Új privát üzeneted érkezett!

akkor jóó :lol:

képzeljétek Csajok, Lánykám kb. 3 hete jár oviba és már is beszélni akartak velem az óvónénik. :oops: :roll: :lol: Hogy Char nem akar aludni, amivel nem lenne gond, ha csöndben lenne...na de az Én Lányom az nem egészen erről híres...és mondták, hogy ez nem lesz így jó, hogy nem hagyja aludni a többieket, és hogy nem tudnám-e ebéd után hazavinni...hát mondom nem igazán. :evil: Veszélyeztetett terhes vagyok, pihennem kéne nagyjából a nap 24 órájában, jó persze ez kivitelezhetetlen egy 3 éves gyerek mellett, na de akkor legalább addig míg ő oviban van tudok pihenni..

Várok ötleteket, hogy mit csináljunk? :roll:
Vendég
 


Monica: :lol: :lol: :lol: Tök jó fej a lányod!!! :D Ne hari, hogy ennyire tetszik, de én is ugyanilyen voltam... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Csak annyi volt a különbség, hogy az én anyumat nem hívták be, hanem engem jól megvert az óvónéni! :twisted: :twisted: Persze, én a nagy számat attól nem fogtam be, sőt... Az volt az első, hogy elmeséltem anyunak, hogy engem megvert az óvónéni, mert nem voltam hajlandó aludni, és be nem állt a szám, stb... Na hát amilyen botrányt én kirobbantottam akkor... :lol: :lol:
Szerintem ne vidd haza ebéd után, mert ha ezt szokja meg, akkor később még rosszabb lesz. Inkább próbálj meg beszélni vele, hogy ebéd után aludni kell az oviban, vagy ha nem is alszik, akkor csöndben eljátszani. Persze könnyen dumálok... :roll:
De sok-sok puszi a kis cserfes Char-nak!!! :lol:
bobóbaba
 
 


Monica nem semmi a Lányod :D szerintem hozzá fog szokni ahoz,hogy délután aludni kell az oviban,csak az óvónőnek így kényelmesebb lenne ha ebéd után haza vinnéd.Szerintem ne hagyd Magad.Bár ez csak az Én tippem ,mivel tapasztalatom még nincs. :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 

 
 

Köszi lányok az infót! én is úgy gondoltam,h éhgyomorra kell menni,gondolom megint nézik a cukrot is... ha magas akkor gondolom,nem nagyon várnak a 40.hétig...

Nincs beutalóm,a szülésznő mondta,h leveszi a vért is,ha megyek hnap,tudja,h nincs beutalóm a dokitól.... ő tudja,h mi a rendszer náluk...

Rajtam kívül senki nem szül a Margitban?

Kép
jovana
 
 


Sziasztok!

Nekem vagy Kicsikének fog írni Nita!De nekem még nem írt! :roll:
Ha ír,rögtön jövök és megosztom Veletek! :)
De nekem már gyanús ez a nagy "szótlanság" egész délután! :roll:
Ha Ő nem is,de a párja csak értesítene minket,ha helyzet van,nem? :roll: :roll: :shock: :shock: :shock:

Moncsi!
Hát nincs kizárva,hogy a nyákdugód volt! :roll: :shock: Azért ez is jelent már valamit! :wink: De neked csaszi lesz,nem? :roll:
Jófej ovónénik lehetnek! :? :evil: Méghogy délbe hazavinni?
Akkor nem sok értelme lenne eleve oviba járatni a gyerkőcöt! :? :?
Sokszor én se bírtam aludni oviban,olyankor úgy csináltam mint aki alszik és halálra untam magam! :evil: Amúgy nálunk is verés volt a szokás nemalváskor,mint Bobónál! :twisted: :twisted: Szép kis "nevelés" mondhatom! :? :?
Engem akkor vert meg egyszer az ovónéni,mikor végighánytam a termet.Mivel ebédre spenót volt és anyum megmondta nekik,hogy ne tömjék belém,mert úgyis csak kihányom! :?
hát belémtömték!Ha ez kellett nekik! :evil: :wink: De végül is mégis én húztam a rövidebbet,mert miattam kellett felmosni a termet és kaptam egy pofont! :evil: :evil: :x
Ennyit az ovónőkről! :?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sziasztok.

Nita jelentés
hazajöttem mert Zoli bent van nála:)))) Ez így jó.
amikor fél 8-kor eljöttem akkor volt az a helyzetjelentés hogy majd 3 ujjnyi és kb 9-10 felé lesz baba. fájások már vannak elég szépen.
úgy hogy én sajna nem fogok tudni képekkel szolgálni. De holnap megyek be hozzá és ha addig Zoli nem rak fel akkor átveszek a telóról párat és feldobom ide:))

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok! :P

Egész nap nem engedett be a babanet! :evil: (csak félig jött fel az oldal, a kommentes rész nem :? )

Betty,
sajna én nem alszom: reggel 6.45-kor csörög az óra :roll: (így az éjjel max 2-től olyan 5 óra jut...aztán vagy visszafekszem 10-ig, -de ma nem lehetett -, agy délután alszom másfél órát :roll: )
Na végre, Nálatok is hűvös van! :P
Sok boldogságot Nektek!!! :P

Pattogó,
:lol: :lol: :lol: - volt pár koránkelésed, azért szavaztam meg Neked a 4-et! :mrgreen:
Szopis melltartót én sem veszek :roll:

Szilveeaa, Aisha,
szopipárnás küzdelem :lol: - ez ismerős :mrgreen:
Nahát, hogy Apák is szeretnek ezzel aludni! :shock: :lol:

Anyabébi,
máris pótolom a mei-tais képet: "Made by Gremese" :)
Kép - 5.300 volt, alvócsuklyával :)

tillidian
 
 


Jó estét!

Örülök, hogy a verdás lámpa ilyen örömöt okozott mindenkinek. :mrgreen:

Témánál vagyunk. Óvoda :shock:

Nekünk mákunk volt az ovónénikkel szerintem tök rendiket fogtunk ki. Az én fiam sem aludt többnyire az oviban, de az a dolguk az ovónéniknek, hogy ezt megoldják, ennyi.Ne hozd el ebéd után maximum péntekenként.
Egyébként ez kényes dolog de ne foglakozz vele, majd hozzászokik, hogy aludni kell és kész.

Szisz: Spenót :roll: én is utáltam mindig, egyszer anyukám olyan csúnya sóskát főzött, olyan fehéres szószban úsztak a zöld darabok, hogy én meg azt hánytam ki. :oops:
Csak azt a sóskát eszem meg amit én csinálok SÓSKAKRÉMBŐl, de azt imádom!!!

Én is kivi vagyok mi lehet Nitával. :lol:
anyabebi
 
 


Atyaég, most olvasom: NITA SZÜL??? :shock: :shock: :shock:

Nitácska,
óriási drukkok!!!! Könnyű szülést kívánunk, Barnuska, ügyes leszel!!!
:D ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Süncikém,
kezednek gyógyulást!!!! :oops:

Zaniko,
mi volt CTG-n? :P

Harivera,
köszi a hírt! Hogyhogy mégis pa megy be? :roll: :P

Tündér,
ne viccelj, Te is szülsz? :shock: (atyaég, mi majdnem egyidősek vagyunk! :roll: )

tillidian
 
 


Csilla,Kicsike,Sziszkó,Anyabébi
Alapvetően a sztori az nekem is tetszik, meg az is, hogy ilyen vagány a lányom , mert én is ilyen voltam, és azt akartam, hogy a gyerekeim is ilyenek legyenek. :lol:

verős óvónénik
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: asszem eltörném kezét-lábát annak az óvónőnek, aki egy ujjal is hozzáér a gyerekemhez. :evil: :evil: :evil:
Nekem annó hál' istennek nagyon jó óvónénijeim voltak, és imádtam őket. :D

De érdekes, hogy itthon szó nélkül alszik délután, de az neki valahogy az a játszás színtere, és nem tud (vagy nem akar) aludni. Kérdeztem tőle, hogy mért nem alszik és azt mondta, hogy mert az oviba játszani megyünk. :roll: Egy 3 éves gyereknek nem tudom elmagyarázni, hogy az ovinak nem csak a játszás a lényege, mert most még igazából nekik csak játszás van felügyelet mellett. :roll:

Semmiképp nem akarom elhozni ebéd után, mert kemény pénzeket fizetünk érte, hogy odajárjon és nem azért, hogy ott legyen 3 órát. :evil: De hogy hogy fogom rábírni az alvásra?? :roll:

Harivera
Köszi az infóót és persze továbbra is megy a drukk Nitának és Barnusnak +++++++++++++++
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 19:31-kor.
Vendég
 


Tilli: a teszveszen 6300 csuklyával és 5400 nélküle.
anyabebi
 
 


Anyabébi,
akkor a teszvesz drágább :roll: (Gremese egyébként csak a babanetes csajoknak dolgozik ennyiért :wink: - itt kell neki privit írni, akkor tudja, hogy innen jön a felkérés! Nekem minden álmomat felülmúlta, amit varrt, olyan gyönyörű és benne van ám az anyag rendesen!!!)
Gremesénél csuklya nélkül 4.700, csuklyával 5.300

tillidian
 
 


Közérdekű közlemény: Gmail-en a jelszó megváltoztatva!!!
Akinek kell, legyen szíves szólni!
És innentől kezdve: akkor adjuk meg a jelszót egy újnak, ha ő is kitölti a táblit és rak föl képeket, vagy ha legalább már 1 hónapja ír folyamatosan. Remélem senkinek nincs kifogása ellene.
bobóbaba
 
 


Sziasztok :)

állandóan lesem hogy mi van Nitával - nagyon kíváncsi vagyok!!
de akkor még drukkok mennek +++++++++

Monica :)

szerintem tök jogos hogy nem hozod el - két vari van:
vagy megszokja hogy aludni kell és alszik
vagy nem alszik de megszokja hogy csendben feküdjön amíg a többiek szunyálnak
szerintem nem szokott ezzel hosszú távon gond lenni csak bele kell jönnie az ovis ritmusba - de az semmiképp nem azt jelenti, hogy ebéd után tipli haza :)
Fiúkra is néha időszakosan rájön hogy nem alszanak - szokták mondani az óvónők - de nem csinálnak rumlit ...
Esetleg amit megpróbálhatsz hogy reggel felkelted időben és korábban mentek hogy jobban elfáradjon.
Nekem is akkor nem alszanak általában bent, ha itthon túl sokáig alszanak és későn viszem őket csak kb. fél 10 felé .... ez mostanság megesett néha amióta nem dolgozom, előtte 8-ra bent voltunk ....

Szilveaa és Screen :) na és persze Tündér :)
mostmár akkor miattatok is lehet izgulni :)
akartam még kérdezni hogy amikor ilyen kilengések jelentkeznek a ctg-n akkor éreztek is valamit?
Vagy csak a gép mutatja?

Megint rámtört az allergia - percenként 5 tüsszentés egy délután alatt 100as zsepi - a tököm tele vele :evil: amúgy sem kapok levegőt Zoétól ,így meg végképp :twisted:


R

Kép
zsrit
 
 


Bobóbaba,

megint változott??? :roll: (dehogy, semmi kifogás, de szabad tudni az okot? :roll: esetleg priviben? )
Akkor elsőként kérek szépen jelszót!!!! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tillidian 2009.09.17 19:55-kor.

tillidian
 
 


Bobó :)
kifogás nincs - jelszót kaphatok :lol: ?

köxi

Kép
zsrit
 
 


Till :)

beelőztél 8) :lol: - tényleg miért is ??

R

Kép
zsrit
 
 


Bobó: én kérnék jelszót.... kösziii

Kép
jovana
 
 


Zsrit,
talán mert épp kevésbé tüsszögök :roll: :P
Allergiád monnyon le!!!!!!!
(én most zárt ablakok mellett egész jól vagyok - kop-kop :roll: )

tillidian
 
 


Nita miatt lesem én is ma nagyon a topicot!!!!!!
úgy szorítok,hogy az csak na!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
jovana
 
 


ja és ma megint romásig zabáltam magam - kacsatepertőt is ettem magában plusz vacsira főztem tepsis sajtos tejfölös csirkét krumplipürével rizzsel - és ez csak a vacsi 8) 8)

Mi a fenétől vagyok ilyen éhes???? - Pocok evőtársam merre vagy??
és ami a leggázabb hogy nem is bírom visszafogni magam ...

R

Kép
zsrit
 
 


Till :)
bakker mi alatt elolvastam amit írtál megint nyomtam kettő brutál tüsszetést egy orrfújással - nem mond le!

na jól van nem írogatok annyit mert betellik a lap :lol: :lol:

Kép
zsrit
 
 


Csilla
akkor jelszót én is kérek! :wink:

Zsrit
Remélem, hogy megszokja...amúgy azon is gondolkoztam, hogy mért nem lehet esetleg azt, hogy miután elaludtak a gyerekek, akkor kiengedni játszani az udvarra addig, amíg alszanak? :roll: Úgyis 2 óvónő van, az egyik tud bent felügyelni a másik meg kint...mert nem Char az egyedüli aki nem akar aludni. :roll: Vagy ilyet nem lehet?

Mi általában 9re járunk oviba, ennél korábban nem szívesen vinném, persze ha nem lesz más megoldás, akkor kénytelen leszek. :roll: Még azt se találtam ki, hogy mi lesz ha Alex megszületik??Mert ugye akkor hozzá kell majd igazodni? :roll:

Allergia :evil: :evil: :?
Vendég
 


ja Till :) - bocsi a " miért is ?" arra vonatkozott hogy engem is érdekelne hogy miért változott a jelszó megint ... vagy priviben vagy ha nem titok itt ...

Kép
zsrit
 
 


Mentek a privik, és az ok is benne van.
bobóbaba
 
 


monica26 írta:[Remélem, hogy megszokja...amúgy azon is gondolkoztam, hogy mért nem lehet esetleg azt, hogy miután elaludtak a gyerekek, akkor kiengedni játszani az udvarra addig, amíg alszanak? :roll: Úgyis 2 óvónő van, az egyik tud bent felügyelni a másik meg kint...mert nem Char az egyedüli aki nem akar aludni. :roll: Vagy ilyet nem lehet?

:lol: :lol: Monica drága :) - Te nagyon demokratikus vagy de szerintem ilyen nincs ... előbb utóbb akkor senki nem aludna mert sokkal jobb ugyebár az udvaron játszani :)
általában a csendben pihit szokták engedni vagy nagy gyerekeknek akik már suli előtt vannak foglalkoztató feladatot adnak ... De hidd el pikk pakk megszokja :)
Aztán ha meglesz Alex aki majd 5- 6-kor kelt Titeket akkor viheted 7-re és délutánra majd kidől :lol: :lol: 8) :wink: -


R

Kép
zsrit
 
 


Zsrit
:oops: :oops: erre nem is gondoltam. mondjuk titokban lehetne, mert az én lányomat úgyse érti senki, csak az óvónénik, szóval nem tudná elkotyogni, hogy merre járt, míg a többiek aludtak. :mrgreen:

jajj ne is mond, ezt az 5-6 órás kelést. :shock: :? Alig vártam, hogy Char "nagy" legyen és szerencsére jó az alvókája szóval fél 9.-ig simán elalszik reggel, és most kezdődik minden előről.. :roll:


Barnus babával mivan mááár????? én már nagyon izgulook!!
Vendég
 


Sziasztok!

Jelszót én is kérek szépen!És én is megkérdezhetem:miért is? :shock:

Monica,hát nagy fazon a lányod!De tuti belejön az alvásba!Az óvónénik meg nem gondolhatják komolyan,hogy pont most passzolják le neked(már bocs a kifejezésért),amikor célegyenesben vagy!
Jovana,nekem nem kellett éhgyomorra mennem!
Till,köszi kérdésed,a kisasszony hozta formáját,és o.k volt minden.
Zsrit,kacsatepertő!Te jó ég!Ne izgasd fel a gyomornedveimet!!!!!!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Zanikó: Neked is ment a privi. :wink:

Nitaaaaaa mi van mááááááárrrrrr??????? Rég feküdnöm kéne, de nem bírok, annyira izgulok. :oops: :D
bobóbaba
 
 


Na, szerintem én megyek aludni. Átadom apának a gépet. :D De még lehet hogy belesek... :lol: :lol: :lol:
Jó éjszakát Mindenkinek!!!!
Puszi
bobóbaba
 
 


Sziasztok!

Nitának nagyon drukkolok! A hangulatom elég ramaty, zabálok folyamatosan, mintha menzi előtt lennék 2-3 nappal. Egész nap ég a gyomrom és az allergiám is erősebb ma, pedig azt hittem, hogy az eső kicsit leveri a pollent.
Na befejezem a nyávogást és megyek teregetni, aztán remélem előbb-utóbb visszatér a jókedvem és jövök többször.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Jaj lányok.... egy 2cm-s ilyen rohangál valahol a lakásban... Meghalok... ( parázós szmájli... )

http://imgfrm.index.hu/imgfrm/5/6/4/1/B ... 465641.jpg

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogó
jájj fúújj :shock: :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Most jött az sms Nitától:

" Szia! Hargitai Barnabás most születtem 21:23kor, 3350 grammal és 49 cm-rel a szüleim és a bratyóm nagy örömére. Millió puszi mindenkinek.Barni"


Sok-sok szeretettel gratulálok Nitának és a kis Barnusnak!!! Millió puszi nekik is!!!
bobóbaba
 
 


Monica, az alvás a nagyobbik fiamnál állandó probléma volt az oviban. A bölcsiben megoldották, vártak kicsit, majd a nem alvó gyerekeket összegyűjtötték és egy gondozónő elvitte őket egy külön szobába csendben játszani. Az ovuban nem tudták megoldani (vagy nem akarták, mert ugye akkor óvónéni nem tud adminisztrálni), pedig nagycsoportban szinte már egy gyerek sem aludt.
Szerintem semmiképpen nem az a megoldás, hogy ebéd után hazaviszed Chart, hiszen így soha nem szokja meg és ha kibújik a kistesó Te sem biztos, hogy mindig meg fogod tudni oldani, hogy mindig ebéd után érte menj, bár az óvónéniknek ez biztos egyszerűbb lenne.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Hálló!

Kérek énis jelszót, de rögtön :)!
Úgyis mindenki itt tobzódik a Nita miatt. :mrgreen:

Tiilli: Köszi a meitaios infót, mindenképp tőle veszem, én egy fekete mákvirág mintásat néztem, gyönyörű az is. A tiéd olyan Lencsibabás :).

Ja! Vacsora: husit sütöttem, barna mártással, sült krumli és végre itt a sütötökszezon. Imádom, vettem is egy 2,5 kilósat, mingyá be is falom :).
És az új Liptontea! Isteni! Málnás-passiógyümölcsös. MMMM. Imádom a teákat.
Na jó megyek eszek valamit :mrgreen:
anyabebi
 
 


Nitaaaaaaa!!!! Nagyon-nagy gratula nektek! Sok boldogságot kívánok és Barninak soksok tejcsit!! Hurráá :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bakker!
Írok 5 percet és születik egy gyerek? :)
Nita puszi nektek!!!! Gratulálunk!!!!
anyabebi
 
 


Zsrit, engem miért hagytál ki a "mindjárt szulok" listájából? :oops: :roll:

Moncsi
, komoly noci már most a lányod!! :lol: :lol:
Hát a Brevi csodás, egész délután abban gyonyorkodtem..... már tényleg minden elo van készítve a kiscsajó érkezéséhez :D
Hát a nevet úgy emlékszem nem vertem "nagy dobra" itt, de multkor feltettél egy tablit,melyben benne volt! :roll: Nem gond kulonben, de mivel még mindig nincs teljes megegyezés apával,így majd csak ha megszuletik lesz biztos a név! :wink: És akkor majd eldontom, hogy mennyire legyen nyilvános, okés?

Nita, még mindig semmi? Már én is aggódom :?

Bobó, kérek én is jelszót és az okot is, habár sejtem, hogy mi volt a probléma, én már szívem szerint pár nappal ezelott szóltam volna nektek, hogy egy kicsit konnyelmuen "osztogassuk" itt a jelszavakat bárkinek :evil:
ginuska
 
 


monica: és a röhej az, hogy kora délutántól kergetem... Felemeltem a sporttáskámat, hogy összepakolom a motyómat, erre kirohant alóla ez a dög. Egyenest a gyerekek játékai közé. Aztán fél óra múlva szétpakoltam, nem volt ott. Elhúzkodtam a bútorokat, de nem találom. Azt írták róla a neten, hogy éjjel vadászik. Nem sző hálót.... ráront az áldozatára. Kész vagyok teljesen. De állítólag csak a padlón mozog. :? Ha szombatig nem lesz meg szétpakolom a lakást... :evil:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kérnék jelszót én is. Miért is lett megváltoztatva? :roll:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Csilla, köszi a híreket Nitáról!

Nita, sok szeretettel gratulálok az egész családnak, kívánom, hogy Barninak jó sok anyatejcsi jusson!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Valakitől Én is kérek jelszót,és,hogy miért.köszike.
Nita már nagyon izgulok Én is.Egész nap itt vagyok a topicot figyelem nehogy lemaradjak valamiről. :shock: :D


Tepertőt Én is ennék fehér kenyérrel és lilahagymával.mmmmmmmmmmm
Nekem még nincs nagy étvágyam,biztos még nagyon fent van a babókám.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


bobó: ez gyors volt :D
Köszi :wink:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogo: :lol: :lol: :lol: :lol: Az az igazság, hogy még mielőtt kérted volna, elküldtem...
:oops: :oops: :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Lányok, nekem nagyon jó kedvem van, úgy érzem meglesz ennek a böjtje... :roll: :roll: :roll:

Apa lehet hogy mindjárt felrobban, mert nem fér ide a géphez, és szeretne dolgozni. :roll: Dehát az én dolgom mégiscsak fontosabb, nem??? :D :D :D
bobóbaba
 
 


Atyaég,
9 óta mennyit írtatok! :shock: :lol:

Bobóbaba,
köszönöm a jelszót és a privi-infót! :P

tillidian
 
 


Nita nagyon sok szeretettel gratulálok Nektek Barnushoz, jó egészséget és tejben fürdést kívánok Nektek!! :lol: :lol:

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 21:08-kor.
Vendég
 


Bakker, kozben jott a hír!

Nita, szívbol gratulálok Nektek!!!

vacsora: én tokfozeléket csináltam paprikás csirkével......úúúgy elfáradtam :oops: , majd szét durrannak a lábaim....amúgy is iszonyat dagadnak, nem még így, ha egy helyben kell álldogálnom :evil:

Pattogó, úristen, fuj, honnan szabadult ki az az állat??????
ginuska
 
 


NITA GRATULÁLOK BARNIHOZ SOK BOLDOGSÁGOT AZ EGÉSZ CSALÁDNAK ÉS NAGYON SOK TEJCSIT. :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Moncsi: Kérhetünk egy babatáblit? :wink:
bobóbaba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: