Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Franci! Aranyos a méhecske! Nagyon ügyes vagy h erre jutottás és léptél is az ügyben! Gergő nagyon szép kisfiú! És nagyon ügyes kis kukta!

Annamari! Gyönyörűek vagytok! Ilyen sapink nekünk is volt.

Moti! Jó lehetett a buli!

Vagyok én is, csak egy kicsit zsúfolt volt a karácsony-szilveszter... Eddig nem akartam ezzel rontani a hangulatot. Anyósomat karácsony előtt műtötték: perforált vakbél és a vaastagbeléből meg a vékonybeléből kellett egy darabot kivenni, m volt vmi összenövés is. Szóval ez beárnyékolta a karácsonyt, elég nyomott hangulatban voltam miatta. Azért ezt neki sem kívánom. Apósom meg egy fasz. Amikor anyóst kiengedték 28.-án a kórházból, onnantól kezdve folyamatosan basztatta, de olyan szinten h anyósom elsírta magát h lehet h jobb lett volna ha ottmarad a műtőasztalon... Jó lett a hangulat. Ráadásul após 29.-ére disznótort szervezett, és kerülte a munkát rendesen. Mindent Zoli nagynénjéék csináltak meg a 78 éves nagyapja hajnaltól délutánig a -11 fokban az udvaron, após meg ahol csinálni kellett volna vmit, rögtön távozott. Tehát ez így nagyon megalapozta a szilvesztert is. Alig vártam h hazajöjjünk. Valszeg ez is hozzájátszott ahhoz h végigaludtam az egészet.
Babaügyben semmi, 2.-án megjött. De most tényleg nem zavar. Jó lenne ha jönne kistesó, de valamiért nem akar, én nem erőltetem. Ráadásul 2 hónapja folyamatosan csupa nátha vagyok és ezalatt nem is lenne jó. Bár sokszor azt érzem h hamarosan terhes leszek, de ez úgy tűnik, számomra csak álom marad... Az a baj h ha én el is mennék a meddőségibe, Zoli nem hajlandó.
Bocsi h egy kicsit hosszúra nyúlóan panaszkodtam. (ismét...) :oops: :oops: :oops:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Jó reggelt!

Ma reggel kicsivel 5 után szerettem volna kelni, de az óra csak 6-kor csörgött (nem romlott el). Gergőt kérdeztem hogy ő állította át? „Nem.” Aztán „Játszottál vele tegnap?” „igen”
Aztán ügyesen meg is indokolta. „Azért állítottam át, hogy tovább aludjál.” Nagyon édes fiam van. :D :D Már csak tudnom kéne miért gézengúz néha. :?

Beze, Marci milyen ügyes. Beszéltek a gyerekekkel németül? Nagyon jó!
Gergő tanul az oviba angolul, és mikor kedve mond egy két szót. Számolni viszont 10-ig számol angolul.
Gergő évente cseréli a "csajait". De az Alma koncerten az énekesnek azt mondta, hogy még nem volt szerelmes. :lol:

Teri, többet ilyet ne csinálj. Ha bánt valami gyere mond el. Nekünk könnyebb elviselni, viszont te is szabadulsz egy kis lelki tehertől.
Anyósnak jobbulást, apósról nem nyilatkozom inkább.
Párod mondta hogy nem is menne kivizsgálásokra, vagy csak gondolod? Amúgy pl. az Arnold doki először nem is nézi az apukát, csak az anyukával foglalkozik.

Tegnap este megint elbizonytalanodtam, hogy jó e hogy bejelentkeztem. Tavaly nyáron elhajtottak az ÁEK meddőségiéről, hogy teherbe tudok esni. Persze nem magamtól. De akkor is olyan rossz érzés fogott el. :(
franci
 
 


Franci!
Igen lehet akár egy 3 hónaposnak is szig-et csináltatni. Illetékmentes, tehát nem kell érte fizetni, s 3 évre adják. Nagyoknak nyáron csináltattunk, de az azt hiszem 6 évre van (meg kellene néznem, hogy ne írjak hülyeséget, de most lusta dög vagyok, hogy innen felkeljek :D :D :D :D ) ígérem megnézem, s akkor megírom.
Ausztriába akarunk kimenni a hónap végén, ilyenkor mindig leárazzák a téli cuccokat, s körül akarunk nézni.
60,5 centi és 4890 g Szonja. A hosszán kicsit meglepődtem, azt én is látom, hogy hosszú, 3 hónap alatt nőtt 10,5 (!) centit. :? :? :?
Na közben felálltam, s megnéztem. Nagyok is 3 évre kapják, mintha olyat mondott volna a nő, hogy 6 éves korig 3 évre adják.
És nem volt baj, hogy 1 órával később mentél be??? :lol: :lol: :lol: ez a Gergő... még szerencse, hogy nem 7-re állította be. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jól tetted, hogy bejelentkeztél. Lehet, mire odaértek, már ott lapul egy kis élet is. :D :D :D az élet néha kiszámíthatatlan. :D

Teri!
Még a tesz-veszen vettem ezt a sapi 1 ft-ért. Rékán nem is volt. Talán majd a Szonja "felveszi". :lol: :lol: :lol:
Szegény anyósod. Nálunk tavaly karácsonykor volt anyós kórházba, majdnem megfagyott. Nekünk az volt emlékezetes. :shock:

Moti, Beze!
Köszönöm a gyerekek nevében is. :D

Anyunak ígértem meg, hogy átmegyek egyet délelőtt. Talán ma nincs olyan hideg. Itt a nap is süt már.

Franci!
http://www.kepmeretezo.hu/index.php
itt elvileg lehet, de a te kis méhecskédet nem tudom miért nem, ill. lehet, csak nem pislog. Pedig csuda aranyos ez a méhecske. Próbáltam másik gif-et, az simán kicsinyítette.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 

 
 

Annamari, megnéztem. Nem pislog :(
Megpróbálom újra letölteni, hátha az jó lesz. Pusz
franci
 
 


9-ig kell beérnem. Addig szólni se kell. Rugalmas munkaidó van.
franci
 
 


kicsit hülye napjaim vannak majd jövök... :oops:
Vendég
 


Franci !
Úgy látom neked sem sikerült. :(

Moti!
Boldinak boldog névnapot!!!!!
Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Boldinak Sok Boldog Névnapot!
franci
 
 


Réka is elkapta a bárányhimlőt. Tegnap este pár pöttye volt, aztán reggelre több is lett. Még Szonját kell átnéznem, csak még alszik.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Szegény Réka. Jobbulást neki.
Akkor az egész ovi is bárányhimlős lesz lassan.
franci
 
 


Franci!
A fél ovi karácsony előtt, s karácsonykor volt az. :lol: :lol: most már csak a maradék... Gergő volt már? Ha gondolod, gyertek el, Réka jól összepuszilgatja majd. :lol: :lol: :lol: itt a szomszéd kisfiút is puszilgatja állandóan, 2,5 éves. Remélem ő is elkapja, mostanában szinte minden nap itt voltak. :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Én beoltattam Gergőt, sok rosszat olvastam róla, és a doktor néni is javasolta.
A puszikért viszont lehet elmennénk. :lol: :lol:

Jó Karijuk volt az ovisoknak...

Tegnap megszületett az egyik barátnőm kislánya. Gerga lett a neve. A neme viszont titok volt. :D
franci
 
 


Sziasztok Lányok!
Életjelt jöttem adni magunkról. Még visszaolvasni sem tudok, mert anyéknál vagyunk egy gyors hajfestérsre, és futok is Szilárddért az oviba.

Szóval: hasfájás múlóban, mintha 3 napja nem fájna neki. Nincs sírás a pici miatt, viszont napirendünk egy szál sem. Az a tervem, hogy hétfőtől addig nem "kirándulunk" semerre, amíg ki nem alakul valami délelőtti és délutáni menetrend. Eddig a hasa irányította szegényt, de már látom, hogy igényli a hosszabb alvást, ami eddig hiánycikk volt nálunk. Növésével nincs gond, már 5,5 kg és 7 centit nőtt a lassan 3 hónap alatt. Éjjel egyszer kel egy villámszopira 2 és 3 között, és a 6 órás szopi után is sokszor visszaalszik még fél 8-ig.

Remélem, mindenki jól van, valamikor visszaolvasok, és szeretnék visszarázódni a topikba, mert hiányoztok! Márciusban lesz laptopom, megbeszéltük apával, ami kint lesz a nappaliban, és végre tudok majd gyakrabban jönni, mert már NET elvonási tüneteim vannak :wink:

Mindenkinek sok puszi!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


köszönjük a névnapos jókívánságokat!!!

képzeljétek, SEBE tegnap előtt óta JÁR!!!!!!még nincs 10 hónapos.annyira örül neki, tapsol közben meg nevet.

Annamari, egyébként március 14-én lesz 1 éves.viszont Tuli januári, szerintem neki mostanában van a szülinapja.
Akkor Réka sem úszta meg?és egyébként ez fáj is?mármint a kiütések?vagy csak viszket?

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
Gratulálok az ügyes kisSebinek!!!!!! Hajrá Sebi, lehet szaladni!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem fáj a bárányhimlő, csak viszked. Leventének felrázó kenőcsöt írtak fel, Rékának hintőport. Más-más doki írta, miénk pont szabin volt, s más helyettesítette. Szerintem a kence jobb, könnyebb vele bánni. Titeket is megpuszilgat Réka, ha gondolod. :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
Igen, Tulinak és Danyu kislánya, Boró lesz most 1 éves.

Franci!
És, mikor jöttök a puszikért?????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
MA ugye ment Levente oviba, ebéd után apa hozta, pénteken mindig ilyenkor hazajöhetnek, :D :D :D , szóval mondj, hogy 2 gyereket haza küldtek, mert hányás-hasmenésük volt. 2 gyerek szüleit nem tudták elérni, így ők nem mehettek haza. :? :? fertőzzük a többit is.

Angie!
Nagy szeretettel várunk vissza!!! Nem lehetne azt a laptopot még januárba megvenni??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Úgy tudom hogy Boró februári. Laptopra a keret csak márciusra jön össze :roll: pedig jó lenne már most!

Moti!
Azta de ügyes Sebikéd!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Kicsit el vagyok havazva.

1294473860.7911.pdf

Így tudjátok kinél mikor van szülinap :).

Majd még jelentkezem.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri,de durva, már Te is a 25.hétben jársz....

Annamari,köszi, Boldi be van oltva.)Sebi még nem, úgyhogy azt még meggondolom.-)

Szilvia,Ti hogy vagytok?
de jó Nektek most, hogy ott jó idő van!!!!

Angie,két gyerekkel tényleg csak laptoppal tudok én is netezni, megértem a helyzetet.szerencse, hogy kaptam egy kiselejtezett példányt.)Neked nem tud valaki adni egyet?

tényleg, Boró mindjárt 1 éves!!!Danyu, hogy vagytok????

Panndi?hányinger tart még?

KépKépKépKép
moti
 
 


Beze!
Marcinak boldog első névnapot!!!!

Szilvi!
Marcinak is boldog névnapot!!!!


Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Marciknak nagyon boldog névnapot!

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Marciknak nagyon boldog első névnapot! Persze Boldinak is!!!

Moti! Nem semmi milyen ügyes Sebi!

Angi! De jó h jöttél!

Annamari! Mi tescoban vettük, de valami 30ft-ra volt leárazva. Majd ha megtalálom a képeket a gépen akkor felrakom róla.

Hétfőn megszületett a barátnőm kisfia. 1 hónappal előbb jött és egészséges, de még nem mehettek haza.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Szonjáról töltöttem fel videót, ha érdekel... :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=Nu9puVBxZ9Q

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Franci!
Gratulálok barátnőd kislányához. Elég furcsa nevet találtak neki, ha nem írtad volna, hogy lány, nem is tudtam volna. :D :D

Teri!
Neked is gratulálok a barátnőd kisfiához!!! Mi lett a neve? Mekkora lett?
Tesco-s volt ez a sapi? :? :?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Napsugarasat

Kicsit eltűntem én is tényleg bocsánatot kérek :lol:
Minden ünnepeltnek utólag is boldogságosat!

kicsit magunkról:

hát sajnos a 2010es év sem hozta meg a kistesót Zsigámnak.. asszem a csoda minket csak egyszer ért el..bár szerintem az a sok energia amit kiesz belőlem az én nagyfiam...

ráadásul szeretnénk egy nagyobb lakást mert annak ellenére hogy megjutalmaztam magam év végén a 90 napos diétával kihíztuk a jelenlegit:)itt nagyon el sem férne még egy gyerkőc..csak az első pár hónapban :)

a ruhaméretem viszont 2vel csökkent.. jól is érzem magam..amikor hazamentünk 3 hónap után most úton útfélen csak a dicséreteket kaptam.. már a végén én magam untam :) nem mérlegeltem, csak otthon húgom unszolására és 12kg ment le.. most még 3 hónapig délelőtt gyümi.. elvileg még 3 kg nak le kell mennie..

na ennyit rólam ,most ZSigáról
Kis gyönyörűségem 89 cm és kb 14 kg rengeteget beszél, mondókázik..irtó okos és nagyon tud manipulálni.

sajnos megvan az első ronda szavunk a b..meg.. amit az én 2 és fél évesem a megfelelő szituációban használ :twisted: gondolhatjátok mennyire örülök neki...

az éjszakákat átalussza már..délután 1,5 óra alvást engedek neki és így reggel fél 8ig durmol este 8 tól..

Jelenleg a Bogyó és Babóca a kedvence..és Bartos Erika verseskönyve a bárányfelhők. kívülről mondja a verseket belőle elképesztő pasas.

Új bölcsisnéni van a CSANÁBAN aki rengeteget mondókázik, énekel velük igazi tünemény.. és Zsigikém végre egyszer sem pisil be ott sem,szól minden egyes alkalommal és ráadásul lelkesen megy
:lol:

Imád velem sütni főzni, rántottát magának már simán megcsinálná egyedül illetve tudja már a mézeskalács összetevőit is :)

bronchitisre hajlamunk sajna még megvan viszont decemberben bár hosszabb küzdelem volt de antibiotikum nélkül legyőztük a megfázást folyamatos orvosi kontroll mellett.

most megint megfázott de alvásnál megy a szobájában a Salin sókészülék ami óriási dolog csak ajánlani tudom én is!( köszi Szilcsi mégegyszer)

:lol:

és képek


Kép Kép Kép Kép és akkor az ilyen lettem sógoromnal hülyéskedtünk hihi
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Szilvi, ha tegnap tartottátok, boldog névnapot Marcinak!

Lányok, drágák vagytok, köszönjük, de mi majd aug 14-én tartjuk. Szerdán férjem, 24-én Lexi szülinapja, ennyi elég januárra. :oops:

Teri, Franci, gratulálok a babákhoz!

Moti, én is itt netezek a nappaliban, máshogy nem is menne.

Boni, nagyon jól nézel ki, ez igen!!! A csoda pedig jönni fog, ahogy Francinál és Terinél is!
Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Annamari, de édes Szonja! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Angie, te is hiányzol nekünk. Remélem a pocifájás már a múlté.
Hajrá napirend!!!

Moti, Sebi nagyon ügyes. Elképzeltem ahogy tapsikol menés közbe, nagyon édes lehet.

Annamari, annyit hívtál már meg, hogy egyszer tényleg lemegyünk hozzátok. És ott fogunk toporzékolni a puszikért. :lol: :lol:
Szonja pöttyös lett. Vagy jó gyerek módjára, ha Réka meggyógyult.
Hányós vírus, szép.
Megcsodáltam Szonjácskát. Rólam már ledumálta a bugyit. Még mindig viszem ha nem kell. :lol:

Teri, hogy hívják a babát?
Mi van a suliban? Petra?

Szia Boni, hiányoztál!
Milyen csini lettél, azta. Nagyon ügyes vagy.
Kicsi fiad nagyon édes.
Én is érzem hogy kicsi a lakásunk. De még 4,5 évig ez marad.
Mekkora lakást szeretnétek? Maradtok a környéken?

Szombaton megcsodáltam a barátnőm kislányát. Nagyon szép. Igazi kislányos pofija van.

Tegnap voltunk a Thomas előadáson. A Gergő már reggel be volt sózva.
Kérdezi "Anya mikor indulunk?" Anya "Kérdezd meg apát."
Erre Gergő "Apa indulunk!" :lol: :lol:
Az előadás is jó volt. Nem volt gagyi, csak piszok drága.
franci
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors kérdésre van energiám: természetes gyógymódot keresek szorulás ellen. Lilla 1 hete nagyon nehezen k.il, már fáj szegénykémnek. Túl vagyunk a szilvalekváron, pürén, tejen, és rengeteg gyümölcsöt eszik, és mégis...
Gyógyszertárba nem akarok menni!

Előre is köszi. Este talán tudok jönni...
Ja, megint kórházban voltam ...

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


ÉVIKÉM NEKEM A SZEZÁMMAGOT ,LENMAGOT AJÁNLOTTÁK ANNO JOGHURTBA KEFIRBE KEVERVE...AZ SEGÍTETT .

ILLETVE EGY EVŐKANÁL SZÖRP CSAK ÚGY ÖNMAGÁBAN ESETLEG NORMAFLORE IS SEGÍTHET HA TARTASZ OTTHON AZ IS BEINDITOTTA MINDIG .
HA EZ NEM FOG SEGÍTENI AKKOR VAN EGY HOMEOS BOGYÓ DE AHHOZ GYÓGYSZERTÁRBA KELL MENNI
Vendég
 


Évi, Gergőnél a cékla jó. Nálam a joghurt vált be.
franci
 
 


Boni, nagyon csini vagy!
Zsiginek is jcb daruja van?nekünk is olyan volt, most dobtuk ki, mert már darabjaira törték a fiúk.de nagyon jól bírta.

Lillanyuci, miért voltál kórházban?
én csak egy szuper dolgot tudok szorulás ellen, amit Boldinál is alkalmaztam, de sajnos patikába kell menni érte.Laevolac a neve, egy szirup, velünk csodát tett.teljesen ártalmatlan egyébként, nem gyógyszer.

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Roland lett a baba neve, 2800 g, 50 cm. Azért egy kicsit rosszul esett nap este felhívtak kölcsönkérni a kégzésfigyelőt és barátnőm 2. kérdése: és ti hogy álltok a babaprojekttel?" Meg amikor írta h megszületett, akkor meg aláírásnak ezt: már négyen... Szóval egy csöppet fájt. Na mindegy, remélem megértette h nekem nem ez a központi téma, ha lesz lesz, ha nem lesz akkor Petra egykeként fog fellnőni, m én hiába szeretnék ha ezt írták meg nekem h egyke lesz.

Boni! Azta de csini lettél! Nagyon klassz a daru!

Franci! Suliban semmi nem javul, sőt... Egyre pofátlanabb az a gyerek. A másikat legalább viszik rendszeresen fejlesztésre és jövő héttől 2 hétre megy h beállítsanak vmi nyugtatót neki. Petra a változatosság kedvéért beteg: a szokásos mandulagyulladás + egy kis hörghurut. A héten nem mehet oviba...

Évi! Miért voltál kórházban???

Beze! Drukkokat el is tettem!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Reggelt

Moti igen , tesóm fiának is ő már 5 éve nyúzza ráadásul kinnt is..annak semmi baja.. remélem miénk is hosszú életű lesz.ZSiga nagyon hamar megtanulta kezelni, jókat építkezünk :lol:

Franci fogalmam sincs..jelenleg 56nmen vagyunk.. de car az elrendezés amerikai konyhás.. szóval nem kellene ám nagyobb sokkal, csak jobb elosztású pl panelokban néztem van tök jó nappali, 2 félszoba, étkező és kis főzőhelység plusz külön fürdő wc és még gardrób is.. szóval ez sem lenne rossz és ez is 59nm :roll: és elfogadható áron.. téglát nem hiszem hogy tudnánk venni..

Pruci lessz tesó remélem meg Franciéknál is! +++++++++
Vendég
 


Teri, megértem hogy rosszul esett. Én tegnap olyan ramatyul voltam e miatt. Két csaj is csíkos tesztel jött egy másik fórumban.
Nem semmi, kis gyereknek nyugtató. Nem kéne inkább rendesen foglalkozni vele (a szülőnek persze), vagy elvinni mozogni délután, hogy ne maradjon ennyi energiája?
Petrának jobbulást.

Boni, nagyon jó amilyet kinéztél. Végre valaki értelmesen gondolkodik. Olyan hülye dolog az amerikai konyha kis lakásba.
Szerintem jó a panel, főleg a fejújítottak. Anyumékét megcsinálták, és olyan meleg van hogy izzadok. És nem szárad két napig a ruha.

Tegnap kicsi fiam megkérdezte, mikor lesz neki kistestvére. És hogy a szomszéd kislánynak miért van olyan sok tesója? (3 gyerkőc van). Olyan rossz, hogy nem tudok neki mit mondani. Talált új nevet a huginak: Mickey egér. :lol:
Aztán rádumáltam a Bogira vagy a Csengére. A Csenge egyből tetszet neki.
franci
 
 


franci írta:
Annamari, annyit hívtál már meg, hogy egyszer tényleg lemegyünk hozzátok. És ott fogunk toporzékolni a puszikért. :lol: :lol:
Szonja pöttyös lett. Vagy jó gyerek módjára, ha Réka meggyógyult.
Hányós vírus, szép.
Megcsodáltam Szonjácskát. Rólam már ledumálta a bugyit. Még mindig viszem ha nem kell. :lol:



Franci!
Megnéztelek volna bugyi nélkül, hogyan dolgozol!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: már megjavult Szonja, most nem adom, majd ha "rossz" lesz. :lol: :lol: :lol: :lol:
Olyan édeseket tud mondani Gergő, imádom a dumáját!!!!!
Örülök, hogy tetszett a videó.


Boni!
Nagyon csini lettél!!!! Össze fog jönni nektek is a tesóka!!!

Teri!
Jobbulást Petrának!!!!
Mostanában, hogyan mennek iskolába a gyerekek? Melyik van többségben, akik tudnak olvasni, vagy kik még nem? azért kérdezem, mert Levente már olvas, ill. kezd olvasni, és számokat is összead. Én mondom apának, hogy ne erőltesse, de igazából Levente az aki mindig kérdezi, s ő csak válaszol. :? :? :D :D :D

Évi!
Mi volt, hogy megint kórházba voltál? Magas volt a vérnyomásod? Császár lesz nálad, ha jól emlékszem, mikorra tűzte ki doki az időpontot???
Én is a Levolac-ot ajánlanám, ahogy Moti is írta.

Moti!
Boldi nem löki fel Sebit? Gondolom már szépen eljátszanak együtt.

Beze!
Akkor észben tartom, hogy augusztus.
Örülök, hogy neked is tetszett a videó. Voltatok mérésen? Mennyit hízott Marci? Lexi nem lett féltékeny??

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, gézengúz Gergő mellett elfér egy „rosszcsont” is.
franci
 
 


Annamari! Nálunk csak 2 gyerek tudott olvasni, a többi nem. Ez teljesen gyerekfüggő. Nagyon nehéz ez, m attól függ h milyen osztályba fog kerülni, és milyen könyvből fog tanulni. Erőltetni nem szabad az olvasást, de ha érdekli akkor meg had olvasson. Amúgy a lényeg az h a tanítónéni differenciáljon és adjon "olvasnivalót" a már olvasni tudó gyereknek. Nálunk viszont van olyan aki nem fog megtanulni olvasni. A koleganőm mondta is, h ilyet még nem látott és neki még ilyen gyereke nem volt, de itt lesz 2 lány...

Franci! Pedig névújításnak nem lenne rossz a Mickey egér, de akkor fiúnak kell lennie. A Minnie egér nem jó ha lány? AMúgy ha nekem lesz még egy lányom, ő valószínű Csenge lesz. Bár a Maura név nagyon megtetszett.
Van olyan eset amikor csak a gyógyszer segít. Ennek a gyereknek annyi féle baja van, h csak na. Ő azért ilyen, m az anyukánál terhesség alatt fellépett toxémia, magas vérnyomás, nála oxigénhiány, meg nem tudom még mik, és ettől egy olyan összetett problémája van, h a hiperaktivitása csak a kezdet. Szóval neki ezért kell a gyógyszer. De ha a szülők elvinnék az erre szakosodott iskolába, akkor erre se lenne szüksége, hiszen ott tudnának vele rendesen foglalkozni és a viselkedése nem tűnne ennyire ki.

Boni! Az egész jó amit írtál lakást. Amerikai konyhát én olyan kis lakásban tudnám elképzelni ahol az étkezőben nincs ablak és a konyhából oda is bejut a fény.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


PRUCI,Franci, megértelek Benneteket, és nagyon nagyon drukkolok, hogy legyen kistesó!!!!!tegnap olvastam a nők lapjában egy cikket arról, hogy agykontrollal is lehet teherbe esni.....azt írta egy nő, hogy már 10 éve vártak hiába, és aztán úgy esett 3 hónap alatt teherbe, hogy szeretkezés után mindig szépen elképzelte, hogy akkor most megfogan a babájuk.....gondolom, van aki ezt humbuknak tartja, dehát ki tudja....mindenki másban hisz, mindenkinek más segít.

Annamari, ezek szerint Szonja is elkapta?legalább túl lesztek rajta egyszerre.most a hányás is emiatt van?vagy többféle vírust kaptak el egyszerre?

Évi, miért voltál kórházban?
Boni,tényleg szuper az a daru, nálunk azért ment végül tönkre, mert ráléptünk a vezérlőegységre.(ha találok megint jó árban majd a vaterán, veszek pár év múlva egyet megint.
lakásunk elosztása nekünk sem valami jó, de ezt lehetett belőle kihozni...fönt van a mi hálónk, és abból nyílik a pici gyerekszoba.így mikor esete fölmegyünk, tök halkan kell zuhanyozni, stb., mert vékonyak a falak, és áthallatszik minden.plusz sajnos ikerház, így halljuk a szomszédok egész napos ordítozását is, aminek köszönhetően a kisfiuk állandóan sír....mi is gőzerővel spórolunk, hogy költözhessünk pár év múlva. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Moti, Sebinek gratula, nagyon ügyes!!! :D

Franci, Pruci, sajnálom, és ölellek titeket!

Annamari, Lexi szerencsére nem féltékeny egyáltalán. Szereti Marcust. Nem vittem tanácsadásra, mert vettem mérleget használtan, 3440-nel született a kicsi fiam, 1 hónaposan volt 4440.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a szorulásos tanácsokat!!! Sajna még mindig semmi változás, pedig az étvágya már rendben van, ma is annyi mindent evett hogy reménykedtem benne, lesz valami változás. Hát nem.
Holnap veszek Levolac-ot.

Kórházról: január elsején reggel görcsökre ébredtem. Izzadás, hidegrázás, hasmenés, hányinger. Felhívtuk a dokit, délben bementünk a kórházba. Egész délután a szülőszobán voltam a vajúdóban, mert fájásaim voltak (a műszer is kimutatta az összehúzódásokat). Kaptam méhlazító injekciót, meg tüdőérlelőt (a babának), meg infúziót. Közben a vérképem elég vacak lett. Estére jobban voltam már, kihelyeztek osztályra.
Másnap az orvosom mondta, hogy innen már csak kettőben mehetek haza... Aztán alkudoztunk, 5-én kiengedett azzal a feltétellel, hogy minden másnap megyek a kórházba ellenőrzésre, és ma már nst-n is voltam.
Elég valószínű, hogy januárban már szülök, de azért várjuk ki a végét!!! Mindenesetre Péter baba továbbra is szép méretekkel rendelkezik, ma éppen akkora, mint mikor Lilla született...
Elég nehézkes már a mozgásom, vizesedek is.
Éjszaka alig alszom, forgolódom, ezáltal Peti is felkel, akkor meg azért nem alszom... Most meg mindjárt lefordulok a székről a fáradtságtól, pedig nem csináltam semmit...

Elköszönök, igyekszem majd jönni!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Teri, Gergőnek Mickey egér a sztár. :D
Padlót fogtam mikor elolvastam amit írtál. Mostmár nagyon sajnálom szegény gyereket. Tényleg csak foglalkozni kéne vele, ha ez a spec sulit jelenti akkor az. Férjem unokatesójának a lánya hiperaktív volt. Most 12 éves, meg nem mondaná senki milyen volt kicsiként. De elvitték sportolni, leültek vele tanulni, meg minden… És soha egy szem gyógyszert se kapott, nem engedte az anyukája.

Moti, nekem a peteérést kéne valahogy agykontrolozni. Amúgy jó dolog én hiszek benne. Csak este olyan hulla vagyok, hogy nincs erőm rá. Idebent meg mégse lehet. :lol:

Beze, milyen sokat nőt már Marci. Testvéri szeretetnél nincs jobb.

Évi, vigyázz magatokra.
franci
 
 


Sziasztok!

franci: igyekszem! Köszönöm.
Egyébként ezzel az agykontrollal kapcsolatban én is hallottam már jó dolgokat. Leguutóbb tumoros betegek meséltek egy műsorban arról, hogyan sikerült legyőzniük a betegséget ezzel a módszerrel. És mivel minden agyban dől el, én hiszek benne hogy működik.
És még valami: Gynex cseppek. Nézz utána a neten. Én a természetgyógyásztól kaptam/vettem. Ugye elmentem hozzá még nyár elején a teherbeesés miatt (mellesleg akkor már babás voltam). Erről is csak jókat hallottam (gyerekcsináló cseppnek hívta a term.gyógy. :D ), nála már többeknek segített.

Tegnap voltam uh-n, nst-n. Péterkém már most akkora, mint a nővére volt születéskor. :shock: Dokim még így is lát esélyt a természetes szülésre, úgyhogy bizakodom!!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Évi, megnézem. Köszi
Pétered jó nagy baba lesz akkor.
franci
 
 


Sziazstok!

Franci! Akkor fiúnak kell lenni a kistesónak! Sajnos ennek a gyereknek muszáj a gyógyszer, m neki a hiperaktivitás mellett vannak más problémái is.

Beze! Szépen gyarapodik Marci! Ahogy a nagykönyvben meg van írva.

Évi! Vigyázz magadra nagyon! Azért próbálj meg minél többet pihenni! Én azt hiszem kipróbálom ezt a cseppet. Ártani nem árt, max a pénztárcámnak. Mekkora volt Lilla születési súlya?

Moti! Én is mindig elképzelem, de eddig nem sikerült. Mondjuk azért annyira nem koncentráltam. Na majd most. Amúgy érdekes, mostanában azt érzem h hamarosan sikerülni fog. Eddig ilyet nem éreztem. Olyan jó lenne ha most nem csalnának a megérzéseim.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Életjel.
Egy vizsga kipipálva, még jövő héten van kettő aztán remélem vége.

Boni, Franci, Pruci ezerrel mennek a drukkok a pocaklakók beköltözésére. Nagyon-nagyon szorítok mindannyitokért. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lillanyu, vigyázz magatokra. Sokat gondolok rátok, kitartás. szép méretei vannak a kicsinek.

Beze, nagyon szépen fejlődik Marci :D :D :D

Moti, Sebi nagyon ügyes gratulálok.

Annamari, videó szuper kis dumagép :lol: :lol: :lol: :lol:

Danyu, mi van veletek?

Ha valakit kifelejtettem bocsánat.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Jó reggelt!

Kri! Gratula a vizsgához! Akkor jövő héten végzel a sulival? Végleg vagy csak ezt a félévet?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Képzeljétek, annyira megrázott: tegnap tudtam meg h az egyik koleganőm a 16. héten elvetélt. Pedig annyira szépen indult neki minden: elvégezte a fősulit, mellette tanított nálunk, utána véglegesítették, nyáron ment férjhez, rögtön terhes lett, és december elején nem volt szívhang. Annyira sajnálom. Kedves kolegák meg nem értik meg h miért depressziós és mikor jön vissza dolgozni. Ezt fel kell dolgozni, és ez nem megy egyik napról a másikra... Ráadásul az igazgató is átment ilyenen, tehát pontosan tudja h milyen érzés, és ezzel izélhetik h mikor jön vissza. Ok, azt megértem h a helyettesítés miatt tudni kéne, de akkor is, csak 1 hónapja történt...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Annamari! Megnéztem a videót. ANnyira cuki Szonja! Tényleg kis dumagép! :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

pruci: szegény kolleganőd!!! Aki nem élt át hasonlót, az nem tudja hogy milyen érzés… Igazán lehetnének megértőbbek a kollegák tényleg!
(Lilla 3260-al született a 37. héten. Péter most ekkora…)

kri: gratula a vizsgákhoz! A sulival is végeztél vagy „csak” a félévvel?
Jaj, most látom, pruci is ugyanezt kérdezte :D :D :D

Lányok, én megint köhögök ezerrel, hát persze. Az Uram már annyira aggódik szegény. De már nem vagyok hajlandó semmit bevenni, szedtem már antibigyót erre is, nem beszélve arról, hogy most a kórházban is csináltunk egy Aktil Duó kúrát… Majd ha kibújik Péter, és a szoptatásnak is vége elmegyek kivizsgálásra, mert ha hónapok óta fennáll egy probléma, akkor ott a háttérben kell valaminek megbújnia, szerintem.
Tegnap vettem Lillusnak Laevolac szirupot, délután adtam neki 5 ml-t, este még nem volt eredménye. Remélem ma már lesz!
Szerencsére az étvágya visszajött, megint megeszik mindent. Erősítjük továbbra is az immunrendszerét. Van egy szirup, Immunotrofina a neve. Olyanoknak ajánlják, akiknek a légúti szerveik érzékenyebbek. Most ezt adom neki reggelente, meg C vitamint, remélem megvédi a szervezetét.
Egyébként "kislányom" 1 cm híján 1 méter magas és 14 kg!

Összepakoltam a kórházi pakkokat, babaszoba kész, ruhák mosva-vasalva. Annyira várom már!!!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Lillanyuci,
ha nem használ az 5ml, nyugodtan emeld meg az adagot.én pl. 10et adok Boldinak.a gyerekorvos mondta, hogy minden gyereknél ki kell kísérletezni, mennyi az, ami használ.persze azért nem orrbaszájba nyilván.-)én is pont tegnap este adtam Boldinak, mert nagyon sokszor keményet kakilt az utóbbi napokban.
még azon is gondolkodtam, én is kipróbálom magamon.)

KépKépKépKép
moti
 
 


Pruci,
szegény Kolleganőd!!!!borzasztó lehet....az meg még inkább az, hogy nem értik meg a többiek.
tök jó, hogy azt érzed, sikerülni fog!!!!ez szerintem mindig mindent befolyásol.nekem mindig akkor változott pozitív irányba az életem, amikor úgy álltam hozzá, hogy sikerülni fog.

Annamari, hol van Szonjáról videó?én is meg akarom nézni!!!!

Lillanyuci, remélem, sikerül még picit bent tartani Péter babát.
Lillussal meg a bölcsivel most mi a helyzet?

Tényleg, Annamari, és Szonja bárányhimlője?

KépKépKépKép
moti
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: