Új privát üzeneted érkezett!

Titi
Már csak 1 nap szombatig. Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz az eredmény. Szorítok!

Tücsök
Mi újság?
Remélem holnap hozzád sem jön a mikulás.

Nalam semmi különös nincs. Néha azt hiszem nincs is baba a hasamban, ugyanis semmi tünetem nincs. Bízom benne ez nem jelent rosszat. Tudom örülnöm kéne neki, de egy kicsit fura. Még várok egy jó hetet és csak akkor megyek dokihoz, remélem minden rendben lesz.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!
Hol van mindenki?
Egy kérdés. Nektek meddig, hány napig szokot lent lenni a hőtök? Tegnap is és ma is 36.3 volt. Nem értem. Nektek is több napig lent szokott lenni a hőtök. Kb. a héten vagyok középidőben. De most van a 20. nap. ( ciklus 35).
Segítsetek!!! Ehhez én nem értek.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Péknéanita

Nem lehet, hogy most van pé-d? Ez normális lenne 35 napos ciklusnál. Bízzál benne, hogy holnap felugrik , ez lenne a jó. Kb ugyanakkor mérted a hődet mind a két nap?
Tücsök jobban tudja, hátha ő is ír.
Kérdezz rá a hőmérőzés topikban a lányoktól ott ők nagyon profik ebbe.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 

 
 

Igen, akkor mértem, reggel mielőtt kiszáltam az ágyból. 1/4 7-kor kelek minden reggel.
Köszi azért.
Remélem sikerült valami összehozni. Ebben a hónapban, nagyon össze tudtunk hangolódni a minden másnapra. De ebben a hóban nem igazán éreztem a pé-t. Talán 5 percig ha fájt a hasam alja, aztán kész. De a derekam, az iszonyatosan tud fájni. Szinte folyamatos. Már nem tudom, hogy üljek a székemen.
Ti mindig szoktátok érezni?
Megnézem a másik topikot. Köszi!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Igen én mindig érzem, de csak azóta mióta Dávid megszületett. A hasam valamelyik oldalon mintha ki akarna szakadni, de csak kb néhány órán át.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
Semmi újság nincs még, de már előre félek, hogy megjön. Ma vagyok a 29.napon, a múlt hónapban a 31.napon jött meg. De mivel a pé-m a 18.napon volt, akár 32 napos is lehet a ciklusom. Tehát ha hétfőn sincs semmi, akkor kezdhetek reménykedni. A hőm nagyon idétlen, ilyeneket még nem csinált, mint most. Vasárnap reggel azért tesztelek egyet, ha addig nem jön meg.

Anita!
Elvileg 1 napig van lent a hő (általában), és utána felugrik. LEhet, hogy tényleg most van pé-d. Az akció azért nem árthat, nem? Kép Az eltérés oka lehet az, amit ZSuzsa írt, hogy nem ugyanakkor mérted, de látod, hogy írtad, hogy ugyanakkor. Lehet, hogy csak most egy picit eltérő a cikulsod az "átlagostól", de attól még van pé-d. Nekem ebben a hónapban a 10.cn-n leesett a hőm, pedig nem is volt pé-m, amikor meg volt (LH teszt és én is éreztem), akkor meg nem esett le.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Üdvözlök mindenkit!Még új vagyok köztetek, de már régóta olvasgatlak Titeket.Gondoltam, csatlakozok én is.
Titi!
Nagyon izgulok érted!Már alig várom hogy közöld, mi a helyzet!Hasonló cipőben járok én is, csak később volt az akció(12-e körül), úgyhogy még várnom kell.De alhasi szurkálódás nálam is van.Nem tudom eldönteni, hogy csak pszichés-e,mert egy kicsit korainak tartom.
Nincs mit tenni, izgulok tovább.A többiekért is.
rimar
rimar
 
 


Szia Rimar!

Üdv közöttünk!Kép
Izgulunk érted is. Mikorra nem/várod a mensit?

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Rimar!
Légy üdvözölve.
Te mikor tesztelsz?

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Köszi Mesi volt akció tegnap is. Van azért reményKép!
Legalább is remélem. Holnap kiváncsiságból megnézem újra a hőmet.
Szorítsatok!!!!!!!!!!
Szia Rimar. Üdv közöttünk. KépKépKép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok lányok!
Szia Rimar!

Hát, bevallom töredelmesen, szégyenlem magam, de nem bírtam ki holnapig, megcsináltam ma reggel a tesztet. NEGATÍV! Előtte néztem hőt, még mindig 36,9. Nem értem! Most már semmit sem értek. Ezek szerint baba nincs, a hasam fáj, a hőm magas, a melleim fájnak. Írtam a dokimnak is, hogy mit tegyek, elnézzek-e hozzá, ha még jövő héten sem jön meg. Nekem még soha nem késett 1 napnál többet!!! Szóval, mától élem tovább az életem. Csak így most nem tudom, hogyan tovább, max a hő alapján fogom tudni, mikor lesz peteérés. Istenem, csak tudnám, mi történik odabent! Most már az is megnyugtató volna, ha megjönne.

Köszi lányok a drukkot, én is nagyon szerettem volna a babát! Mesi, nagyon izgulok érted, hogy ne jöjjön meg! Persze, azért remélem, továbbra is itt maradnál velünk, mert én bízom a tanácsaidban.

Kriszti

KépKép
titi_27
 
 


Titi
Ne szégyelld magad én sen bírtam ki csütörtökig és hétfőn teszteltem.
Totálisan negatív? Egy pici halvány csik sem látszik? Szerintem próbálj ki másfajta tesztet is a jövő héten, ha addig nem jön meg. Én továbbra is szorítok.Kép Túlságosan egybevág minden, szerintem a tesztek a rosszak.
Lehet, hogy a doki is jót mond majd.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Jaj, Bufo, nem tudom, és most adtam fel. Vagyis picit elcsorbult a szám. Nem hinném, hogy a tesztek volnának a rosszak. Azért jövő hétvégén csinálok majd még egyet, de most már nem bizakodom. Igen, sajnos totálisan negatív! Itt valami más van a háttérben!

Anita, mikorra - nem - várod a mensid? Mikortól lehet érted izgulni?

Mesi, annyira drukkolok! Hátha Te nagyon sikerrel jársz, mint én. Vasárnap tesztelsz? Ugye megírod az eredményt?

KépKép
titi_27
 
 


Titi!

Pontosan hány napja is késik neked?
Én mikor Zsoltival voltam terhes, a késés 2.napján csináltam egy tesztet, és negatív lett. El is szomorodtam rendesen. A következő tesztet csak rá 10 nappal mertem megcsinálni, ami pedig már pozitív lett!
Ne ess kétségbe, amíg nem jött meg, addig van remény! Lehet, hogy csak a beágyazódás csúszott egy picit, mert a hcg horom termelése a beágyazódáskor kezdődik, és onnan számítva 1,5 naponta duplázódik a mennyisége. Szóval: néhány nap múlva csinálj egy másik tesztet, lehetőleg másfajtát!
Egyébként én is itt vacilálok, hogy megcsináljam-e már a tesztet (mert ott lapul a táskámban), de abból okulva, amit az előbb írtam neked, nagyon nehezen, de megpróbálom kibírni vasárnap reggelig.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Titi
Látod babánál is van negatív teszt.
Tücsöknél ott az élő példa Zsolti.Kép
Tehát abbig bízni kell amíg nem jön meg.

Tücsök
Már csak 2 nap, az gyorsan elrepül. Főleg ha hétvégén a párod is otthon van. Szervezzetek valami programot és akkor hipp-hopp itt van a vasárnap.Izgulok ám!

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Mesi, aranyos vagy, hogy bíztatsz! Tényleg, én annyit kapok tőletek, nagyon örülök, hogy rátok találtam! 6. napja késik. Még jövő héten próbálok egyet, aztán ha nem lesz pozitív, akkor marad a hőmérőzés, legalább abból látok majd valamit, legalábbis remélem. Igen, én is úgy gondoltam, hogy amíg nem jön meg, addig van remény, de most a teszt után...
Bízzunk benne, hogy pozitív lesz a teszted, már annyira kíváncsian várom!!! Én azért is mertem megcsinálni, mondván egy teszt, nem teszt, nem kerül sokba, és ha megcsinálom egy nappal korábban? Max megnyugodhatok. Hát, ez vagyok én. Most már rá kell, hogy jöjjek, nem szabad megvennem, mert akkor nem bírom ki, hogy ne csináljam meg. Szóval, ha kibírod, én nagyon büszke leszek rád. Én nem bírnám!
Amúgy a ClearBlue-t próbáltam, és ma a Gravi HCG-t. Legközelebb azt a One Step-et fogom, arról is hallottam már tőletek. Aztán majd meglátjuk.

KépKép
titi_27
 
 


Mi a csuda volt az előbb, már van 2 órája próbáltam küldeni üzenetet, és nem tudtam elküldeni. Végre, hogy elment!

KépKép
titi_27
 
 


sziasztok!szerintem már atol is késhet a mensi hogy nagyon akarsz babát!nekem két honapig nem jött meg és utánna megjött pedig nekem is volt minden tünetem hasfájás mell hányinger pisilhatnék minden és megjött nem akarlak elkeseriteni csak leirtam hogy 6 nap még nem sok nagyon örülnék ha lenne baba de 6nap után én nem izgulnék még és általába a teszteket a mensi várhato megjövetelének napjátol számitott 10nap után kéne végezni akkor már elég biztos az eredmény!de én még nem csüggednék a helyedbe lehet meg akar lepni a kisbabaKép)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Aranyosak vagytok, hogy ilyen kedvesen fogadtatok,köszi.
Bufo!
Elsejére nem várom a mensit.Még addig van idő izgulni.Nem is gondoltam hogy ennyire nehéz lesz az első pár hét várakozás.
Tücsök!
Azt hiszem, tesztet nem érdemes csinálnom, csak kb 2 hét múlva.Az elején még úgyis bizonytalanok.Azért megpróbálok nem foglalkozni túlzottan a dologgal.A férjem szerint viszont sikerült a dolog.Azt mondja megérzés.Legyen igaza!
rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Titi! Még egy kicsit várni kell a drukkokkal, még két hetem van a mensiig. Február 4-én kellene érkeznie, remélem nem jön. De nagyon rendi vagy, hogy már aggódnál értem.
Én is egy kicsit bíztatnálak. Várd meg míg 10 napig késik utána biztos két csíkos lesz a teszt. Én is megcsináltam vagy 5-t biztos és a 11. napos mutatta meg a babát. Úgyhogy fel a fejjel még nincs veszve semmi.
Tudom, borzasztó ez a várakozás, most már én is előretekerném az idő kerekét és ha már febr. 5-e lenne és még nem lenne semmi én is nagyon izgatott lennék. De addig még aludnom kell párat.
Sajna ilyenkor csak cammog az idő.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Titi,
ne csüggedj. a hormonszintnek el kell érnie azt az értéket, amit ki tud mutatni a teszt.

Virág,
Azért gondoltam Rád, mert írtad volt problémád a mensiddel. Hát nekem is. Szóval beállította 30 naposra a ciklusaimat. Szerintem tényleg jó előjátéknak is, már csak azért is jóóóó...

Anita,
Én elvileg febr.4-ére vagyok kiírvaKépKépKépKép

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


De jó lenne, ha neked is és nekem is szerencsés lenne. Te akkor szülnél és nekem nem jönne meg. Együtt örülhetnénk. Ki ennek, ki annak. Később jövök hamar elmegyek fürcsizni, ha esetleg leszel még.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Látom már nem jöttél. Majd folytatjuk,de lehet, hogy csak hétfőn tudok jönni. Remélem, holnap a hőm is elindul felfelé.Kép
Akkor, jó éjszakát!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Nekem a hőm ma reggel ismét mélyrepülésbe kezdett. Kép
Azt hiszem, nem lesz szükségem most a tesztre. Lehet, hogy nem kellett volna megvennem. Ez olyan előre iszom a medve bőrére érzés most.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok lányok!

Anita, Zseppy, Virág, Bufo, természetesen Mesi, és mindenki, aki drukkolt nekem... sajnos reggelre leesett a hőm 36,6, este pedig már kicsit barnáztam, tehát tuti megjön. Tudom, igazatok volt, hogy ne éljem még bele magam, és hogy ennyi késés nem késés, de ti is tudjátok, milyen ez, bizakodóan tolni a napokat, amikor is még mindig nem jön meg. Egyre csak azt várni, Istenem, csak pozitív legyen az a teszt. Nekem még csak az első ilyen izgatott hónapom volt, igaz már ez volt a 6. bíztató hónap, mégis most gondoltam először, hogy akár kismama is lehetek, annyira reménykedtem benne.
Na, de megy tovább az élet, és tényleg minden nappal közelebb vagyunk a célhoz.

Mesi, annyira sajnálom, hogy leesett a hőd! Ezek szerint lehet, hogy a mikulás egyszerre érkezik hozzánk, és a következő hónapban együtt izgulhatunk?! Semmi baj, ebben a hónapban mindent beleadunk, jó?

Anita, Rimar, a febr. 1 és 4 mindjárt itt van, persze az idő ilyenkor tényleg döcög, de szerintem még egy-két rádolgozással talán bebiztosíthatjátok magatokat! Kép

Bufo, User ahogy azt már Mesi is írta, ha mentek majd ultrahangra, tényleg hozzatok képet, ha lehetséges!

Szép napot mindenkinek, Mesi, együttérzek, de remélem, azért nem csüggedsz nagyon! Tudod, jön a következő ciklus... Kép

KépKép
titi_27
 
 


Titi!már a multkor is barnáztál és akkor se jött meg!most se fogKépBabo van már apocidba ne aggodj!én még mindig szoritok neked!

Ja és én is elsejére nem várom a mensitKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!Csak most értünk haza,de már alig vártam hogy megnézzem, mi újság veletek!
Titi!
A potitív gondolkodás nagyon fontos.Én is arra szavazok hogy babád van.Bár ezen múlna mi?
Virág!
Akkor mi egyszerre nem várjuk a nagy napot.Bár nekünk még ez az első hónap ami élesbe ment, úgyhogy nem lehetek nagyravágyó.Lehet hogy írtad már, de mióta próbálkoztok?
rimar
 
 


Lányok puszi Nektek mindenért, de sajnos megjött! Kép Ez a nagy helyzet. Akkor Virág, érted is szorítok február elején!

KépKép
titi_27
 
 


Titi nagyon sajnálomKép(de ne aggodj majd jövöhonapba összejön a baboka én szoritok neked

Rimar mi már 3éve probálkozunk de még mindig reménykedünk még nem adtuk fel!Az nem jelent semmit hogy ez a honap az elsö éles menet attol még lehet babokádKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág, 3 éve próbálkoztok? És az első baba mennyi idő alatt sikerült? Bár igyekeztem elolvasni a régi hozzászólásokat is, de nem nagyon tudom, mik a fejlemények nálatok.

Mesi, mi újság? Végül megjött? Reméljük, a hőd csak játszadozik veled, és nem fog megjönni!!!

Én ahogy ígértem magamnak, így ma is mértem hőt, és annyira érdekes, már csak 36.3. Igaz, így nem értem, hogy miért jött meg már tegnap, de a lényeg a lényeg, ez akkor nálam is működik?! Ez nagyon jó, remélem, a peteérést is látni fogom. Mindent bele fogunk adni ebben a hónapban, úgy döntöttem, hátha sikeres lesz a február.

KépKép
titi_27
 
 


Titi!elsö baba 3honap után sikerült de 5honap után tudtuk meg mármint két honapos volt a pocaklako!És ugy jött össze hogy mensikor mindenki azt mondta akkor biztos nem hát mi kiprobáltuk és sikerült!Most is probálgatuk ugy is eddig nem sok sikerrel!Igaz Nimrod mensi elsö napján jött össze mi meg mostanába mindig vagy 2-3napon probáltuk!ebbe a honapba sikerült elkapni elsö napot!remélem most sikerült!Kép

Szép napot mindenkinek!mindenki ugy eltünt hol vagytok?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Tényleg jó csendben van mindenki, gondolom a lányok főznek, a családdal vannak. Én is tegnap egész nap takarítottam, de még ugyebár nincs gyerkőc, úgyhogy ma kicsit nyugi van.

Virág, ez aztán hihetetlen! Hogy a menzesz első napján jött össze?! Na, ilyet sem hallottam még. Ez aztán tényleg bizonyítja, hogy akár bármikor összejöhet! Egy kollegáméknél döbbentem meg a legjobban, amikor lombikbébivel sikerült nekik a baba, mert évekig próbálkoztak, és az orvosok megállapították, hogy másképp nem lehet babájuk. Erre 1 éve összejött a második teljesen spontán. Fura az élet. Néha kegyetlen, néha édes!

Na, akkor Virág, hátha ez a hónap tényleg eredményes lesz!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Bocsánat de tegnap nem volt időm jelentkezni.

Titi
Nagyon sajnálom.Kép Még nincs semmi veszve előttetek áll a következő hónap.

Virág
Nem semmi, ilyet még nem is hallottam , hogy mensi alatt is teherbe lehet esni. Szorítok hátha másodjára is bejön.Kép

Tücsök
Mi a helyzet?

Nálam minden rendben, néha már egy kis gyomorémelygés is van. Ettől eltekintve jól érzem magam.
Egy hétig anyukáméknál vagyunk így egy kicsit ritkábban tudok jönni.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Titi!
Sajnálom, hogy megjött.

Nekem ma reggelre még lejjebb ment a hőm, de még nem jött meg. Elvileg úgyis holnapra várom, addigra tuti megjön. Már minden jelét is érzem, meg hát ez a hőesés...

Ja, és persze ma reggel megcsináltam azért a tesztet: Negatív lett. Kép Kép Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!
Tücsök!
Nagyon sajnálom, de azért ne csüggedj.Szerintem nincsenek véletlenek, és minden úgy történik ahogy kell.A baba meg jönni fog, amikor itt lesz az ideje.Lehet hogy tényleg ők választanak minket?
Én is nagyon szeretném már, ha jönne, és biztos vagyok benne hogy Õ is csak a megfelelő időre vár.Már többször álmodtam hogy van egy kislányom, kíváncsi vagyok hogy az lesz-e?Remélem, mihamarabb kiderül.
rimar
rimar
 
 


Sziasztok!
Sajnos ma reggelre megjött. Mára azt hiszem eldugulok, nagyon el vagyok kenődve. Kép Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!
Nagyon sajnálom Titi és Mesi!Kép Kép Kép
Nem tudok mit mondani, tudom milyen érzés. Az újévet én is átsírtam mikor megjött annyira bíztam. Na, de fel a fejjel. Új hónap, új remény.
Mi nagyon aktívak voltunk hétvégén. Remélem meg lesz a gyümölcse.
Csak a hőm vacakol. Tegnap 36,1. ma 36,3. Nem értem. Ma már 23. napom van. Hogy lehet?! Kicsit el vagyok miatta keseredve. De talán még nem késő, hogy elinduljon felfelé. Ugye?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita, ez azt jelenti, hogy megy felele, nem? Hány napos szokott lenni a ciklusod?

Mesi, együttérzek! Most ezek szerint "sajnos" tényleg együtt tudunk izgulni februárban.

Rimar, reméljük, hogy az álmok nem hazudnak!

Hát, szerintem én is kicsit csendesebb leszek hó közepéig, mert nálunk most nincsenek így nagy történések, a hétvégére tervezem, hogy aktivitásba kezdünk. Akkor a csapatból most a héten senki nem várja a menzeszét? Kiért izgulhatunk mostanában?

KépKép
titi_27
 
 


Hát én értem, ha lehet. Kép
Egyébként 35 napos a ciklusom. Február 4-én kellene megjönnie. Remélem nem jön!!!! Különben azaz igazság, hogy 36,1 -gyel kezdtem, aztán 36,3 lett a hőm, aztán tegnap 36.1 ma ismét 36,3. Ezt a dolgot végképp nem értem. Lehet ez. Azonos időponban mértem őket.Kép
Egyébként mostanában én is sokat álmodom a babával. Tegnap épp álmomban szültem és kislányom lett.Nagyon boldogok voltunk. Bent volt mellettem a párom is.
De jó lenne már itt tartani. Na de ne szaladjunk ennyire előre. Boldog lennék, ha már a pocakomban tudhatnám a babyt.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Mesi
Sajnálom!Kép
Nem szabad feladni.Új hónap, új remények és tettek.

Péknéánita
Izgulok érted. Remélem szerencsés volt a hétvége.Kép

Titi
A hétvégére sok sikert kívánok. Legyetek ügyesek!

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Köszi Zsuzsa!
Bízom benne én is, hogy szerencsés volt.
Veletek Mi újság?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!sajnálom tücsiKépde majd következö honapba összejön és annál nagyobb lesz az öröm!

Anita!ugy hallottam a terhes nök álmodnak babával sokat!ugyhogy lehet nálad is baba vanKépremélem

Képzeljétek a barátnömnek van egy 1éves négy honapos kisfia(nem tervezték gyogyszer mellett fogant!November elején elmentek nyaralni és elfelejtette a gyogyszert elvinni hazajött kiderült terhes elment dokihoz aki benyögte neki két honapos a baba magyarul nem akkor jött össze mikor nyaraltak hanem megint gyogyszer mellett!hihetetlen egy nönél kétszer gyogyszer mellett!én meg nem szedtem soha semmit 3éve nem is védekezünk és nincs kisteso lehet nekem is fogamzásgátlot kéne szednemKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Lehet igazad van Virág, de én májusban már abbahagytam még se jön össze.
Remélem igazad lesz és tényleg azért álmodom a babával.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita, én már egy éve hagytam abba. Szerintem erre nincs biztos információ és tanács. Tuti, hogy embere válogatja. Mondom, én személy szerint olyanról sem hallottam, hogy valakinél - mint Virágnál - menzesz alatt jöjjön össze a baba. Úgyhogy szerintem is egyszerűen próbálkozni kell ezzel-azzal, nem hiszem, hogy sajnos volna tuti megoldás! Bár volna!

KépKép
titi_27
 
 


Lányok!

Köszi az együttérzést. Jól kibőgtem magam.
Szerintem el kéne indítanom egy 2007-es topikot is, ahogy haladok.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


ja, ez lemaradt

Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi,
Nehogy már ennyire elkeseredj!!!!! Bár tudom milyen érzés. félév után már teljesen rezignáltan vettem tudomásul, ha megjött... De tényleg ne adjátok fel!!!!!!! És ez mindenkire igaz

Lányok,
Nagyon hideg van. Tessék bezárkozni a meleg szobábaKépKépKép

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Tücsi olyan topicot el ne merj inditani hogy 2007 hiszen még van egy csomo idö most kezdödött ez az év és igenis 2006 babás év lesz neked és mindegyikünknekKép zseppy jol mondja ne adjátok fel én vagyok az élö példa 3éve nincs baba mégse adom fel akkor ti se merjétek feladni fél év után!még a végén egyeüdl maradok itt és egyedül reménykedem na szép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Mesi, én is elgondolkodtam már azon, hogy februárban már októberi szülésnél járunk. Remélem, nem csúszunk át 2007-re. Sajnos muszáj anyagi szempontból is megközelítenem a dolgokat, és nekem mindenképp jó volna a 2006, így ugyanis a 2005 évi fizetés jár a Tgyás, az meg egész jó volt. Nem tudom, ez az év hogy alakul, de én ettől függetlenül is az idén szeretném az első babát világra hozni!
Mesi, bízzunk a februárban! Én még nem bőgtem, csak elkeseredtem. De valahogy mindig is abban reménykedem, hogy akkor fog jönni a baba, amikor itt az ideje. Valahogy hiszek ebben!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Nagyon foglalkoztatott a dolog, és utánanéztem egy picit a részleteknek.
Amerikában kapható egy Fertility Blend nevű termék, mert egy Fertilitytea nevű tea, és azt írják, hogy olyan nőket vizsgáltak, akik hónapok óta nem estek teherbe,mert vagy nem volt jó peteérésük (állítólag 37fok feletti hőmérséklet jelzi a jót), vagy 1 petefészkük van, vagy túl rövid a pé utáni szakaszuk. A vizsgált nők 30%-a már az első hónapban terhes lett a bogyótól, ami CSAK gyógynövényekbő áll. Kép
Nos nekem mostanában nem megy 37 fok fölé a hőm (Zsoltival is emlékszem tényleg 37,2 volt!), és a 14 nap helyett csak 11 nap a pé utáni szakaszom.
Szóval ezt a szert itthon nem lehet kapni, de a gyártó cég Európába nem szállít. Még szerencse, hogy megtaláltam az összetételét a csodaszernek, és hát ha az ember lánya vegyész, pikk-pakk össze lehet dobni. Kép

Szóval a recept:
A bogyó:
szűzbokor kivonat
L-arginin
zöldtea

A tea:
Szűzbokor kivonat
Málnalevél tea
zöld tea
Ladies Mantle (ez nem tudom micsoda)
Csalánlevél
Borsos mentalevél

Ennek örömére gyorsan összedobtam itthon egy ilyen teát. Kép Úgy látom egyébként, hogy a szűzbokor kivonat a kulcsa mindkettőnek.

Mesi

Ja, az anyagi szempont nálam is fontos, mert mire Zsolti 2 éves lesz, ugye lejér a gyed, a gyesből meg nem élnénk meg. Tehát októberig nekem MUSZÁJ terhesnek lennem!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?