Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, jó reggelt!

Hogy vagytok?Én már nagy izgalomban, ma megyek a nőgyógyászhoz, az AFP eredményért, holnap genetikai uh.
Benszi, hátha a szerdai szülinapomra nekem is megmozdulnak, mint nálad :lol: Hogy vagy?Jut eszembe, te dolgozol?Nagyon jó, hogy már tudjátok az egyik babó nemét:)és ez mennyire biztos?

Juci, örülök, hogy jó volt a vízitorna, kicsit irigykedem, na nem úgy, úgy egészségesen:)mennyiért vesztegetnek ilyen kombi kiságyat?És merre veszitek meg?

Andi, esetleg egyszer én is bekerülhetek a táblázatba?30 éves vagyok, kétetéjű ikreket várok, nov.27-re vagyok kiírva.Nevek még nem biztosak....

köszi

puszi

Móni

Kép
numato
 
 


Andi!
Tök jó lehettett infókat gyűjteni a tolmácsoláson.No meg ügyi vagy,hogy bírtad!Még nem próbáltam a zabpelyhet,de ami késik nem múlik!Kristály tisztán lehetett látni a zacsit,mert alulról néztük őt.Balázs ő nagyon nyugodt,mint az apja olyan lesz!No de a másik egy igazi hyperaktív kis fióka!Ő inkább én!
Egok!
Jó volt hallani felőled!Szépek a gyerkőcök nagyon!Jó,hogy minden ok volt,kivéve a császárt,de ez van!
Numato!
Nekem fej-fej mellett vennek és együtt ütik a ritmust egy helyen a kis lábukkal,szerintem ezért érzem a hullámzást,ha odateszem a kezem.Magában még nem érzem őket,csak ha ott a kezem!

Timessel pénteken beszáltem!
Ő nagyon jól volt,nem fájt neki,mert magas a fájdalom küszöbe!Ha tudnak maguktól szopizni,akkor hazamehetnek.Ez max.2hét lesz!
Vendég
 


Numa!
Tudod mi a zacsit illetően a biztos,ha kibújik!Reméljük szép szülinapod lesz és mocorognak majd!Nekem olyan,mintha belül hullámozna és korgásra hasonlít,csak hang nélkül!
Drukk a mai AFP-hez!
Holnap nagyon jó lesz,mert sokáig gyönyörködhetsz bennük!És minden ok lesz velük!
Velem minden ok,csak a lábam zsibbad fél óra állás,tötyörgés vagy séta után!De akkor nagyon fáj,ha lefekszem fél órára akkor újratölthető elem leszek megint fél óráig!Amúgy minden ok!Apa ma feltölti a pocakos képemet és szerintem holnap a ki szarosok fotójával együtt felrakom nektek!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Túl vagyunk a vérvételen, millióan voltak :roll:

Megjött a szopis párnám, éppen azt szerelem, mert írták, hogy túl lesz töltve, szóval most belezek :lol: Kértem hozzá egy plusz huzatot is, édesek.

Numa, Brendonban 59 és 69e/db, Elefániban 50e, de kaptunk 10% kedvezményre jogosító kártyát az ikrek miatt, valószínűleg ott fogjuk megrendelni. Ha beírod a Google-be, kidob egy csomó találatot, azt hiszem Kiskunhalason, ha jól emlékszem találtunk 39e-ért, de hát oda el is kell menni :shock: Az Elefániban 8e/db bele a kókuszmatrac.

Örülök, hogy Timi jól van :lol:

Szép napot Mindenkinek!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Benszi, én már nagyon várom a friss fotókat, majd megpróbálok varázsolni én is valamit :wink: nekem a talpam és a bokám fáj, de 10 perc állás vagy ülés után teljesen bedagadnak a bokáim, nincs mit tenni ellene, mert hiába polcolom fel, ha felállok kezdődik elölről....és képzeld, mostanában alvás után totál lezsibbadnak a kezeim, és most már a két tenyerem is úgy fáj, hogy alig bírom behajlítani, nemhogy ökölbe szorítani...
sosem hittem volna, hogy a terhesség ilyen szokatlan tünetekkel jár majd együtt... :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:

Juci, köszi az infot, utánanézek,bár én eléggé babonás vagyok :wink: de te már a szopis párnánál tartasz, ez tetszik, végülis tudom, hogy a baj nem a tárgyaktól jön,ha jön,csak mégis, ez ilyen hülye berögződés :wink:

Kép
numato
 
 


Numa, hát igen és úgy gondolom, hogy ha baj lesz, az nem azért lesz, mert vettem pár dolgot, de NEM LESZ SEMMI BAJ :wink:
Azért igyekszem, hogy minden rendben legyen, mert ugye a 32. hétig már csak 10 hét van és a kórházból nehéz intézni az ilyesmit...
A szopispárna egyenlőre nekem lesz az alváshoz, pihenéshez, direkt két huzattal rendeltem, a gyerkőcöknek lesz saját :lol:

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


sziasztok!

Móni, raklak bele a táblázatba bele, de kicsit később, mert totál el vagyok havazva. irtó sok munkám van, de szerencsére itthonról nyomom, és a lábam is fel tudom polcolni, és így nekem szerencsére lelappad, ha fel is dagadt (bár mostanában nem szokott nagyon, csak picit), és lehet melltartóban és rövidgatyában is fordítani ;)

Judit, remélem, a Te szopis párnád nem adja fel olyan könnyen, mint az enyém :( még nem döntöttem el, pótolom-e... meglátjuk.
én a szülinapomat tűztem ki kórházmentes időszak végének (szept. 12.). rettentő optimista vagyok!!!

De jó, h Times ilyen klasszul van! (én nem tudom, bírom-e a fájdalmat. attól tartok, nem annyira jól...meglátjuk)

Benszi, miért? nem javult még a szorulás?
én ezeket a kis ficánkákat már nem csak kéz nélkül érzem, de látom is. ;) néha pulzál a hasam. vicces. de tegnap éjfélkor, lefekvéskor annyira nem örültem a randalírozásnak :D

ja, és holnap megyek ellenőrző uh-ra a schöfibe a szupergépre... kíváncsi vagyok....

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége, ma talán enyhül egy kicsit az időjárás, gondolom senki sem fogja bánni. Mi sem döntöttük még el a párommal, hogy együtt aludjanak a bébik, vagy külön-külön. Azt tudom, hogy a kórházban külön altatják őket, szerintetek ha ez így van , akkor nem érdemesebb külön altatni őket továbbra is?

Mozgolódásügyileg nálam is változó a helyzet. A kicsi fiam egyfolytában mozgolódik a kisasszony csak éjszaka, ha arra az oldalra fordulok. Természetesen nem hagy alukálni. :D

Nagyon irigyellek Benneteket, hogy látjátok a lurkókat mostanában, én csak júli 9én megyek doki bácsihoz, akkor láthatom Őket.

Üdv Mindenkinek.

snezsanett
 
 


Sziasztok Lányok!

Már nagyon várom, hogy hűvösebb legyen! Egy 25 C°-kal tökéletesen meg lennék elégedve!

Tontica!
CSak nincs semmi baja a pici lánykának. Sokszor van úgy, hogy az ikrek egyike kevésbé fejlődik odabenn, de majd kinn behozza a lemaradást!

Juci!
Én is kibeleztem a szopipárnát amikor megérkezett... :wink: , mert olyan duci volt, hogy legurultam róla. De most már jó, nagyon szeretem. Bár azt nem tudom, hogy fog majd a babáknál is bevállni. :roll:
Az Elefániban tényleg csak 8 e a kókuszmatrac? Ennek örülök,valahogyan úgy maradt meg bennem, hogy sokkal többe kerül...

Numa!
A szopipárnát nyugodtan megrendelheted. Én is elég babonás vagyok, és eddig olyan holmikat vettem, ami még nem a babáknak, hanem a mamának szükséges (kismamaholmi- egy pár darab és a szopipárna).
Ma azonban megtört a jég... (nemcsak a meleg miatt... :wink: ) és vettem néhán bodyt (2 csomag 3 darabosat) és egy-egy pizsit a lurkóknak. A Kikába kukkantottam be, és nem tudtam otthagyni. :oops:

Andi!
Az otthoni munka így aztán kibírható. MÉg jó, hogy nem látják, hogy milyen munkaruhában dolgozik a fordító... :wink: :lol:
Várjuk a holnapi uh eredményét!

Zsanett!
Én is hallottam már ilyet is, olyat is az ikrek altatásával kapcsolatban. Egyesek szerint a kórhában eleve együtt vannak, de lehet, hogy kórházanként változó. Valamelyik nap letámadtam egy ikres kismamát az utcán és megkérdeztem, hogy ő ezt hogyan oldotta meg a gyakorlatban. Azt mondta, hogy 2 külön ágyat vettek, de annyira ragaszkodtak egymáshoz a picik, hogy 1 nagy ággyá alakították át, úgyhogy most kétszemélyes kiságyban alszanak... :)

Benszi!
Nem irigyellek a hátad miatt. Kitartás!
Örülök, hogy Timesék jól vannak!

Jó hűsölést!

Puszi
Gica

Kép
gica1
 
 


És ami még van!A mi dokink azt mondta,nem szeret még ilyenkor mondani semmit,de az egyik lehet,hogy lányka,mert nem lát nála kukit!Majd kiugrottam a bőrömből,mert természetesen kussoltam arról,hogy pénteken mentünk 4D-re és ott láttak egy zacsist!
Remélem most bejön a vegyespáros!
Ja de olyan szar képet kaptam,hogy nagyon!Majd a DVD-ről próbálok leszedni!



Csajok!
Holnap mindent visszaolvasok de most mennem kell!
Jó pihit addig is!
pusza mindenkinek
Vendég
 


sziasztok!
végre normális időnk van! :D Gica, így gondoltad? ;) így nem is gáz a déli UH időpont.
én hajnalban keltem, nem is mertem ide írogatni n6kor.... inkább ittam kávét, töltöttem le jó zenéket, apróhirdetéseket büöngésztem és dolgozgattam, majd visssza az ágyba még fél órácskára. szeretek Aoukával ébredni. :oops:

na, dobok egy táblát, aztán meló ezerrel, mert muszáj! meglesz a kelengye, az tuti :D

Kép
an°°di
 
 


Kép
most nézem, h Gica, Nálatok sincsenek még nevek... hm? :roll: :roll: :roll:

Benszi, várjuk a képeket!

Maminti és Tontica is nagyon 'eltűntek'... remélem, Csajok, h a lábatokat pihentetitek! ;)
na, meló...
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Andi!
Javult a szorulás helyzet,de én inkább a MagneB6-nak tudom be!Nagyon szar képet kaptam most.Még én sem látom mi hol van rajta!Majd megpróbálok valakivel mahináltatni a dvd-ről!Drukk a mai UH-ra!Kellemes lett az idő és legalább nem szenvedsz majd ez miatt!Tök jó,hogy már látható és nem csak érezhető a randalírozás!
Ja nekem a köv.UH az júli.16. és az AFP meg júli.3-án lesz!

Numa!
szörnyű lehet a zsibbadás!mitől van mit mond a dokid?

Juci!
eldöntöttem én is tojok a babonámra.Ha baj lesz az nem ettől lesz!És irány a shopping!
Gica!
Ha egyszer megtörted a jeget vásárlás terén,akkor nincs megállás!
Vendég
 


Sziasztok!

Helyzetjelentés:tegnap voltam nőgyógyásznál, AFP rendben, bár kicsit magas szerinte, de még abszolut nem kritikus, tehát megnyugodtunk.Aztán megultrahangozott, de olyan régi vacak készüléke van, hogy alig lehetett látni valamit, tehát azt mondta, ő nem nyilatkozik a nemeket illetően, mert ma úgyis megyünk genetikára, és nekik úgyis olyan szpi-szupi gépük van....tehát most izgulok tovább, hogy ma megtudjam, kik laknak odabent :lol:
Benszi, a zsibbadás és a dagadás is a doki szerint a sótól és a fűszerektől van, de fűszeresen egyáltalán nem eszem, és igyekszem a sót is most már elhagyni...
Andi, válasz a táblázatbeli kérdőjelekre:orvos:Dr.Kardos Gábor, kórház:Bajcsy Zsilinszky, testvérek nincsenek, nevek még talonban)köszi :lol:

egyelőre ennyi, majd még jelentkezem

puszillak titeket

Numa

Kép
numato
 
 


Numa!
aki nálam fűszeresebben és sósabban eszik az festi magát!Nálam még nem volt ilyen hála égnek!Elég a derekam meg a lábam bőven!
Vendég
 


Gica, a srác mondta, mikor ott voltunk, igaz, hogy konkrétan abba az ágyba valót mondta, amit kinéztünk, de szerintem a többi is olyan körül lehet. Én is többre emlékeztem egyébként.

Ma megyek tornára, de már alig várom a pénteki uszit :D

Szép, hűvös napot mindenkinek4

Puszi!

Judit

Numa, várjuk a híreket!

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon van kedvem irni, ne haragudjatok, nagyon depis vagyok mostanaban, valahogy semminek nem latom ertelmet, egesz nap csak szomorkodom es aggodom. Nem tudok most hozzaszolni azokhoz a temakhoz amikrol irtok. A korhazban rendesen megremisztettek hogy nagyon kicsi Anna baba, nem fejlodik rendesen, ez meg ez lehet a kovetkezmenye, be vagyok tojva rendesen es hiaba probalok nem tudok megnyugodni. Erzem Ot rugdosni ugyanugy mint a tesojat ez az egy ami kicsit vigasztal most. Holnap 1-re bejelentkeztem 4D-re hogy kicsit megnyugtassanak, remelem csuppa jo hireket hallok majd es vegre lathatom a kislanyom arcocskajat is!

Andinak es Numatonak hatalmas drukk az uh-hoz!!!!!!!!!!!!!

Timest es Katat varom vissza!!!!!!!!!!!!

Tobbieknek kitartast es vasarolgassatok csak, abbol nem lehet baj!!! Csak jot tesz a lelketeknek!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Jaj, Tontica, meg tudom érteni, mit érzel :cry: :cry: :cry:
Reméljük a 4D-n tényleg csupa jót mondanak és megnyugodhatsz kicsit :!: :!:
Ha rugdos, az jó :lol:

Sokat gondolok Rátok, millió puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Tontica, remélem én is, hogy megnyugszol, én nagyon drukkolok nektek! :!: :!: :!:

Juci, Benszike és a többiek, ahogy tudok valamit, jelentkezem :wink:

Kép
numato
 
 


na, nincs újság és nem is lesz, mert beállítottak anyukámék egy hét görögországi nyaralás után teli élményekkel. így az ellenőrző UH-t inkább elhalasztottam egy héttel. a telefonban a nő meg csak értetlenkedett, h menjek már, mert ők várnak(!). majdnem beleröhögtem a kagylóba, h láttuk azt már múltkor, h mennyire vártak. ezért kellett ott ülni vagy 3 órát, mi? :P
de a drukkokat elteszem jövő hétre mindenképp ;)

szóval most felelőtlenül megebédelek, és lefekszem aludni (érzem a f6os ébredés hátrányait már).

Tontica, nagyon kíváncsi vagyok, végre megmutatja-e magát a kiscsaj :D :roll: és már holnap metek is!!! dejóóó, akkor nem kell sokat várni a beszámolóra! :)

Kép
an°°di
 
 


még mindig ebédelek :D
de közben csináltam két képet a cuccokról, amiket Apuka miatt kellett megvenni a skacoknak hétvégén (szóval, Benszi, mi már vásárolunk... nem akarok bármi miatt is lemaradni errőla mkészülődésről, aztán meg ugye ki tudja, mikor történik vmi, és egy reggel arra ébredek, h túl nagy vagyok ahhoz, h felkeljek :lol: )
Kép Kép

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, megjöttünk a nyaralásból, jól vagyunk, nem vesztünk el :)

Times!!!
Gratula!!! Örülök, hogy jól vagytoki, drukk, hogy hamar haza tudjatok menni!

Egok!!!
Neked is gratula!!! Olvastam a sztorit, sajnálom a császárt, de örülök, hogy jól vagytok!

Andi!
Times megelőzte Egokot, nem? mármint a dátumot illetően...
Édesek a rucik!

Numato!
Üdv itt!

Én 5-én megyek uhra és dokihoz is, mert aztán nyaralás neki is meg nekünk is, és elvileg 3 hetente kéne már menni vizsgálatra. Múlt hét csütörtökön voltam, akkor minden rendben volt. A kisfickó nagyon virgonc, a hugicája lustizik inkább, de mindketten jól vannak.
3 napig voltunk tóparton, de én nem merészkedtem be a vízbe, pedig fájt a szívem érte :cry:
Kingus élvezte a pancsit a kisvízben, de amikor Apa bevitte mélyebbre, az már nem tetszett neki. Meg is értem...Most látott először vizet!

Megyek, eléggé kifáradtam az 1 heti termés olvasása közben :)
Ja, még annyi, hogy átrendeztük a nappalit, totál más lett, de így is tetszik. Kingusnak most van külön helye (velünk fog aludni a nappaliban), most még a helyén van, majd szeptemberben kezdjük hozzászoktatni az ittalváshoz. Remélem, addig kihúzom!!!

Puszi!

Kép
Kép
maminti81
 
 


Andi irto edesek a rucik!!!! :D

Maminti Isten hozott "itthon"!!! Orulok hogy jo volt a nyaralas!

Numato nem irtad meg mi volt az uh-on! :roll:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Kép
Maminti! nem előzött meg senki senkit... én nem tudok számolni :oops: :oops:

Tontica, egy kalappal mára. azonnal jelentkezz, amint tudsz vmit! ;)

Numato/Móni????? mizúúújs?

na, léptem dolgozni (azaz itt leszek, csak másik ablakban verem a billentyűket)
ja, még egy kérdés: meddig lehet szexelni? :oops: :oops: (az én dokim hónapokkal ezelőtt leállított minket... de én olyan hisztis vagyok nélküle, és a skacoknak semmi bajuk)

Kép
an°°di
 
 


Andi!
Mi a 30. hétig kaptunk engedélyt rá, ha semmi probléma nem lesz, persze addig még kétszer megyek dokihoz, gondolom, ha nyílik a méhszáj, rögtön leállít.

Tontica, szorítok nagyon, hogy minden ok legyen.

Nálunk a változatosság kedvéért megint zajlik az élet, pozítiv lett az ellenanyag tesztem, három hét múlva kontroll, mert lehet, hogy a chorion biopszia után kapott gamma micsodát mutatták még ki.
Ha nem, akkor nem tudom, hogy mi lesz, most akarok utána nézni a neten.

Szia, Marminti, jó, hogy megjöttél :lol:

Szép napot mindeninek!

Judit

jucicuki
 
 


Judit, miiii van? :shock: :shock: :shock: én ezt nem értem.
majd írd le magyarul is, légyszi.
és 30ik hét...köszi. :oops:

Kép
an°°di
 
 


Jo reggelt!

Andi nekem a doki azt mondta addig szexelhetunk amig nem kezdek el tole barnazni, szerintem egy kicsit felelotlen kijelentes volt. Az en konyvemben az van hogy az utolso 3 honapba mar inkabb ne a koraszules miatt, de meg a csak 6. honapban vagyunk.
En Apamat nem lehet leallitani, spanyol macho! :lol:

Jucicuki: nem ertem, mi ez a gamma ize es ellenanyagteszt? Nem hallottam ilyenrol soha.

Koszi hogy drukkoltok, most valahogy ugy erzem NEM LEHET BAJ!!! :) :roll:
Nekunk ugy nez ki mar 2 hetente kell majd mennunk kontrollra Anna miatt a korhazba.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Kivancsi vagyok Numato tudja-e mar a babak nemet!!! :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Andi!
Sokkal szarabb ha szenvedsz,úgyhogy uccu neki apunak!
Nálunk apa beszart!Sex közben megfogta a hasam és azt mondta,hogy ez így nem jó.Mi van ha baja lesz a babáknak!Alig bírtam megnyugtatni,hogy nem tesz bennük kárt,max.bennem,ha most abbahagyjuk :oops: :lol: :oops: :lol:
Azt mondta,látta őket 4D-n és már nem voltak ufo-k,hanem egyre jobban emberkék!Biztos szar lehet ám nekik is!Mármint apuknak!De velünk mi lesz így? :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
Nagyon édesek a rucik!
Ja és egy hős vagy amiért elhalasztottad az UH-t!

Tontica!
Nagyon várunk már a 4D-s infókkal és szorítunk nektek!
Juci!
Mi az a teszt ami pozitív lett?Én direkt nem olvasok semminek utána,mert akkor beparáztatom magam.Így tudatlan vagyok,de legalább nem izgulok!
Vendég
 


Kép

Hát én lennék!!!!15 hét és 0 naposan!!!!!

Ja és 5kg plusszal :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok, én olyan boldog vagyok először is, minden renbden van velük, mindenük szép és oké, éééééés, az egyik babám tutira fiú, mert láttuk a herezacsikat, a másik pedig képzeljétek, olyan faramucin feküdt, hogy nem mutatta meg magát, a doki szerint lány, de ez nem tuti....hát, én nagyon örülök, és még a könnyem is kicsordult, annyira szerettem volna fiú gyereket
teljesült a szülinapi kívánságom,


UI:Elnézést, hogy most nem írok külön nektek, de kicsit extázisban vagyok
puszillak titeket

Numa

Kép
numato
 
 


Andi! RH negatív vagyok, ezért ha a babák valamelyike pozitív, akkor a szervezetem idegen testként azonosítja és ellenanyagot termel ellene, ami állítólag ennél a terhességnél nem gond, csak az esetleges következőnél lehet veszélyes a babára...én sem értem pontosan :oops:
Ilyen esetekben minden nőgyógyászati vérzéssel járó beavatkozás során ( terhesség alatt ) adnak valami injekciót ( ez az a gamma izé, amit írtam)
A kontroll vérvétel pont aznap lesz kész, mire megyek legközelebb a nőgyogyimhoz és kifaggatom pontosan, aztán majd leírom értelmesebben is, ha tudom :shock:

Judit

jucicuki
 
 


Benszi: igencsak latszik mar a pocid, nagyon edi! :D Urad nagyon jo fej lehet :lol: hogy igy vigyaz Ratok! Magyarazd el Neki hogy nem okoz kart a babakban, nyugi!

Numato: NAGYON ORULOK HOGY MINDEN RENDBEN A BABAKKAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratulalok a kis tokoshoz es drukk hogy a masik baba kislany legyen!!

Jucicuki: igy mar ertem, ne aggodj, minden rendben lesz az elso terhessegnel tenyleg nem okoz problemat meg aztan a dokik is odafigyelnek. Tobb gyereket is lehet vallalni csak akkor injekciokat fogsz kapni valoszinu vegig a terhesseg alatt de most mar fejlett az orvostudomany es nincs problema ezzel! (Nem ugy mint nagymamak koraban akinek ezert 4 ujszulott babaja halt meg! :cry: )

En most pihizek egyet aztan megyunk, puszi!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Móni! soksok gratula!!!! boldog szülinapot! :D :D :D

Judit, asszem értem, legalábbis tisztább a kép. ;) köszi. azt hittem, vmi potenciális probléma, de így okés

Benszi, nagyon komoly a pocakod. megnéztem, és az enyém akkor még nem is látszott. bezzeg most! ki mondta, h 110 a derékbősége? akár én is lehettem volna... :D
ja, és a szexszel kapcsolatos kérdéseimet okosan mindig aktus utánra időzítem...nehogy lebeszéljetek :oops: :lol: :wink:

Kép
an°°di
 
 


Tontica, gondolunk Rátok! csak pozitívan! +++++++++

Kép
an°°di
 
 


Aha, kis hamis, akkor csak megnyugtatásra vágysz a lelkiismeretfurdalásod miatt :lol:
Szerintem amig jól esik és nem görcsölsz, vérzel tőle, addig nem lehet gond, de én azért mindig megkérdezem a dokit is, nem szeretnék gondot a csajoknak :shock:

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Hi mindenkinek!

Hát ez lennék én: pocak. Itthon mindenki így hív! Kép

snezsanett
 
 


Tontica!

Nagyon szorítok!!!

Numa!

Sok boldog szülinapot Neked. Minden kívánságod így teljesüljön. Képeket kaptál a lurkókról? Akkor már bizti van egy Attilád és vagy Marcelled?!

Benszi!

Látod a különbséget a képek között? Ez kb 10 hét termése! Furi ugye?

Lakodalomban voltunk és mindenki csupa csini ruciban volt, gyönyörű csajok, gyönyörű ruhában, én voltam a pocakos zebra, összesen 4en voltunk terhesek a 750 főből. Mi voltunk a kisebbség.

Andi!

Gyönyörűek a rucik. Én is merészkedtem már egy-két rucit venni, pici zoknit. Remélem tényleg nem lesz gond az előre vásárlásokból. Egy picit babonás vagyok, na meg betoji.

Üdv mindenkinek!

snezsanett
 
 


Sziasztok!

Na, megjottunk, kaptunk jo hireket is meg rosszakat is.

Anna baba a ket hettel ezelotti ertekekhez kepest nott de meg mindig 2 hettel van elmaradva a tesojatol. Alex becsult sulya: 763 g. Annae: 521 g.
Anna ertekei egy 22 hetes babanak felelnek meg mig Alex ertekei tokeletesek. A jo hir viszont hogy no, novoget es sokat mozog, szepen ver a szive, minden okesnak tunik csak a magzatvize keveske. A doktorno szerint amig no nincs baj viszont 2 hetente kell ellenorizni es ha megall a fejlodesben megcsaszaroznak. :( :roll: Persze ahhoz el kell erniuk egy min. erettseget! Amit meg mondott es nem nagyon tetszett hogy ha igy fejlodik lehetne csinalni egy amniot hogy nem-e beteg de egyenlore errol meg nincs szo es azt hiszem nem is szeretnem!!! :?
Megprobalok kepet rakni csak nem olyan jo a minoseg mint Alexnel.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Itt a kep de nem latszik valami jol:
Kép

Zsani: koszi hogy erdeklodsz, nagyon jol esik, nagyon aranyos vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Nincs is nagy pocid, szerintem az enyem nagyobb, ja es en mar 8,5 kilonal tartok. :oops: :roll: Csini voltal az eskuvon!!!

Numa: BOLDOG SZULINAPOT ES MEG SOK-SOK ILYEN BOLDOGAT A GYONYORU, EGESZSEGES GYERMEKEIDDEL!!!!!!!!!!

Andi: ne idegeskedj a szex miatt, ne allat modjara csinaljatok akkor nem lesz semmi baj!!! :lol: Azt hiszem mi most lemondunk rola egy idore, kezd kijonni megint a nemi herpeszem, baromira faj! :( :evil:

Ja, a doktorno egy angyal, magandoki, csinalt 4D-t, meg kepet is kaptunk es nem kert erte semmit es mondta hogy menjek nyugodtan ha valami baj van!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Lányok, nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket és a jókívánságokat, igazán jól esik:-)

még jelentkezem majd

Numa

Kép
numato
 
 


Tontica, hát azért az biztató, hogy nő és mocorog, szerintem nem lesz baj! Jó, hogy sűrűbben rátok néznek majd.
Szorítok nagyon továbbra is, hogy nőjetek, fejlődjetek!

Puszi!

Judit

Zsani, nagyon csini vagy!

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantottam, köszönöm a gratulákat!!!!

Puszilom én is Katáékat!!! Nagyon szépek a babók!!!

Nagyon jók a pocis fotók és a pociban lévő baba fotók is!!!


Mi jól vagyunk, a pici fiúk tegnap kikerültek az inkubátorból, most már csak az evéssel kell ügyeskedniük és jöhetnek haza!!! Nekem három napot kellett kórházban lennem, azóta minden nap reggel megyek be hozzájuk és este jövök haza fél 8-tól 19-ig lehet látogatni őket. Már a karomban etettem és már pelust is cserélhettem, sőt a Bálintom mindjárt le is kakilt :lol: :lol: :lol: :lol: az első pelus cserém alkalmából!!!! A Bálintom most 2000g Kristófom pedig 1880g, lassan de biztosan megyünk felfelé! Bálintom 45-50 mili anyatejcit hörpint fel cuclis üvegből, a Kristófom pedig 30-35-öt, sajnos a szopihoz még elég gyengék, de így is szuper...
Ma lesznek friss (csövek és inkubátor nélküli) fotók, amint tudok jelentkezem!!!

Puszi mindenkinek és vigyázzatok magatokra!!!!

Kép
Kép
times
 
 


times!
De jó,hogy jelentkeztél!Már épp akartalak hívni!Örülök,hogy minden rendben a gyerekekkel és már tisztába is raktad őket meg megetetted őket!Képeket várjuk!
Tontica!
De jó,hogy mocorog sokat Anna!Nem is vészes a súlya.Azért valamit látni a képből!
Köszi a pocidicséretet!
Az uramnak nem tudom elmagyarázni,hogy nem csinál bajt!azt mondta nem tud másra gondolni,csak hogy böködi őket!Ssjnáltam őt!Már több pasitól hallottam ezt!Kibírjuk!
Juci!
megnéztem a pocakod és már nem pite!Növögetsz rendesen!
Numa!
Itt is grat!
Zsanett!
Hát látom a különbséget!Nagyon szép vagy és szerintem egy dekát sem híztál!mi lesz velem majd később,ha már most ekkora a hasam?
Andi!
Irigykedem azért a sexért ám!Ha nem állat módjára és maratonba nyomja az ember akkor nincs gond!Valószínű azért nem látszott ennyi idősen a pocakod,mert vékonyka vagy!
Vendég
 


Times! de klassz hírek!!! :D :D :D nagyon jó, h ilyen sokat esznek már, és híznak és kakilnak, és jól vannak!!!!!! :D :D

Benszi, én minden vagyok, de vékonyka, az nem.... :D 75 kilósan estem teherbe... az nem vékony, sőt, 10 kilóval több, mint a normál súlyom. lehet, h pont emiatt nem látszódott nagynak a hasam. de ennek vége. azt nem tudom, h Zsani h néz ki ilyen baromi jól ( ;) ), de bármit is csinál, ne hagyja abba! majd rakok fel én is képet, de most dolgoznom kellene...
és miért irigykedsz a szex miatt? ezt nem értem... :? :shock: ja, mert a férjed így nem is akar, mert fél?

Tontica, itt is jó hírek! nem lesz Annával gond, meglátod! nem lehet mindenki 4 kilós! majd megnő kinn, a nagymamámmindig ezt mondta! :D a gyakori UH ártani nem árt, főleg, ha ilyen jó fej a doki!!!! nemi herpesz.... az meg mi? :roll:

na, most lépek, de leszek ma is, mert soksok munka van.... de lazán nyomom! ;)

:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Times, ezek szuper hírek :!: :wink: Csak így tovább.

Tontica, meglátod, minden rendben lesz, én nagyon drukkolok nektek! :!: :!: :!: :wink:

Benszi, itt is köszi :wink:

Zsanett, csini vagy a képen :wink: kaptam fotót a kisfiúról, igen, de nem tudom feltenni, majd a 4D-sről pár hét múlva, azon szerintem már egész kivehetők a vonások :lol:

Kép
numato
 
 


Szia Timi!

De jó, hogy jelentkeztél :lol: örülök, hogy minden rendben van veletek, hajrá növekedés :wink:

Kérünk képeket :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Tontica, tegnap csecsemősnővér barátnőm mesélte, hogy náluk már egy kg különbséggel is születtek ikrek, ami persze nem ideális, de behozta idekint, csak az elején egy kicsit jobban oda kellett figyelni a picibbre. Ne aggódj, minden okés lesz!!!

Puszi Mindenkinek!

Judit

jucicuki
 
 


Andi!
Azzal nincs gond hogy nem kíván az uram!Sőt!!!!Csak félti a kölkeit.Hiába mondom,hogy nem lesz baj!Ő borzasztóan félt engem és a babákat!Azt mondta 8év küzdelem után szeretné ha végre minden rendben lenne és egészségesek lennének a gyerekek.De ha a mamaa szenved,akkor azt a gyerekek is érzik!Azt mondta,majd megoldjuk másként!
Ő tényleg olyan mint egy tyúkanyó,annyit aggódik értünk!Édes nagyon!!
Én is 69-el kezdtem.A stimu alatt feljött 4-5 kg!És a terhesség alatt idáig 5kg!

Csajok!
tegnap vettem a gyerkőcöknek egy-egy rucit!Igaz 62-es mindkettő,de nagyon helyes!Ahogy megvettem,azonnal sírva fakadtam a meghatottságtól,hogy a saját babáinknak vásárolhatok végre 8 év óta!Hihetetlen volt!Apát zokogva hívtam fel,auz meg majd kiugrott a bugyijából,hogy mit ijesztgetem!azt hitte a lelkem valami baj van!Azt mondta legközelebb akkor hívjam ha már kisírtam magam!Helyes,nem?
Vendég
 


Feltettem az új képeket az albumba, Na de ki ez a nagydarab nő jeligére :D

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Judit, én megnéztem a képeket, és nagyon picicuki a hasad! nem is sokkal nagyobb, mint mondjuk Benszié ;)

Benszi, a férjed nagyon édespofa! egyértelműen nagyon szeretné már ő is ezeket a gyerekeket!! :D :oops: :D édesek vagytok mindketten. el sem tudom képzelni, h mi lenne, ha 8 évet kellett volna várnom... irtó kitartók vagytok! sírni meg én is majdnem sírtam... bár a sex and the city-n elbőgtem magam múltkor... ez a vég. pedig azt hittem, rendeződött a hormonháztartásom. ami lehet, h meg is történt, de nem úgy, ahogy képzeltem.

na, lelépek főzni egy kis bolognait. ma még csak ültem. zsibbad a kockafenék... ebéd után természetsen szieszta, csak utána a délutános műszak... ;)

ja, Judit/Tontica! a dokim azt mesélte, h nála már szült ikerterhes másfél hónapos!!! eltéréssel nagyságban. de a lényeg, h Anna nőddögéljen szépen. ;) még bármi történhet, nem csak felzárkózhat, de le is hagyhatja Alexet! az meg amúgy sem gond, ha a fiú a nagyobb... olyan kis érzékenyek ezek az újszülött fiúcskák ;)

még sztem jövök!
jók legyetek!

Kép
an°°di
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: