Új privát üzeneted érkezett!

Azt nem tudom, hogy lehet az aláírás alá rakni.
Benita ha tudod írd le légyszi!
Bár addig próbálkozom!
Anita
péknéanita
 
 


Anita!Hatalmas gratula!!!Jaj,de jó.Nagyon örülök. :lol:
breni
 
 


Köszi Breni!

Nálatok mi a helyzet?

Anita
péknéanita
 
 

 
 

Anita!
Ma vagyok a 30.napon.Múlt hónapban 31 napra jött meg,előtte 35.Nem tudom.Nem érzek semmit.
Neked naposak voltak a ciklusaid?Te is ma vagy a 30.napon.Ugye jól olvastam.Tényleg úgy örülök.
breni
 
 


Nem tudom Breni, most clostit szedtem, előtte duphastont, hogy megjöjjön. Fogalmam sincs most mikor akart megjönni. Az előző hónapban 32. napra jött meg gyógyival.
Van rá esélyed? Vagy a babára van inklább?
Anita
péknéanita
 
 


Képzeljétek sikerült felraknom az aláírást és a számegyenest!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!Nem tudom.Mind a kettőre van esély.Nem sokat voltunk együtt.13-17-25.Sajnos ennyi!Ja és nem tudom hogy mikor volt pém.
breni
 
 


Hát én most nagyon éreztem a pé-t a clostitól.
Attól, hogy nem tudod mikor volt pé-d, még lehet baba.
Bízzunk benne! Szorítok!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D
Nem nézted a hődet?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!Nem még sosem mértem.Nyugiba akarok lenni attól meg minden nap tiszta izgalomba lennék és az sem jó.
Egyszer éreztem egy kis szúrkálást,de nem jegyeztem meg mikor.Na mindegy.
breni
 
 


Akkor várjuk a fejleményeket! Bízzunk!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!
Lehet, hogy hülyének néztek, de nem megyek most még uh-ra...
Inkább kérek a jövő hétre időpontot, mondjuk péntekre, akkor már itthon leszünk. Akkor legalább már tényleg látszani fog.
Különben is a kislányom most aludt el, és kb. 2-3 órát fog aludni. 40 perc múlva meg már ott kellene lennünk....
Vio
vio
 
 


Szerintem igazad van Vio! De még lehet, hogy a jövőhét péntek is korán van. Ha nincs baj szerintem az 5.-i héten menjél. Addigra már a kis szíve is látszani fog. Én 8-ra tervezem, mert nálunk az orvosom csütörtökön rendel privát.
De aztán te tudod. Remélem a barna elmúlt. Ha igen akkor ráérsz!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Persze, még aznap elmúlt, azóta sincs semmi!!!
Én is csak uh-ra mennék először, és a lelettel mennék a dokihoz a 7. héten. Volt itt a védőnő, azt mondta, hogy ha a menstruáció ideje alatt van ez a barna, és elmúlik és nincs görcs sem, akkor normális.
Szoval majd Balcsi után megyek...
Kép
[/url]
vio
vio
 
 


BABÁSODUNK! BABÁSODUNK!!!!

Anita :)
Úúúúgy örülök Nektek! Tudod, halvány csík is csík! :lol:

Vio :)
Igazad van, hogy eltoltad az uh-t. baromi sz@r érzés volt, amikor közölték, hogy nem látnak semmit.

Breni :)
te most hol is tartasz? Mikor kell szorítani?

Pussz Mindenkinek :!:
Vendég
 


Na most akkor hogy kell azt, hogy minden aláírás alatt ott legyen a szalag?
vio
vio
 
 


Na akkor Vio! A lap tetején van a segédletek, ott rálép a profilra és ott lehet adatokat beírni. Megkeresed az aláírás megjelenítését és oda beírod a neved, alá pedig bemásolod a számegyenest, amit leszedtél valamelyik honlapról. És ennyi. Akkor automatikusan majd megjelenik neked a levélke alatt, -amit el akarsz küldeni,- az aláírás hozzáadása és előtte a kis pipa, ami alapján ha rámész az elküldésre ott lesz aláírással együtt a számegyenes is.
Remélem érthetően írtam le!!!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita,
Gratula!!! Latod lassan mindenki sorral kerul. Ugy orulok neked!!! :D :D :D :D :D Feltetlenul tegyel fel kepet hetvegen a tesztrol!

Cirku,
Nocsak, nocsak :!: :D

Vio,
Megertem en is hogy nem mesz uh-ra, minek idegeskedni...

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


De akkor minden nap meg kell ezt változtatnom? Úgy értem, hogy nem mászik a figura magától a szalagon, ugye???
Vio

Kép
vio
 
 


Vio! Nem kell változtatni, megy magától. :wink:
cicmerák
 
 


Breni :)
Itt is vagyok, látod ? :lol:
30. cn.? Az már bíztató.... :)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Csatlakozhatok hozzátok? Őzi hívott az Elvesztettem a babámat topicból át. Januárban vesztettem el egy 13 hetes babát. Utána három hónap várakozás következett. Most volt az első akciós hónapunk. És múlt hét csütörtökön pozitív lett a tesztem. Rettenetesen örülök. De még nem biztos semmi, még csak a 33. napon vagyok (4+5), dokihoz talán jövő héten megyek. Múlt héten már el kellett rohannom hozzá, mert barnázni kezdtem, de szerencsére mindent rendben talált. Babát természetesen még nem láthatott.

Jó éjszakát, megyek aludni most már.
nanett
 
 


Nanett,
IGEN :!: IGEN :!: IGEN :!: De jo, hogy vegre itt vagy! Orulok, hogy mindent rendben talalt nalad a doki, drukkolok neked. Es persze udv a topikban! Ha van kedved csinalj magadnak te is vonalzot, es akkor teged is konnyu lesz nyomonkovetni. Sokan vagyunk mar, es igy legalabb tudjuk, ki hol tart :D .

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Gyugyi!Nem tudom mit gondoljak.Furcsán érzem magam hasilag.Múlt hónapban 31. napon jött meg ami ma van,de előtte 35 napra.Szóval még várok,de türelmetlenül.Csinálnék is tesztet meg nem is ,annyi negatív tesztben volt már részem.
Te hogy?Te ugye terhes vagy?Hanyadik napon csináltad a tesztet?
breni
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Breni! Én már a 27. cn-en pozitív tesztet produkáltam, viszont ez még nem garantált. De 30 napon túl sztem már mindenképp látszana...
Nanett! Nahát, 3-an egymás után következünk: Anita 4+3, Vio 4+4, te 4+5! :D
És nekem is volt pont a 28. napon barnázás, de nagyon enyhe és még aznap elmúlt! Nekem a doki azt mondta, menjek el uh-ra, de majd jövő héten. Téged megvizsgált? Vagy hogy döntötte el, hogy minden ok? Uh?
Fog valaki a Szt Imrében szülni közületek?
Vio

Kép
vio
 
 


VIO!ÉS MIKOR CSINÁLTÁL TESZTET?REGGEL VAGY NAPKÖZBEN?
breni
 
 


Sziasztok,bocsi hogy bepofántlankodok!!!

Reni ismer!!! :lol:

Vio!! :D
Én a Szent Imrébe fogog szülni!!!


(33+2)
csanita
 
 


Sziasztok!
Sajnos az én babám megint bizonytalanná vált. Ma reggel vittem vizeletet a laborba hcg-re és ott negatív lett a teszt eredménye. Nem tudom ott milyen érzékenységüt csinálnak, de teljesen el vagyok keseredve. Már a férjemnek kisírtam magam. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Én úgy érzem akkor is, hogy baba van.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!Ez biztos csak egy tévedés.Biztos ott van a baba.Lehet nekik is rossz tesztjük.Nyugi.Csinálj még tesztet szerintem.
breni
 
 


Pékné Anita,
ne keseredj el...a kórházakban sokkal kisebb érzékenységű tesztet használnak, mint amiket mi veszünk magunknak. Korai volt még...ne aggódj, ott lesz a baba!!!
Bocs, hogy betörtem ide.
Ági
potter_76
 
 


Köszi lányok, amíg nem jön meg bízok, mást nem tudok csinálni....

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!!! Én nem is tudtam, hogy ilyet lehet, hogy a kh csinálja meg a tesztet! De miért mentél el? Vegyél egy tesztet! Mérd meg a hődet! Vannak ezek a nagyon egyszerűek: Gabriel, Medi-lab, gólya, ezek tök jók és 500 alatt vannak, én mindig ezeket veszem! Asszem, 20-as érzékenységűek!
Breni, hát én a 27. napon direkt reggel kiszaladtam pisilni, nehogy olyan hülye legyek, hogy a 28. nap előtt megcsinálom. Mert állítólag hiába van ráírva, a nap bármely szakában, azért a reggeli erősebb vizelet. És kipisiltem a reggelit, mégsem bírtam ki, kb. 2 óra múlva megcsináltam a tesztet. És poz. lett. 8)
Csanita, és kinél? Én Dr. Balogh Tibornál. Az elsőt Dr. Faludy Pálnál szültem. Ez a kórház gyönyörű!!!
Vio

Kép
vio
 
 


Azt hittem Vio, hogy az majd megerősíti a tegnapi tesztet, de nem...
Nem tudom mi van most. Addig bízom míg nem jön meg, a férjem szerint is csináljunk még egy tesztet a hétvégén. Majd meglátom. Már tele van a tudatom minden hónapban izgulni és csalódni. Már teljesen odavagyok, már elment a kedvem mindentől. Ugyanez a téma minden hónapban. Kezdek már belefáradni. A tüneteket érzem, akkor miért nem? Most azért idegeskedem, hogy szetemberben mikor elvetéltem ugyanez volt, a teszt hetek után mutatta ki a terhességet, és mi lett elment tőlem! Már nagyon félek... :cry: :cry: :cry: :cry:

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Leszedtem a számegyenest is, minek?! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Szia Anita!

Figyelj csak! Én azt ajánlom neked, hogy reggel csinálj egy otthoni tesztet. Én a Gabrielt ajánlom. Ha pozitív, mielőbb doki. Lehet nem lát még semmit, de mivel volt egy vetélésed, felír hormontámogatást. Akkor nyugodtabb lehetsz, hogy nem egy hormoningadozás miatt megy el. Ez csak egy tanács. Ha megfogadod meg, ha nem nem, úgyis a te döntésed.
És nagyon szorítok neked, ne csüggedj! Próbálj meg pihenni!

Üdv. Cic
cicmerák
 
 


Sziasztok!

Hattt nekem faj a hasam mint a nyavaja 27ig van meg 3 nap! akkor vagyok a 30napon! De az alvokam nagyon jo most is fel11kor keltem:D

Anita! Tenyleg csinald azt amit Cicmerák irt! Nekem is azt mondta a Dokim ahogy + menjek hozza azonnal!

Nanett! IRTAM NEKED PRIVIT!!

Hogy vannak a 2in1 ok?:)

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sajnos nem nagyon tudok pihenni, mert ma fellépés,és főpróba, holnap nagy műsor. De azért igyekszem. A dokim megpróbálom 14 óra körül elérni, kiváncsi vagyok, mit mond. Sok jót nem fűzök hozzá.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita, sajállak nagyon, nem lehet könnyű! De én is osztom a fentiek véleményét! Valaki írta, hogy a kórházi tesztek nem olyan érzékenyek! Szerintem sokkal gyakoribb az, hogy valaki terhes és nem mutatja ki-még a teszt, mint hogy valakinek pozitív a tesztje és nem terhes. Van ilyen egyáltalán? Akkor is sokkal ritkább! Holnap tesztelj! Írd meg, mit mondott a doki!
Lányok, most eszembe jutott valami... lehet, hogy hülyeség. De ugye nekem nem azért lett ilyen korán pozitív a tesztem, mert ikrek?!?!?!
Segítség..... :shock:

Kép
vio
 
 


SEGITSEG!!!!

MEGCSINALTAM A LILIYPIE A SZALLAGOMAT HOGY KELL BETENNI HOGY AZ ALAIRAS HELYEN LEGYEN???

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Az aláírásod alá kell bemásolni a profilban. Remélem ezzel tudtam segíteni!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


woowww sikerult :D feltudtam rakni!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Es most mar azt a csunya koromat is mindenki lathatja! :roll:

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Júúúúúúj!!! Te ilyen szemtelenül fiatal vagy?!?!?! :wink:

Kép
vio
 
 


Jajja ezt ugy mondjak hogy GUSZTUSTALANUL! :oops: :P

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Dehogy gusztustalan, csak irígykedek.... :lol:

Kép
vio
 
 


Na beszéltem a dokival. Azt mondta legyek türelemmel, még lehet korán van! Ennyi! Ha nem jön meg, akkor meg pláne.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita! És arra nem mondott semmit, hogy a te teszted poz. lett?
Azért hétvégén csinálsz mégegyet?
Lányok, szemétség, hogy 3 szalagot már nem lehet feltenni!!!
Vagy csak én vagyok béna???

Kép
vio
 
 


Látod Anita, még semmi nincs veszve!!! Fel a fejjel!!! én drukkolok nagyon...
Ma hányadik napon vagy???
zsuzska80
Szombathely
 
 


31. napon. Végülis még tényleg nem a világ vége és még nem is érzem, hogy meg akarna jönni. :) Varázsoltam egy kis vigyort az arcomra, úgy is úgy el vagyok keseredve.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


ne légy!!! 31 nap az még nagyon korai, főleg hogy 32-33 napon szokott megjönni. nem??

nincs okod még a panaszra! és tényleg vigyorogj!!!:-)

a tánchoz meg egy kalappal!!!
zsuzska80
Szombathely
 
 


tényleg a hődet nem mérted??
zsuzska80
Szombathely
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: