Új privát üzeneted érkezett!

vicsok, egy zacsko mazsola,,,az semmi ! en durvab dolgokat szoktam megenni egyulto helyemben. irj egy listat a ferjednek a dokikrol, surgosseg, stb. Sot en a telefonjaba is beirtam mindent, az a biztos. ja es 104 a mentok szama :);)
bogyogyorgyi
 
 


Kép
:D :D :D
Vendég
 


Húú, Evu, milyen szép kis cuccok! az a barna az szoknya? bocis sapi :D
Még hagytam én is egy kis vasalnivalót délutánra, de viszont kész a frankfurti leves. Gyors eszek, aztán lassan készülök én is ctg-re. Hazafelé még gyümölcsöt is venni kell, hétvégén mindent felfaltunk.
Semmi hir??

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 

 
 

Sziasztoooook!!

GABI DRUKKOLUNK NAGYON!!!! (Én is be vagyok sza.va nagyon a szüléstől...Engem is a párom szokott feltörölgetni romjaimból! :)

Nagyon csini lesz Vano baba!!!

Cuki Panka egy igazi kisasszony! Az a pofi meg minden áááááhhh!!! :D

Köszönjük a pocak dícséretet! :oops: :D

CTG-sek, dokisok tessék jelentkezni mit mondtak az okosok!!!

Masika Te hogyan készülsz a szülésre? Félsz egy picit, vagy inkább már túllennél rajta??

Én negyed 4-kor aludtam el tegnap, néztem a szex és N.Y-ot. Aztán lassan elindulok bevásárolni, mert teljesen üres a lakás! Ma van anyukámék 24. házassági évfordulója, nekik is veszek egy kis finomságot, vagy csinálok egy kis gyümitortát. Vagy nem illik??

Legyetek jók!! És vigyázzatok magatokra!!
Vendég
 


köszönjük a bokokat :D igen, az a barna egy kis szoknya, belevarrt bugyingoval :lol:

kivasaltam, teregettem, ettem tökfözeleket, de ma csillapithatatlan ehseg van rajtam :shock:

Adri, hogyne illene a gyümitorta, nyami :wink: 9 nap.. :D nygon szoritok!!

jaj, annyi dolgom van meg..de lustulok lassan...nincs kedvem :roll:

hajat is kellene mosnom..aaaaaaaaaa :shock:
Vendég
 


HALI !CSAK GYORS BEKUKK!!!VOLTUNK DOKINÁL CSAK KÉSVE ÉRTÜNK ODA,MEGVIZSGÉLT CSAK,TELJESEN ZÁRT VAGYOK,NST OK LETT.MEGVOLT A VÉRVÉTEL.
JÖVŐ HÉTEN CSINÁL CSAK UH!

GABI:MEGY A DRUKK EZERREL!!!!
MAJD MMÉG JÖVÖK!!4
geosel.klara
 
 


Nagyon ügyi mindenki!!Evu szépek a rucik! :)
Én megint ágyneműt mosok..,de legalább most süt a nap,ki tudom teregetni!!Samu rucik mind ki vannak mosva és ami kell,az kivasalva!!Nála szinte minden kész!!Ugyhogy várjuk a kis pöcsösöm!! :wink:

Én egyelőre abszolut nem félek a szüléstől,nem is gondolok arra h bármitől félnem kelljen!!Persze majd ha már menni kell.... :roll: kitudja!!Most inkább nagy izgalmat érzek,totál izgalomban vagyok,hogy mi lesz ha majd eljön az idő!!

Holnap én is ismét megyek dokihoz,védőnőkhöz,NST-re!!És megint mérik a kilokat!!Máűr előre félek!! :shock: De csak bizakodom azért....

Egy kérdés:Ti a körforgót a kiságy mely részére tettétek??Mert én a végébő...szóval nem a feje fölé..!De tényleg,hová szokás tenni??Tegnap felszereltük!! :)

Missfried
Kép
missfried
 
 


végébő=végébe :D
Máűr=már :lol:

Úgy látom valami furcsa idegen nyelvet is beszélek... :lol: :lol:

Missfried
Kép
missfried
 
 


klari az jo, h zarva vagy meg

evu, szpeek a ruhak,
dehogynem , nagyon kedves h sutsz sutit szerintem

adri, ne legyel befo*va :) mert az elviszi az energiad, es igy is , ugy is vegig kell menni, ami ki van nekunk osztva...mivel a szulest is hormonok iranyitjak, a hormonokat meg lehet aggyal befolyasolni, ezert kepzeld el pl. hogy milyen jo szulesed lesz. rovid es aranylag konnyu. ( persze azert fajni fog, de mivel tudatmodosult allpotban vagy, ez nem olyan mintha elevenen kinoznanak...mert a tested termeszetes fajdalomcsillapitot fog termelni ) na ezt "roviden" jol megmondtam. Sikerult eladni a bebiort ? neked nem kell ? szerintem akinek nincs nagy haza , ott tok felesleges, mert ugyis hallod ha bombol a gyerek :)

vicsok, irj majd a ctg utan
bogyogyorgyi
 
 


Missi, es ne is felj ! ugyi leszel !
nem tudom, hogy hogy kell feltenni azt az izet az agyra, nekunk nincs
mi az az NST ?
bogyogyorgyi
 
 


Kép Kép

Ezt a cipőt tegnap vettük!!Belebujtam a boltban,tök kényelmes volt(pedig zokniban próbáltam)..áá mondom végre egy ami nem tör,vág,zúz,... :? :) ,erre ma reggel bujok bele,alig akart belemenni a lábam,pedig nem dagad most!!Nem értem.. :roll: Hoolnap dokihoz szerettem volna felhuzni!! :shock:

Missfried
Kép
missfried
 
 


NST=CTG Bogyo!!Azt hiszem detto!

NST (non-stress test)
A terhes nyugalmi állapotában végzett kardiotokográfos (CTG) vizsgálat.

Missfried
Kép
missfried
 
 


NST:
NON STRESSZ TESZT,SZERINTEM UA.MINT A CTG,MUTATJA A BABA SZÍVHANGJÁT,MEG A FÁJÁSOKAT,DE NÁLUNK ÍGY HÍVJÁK,HA NEM MOCOROG A BABA,AKKOR EGY KIS GÉPPEL ÉBRESZTGETIK,JA ÉS KB .20-30 PERCIG VAN FENN AZ"ÖV" A POCINKON ,ÉS HA MOZOGA BABA ,KELL NYOMNI A GOMBOT
geosel.klara
 
 


MISSI: :lol: :lol: :lol:
geosel.klara
 
 


Sziasztok!

De csodás Panka baba :) Igazi csajos megjelenése van ;)

GABI DRUKKOLUNK!!!!!!!

Igen, Non stressz teszt, Klári, jól tudod :)

Missi, sajnálom a cipőt :( A körforgó még fölösleges, bár jól lett instalálva, de mi már leszedtük.

Vandának is tök tuti cuccai vannak :)

büngyike
 
 


Bogyo!
te is annyi idős vagy, mint én, amikor Heléna úgy döntött kibújik :wink:

izgi....

büngyike
 
 


Sheepy! tök jól nézel ki! mosolyoghatnál is néha :wink:

Klári! láttam a babaszobátokat! Tök jól fel van szerelve már !

dokisoknak drukk 8)

mi AMÉLIE zenét hallgatunk, közben Heléna táplálkozik. Ebéd van, kaptunk, de előbb megvárom a gyerekorvost és utána.

büngyike
 
 


Sziasztok !

Most értem haza a kórházból .
Rossz gépet fogtam ki a CTG-hez, ezért 2 x is végig kellett ülni a vizsgálatokat. Kisfiam nagyon huncut volt, folyton ellógott a műszer elől, a gép meg néha semmit nem jelzett, néha meg felment a szívhang 215-ig :shock: , de a második vizsgálatnál már minden OK volt.

Nektek mennyire megy fel a " fájás mutató " ? Múltkor 30-40 körül mozgott max. most már volt 60-as is !

Sztreptóm eredménye negatív lett , aminek nagyon örültem, viszont találtak egy kis gombás fertőzést :( , úgyhogy most szedhetek rá mindenfélét .
Már nem emlékszem ,hogy kinek volt hasonló problémája Cukin kívül , de mit írt fel a doki ???? Nem kaptam külön receptet és a párom 3 féle gyógyszert is mondott rá ,amit hozna.

Méhszáj zárt, de C:2000 !!! ( ezek szerint használ a málnalevél ) doki mondta ,hogy lassan eltűnik majd . Nekem nem fájt a vizsgálat, bár a doki jól fölnyúlt :shock: ! ( a többiek eddig nem matattak ennyire bennem ). Viszont azóta egyfolytában olyan mintha megjönne :görcsöl a petefészkem körül.

A mai nap legszebb élménye viszont az volt,hogy mikor odaértem a szülészet kapujába, az egyik gyerekkori barátom épp akkor lépett ki rajta a feleségével és a 3 napos babájukkal !!! Annyira édes volt ,hogy az elmondhatatlan . És nagyon picííí, pedig 3,5 kg -al született meg piros :P .

Jaj , én már úgy szeretném a sajátomat így látni !!!!
Remélem jövő hét végére teljesül a kívánságom .

Vicsok, Bogyó : jó ,hogy ti nem szénhidrátra éheztek , reggel óta már megettem 5 szendvicset , és egy sajtos péksütit + 1 túrórudit.
Asszem ma már nem is eszem csak gyümölcsöt.

Evu : mennyi ruha !!!!
A lustulás természetes, már te sem az elején jársz a terhességnek. A szervezeted jelez ,hogy pihire van szükség , inkább hallgass rá!!

Missi : aranyos a körforgó. Én egyenlőre nem vettem ,mert pár hónapig úgysincs értelme, max . a mi szemünket gyönyörködteti :P , de szerintem pont jó helyre tetted.
Sajnálom ,hogy nem jön rád a cipő, ha ebben mennél dokihoz , biztos nem nyaggatna a kilók miatt :wink:

Majd még jövök, most le kell dőlnöm , mert nem nyugszik a hasfájás .

Kép
sheepy
 
 


Büngyi : igazából nem szeretek fotózkodni , mert bandzsa vagyok , és a képeken nagyon kijön, meg nem szeretek pózolni csak Apa szokta erőltetni . Azért i gyekszem mosolyogni , remélem a babás képek jobbak lesznek ! :wink:

Kép
sheepy
 
 


Sziasztok!

Büngyike, de jó, hogy már otthon vagytok!!! Remélem a Cukika is hamar hazamehet Pankával.

Arielről mit tudtok? Ő már otthon van?

Nagyon szépek a pocakfotók és a babaholmik.

Mi ma voltunk dokinál, minden rendben van. Mivel a baba nagy és medencefekvésű, ezért jövő héten hétfőn be kell feküdnöm a kórházba és kedden császárral megszületik picurkánk. Remélem a kisfiúnk is így akarja és nem indul be hamarabb. Persze ha hamarabb beindul, akkor sincs baj, csak mindenképpen császár lesz.

Tidi, átérzem, hogy min mész keresztül. Úgy 2-3 hete az én hasam is viszket és a kölddököm alatt reped a bőr. Olyan mintha egy macskával hadakoztam volna. Hiába kenem mandulaolajjal, nem segít.

Képzeljétek a dokim azt mondta, hogy szülésig szedjem a magnéziumot. Pedig mindenkit a 36. héttől leállítanak róla. A strepococcus miatt beszedtem egy doboz Semicillin-t, erre ma kiderült, hogy mindenképp kapnom kell antbiotikumot a szülésnél. így elég felesleges volt beszednem...

Masika, Jutta remélem beindul nálatok mihamarabb a szülés!

Gabi, megy a drukk!!! Vajon mi lehet veled??

Sziasztok, Csilla



csim
 
 


Sziasztok!

Büngyi! Nagy gratula!! Gondolom jó újból otthon, mégha szoknotok is kell egymást még!

Cukikának mennek a drukkok, hogy minél hamarabb hazamehessen a kiscsajjal!

Gabi!! Megy a drukk ezerrel! Gyors szülést neked!

Masi, hát én meg az okt 2-3-ra gondolok,mert ugyan nem tudom mikor fogant, de a mérvadó korai UH-k mind ezt dobták ki. És az tuti, hogy nekem nem 28, hanem 30-32 napos a ciklusom...

Voltam ma NST-n, szerdán is megyek! MAsi neked mikor nézik a méhszájad? Nekem azt hiszem szerdán. Remélem már nem leszek zárt!

10 kg körüli hízás az nagyszerű, nekem sokkal több, na mindegy majd valahogy lemegy...

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Hali!

Megjöttem a vizsgálatokról! Flowmetrián minden ok volt méhlepény II fokban érett, méhszáj C3000 még mindíg!!! Szóval totál zárt!
gyerekméret: 3916gr!!! Óriásbébi!!! Teljesen le vagyok taglózva tőle!
BPD: 94mm szóval elméletileg még simán megszülhetem.

Jutta: CTG minden nap, csütörtökön flowmetria, szerdán doki! Ez a heti program.

Csilla: látod én mondtam, hogy felesleges beszedni, mert mindenképpen kapsz szülésnél.
De írigyellek legalább te tudod mikor foghatod végre a kezedbe a kisfiadat.
Nálunk Apa kijelentette ma, hogy szerdán jön velem dokihoz, és ha péntekig nem történik semmi akkor megbeszéljük a császárt! Hát nem tudom a doki mit fog hozzá szólni, csak szegény férjem már sajnál,mert menni alig bírok és 5 lépés után alig kapok levegőt!

Adri: én már inkább szeretnék túlleni rajta, a fájdalmat sajnos nem tudom elkerülni. Most egyáltalán nem izgulok, de ha esetleg elfolyna a magzatvíz, hát lehet, hogy már paráznék egy kicsit.

Evu: szép kis kollekciója van Vanda babának!

Ariellel mi van? Evi nem tudsz róla semmit? jöhetne már és elmesélhetné a császáros élményeit.

Na ma mégsem főzök, majd csak holnap Apa kapott pizzát ebédre, így most megyek és olvasni fogok!!!

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


masi, szep nagy kislany lesz, de jo hogy a feje nem tul nagy. orulok hogy nem fozol ! pihenj es hancurozzatok, az segit. a beontestol is megindul a szules, nem tudom miert nem azt csinaljak akorhazakbaan,,azert kellemesebb mint egy csaszar !!! :)

bungyi, de jo h irtal, ment neked a priv.is

gabiii :) :) GONDOLUNK RADDDDDD !!!!! es milyen szep napsuteses napon szuletik Abigel

Cuki van meg errol a szep kislanyrol tobb foto ? kerunk meg !!!

jutta mikor mesz dokihoz ?

csim es gorcsol a labad este? mert ha nem, akkor minek szedni ?

shep, gratula az erdemneyhez. gombara a legjobb az elofloras joghurban, vagy kefirben az ules. rogton segit, ill furdokadba, max 3 csepp ( tobb nagyon mar !!) tomeny teafa olaj, mar sokszor megmentett engem. es gyakori pamutbugyi valtas, ilyenkor nem is szoktam torulkozni, csak hajszaritoval szaritom "ott lent" magam hehehhe Biztos hamarelmulik, csak gyogyszert ne vegyel be feleslegesen
ja es nem is vagy bandzsa...legalabbis en nem lattam

klari, missi koszi az infot, ma is tanultam vmit

en mar nagyon szulnek, drukkoljatok, hogy Kisbogyi hamar jojjon, foleg hogy a heten olyan szep ido van !!
bogyogyorgyi
 
 


Shep, szoval 3 cseppnel tobb teafaolaj ne keruljon a furdovizbe...csak font nem voltam ertheto
bogyogyorgyi
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem tudok semmit Arielről, de nagyon remélem, hogy otthon vannak már és összeszoktak. Anyukája is ott lesz vele. A hét vége felé majd küldök neki egy sms-t.

Masi
Majd csak lesz valami már!!!!! Jól elvan a kisleány!

Csilla
De jó, hogy már így megvan az időpont! Ne aggódj most már semmin sem!

Bogyó
Csak azért mosok kézzel, mert nem tudom, hogy ereszt-e valami a színéből a félretett dolgokból és nem volt annyi, hogy beindítsak egy fél gépnyi mosnivalót. A tesztmosás után én is gyorsan hanyagolom eme időrabló tevékenységet :) De még nem is jutottam el odáig!


Ma felhívtam a szülésznőt, hogy mikor menjek CTG-re, erre nem behívott még ma! Pénteken voltam, kicsit sűrűnek tűnt ez nekem, de mondta, hogy csak menjek nyugodtan! Legközelebb jövő szerdán találkozunk. Strepto eredmény még nincs.

Sheepy
Ne aggódj a magas értékek miatt, ha a méhszáj már ilyen jó állapotban van, ez kell hozzá. Nekem 35-ös volt ma a legmagasabb, a pénteki max. 20-hoz képest. Mivel Te hamarabb szülsz, ez csak jó!

Büngyi
Kérdezte Magdi, hogy jól vagytok-e? Mondtam neki, hogy minden oké! De képzeld el, hogy nov 1-3-ig elutazik, én pedig 1-re vagyok kiírva, így megbeszéltük, hogy természetesen októberben fogok szülni :) Megmutatta a szülőszobákat is, most csak 2 volt foglalt....

Evu
Csini baba lesz Vanda!

Missi
Tök jó a cipő, remélem hamarosan tudod hordani is!

Jutta
Neked is drukkolok!

Mi lehet Gabival?

Most megyek boltba, mivel ez a váratlan CTG teljesen felborította a tervezetteket... ráadásul jól összevesztem a ház gondnokával is, aki nem hajlandó kiküldeni a ház vízvezetékszerelőjét leellenőrizni, hogy a főcsöveknél nem folyik-e a víz (egyszer így ázott el az alattunk lakó, mivel mi bentről nem látjuk a problémát és az nem a mi csövünk, hanem a ház szar vízvezetékrendszere! És szerinte azt is nekünk kell megcsináltatni.. erre mondtam neki, hogy jó, mi szóltunk, terhesen nem fogok vízvezetékszerelő után rohangálni (és tudom, hogy múltkor is a ház szerelője hárította el ezt a hibát- ráadásul most elővigyázatosságból akartuk megnézetni, mert halljuk, hogy valami csöpög, de nem látunk bele az egész rendszerbe! Az is lehet, hogy fölöttünk rossz valamelyik cső!) Erre a bunkó gondnok azt mondta, hogy akkor majd ránk pereli a biztosítási díjat, ha elázik az alattunk lakó!
Én úgy kiborultam, hogy fél óráig bőgtem utána.....de rájöttem, hogy ilyen bunkó nőszemély miatt ne én legyek rosszul!
Na most jól kidühöngtem magam.... ne haragudjatok!

Üdv

Évi

> Kép
evarga
 
 


én is megjöttem ctg-ről. Kisvicsok nagyon aktiv volt!! két tappancs volt a pocimon, és nem kellett semmi nyomogatnom..az egyik tappancs nagyon nem tetszett neki, és egyfolytában azt rugdosta :D és volt egy 40es fájásom, de nem éreztem semmi különöset. Hétfőn megyek megint.
ÚÚ, sheepy, ez a viszgálat nem hangzott valami jól :? erről az jut eszembe, h sógornőm nőgyógyásza a legtöbb esetben "matatással" inditja meg a szülést...nála is így volt :evil: csak azért derült ki, mert akivel utána beszélt, mindenkinél így volt... ez a gombafertőzés honnan jött, nem mondta? És volt folyásod vagy valami tünete? én sem látom, h bandzsa lennél.. :roll:
Bogyó, drukkolok neked :wink:
Masi, Lili tényleg szép nagy lány lesz!!! és hogy még mindig zárt vagy.. :shock:
Csilla, úgy eltüntél, hogy azt hittem, már van valami! De te már tudod, mikor lesz baba! hogy irigyellek ezért :wink:
missi, mi a forgót oldalra tettük :shock:
Jutta, és nst nem mutatott semmit? semmi halovány kis jelecske??

Anyukám szerdán jön :roll:

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Évi, teljesen megértelek!! Annyira nem birom az ilyen begyepesedett fejű öregeket, akik azt hiszik, ő körülöttük forog a világ..egyelőre még ő van érted, és nem fordítva! Próbálj írásban beadni hozzá valamit, h legyen nyoma, te szóltál, és kérted a vizsgálatot, kérj írásbeli választ tőle, és onnantól nem tud veled mit kezdeni..
Ledőlök egy kicsit, pocilakóval nem tudom mi van, de egyfolytában mocorog... :roll:

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Jujj Csim akkor jövö héten mindenképp megszületik a pici! :) Nekem ez még mindig olyan fura,hogy igy időre betáblázzák...

Büngyi,jó hogy ujra írtál nekünk!Vigyázzatok magatokra! :)

Evarga hát bízom benne h reggel bele tudok majd lépni! :?

Bogyó,hát igen az ember sírig tanul! :)

Jutta,reméljük már nem leszel zárt! :) Én szorítok!!
Meg persze Masinak is!!Szép nagy babuci,az enyémről én sajna még mindig nem tudok méretet! :cry: Talán majd holnap....

A fiam épp feszt lefelé ketet hüvelytájékom birizgálja!Legalábbis az lüktet időnként!! :? :D

Nagyon elfáradtam ma!Mostam 2x,..átpakoltam az összes ruhás szekrényümnk!Téli ruhák előtérbe,nyáriak máshová...cipőket is átnéztem!(hiába, ugysem jön rám egyiksem :shock: :D )Szóval hulla voltam mire végeztem,képzelhetitek!!Leis feküdtem utána kicsit!Most már jobb!Várjuk haza apt,bár még szeríntem legalább 1 óra... :?

Mindenkit puszilok!!

Missfried
Kép
missfried
 
 


Sheepy én kaptam még multkor-már jó multkor-folyásra Clion-t!! :? Nekem 5 napos kúrám volt!....

Missfried
Kép
missfried
 
 


Draga Eva, csak nyugodtan mondjad nekunk, mert legalabb oldod a feszultseget. es hat megertelek....

misii, ja :). milyen jo h mar tul vagy a pakolason.

vicsok, koszi a drukkot. a 40 es fajas az mar durva ?

lassan jon a sutotok-szezon. hmhmhm imadom !!!
bogyogyorgyi
 
 


Büngyi láttam a blogodon az uj képeket a kis menyasszonyról!! :) :wink: Nagyon szép!!

Missfried
Kép
missfried
 
 


Huu Bogyo sütőtököt már én is ennék! :) Én pici babakánt állitolag imádtam!!Mikor anyukám azzal etetett,mindig nagy cuppanós tökös puszit adtam neki!! :lol:

Missfried
Kép
missfried
 
 


gabi talán már meg is érkezett a kisbabátok? ügyi legyél!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
este nőgyógyász, holnap bőrgyógyász
képzeljétek, mostmár vannak rajtam apró piros viszkető vándorpöttyök is!!! :shock: :shock:
azok már lehet h. pszichésen, de a hasam sajna nem :(:(
lángost kelesztek!!! remélem sikerül.
van még rajtam kívül olyan ember aki el tudja rontani a tükörtojást??
:oops: :oops: nekem most valahogy sikerült! ki kellett önteni..
masika: lilike nagyon jól érezheti magát odabent! semmi jele, hogy jönne? hugom 11 nappal hordta túl.
én kb. 14 kilo körüli hízásnál tartok, az utóbbi 1 hónapban max 1 kilot ha felszedtem, gondolom az is a gyerkőc. viszont aminek örülök: nem vizesedek, csak a kézfejeimmel volt gond, és úgy tűnik megszűnt, már nem fájnak az izületeim, este is be tudom hajlítani az ujjaimat!! :lol:
bogyó: én is szívesen szülnék már!
cuki: nagyon édi a kislányotok!
büngyike: tennél fel képet helénáról? :)

Kép
tidi
 
 


Bogyógy - igazából semmi különöset nem éreztem, csak olyan kis szokásos, mikor nagyon nyomja magát..de ezeket már annyira megszoktam, h igazából nem is érzem fájdalomnak.
Megnézem én is Helénát :) nem tudom, nem tudok fekve maradni most..

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


azt honnan lehet tudni hanyas erősségűek a fájások ctg-n? és milyennek kell lennie?

Kép
tidi
 
 


Kép

Missfried
Kép
missfried
 
 


Sziasztok !

Évi : Legalább kiadtad a mérgedet :wink: !!!!!
Nálunk a panelos gondnokságon mindenki őstulok, a vizes egyenesen nem köszön, mióta a lakást megvettük, mert a felújításkor mondta egy szerelő, hogy nem sokáig bírják a wc-ben futó csövek a terhelést, tiszta rozsda minden . Én persze egyből árdeklődtam,hogy mikor cserélik, mire furcsán néztek és az volt a válasz ,hogy talán már most lyukas ? Ha nem majd akkor jöjjek vissza, mert nem foglalkoznak vele.

Köszi ,hogy leírtad a CTG-s eredményt, csak összehasonlítás képp érdeklődöm, mert néha elég komoly fájásokat érzek már és kíváncsi vagyok másnál ez hogy is van .

Csilla : Jó ,hogy már megvan az időpont!
Ma találkoztam egy császáros kismamival ( 3 napja szült ) , mosolygós és energikus volt mert végre ott volt vele a babája !
Persze mondta ,hogy az első 2 nap nem volt leányálom , de a többi kismami meg a gátsebe miatt szenvedett 2 napig, így még örült is ,hogy legalább alul egyben maradt.

Masi : Jó nagyra nőtt a lányod !!!! :P Drukkolok ,hogy mire legközelebb orvoshoz kell menni már ott tartsanak a kórházban, mert most már őrjítő lehet a várakozás .
Képzeld most hívott a védőnőm, hogy mivel múltkor nem mentem a szülésfelkészítőre , most pénteken menjek el mert lesz megint.
Legalább én is képben leszek még egy-két dologgal kapcs.

Bogyó : köszi a tippeket! Asszem most a gyógyszer lesz az egyszerűbb megoldás. Kádba sajna már nem tudok beleülni amúgy sem , bár még teafaolajom is van :roll:
Szülésznő szerint ez tuti ,hogy használni fog és a babának sem lesz baja tőle , mert a hüvelyből nem szívódik fel semmi . Próba - szerencse :wink:

Büngyi : végére értem a blogodon a szüléstörténetnek , beszámolóknak . Hát azért nem volt egyszerű amin végigmentél , de Heléna igazán csodálatos kislány !
Lehet,hogy még korai a kérdés , de kistestvért terveztek ?
Sok lombikos mamától hallottam,hogy másodjára már maguktól sikerült teherbe esni , a korábbi szülés meghozta a termékenységet .
Remélem minden jól alakul majd az anyaság körül is :wink:

Kép
sheepy
 
 


sheepy gratula a 37. héthez!!
büngyike: nagyon szép heléna! én is most olvastam végig a szüléstörténeted. nem semmi :)
az esetek nagy részében a magzatvíz elfolyásával indul meg a szülés?
remélem rám este tör rám, vagy legalábbis ha itthon vagyok!
újra át kéne néznem a kórházi csomagom.
anyukák: végül ti mit vittetek? mi az ami feltétlenül kell? és mi az ami nem annyira lényeges.

Kép
tidi
 
 


Tidi : Köszönöm a gratulációt :wink: . Vándorpöttyök :shock: :shock: ??? Ez egyre jobb !!!!

Remélem a 2 orvos együtt már hatásos megoldást talál !

fájások : 2 görbét rajzol a gép. Az alsó vonal ( általában ) , ami 0-100 -ig van skálázva , mutatja a fájáserősséget összehúzódáskor, a felső -ill. ami 60-200-ig van skálázva a baba szívfrekvenciáját mutatja.

Kép
sheepy
 
 


Sziasztok!

Gabi,
szorítok ezerrel!!! remélem, minden rendben zajlott.

Ma egész nap jöttem-mentem. voltam vérvételes és strepto leletekért. minden leletem jó lett – szerencsére.
aztán találkoztam a dokival a kórházban, és megnyugtatott, hogy a múlt heti CTG eredménye teljesen jó. mivel a jósló fájások a 36. héten már nyugodtan jelentkezhetnek.
azt mondta, lefoglal 24-re egy műtőt, ha addig nem indulna be a szülés, akkor programozott császárral számol. egyelőre még mindig medencevégű a baba.
remélem, megfordul még azért – én mindent elkövetek, amit csak lehet: gyakorlatok, homeopátia, gondolatátvitel, és még az akupunktúrának is utána akarok nézni.
jövő hét kedden megyek uh-ra, addigra meg kell fordulnia.

a doki a 15-i héten szabin lesz, úgyhogy ha akkor szülök, akkor a helyettesénél kell szülnöm. ami annyira nem izgat, mert ő is szimpatikus, bár csak látásból ismerem.

mindenesetre a jövő hét szerdán találkozom a dokimmal, és akkor mindent részletesen átbeszelék vele. bár lehet, hogy addigra nem is lesz miről beszélni.
akkor ellenőrzi a méhszájat is, amire ugyancsak kíváncsi vagyok.
holnap reggel pedig újabb CTG=NST…

voltam az önkormányzatnál is, és szereztem házassági anyakönyvi kivonatot. ez még hiányzott az iratok közül.

Csim,
nekem most azt mondta a doki, hogy ha természetes úton beindul a szülés, akkor még akármi is lehet. még az utolsó pillanatban is befordulhat.

Masi, Jutta szorítok nektek, hogy mostmár beinduljon a szülés. nagyon nem jó a túlhordás. :?
az ember már úgy szeretné látni a kis jövevényt. én biztos számolnám a napokat, és ezek lennének a leghosszabbak a terhesség egész idejére vonatkozóan.

Bogyogyorgyi,
neked is drukkolok.

Nálam a múltkori CTG-n több 60-as fájás is volt, a baba szívhangja pedig 130-160 között volt.
A fájásokat most is érzem már elég folyamatosan és erősen/élesen.

Na, megyek vasalni…

Üdv,
Ági

Kép
agi29
 
 


Hali!

Olyan jót aludtam olvasás helyett! Majd este meg csak pislogni fogok :D
Viszont felkelltem és idegrohamot kaptam, a férjem egyik új polója engedi a színét, így most 3 ruhát vissza kellett raknom a mosógépbe, mert tiszta világoskék! Még jó, hogy van itthon mosásmentő! Remélem kiszedi belőlük a kék színt!

Evi: Ma én is mérgelődtem, bár én a bagós szomszéd miatt, együttérzek veled!

Megyek csinálok valami vacsit, Apa mindjárt hazajön.
Ma nem volt kedvem vasalni, majd holnap, és a porszívózás is elmaradt!
Holnap reggel megyek fodrászhoz, aztán Ctg.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Gabi
Nagy-nagy drukk+++++++++++++++++++
(kinek fog sms-t írni?????)

Masika
Jó nagy babucid van! :shock:
Egyébként nekem anno azt mondták,hogy az UH,csak 3500 gr mérésig pontos.hát majd meglátjuk!Remélem hamarosan kibújik a kuckójából a leánykád!

Jutta
Neked nem kell befeküdni még?
Nekem a betöltött 40. héten be kellett anno,pedig vasárnap volt. :wink:

Most ennyi,megyek gyereket fürdetni,meg kipihenni az egész napos iskolát.

KépKép

KépKép
okr
 
 


masi, mosasmento :) ilyen van ? magyaran domestos, vagy floraszept ? vmi klor alapu ize, nem ? jo h aludtal, majd este olvasgatsz..
szexet probaltatok mar, mert az segit !nem is az aktus miatt, hanem mert a spermabn van vmi ami termeszetes modon indithaja be a dolgokat.

agi, meg fog fordulni a bebiked ! nagyon bizom benne, allitoalg azok a gyakorlatok sokat segitenek. koszi a drukkkot, remelem hamarosan szulok

missi, talalo a kep, en mar micimackonak erzem magam :) es a gyerekem olyan aktiv, mint Tigris :)
sutotok hmhmhm

okr 2 het + ido meg belefer nem ?

:) !!!! :) lanyok, most mondta a dokim, hogy az utolso hetekben meg nagyon fejlodik az agy, szoval csak oruljon mindenki akinek a vegeig bennmarad a kispocok - sokasodik az agysejtje :) MASI Ezt neked is irom !!!

Shep, remelem hasznal a gyogyszer akkor, bar azhogy a huvelybol semmi sem megy fol az viccesnek hangzik, de biztos arra gondolt, hogy nem art ez a szer a babanak es kesz. ha ma meg nincs meg a gyogyszered egy probat nem er meg a jaghurt ? csak egy tal folott ha mosogatod magad, az is segit !
bogyogyorgyi
 
 


voltam dokinál: c:1000, azt mondta nagyon lent van már a buksija :):) a héten még nem lesz meg.
most megyek és vakarom a vándorpöttyöket, most épp a térdhajlataimnál..
ja van egy kis folyásom, semmi komoly, pár napig kúp :?
kiváncsi vagyok mikor születnek meg a kisbabák, ki lesz a következő!!
jó éjt!! :D

Kép
tidi
 
 


tidi, masi utan en jovok maaar :) - remelem
bogyogyorgyi
 
 


Jó reggelt !


Bogyó : Te aztán korán keltél !! :shock:
Napközben szoktad pótolni az alvást ?

Tidi : Akkor a jövő hetet feloszthatjuk egymás között :wink: .
Én a hét végét szeretném , Te úgy is előrébb jársz 3 nappal , úgyhogy h-cs -ig Neked drukkolok, utána én kérek egy kis erősítést . Leht,hogy a pöttyeid is elmúlnak utána , legalábbis remélem !!!!

Masi , Adri , Jutta :?: :?: Hogy vagytok ?

Tegnap megint mentünk egy óriás kört a Duna parton este, sajog mindenem , pedig már eldöntöttem,hogy nem lesz több. Szerencsére mára csak 1 adag mosnivaló van , úgyhogy ma lehet lustálkodni.

Mindenkinek szép napot és jó étvágyat a reggelihez :wink:

Kép
sheepy
 
 


Péntek , szombat hidegfrontot tartogat, szóval , lehet,hogy addig várnak a kismanók ???

Kép
sheepy
 
 


shep, ja koran keltem :( majd du. alszom-remelem,
alllitolag holnap is jon egy kisebb front...

adri, hogy ment a szules ?
masi, csak nem te is ??
bogyogyorgyi
 
 


adri, hogy ment a szules ?


:?: :?: :?: :?: :!: :!: :!: :!:


Én asszem le vagyok maradva ...

Kép
sheepy
 
 


Jó reggelt!

Asszem kezdem elveszteni a nyugalmamat a gyerekvárást illetően. Éjszaka már a sírás kerülgetett, fél kettőig mocorgott Lilibaba, utánna pedig azt hittem, hogy leszakad a derekam és a szeméremcsontom is iszonyatosan fájt. Háromnegyed hatkor már felkelltem mert nem bírtam tovább!
Szóval kezdek most már türelmetlen lenni. Apa ma reggel kijelentette, hogy péntekre már szabit vesz ki, mert mindenképpen szülnöm kell!

bogyó: hát mosásmentő az létezik! Vmi Dr. Beckhram vagy ilyesmi az van a dobozára írva, hogy mosásmető, az elszineződött ruhákhoz van. Nagyobb áruházakban lehet kapni. Sajna csak az egyik polómat és apa rövidgatyáját mentette meg, a másik kedvenc polóm kukában végezte, mert annak nagyon kiszedte a színét.

Hát akkor az én gyerekem vmi hiperokos lesz, ha ennyi ideig fejlődik :D
Egyébként már nem fektetnek be túlhordás esetén, csak mindennap látnia kell a dokinak.

Hú Tidi, lehet, hogy te leszel a következő???

Missi: mi még nem tettük fel a forgót, mert az első néhány hétben a szülésfelkészítő szerint felesleges. Majd ha már jobban nézelődik csak akkor, és az elején még csak fekete-fehéret látja rendesen. Azt mondták a felkészítőn, hogy ilyenkor legjobb fehér lapra feketével rajzolni, mert az nagyon fogja Őket érdekelni. Te meg ugyis ügyesen rajzolsz!

Büngyi: nagyon jó a blog én is elolvastam. Tényleg a kórházban, hogy boldogultál a mindenki felakarja venni Helénát esettel? Volt sértődés?

Na lassan lemosom a festéket a fejemről, úgy döntöttem mégsem megyek ma fodrászhoz (bár csak szárítattam volna), de már be kellett festeni a hajam, így megcsinálom inkább én.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: