Új privát üzeneted érkezett!

Annamari, nagyon szépek vagytok :)

Én egyszerűen nem érem utol magam, és rosszul vagyok, szóval ezért nem jövök :(

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Köszönöm szépen!!!!

Franci!
Pénteken meghívták Leventét az iskolába, mint leendő kisiskolás, s ott festették neki. Nem a hátán van, hanem a kézfején. :lol: :lol: :lol: és nem sárkány, hanem dinó. :lol: :lol: :lol: na jó, inkább hasonlított Süsüre, mint dinóra.
Sikerült Beze-vel beszélni?

Maryka!
Már alig várom a pocifotót. Biztos nagyon csini.

Panndi!
Sajnálom, hogy ennyire rosszul vagy, lányokkal is ilyen rosszul voltál? És szíved legmélyén, te mit szeretnél? Még egy kislányt?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


A lányokkal rosszabbul voltam, viszont most fáradtabb vagyok :)

Tudom, hogy hihetetlen, de tényleg mindegy a neme :) Nincs titkos vágy, nagyon jól elvagyok a csajszikkal, de egy kisfiú meg új kihívás lenne. Tényleg mindegy, a lányoknál ilyenkor már nagyon kíváncsi voltam a nemére, most arra vagyok kíváncsi, hogy egészséges-e... Jövőhét csütörtökön kiderül :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 

 
 

Minden rendben lesz!!!!!!
Egy kisfiú először biztos fura lesz a lányok után. :wink: :wink:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Panndi!

Én tök megértelek a nemek tekintetében...én se vok egyszerűen egyátalán kiváncsi csak boldoggá tesz a tudat h egészséges és itt van :wink: Nektek is így lesz meglásd!!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


ZSiga megint beteg :cry:
Vendég
 


Franci szivem nagyon drukkolok ám! +++++++++
Panndi én megértem hoyg nem a nem a legfontosabb:)

Ügye svagy PAnni a könyvekekl!

Nálunk Zsiga éjjel nappal Bogyó és Babócázik! :)

elkezdett szerda reggelre taknya nyála egybefolyni és köhögni a sok visszafolyó váladéktól.. felhívtam dr.nénit, most acc100at elkezdtük,illetve sószobában voltunk, tegnap először..vettem bérletet mert felfedeztem,hogy a szomszédban van egy délután nagyon köhögött szegényem a sok váladéktól, éjjel 2szer felsírt mert nem kapott levegőt..de aztán most reggel felkelt hogy ő kakaót kér ez nála már a jobban vagyok anya..remélem hamar átlendülünk

csanában egyébként már pisilt is új ovónéni van, aki mondókázik, énekel, játszik velük..szóval alakul...de hosszas töprengés után úgy döntöttem,hogy idén nem megy mert sajnos akinek muszáj dolgozni, az betegen is otthagyja kicsit, Zsiga meg egyből felülfertőződik és karácsonykor haza szeretnénk utazni így vezetővel beszéltem, a havi díjat majd januárban lejárhatjuk abszolute megértő volt..
Vendég
 


Annamari!
Bocsi hogy lesárkányoztam a dinót. :oops:

Panndi!
Lassan reméljük vége van az émelygésnek.

Boni! Jobbulást Zsiginek!

Gergő is itthon. Folyik az orra és csúnyán köhög. Ma ebben a „szép” időben még kardiológiára is el kell menni.
Én vagyok vele itthon, mert tegnap reggelre nálunk lebetegedett az apósom. Mire hazaért 40 fokos láza volt.
Ha így haladunk Gergő se megy idén már oviba. Szombaton és hétfőn bemegyek melózni, akkor anyuval lesz. Kicsit spórolni kell a táppénzzel.

Bezevel sms-eztem. Marci már 30ml szopizik. A sebe fáj, hiányzik neki Lexi. És remélhetőleg holnap mennek haza.

Ja, nekem is mindegy lenne ki költözne a pociba. De én azért szeretnék egy kislányt. :roll:
franci
 
 


Ja, nekem is mindegy lenne ki költözne a pociba. De én azért szeretnék egy kislányt. :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szilvia!
Marcinak NAGYON BOLDOG 3. SZÜLINAPOT :D

Lányok!
Én is szertnék egy kislányt , de most fiú lesz(és azt is szertném) :D

Kép
Kép
maryka
 
 


csajok ez a sószoba... ma voltunk megint

Zsiga egyáltalán nem köhög.. alig folyik az orra

tegnap esküszöm majd megfulladt annyira készen volt, éjjel alig aludtuk! :shock:
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Már mi is kezdünk jobban lenni, bár Zsombi még csunyán köhög.

Én is szerettem volna egy kislányt, de nálunk is fiú lesz és ezt is szeretném :):):)

Betegeknek jobbulást.

Panndi, sajnálom az émelygést.

Franci, mennek a drukkok ezerrel ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Beze, jó hogy hallottunk rólatok. Remélem nemsokára személyesen is írsz nekünk.

Annamari, nagyon szépek vagytok. Milyen nagy már Szonja :):):)

Suli még egy hét és fellélegezhetek. Januárban két vizsga és akkor egy félév kihagyás.
Jaj már nagyon várom a végét, most nagyon el vagyok fáradva. Ma reggel 8-tól, 17-ig zh volt. Ki vagyok purcanva.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


ma különleges élményben volt része ZSiginke. LEmentünk a MIkulásgyárba vittünk könyveket...

Kép Kép Kép

voltak kintn a tv2 Atv sek is, fényképezték is ZSigut,mert odafutott egyből a z igazi télapóhoz talán még sztár is lett :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a gratulációkat. Tegnap jöhettünk haza, majd valamikor pótolom a visszaolvasást. Hát nem volt leányálom a császár, vasárnap hajnali 5 óra 35-kor elfolyt a magzatvizem, fél 7 után értünk be az itteni kórházba, ahol szerencsére hamar megcsászároztak. A műtét nekem egy örökkévalóság volt, akadt egy kis komplikáció is. A "pici" fiam méretein én is meglepődtem, azt hittem, tuti kisebb, mint a nővére. :D

Külön köszönet Francinak a hírhozásért, az érdeklődésért, nagyon jólesett.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze! Üdv újra itt. Milyen komplikáció akadt?
Mondtak valamit miért nőt ilyen nagyra Marci? El nem számolták, genetika?
Örömmel voltam a hírhozó. Nagyon szép feladat volt!

Boni! Kis sztár lett Zsigi? Sajna én nem nézek tv-t ebben az időpontban.

Kri! Milyen zh-t íratnak 8-17-ig?????
Én ott döglöttem volna meg!!!
franci
 
 


beze, gratulálok Nektek, jó egészséget :) Lexi mit szólt a tesóhoz?

Nekem is Fruzsi nagyobb volt, mint Zsófi, majdnem fél kilóval, pedig Zsófi sem volt kicsi :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Beze!
Üdv. újra itthon! Lexi mit szólt a kistesóhoz? Milyenek az éjszakák, nappalok?

Kri!
Drukkok mennek a zh-hoz!!!! El is hiszem, hogy elfáradtál. A táblázatba beírnád, hogy Szonja Noémi a neve? Ha jól emlékszem, csak Szonja volt beírva.

Boni!
És bent is voltatok a tv-be? Ha igen, mikor? Zsiga nagyon édes!

Ha jól emlékszem, most Maryka, Panni és Évi a következő kismamánk, akinek várjuk a kiscsöppséget.

Ma Szonja is kapott fülbevalót. Először szépen vigyorgott, aztán mikor belőtték az elsőt, jött a sírás is. Azért kis hősként viselte.

Franci!
unga-bunga ezerrel!!!! Kép :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hajrá kistesóóóóóóóó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi!
Meggyógyultatok?

Teri!
Petra is jobban van már? Kisgólya kopogtat nálatok?

Moti!
Készen vannak a képek? Jól sikerültek?

Panndi!
Még mindig rosszul vagy? Csütörtökön mész uh-ra, ugye?

Maryka!
Nagyon szép vagy a pocakos képen. :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Angie!
Mi van veletek? Zsombi, Szilárd, jól vagytok???? Írj, mert hiányzol!!!!

Sucer!
Te is régen jöttél!!! Olivér mekkora?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Panni!
Az oviban az 50 %-os étkeztetés mikortól van? Én úgy tudom, ha megszületik hármaska.
Hülyének akarnak nézni az oviban. Kifizetették velem októberben a kaját, mert csak novemberben vittem az anyakönyvi kivonatot. Most szóltam, hogy vonja le a mostaniból, mert október 5-től ( mikor Szonja született) már 50 %-ra vagyok jogosult. Meg akarta magyarázni, hogy csak azután, ha bevittem az igazolást. ( ezen az államkincstártól kapott Határozatot érti, melyen szerepel, hogy 3 gyerek után kapom a családit)
Erre mondtam, hogy oké, nem fizetem ki a kaját, megbeszélem a főnökkel.
Aztán másnap bementünk, gondolom már jól kitárgyaltak, szóval ő is azzal jött, hogy mivel nov. 18-án vittem be a Határozatot, onnantól él az 50 %. Persze, hogy akkor vittem be, mert akkor kaptam meg, útközben adta oda a postás, mikor sétáltunk, s vittem is be egyszerre.

Neten próbáltam időpontot nézni, hogy mikortól jár, de azt találtam, hogy 3 vagy többgyerekesek esetén 50 %-os étkezési kedvezmény jár. Tehát, ebből azt szűröm le, hogy igen is október 5-től vagyok jogosult az 50 %-os étkezésre.

Remélem sikerült érthetően leírnom.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan, m állandóan ledob a net...
Annamari! Köszi, Petra jól van már, holnap mehet oviba, egész héten itthon volt, m mandula és kötőhártya gyulladása volt. Én meg még mindig dögrováson vagyok, a jövő héten el is megyek dokihoz, m baromira nem akar múlni. A gólya sajna minket nagyon elkerül, nagyon nem akarják fent h legyen még egyí kisbabám. De amióta az a bizonyos nyugalom megszállt, nem is idegeskedem. De lehet h most jobb is, m ilyen taknyosan-betegen nem lenne jó, így dokihoz se megyek el, előbb gyógyuljak meg. Majd tavasszal talán megszánnak. De annyira azt érzem h lesz még, h nem idegeskedem miatta.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Franci, panndi, köszönöm szépen!

Franci, drukkjaim mennek ezerrel!!!
Szisza, először is a lepényem elől feküdt, ezen keresztül kellett kihozniuk Marcit, aki ezért is nem tudott megfordulni, és jött picit hamarabb, másodszor pedig egy izomköteg volt a méhem bal oldalán, amit a korábbi kikaparásomkor szereztem. Ezt az ügyeletes visszavarrta. 1 órát töltöttem a műtőben, meg is kérdeztem, meddig tart még...

Annamari, egyelőre eszik, alszik, nem panaszkodhatom. Éjjel 3x kel, de utána sincs gond vele.

Teri, ez a beszéd!!! Jobbulást nektek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok

Franci+++++++++++++

hú Beze nem volt egyszerű..de a lényeg hogy már otthon:)

Annamari kíváncsi vagyok rá mikortól jár... de ha itt jól olvasom akkor valóban csak bemutatás után... :(

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekval ... ek__932888

Teri jobbulást! és tavaszi babásodásra fel! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezem...
Sajnos még mindig betegek vagyunk, most ment el az orvosunk. Kihívtam, mert Lilla tegnap este belázasodott (39 fokos volt), alig aludtunk valamit éjszaka. Annyira köhög szegénykém!
Bronchitises hörgő-garatgyulladása van, ismét antibiotikum...
Héten mi is elmegyünk sószobába, (köszi Boni!)
kipróbáljuk, hátha segít.
Bocs, most ennyi voltam.
Közben pénteken-szombaton vizsgázok, háááát nem tudom mennyit tudok tanulni...
Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Lillaanyu sajnálom a bronchitist.. mit szedtek rá, a sószoba csoda..tényleg! Zsigának még folyik az orra de ennyi.. néha felköhint de ez a váladék miatt.. szóval tényleg ajánlom..

mi szerdán, CSüt, Pént, és ma voltunk 1 órákat

:lol: és nem kellett drnénihez menni! lekopogtam...

ráadásul Neked is használni fog...
Vendég
 


sziasztok Csajok,
képzeljétek, tegnap hogy jártunk...
Boldinak a kertben belement a szemébe egy TOKlász szerű száraz termés, tele tüskékkel......nagyon megijedtünk, életében nem sírt még ennyire, azt mondta, nem lát, nem tudta kinyitni a szemét.....rohanás a szemészetre, ahol először közli a doktornő, neki nincs lámpája, meg csipesze, nem tudja, ki tudja-e venni......és agyerek miért nem képes kinyitni a szemét és a meghatározott irányba nézni????mondom neki, talán azért, mert még csak 2,5 éves, és borzasztó fájdalmai vannak....végül az asszisztens szerzett lámpát, meg csipeszt, és kiszedték......horror volt, senkinek nem kívánom.....most még csepegtetni kell 4 napig.
asom ma kivágta azt a sz.r bokrot....

Maryka, holnap várunk Benneteket!
Bocs, másra most nem tudtam reagálni, még most is nagyon kivagyok, de majd visszaolvasok.

KépKépKépKép
moti
 
 


moti, szegény Boldi :( Zsófinak két évesen pattant be valahogy a szemébe egy kis fémdarab, neki is szemész vette ki, utána rozsdagyűrű keletkezett ott, azt is ki kellett venni, egy hétig csöpögtettünk, és iszonyú fájdalmai voltak, napokig nem tudta kinyitni a szemét. Jobbulást szegénykének!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!
Moti sajnálom, este hívok még :)

Panndi!
Jobban vagy?

Beze!
De jó, hogy már túl vagy rajta és minden rendben :D Gyönyörű karácsonyotok lesz :)

Annamari!
:lol:

Voltunk tegnap 4D -n persze alig lehetett belőle vmit látni ás ráadásul még morcoskodott is. Az egyiken lehet félig látni az arcocskáját, azt megpróbálom feltenni :)

Boni!
Mi sóbarlangba vettünk bérletet, tényleg kó, eddig is sokat jártunk, de ilyen sószobába, most kipróbáljuk a barlangot is :)

Lillanyuci!
Jobbulást :)

Franci!
:?: Merre jársz?

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Mi itthon. Tegnap Gergőt elkellett hozni az oviból mert fájt a füle.

Voltam ma dokinál. Sajna semmi jót nem mondott. A méhnyálkahártyám 8 mm-es, de az egyik tüszőből egy 42 mm-es ciszta lett.
Nem tudom hogy ez most esélytelenné tenné e ezt a hónapot. A doki jövőhét keddre visszahívott vérvételre: HCG és progeszteron.
franci
 
 


Sziasztok!

Boldinak jobbulást, szegénykém!

Maryka, ez így van, köszönjük!

Franci, szerintem nem, de azért drukkolok ezerrel!!!!!!!! Gergőnek jobbulást!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Boni!
Köszi szépen!!!!!! Én úgy olvasom, hogy 3 gyerekre jár 50 %. persze, ha tudja igazolni.

Moti!
Elég szarul hangzik amit leírtál. Remélem Boldi jobban van. Sajnálom szegényt. :( :( :( Még bele gondolni is rossz. Puszi a bibis szemére.

Maryka!
Nagyon várom a képeket!!! Már nem is merek reménykedni. :lol: :lol: :lol: fütyköst azért megmutatta??? :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy minden rendben volt.

Franci!
Én is továbbra is drukkolok!!!!!!!! Gergőnek jobbulást!!!!

És a többi betegeskedőnek is jobbulást!!!!!

Angie-nek küldtem sms-t, érdeklődtem, hogy hogy vannak. Vissza kellett adnia a cégnek a gépét. Kicsit nehézkesen vannak, Zsombi hasfájós, Szilárdnak kruppja lett, majd nátha, amit Zsombi is elkapott. Porszívózik ezerrel. Szóval nem unatkozik. Mindenkit puszil és Bezének hatalmas gratula!!!!!!

Angie!
Mihamarabb várunk vissza!!!!! Puszikák a fiúknak!!!

Tegnap mi is megkaptuk a 2 hós oltást. Pici sírás volt csak.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


nagyon aranyosak vagytok, köszönjük a drukkokat.
Mára meg belázasodott szegény Boldi, 39,4 reggel, fáj a hasa, háta, hasmenése van.

Franci, Gergőnek adtak gyógyit a fülére?
Panndi, nagyon durva, akkor Ti is átéltétek ezt a szem mizériát.....jobban vagy már?

Maryka,úgy sajnálom, hogy le kellett mondanom a találkozót, de nagyon örülök, hogy nem tegnap futottunk össze, lelkiismeret furdalásom lenne, ha elkaptátok volna tőlünk.

Annamari,Karácsonnyal hogy álltok?
tipikus Magyarország ez az ebédpénzes sztori.....

KépKépKépKép
moti
 
 


Annamari!

Először is mi ingyen kapjuk a kaját az oviban és a suliban mert a helyi önkormányzat 100%-ban téríti a 3 vagy több gyerekekseknek...DE megkérdeztem neked és sajna tényleg hivatalosan akkortól adják az 50% kedvezményt ha bemutatod a határozatot a családi pótlékról ami 3 gyerekre jár....én se értek egyet ezekkel a bürokratikus eljárási módokkal :(

Sószoba:alapvetően nagyon jó dolog(sokat jártunk Olikával mert ő már fél éves kora óta bronchitises)de figyeljetek rá hogy olyan helyre járjatok ahol biztosan fertőtlenítik a játékokat,tárgyakat mert ellenkező esetben többet árt mint használ...erre a pullmonológus dokink hívta fel a figyelmünket.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


látom, pangás, remélem, mások nem betegek!!!
Boldika egész éjjel fent volt, sírt, hogy fáj a hasa, annyira sajnáltam..aztán 3kor használt a gyógyszer, és végre elaludt szegénykém.

Annamari, tegnap elküldte a fotósunk a képeket, nagyon nagyon jók, pont ilyeneket szerettem volna.természetes, hétköznapi, mégis profi és igényes.
megpróbálok majd feltenni néhányat. Kép Kép Kép Kép Kép

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok Lányok!
Apa ma itthon hagyta a gépét, mert oktatásra ment, így kihasználom, hogy a nappaliból beléphetek a netre.

Szilárd ma már oviban. Két napja van, hogy betanulja a karácsonyi darabjuk rá eső szerepét. Zsombor is jobban van, már kevesebbet köhög, orrát sem kell fél óránként szívni. Éjjel jól aludt (leszámítva a két szopit, nem ébredt fel).

Gyorsan egy kép a két gyerkőcről. Végre sikerült lencsevégre kapnom öket így együtt. Ritka pillanat, hogy Szilárd így pózolojon :)

Remélem, tudok még jönni az ünnepek előtt. Addig is mindenkinek jó karácsonyi készülődést, és nátha/betegség-mentes napokat!

Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Kicsi babánk 62 mm-es, egészséges, tökéletes kisbaba :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panni!
Köszönöm szépen a válaszodat!!!!

Moti!
Ha nem tudnám, hogy ti vagytok rajta, simán azt hinném, hogy újságból vágtad ki. :lol: :lol: :lol: NAGYON SZÉPEK, NAGYOK JÓK A KÉPEK!!!! Ténylge remek képeket csinál ez a fotós, vérében van.
Ma sikerült még egy adag mézeskalácsot sütnöm reggel, míg Szonja aludt. Délutánra marad a díszítés. Ajándékok megvannak, bár anyunak és tesómnak szerdára ígérték, hogy talán meglesz a könyv, amit szerettem volna ( receptes). Ha később lesz, majd megkapják karácsony után. :lol: :lol: :lol:
Egyébként anyuéknak fotókönyvet csináltattam, tele Szonja képeivel. Szeptemberben hívattunk elő csomó képet, s Szonjácska arra nem bújt elő, hogy róla is legyen. Így most nekik szép könyv formában lesz.

Angie!
Apa mehetne többet oktatásra, így sűrűbben jönnél. :wink: :wink: :lol: :lol: Örülök, hogy tegnap beszéltünk. Szilárd ügyes fiú, biztos megtanulja a verseket.
Nagyon édesek a képen.

Panndi!
Gratulálok a 62 mm-es tökéletes kisbabához!!!!!

Többiek??? Betegek meggyógyultatok???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


moti, annyira szépek vagytok!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Angie,
de drágák a fiúk!

Panndi, de szuper hír, pont kérdezni akartam, hogy mikor mész dokihoz!annyira jó!ennél szebb karácsonyi ajándék nem is kell.

Annamari, dm-es fotókönyvet csináltattál?tavaly mi is csináltattunk a nagyszülőknek, mostmár nem maradt rá időm, de majd szülinapra megkapják, ezekből a szép képekből szeretnék válogatni.
köszönjük a dícséreteket, Lacit, a fotóst illeti, tényleg igazi profi.

KépKépKépKép
moti
 
 


SZiasztok!

Moti! Nagyon jók a képek! Ezeket otthon csinálta vagy műteremben? Boldinak jobbulást! Szeme hogy van?

Angi! De jó h rólad is hallani! Édes Szilárd ahogy nézi Zsombit! A verset meg megtanulja.

Annamari! Hogy szoktad sütni a mézeskalácsot? Én csináltam kb 2 hete, de olyan kemény h azzal ha fejbevágok valakit, nem biztos h túléli.

Panndy! Gratiula az egészséges babóhoz!!!

Franci! A ciszta hogy alakulhat ki? Mi ilyenkor a teendő? Gergő füle hogy van?

Nálunk Petra már jól van, csak én nem gyógyulok. Szerintem nálam ez már a stressz miatt van. Na majd a szünetben...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!
Moti!
Eszméletlen jók a képek :D Nagyon profi a srác, sőt még annál is profibb!!!!!!!! DE persze mit ér mindez gyönyörű modellek nélkül, tényleg nagyon tetszik, Gyurussal legalább 50-szer megnéztük és elmondtuk ki van rajta, erre ő megkérdezte Gyurika hol van???? :lol: Sok sok gyógypuszi Boldinak!!!!

Annamari!
Ügyes vagy! :)

Franci!
Gergő hogy van?

Panndi!
Hatalmas gratula, nagyon örülök nektek!

Angie!
Milyen kis pufi az arca Zsombinak, aranyosak a fiúk! Fáradt vagy?

Ja azt még nem is írtam Matyika 1750 g már!!!!!!!!! :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Pruci,
mi lenne, ha azzal a kemény mézeskaláccsal azt a kis szemtelen diákot dobnád fejbe?.-)

Itthon csinálta Laci a képeket, ezért is természetesek.nem akartam műtermet, főleg 2 gyerekkel.

Maryka,
de aranyos Gyurika!Gratula a szép kis Matyi babához!szuper, hogy így növöget, hihetetlen gyorsan telik az idő.

képzeljétek, az előbb beszélget Boldi Apával, hogy Apa, Boldi és Sebi fiú, nekik fütyijük van.mondja ezt Boldi.rámnéz, és megkérdezi, akkor Anyának mije van?ez milyen durva!!!!és nem is néz tévét, és oviba sem jár.jövőre már a fogamzásgátlásról is beszélgethetünk.-)

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
Igen Dm-es fotókönyvet csináltam.
Én is legalább 100-szor megnéztem a képeket, gyönyörűűűűűűűek vagytok rajta!!!

Maryka!
Gyurika az asztal alá bújt. :wink: :wink: :lol: :lol: Szépen megnövesztetted Matyikát.

Beze!
Láttam iwiw-re raktál képeket, nagyon aranyosak vagytok rajt.

Teri!

Andi mézeskalácsa

50 dkg liszt
15 dkg porcukor
1 dl olvasztott méz
15 dkg vaj
1 tojás
0,5 dl tejszín (esetleg tej)
1 k. kanál szódabikarbóna
őrölt fahéj
őrölt szegfűszeg
(vagy egy kevés a mézes fűszerkeverékből)

A hozzávalókat összedolgozzuk, a kész tésztát 2 órát
pihentetjük. Nyújtás, szaggatás vagy formázás után 180
fokon 5-10 percig sütjük, míg aranybarna nem lesz. ( én már
előmelegített sütőbe raktam be, s 8 perc alatt megsült.)
Fém edénybe téve sokáig puha marad.

cukormáz:
1 tojásfehérje, 20 dkg porcukor,

Jobbulást neked!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kép Kép Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Jó reggelt!

Panni köszi rákérdek..bár most kaptam egy jó tippet..átállunk erre

http://www.soslevego.hu/main.php?f=kiir&oid=10&mid=10 apa is áldását adta.

Pruc tegyél melléjük félbevágott almát, az visszapuhitja.. egyébként a nők LApjában volt egyszer egy mézeskalácssütő mesternek a receptje, az is beton volt amikor elkészült, de karira, illetve Szilveszterre amikor már a főbb édességek elfogytak be kell puhulnia.szóval kitartás

Annamari vagy ahogyZSIga mondaná Marimari nagyon ügyi vagy én magamhoz képest el vagyok maradva, ma hozza apa este a méhészetből a mézet, valószínű holnap sütjük Zsigivel:)

Panndi éljen és rosszullétek?

Franci mi újság? +++

Angie Moti nagyon szépek vagytok

moti képek tényleg profik!

Zsiga már 2.éjjel ébred fel 1kor és 3.30ig nem akar visszafeküdni.
Vendég
 


Boni!
Puszilom a drága Zsigádat!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ide jártok sóterápiára, Fehér Arany Sókuckóba?
Van két kuponom, csak ki kell nyomtatni, egy felnőtt és egy 14 év alatti gyermek 1 alkalommal 50%-os kedvezményes áron
veheti igénybe a sóterápiát hétköznap a Fehér Arany Sókuckóban.
Ha érdekel szívesen elküldöm. Én biztos nem veszem hasznát.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Annnyira jók a képek!

Minden baba nagyon szép!

Moti!
Még mindig csodaszépek vagytok, simán bármelyik magazinban jók lennének a képek! Fotósod nem akar egy hetet Tenerifén nyaralni?? :wink:

Angie!
Fiaid is nagyon szépek!

Panndi!
Gratula a babóhoz, aki, mint tudtuk, teljesen egészséges!

Mindenkit puszilok, nem is volt időm becsületesen olvasni, ezért most nem szeretnék felszínesen reagálni, de jövök még az ünnepek elött :oops:

Anyum ma hazament, Kiki a jövő héten megy, s majd 7-én jönnek együtt vissza, közben mindjárt megjönnek anyósomék, akik ebben a három hétben itt lesznek...s egy nagyon jó barátom apukája jön még Erdélyből, barátaink két fiúval holnap Lengyelországból...szóval megint lesz program...

Szülinap jól telt, de nem volt lenyűgözve Marcim, vasárnap ismét megtartjuk egy játszóházban, mert így talán gyerektársaságban érdekesebb lesz...
Majd akkor igyekszem fényképekkel is jönni, remélem, hogy párom lekicsinyíti őket :roll:

Egyébként jól vagyunk, Marci oviban sírdogál, de alszik, s eszik (persze,mégmindig amit én viszek)..Matyi alszik egész éjjel, reggel, este, s néha napközben még cici van, a többi tápi, de hálIstennek szépen eszi már azt is...

Most mennem kell, mert hallom megjöttek...
puszi mindenkinek, jó ünnepi készülődést!

Franci!
Egy kicsi pontocskát kívánok Neked még Karácsonyra :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Annamari! Jujj de guszta! Recit köszi!!! Holnap újra próbálkozunk Petrával.


Boni! Köszi az ötletet! Kipróbálom!
Moti! Megtenném ha merném :lol: De én ilyen betoji vagyok...

Képzeljétek, a kisebbségiről megállapították h teljesen normális, és közösségbe való. A fütyimutogatósnak meg olyan szakvéleménye van ami alapján fel se lehetett volna venni ebbe a suliba, de ezt elfelejtették nekünk bemutatni. Most ha minden igaz gyógyszerezni fogják, de ha nem akkor el kell vinniük innen. De nem értem a szülőket, h állandó panasz van a gyerekre és rosszul érzi itt magát, de nem viszik el, m ez van közel. A koleganőm úgy kiakadt h ott tart, h ezt az osztályt leadja, m most elege van belőlük és inkább napközizik. Én még bírom, év elején volt az a nagyon nagy kiborulásom, de mostanra valahogy megváltozott a véleményem róluk. Nagyon sajnálom a normálisakat, ők nem tehetnek semmiről. De ilyen osztályt így összeválogatni azért nem volt semmi...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri!
Sok sikert a holnapi sütéshez!!!
Én is kíváncsi leszek, hogy majd milyen osztályba kerül Levente. Én is tartok tőle, nehogy ilyen többségi kisebbségibe rakják. Bár, talán csak 1-2 c..ny van az ő korcsoportjába.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Sajnos csak helyzetjelenteni van energiám.
Héten ismét a kórházban voltam, kedden terhességi toxémia gyanúval indított be a dokim, ami - szerencsére - nem igazolódott. Az első napot végigsírtam, mert azzal riogattak, hogy azonnal ki kell venni a babámat a hasamból... Aztán benntartottak, terhességi diabetes igazolódott, kivizsgálások, diéta, stb.
Tegnap jöhettem haza. Délután vizsgázni mentem, és ma délelőtt is.
Jövő héten ismét kórház... Mert továbbra sem tudok meggyógyulni, és olyan arcüreg-homloküreg gyulladásom van, hogy csak na. T.nyom-nyálam egybefolyik, és alig látok.
Albérlőm mindebből semmit sem érez - legalábbis remélem. A 30. heti uh-n 2 kilósra saccolták, szép méretekkel rendelkezik!
Szigorúan be kell tartanom a napi 180 grammos szénhidrát diétát, különben óriásbébit fogok szülni!!!
Egyébként ez még nem érdekelne - mármint a diéta - a babám érdekében bármit... csak ez az állandó légúti problémám ne lenne! Most is ágyban vagyok, a Férjem nem enged felkelni.
Sószobába se jutottunk el, se 4d-s uh-ra a kórház miatt.
És persze a karácsonyi vásárlásról, mézeskalács sütésről ne is beszéljünk...
Lillám jobban van, szépen javul. Viszont még nem teljesen gyógyult, nem visszük még bölcsibe jövő héten.

Valaki elküldené a számát priviben? Ha esetleg előbb érkezik közénk a kisfiam, tudjak üzenni!

Bocs hogy ilyen negatív voltam...
Igyekszem jönni.

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Évi! Gyógyulj meg és vigyázz nagyon magatokra!!!!+++++++++++++++ A számomat elküldtem priviben

Annamari! Megcsináltuk és nagyon klassz lett! Köszi a receptet! A fehér mázat hogy lehet szépen rátenni? Nekem az jól szétfolyt...
A suliban nem az a baj ha van kisebbségi, nálunk van egy kislány is, de egy nagyon aranyos, igaz tök buta, de teljesen rendezett családból jött.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: