Új privát üzeneted érkezett!

hát titi a tegnapi tesztedet látva nagyon elkezdtem reménykedni de csak ezért az egyért mert tavaly nekem is akkor lett pozitiv a teszt mikor neked!olyan jo lenne együtt babásnak lenni!de semmi jelem nincs se mell se hányinger abszolute semmi!ugyhogy nem hiszek a csodákba!de nem baj mert most kivizsgáltatom magam és igenis nyáron babás leszek már!pusz

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág!

Én minden terhességemet későn vettem észre,mert soha nem voltam rosszul!Hányinger,szédülés stb messze elkerült!És a cicim se jelzett.Most legutóbb az egyetlen gyanús dolog az volt,hogy nem esett jól a csoki,ami nálam nagy szó :oops:
Tehát tessék reménykedni,mi többiek pedig szorítunk!

Titi!

Holnap reggel azonnal tedd fel a tesztet,mert mi is látni szeretnénk!

Koda!

Nagyon édes Bence!!!

Mona
monaszisza
 
 


Értettem Mona! :wink:

Virág, drágaságom! Egyem a szíved! Bár úgy volna! Én is emlékszem a tavalyira!
És végre ezt a hozzáállást vártam már nagyon-nagyon tőled! Igenis nyárra babás leszel és kész!

Tudjátok, annyira fura, mióta mondogatom ezt a ciklust, hogy nekem most kell babásnak lennem!

Momo, ezek szerint ismételt november 2 lehetséges! :)

Jaj, lányok, szinte csak magamról beszélek most önző módon, kérlek szépen benneteket, nézzétek el nekem!!!

KépKép
titi_27
 
 

 
 

jézusom mona ezt komolyan mondod?mert én csoki függö vagyok de már két hete em eszek csokit aztán ha mégis sütibe(pl most is két adag macskakit csináltam tegnap) hányingerem lesz de csak pár percre!jajj ne rakjátok belém a reményt mert megbolondulok péntekig!puszi

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


sziasztok!

Úgy látszik, megint van akinek drukkolni... :D - Virág csak halkan, de nagyon szoritok - hátha, és miért ne???? Jól értettem - csak jövő pénteken mész a dokihoz? - az elég messze van.... én máris kiváncsi vagyok az eredményre - elképzelem, akkor te hogy érezhetsz!!

Titi, szerintem minden nagyon jól alakul, és igy is marad ezután is :wink: - holnap azért még felteheted a tesztet :D Szerintem se menj túl hamar a dokihoz, mert ha még túl pici, és nem fogja látni, akkor csak idegekedni fogsz utána.....
Nem számit, ha csak magadról beszélsz - még 8 hónapig meg van engedve :wink: :D :D :D - szerintem ezzel a lányok is egyetértnek....

Koda, nagyon szép a kisfiad.... nem is látszik, hogy csak néhány perces :D :D - olyan jó, egyre több ilyen hirre jönni :D :D :D

Erzsike, kérdezted, hogy a görbémen próbáltam-e csalni - hát, igen.... minden lehetőséget kipróbáltam - csak akkor változik meg a pé időpontja, ha a hőt a vonal alá hozom - akkor 1 nappal későbbre teszi a ferti, vagyis 12-ik napra...

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Na, Virág! Nyugi! Csak szépen sorjában mindent! Szépen kivárjuk a dokit, aztán meglátjuk!!!

KépKép
titi_27
 
 


Ildikó, tényleg, hogyan áll ma a hőd? Nem ment feljebb? Kár, hogy az együttléteket nem szerepelteted a görbéden. :(

KépKép
titi_27
 
 


A hőm ugyanannyi, mint tegnap - ezért nem tettem fel a görbét...
Az együttléteket nem is tudom, miért nem tüntettem fel - elegem lett belőle, hogy az együttlét után alig várom, hogy beirhassam a görbébe - hogy nem késtük le a pé-t. A múlt hónapban egyszer azt álmodtam, hogy lekéstük.... ezt akartam kikerülni :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Titi
Jaj nagyon izgulok érted! Már úgy várom a holnap reggeli teszted eredményét. Ugye felrakod nekünk is.
Nagyon szép helyen járt a párod. Én is ellenék néhány napig abban a szállodában. :lol:
Nyugodtan írjál csak a gondolataidról engem érdekel.
Köszönöm, hogy feltetted a képeket. Én is szeretném ha már válogathatna a kicsi lány közülük. :D :wink:

Jaj el kell küldenem Áron felébredt...

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!

Koda!
Én is pont ilyet kérek a Húsvéti Nyuszitól!!! Olyan gyönyörű! Szép kis husis!
Remélem hamar jössz a szüléstörténettel! Addig is pihenj sokat! Termeld a sok tejecskét a babucinak!

Virág!
Úgy látom ez a nap is bekerül a történelem könyvekbe! Nagyon örülök, hogy végre elmész orvoshoz! Légyszíves azért ne éld bele nagyon magad, mert emlékszem, hogy Karácsonykor majdnem belepusztultunk mindannyian! Gondolj arra, hogy ha most nem, legalább mire hazajön a férjed rendbe rak az orvos! Garantált, hogy az első alkalommal babás leszel!

Mona!
Szerintem annyira közel van az előző szülés, hogy érthető a félelmed! Arra gondolj, hogy annál csak könnyebb lehet pontosan a rövid idő miatt! A tested még nagyon emlékszik! Amikor a fiam született volt egy mama, akinek 12 hónap lett a két babája között. Olyan gyorsan szült, hogy én azt hittem még a szülőszobán sincs.. Régi osztálytársnőm volt a szülésznője és azt mondta utána, hogy nagyon szép szülés volt és olyan gyors, hogy alig lehetett követni, mindez azért, mert nagyon kicsi korkülönbség van a babák között!

Titi!
Elhiszem, hogy félsz beleélni magad! De hát nincs mit tenni, hamarosan visszavonhatalanul anya leszel!
Nem gondolkodtál még Koda álmán az ikrekről?!
A fotók nagyon érdekesek! Irigylem a férjed!

Zsuzsa!
Gyönyörűek a fiaid! Milyen édesen olvasnak egymás mellett!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Visszatérhetek?

Látom, itt remek dolgok történnek! Koda, Titi, nagy gratula!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi

Jaj micsoda kérdés ez, már hogy ne jöhetnél. Nagyon nagyon örülök, hogy újra itt vagy.
Szuper hetünk van úgy látom! :D
Mesélj mi újság nálatok? Zsoltika gondolom már igazi nagy fiú.
Veled mi a helyzet, sikerült helyrehozni mindent nálad? Már szabad az út a következő baba felé?

Virág
Na végre, hogy rászántad magad. Imába foglalom a barátnőd nevét, neki is megmondhatod. :D Szerintem ez a lökés kellet neked, de nagyon, mert magadtól mindig toltad volna a dolgot. Ha pedig már most baba van az is ki fog derülni.

Balimama
Köszönöm a dícséretet a fiúk nevében!
Remélem a Húsvéti nyuszi neked hoz valami kétcsíkosat. :lol:
Az sem baj ha előbb hozza ugye? Két két múlva még nincs húsvét, de úgy is jó igaz? :wink:

Ildikó
Ha a vonal fölött van a hőd akkor nem gond ha nem ment feljebb nem? Még nem add fel van még időd a mensi meg nem jöveteléig. :)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Édes jó Istenem!!!

Komolyan mondom, mindjárt bőgök!

Mesikém!!! Hogy a csudába kérdezhetsz ilyet???!!! Isten hozott újra köztünk!!!

Már épp akartam mailt írni Neked a napokban, hogy elújságoljam a jó híreket!!!

Kérlek szépen mesélj magatokról!!! Hogy-hogy visszaengedett a párod???!!!

Azóta is szégyenlem magam, hogy nem tudtunk még mindig összefutni, hogy megköszönjem huginak nyújtott segítséged!!!

Istenem, de csodás napok ezek!!!

Koda életet adott a kisfiának, Virág dokihoz megy, Mesi visszatért, én meg +-at tesztelek!!! Lányok, tessék még tetőzni ezeket!!! Mondjuk Éva, egy + teszt a hó végén???!!! :) :wink:

KépKép
titi_27
 
 


Koda párja Gabi

Nagyon köszönjük a képet! Nem az a lényeg ki csinálta, hanem, hogy van kép pár percesen. :D

Bocsi, hogy ilyen részletekben írok, de közben ebédelek is. :roll:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Éva, amúgy sokszor van eszemben a Koda ikres elmélete... :) természetesen szívesen vállalnám!!!

Bufo, persze, hogy felteszem reggel a tesztet!!! Csak majd óvatosan, mert a scanner a kollegám asztalán van! :)

Ugye hozol majd képeket a síelésről?

KépKép
titi_27
 
 


Jó étvágyat Bufo! :)

KépKép
titi_27
 
 


Lányok a vigyor le sem konyul a számről. :D
Tök jó hetünk van.
Nem is tudom mi jön még?
Remélem sok pozitív tesz !

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Igen küldök képet neked ha lehet. :roll:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Igen, Bufo, én még személy szerint várok egyet... de nem merem leírni... csak reménykedem, hogy még kapunk jó híreket!!!

KépKép
titi_27
 
 


Persze, Bufo, küldd csak a képeket!!! Örömmel teszem majd fel őket!

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Akkor megtetőzöm:

Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Tudtam Mesiiiiiiiiii!!! Erre vártam!!! Tudtam, hogy csak így fogsz visszatérni közénk!!!

Istenem, Mesi, sikerült!!!!!

Mennyi idős vagy?! Hogy sikerült?! Mesélj kérlek szépen!!! Nem bírok magammal!!!

KépKép
titi_27
 
 


Mesi

Titkon én is ezt gondoltam, hogy sikerült.
Nagyon örülök, és gratulálok nektek!
Mennyi idős vagy... minden érdekel! :D

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Július 13-ra vagyok kiírva, azaz elvileg ma töltöm be a 21. hetet.
A lényeg: kislány!
Csak az a gond, hogy a nevekkel bajban vagyok, igazándiból még nem találtam olyat, ami mindkettőnknek tetszene.
Egyébként az előző baba meghalása után (ugye az júniusban volt) a 4. hónapban sikerült (azaz októberben). Napra pontosan október 23-án fogant, így szerintem inkább július 16-ra kellett volna kiírni, de ez már nem számít.
A doki szerint túlhordás szóba sem jöhet, a terminusban be kell feküdni, vár max 1-2 napot (szerintem azért mert pont hétvége lenne) és aztán császár. De egyébként megpróbálhatom megszülni. Ha szeretném, akkor választhatom a császárt is, akkor július 6-án megcsinálja. De én szeretném megpróbálni.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi

Nagyon örülök nektek! Még kislány is , tiszta irígy vagyok. :D
Miért nem szóltál nekünk hamarabb? Hogy tudtad eddig titokban tartani? Na nem baj, nem is ez a lényeg, fő, hogy minden rendben van.
A név miatt ne aggódj van még időtök bőven választani.

Most számolok csak akkor Ágival nagyon egyszerre fogtok szülni. Ő is most kezdi a 21. hetet.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Mesi!
Bizony figyelemmel kísértem a történeted, mert a Lányok sokat emlegettek!
Nagyon gratulálok!
Ha jól látom Ágival egyszerre fogtok szülni!
Hogy sikerült ilyen sokáig titkolni?!

Éva

Kép
balimama
 
 


Titi
Ma 37, 1 volt a hőm és tegnap 36,9. Szóval nekem is emelkedik. Vettem ma egy tesztet és holnap reggel megcsinálom. Én már nem aggódom mert kicsit én is másnak érzem magam, szóval én tesz nélkül is érzem, hogy sikerült. Álmosság nincs rajtam viszont folyton pisilni járok. Jaj de jó lenne együtt babásnak lenni! Mikor mész a dokihoz? Én jövőhétre gondoltam. Amikor szóltál a dokinak, hogy vérzés előtt szoktál barnázni akkor nem mondott rá semmit? Én azért megyek el gyorsan mert ha ez mégis gond akkor kapok rá majd gyógyszert.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Mesikém, ez ugye azt jelenti, hogy most már itt maradsz velünk?

A párod hogy-hogy visszaengedett? Végül hogy sikerült? Teljesen spontán? Volt valami problémád? Kiderült valami?

Bufo, egyszerűen csodálatosak ezek a képek!!! Olyan irigy vagyok! Itthon semmi havat nem láttunk! :(

Kép

Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Lányok, beszéltem Kodával ma is!

Elújságoltam neki Mesit, hát ő is nagyon boldog volt!

Mindenkit sokszor puszil, és talán már hétfőn be fog tudni jelentkezni. Még csak előteje van, de Bence baba már nagyon tud szopizni!

KépKép
titi_27
 
 


MESI!!! :D

Ez aztán a jó hír.én elég furi kapcsolatban vagyok veled,mert épp,hogy megjelentem ebben a topicban,te akkor "tüntél el",amit én már akkor is nagyon sajnáltam,írtam neked anno az iwiw-en is...szóval épp,hogy megismertelek már nem voltál itt.Aztán nyáron személyesen is találkoztunk a tali alkalmával és olyan szimpi voltál nekem,még a héten is beszélgettem Titivel és akkor is szóba kerültél,szóval nem felejtettelek el és nagy örömmel tölt el,hogy itt vagy megint.És hogy babás vagy. :D Ez valami csodás,gondolom a párod is ezért enyhült meg veled kapcsolatban és engedett közénk.Nagyon jól tette. :D :wink:

KODA!

Olyan gyönyörű ez a csepp kisfiú.legyen benne rengeteg örömötök. :D

JUCI!

Megírod a homeopata doki elérhetőségét? Előre is köszönöm az infót. :wink:

TITI!

Megmondtad már a párodnak? És hogyan? Mit szólt? Mesélj!

BUFO!

Nagyon szuperek ezek a képek.Biztosan csodálatos volt az utatok.Én is akarok havat. :evil: :D

Jajj én olyan hülyén vagyok.Pár napja el kezdett fájogatni a pocim ,olyan pé szerűen meg is örültem neki,de mostanra eléggé állandósult és fáj a méhem.Ez normális? Nem kibírhatatlanul.Arra gondolok,hogy gyógyul és perzse közben gondolm a hormonok is dolgoznak bennem,mert már nem ugyanazzal a hővel kelek minden reggel.Nem tudom,remélem nem valami fertőzés.Mondjuk nem tudna mitől,de ki tudja.

Ági!

Te mit éreztél 3 héttel a műtét után.Nekem akkor fájt így amikor abbahagytam a fogigátlót és első hó közepén jártam.El is rohantam nődokihoz,aki azt mondta méhgyulladás és adott antibiotikumot.Aztán következő hó közepén is előjött,erre másik doki azt mondta pé.Aztán hónapról hónapra enyhültek a tünetek pé idején.Most ezzel vígasztalom magam.De nem tudom.Már megint aggályoskodok.Ezt utálom magamban. :roll: Ja és jövő hónapban szeretnék egy babát,de mindennél jobban. :D

Puszi

ESzter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Köszünjük a gyors fényképet Bence babáról!

Titi! Annyira jó, hogy kezdesz hinni a dologban, a férjem majdnemhülyének néz, ahogy örömködök itt magamban, ahogy olvasom az írásodat.
Csodaszép dobozt kaptál Kodától.
Én is mindenképp szeretnék elmenni 4D-s ultrahangra…

Zsuzsa! Gyönyörű szép fiaid vannak…

Zseppy! Köszi az infot a méhlepényről, meg a börzéről. Igazából nem is tudom akarnék-e valamit venni…

Virág! Végre valaki rá tudott venni, h elmenj dokihoz… Ha kiderül, h nincs baba, azért tessék folytatni a dolgot, hogy kiderüljön mi az oka a maratoni ciklusoknak.

Eszter! Egy picit próbálj meg nyugodtabb lenni, bár lehet h hülyeséget mondtam… A dokidat meg hívd fel a hasfájás miatt és akkor nem kell törni a fejedet, hogy vajon mi lehet.

Puszi
verzsike
 
 


MESIIIIII!EL SE HISZEM JAJJ ÉN OLYAN BOLDOG VAGYOK!NAGYON ÖRÜLÖK HOGY MINDEN OKÉ SEJTETTEM HOGY BABÁVAL A POCIBA FOGSZ VISSZAJÖNNI DE REMÉNYKEDTEM HOGY 12.HÉT UTÁN!A LEVÉLBE SE EMLITETTED ÉN MEG AZT HITTEM HOGY MÉG HÁTRA VAN EGY VIZSGÁLATOD!HÁT ELMONDHATATLANUL ÖRÜLÜK A KISLÁNYODNAK:))ÉS OLYAN JO HOGY UJRA ITT VAGY!ITT VIGYORGOK MINT A TEJBETÖK!

csajok hát ez nagyon szuper hét:)én olyan boldog vagyok hogy ilyen sok jo hiretek van!

Bufo ari vagy:)majd megmondom neki,ja hát most is huztam volna csak hát nagyon komolyan gondolják az eltiltást (ami ennyiböl jo de abbol nem hogy belém rakják a reményt) és a gyerekek nélkül nem birom ki még innen számolva három hétig!

balimama most karácsonykor?miért is?szo sem volt most arrol hogy babám lenne mert rendbe rakott akkor a bogyo csak karikor lett volna a pém!ne haragudj hogy valamit kihagytam akkor!
hovégén várjuk a pozitiv teszted

eszter puszi neked:)nem igazán tudok most neked mit irni mert a hasfájás meg ilyesmihez én nem tudok mit szolni!jövöhonapra viszont egy babokát kivánok neked:)

többiek merre vannak?oné,rimar,csné,juci?

puszi midenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Eszter!!! Jaj, de szeretnék tanácsot adni, segíteni, de sajnos fogalmam sincs, mi történik ilyenkor odabent. Létezik, hogy a méhnek ilyenkor is van dolga? Mármint hogy növekszik már ennyi idő alatt? Mert lehet, hogy akkor most húzódik össze... nem tudom... annyira kár, hogy nincs egy doki, akihez minden ilyenmivel szaladhatnál. Azóta nem beszéltél a dokival? Mármint akinél szültél volna?!

Eszter, a páromnak rögtön elmondtam, mivel közölte, hogy nagyon dekoncentrált vagyok, és egyszerűen nem tudtam úgy ránézni sem, hogy ne legyen őszinte. Egyszerűen akkora nyomást éreztem magamban, hogy muszáj voltam rögtön elújságolni neki.

Nagyon akartam valami nagy meglepetést, de nem ment. :( Gondolhattam volna, hogy ez lesz belőle, de azért ez is nagy meglepi volt neki, mivel azt hitte, hogy már megjött. Még Mexikóba írtam neki vasárnap egy sms-t, hogy nincs baba.:( Azt hittem, tényleg nincs... a barnázás miatt... úgyhogy tényleg meglepi volt neki, csak azt mondta, hogy még ne éljem bele magam, teljesen realista. Majd meglátjuk a 12 hét után. Annyira tudja már ezt a 12 hetet, főleg az elmúlt sok vetélés után fél ő is, nehogy elveszítsük. Na meg még nem is tudjuk, hogy valóban van-e. :( (Bár én már érzem!!!)

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ilyen hivatlanul jövök hozzátok, mert én a 2007-es topikban lakom. Szoktalak olvasgatni titeket is.
Lenne hozzátok egy kérdésem, mivel többen elég régen szültetek:
Én 8 hete szültem egy szép kislányt. A vérzésem a szülés után hamar elmúlt kb3-4 hét után, de azóta másfél hetente megint beindul a vérzés 5-6 napig, elmúlik, aztán újra kezdi. A dokim szerint a 8 .hétig normális de én aggódom, most megint megjött, olyan mint egy közepes menstruáció .
Van valaki köztetek, aki tudna véleménnyel tapasztalattal, hozzászólással segíteni?

Köszönöm előre is.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Lányok,

el sem hiszem hogy ennyi jó hír jöhet egyszerre!!!! :)

Kodával beszéltem reggel (csak nem voltam itthon, azért most irok), és mondta, hogy puszil mindenkit, megnézte Bence babát a gyerekorvos reggel és minden a legnagyobb rendben van! :)

Mesi,
Hát, hogy tudtad titkolni??? Tudod, hogy egyszerre fogunk szülni??? Pont annyi idős vagyok mint te! Ez annyira jó! De boldog vagyok! És kislány??? Én is akarok, de nekem még nem mondtak semmi tutit! :(

Koda, Gabi,
Gyönyörű ez a gyermek! :) Nagyon jó, hogy láthatjuk az első képet róla! Én is ilyet szerenék (kuki nélkül mondjuk, ha lehet... :roll: )

Virág,
mész dokihoz??? De örülök! Boldog vagyok, hogy mindenki ilyen optimista! Igen, mindenkinek hamar babája lesz!!!

Titi,
az egész napomat az tette ki, hogy neked örültem! Tudom, hogy nem szabad, de egy kicsit mégis... :oops: :lol: Remélem nem ültél benn a cigifüstben!
Pihizz, ha a szervezeted azt kívánja!!!

Eszter,
nem emlékszem ilyen hasfájásra, megmondom őszíntén, de a peteérés simán lehet!!! Nekem mindig különbözően fájt pé-kor. Volt amikor erősebben, volt amikor alig. Gyógyszer abbahagyása után például rettentően fájt az első hónapokban, aztán folyamatosan gyengült. Szerintem egy 3-4 napot várj, és ha elmúlik, akkor bizony az volt az! :)

Éva,
szeretném, ha hoznál egy pozitív tesztet nekünk hó végén! ...ja, és nem Titiét lenyúlni, hanem sajátot venni!!! :D :D Te jössz, aztán Virág és Eszter!!! Szép sorba, tessék beosztani!

Ági,
Kiváncsian várom a holnapi tesztelést!!!

Nekem most muszáj mennem...

Millió puszi mindenkinek, és akinek még nincs babuja, annak nagyon mennek a drukkok!
Vegyetek példát a többiekről/rólunk és nem feladni!!!!

Ági
csné
 
 


Sziasztok!

Azóta beszéltem a dokibácsival,és meg is látogatom,abban maradtunk,így legalább megtudom,hogy mennyire számíthatok rá a jövőben.Azt mondta,ha nincs hőemelkedés...akkor inkább hormonális.

Azt még elfelejtettem,hogy VIRÁG!Akkora örömet okoztál azzal,hogy dokihoz mész,hogy el sem hiszed.Nagyon jól teszed és mondd,hogy nem csak a barátnődnek,hanem egy picit Titinek és nekem is köszönhteő,hogy rászánod magad. :lol: De nem ez a lényeg,hanem,hogy mész.Szuper.És azért drukkolok ám,hátha már nem is lesz dolga veled,mert van ott valaki. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

El sem hiszem, ez annyira csodálatos!!!!!!!!

Annyi jó dolog történik..
Koda nagyon sok boldogságot kívánok nektek..a név nagyon tetszik :wink: és Bence is. Köszönjük a képet..majd írj, ha tudsz-várjuk!!!

Mesi: hihetetlen! Ilyenkor mondom azt nincsenek véletlenek, örülök nagyon a boldogságotoknak..a névmeg, majd jön úgyis.
Én megpróbáltam elképzelni őket, így találtam a nevekre.
Most, ha lányunk lett volna azt hiszem Szonjának hívnák.:)

Majd együtt babázhattok Ágival.:)

Drága Titi: Alig várom a hétfőt, sztem az ilyeneket megérzi egy nő..jajjj...úgy drukkolok! Annyira szeretném a várva-várt csodát!

Éva, Virág, Eszter: most értetek szorítunk!!

Múlt nyáron félve vártam a babámat és nem mertem örülni se annyira, a sok rossz dolog után-mert ti szenvedtetek....
Annyira fájt , a fájdalmatok..és most kezd minden megint jó lenni!

Sok puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!


TÜCSI!!!!!!

Ez szuper!Nagyon örülök!Olyan jó,hogy viszajöttél,ráadásul ilyen jó hírrel!

Virág!

Tényleg nem bírtam csokit enni,mert úgy éreztem savanyú tőle a szám.Ráadásul már mástól is hallottam,hogy ez volt nála az első jel.Mára elmúlt a csokiundor,ugyanúgy imádom mint előtte.

Eszter!

Szerintem a méhed most húzódik össze,visszaáll normál állapotba.Persze egy doki jobban tudná,mint egy ilyen okos tódor,mint én....

Betti!

Nekem is többször elmúlt,majd visszatért a vérzésem szülés után.Igaz nekem ez az első 6 hétben történt.Viszont nem lehetetlen,hogy ez már a mensid.Én május 23.-án szültem,és júliusban megjött,pedig szoptattam.ha nem szeretnél olyan hamar újabb babát,mint én,ne feledkezz meg a védekezésről.de a módját a dokival beszéld meg.

Mona
monaszisza
 
 


Bizony Lányok!
Azt hiszem én is, hogy most megindul valami jó!
Őszintén örülök ennek a sok szép hírnek!

Eszter!
Ne aggódj!
Pont olvastam a másik topikban, ahová akkor írtál, amikor nagyon bánatos voltál, hogy szinte mindannyian keresztül mennek ezen a szurkálódáson!
Ha nem vagy lázas és nincs semmilyen gyanús folyásod, akkor biztosan nincs baj!

Virág!
Nem pont karácsonykor volt, de volt valami izgalmas tesztelés. nekem emlékezetes, mert nagyon megsirattalak!
De most várhatod Apát csinosan, szépen és egészségesen!
Nagyon ügyes vagy!

Ági!
Olyan kedves vagy! Bárcsak meglenne már az a pozitív teszt! Már nem is emlékszem hogy néz ki!
Nagyon igyekszünk!

Zsuzsa!
Annyira irigyellek a hóesés miatt! Én mondjuk a sieléshez nem vagyok elég bátor, tekintve, hogy nekem egyik bokámban sincs szalag és a jobb térdemben az elülső keresztszalagom sincs meg sportsérülés miatt. Nem valami stabilak a lábaim.
Úgy látszik már el kell utaznunk, ha telet akarunk látni!

Erzsike!
Én is szeretnék már babaholmikat venni!!
És kismamaruhát is!!! :cry:
Megszültök mire babás leszek! Nem baj majd értem is izgultok egy kicsit!

Titi!
Szerintem megcsinálhattad volna este is azt a tesztet olyan biztos, hogy pozitív!
Én is annyit gondolkodtam rajta, hogy fogom elmondani, de mivel olyan régóta próbálkozunk már szerintem jobban tudja mikor kéne megjönni, mint én!

Éva

Kép
balimama
 
 


sziasztok vááá megirtam egy regényt erre a fiam meg véletlen törölte!

ági nagyon örülök hogy vagy mert már hiányoltalak:) hát igen itt mindenki optimista és ma átragadt rám is!pedig már kezdtem feladni a dolgokat de ma uj eröt meritettem a csajokbol!

eszter hát tudod annyian mondtátok meg annyiszor hogy a barátnöm eltiltása már csak hab volt a tortán!muszály elmennem pedig még huztam volna egy kicsit!de hát nem akarom hogy leszedjétek a fejem :lol: meg a gyerekek nélkül se birom sokáig igy megyek dokihoz ha addig meg nem jön!

na szép estét joéjt mindenkinek pusz

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Betti!
Mona már előttem tökéletesen megfogalmazta. Ez már tuti, hogy az első mensi. Az előző vérzés pedig belefér a szülés utániba.
Figyelj, hogy lázas ne legyél és fontos a váladék minősége! (kellemetlen szag, nagyon darabos...)

Éva

Kép
balimama
 
 


éva jajj arra emléxem igen de az nem karácsonykor volt hanem november végén!tudom tudom!arika vagy!de most nem reménykedem mint a többiek és a barátnöm:)

joéjt mindenkinek pusziiii

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Titi
Csináltam egyet de a második vonal az iszonyatosan halvány. Nem fényképeztem le mert szerintem úgy nem látszódna.

Külünben eltudod olvasni részletesebben az Észel szível .... topicba írok inkább.

Ha majd voltunk már orvosnál akkor nyithatunk egy novemberi babákat.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Titi
Most nézem a tied is jó halvány, hát kb nekem is ennyire látszik.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Ági,
Gratula a halvány csíkhoz! MIndig azt mondjuk, hogy a halvány csík is csík!!!! :D
csné
 
 


Jó reggelt lányok!

Ági, szuper! Gratulálok! Jól megérezted! :)

Lányok, nem tudom, van-e még jelentősége, de azért felteszem a görbém, és a csodaszép reggeli tesztem is! Aztán itt befejeztem a tesztelgetést!

Még nem tudom, ma vagy hétfőn hívjam a dokim. Annyira korán van még ahhoz, hogy megnézzen. Lányok, Ti hogy voltatok dokinál először?


Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Jaj, Titim, de boldog vagyok! :)

Hivd szerintem ma a dokit, de kb a 6-7. héten fognak valószínűleg rádnézni uh-al is... De ha felhívod, megmondod az utolsó mensi dátumát, akkor ő biztos mond időpontot!
csné
 
 


Gratulálok a 2 új kismaminak!!!

Én is akarok!!!!!
Még beérhetlek, sőt meg is előzlek benneteket talán szülés szemontjából, ha a jövő hét végén tesztelek!

Ez volt a vicc! Őszintén örülök!
Titi, ha semmi bajod nincs (görcsölés, vérzés) akkor akár 3 hét múlva is ráérsz orvoshoz menni. Szerintem hívd fel, majd eldönti!

Annyira örülök!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva ! Gyere át dumcsizni, ha van kedved!

Zora
Kép
zora7
 
 


Titi, nagyon örülök neked :D :D GRATULA még egyszer!!!!! - most már csak egy dolgod van - nyugodtan várni :wink:

Most nincs időm többet irni, mert ellenőreink vannak

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: