Új privát üzeneted érkezett!

shep, nem adrit akartam irni, hanem GABIT ! bocs

szoval GABI :) hogy ment a szules?

Adri meg tesz-vesz, o meg nem szul, azt hiszem, bar ki tudja ???

Masi,,jajajajajja megertelek !!!!! bar a 2 het"tulhordas" az semmitsem jelent, mert ugye az ember nem gep es nem csak felidoben lehet teherbe esni,,csak hat turelmetlenek vagyunk, en aztan tudom :) mert en is az vagyok. mar 3 x kerdezem, de a szex nem segit ? vagy ra sem birsz gondolni ? ha nem akarsz valaszolni, akkor csak ird, mert akkor meg 5 x is megkerdezem :) Milyen ugyi vagy, hogy egyedul is tudsz festeni !! azert en a csaszart meggondolnam, jobb lenne addig termeszetes modon rasegiteni a szulesre, - beontes ?
Klari azrt irta, hogy neki attol 2 orara ra megindultak a fajasok

fekete-feher dolgokat imadjak nezni, en is igy tudom !
majd rajzolok nagy koroket, vagy haromszoget, en csak azt tudok :)
bogyogyorgyi
 
 


masi, ja es NAGYON okos lesz Lili, szoval ez vigasztaljon. Es ha meg egy hetet bent marad, akkor Einstein lesz belole...na jo, abbahagyom :) mert megolsz, ha a + hetet mondogatom.
A masik, hogy beszelgess vele, hogy mar ideje kijonni, biztos megerti ez a kislany, ha mar olyan okos ugyis. :):):)
bogyogyorgyi
 
 


JÓ REGGELT MINDENKINEK!

ÉJSZAKA MÁR RÉG ALUDTAM ILYEN JÓT,IGAZ APAÁVAL LEVEZETTÜK A FESZÜLTSÉGET AZ ESTE :lol: :lol: :lol:

MA NEM NAGYON KELL SEMMIT CSINÁLJAK.MA MEG HOLNAP 7-14-IG VÍZHIÁNY LESZ NÁLUNK,PEDIG MOSNI SZERETTEM VOLNA!

GABI??????

NA MOST MEGYEK REGGELIZNI,APA MEGHOZTA A FRISS PÉKÁRUT(NYÁM-NYÁM)
MAJD JÖVÖK MÉG.MINDENKI VIGYÁZON MAGÁRA!

HAJRÁ MASI,JUTTA!!!
geosel.klara
 
 

 
 

MASI:DERÉKFÁJÁS?????????AZ MÁR JÓ JEL LEHET!!!!!
geosel.klara
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Gabiról semmi hir???
Ági, még megfordulhat babó!!
Okr, te mit tanulsz még?
Bogyógy - azt nem is hallottam, h az agy fejlődik. Anyu 2 héttel túlhordott, lehet, ezért vagyok ilyen okos?? :wink:
hihih, én is csak pálcika embert tudok rajzolni, ne aggódj... :)
Masi, nagyon megértelek!! :?
A jövő hétbe én is beszállok, tidi szorosan a nyomodban maradok, én a hét végét céloztam meg.. :roll: tegnap annyira mocorgott egész nap, délután meg lenn nyomott, folyamatosan keményedtem, már azt hittem, lesz valami. Mondtam is apának, de azt mondta, 1,5 hetet még ki kell birni.. :roll:
Sheepy, nem semmi vagy a sétálással..én örültem,h hazaértem tegnap is, alig birtam ülni a buszon..
Ma takaritok, port törlök stb :?

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


jo reggelt :D

jaj Masika..együtterzek veled es szoritok!!
Adri?????
Gabirol tenyleg semmi hir??????? :? :shock:
en nagyon rosszul aludtam, annyira fajt a nyelöcsövem... :cry: most reggeliztem, most okes..de ki tudja meddig? :?
holnap CTG 8) es 36 het :lol: jaj anyam...el sem hiszem :shock: :wink:
megprobalom ma befejezni a babaszobat :D

na megyek tevekenykedni...a hofeher balnalany(a balna igenis szep allat :lol: :wink: )akcioban...

pusszancska
Vendég
 


Sziasztok!

No én jelentem még nagyon egyben... de holnap jön haza a dokim, remélem csak őt akarja megvárni a babóca...

Masi, azért szerintem a császár túlzás... azt megértem - hidd el nagyon is - hogy már szülni akarsz, de jópár orvosi módszer van, amivel a természetes szülést lehet beindítani... pl. oxitocin próba, vmi méhszáj zselé (ez állítólag lazít) és ki tudja, lehet, hogy szüls közben szépen fogsz tágulni...
Az a gond, hogy nem tudom mikor kezdenek el rásegíteni, mert ennek is fokozatai vannak.. ez orvos / kórház függő de az úgy tudom szentírás, hogy max 2 hetet lehet túlhordani... mndjuk én abba speciel belehibbanok... :roll:

Holnap újfent megyek a kórházba, elvileg pénteken befektetnek... na remélem azt már nem várjuk meg... ma meg beterveztem egy csomó dolgot, hogy menjen az idő...

Vicsok, már nyugodtan jöhet Kisvicsok is!! Betöltött 37. hétnél mindenkinek hajrá-hajrá!! nincs rosszabb mint túlhordani és számolni a napokat, mert eddig visszafelé számoltunk 9 hónapot és most akkor honnan számoljunk vissza?

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Jó reggelt!!

Jajj csajok most már majdcsak kibújnak ezek a picurik!!!!Masi,Jutta.. :)

Megjöttem a dokitól!Vizeletben szokás szerínt minimális fehérje,fél kilót fogytam!! :) :) Erre a doki:"na akkor még további fél kilot és rendben leszünk!!" :D :shock:
Vérnyomás:125/80,NST rendben!!Legalábbis egyszer odajött és ezt mondta.Fiam akkorákat ugrált egyébként,meg kinyomta magát mindenütt,hogy néha azt sem tudtam mikor nyomjam a gombot :wink: :lol:
Ma anyunál eszünk,cukorborsó leves,nutellás és káposztás palacsinta!! :oops: :) Na de csak óvatosan persze! :wink:

Szép napot mindenkinek!!

Missfried
Kép
missfried
 
 


Ja ma a boltban megszólalt a pénztáros nő:"Szép kislány lesz ugye???" :evil: :evil: :D

Missfried
Kép
missfried
 
 


Bogyo: hát a hétvégi szex nem sokat segített, tegnap meg Apa nagyon fáradt volt, már 10kor elaludt. Minden nap azért nem lehet szexelni, hogy kijöjjön a gyerek!
Beöntés helyett hasmenés, remélem nem kaptam el ezt a vírust, tegnap 4x ma még csak 1x. Bár ez a székelési inger is lehet már a szülés jele! De jó lenne már azt írni, hogy megyek a kórházba!!!
Szülésznő ismerősnek van otthon beöntő kézikészüléke, mondta is hogy ha kell áthozza!

Császár csak végszükség esetén, de mondjuk akkora már a gyerek, hogy félek nehogy nagyon szétrepedjek.

Ariel üzent: pénteken hazaengedték őket, Niki nagyon sok idejét lefoglalja, de ígérte, hogy hamarosan jön és beszámol (gondolom)

Gabiról nincs hír, Klári neked nem üzent, mintha azt írta volna, hogy majd neked fog!?

Jutta: két hét!!!! Hát abba én is belezakkannék, szó sem lehet róla!
A szent Istvános topicban az egyik lánynak asszem 8 nap után beindították, pedig nem volt vele semmi gond!
Téged miért akarnak befektetni?

Na gyorsan még felporszívózok, aztán elmegyek ctgre bár semmi kedvem ehhez a mindennapos kórházbajáráshoz :(

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok biztatást a gondnok-ügyhöz, ma már sokkal jobban vagyok, miután a kora hajnali 3x-i felkelés után aludhattam még 4-5 órát egyfolytában!
Az, hogy ilyen szakaszosak az éjszakák én mindig arra fogom rá, hogy treníroztat a szervezetem a későbbi éjszakai szoptatásokhoz való felkelésekhez... pedig most kellene kialudnunk magunkat!

Masi
Szép lesz a hajad, erre majd Lili is kíváncsi lesz! :)

Jutta
Jól teszed, hogy elfoglalod magad, mást nagyon nem csinálhatsz!

Tegnap nem volt kedvem vasalni, így ma ez vár rám, illetve csinálok rakott krumplit, de nincs itthon tejföl... megyek is a boltba. Este pedig megjógáztatom fájó porcikáimat :)

Szép napot mindenkinek!

Évi

> Kép
evarga
 
 


Masi, neked amúgy hány napos a ciklusod? Mert nekem marhára nem 28 nap, hanem inkább 32-34 és ezt nem vették figyelembe amikor a szept. 30-at számolták... (ezt is belekalkulálva okt 4-6 jött ki) és a 12 hetes UH környékén is okt. 3 jött ki... lehet, hogy ezért vagyok még egyben???

Jutta

KépKép
jutta
 
 


sziasztok

Én tegnap voltam a dokimnál és még énis eléggé zárt vagyok a ctg viszonylag jó lett mert a végére sikerült felébresztenem a picurt!

Jutta: nekem is azt mondta a dokim hogy ha péntekig nem történik semmi akkor pénteken be kell feküdnöm de hétfőn megindítják ha a helyzet változatlan marad

masika: nekem egyébként is azt mondták hogy készüljek mert nagy baba lesz de ha még húzza az időt akkor nem tudom mi lesz bár azt mondta a doki hogy széles a csípőm így nem kell császározni

most meg mehetek megint ctg-re remélem jó lesz nem szeretnék bennt maradni már ma

huncutka00
 
 


Huncutka!

Legyen jó a CTG-d, de mégis maradj bent! :wink:
Mármint szülni, de azért mert a babád rájön, hogy neki az a dolga...

Saját dokimmal még az indításról nem beszéltünk, mivel csütörtökön találkoztunk utoljára. Szombattól holnapig külföldi konferencián van. Úgy tűnik megvárjuk!

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Jutta, így lehetséges az időpont...valamelyik babaoldalon van születés kalkulátor, és ott figyelembe veszi a ciklus hosszát, ott nézted meg te is? De ettől függetlenül ez a pár nap már nem oszt-szoroz.. :roll:
Évi, ez alvás dolog tényleg elég gáz, bár lekopogom, most tudok aludni, csak 1x kelek fel..csak hülyeségeket álmodok állandóan, és inkább arra ébredek fel... :?
Masi, majd mondd, mi volt ctg-n!
Na folytatom én is a takaritást.. :?

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, csak olvasok.

Gabival vajon mi lehet? Lehet császár lett végül, azért nem tud (ott)írni eddig???? Remélem minden OK velük!

Masi, Jutta, drukk nektek, mostmár tényleg kibújhatnának a babák, de ők tudják, valamire még várnak! :)

Bogyo, neked is drukk akkor erre a hétre!

Sheepy, gomba :( Szép a pocis kép!

Missi, fél kiló fogyás? Ezt hogy csinálod így a végén? :D Rádment végül is a cipő?

Evu, sav :( Szépek a babaholmik!

Tidi, akkor már nemsokára Te is szülsz! :)

Adri, mi újság veled? Ilyenkor már tessék minden nap életjelet adni magadról! :D

Cuki, Panka igazi kis csaj! Nagyon csinos és szép! Nálunk a klinikán csak kising és pólya a divat! :D

Ariel, gyere, ha tudsz! Várunk! :)

Csim, akkor neked már bizti a jövőhét! És hol is fogsz szülni?

Ági, drukk, hogy még beforduljon a babád!!!

Büngyi, szép volt a szüléstöri. Gondolom átélni épp elég volt! :D De nagyon ügyesek voltatok! :) Jah, tudatom valamelyik szegletében én is örültem, hogy a szülésznő nem nagyon akarja az EDÁt, mégis jobb nélküle. Csak hát szenvedni se akar az ember lánya...Benedeknél nekem nagyon kijutott, így aztán már féltem...

Ani, jó takarítást! Azért csak kíméletesen! :)

Klári, akkor ma jó napod lesz, pihizzél egy kicsit! :)

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Masi
Derékfájás,hasmenés=szülés előjele! :D :D Hamarosan szülsz ne félj!!!
Hajfestés :shock: ,hogy csinálod?!Én már a hajmosásnál a kádba behajlástól majd meg halok.Sztem a következő hajfestésem fodrásznál lesz,pedig magamnak én is jobban szeretem. :oops:

Vicsoka
Eü fősulira járok.Elvileg levelező,de kéthetente 5 nap suli,szal szinte nappali szerű. :wink:

Bogyo
Itt nem várnak + 2 hetet.Betöltött 40.héten (ha tiszta a magzatvíz),oxitocin próba,hogy indul-e a szülés.Ha 41.hétig semmi,akkor szülésindítás van. Tovább nem várnak.

Gabiról azt hittem már van hír.Bár tuti megszült tegnap óta.

Nagy gépelésben majdnem odaégett a krumplifőzelékem. :oops: Na lépek,mert vasalnom kell.Ada 1 napot nagyinál lesz,míg mi intézzük dolgainkat apával.(aki még vasárnap déltől mindig nem ért haza munkából :evil: )
Meg aztán vmi pakkot összerakok magamnak is,babonából,hogy nehogy ottfogjanak már a kórházban.
Ja,és ma 36 hét!!!!!Még 3-4 hetet csak kibírunk együtt. :D :D
Nektek is egyre kevesebbet mozog a babátok,vagy csak az enyém lusti??Remélem nincs vele semmi gond. :roll: :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szia Gerika! De jó, hogy jössz :D hogy vagytok?
okr, gratula 36. héthez! :) nem tudom, de babu nekem sokat mocorog..tegnap pl szinte megállás nélkül..hiperaktiv lesz, ha igy folytatja :roll:
csak szép lassan haladok a takaritással...más dolgom sincs ma.. Még annyi, h barátnőm kivisz ma bevásárolni este az Auchanba..meg vettem ki husit, brassói lesz ma..

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Az lehetséges hogy valami folydogáljon?

huncutka00
 
 


hogyne lehetséges...magzatvíz pl?? :shock:
csomagolj huncutka!!! :D

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


MASI:SZERINTEM IS A HASMENÉS A SZÜLÉS ELŐJELE,EZT MÁR RENGETEG HELYRŐL HALLOTTAM.MEG ÁLLÍTÓLAG AZ EMBERNEK AZNAP MÁR NINCS NAGYON ÉTVÁGYA:-)(EZEK SZERINT ÉN NEM MA SZÜLÖK) :lol:

HUNCUTKA:CSAK NEM ZÍVÁROGA A MAGZTAVÍZ????????????????

NÁLUNK SAJNA HAGYJÁK A 42.HÉTIG A BABÁKAT,HA MINDEN OK,BEFEKTETNEK,AZTÁN MÁSNAPONTA AMNIOSCOPIA,NST,UH.HÁT EZÉRT NEM AKAROM MEGINT AZT A 2 HÉT TÚLHORDÁST,MERT NEM AKLAROM AZ AMNIOSCOPIÁT(MARHA FÁJDALMAS,AZT HITTEM AKKOR KITÉPEM A FALBÓL A RADIÁTORCSÖVET)

OKR:
GRAT A 36 .HÉTHEZ!!! Kép
geosel.klara
 
 


Vízszerű? akkor magzatvíz....
Darabos és picit véres/rózsaszín? akkor nyákdugesz...

mindegyik jól hangzik!! :lol: :lol:

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Köszi a gratut mindenkinek! Kép

Klára
Nekem egyszer sem fájt az amnioskopia. :wink: Pedig többször csináltak.Talán nem volt elég nyitott a méhszájad,azért volt rossz.

Huncutka
Már hogyne lenne lehetséges!Tessék felkeresni a kórházat!

Vicsok
Én arra is gondoltam,elfárad velem együtt.Reggel 6-tól este 10 ig pörögni szoktam.Mindig annyi dolgom van... :oops: :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok !

Hajrá Huncutka !!!! :wink:

Masi , Jutta : továbbra is csak annyit tudok mondani,hogy kitartás !!!
Én már most alig bírom kivárni a soromat , nem lehet egyszerű Nektek.

Masi : nekem hétvége óta fájdogál a hasam és hasmenésem is volt :x . Nem hiszem ,hogy szülés indulna ,bár tegnap voltak mensis görcsök rendesen. Szerintem csak vírus ( múlt héten 2x voltam a rendelőben ,ott ragadhatott rám )de drukkolok ,hogy nálad már a szülést jelezze !!!

Okr: Gratulálok a 36. héthez . Még nincs meg a kórházi csomag ??
Lassan azért már pakolászhatsz , közben az idő is gyorsabban telik :wink: .

Klári : Ne aggódj, majd küldjük az energiát ha itt az idő, nehogy még 2 hetet ráhúzz !!! Azért furcsa,hogy kórházanként változó , hogy meddig hagyják a babát túlhordani .
Persze az még furcsább,hogy honnan tudják a picik ,hogy mikor kell kijönni? :P

Erika : Már az új házban vagytok ?
Megszokták a többiek a kistesót ???
Ha tudsz , majd tegyél fel még babás képeket. Ilyenkor olyan gyorsan változnak a picik hogy csak na !

Adri ?????????????????

Na megyek főzni valami diétásat . :?

Kép
sheepy
 
 


Ja !


Tök jó kalkulátor van a Babaszoba.hu-n :http://www.babaszoba.hu/services/calc

Kép
sheepy
 
 


Sziasztok!

Írtam tegnap egy kisregényt, de elszállt :(

Gabival mi lehet????

Masi, Jutta, most már történhetne valami :roll:
Masika, te jó úton vagy! A hasmenés is egy szülés előtti "jel". Szorítok, hogy az én szülésznőmet fogd ki :)

Évi! ne foglalkozz a gondnokkal, a párodat kéne odaküldeni, tőle talán megijed :) Magdi aranyos, legközelebb mondd meg, hogy puszilom, de csak ha kérdez!

Arielék még vajon kórházban vannak???

Pankababa csodálatos! És kis csajosan van felöltözve, szuper :)
Reméljük k is jöhetnek már haza!

Bogyó neked szurkolok, hogy szülhess, amikor szeretnél ;)

Klári! Túlhordtad Lillát? Nem lehetett kellemes :? reméljük Nóra időben érkezik :)

OKR! Gratula a 36. héthez és a sulihoz is, ügyes vagy!

Sheepy! Te miért diétásat főzöl? Voltak gondok az eredményeiddel?

Tényleg, Erika! Hol laktok most?

Ani! jó takarítást... én mosok :? Heléna ma 2 garnitúra cuccot pisilt-kakilt össze, mert kicsi rá a pelus...
Úgyhogy akik jól bevásároltak babaruhákból, jól tették! :) Én nem :lol:

Missi! Gratulálok a fogyáshoz! Ügyes vagy, a másik fél kiló is hamar lemegy majd :)

Többieknek ölelés! Megyek, megnézem mit remekel a lányom az erkélyen.

büngyike
 
 


Sziasztok!
Büngyi, örülök, hogy jól vagytok :D
Missi, egyszerűen szuperek az eredményeid :) örülök neki!
Okr, te hogy birod még a sulit??? :shock:
Sheepy, remélem, nem szedtél össze semmi vírust.. :?
Végeztem takaritással, megyek megnézem, kilvadt -e már a husi, és akkor nekiállok főzni..

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


jaj, akarom írni, nagy rá a pelus és kimegy mellette :)

Ani! Jó főzőcskézést !

büngyike
 
 


Büngyi
Milyen pelust hazsnálsz?Mert nekem anno a pampersből folyt ki így minden.Na persze volt olyan,hogy annyi kakilt a csaj,hogy semmiféle pelus fel nem fogta,és nyakig kakis lett. :wink:

Vicsok
Mi lesz az ebéd?
Nálunk krumlifőzelék van kolbásszal.
Nekem még porszívózni kellene,de apa épp elszundított,így halasztódik.
Suliban az ülés az ,amit nem nagyon tolerálok.ráadásul tegnapra az összes párnázott széket eltüntették,így maradt akemény faszék. :evil: Viszek párnát rá csütörtökön.(persze a hátam így is töri majd :oops: )


Missi
Neked miért kell fogyózni pont most??? :shock: :shock:


Gabiról még mindig semmi hír??????????

Babákról kérünk képeket!!!!!!!!!!!!!


Hívott a védőnő,hétfőn jön látogatóba. :wink: Elég nehéz volt egyeztetni,de csak sikerült! :lol:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

megvolt a CTG. baba szívhangja átlagban 140 körül volt. és nekem szinte nem voltak a méhösszehúzódások 40-nél magasabban, csak párszor érte el a 60-at.

jövő hét szerdára sikerült bejelentkeznem uh-ra. addigra MEG KELL FORDULNIA!!!
Drukkoljatok.

A mai torna is megvolt, és utána ebédre bevágtam egy adag paradicsomos tésztát és pudingot is desszertként. most tele vagyok :)

Mindenkinek további szép napot!

Üdv,
Ági

Kép
agi29
 
 


Büngyi: jó ,hogy ilyen szép időben tud még a lányod levegőzni !
A pelus engem is érdekel , milyen fajta , ami nagy rá ?????

Diétás ebéd a gyomorrontásom miatt kell, de amúgy is annyit eszem mostanság, nem árt ,ha néha visszafogom magam . Mára sótlan főttkrumpli , natúr párolt csirkemell és alma a menű.

Ági : Drukkolok ,hogy beforduljon a babád !
A torna nem használ ? Én kedden megyek UH-ra ,addig engem is esz a fene, nehogy elmozduljon a jó kis fejenállós pózból a gyerkőc.

Ágicáról tudtok valamit ??

Adri ! Gyanús ,hogy nem jelentkezel !!!!
Ne sokkold a jó népet
:wink: ! Remélem minden rendben és ha netán szülni mentél, szurkolok ,hogy minden simán menjen !

Kép
sheepy
 
 


Hali!

Villám bejelentkezés!

Sajnosa mai félórás vizsgálatból közel 4 órás lett.
Ctg nem lett jó nagyon szabálytalan a baba szívverése, felküldtek azonnal flowmetriára, ott megerősítették, hogy aritmiás a baba szívverése, viszont az összes minden eredmény jó!
Ügyeletes doki megnézett, azt mondta, hogy ma szüljek beszéljem meg a dokimmal, mert az aritmia nem jó jel de ezt sok minden okozhatja. Ekkor már túl voltam két sírógörcsön.

Szóval rohanás haza, este 7re berendelt a dokim még a kórházba kontrol vizsgálatra, étvágyam nuku apa alig bírt belémtuszkolni egy kis halat! Kivagyok teljesen.

Közben meg valami folyik valami barnás trutyi, nem tudom, hogy nyákdugó-e világos barnás és sűrű.

Jaj csajok annyira félek, nehogy Lilicseknek valami baja legyen!!!
Majd üzenek mindenképpen ha benn kell maradnunk a kórházban!

na most lépek, mert még egy-két dolgot el kell intéznem itthon!!

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Masi, tuti a nyákdugó lesz, Lili elindul!!! :D Nyugodj meg, nem lesz semmi baj, mi nagyon drukkolunk neked!!!!

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Brassói a mai vacsi nálunk :roll: apa rendelte..
többiek???

Masi, majd üzenj, mi újság veled, ne hagyj bennünket bizonytalanságban!!! Nemsokára Lili kinn lesz, szépen és egészségesen :roll: nagyon drukkolunk!!

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Sziasztok!!

Masi ebből tuti szülés lesz!!!!Ne félj,nem lesz semmi baj!!Szorítunk!! :)

Adri??Szeríntem Ő is szül! :) Tuti!!Ilyen nincs hogy egész nap nem jelentkezik...

Bár nekem sem volt netem idáig! :?

Okr,igazábol nem fogynom kell,hanem diétával odafigyelnem,hogy már ne hízzak nagyon!! :? :) Persze ez ilyenkor ugye írrtó nehéz,hisz elvileg a baba is szinte naponta hízik(remélem!!),de mivel az össz hizásom doki szerínt sok,így ő ennek jobban örül h pl most fogytam fél kilot!!Na mondjuk a mai kajám le sem merem írni!! :shock: :oops: :lol:

Jajj olyan jot aludtam!Írtó álmos lettem ebéd után!! :) most keltem...!Puszi a többieknek is!!!

Missfried
Kép
missfried
 
 


Amugy a túlhordás nekem is egyik rémálmom és félek tőle!!Ezért jól meg kell beszéljem a fiammal,hogy mikor kell kibújnia!! :lol: Bár tudom,Masika is próbálta megbeszélni Lilivel! :?

Missfried
Kép
missfried
 
 


Masika, nyugalom...minden rendi lesz Lilicsekkel!!!!nagyon gondolok rad!!!mennek a ++++++++++++++++ energyk!!!

Adri...nagyon gyanus... :wink:
Vendég
 


jujj,masi hajra!!!!!
mondtuk ahasmenés ,deréffájás tuti előjel!!!!!
minden ok lesz!!!!
geosel.klara
 
 


Sziasztok!

Masi, nyugi!!! Szerintem azért nem lett annyira tökéletes a CTG-d mert megindult Lilicsek kifelé!! Az a barnás trutyi tuti a nyákdugesz!!! Nem lesz semmi gond, holnapra anyuka leszel!!!

Érzel vmi görcsöt az idegen kívül?? Ha igen, ez lesz az!!

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Jutta,idegen kivül?Ezt konkrétan hogy érted??Na nem mintha én görcsölnék.. :) Bár néha azért már előfordul...

Mai pocakom:
Kép Kép Kép

Missfried
Kép
missfried
 
 


Na így nem is tűnik olyan nagynak,pedig most nőtt egy kicsit szeríntem.. :wink:

Missfried
Kép
missfried
 
 


MISSI:SZÉP A POCIAKT :lol:

NEKEM IS VAN ROSSZ HÍREM,VOLTAM VÉDŐNŐNÉL,ÉS 2 HÉT ALATT 3,5KG PLUSSZ,ÍGY MOST MEHETEK ELL-RE PÉNTEKEN IS .VÉRNYOMÁSOM MÉG TŰRHETŐ VOLT:135/77
VIZELET NEG.

AZT MONDTA ,LEHET REJTETT ÖDÉMA,DE AZ MI???????JAJ,KICSIT BETOJTAM ÁM!!!! :cry:
MINDEGY KEDDEN MEGYEK A DOKIHOZ UH-RA,MEG NST,AZTÁN MEGMONDJA ,HOGY MI LESZ A SORSOM :roll:
geosel.klara
 
 


Missi... arra gondoltam, hogy Masinak most az idegesség miatt is görcsöl mindene - persze feleslegesen!! - na azon kívül görcsöl -e a hasija?

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Missi, szép a pocid :) Samu lak még nem húzódott le...
Klári, nem tudom,mi a rejtett ödéma, de én is 2 hét alatt majdnem 3 kg hiztam, de mondjuk nekem vizesedik a lábam is azóta rendesen..neked dagad a lábad-kezed?
Tényleg hol van Adri?? Tidi, Sheepy,Zsozi, Bogyó merre vagytok? Tessék ám szólni, nem elsumákolni a dolgokat... :wink:

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Sziasztok!

Masika, biztos minden rendben van Lillicsekkel, remélem ma este megszületik. Ne izgulj, próbálj lazítani!!! Ha tudsz majd jelentkezz!!!

Ági, már nem valószínű, hogy az én babám megfordul, elég nagy, 4200 gramos volt múlt hét csütörtökön és a buksija is 100 mm, szóval mindenképpen császár lesz. Már egy köteg beleegyező nyilatkozatot alá kellett írnom és a dokim intézi a műtőt és a team-et. Amúgy a Szabolcs utcában fogok szülni...

Büngyike, engem is érdekelne a pelus dolog. Milyet használtok? Én először vettem újszülött Libero-t, de az csak 2-4 kg-ig jó, így vettem Babylove 2-5 kg-osat is. Mindkettőt beviszem a kórházba és ha a Libero kicsi, akkor odaadom az csecsemősöknek, valakinek jó lesz...

Missi, szép a pocakod. Nekem már óriási, a dokim 3 hétig nem látott és ő is mondta, hogy hát nem semmi. Remélem majd hamar lemegy és a repedéseim is halványodnak.

Sziasztok, Csilla



csim
 
 


itt vagyok, most olvastam vissza
masika:++++++++++++++++++++++++++++ minden rendben lesz!!
büngyi ha van egy kis időd megtennéd, hogy leírod mire volt szükséged a kórházi csomagban? vagy gerika, vagy cuki. tényleg cukiék mikor mehetnek haza?
lekopogom, de mintha enyhülnének a tüneteim, bár a vándorpöttyökről kiderült, a terheség utolsó heteiben előfordulhatnak..úgyhogy vakarózok tovább :?
adri már a 39. hétnél tart? remélem jól vannak :)
holnap 9 h. uh (4 d) kiváncsi vagyok mekkora lehet mimi:)
tegnap az egyik seggfej szomszédnak nem tetszett ahol parkoltunk, erre viszahajlította az ablaktörlőt...normális az ilyen ember???
:evil: :evil: de ha gondja van mért nem szól? persze sunyi módon egyszerűbb..szemét..remélem visszakapja..
sheepy, vicsok és kalloni lehet h. egyszerre szülünk? :P jövőhét vége nekem is okés lenne :):):)
na megyek bekenem a szépséges sebeimet :(:(
este még benézek :):)
asszem ma duplarész lesz a született feleségekből!

Kép
tidi
 
 


Sziasztok !


Masi : Nagyon szorítunk értetek !!!! Minden rendben lesz , és remélem már a férjed is megnyugodott - már amennyire lehet ilyenkor :wink: , hogy Lili baba nemsokára közöttetek lesz !!!

Csim: Nem is gondoltam bele, hogy a császár ilyen " körülményes " . Gondolom csak a programozottak, mindenesetre jó érzés lehet tudnod ,hogy az orvos ennyire lelkiismeretes és Veled együtt készül a nagy eseményre !

Pelusból én is Liberot vettem , mert a Babylove nagyobb babákra való. Remélem jó lesz . Még valami köldökvágás is van rajta ,hogy ne bántsa a baba csonkját, bár lehet,hogy akkor meg a ruha dörzsöli ki.
Tényleg anyukák , hogy csináljátok a köldökápolást ?
A kórházban állítólag pelenkacserénél sem kell vele foglalkozni, mindent megcsinálnak a csecsemősök , de nekem ez az egyik mumusom hiába olvastam róla regéket.

Tidi : Szeretném a jövő hét végét. Masi, Csilla , Adri és Jutta babák addig megérkeznek , úgyhogy kell a szülésutánpótlás ! ( na ezt jól ideírtam :P )
Na meg már férjecském is jönne szabira , még a teljes évi szabadsága megvan és egy kicsit unja a melót . Inkább pelust cserélne :lol: :lol: .

Kép
sheepy
 
 


sziasztok

megint fél kézzel gépelek, vajon ki miatt :)

tidi, itt a kórházi csomagom http://terhessegem.blog.hu/2007/09/15/x_12

masi! kíváncsian várom a híreket! szorítok, most már ideje van szülni.

adri, tényleg hol van... és bogyo!

pelus- babylove 3-kg-tól! de csak néha megy ki a trutyi, ha anyuci bénán pelenkáz :oops:

sheepy! jobbulást a gyomorrontásból!

klári! szerintem nem kóros a hízásod! szorítok az eredményeidért!

missi! gyönyörű pocakod van!

büngyike
 
 


Köldökápolás: nekünk nem csinálta meg senki. Minden pelenkázásnál alkohollal és hintőporral kezeljük.
Jól alá kell nyúlni, tisztogatni alkoholos fültisztítóval, így mutatta a gyerekorvos. Még nem száradt le.
De úgyis mindent megmutatnak, ne aggódj :)

büngyike
 
 


Én is még gyors benéztem, mi újság, nemsoká jön a barátnőm. Holnaptól nem nagyon tudok majd irni, anyu itt lesz, és valamerre elcsavargunk szerintem.
Mondta, h ne főzzek, hoz töltött káposztát nyaminyami :)
Én pampers new born-t vettem..remélem, jó lesz :?
Húú, Csilla, tényleg jó nagy a bébi :shock:
kitartás csajok mindenkinek, várjuk továbbra is a hireket! Jó piehnést mindenkinek, tidi neked kevesebb vakarózást :?
Tidi, a régi albinkban egyszer télen minket meg betemetett hóval az egyik szomszéd.. :evil: milyen bunkók tudnak lenni az emberek.. :evil:

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: