Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Minden zh-val kész vagyok, minden feladatot beadtam, végre.
Most próbálom összeszedni magam. Karácsonnyal foglalkozni.

Itt nálunk tegnap egész nap esett a hó. remélem karácsonyra megmarad ez a szép hótakaró.

Egy kép a mi kis fiúnkról:
Kép
A 18 hetes uh-on készült a kép :)

Szerencsére már meggyógyultunk.

Lillanyu, nagyon sajnálom a sok betegséget. nekem megadhatod a számod, én nagyon szívesen értesítem a többieket.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Lillanyu számom ment priviben :)

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Lillanyuci én is elküldöm a számom elvégre egyidősek vagyunk :D Minden Ok -s lesz :) Nekem nincs diabéteszem, mégis 1800 g a kiskópém...

Kép
Kép
maryka
 
 

 
 

Évi!
Vigyázz magatokra!!! És Lilla, hogy viselte a távollétedet???

Kri!
Nagyon jó lett az uh-os kép. Szépen kivehetők a vonások. És sikerült meggyőzni apát, hogy Balázs legyen?

Teri!
A fehér máz: 20 dkg porcukor, 1 tojásfehérje. Jó sokáig kell verni, kb. 4-5 perc. Én üres porcukros zacsiba tettem bele, igen picit kivágni a csücskét, s lehet vele rajzolni, írni.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Ha jártok gmail-en, küldtem levelet. :D :D :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok Lányok!

Évi!
Rossz lehet így betegen. Jobbulást!!! Lényeg, hogy a babucid nem érez ebből semmit.

Kri!
Gyönyörű szép a kicsöcsike :)

Nekem megint nincs időm írni. Tegnap megéltül életünk legsz*abb napját. Zsombornak borzasztóan fájt a hasa, déltől este 10-ig ordított 5 perces szünetekkel. Már a végén magát hergelte bele, és átesett a holtponton, aludni sem tudott. Aztán nagy nehezen megnyugodott. Már indulni akartam az ügyeletre vele, mert nem tartottam normálisnak, amit csinált. Ma is nyűgi, kitettem a babakocsiba, ott alszik. Kicsit kivagyok, tegnap már én is bőgtem vele. Szörnyű volt, hogy nem tudtam a saját gyerekemet megnyugtatni, annak ellenére, hogy tudtam, hogy mi a baja. Ma kipróbáljuk a grippe watert. Ismeri valaki?

Én nem hiszem, hogy tudok karácsonyra készülni. Még jó, hogy anyuéknál leszünk, és nem kell főznöm. De még sütni sem fogok tudni, ha ez így megy tovább, mert Zsombor egész embert igényel, egész nap. Még szerencse, hogy éjjel alszik, kivéve azt a két alkalmat, amikor felkel enni. Én úgy gondolom, hogy a koraszülöttsége miatt nagyon fejletlen még az idegrendszere, és azért ilyen kis mimóza. Szilárd hozzá képest egy kőkemény kispasi volt, pedig ő is annyi időre született. Ki érti ezt?!

Mindenkinek kívánok a miénknél sokkal szebb napokat!!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!

Mi kipróbáltuk a Gripe Water-t és sztem jó is volt....tegyél te is egy próbát.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Angie!
Na nekem aztán van tapasztalatom ilyen téren Gyurika 9 hetes korára hagyta abba ezt a hasfájós időszakot :( Mi próbáltunk szinte mindent, kisebb-nagyobb sikerrel :( Igazából vettem egy babamasszázs könyvet és a legis -legjobban ez segített, néha akkora pukikat, habos kakikat maszíroztam ki szegényből. Mi még Szlovákiában vettünk Pupík nevezetű krémet azzal maszíroztam, sz direkt hasfájásra van.Nekünk ez vált be a legjobban :)

Annamari!
Nagyon ügyi vgay! Ide éreztem a mézeskalács illatát! :)

Kri!
Nagyon jó a 4D felvétel :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Ma sehol senki???????????? :?:

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok! Egy hét után újra itt!

Moti!
Gyönyörűek lettek a képek! Igaz jó az alapanyag.

Angie!
Édesek a fiúk együtt.
Szegény Zsombor, olyan rossz hogy nem tudunk rajtuk segíteni. Minden csak próbálkozás.
Puszi a pici pocira! Szilárd hogy viseli?

Panndi!
Nagyon örülök hogy rendbe van a kicsi babátok!

Maryka!
Azért óriásira ne növeszd azt a bébit!

Annamari!
Szépek lettek a karácsonyi sütik! Nagyon ügyes vagy. Én ilyennel nem is próbálkozom.

Szilvi!
Utólag is Boldog Szülinapot Marcinak!

Teri!
Én még mindig kiadok ezeken. És még szaporodnak is. ÁÁÁÁÁÁÁÁ

Évi!
Jobbulást. Vigyázz magatokra. Megvan már a kislegény neve?

Kri!
Ügyi vagy, és egy darabig felejtsd el a sulit!
Nagyon szép a kisöcsi. Nem csoda hogy Zsombi ilyen sokat nézegeti.

Beze!
Hogy vagytok? Marci? Lexi?
Köszi hogy őszintén válaszoltál. Nagyon sokat segített.

Boni!
Kimaradt a forraltborozás!!!!!!! Igaz nem nagyom csípem, de gondolom van arra kürtöskalács is, azt viszont imádom.

Gergő most már javulgat. Csütörtökön és ma is voltunka fülészeten, mert barnás váladék volt a fülessapkáján. Majdnem szívrohamot kaptam mikor megláttam, azt hittem vérzett a füle, de csak gyulladt. Ma már azt mondták javulgat.

És most jövök én: :cry:
A drukkokat köszönöm, nagyon jólesett hogy ennyit gondoltatok rám. De sajna nem sikerült. Ma már el se küldték a vért vizsgálni, mert tegnap óta barnázok.
A cisztám viszont kisebb lett, a 42mm-es, összement 17 mm-re. A méhnyálkahártyám viszont továbbra is csak 8mm, legalább nem lesz sok a mensim.
A doki most 3 hónappihenőt javasolt. Aztán megnézi mit produkálok magamtól.
Feleslegesen nem akar inszemre küldeni.
Megpróbálok még leadni pár kilót, mert nagyon zavar hogy magától nincs peteérésem. Már nem érdekel az orvosok véleménye, nagyon elegem van belőlük. Olyanok mint a kuruzslók, csak van róla papírjuk.

Nem ígérem hogy idén még jövök, kell egy kis pihenő. De januárba visszajövök….. Remélem ez nem fenyegetés. :lol:

Mindenkinek kívánok Szeretetben Gazdag Boldog Karácsonyt, és Boldog Új Évet!

Puszi Mindenkinek!
franci
 
 


Franci úgy sajnálom!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
Meglátod jövőre te is odateheted a fa alá a kis"Jézuskát".

Angie!
Nálunk Szonja pár este sírt, én Infacol-t adtam neki. G.W. nem használtuk.

Kismamik vigyázzatok Magatokra!!!!

Mindenkinek szép karácsonyt, Jézuska hozzon sok ajándékot!
Kellemes ünnepeket kívánok!!!!
Kép
Kép Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Franci, sajnálom, de megértelek. Én továbbra is nagyon drukkolok nektek!!!

Angie, Annamari, köszönöm szépen!

Bocsi, de csak olvasok mostanában. Jól vagyunk, Lexi szereti a kistesót, velem még nagyon tartózkodó. Marci eszik, alszik, sokat nem sír, és egyelőre még a hasfájás se túl gyakori szerencsére.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Békés, Meghitt Karácsonyt kívánunk mindenkinek!

Boniék

Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Lillanyuci!
Nagyon sajnálom! Remélem, hogy még marad a pici "albérlőd" !

Kri!
Nagyon formás a kicsi Balázsod :wink:

Am!
Jó kép!

Angie!
Hasfájást sajnálom!

Franci!
Nagyon sajnálom, hogy ismét nem sikerült, de új év, új élet.....nekem Matyi január végén jelentkezett, szurkolok, hogy kövess minket!!! (persze nem mindenben)

Bocsi, hogy csak ennyit tudtam írni, de igazából azért jöttem én is, hogy BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNJAK MINDENKINEK!!!

Mi ma még szülinapozunk egy játszóházban, barátaink érkeztek két fiúval, itt vannak anyósék, anyu otthon, Kiki holnap repül haza, szóval leszünk bőven mi is, de persze Kiki hiányozni fog (s persze anyu is)!
Én még azt sem tudom, hogy mikor esünk be a fa alá, már most hulla fáradt vagyok :roll: s úgy, hogy főzés nem is hárul rám..

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Áldott Békés Karácsonyi Ünnepeket Kívánunk mindenkinek!

Kri és családja

Kép

Kép
Kép
kri29
 
 


Nagyon békés, boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!!!

Kép

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Nagyon boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Mindenkinek hozott Jézuska sok ajándékot? :lol: :lol: :lol:
Gyerekek, mit szóltak a fához, ajándékokhoz?
Nálunk örültek nagyon. Szonja is csak nézte a karácsonyfán a villogó égőket. Holnap tesómékhoz megyünk, vasárnap anyóshoz, ott is begyűjtjük az ajándékokat.
Majd rakok képeket.

Nektek, hogy tellenek az ünnepek???

Táncparkett ördögei:

http://elfyourself.jibjab.com/view/a7WqgteDAmJBEGrH

http://elfyourself.jibjab.com/view/iAksJH1xyu1T1oZO

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

További szép ünnepet, egyétek degeszre magatokat!!!!

Tegnap Leventét dokihoz kellett vinni. Belázasodott, s egy-két hólyagos pöttyei lettek. Kiderült, bárányhimlős lett. Mára elég szépen kipöttyösödött, kenem azzal a fehér kenőccsel, olyan, mint egy dalmata. :lol: :lol: :lol: :lol: én bízom benne, hogy Réka is elkapja, így együtt letudva. :D :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kép [/img]

Boldog karácsonyt mindenkinek:)))

Kép
Kép
maryka
 
 


Sehol senki???? :? :? :? :? :?

Évi!
Köszi a hozzászólást iwiw-en!!! :wink: :wink: :D :D :D

Mindenki jól van, karácsonyon túl, már csak a szilveszter, s holnapután már 2011 lesz.

Érezzétek jól magatokat Szilveszterkor!!!!

Bár az évnek még nincsen vége ,
Lehet hogy négykézláb érünk a végére,
de addig míg stabilan állunk ,
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!



Kép

Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Annamari: szívből jött!!!

Kinek hogy telt a karácsony?

24-én este Lillának felment a láza 39-re, másnap reggel is ennyivel érbredt, irány az ügyelet. A gége-garat gyulladás mellé összeszedett egy tüszös mandulagyuszit is, 2 napig nem tudtuk levinni a lázát 39 alá...
Ma már jobban vagyunk, gyógyulunk. Tegnap óta Lilla láztalan, a kedve is jó csak az étvágya csapnivaló. Az antibiotikum mindig elveszi az étvágyát Normaflore ide vagy oda... Doki azt ajánlotta, hogy még jövő héten ne vigyük bölcsibe, erősítsük az immunrendszerét.
Én is jobban vagyok, pingvin módra tudok már csak közlekedni a bálna testemmel... Próbálom a diétát tartani, de elég nehéz állandóan a szénhidrátokat számolgatni. Néha vétkezem :D

franci, azt hiszem Te kérdezted, Péternek fogjuk hívni Öcsit, aki szerintem januári baba lesz!

Ha nem jönnék, akkor BUÉK mindenkinek!!!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Bocsánat h nem tudtam előbb jönni de talán elég ha elárulom hogy 11 rúd beiglit sütöttem :shock: :shock: ..nagyon nagy sikere volt a családban és a baráti körben is.

Remélem mindenkinek áldott és békés karácsonya volt...nekünk igen :wink: nagyon örültek a srácok az ajándékoknak,eltaláltam mindnek a vágyát.

Apa itthon van 20.-a óta,azóta csüngnek rajta a srácok és minden nap foglalkoztatják...most épp korizni meg szánkózni járnak minden nap.

Nekünk is adataott tegnap egy kis idő kettesben...délután elvittük a srácokat anyuhoz és moziba mentünk,megnéztük az Üvegtigris 3-at...hát ugyanolyan jó mint az 1 meg a 2 volt...igazi kultuszfilm...nagyokat lehet röhögni :lol: :lol: ..most még lustizunk kicsit aztán késő délután sztem jönnek haza a srácok és itthon szilveszterezünk 5-en nyugiba :wink:

Volt egy kis izgalom velem karácsony után mert elkezdett nagyon vizesedni a mindkét bokám de már korán reggel is és 3 napig 150 felett volt a vérnyomásom...gyorsan rohantunk a védőnőkhöz,a dokimhoz meg laborba és óránként kellett mérni a váérnyomim...nagyon féltünk h nehogy toxémia legyen..a dokim már a kórházzal is "fenyegetett"..aztán egyszer csak 3 nap után elmúlt minden és rendeződött a vérnyomim is,most 100-110 körül van egész nap...a bizti kedvéért kaptam gyogyit ha megint felmenne.

B.Ú.É.K.!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Én is éppen a fejemet készülök elhagyni, ma sem ültem még sokat (cserébe jó sokáig alszanak a gyerekek), ez megy egész ünnepek alatt, ezét bocsi, hogy nem járok "felétek" sűrübben!

Látom, hogy kismamáink jól vannak, az a lényeg!

s csatlakozván az elöttem szólokhoz:

BABAKACAGÁSOS, EGÉSZSÉGBEN, S MINDEN FÖLDI JÓBAN GAZDAG
BÉKÉS, BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDEN BABÁNAK, KICSINEK, S NAGYNAK, ANYUKÁNAK, S PERSZE APUKÁNAK!

Puszi Mindenkinek!
Szilvi és a Pasik :-)

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Boldog Új évet miindenkinek!

Mi jól vagyunk :) még mindig a mamáknál. Sokat szunyálok na meg eszem, de mától tilos minden édessség, mert már csak gurulni tudok majd :lol: Óriási hó van és hideg, úgyhogy Gyurussal sokat szánkózunk, na ő pesze hóban hemperegni jobban szeret. :D

Lillanyuci!
gyógyulgassatok, és pihizzetek sokat!!!!!!!!!!

Panni!
Vigyázz magatokra :)

PUSZI MINDENKINEK :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog új évet!!!

Kép

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Fruzsinak BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


De aranyos vagy, köszönjük szépen :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Fruzsinak nagyon boldog névnapot!

Hogy telt a szilveszter? Mi itthon voltunk, Petrával jól át is aludtuk az egészet :oops: :oops: :oops:

Panni! Vigyázz magatokra! Mitől lehetett ez ilyen hirtelen?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog új évet mindenkinek!

Panni, mi is megnéztük az Üvegtigris3-at, ez volt az egyik kettesben töltött rövidke isőnk karácsonykor. Tényleg szuper volt, rég nevettem már ennyit.

Ünnepek gyorsan teltek, Zsombi nagyon élvezet hogy ő lehet a figyelem központjában :D.

Nekem megkezdődött a vizsgákra való felkészülés.

Betegeknek jobbulást.
Majd még jelentkezem.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Fruzsinak nagyon boldogat !

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok! Január van, itt vagyok!!!!! Nem menekültök!!!!!!

Boldog Új Évet Mindenkinek!

Megnézegettem iwiw-en a képeket. Csoda szép mindenki!!!!!

Annamari! Hogy álltok a pöttyökkel? Letudta Réka is a himlőt?

Évi! Nem is vagy te pingvin. Megnéztelek téged is.
Lilla hogy van? Gyógyulgat?
Szép neve lesz a tesónak. Apa is Péter?

Panni! Fránya vérnyomás, nem tudja hogy kismamát nem szabad idegesíteni.

Maryka! További jó pihenést. Gyurusnak jó hempergést!

Panndi! Fruzsinak Boldog Névnapot!

Kri! Milyen vizsgák lesznek? Azt hittem egy darabig vége a sulinak.

Többiek????? Hogy s mint?
Teri??? Boni????? Moti????
Beze, és Angie babázik, az ok!

Ma már bent vagyok. Nagyon furcsa mert 5 hete nem igazán dolgozom. Csak 1-1 napokat voltam bent.
Gergőm remélem meggyógyult, ma már oviban van.

Karácsonyunk fantasztikus volt, gyerek is csak néha hisztizet, igaz akkor mindent beleadott.
Gergő minden ajándéknak nagyon örült, megkapta a hőn áhított Samby kutyát, és Verdás autót is kapott. Szinte sikítozott örömében. Mikor a kutyát csomagolta ki "Anya, én ilyet akartam, ezt néztem ki". olyan édes volt. Anyóséktól kapott egy nagy darut (magasabb mint a Gergő), akkor leesett álla, nem bírt megszólalni, még a leendő sogorom is szeretne vele játszani, kérdezte is sógornőmet hogy mikor mennek le.

Egy kicsit dicsekedhetek a Jézuskámmal?
Képzeljétek a Dolhai Ati koncertre kaptam tőle jegyet, és el is kísért. Fantasztikus volt. Az a pasi még mindig fantasztikus ahogy énekel. Komolyan, néha borsózott a hátam.
Amúgy magát nevezte „Ati”-nak.
franci
 
 


Franci!
Jaj, de örülök, hogy írtál!!! Csak úgy sugárzik belőled a jókedv. :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: Most akkor 3 hónap pihi van????
Akkor most Ati a király???? :lol: :lol: :lol: ez a Jézuska tudja, hogy mit szerettél volna. :lol: :lol: :lol: bár a gólya is meghallgatna... de MEGFOG!!!!
Levente már jól van, ma már ment oviba. Pöttyök elmúltak, párat kivakart, de így sem sok maradt ami még sebes.
Lányokon elvileg szerdán jönnek ki a pöttyök, ha bennük van a vírus. Utána már nem. Majd meglátjuk.

Maryka!
Azta, milyen szép a pocid!!! és mennyit nőtt az utolsó képhez képest?! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: remélem jól vagytok. Moti-ékkal mi a helyzet??? Már rég írt, tudsz róluk valamit???
Mikor lesz Sebi szülinapja? Most lesz valamikor 1 éves. Telómba még meg van az üzije, mikor küldta, de lusta vagyok megkeresni. :oops: :oops: :lol: :lol:

Kri!
Sok sikert a vizsgákhoz!!!!!

Panni!
Vigyázz magatokra!!!! Már nem kell sokat várni, s kiderül, hogy ki lakik odabent. Fiúk már várják???

Beze!
Hogy vagytok??? Milyen a 2 gyerekes élet???

Angie!
Jobban vagytok már???

Teri!
Nekünk se volt nagy szám a szilveszter. Szomszédba mentünk át 6 óra körül, majd az ő 2,5 fiúk is átjött, itt játszottak. Aztán este én tv-ét néztem, éjjel ettünk apával virslit, aztán 1-kor Szonja is felébredt cicizni. szerencse, hogy eszik, s alszik is vissza, 20 perc alatt elintézzük.
Karácsony óta éjjel mindig felkel, aztán hajnalban is. 20 perc alatt letudom tenni.

Panndi!
Hányás van még? Vagy most már tudod élvezni a terhességet?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


sziasztok Lányok!

Mindenkinek boldog Újévet kívánok!!!!!

próbálok visszaolvasni.

KépKépKépKép
moti
 
 


Kép kis szakács

Kép így meg a tv-t nézi
franci
 
 


Annamari!
Örülök hogy Levente meggyógyult. Lányok, nem is tudom mi a jobb, gondolom jó lenne ha pöttyösek lennének.
A gólyának már gondoltam füstjeleket is küldök, hátha valami indián gólya jár felénk. De a telefonszáma is jó lenne, legalább felhívhatnám. Megpróbálnám szépen elküldeni a sunyiba. De tényleg csak szépen, mert különben még a végén megharagszik. Aztán naponta küldenék neki sms-t, hátha hamar megunja.

Lányok!
Mi van erre felé????? Sehol senki már. Nekem hiányozna ez a kis csapat.
franci
 
 


Sziasztok!
Újra itthon!!!!!!

Annamari!
De a Ti képeitek gyönyörűségesek :D Réka nincs beoltva bárányhimlő ellen? Bár azt hiszem Gyurus sincs(szép vAGYOK NEM TUDOM :oops: ) Motival most jó ideje nem sikerült talizni :( ugye minden gyerekfüggő, egyszer mi voltunk betegek aztán ők, aztán karácsony....de most majd bepótoljuk :D

Franci!
Tényleg nagyon Boldogságosnak tűnsz, jaj de jóóóóóóóóóóóó! :D
Gergő úgy néz tv-t mint Gyurus, irtó édes :D

Panndi!
Fruzsinak boldogságosat!!!!!!!

Kép
Kép
maryka
 
 


Franci,
nagyon szép a nagyfiad!!!!

Panndi,Fruzsit Isten éltesse sokáig!
Annamari,Levente bárányhimlős?szegény.....van rá esély, hogy a Lányok megússzák?

Mi akkorát buliztunk szilveszterkor.4ig voltunk, aztán a barátainknál aludtunk, 1kor volt villásreggeli és csak utána j9ttünk haza.)csúcs!!!! :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Annamari, pöttyösek lettek a lányok?

Maryka, üdv itthon. Mikor mentek legközelebb? Gondolom ha Matyi megszületik, de mennyi idősen vágsz neki az útnak? Kocsival szoktatok menni?

Moti, jó lehetet a szilveszteri buli. Ki vigyázott a fiúkra?

Furcsa hogy boldognak érzitek a hozzászólásomat. Ugyanolyan vagyok mint tavaly, gondolom sikerült kialudni magam míg otthon voltam. Az első 2 hétbe délbe is aludtam. Utána már nem bírtam elaludni.
Sőt tegnap meghoztuk a nagy döntést. Irány a meddőségi központ, a Budait néztem ki, Sote I.-re nem megyek, az gáz. Ma már megpróbálom őket felhívni.

Holnap meg megyek és megcsináltatom a körmöm.

Gergő szerintem is szép. :roll: :oops:
franci
 
 


Sziasztok,

utólag is nagyon boldog, egészséges újévet kívánok mindannyiotoknak, családotoknak!

Franci, Annamari,
nagyon szépek a gyerekek! :)

Ne harizzatok, de visszaolvasnom esélytelen!

Kismamik vigyázzatok magatokra, betegeskedőknek jobbulást!

Szép napot!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Franci,
nagyon drukkolok nektek! Jönni fog a testvérke ebben biztos vagyok!!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


NEM LETTEK PÖTTYÖSEK A LÁNYOK. :( :( :D :D

Franci!
Nagyon szép Gergő fiad van. Örülök, hogy eldöntöttétek, hogy mentek meddőségibe. Sok sikert kívánok!!! Én tudom, hogy sikerülni fog!!!!!!

Sucer!
De jó, hogy te is jelentkeztél. Köszi a dicsit. :D :D

Moti!
Ez aztán a szilveszteri buli.

Maryka!
Én nem oltattam be őket bárányhimlő ellen. Feleslegesnek tartom, valamit kapjanak el, had edződjön az a szervezet. :lol: :lol: :lol:
Két nagynak 1 évesen a menjugate-t, de most Szonja kapott prevenart, doktor néni beszélt rá. Majd 1 évesen ő is menjugate-t kap, s ennyi.

Boni!
Nálatok valami fejlemény???? Nagyon eltűntél????

Teri!
Ti, hogy álltok???

Mi tavaly ilyenkor unga-bungáztunk :lol: :lol: :lol: :lol: , s az eredmény most itt alszik a kiságyban. :lol: :lol: :lol: :lol:

Rakok pár képet. ezek a katicásak ma reggel készültek.

Kép Szonja Kép Réka Kép Kép Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sucer, köszi! Hogy vagytok? Hogy bírja a nagytesó a kicsit? Féltékenység?

Annamari, csodaszépek a gyerekek.
Én is remélem hogy sikerülni fog. Kicsit most hülyének érzem magam, de nem akartam még fél évet várni.
Kérnék egy kis segítséget. A méhecskémet lementettem, animált volt, pislogott a drága. De ide le kell kicsinyíteni, de így elvesztette az animálás. Lehet ezzel valamit kezdeni? Vagy törődjek bele? Nem gond ha ilyen marad, csak érdekelt hogy béna vagyok vagy béna vagyok? :lol: :lol:
franci
 
 


Franci köszi!!
Én is csak azt tudom, hogy hogyan lehet gif-ből jpg-t csinálni, visszafelé már. Akkor együtt vagyunk bénák. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Biztos, hogy lehet, van hozzá progi, de azt én sem tudom.
Jól teszed, hogy nem vársz fél évet, sikerült időpontot kérned???

Lassan ébresztenem kéne a lányt, megyünk okmányirodába, nekem jogsit hosszabbítani, Szonjának meg szig-et csináltatok.
Utána meg védőnőhöz méreszkedni.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, február 17. Ma hívtam őket és elsőre felvették a telefont. Nagyon ügyes vagyok... :lol:
Ha képként töltöm fel akkor pislog a méhecske, csak a kicsinyítést nem bírta. 100*100-as azt hiszem, ide meg csak 80*80-as kell, és mentésnél elveszi a pislogást.

3 hónaposnak személyi? Mentek valahova?
Majd meséld el mi a védőnéninél.

Kép
franci
 
 


itt pislog....
franci
 
 


1000. hozzászólás + laptető

:D :D :D :D
franci
 
 


Annamari,
ezek a képek!!!!eszméletlenül gyönyörűek!!!!!!!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Annamari, gyönyörűek a gyerekek!
Köszönöm a kérdést. Lekopogtam, egyelőre nem olyan nehéz 2 gyerekkel, mint gondoltam, bár az éjszakázástól elég türelmetlen vagyok, de azért bírok velük, néha muszáj vagy az egyiknek, vagy a másiknak várni.
Hihetetlenül megy az idő, Marcuskánk már 1 hónapos, szépen emelgeti a fejét, és kis ideig meg is tartja,Lexi meg beindult a beszédben, rengeteg német szót is mond, majdnem minden este bilibe pisil,nagyon büszke vagyok rájuk!

Franci, de jó, hogy te is jöttél! Jó döntést hoztál, meglátod, hamarosan gratulálunk a 2 csíkodhoz!
De szép fiad van, meg fognak érte őrülni a lányok!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: