név nagyon édes!!! Akkor te szurit kaptál az első szülés után, hogy ne termelj ellenanyagot a kis Borsó ellen?
Volt genetikai vérvételed a testvéred okán?
Szegény neked tényleg izgalmas a terhesség, én meg a tüsszentés miatt nyavajgok....

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Lányok, szeretnék tanácsot kérni.
Bár már szerencsére túl vagyok a bűvös 12 heten, de azért aggódom kicsit. Orvosom semmilyen vitamint, gyógyszert nem ajánlott, hogy szedjek, se most se korábban (a védőnő sem ajánlott semmit) Szerintetek ez OK? Mármint elég az a vitamin amit beviszek az étellel? Vagy kezdjek el szedni valami recept nélkül kapható pirulát?

Előre is köszi

Dina
Kép
dinabéka
 
 


Jó lett az AFP-m és csak genetikai UH-t csináltak a SOTE-n ott megnyugtattak hogy minden ok :) Mondjuk a 12 hetes UH-án csak lesett a doki mikor rákérdeztem a tarkó redőre, persze felkészülten mentem :P Igen kaptam anti D-t, de sok rémhirt hallottam. Mondjuk a dokim szuper orvos, és nagyon odafigyel! Holnap okosabb leszek, és persze beszámolok!
Dolgozom picit, webáruházunk van és töltögetnem kell :)

Akinek kedve van az kukk be :)

www.babastyle.hu

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Sziasztok Csajszik,
Nem semmi forgalom! Nem is tudom lekövetni. Vizsgázni voltam, + dupla munkát kaptam. Brrr... :evil: de sikerült lekövetnem a hozzászólásokat az ügyféltelefonok alatt :D

Pusza az újonnan érkezőknek! Nagyon gyorsan mennek a napok, hetek ám, és percek alatt már ti sem lesztek 'frissek' :oops:

Őzi,
Felveszel engem is, bár még a babó nemét én sem tudom, és a szülés dátuma is csak egy internetes progi segítségével van meghatározva: 2007.02.23, első baba

Hát az én hasamon még mindig csak én látok növekedést, és a család kinevet, ha mondom nekik: Nézzétek mekkorát nőtt!

Bogyiék
Csodásan nézel ki a képen (még nem volt alkalmam írni), én is ilyen pocit szeretnék (+ ilyen alakot) 8) de most a toxo eredményed miatt aggódom. Én is elég parás vagyok. Nem tudád utolérni a dokidat, hogy megnyugtasson? Szerintem hívd fel, akárhol van.

Korena,
ügye ez csak vicc? a tüsszentős

Betti,
azt hiszem az asztrológiában az ilyen jellegű kapcsolatot (pl. orvos-beteg) hívják karmikusnak. Folyton visszatérő, és feladata van vele az embernek. Szóval ha vége a sorsfeladatnak, akkor vége lehet ennek a kálváriának is.

Fogorvos brrrr. Előre rettegek, mert hát............

Pusza,
Lili

Kép
Kép
34372
 
 


Dinabéka!

Gondolom csináltak vérképet, mert abból kiderül pl.: hogy kell e vasat szedned vagy sem. Ezt az orvosod írja fel. A folsav szedése ha jól tudom akkor javasolt, az első 3 hónap után is. Nekem olyan vas rágótablettát írt fel ami folsavval kombinált. Mást én sem szedek. Néha megiszok egy-egy kalcium tablettát. Nekem a dokim azt mondta, hogy egyek nagyon sok zöldséget és persze a gyümölcs is nagyon fontos, de abban több a cukor. Amíg jó idő van és van friss zöldség és gyümölcs addig szerintem edd azokat. Mindenesetre ha bízol az orvosodban akkor nincs gond, de azért rákérdezhetsz, hogy szedjél e valamit.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: