Új privát üzeneted érkezett!

vicsok:nekem semmim nem vizesedik,mégis 3,5kg! :oops: :cry:


hajrá masi,írj ha van vmi!


adri??????????
geosel.klara
 
 


mármint az autónkat temette be.. :wink:
Klári, akkor nem tudom... :cry:

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Sziasztoooooook!!

Masika Nagyooon, nagyon, nagyon szurkolunk Nektek!!!! Nem lesz semmi baj!!!!! Puszilunk!!!!

De aranyosak vagytoook! Itt vagyok ám csak ma itthon van a férjem meg még holnap is és megyünk minden felé! Most átment az anyukájához én meg elkezdtem felmosni és nem hiszitek el, de kilyukadt a vödör alja :shock: :lol: Én életemben nem láttam még ilyet!! :lol:

Jutta Biztosan "csak" egy picit el lett számolva a kiccsaj! Napokon belül ott fog édesen nyammogni anyája cicién :wink:

Na megyek megpróbálom az árvizet rendbehozni!!

Mindenkinek nagy cuppantááás!!
Vendég
 

 
 

Ja, és vettem ma egy hosszabb felsőt, mert már mindenből kilóg a pocakom (4000ft volt :? ) és engem nagyon zavart. Szóval gondolom most, hogy megvettem talán nem is cipelem már sokáig... :lol: Már csk nevet kellene adni a kisasszonynak... :shock: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Már megint eltűntem, de itt még semmi változás :). Csak egyszerűen mire leülök olvasni Titeket, már ritkán veszem rá magam, hogy be is jelentkezzek és megírjam a regényeimet... :)

De látom, alakul az újabb babaosztag :)!!! Nagyon szorítunk mindenkinek, aki jelentkezik és aki nem :)!

Ma voltam második CTG-n minden ok, volt némi keményedés is, éreztem is, de egyébként Jakab teljesen jól van. Itthon meg minden glédában áll, már csak a szülés jeleit várom... addig meg varrogatom a fejvédőt, ha egyszer elkészül, majd megmutatom :).

Missi, látod, mire vagy Te képes :)! Nem mondom, hogy fogyj el a következő pár hétben, de csak így tovább!

Ági, nagyon szorítok a megfordulás miatt, nagyon megértem, ha izgulsz emiatt, de tényleg még bőven van esélye!

Sheepy, jobbulást! És ha Dani még kihúzza addig, akkor szerdán együtt megyünk CTG-re, ha jól hallottam :). Veled beszélt ma 4 után Judit, ugye :)? Startoljunk rá erre az együttszülésre, úgy tűnik itt a fórumon úgyis a csoportos szülés dívik :). A köldökápolás azért mumus, mert tartasz tőle, vagy hogy mit csinálnak vele a kórházban? Én asszem ha csak tehetem ott fogok ülni a csecsemősök nyakán... végülis maximum utálni fognak, de 3-5 napig elviselem :wink: .

Okr, hogy Te hogy bírsz még iskolába járni... Bár biztos jó figyelem elterelő, de hogy annyit fegyelmezetten ülni... úúú.... elismerésem!

Büngyi, Cuki, olyan helyesek a lányok :) :) :)!

Missi, miért félsz a túlhordástól? Klári, bízz benne, most megúszod :)! Rejtett ödéma? Biztos nem rosszabb, mint a valós, de legalább nem látod... :wink:

Evu, hogy ment a mai pörgés?

Csim, ne haragudj, már biztos írtad, de melyik napra is vagy kiírva császárra? 4200 gr... nem piskóta... :D

Tidi, és Te hol is szülsz? Bocsánat, biztos benne van a táblázatban, csak most rest vagyok... Masinak meg épp jobb dolga van :).

És még az utolsó:

1191341010.7424.doc
kalloni
 
 


Szia Adri :)!

Na jó, akkor nem gyanúsítgatunk, hogy se szó se beszéd elmész szülni :wink: . Most milyen nevek vannak épp versenyben?
Hagyd azt a vödröt... bár lehet, hogy megihlet, és a magzatvíz is megered... :)
kalloni
 
 


LÁNYOK!MOST ÍRT GABI39!!!!


"ABIGÉL 10 .01-ÉN 11.25-KOR 3700GR-MAL ,56 CM.REL MEGSZÜLETETT.SIMA SZÜLÉS VOLT.MAJD PÉNTEKEN JELENTKEZEM OTTHONRÓL!" Kép

EZÚTON IS GRATULA NEKIK!!!!
geosel.klara
 
 


Gratulálok Gabi!!!!

Sok egészséget nektek!

büngyike
 
 


Köszi Kalloni az újabb dokumentumot!
Átolvastam, nekünk pl. állványos kádunk van, peleknázóval együtt. Valóban nem lehet egyedül használni, de mi ketten fürdetünk, így nem tortúra a le-fel hajtogatás és helyet is spóroltunk vele.
A hason fekvést hülyeségnek tartom, hogy veszélyes lenne, de mindenki másképp vélekedik erről. Az én védőnőm a későbbi csípőproblémák elkerülés végett ajánlotta a hason alvást:
Kép

büngyike
 
 


BÜNGYI:GYÖNYÖRŰ EZ A LÁNYZÓ!!!!


EGYÉBKÉNT A HASFÁJÁSRA IS JÓ A HASONFEKVÉS!!!
geosel.klara
 
 


MASINAK:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Kép
geosel.klara
 
 


GABIIII Gratulalok :) megvan kis Abigel, jaj de jo.

MASI, most TE vagy a soros, kulduk a ++++++enrgiakat es szurkolunk, minden rendben lesz !!!

micsoda na, micsoda izgalmak !!!

Bungyi, de cuki ez a kep, hason alszik itt Helena ? nagyon edes...

mindenkit puszilok, majd meg olvasok es irok
en ma rosszul lettem egy kicsit, ramjott egy hasmenes es megizzadtam fel ora alatt nagyon, meg szedultem, de aztan fel ora utan elmult. nem tudom, hogy mi a szosz volt ez...
bogyogyorgyi
 
 


Gabiiii! Nagy gratula!!

Masi! Megy a drukk, hajrá!!!

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Halihó!

Megvagyok én is, csak ma itthon volt apa (éjszakás :cry: )!

Gabi: Nagyon nagy gratula neked! Sok örömet kívánok nektek, no meg rengeteg tejecskét!

Masi: Drukkolunk neked nagyon!!!!! Biztosan minden rendben lesz Lilicsekkel és veled is!

Vicsok: Nálunk apa hívja a törpét kispocoknak! :lol:

Evu: Szépek a babaruhák! :lol:

Adri: gyümitortát megsütötted? :lol:

Missi: nekünk nincs körforgónk, majd kapunk ajándékba, de a tietek nagyon szép! :lol:
Örülök, hogy jók az eredményeid! A cipő rád ment végül?
Szép a pocak is! :lol:

Sheppy: Én sem vettem észre, hogy bandzsa lennél... :lol:
Az én ctg-men a fájás nincs skálázva! :cry: De a múlt héten nagyobbakat produkáltam szerintem! Mondjuk, most érdekelne, hogy mennyi... :shock:
Gomba: :twisted:

Csim: Szóval tuti császár... :shock: De legalább tudod mikor lesz... :lol:

Ariel: Jó, hogy már te is otthon vagy, várjuk, hogy jelentkezz! Persze gondolom csakis erre érsz rá... :lol:

Bogyó: Én tegnap is meg ma is sütőtököt ettem... Szerintem holnap is fogok... :lol: Tele van a garázs vele... :lol: a vidéki élet szépsége.... :lol:

Kalloni: Köszi az új dokumentumot, ez azt hiszem, nekem nagyon hasznos lesz... :lol:

Büngyi: Szép a születéstörténeted, bár nem lehetett egyszerű, de ahogy látom az eredmény magáért beszél... :lol:

Huncutka: Mi újság???

Ági: Drukkolok, hogy megforduljon a babó!

Erika: A klinikára kell valamit vinni a babának a sapin és kesztyűn kívűl? Pl. pelenka? Vagy mindent adnak?

Klára: Rejtett ödéma: :twisted: Biztosan minden rendben lesz! :lol:

Okr: Az én gyermekem igen aktív időszakát éli... :lol:
Grat a 36, héthez!

Mi ma voltunk megint ctg-n, minden rendben van! Viszont ott megtudtam, hogy ma sok szülésre számítanak az eső miatt! :lol: Találkoztam megint a szülésznőmmel (nálunk nem Ők csinálják a ctg-t), még mindig szimpatikus szerencsére! :lol: Megbeszéltünk mindent, meg mondta, hogy jól "megnőttem" július óta... :lol: Hát szerintem is! Én nem tudom ti hogy vagytok vele, de én mindennek nekimegyek! :lol: Azt hiszem valami nem stimmel a testképemmel... :lol:

Kelésmentes jó éjszakát mindenkinek! :lol:
Vendég
 


Masi,
nagyon drukkolok neked. remélem nem lesz semmi gond.
Lili elindult a külvilág felé… Szorítok!

Csilla,
én már nagyon várom már a jövő heti uh-t. mert már egy hónapja nem láttam a babát. megmondják a súlyát és a fekvését is, amiből már lehet majd következtetni a végkimenetelre.

Gabi és Abigél GRATULÁLOK!
és várjuk a mielőbbi beszámolót.

Üdv,
Ági

Kép
agi29
 
 


LÁNYOK!MOST ÍRT MASIKA,IDÉZEM:

"SAJNOS MEGCSÁSZÁROZNAK MÉG MA,NEM JÓ A BABA SZÍVVERÉSE,NAGYON FÉLEK,DRUKKOLJATOK NEKEM!MASIKA"


MASI:MEGY A DRUKK EZERREL!!!!!!+++++++++++++++++++++++++
geosel.klara
 
 


Masi: Drukkolunk nagyon! Ne félj, nem lesz semmi baj! Várjuk a híreket és rengeteg pozitív energiát küldünk nektek!
Vendég
 


zsozi, finom is az !!

agi, akkor jo lesz neked holnap latni a kicsit...

jutta , olyan jo, hogy Te nem vagy meg turelmetlen, igazad van a gyerek tudja, hogy mikor kell neki szuletnie, nem igaz ?

lanyok egy "apro" erdekesseg , elfelejtettem irni korabban :
a STREPTO eredememyemet vegul 2 helyen vettek le, az egyik negativ, a masik pozitiv lett :) :) - ma kaptam meg oket.
( ja, es 2 nap kulonbseggel ) - szoval errol ennyit, hogy mennyire kell komolyan venni. en konkretan nem fogok foglalkozni vele es kesz.
Bungyi, amugy neked ezt meg szobahoztak a korhazban ? kaptal vegul antibiotikumot ?
bogyogyorgyi
 
 


Masika! Drukkolunk!

Bogyó! Nekem adtak antibiotikumot, de a babának már nem kellett. Előbb tenyésztenek az Istvánban és utána kezelik csak a babákat.
Most te mit fogsz csinálni??? :) Ne aggódj, nagyon kevés az esély rá, hogy elkapja a baba. Ráadásul megkérdőjelezem, hogy egyáltalán van-e ilyen bacid :roll:

büngyike
 
 


Masi! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ minden rendben lesz..jaj, de izgalmas!!

Gabi, szivböl gratulalok Abigelhez, varjuk a jelentkezesedet!!
Vendég
 


Büngyi..hat egy tünderke ez a lany :D nagyon szep :D

Missi, szep a pockod!! :wink:

majd visszaolvasok rendesen holnap..reggel CTG :shock:

jo ejt..
Vendég
 


MOST ÍRT MASI,IDÉZEM:

"MEGSZÜLETETT LILICSEK,3350GR,52 CM!EGYENLŐRE MEGFIGYELÉS ALATT VAN,ÉN PEDIG LÁBADOZOK.MASI"
geosel.klara
 
 


HATALMAS GRATULA!!!SOK BOLDOGSÁGOT,TEJCIT,JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK NEKETEK!!! Kép
geosel.klara
 
 


Jesszus! Gratula Masika!

Ez jó gyors volt :) Várjuk Lilicsek és Masika beszámolóját. Jó lábadozás, Anyuka!

Évi, köszönjük a dicséretet.

Elaltattam a lányomat, most megyek és pihenek én is kicsikét. Szép éjszakát!

büngyike
 
 


THANK YOU FELIRAT HELYET GRATULA!
geosel.klara
 
 


Jujj tényleg gyorsan ment!!Gratulálok én is Masi,vigyázzatok magatokra!!!! :) De akkor ez a sulybecslés amit írt multkor Masi,elég sokat tévedett nem??Majdnem 4 kilora becsülték Lilikét akkor ha jol emléxem!!

Na csak alvás előtt felugrottam gyors!Jó éjt mindenkinek!!

Missfried
Kép
missfried
 
 


Ja és persze Gabinak is nagy nagy gratula!!!! :)

Missfried
Kép
missfried
 
 


Masi, gratulalok !!! ELJEN :):);) megszuletett LILI :)

nem is kellett a penteket megvarni !!

nagyon ugyes vagy, mert ez tenyleg gyorsan ment, ja es ennyit a sulybecslesrol :) vicces ....
amugy az ujszuloittt lemerese is hasonlo, foleg a cm, ha 5 x mernek, akkor 5 x lenne mara "pontos" hossz
bogyogyorgyi
 
 


AMINDENIT!!!!!! :D

GABI SZÍVBŐL GRATULÁLOK NEKTEK!!

MASIKA NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK!!
:D :D :D

Nem volt semmi az iram... Remélem minden rendben lesz Lilicsek pici szívecskéjével!!

Ez hihetetlen.... Annyira örülök!! :D Ennyi baba!!

Na megyek pihizni apááával :D Hátha találunk valami nevet, mert jelen pillanatban egy sincsen, ami szóba jöhetne... Nem tudom mi lesz. Meglátjuk. Holnap CTG, utána doki! MAjd jövök vigyázzatok magatokra! Cukival mi a helyzet?????

Jó éjt!! :D
Vendég
 


Lehet, hogy ma születek?????? :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Masinak GRATULA!!

Tudja vki, hogy Lili miért van megfigyelés alatt?
Ha van bármi hír, akkor kérünk infókat!!

Na én ma kórház, NST és vizsgálat majd megpróbálom lekötni magam... persze tegnap se sikerült elintézni, mindazt amit akartam... mivel 5 percenként hívnak... :shock: :roll:

Ja és ma napközben jön haza a dokim! :wink:

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Masi: Nagy-nagy gratula nektek! Sok örömet, tejecskét, jó egészséget és gyors felépülést kívánunk!
Vendég
 


jó reggelt!
masika: gratulálok!!!! remélem minden rendben! jó gyorsan lezajlott! :)
fél 6 óta felvagyok, csak kínlódok, tegnap este óta nem találom a helyemet :( viszketek nagyon, már az egész testem! terhességi bőrbetegség...36-39. héten jelentkezhet..de ami jó hír, hogy a pocóm javul.
annyira szeretném ha megszületne!!!!
9re megyünk uhra.
én is 4 kilo körüli tippre emlékszem masi babájával kapcsolatban. :?
a lényeg hogy mindketten jól legyenek :lol:
cukiékról valami hír?
jutta: nem vagy feszült?doki mit mondott?

Kép
tidi
 
 


16 nap!! :shock: jupííí!!

Kép
tidi
 
 


zsozi gratula a 37. héthez!!!

Kép
tidi
 
 


Masi!
GRATULÁLOK! Minden jót kívánok!

Bogyó,
sajna csak a jövő hét szerdán megyek uh-ra
:(

Üdv,
Ági

Kép
agi29
 
 


Jó reggelt mindenkinek! Húúú, micsoda hírek!!!
Masi, nagy-nagy gratula Lilihez! Jó egészséget és minden jót kívánok nektek!!!

Gabi, gratula Abigélhez, nektek is minden jót és szépet kívánok!!!!!

Adri, vödör :D sikerült valami nevet álmodni az éjjel :roll: szólj, mi volt ma ctg-n!
Kalloni, te egy tündér vagy ezekkel az anyagokkal!! :wink: köszönjük szépen! mutasd majd a fejvédőt!
Büngyi, várunk tőled minden hasznos tanácsot! A hason alvást mástól is hallottam már..Heléna egy tündérke!!!
Zita és Evu-szóljatok mi volt ctg-n ma!
Tidi, én csak jövő héten megyek uh-ra, de már nagyon kíváncsi vagyok!!!!

Tegnap este is folyamatosan keményedtem, kis menzeszes görcsök stb.., mondtam apának, hogy jövőhéten készüljön, ezt én nem fogom 20-ig húzni...
Tegnap elmentünk bevásárolni, barátnőm olyan aranyos volt: azt mondja, hogy amig kórházba vagyok, szóljunk neki, ha bármit kell itthon csinálni, mosni, vasalni stb. ő szivesen felugrik este és megcsinálja :lol: meg süt nekem majd palacsintát is :) hihihi

bogyó - hogy vagy ma??
Leszaladok boltba, de előtte nyomok egy málnalevelet :wink: , meg egy kicsit rendet teszek, ma jön anyu! Kivánjatok nekem sok türelmet hozzá.. :roll: nagyon szeretem, de 2 nap után nem nagyon birom.. :oops: le kellene foglalnom valamivel, de itthon nem nagyon tudom, még bevállalok vele egy Ázsia Centert holnap, max óránként beülünk a kávézóba pihenni...

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Jó reggelt !


Masi ! Nagyn sok boldogságot kívánok Lili babátokhoz !
Remélem mielőbb együtt lehettek és minden rendben lesz . Gyors lábadozást és sok tejcit !!!


Kalloni : Igen , úgy néz ki ,hogy együtt leszünk CTG-n :wink: .
Előtte UH-ra is kell mennem , úgyhogy reggeltől a kórházban leszek .
Majd megbeszélem a fiammal ezt az együttszülés dolgot :P, bár lehet,hogy Jakab babával egy hetet is ránk vertek majd !

Büngyi : Nagyon jók az újabb fotók főleg a teraszon készültek tetszettek :P . Heléna egyre szebb , és tényleg muris ,hogy szinte elveszik a ruhákban .

köldökápolás: nem a technikai részével van gondom, csak a mostani hülye pelenkáknál nem tudom mi a jobb, ha olyat veszek ,ami ki van vágva a köldöksebnél, vagy olyat ,ami takarja. Melyik zavarja jobban a babát ?
Pénteken megvitatom a védőnővel.

Adri : Jó,hogy csak a vödör víz folyt el :lol: :lol: , de azért ne hozd ránk a frászt , hogy nem jelentkezel!
Jó ,hogy így lefoglalod magad a vásárolgatással , meg minden , legalább gyorsan eltelik nálatok is ez a pár nap .

Missi : tényleg , mi lett a cipőddel ???
A pocakos fotót még meg sem dícsértem , egyre növögetsz !!

Gabi : Nagyon sok boldogságot kívánok Abigélhez , remélem Ti is jól vagytok és a férjed is klasszul elvolt a nagyobbakkal , míg a kórházban voltál :wink:
Várjuk a jelentkezésedet !

Cukiról van valami hír ??

Kép
sheepy
 
 


shep, csak ugy szabad pelenkazni, hogy kint legyen a koldokcsonk , mert amugy a pisiben azik ! ez nagyon fontos ! de barmilyen gyerekorvos ezt fogja mondani, en is a csecsemoapolasi napon tanultam,,ha kicsi viz eri az sem gond, csak megkell torulni ovatosan, alenyeg, hogy ne ALLJOn vizben vagy dunsztban, pisiben, stb

ANYUKAK :) rovid szuletestortenet kerunk mindenkiteol. hogy hogy eltetek meg ? szep volt-e ? ilyenre szamitottatok-e ? ugy volt minden ahogy Ti szerettetek volna?
Varjuk a beszamolokat !!! :)
bogyogyorgyi
 
 


vicsok, koszi jol-bar nagyon erzem a szules kozeledtet..vagy csak ugy szeretnem erezni ? megint hanyingerem van, mint tegnp reggel is, neha kicsit gorcsol a hasam...
te hogy s mint ?
bogyogyorgyi
 
 


Bogyó : igen , igazad van a köldökkel kapcs. köszi !

Remélem teljesül a kívánságod és Kisbogyó hamarosan világra jön !
Látod Masinál is beindultak a dolgok , biztos nálad is a szülés előjelei ütöttek ki .

Vicsok : Te hogy vagy ?
Azért nektek még korai lenne babázni ! Vagy nem ?
Anyukádhoz kitartás , ha szabad ilyet mondani .

Kép
sheepy
 
 


Köszi :D egész jól. Nagyon mocorog babu, a kis buksiját is lehet érezni már. De hát esténként micsoda műsort rendez :shock: de rendszert nem fedezek fel benne, szóval még 1 hetet mindenképp várni kellene...hétfőn ctg, meg doki, ultrahang. A szülésznő meg elutazik a hétvégére, mondtam neki, hogy nem fogjuk zavarni.. :wink: remélem...
Mindenkitől hallottam, hogy az utolsó hét várakozása a legszörnyűbb, ezt kiterjeszteném utolsó 3 hétre... :roll:

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Köszi sheepy :lol: igazából csak annyi a "baj" vele, hogy későn születtem, nem várt baba voltam 2 fiú után, anyuval soha nem voltam "jóban", elég "konzervativ" nevelést kaptam, nem volt soha az az igazi anya-lánya kapcsolat köztünk, érzésekről, érzelmekről soha nem beszéltün kcsaládon belül..Pl. soha nem beszélt nekem a szülésekről sem..még most sem, h előtte vagyok.. De azért jól kijövünk :roll: (2 napig :wink: )

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Sziasztok!

Micsoda hírek!

Masi
Szívből gratulálok, ne aggódj, minden rendben lesz és ma már biztosan együtt lehettek!

Gabi
Abigélhez is szívből gratulálok, örülök, hogy simán zajlott minden!

Súlybecslés
Hát az én dokim is ezért nem szeret velem adatokat közölni, Masinál is tévedtek vagy 70 dkg-t! Csilla, Te se aggódj, valószínűleg nálad sem lesz a baba 4 kg felett!

Bogyó
Remélem, hogy ma csak pihenni fogsz, lehet, hogy az időjárásváltozás is közrejátszik... én szédülök egy picit. De ha a szülés előjele, akkor se aggódj! :) Ez a strepto eredmény nagyon fura! Holnap rákérdezek én is az enyémre!

Büngyi
Én is hasonfekvés párti vagyok, jó, hogy a védőnőd ebben bíztatott!

Kalloni
Örülök, hogy ilyen kiegyensúlyozottan várod a babát, jó volt olvasni! És ismét köszönjük az anyagot! Ügyes vagy, hogy magad varrod a fejvédőt!!!!! Mindenféleképpen mutasd majd meg!

Vicsok
Jó Ázsia centerezést, ittl leszel a szomszédomban- ha csak nincs egy másik is, amiről én nem tudok! Nekem már nem volt hozzá türelmem, pedig egy köpésre van!

Adri
Nagyon szimbolikus ez a vízfolyás :) De okt 5-ig még van egy pici idő!

Ma megyek szülésfelkészítőre, előtte kéne egy kicsit takarítanom, de nem sok erőm van.......majd meglátom!

Üdv

Évi

> Kép
evarga
 
 


Sziasztok!


Masika, Gabi gratulálok a lánykákhoz!!! Jó egészséget és sok tejecskét!!! Masika remélem már veled van Lillike!!!

Igen ez a súlybecslés elég pontatlannak tűnik, hát kíváncsi vagyok, hogy a mi babánk mekkora lesz. Jövő kedden megtudom, olyan messzinek tűnik, már úgy várom!!!

Klári esetleg megadnád még egysszer a telefonszámod? Eredetileg a Masikának akartam volna üzenni, de mivel csak 1 hét van a szüléseink között, így őt nem akarom zavarni. Azért az Évi (Evarga) számát is elmentettem magamnak...:)

Ma reggel arra keltem, hogy a babám a buksijával olyan erőteljesen nyomult felfelé, nem is értem, hogy a bordáimtól hogy fér el. Biztos próbálna beilleszkedni, csak nem tudja, hogy ehhez meg kellett volna fordulnia.

Bogyó azért akárhol és akárkinél fogsz szülni említsd meg a strepto ertedményed. Nekem a kiskönyvembe beletűzték az eredményt, nehogy elfelejtődjön.

Ariel jó lenne, ha lenne időd jelentkezni, egy csomó kérdésem lenne a császárról!!! Na persze tudom, most van egyéb elfoglaltságod is.:)

Sziasztok, Csilla



csim
 
 


Masi! szivböl gratulalok, remelem mindketten jol vagytok!!!!!

CTG-n minden ok volt, az eredmeny a dokim szerint tökeletes, steptom negativ, vizelet ok, minden ok, 1 het mulva lesz ujabb CTG.

majd jövök meg, szep napot mindenkinek!!

Remelem Lilicsek jol van...

ja, 36 het :D :D :D

pusszancs
Vendég
 


Sziasztok!

GABI, MASI, NAGY GRATULA NEKTEK A BABÁKHOZ!!! :D :D

Gabi, örülök, hogy sima szülés volt és minden rendben! Várunk vissza!
Masi, ez a császár tényleg jó gyorsan ment, Lilicsekkel biztos minden rendben van!
Jó babázást nektek (is)!!!

Bogyo, vigyázz magadra, bár sztem a végén ilyesmi már előfordulhat! Én a piacon lettem egyszer rosszul, le kellett ülnöm, hogy ne ájuljak el.

Sheepy, én 37+2-n szültem Tamást! Szvsz nekem nem volt korai, mivel a visszerek miatt nem lett volna jó a gátmetszés, így legalább nem volt túl nagy a buksija. Persze Ti még várjatok azért 1-2 hetet! :D

Büngyi, időnként én is szívesen fektetem Tamást hason. Ha meg kicsit nagyobb lesz, akkor meg méginkább. Pisi nálunk is kifolyik a Babylove-ból. Megyek mindjárt megnézem a lányodat a blogon.

Ani, sokszor nekem is elég 2 nap anyukámból, pedig nagyon szeretem meg nem is vagyok kései gyerek! :)

Évi, jó szülésfelkészítőt neked! :)

Ki lesz lányok vajon a következő? :D Jutta?

Szép napot mindenkinek!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Szép jó reggelt!

Masi, Gabi, hatalmas gratulációk, nagyon örülök, hogy minden rendben ment :D :D :D !!!

Adri, nem érzed a nyomást... :wink: ? Mindenki Rád vár... :) :)

Vicsok, biztos jó lesz azért a mamáddal! Főleg, ha nem vagytok sokszor együtt, úgy még jobban lehet értékelni az együtt töltött időt :). Tényleg, és a baba körül tud majd segíteni esetleg? Vagy nagyon messze lakik? És csak nyugi, van még idő... és úgysem maradsz le semmiről :wink: .

Bogyó, hát megértem, ha már érzed a közelgő szülést :) :). Engem tegnap fogott el először ilyen, hát-tényleg-akár-ma-is-lehetne érzés, a keményedésektől... de ez olyan jó :D :D ! És az otthoni szüléssel már minden rendben van, elrendezve, megbeszélve, stb? Ja, meg azt akartam még kérdezni, hogy maradt valami cucc a 95 fokos babaruhamosás után :wink: ??? Én nem mertem volna bepakolni ilyen tüzes programra :).

Sheepy, hát ennek örülök :)! Te láttad már a szülőszobát bentről is? Én még csak a CTG-s előterét, de szívesen bekukkantanék...

És képzeljétek... egy-két hete bekattant, hogy még milyen jó lenne elmenni szülés előtt egy török étterembe, ott olyan jó kaják vannak... padlizsánkrém... kebabok... baklava... óóó.... Említettem is a férjemnek, nagyon értékelte, hogy már csak ennyi kívánságom van "lánykoromban", és meg is beszéltük, hogy akkor szombaton elmegyünk. Erre tegnap este felpakolt, hogy na, akkor most indulunk, foglalt asztalt, de sajnos, nem török étterem... de olyan gyanús volt, hogy csak szívat... persze egész úton nem árulta el... és a végén kikötöttünk a Shirazban :) :) :). Perzsa étterem, de annnnnyira jót ettünk, és pont azokat, amikről álmodoztam :D. Irtó aranyos volt :) :)!

Mindenkinek csók és pussz, most lassan megyek dokihoz, hátha Jakab újabb lépésekkel közelít :).
kalloni
 
 


Büngyi, édi falat a lányod! :)
Ha fújna a szél, akkor inkább ne rakd ki! :) Szél-szelet csinál! :)

E.

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Kalloni, örülök, hogy jól érezted magad! :) Padlizsánkrém nyami! :D Majd írj, mi volt dokinál!

E.

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: