Új privát üzeneted érkezett!

JUTTA:NE AGGÓDJ LEHET EZ MÁR ELŐJEL VOLT,SŐT TUTI,KÉPZELD EGYIK ISMERŐSÖM 2.-RA VOLT KIÍRVA,HOLNAP KELLETT VOLNA BEFEKÜDNIE,DE ÉJJEL ELFOLYT A MAGZATVZE!BIZTASSON EZ A TUDAAT!!!!
geosel.klara
 
 


Sziasztok!!

Sajnos csak nagyon felületesen tudtalak átolvasni benneteket, ne haragudjatok!

Masika Nagyon drukkolounk Nektek!!Mikor jöhettek haza??

Cukika Üdv itthon! Csodaszép a Pankababa!! :D

Jutta Ez a kiscsaj tényleg nem semmi. Jó sokáig csomagol ott bent! :? De reméljük lassan meg fogja unni azt a szűkös helyet odabennt!! 8)

Nálunk minden rendben. Még mindíg 1centire vagyok nyitva. CTG tök jó, fájásokat mutatott, de nem rendszeresek.... Azt mondta a doki, hogy betöltött 41.héten befekszünk és elindtjuk a szülést, ha addig semmi. A kis csemete 3300gramm.... :shock: A fejecskéje méretét nem tudom, de közölte, hogy szedjem össze magam és szükség lesz a sportolói múltamra...(kitartás, önfegyelem...) Jahhj! Így mégjobban besza.tam! Na sebaj. Ez van. Megyek csinálom tovább a dolgokat!

Szép napot!!
Vendég
 


Sziasztok !

Adri : ne izgulj , nem lesz semmi gáz ! Azért drukkolok,hogy magától is elinduljon kifelé a leányzó egy-két napon belül. Szerintem jövő héten már Te is 2 szoptatás között fogsz irogatni nekünk :wink: .

Masi : Szorítok ,hogy Lilivel minden rendben legyen és Te is gyorsan felépülj a műtét után !!!!
A legkisebb tesóm lyukas szívvel született 7 hónapra , de szerencsére a kezdeti félelmeket és a folytonos orvosi ellenőrzést leszámítva ma már egy eleven kisördög, sportol meg minden , alig lehet vele bírni :P .

Ariel: Kllassz ,hogy Ti is így belejöttetek már a babázásba, hogy van tejcsi és azért pihenni is tudsz a baba mellett! Majd képeket tehetnél fel ,hadd lássuk mi is Niki babádat !

légzésfigyelő : nekünk sincs , nem is lesz , néha így is azt érzem ,hogy egy csomó felesleges dolgot szereztem be a gyereknek .
( pl. mellszívó , lehet,hogy csak akkor kellett volna megvenni ,ha látom ,hogyan működik a cicim szoptatás ügyileg ).

Klári : Tetszett a lányod megjegyzése , de végülis igaza van , olyan hosszú ez a várakozás !!! :wink:
Gondolom mekkora élmény lesz neki , ha megszületik a kishugi és majd Ő is segíthet gondoskodni róla !

Bogyó : Lehet,hogy a fűszeres kaják csak annak "segítenek" ,akinek a gyomra nincs nagyon hozzászokva a rendszeres fogyasztásukhoz.
Ez olyan sokk -féle lehet a szervezetnek , hirtelen begyorsul az anyagcsere , meg minden .

Jutta : Nem próbáltad hívni éjjel a szülésznődet ? Vagy beszéltél már valakivel azóta ?
Lehet,hogy érdemes lenne megnézetni magad, talán már tágulás is volt a görcsök miatt.
A baba amúgy be van illeszkedve rendesen ???
Szorítok ,hogy most már mielőbb történjen valami. Amúgy is hülye frontok keringenek felettünk, talán éjszaka is ez segített.

Kép
sheepy
 
 

 
 

Evu : jól hangzik ,hogy múlóban a savas probléma !!!
Végülis császárod lesz vagy sem ? Mikorra derül ki ?
Persze a málnalevél ártani biztos nem árt, de ha vágnak ,akkor nem sok értelme van .

Kép
sheepy
 
 


jutta,adri bogyó:hajrá!jönnek -mennek a frontok!nekem meg szétszakad a fejem
geosel.klara
 
 


Sheepy :D valszeg ereszkedik tenyleg a poco(Vanda-lak), mert me is jol vagyok es nem kinoz a reflux...komolyan mondom, hogy szokatlan, hogy kaja utan nem szenvedek..persze azert meg ovatosan, de azert ÖRÜLÖK!!!! :D

nemtom mikor lesz uh-m, jo lenne pedig tudni :shock: jövö szerdan(ha nem lesz)rakerdezek..

kesz a rizibizi a hushoz, a sütöben süti :shock: (nem birtam megallni...de csak egy gyors kevert teszta almaval a tetejen)en olyan almos vagyok egesz nap...hihetetlen :?

Klari, sajnalom a fejfajasodat!!!! +++++++++

Adri..szoritok :D ugye azert pihizel is kicsit??? :wink: nevet valasztottatok mar??????

pusszancs
Vendég
 


SZia Mindenki!!!!!!

még nme olvastalak vissza benneteket, eddig én 3 babáról tudok, Vicsok mondta múlthéten!
én még egyben, hivatalosan van még 3 nap...

Ágica
Kép
ágica_26
 
 


jaj úgy sajnálom, hogy senki nem volt itt...
visszaolvastalak benneteket, amennyire tőlem tellet, de azt hiszem, hogy Vicsoktól fogok részletes beszámolót kérni, ha holnap jön a 12órási előadásra

nekem ma volt a 4. nstm, talán 1 fájás volt rajta...baba nem igazán eleven, készül valamire, nagyokat alszik
babacuccok megvásárolva, minden kész van, apa a kiságyból le kellett, hogy fűrészeljen, mert nem fért be a hálóba...szerintem csak azért csinálta, hogy valamit fontosat ő is véghez akart vinni...édes volt. esténként a lábam között kommunikál a babával...nem is ő lenne...
amúgy baba befordulva, doki szerint szinte rögzülve, méhszájam már 2 hete puha, ezen a héten mindent bevetünk, hogy előcsaljuk..
most megyek 4re dokihoz

nagyon gratulálok minden kismamának, aki megszült,nagyon büszke vagyok Rátok!
én igyekszem nagyon sok erőt meríteni Belőletek, rengeteget gondolok ám rátok! ha megvan a babám, megy majd az sms!
mindenkinek millió puszi!
Ági és Virág

Ágica
Kép
ágica_26
 
 


Hali lányok!

Mára jött meg a laptopom, mert meg kellett hekkelni a netet rajta!

Sajnos továbbra sincsenek Lilibabáról jó hírek. Tegnap már egész nap velem volt elkezdett szopizni is mára viszont besárgult, és még lehet,hogy fertőzése is van. Ez már annyira sok volt nekem, hogy totál kiborultam órákig csak bögtem a férjem is alig tudott megvigasztalni. Most próbálom magam összeszedni, mert Lilicseknek szüksége van a tejcire.Kékfény alatt van és infúziót is kap, estére talán már meglesznek a leleteink. Tőlem is lecsapoltak egy csomó vért és próbálják kiszűrni hogy melyik fertőzése van ha van (első körben a dokinéni toxora gyanakszik).
Olyan szívszorító látvány ahogy ott fekszik a kis fejében egy tűvel bekötött szemmel.

Most nekem is fejnem kell a cicit, (Cukival együtt érzek).

Próbálok kicsit később visszaolvasni, most megyek mert lesterilizálták a fejőgépem.
Majd leírom a szüléstörténetet este (sajnos Lilicsek nélkül lesz időm netezni)

Masi

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok!!

Megvagyok még én is,csak nem volt net egész nap,meg elmentem "túrázni"barátnémhoz,össz ha számolok megjártam ma 13 emeletet,vásároltam..stb..szóval hulla vagyok,most megyek ledöglök a tv elé!! :? Nem is tudok most írni sem,de holnap jelentkezem!!

Masi kitartást vigyázz magatokra és fel a fejjel!!Ne légy szomorú!!! :) :cry:

Mindenkit puszilok!!!

Missfried
Kép
missfried
 
 


Masi :):) Kitartas, sokat gondolunk ratok, biztos minden rendben lesz, sajnos korhazban sok bebike besargul, de ezt mar tok profin tudjak kezelni, semmi baj nem lesz Lilivel, de megertem, hogy nehez lehet ot igy latni, nekem is osszeszorulna a szivem. de par nap es veletek lesz otthon, remelem a tejed tudod fejni, nehogy elapadjon ! CSAK ugyesen !!! veled vagyunk :)

Klari, koszi, br en ma meg nem erzem a frontot, se fejfajas , se semmi, a hasam feszit, de hat ez mar nem ujdonsag

JUTTAAAAA :):) nagyon szoritok, ha ma este elkezdodjon magatol minden, a gyogyszertarban lehet 1 600 ft ert beonteshez szerszamot" venni, tok konnyen meg tudod csinalni es az tuti segit. jobban jarsz, mintha korhazban inditjak el..es a szexet bevetettek mar ?
DRUKKOLOK !!:)

missi, okos vagy - pihenjel, mi itt leszunk holnap is ( bar remelem en nem hehehe)

agica te is elokerultel ! de jo, drukkolok, h hamarosan szulj.

adri, ez a szoveg a dokidtol nem semmi, es fogalma sincs h ezzel mit indit el benned. REmelem nem aggodsz, a termeszet kitalalta, hogy altalabn az anya mereteihez igazodik a fej meret is, szoval rendben leszel.

Shep. ja en mar hozzaszoktam a feuszereshez...orulok, hogy ti sem vesztek legzesfigyelot, de a mellszivot meg fogod hasznalnii, azt mondjak h az hasznos, szoval ne bandd

agi hogy vagy ?

KISMAMAKNAK sok tejet kivanok, a lenyeg, hogy amikor a bebi alszik, akkor Ti is fekudjetek le. Semmi pakolas, fozes, majd nekunk irtok , ha raertek ! FO a nyugalom :) ferjeket tessek mindenre bevetni, mikor ha most nem ???
bogyogyorgyi
 
 


a suttogoban vagy egy jo mondat, vmi ilyesmi :
ha megteheted, hogy ulj, akkor ne allj, ha fekhetsz, akkor ne ulj es ha aludhatsz, akkor ne fekudj "
:):)
bogyogyorgyi
 
 


Kép

Kép
tidi
 
 


sikerült végre!
ma reggel nst-n kezdtem..mimi végig aludta az egészet, szombaton megyek újra.
vacakul aludtam..viszketés miatt..:(
nagyon ki vagyok már merülve. energiaszintem= 0 :(
fáradt, álmos vagyok, de nem tudok aludni.
próbálok visszaolvasni!
holnap 38. hét !!
majd később még jövök :)

Kép
tidi
 
 


milyen edes foto Tidi,,! gratulalok
es mit mondanak erre a viszketesre ? mert ez nagyon furcsa...nem lehet h vmire alergias lettel kozben ?
remelem enyhul hamarosan..a bába valaszol. c konyvet ismered? mert ott van vmi a viszketesre irva, ha gondolod megnezem neked, szolj ha erdekel.
bogyogyorgyi
 
 


Sziasztok!

Még mindig egyben... de olyan kába voltam egész nap.... gondolom az éjszaka miatt...

Masi! Fel a fejjel, minden rendbe fog jönni!! Pihenj és nyuuuuugi. Lilicseknek pihent anyukára és sok-sok tejcsire van szüksége, mert neki most mindenre az a legjobb orvosság!!! Besárgulás elmúlik, másik baját meg jól kikezelik!!

Drukkoljatok, elvilge holnap befektetnek! Már nem bánom, csak legyen már a kezemben Dorka és ne legyen baja...

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Jutta , en meg bizom a ma esteben...remelem kijon magatol is Dorka. Drukkolok. amugy meg nem is telt el a 2 het + . vagy a doki mondta a holnapot hataridonek ?
bogyogyorgyi
 
 


bogyó engem már minden érdekel ami eltüntetheti ezeket az apró gonosz pöttyöket :(:(:(
terhességi bőrbetegség :(:(
masi: remélem minden rendbejön mihamarabb!! erős picilány! kitartás!!!
ágica :) nállad is kivárja a kislányotok az idejét :)
jutta: hajrá!
büngyi: lányod nagyon aranyos!
adri: ?

Kép
tidi
 
 


HAJRÁ JUTTA,MEGY A +++++++++++++++++++++++++++++++++

TIDI:TÖK JÓ A KÉP!ELŐRE IS GRAT A 38 HÉTHEZ!!!!

MISSI:PIHENJ SOKAT!!!!!

MASI:KITARTÁS,MINDEN OK LESZ VELETEK!!!!!ESETLEG KAP EGY KISANTIBIOTIKUMOT LILICSEK,ÉS MÁR OTTHON IS LESZTEK!!!!!MEGLÁTOD!!!!!!!DE MEGY NEKTEK IS ++++++++++++++++
geosel.klara
 
 


NEKEM EGÉSZ NAP ANNYIRA FÁJ A FEJEM,HOGY MÁR VETTEM BE EGY CATAFLAMOT :oops: ,DE AZ ESŐ SEM AKAR ESNI,CSAK KÍNLÓDIK AZ IDŐ,LEVEGŐ MEG TÖK FÜLLEDT ITT NÁLUNK,TÖRTÉNJEN MÁR VMI AZ IDŐJRÁSSAL :roll: :twisted:


OOOOO,HOLNAP VÉDŐNŐ ,SÚLYELLENŐRZÉS,MEG PISI :roll: :roll:
MINDEGY,,,,2 NAP AZTÁN JÖHET AMINEK JÖNNIE KELL(KELLENE) :wink:
geosel.klara
 
 


Hááát jó lenne, ha ez a front előcsalná, de még semmi jele...

Bogyó a 2 hét az abszolut max. amit várhatnak ma Mo.-on a konkrét szülésindításig... van olyan doki aki rögtön befektet, ha elkezded túlhordani... nálam vártunk 5 napot, mert az NST-k jók voltak... de a tényleges szülésmegindítás előtt azért próbálkoznak 1-2 dologgal és a naponta vizsgálnak... én nem bánnám amúgy ha mostmár tennének vmit... ez a túlhordás sem egészséges...

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Sziasztok !

Ma jöttünk haza a kórházból. Bocs,hogy nem küldtem hamarabb az sms-t, elkutyultam a telefonszámot... :oops:

Hát nem volt egyszerű menet. Gázt kaptam, az sokat segített, mert kimondhatatlanul fájt.
3 óra 30-ra értünk be a kórházba. Nem kaptam beöntést ugyanis nem divat már. Jó mi? Még jó, hogy előtte voltam wc-n és nem kakiltam össze magam. Nem úgy mint a mellettem vajúdók...
8-ig a doki nem látott, vajúdgattam magamnak a párom segítségével. 9-kor hozták be a gázt, mert akkor már nagyon erős sűrű fájások jöttek. 10-kor kaptam oxitocint infúzióban, onnan szinte egybefüggőek voltak a fájások. Nagyon nehezen jött ki szegény babó, elakadt a feje, majd a válla is.
A köldökzsinór nagyon rövid volt, csodálkoztam is mert egyszer sem mondták UH-n. Nem is tudom hanyadik nyomásra bújt ki. Alig volt már erőm, folyton azt hajtogattam nem bírom tovább.
Na de szerencsére kiyomták belőlem. Aztán a lepény nem akart leválni, az orvos mondta ha nemjön bealtatnak műtétre. Fél óra kellett mire levált!!

Bibi nagyon jó baba, eszik és alszik, szinte sosem sír. Tejcsi van rengeteg, csak a fejés nem megy egyelőre sehogysem. Próbálkozom, de a technikát valahogy elfelejtettem. A két cicim akkora mint egy dinnye és olyan kemény mint a kő.
Holnap jön a dokinéni megnézni Bibit. Kicsi huzatot kaphatott a csecsemősöknél füdés közben mert az egyik szeme váladékos, és az orra is szörcsög. Nem sárgult be. Ja, és amit fogyott mára visszahízta, így a születési súlyáva jöttünk haza.

KÖSZÖNÖM A GRATULÁCIÓKAT!

A kórházi állapotokról majd holnap írok nektek rémtörténetet...

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Sziasztok!

köszönöm a sok aggodást és bíztatást. Mostanra sikerült megnyugodnom már ettem is egy kicsit, és van annyi tejcsi amenyi Lilicseknek kell. Olyan gyönyörű baba, majd teszek fel képeket róla.
Lesz neki honlapja is már készül, remélem honap már működni is fog. Na elkezdem írni a szüléstörténetet, de szerintem wordben fogom feltenni.

Mindenkinek jó éjszakát, majd igyekszem bejelentkezni.

Masi

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Ja igen és ennyit az uh-s mérésekröl, jól megijesztettek az óriás bébivel :D

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok !

Masi : Jó ,hogy tudtál jelentkezni , szoritunk ám mindannyian Lilinek !!!! Remélem hamarosan kikerültök a kórházból és minden rendben lesz !

Jutta : Drukkolok,hogy ma este /éjszaka történjen valami . Beszéltél már a lányoddal ? Lehet,hogy nem tudja ,hogy ideje előbújni , hátha hallgat anyuci szavára !
Azért ,ha netán befekszel is , remélem minden simán fog menni , szép és gyors szüléssel és hétfői hazamenetellel !

Gabi : Jó ,hogy Ti is itthon ! Egy kicsit mosolyogtam rajta ,hogy elfelejtetted a fejési technikát , de remélem bele jössz újra ! :wink:
A nagyok hogyan fogadták Abigélt ?
Tőletek is várjuk a babás -mamás fotókat ,ha lesz időd rá .

Ágica : Jó ,hogy te is jelentkeztél !!! Ha addig már nem "jönnél " , Nektek is minden jót és sima ,gyors szülést kívánok !!!
Vicsoktól meg majd várjuk a híreket .

Bogyó : remélem is ,hogy hasznát veszem a mellszívónak max, elteszem a húgaimnak :P .
Ez a beöntés látom nem hagy nyugodni :wink: , Neked a szüléskor csinálják majd , vagy Te magadnak előzetesen ?

Egy barátnőm szülés előtti módszere : rengeteg PIHI + az utolsó 2 hétben próbáljunk szuperegészségesen - még a mostaninál is jobban :P étkezni , ne együnk össze- vissza édességet, péksütiket meg minden , hogy a szervezet fel legyen frissülve , faljunk sok gyümit és rostosat , hogy a belek rendesen dolgozzanak és lehetőleg naponta legyen valami produktum
( :oops: ), semmi nehéz kaja, amiket napokig kell emésztenünk . és ha van bennünk szusz , naponta negyed óra kíméletes mozgás . Szóval gyakorlatilag úgy készüljünk fel , mint a sportolók a verseny előtt , mert gyakorlatilag ez is egy teljesítményhatárokat súroló megmérettetés lesz .

Apa ma " barátok közt" töltötte az estét , de remélem hamarosan indul haza. Tele a lakás szúnyogokkal , én nem merek szembeszállni velük, mert nagyokat csípnek és nagy pocakkal nem tudom őket gyorsan likvidálni .
Nem is értem mikor jön a rosszidő, itt ma meglehetett fulladni a melegtől .
Na megyek vacsit főzni , Nektek meg jó éjszakát és szép álmokat !!!!!!!

Kép
sheepy
 
 


Masika: Gratulálok Lilicsekhez, most olvastam, hogy megszületett! Remélem minden rendben lesz vele, nagyon drukkolok nektek!!!!

Jutta: Jócskán túlhordod a babát! De sebaj, szép fejlett lesz! Szorítok, hogy minél hamarabb megszülessen!!

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Sziasztok!

Masi
Sokat gondolok rátok! Minden rendben lesz, Lili érzi, hogy mennyien szorítanak neki és gyorsan túl lesz a nehezén! Ügyes vagy, hogy tudsz adni neki tejcit, csak így tovább! Várjuk a képeket!

Jutta
Szorítok nagyon!

Gabi
Örülök, hogy jelentkeztél, pihenj sokat, a gyerekek mellett gondolom ez azért nem könnyű! Várjuk majd a fotót!

Bogyó
A nagyon fűszeres kaja tényleg csak akkor jön be, ha nem vagy hozzászokva és túlhordásnál, előtte max. hasfájást produkál szerintem.....

Sheepy
Le a szúnyogokkal!!!!!

Ágica
Hajrá, lehet, hogy Te leszel Jutta után a következő?

Megnézem, hogy apa hogy áll a bútorösszerakással.......

Szép estét!

Évi

> Kép
evarga
 
 


Jó reggelt !

Vicces kelésem volt, mert arra ébredtem reggel 6 -kor ,hogy vizes
( :?: ) lett a pizsinadrágom :shock: .
Hát én nem tudom ,hogy mi a szösztől, nem hiszem ,hogy bepisiltem :oops: , ( se színe , se szaga és nem olyan folyásos dolog ) de azóta fájás és további "szivárgás " nincs csak a gyerek csuklott 10 percig. Még vissza is aludtam pedig már azt hittem szülni fogok !

Szóval rejtély .... ha délig nincs folyománya , megy az X akták közé az eset.

Remélem mindenki más jól aludt , ebben a ronda időben nem is érdemes mást csinálni .
Én 9 -re megyek a védőnőink által szervezett szülésfelkészítőre.
Nem sok kedvem hozzá, mert a reggeli riadalom közben azon járt az eszem ,hogy még 2 adag mosnivalóm van , és a héten még nem pórszívóztam , szóval lenne mit csinálni .

Jutta : majd adj hírt magadról, hacsak éjszaka nem történt "csoda " ! Remélem a kórházban nem lesz semmi gond és hamarosan együtt leszel a kislányoddal !

További szép napot mindenkinek , majd jövök !

Kép
sheepy
 
 


jo reggelt kismamak, anyucik :)

Masi
aggodva vartam a hireket rolad es Lilicsekröl, de hidd el, jo kezekben van biztos es mindent megtesznek azert, hogy minel hamarabb minden rendben legyen es együtt tudjatok lenni!!!nagyon szoritok tovabbra is, es örülök minden hiradasnak..mint itt mindenki :wink:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Jutta
na, volt valami az ejjel?szorgoskodott a babahozo-mano? :D ha nem, akkor majd a dokid elintezi, hogy hamarosan lasd a bebidet :D

Sheepy
vizes lett a pizsid?? :shock: ez valami jel.... :wink: nagyon vigyazz magadra!

Agica
de jo, hogy beneztel!!es, hogy kesz minden, ami kell Virag erkezesehez :D gyors es problemamentes szülest kivanok!!

Missi
pihentel?ne eröltesd tul magadat!hogy vagy ma?

Gabi
de jo, hogy jelentkeztel! remtörteneteket fogsz majd irni...? :cry: tegyel majd fel fotokat, ha lesz idöd! ez a beöntes-kakilas dolog engem teljesen kikeszit..asszem a szüles elötti idöben en nem eszem majd semmit, hogy nehogy baki törtenjen :shock: tudom, ez nem megoldas, mert kell az energy...

Klari
fejfajasod elmult?? ++++++++++++++++++++++++++++++

Tidi
viszketes? ugy sajnalom, szörnyü lehet.. :cry:

nalunk kb minden ok, Vano hihetetlenül aktiv...nem lenne itt lassan az ideje, hogy picit kevesebbet mozog? mivel elvileg nem nagyon van mar helye az aktiv mozgashoz es a helyvaltoztatashoz..ezt mondjak...nos, nalam ilyennek semmi jele :shock:
kepzeljetek, jött egy felvetes, hogy Vanda ne Vanda legyen.. :shock: :shock: (persze nem az en reszemröl)nektek tetszik a Vanda nev?mert nem hagyom eltantoritani magamat :!: , en mar honapok ota igy hivom a bennem lako kis moncsicsit, max. arra lennek hajlando, hogy legyen egy masodik neve is..amiben kellene lenne "i" betünek, mert a Molnár Vandában tenyleg nincs "vidam" maganhangzo..pl. ott a Vivien, az tetszene. de nem hivhatjak Molnár Vanda Viviennek..sok a "v" betü...ötletek? :?

Adri
merre vagy? :wink:

megy a mosogep, mint mindig.. :shock:

jövök meg

pusszancs
Vendég
 


Sziasztok!

Masi,
továbbra is drukkolok Lilinek, hogy minhamarabb felépüljön. a sárgaság miatt ne idegeskedj, az biztos megoldódik. együttérzek!

Ágica,
örülök, hogy jól vagytok. és kívánom, hogy Virág időre megérkezzen.

Jutta,
drukkolok nagyon, hogy mielőbb a kezedben tarthasd Dorkát.

Gabi,
köszönjük a beszámolót, és örülök, hogy minden rendben.

Két napja már én is fáradtabb vagyok, de próbálom nem elhagyni magam. Biztos azért van, mert éjszakánként nem alszom olyan jól, ezért is tudnék napközben is aludni…
Lassan indulok tornára. egy mosás mára már megvolt.

Üdv,
Ági

Kép
agi29
 
 


Sziasztok, én is itt.
Masi, nagyon drukkolunk Lilinek, nagyon erős kislány, minden rendben lesz vele!! :roll:

"anyuka betegség" - rám is tessék rámszólni, bár én még többesszámozok..
Évi, az édessgégre én se birtam ránézni az elején, de kb 2-3 hete csoki is becsúszik néha.. :oops: tegnap is lenyúltam anyu csokiját, amit a kv-ja mellé kapott...
Jutta - nagyon drukkolunk neked, tessék hirt adni magatokról, mi újság!!! de azok a görcsök már bizatóak voltak, bár elég durván hangzottak.. :?
Adri, a dokid se semmi...ilyeneket mondani...még jó hogy az enyém nem stresszel .. :shock:
Sheepy- én is megvettem a mellszivót..lehet, h szükségem is lesz rá..?? Bár én se adok anuy véleményére ez ügyben, én már eldöntöttem, h szoptatni fogok...
Evu - jó, hogy már nincs savad :D nálunk is megy a mocorgás, én nem tudom, honnan vették, hogy lelassulnak..még hogy nincs hely-de csinálnak! :D
Tidi-tényleg milyen kis pufi :) tök jó a kép. Gratula a 38. héthez. Holnap mi is betöltjük :)
Gabi, jó hogy itt vagy! A fejés dolgot próbáld erőltetni, nehogy begyulladjon a tejcsatornád.. :?

Majd jövök még, puszi mindenkinek

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Sziasztok!

Bogyó: Mi újság? Merre vagy? Ma még nem jelentkeztél... :lol:
Palics Szerbiában van, tőlünk kb. 30 km-re.
A tegnapi Suttogós mondat nagyon tetszett, majd igyekszem alkalmazni is... :lol:

Vicsok: Hogy "bírod" anyukáddal? Szerintem se törődj az ilyen megjegyzésekkel! Minden ember, minden szülés más! De hát ezt te is tudod... :lol: Az enyémből alig bírtam a múltkor kiszedni a születéstörténeteket, neki viszonylag "könnyű" szülései voltak és nem akarta, hogy beleéljem magam, hogy nekem is ilyen lesz... (De azért remélem... :lol: )

Adri: Veled mi újság? Milyen "kedves" orvosod van! Ne törődj vele... :lol: (Tudom, könnyű ezt mondani... :lol: )


Masi: Kitartás! Nagyon sokat gondolunk rátok és nagyon-nagyon drukkolunk! Biztosan minden rendben lesz!
Majd várjuk a fotókat és a honlapot! :lol:

Tidi: Nagyon édes képed van a babáról! :lol:

Jutta: Neked is nagyon drukkolunk! (Remélem már te is babázol... :lol: )

Gabi: Jó, hogy otthon vagy és minden rendben van veletek!Még egyszer gratulálok nektek! :lol:

Sheppy: "Vizes pizsamanadrág" :shock: Azóta van valami "folytatása" a dolognak? Hogy vagy? (Szerintem most ne a mosnivalón meg ilyesmiken törd a fejed... :wink: )

Mi tegnap megjártuk végül Palicsot. Nagyon szép volt, és jól is éreztük magunkat, még így utoljára két és felesben! Iszonyúan elfáradtam, nem bírom már a tempót! Időnként ott is ücsörögtem egy csomót, mert a picúr akciózott, ami azért már tud fájni... :lol:
Ma nem is viszem túlzásba a "munkát", kicsit még gyorsan kertészkedek, amíg szép idő van meg sütök némi palacsintát!

Vigyázzatok magatokra és a babákra!
Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


NA HALIHÓ!MEGJÖTTEM AVÉDŐNŐTŐL,AKINÉL ELÉG ÉRDEKES MÉRLEG VAN,UGYE KEDDEN VOLTAM,AKKOR 3,5KG PLUSSZ 2 HÉTALATT,ELÉG ÉRDEKES,MA EZÉRT KELLETT MENNEM CONTROLLRA,DE MA MIT AD ISTEN -1,5 KG 3 NAP ALATT,NA AKKOR EZ HOGY IS VAN?????? :roll: DE MÁR NEM NAGYON ÉRDEKEL :P
HASKÖRFOGATOM IS 3 CM -REL KEVESEBB ,MEG AZT MONDTA ,HOGY SZEMMEL LÁTHATÓAN LEJJEBB MENT A POCI,AZÉRT KEVESEBB,NA MONDOM NEM IS BAJ :lol: EZ MÁR JÓ JEL :wink:


SHEPPY:ODAFIGYELJ AZÉRT :wink:

EGYÉBKÉNT KÖSZ A POZÍTÍV ENERGYT,ELMÚLT A FEJFÁJÁSOM,BÁR AZ IDŐ IS JOBB ,MINT TEGNAP


MASI:REMÉLEM MINDEN ALAKUL AHOGY SZERETNÉTEK:+++++++++

JUTTA :NEKED IS:+++++++++++++++++++++++++++++

BOGYÓ,ADRI :NEKTEK IS:++++++++++++++++++++++++++++++
geosel.klara
 
 


ZSOZI:PALCSIT KÜLDHETNÉL,ÉN IS TERVEZTEM A HÉTRE,DE VOLT LELKIERŐM HOZZÁ!!!! :oops:



CUKIKA????????
geosel.klara
 
 


Haho!!

Sheepy, ilyen reggeli vizes folyásfélém nekem szinte mindennap van..,de én nem hinném h ennek bármi köze van a magzatvízhez!! :roll: Talán éjjel összegyűlik és felhigul egy kis folyás..ilyesmi,fene tudja! :? Azért néha én is megijedek persze! :)

Evu,igen pihiztem,ma jobban vagyok,már kész az ebéd(chillis bab),na mondjuk ezzel nem vok sok dolgom :wink: ,most várjuk apát meg közben mosok!!

Írtó hülye idő van amugy!!Borús,párás,de fülledt .... :?

Masi,örülök h jobban vagy!!Lili biztos tényleg gyönyörű,már nagyon várom róla a képet!! :)

Gabi,hogy ott kakiltak vajudás közben???? :shock: :shock: Na neee,én tuti inkább kérni fogok,ha divat,ha nem!Nem kellenek középkori gusztustalankodások... :? Nekem már volt dolgom beöntéssel,azt is túléltem,ezt is túl fogom!!Mindenesetre kiváncsi leszek..... :roll:
Szegénykém,akkor jól megszenvedtél a piciért!!De most gondolom kárpótol minden fájdalomért!!!!Gyönyörű lehet!! :)

Többieket is puszilom!!!Szép napot!!

Missfried
Kép
missfried
 
 


Klára,irigyellek a kilok miatt!Én megint kedden megyek,már előre félek mint mindig!!Mert most ráadásul a jo eredményeim végett kicsit elszálltam az evéssel ebben a 3 napban, :shock: szóval most megint 3 nap diéta!!
A hasam én is ugy látom h picit leljebb van..,de persze lehet csak beképzelem már :)

Missfried
Kép
missfried
 
 


Kép

zöldhasú... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Én is rövid leszek, Heléna kicsit lefoglal :roll:

Evu! Nagyon szép a pocid! Vanoka jól érezheti magát. Te nem híztál sokat, ugye?

Jutta! Mi van veled??? Sokat gondolok rád!

Ágica! Jó, hogy jöttél, ezek szerint Virág jobban érzi magát, mint azt mi gondolnánk. Sebaj, ők tudják mikor kell megszületni.

Bogyo! Te hogy bírod? Nem működik semmi? KisBogyó is intelligens baba, én bízom benne !

Masika! Szurkolok nagyon! Várom a szüléstörténetet és Lilicsek honlapját is :)

Puszi mindenkinek!

Újabb képek itt: http://www.flickr.com/photos/simon_ingrid/

büngyike
 
 


Adrinak: El tudom képzelni a dokid fejét, amikor ezt mondta neked :) Van humora és a dramaturgiai érzéke sem utolsó ;) Én csípem a fazont!

büngyike
 
 


Büngyi gyönyörű a lányod!! :) :) Egyik képem totál olyan mint valamelyik 4D-sen!! :wink:

Missfried
Kép
missfried
 
 


képem=képen

Missfried
Kép
missfried
 
 


Evu,szép a pocikép!!!!

Missfried
Kép
missfried
 
 


Igen, Missi, ezt már mi is észrevettük :)
Cipőddel mi újság?

büngyike
 
 


ez voltam: Kép

ez lettem: Kép

Büngyi, en rengeteget hiztam :cry: :cry: :cry:

de azert köszönöm a poci-bokokat :wink: nem kesergek egyebkent ezen..de nem tul jo erzes..de Vani a legfontosabb es ha eljött az ideje es ujra lehet sportolnom, akkor bele fogok adni mindent :D
Vendég
 


nagyon szepek Heléna uj kepei!!!! :wink:
Vendég
 


csajok! HELP ME!!

Molnár Vanda Vivien

hülyeseg?ötlet?segitsetek... :shock:
Vendég
 


evu,
en rajottem, hogy ez hogy van, ( en az okos:) ) aki nagyon sovany volt elotte, az tobbet hizik, mert a szervezet bespajzol.

az egyik baratnom molettke (ezt szepen irtam ) es csak 6 kg hizott, de neki nem is kellett, erted ? en is sokat hiztam , de en is kb olyan alkat voltam mint te a terhesseg elott. szoval semmi para, es minden le fog rolunk menni

bungyi, szep kislany Helena !!!! milyen kis hosszu labai/karjai vannak. te en mindig Helenkat akarok irni, azt lehet ? :) hogy van a melled ? remelem gyorsan gyogyul

missi, nem ertem a dokid miert paraztat a kiloiddal, foleg h a vernyomasod rendben van. te amugy vizesedsz ? en most kicsit jobban vagyok ez ugyben...

shep es nem mondtada dokidnak /szulesznonek ? mert ez siman lehet magazatviz szivargas. a magzatviz 24-48 orankent ujra termelodik, szoval siman lehet, hogy ha az is volt, akkor a fajasok csak napokkal / hetekkel !! kesobb indulnak be, de ezt korhazban nem varjak meg, ezert adjak az oxitocint, mert sietnek a baaltonra hetvegere :)- ha a magzatviz volt, akkor fontos, hogy mar no szex es no furdes , vigyazni a higeniara, legjobb bugyi nelkul otthon lenni sokat es mindenkepp anelkul aludni, hogy szellozzel ( alad meg egy torulkozot tegyel pl )
bogyogyorgyi
 
 


szerintem a Molnar Vanda eleg, de majd megmondjak itt a csajok.
a vanda nekem sokkal jobban tetszik, mint a vivien
bogyogyorgyi
 
 


Bogyo, a profeta szoljon belöled :wink: :D :lol:
Vendég
 


Kép Kép Kép

ezek maiak



BÜNGYI :HELÉNA GYÖNYÖRŰ!!!!
EVU ,JÓK A FOTÓK!!!!
geosel.klara
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: