Új privát üzeneted érkezett!

Franci!
Gratulálok Gergőnek az úszáshoz. az előbb lemaradt. :oops: :oops: :lol: :lol: Ügyes nagyon!!!

Szonjának hihetetlen jó alvókája lett, de nem szeretném elkiabálni. Éjjel is 7 órát végig alszik. :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Panni! Tenyleg, a te Olikadat elfelejtettuk. Ezer bocsika! Boldog nevnapot neki is! Maryka! En a kontosom zsebeben szoktam felejteni es beakasztom a furdobe :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Panni! Tenyleg, a te Olikadat elfelejtettuk. Ezer bocsika! Boldog nevnapot neki is! Maryka! En a kontosom zsebeben szoktam felejteni es beakasztom a furdobe :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 

 
 

Maryka!
Nincs ma hastánc??? Vagy még nem találod a telefonod??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Angie!
Látom sikerült kivinni a netet. :lol: :lol: :lol: tényleg nem lehet levakarni Téged. :lol: :lol: :lol: :lol:

Néztél képkeret????
Láttad az összehasonlítós képeket, amiket kértél????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


A másik kettő azt sem tudta mi az az ujjszopás, Szonja úgy alszik el, sőt az ujja bent van a szájába.
Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Szonja gyönyörű! Bizi fini lehet az ujja!
Aztán majd nem lehet leszoktatni róla. :lol: ez káröröm....
franci
 
 


Panni! Tenyleg, a te Olikadat elfelejtettuk. Ezer bocsika! Boldog nevnapot neki is! Maryka! En a kontosom zsebeben szoktam felejteni es beakasztom a furdobe :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Nem tudom miert kuldteel 3x, raadasul nem is egymas utan?! Annamari! Nincs meg kint a net, nem jott apa 'kedves' ismerose (csak ma raerek potyogni a telefonomrol - abbol latszik h ekezetek nelkul irok :wink:). Szonja miatt irigy irigy. Az ujjarol tenyleg nehez lesz leszoktatni. Cumival nem probalkoztal? Zsombor is szopta az ujjat az elejen, de adtam cumit es mar nem szopja. Sot, a cumit is egyre kevesbe igenyli.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Ja, es meg nem neztem kereteket. Meg kep sincs. El kell kapnom Szilardot egy jo pillanataban, es meg Zsombornak sem artana 1-2 hetet nonie :) Penteken ovis fotozas lesz, hatha az meghozza a kedvet. Neztem a montazsokat, de geprol alaposabban is meg fogom vizsgalni es irok kommentet :wink:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Franci, sajnálom. :( Azért még drukkolok továbbra is, úgyis jön az a kistesó!
Gergőnek nagy gratula, nagyon ügyes!!! :D

Angie, nagyon szépek vagytok, a ház is nagyon tetszik!

Annamari, Szonja gyönyörű! Egy ideig Lexi is szopta az ujját, de nagyon hamar leszokott róla. :wink:

Szilvi, én se tudtam egy csomószor, miért sír Lexi, volt, hogy üvöltött, de már nem tudtam mit csinálni, mert semmi nem volt akkor jó. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Az abbanemhagyos siras/uvoltes, amikor semmi sem jo, 90%ban a pocak miatt van. De faj neki vmije. Ilyenkor egyertelmu hogy karban ringatva van a legjobb helyen a baba.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Nmarya!
Volt hastánc, jól elringattam Matyikámat és Gyurus is táncolt velem édes volt!

Angie!
Köszi a tippet :) Az autóban az ülés alatt volt becsúszva!HUH

Nem tudom mi van de annyira hisztis most a kis fiam, hogy nem bírom- apának átadtam :oops:

Kép
Kép
maryka
 
 


Angie, hasfájás elleni szert is kapott, ha felvettem, az se, ha leraktam, az se volt jó. Igazából most se tudom, mit kell majd csinálnom, ha ezt Marci is eljátssza. :oops:

Maryka, jó lehetett nagyon. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Angie!
Azért te dugdosd Zsombor szájába a cumit. Gergő cumizott, aztán apa szerint nem kellett. Persze Gergő rászokott az ujjára. Még mindig szopja, de már szerencsére csak ha aludni szeretne. Már a szomszédoknak fel is tűnt hogy nem szopja az ujját annyit. Ja mert ha az ujja a szájába van nem tudna beszélni. :lol:
Ovis képet nem kapjátok ti se meg digitálisan? Abból lehetne jó képeket találni.

Beze! Tudod majd akkor leszek terhes ha te megszülsz. Még van 4 heted!!!!!! :wink:

Maryka! Milyen jót táncolhattál a fiúkkal.

Tegnap Gergő megint közölte kéne nekünk egy kislány. Próbáltam győzködni fiúról is, de esélytelen voltam. Mikor azt hittem na meggyőztem, akkor persze azt mondta: „Ennyi fiú legyen (5 :shock: ) és én.” Az azért egy kicsit sok!!!
De végül hajthatatlan volt, nekünk kislányunk legyen. Most Eszter legyen :) . Volt már Szonja is.
franci
 
 


Beze! En azt tapasztalom hogy az igazi hasfajasnal semmilyen szer sem hasznal. Csak ordit es tekereg. Sajnos nem tudsz mit csinalni ilyenkor, setalsz vele le fel a hazban. En dm-es szolomagparnat teszek a pocijara. Az talan nyugtatja de attol sem mulik el. Olykor beajulasig tudnak sirni.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Franci! Dugdosom neki, de ha faj valamije vagy ehes akkor nagy ivbe kopi ki. Ha csak nyoszorog es megnyugodni akar, akkor elfogadja kb 10 percig. Ujjszopast semmikeppen nem akarom, mert ismerem magamat hogy nem leszek turelmes a leszoktatasnal.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Franci, kiírás szerint kicsit többi, mint 5, bár nem lesz annyi. Hajrá!!! :wink:

Angie, nem tekergett, és miután újból szopizott, el is aludt. Azért emlékszem jól, mert a legnagyobb üvöltésben is képes volt a férjem elaludni! :shock:

Lexinek folyik az orra, remélem, nem lesz nagyon beteg...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Franci, sajnálom :cry: gergő nagyon édes, és ügyes is gratulálok az aranyéremhez.

Annamari, Szonja nagyon cuki :lol: :lol: :lol: Az összehasonlítós fotók, meg egyszerűen szuperek. nagyon hasonlítanak egymásra :lol: :lol: :lol:

Lillanyuval mi lehet?

Olikának, és Olivérnek nagyon boldog névnapot így utólag is.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Angie!
Nem csodálom hogy Zsombor kiköpi a cumit ha éhes, abból nem jön kajcsi!

Beze!
37 napod van még papíron, de nekem még nem jött meg. Valahogy majd összeegyeztetjük. :lol:

Kri!
Suli hogy van?
Kisöcsi neve alakul?

Tegnap este Gergő megint alakított. Elkezdett azért sírni, hogy mikor őt hozta a gólya nagyon félt. Nem volt mivel játszania és senki se simogatta. És még a gólyától is félt. Próbálom megfejteni mire gondolhatott, de nehéz. Lehet a szülés volt neki ilyen rossz. Nem tudom.
Aztán meséltem neki mennyit simiztem a pocimban, mindig odadugta a lábát a kezemhez. Aztán nagy nehezen megnyugodott. De csak mellettem tudott elaludni.
franci
 
 


Évi??? Annamari???? és Többiek?????? Hol vagytok???? Mi van veletek????
franci
 
 


Beze! Akkor biztosan ehes volt ha eves utan bealudt :wink:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Franci!
Milyen érdekes amit írtál :shock: Kíváncsi vagyok mi lehet mögötte. :?:

Voltak ma Motiék játszani, nagyon jó volt :D És Sebikének olyan jó baba illata van, imádom ezt az illatot :D Ja és evett a sztrapacskámból :lol:

Kép
Kép
maryka
 
 


Lányok,
nagyon szépen köszönjük, Olivér köszöntését! :)

Bocsánat, hogy csak ennyi de egyedül vagyok a gyerekekkel és indul az esti szeánsz.

puszi nektek!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Ja,
Panndi,
Olikádat Isten éltesse szintén :wink: :wink:

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sziasztok!

Angie, igen, lehet. :oops: Remélem, a másodikkal már könnyebben megy majd. :roll:

Franci, értem. Oké, én benne vagyok. :lol: Gergő de édes!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

kri, franci - és aki még hiányolt: köszönöm, aranyosak vagytok hogy gondoltok rám/nk!
Sajna a dokim be akar fektetni a kórházba SZÜLÉSIG, így egy kicsit ki vagyok borulva... Ráadásul Lillus beteg - szerencsére CSAK nátha, viszont én is kezdek tüsszögni, köhögni, és még csak most gyógyultunk meg az előzőből...
Ma 7 perc alvás után felébredt, és 3,5 órán keresztül vigasztalhatatlanul sirdogált, teljesen kétségbe estem hogy mi baja lehet. Aztán egyszer csak abbahagyta és ment játszani... de addigra én teljesen "készen" lettem.

Bocsi mindenkitől hogy nem reagálok semmire. Igyekszem jönni!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Beze! Akkor ezt megbeszéltük! :wink:

Évi! Miért kell kórházba menned?????

Gergő megint alakított:
Tegnap apával együtt jöttünk haza. Gergőnknek az oviban különböző témák vannak amikkel foglalkoznak. Volt vonatos, lovacskás (még a lovardába is voltak). Apa kérdezi:”Tart még a lovacskás téma?”.
Mire Gergő, csak úgy lazán: „Már vége van a lovas projectnek, most a Télapós project jön.”
Én feküdtem a nevetéstől. :lol: :lol: :lol: Kész top menedzserek ezek a gyerekek.
franci
 
 


Sziasztok!

Franci!
Gergő nem semmi :shock: Nálunk Marci szokott ilyeneket alakítani, tegnap jövünk haza az oviból, mondogatom neki, hogy már nem sokára Karácsony..erre ő: "Akkor el kell menni vásárolni", mondom mit kell venni? "hát ajándékot nekem meg Matyinak" :lol: így soha nem hallhatta (legalábbis remélem), csak azt, hogy írunk Télapónak és Angyalkának, hogy milyen ajándékot hozzanak...

Lillanyuci!
MIért kell/kéne befeküdnöd?? Megértem, hogy ettől teljesen kivagy..ilyenkor lehet azt mondani, hogy mindent a babáért, de ott van Lillus..... :cry: mélyen emlékszem, hogy mennyire zokogtam a kórházban, amikor azt mondták, hogy három hétig bent tartjuk Matyit.... :cry: Sajnálom nagyon!!!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

franci, szilvi: mert állandóan beteg vagyok + sokat görcsölök + tiszta kemény vagyok "bent" is, meg a pocim is.
Tegnap írtam hogy kezdek lüttyösödni...hát reggelre már alig tudtam nyelni, torokgyulladásom van már megint. A nátha még el se múlt, és a hörghurutom se.
Nem tudom, mi legyen...

A gyerekszáj...írtó édesek! Project??? Eszméletlen...

Megyek is, már fel is ébredt Lilla. Megint alig aludt valamit, és sirdogál...

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Franci!
Nagyon édes vagy, hogy hiányolsz. :D :D :D jólesett. :D
Gergő még mindig nagyon édes, csak arra vigyázz, hogy nehogy szgéppel menjen az oviba. :lol: :lol: :lol: :lol: vagy a végén még aktatáskát vetet. (jaj, de fura, így írjuk? :oops: :lol: )

Angie!
Boldog névnapot!!!!!
Kép

Szonja is most kezd esténéként ordítani. S én is vagyok úgy, hogy hiába harmadik, fogalmam sincs miért sír. De szerencsére most már 7 órát végig alszik éjjel. Lehet aludna tovább is, de nekem feszítenek a cickók, muszáj enni. :lol:

Most itthon vannak a nagyok is. Levente hétfő este belázasodott. Kedden kihívtam hozzá a doktornénit, s Rékát is megnézte,mondta neki is piros a torka, írt fel gyógyszert.
Ennyi idősen Levente semmilyen gyógyszert nem vett be, talán most jutott el addig, hogy meggyógyul a gyógyszertől. S mivel Réka látja Leventét, hogy ő beveszi, így neki is be tudom adni. Még mondja is, hmm, milyen finom. :D :D

Évi!
Sajnálom, hogy be akarnak fektetni, én se mennék.

Beze!
Mindjárt december... várjuk a kis Matyit, ill. a kis Marcit. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Maryka!
Ez a hastánc terheseknek van? Vagy csak azért jársz, mert jólesik?
Motival nem csináltok közös képet, ti + gyerekek???? :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kri!
És mi lesz kisöcsi neve? Megemésztetted, hogy megint fiú lesz???

Lassan átlehet nevezni a topikot, fiús anyukák topikjának. :lol: :lol: :lol: :lol: vagy, megint fiút várunk. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kíváncsi leszek, hogy Panninak és Panndinak mi lesz. Behalok, ha kiderül, hogy nekik is fiú. :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Angie! Sok Boldog Névnapot!

Annamari! Jó kis kocsi van a képen.
Laptop már van, de az szerencsére nem mehet az oviba.
Gyereknek jobbulást. Gyógypuszik mindenkinek. Vigyázz hogy a kicsi Szonja el nem kapja.

Tényleg vicces, hogy a pocaklakók fiúk. Legalábbis akiket tudunk.
Most fiúk vannak, de …… majd jönnek a lányok is.

Szilvi! Ezeknek a kistörpéknek olyan dumájuk van, hogy csak na…
Oviban fetrengek a röhögéstől néha.

Évi! Szegénykém. Ez nem túl jó!!!! Egy másik topikban, is volt egy csaj aki állandóan görcsölgetett, főleg éjszaka. Most lefekvés előtt veszi be a magnéziumot.
Nem lenne jó ha Lillát kivennéd a bölcsiből. Nem hozná haza a bacikat. Az első évben én is mindig beteg voltam. Mindent elkaptam Gergőtől. Előtte (míg otthon voltunk) apától semmit se kaptunk el, se Gergő se én. Pedig még influenzás is volt.
franci
 
 


Sziasztok!

Angie, nagyon boldog névnapot!

Lillanyu, sajnálom a dolgot. Míg nem fenyeget nagy veszély én biztos nem mennék be a kórházba. Még olyan sok idő van vissza neked. Meddig kellene bent lenned?

Hát igen gyerek duma, mi is néha fetrengünk a röhögéstől Zsombi miket ki nem tud találni. :lol: :lol: :lol:

Annamari, meg emésztettem :lol: :lol: :lol: Igazából mindegy volt csak ne legyen baja, talán majd a harmadik :wink:
Nevét még nem döntöttük el. Nekem nagyon tetszik a Balázs, még páromat kell erről meggyőzni. A Botond, és Domonkos már korábban le lett szavazva.

Ma voltam védőnőnél, sajnos az enyém nem volt mert beteg a kislánya, így helyettes volt. Szerencsére nem volt gáz, minden rendben velünk. Hallgattunk szívhangot is :lol: :lol: :lol: Zsombi ezt szereti a legjobban, itthon mindig visszajátszatja a dvd-n hogy halhassa. Most már nem is kis-tesónak hívja hanem kisöcsinek :lol: :lol: :lol: Olyan édes, már most meséli mindenkinek hogy mi mindenre megtanítja majd az öccsét. meg segít anyának pelenkázni. A legjobb az volt mikor mondta majd lezuzuzza kis-tesót :lol: :lol: :lol: :lol: Délután még megyek a dokimhoz is. Remélem a méhszájam maradt úgy ahogy egy hónapja volt.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Franci!
Nem hiszem el, hogy csak a kocsi tetszik??? :wink: :wink: :? :? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Igazad van, ezután majd a lányok jönnek... kettesével :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kri!
Drukk, hogy rendben legyen méhszáj.
Ma hozzánk is jött védőnő, de nem talált itthon. Elmentünk sétálni, ebédért, boltba, s útközbe találkoztunk. 6-án kapja Szonjuska az első oltást.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Teri!
Te első- másodikasoknál vagy tanár néni????
Mi újság veletek? Meglepi baba nem kopogtat??? Apával és anyóssal minden rendben?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

A gyerekdumákon behalok, komolyan, csúcs mindegyik! :lol:

Évi, sajnálom, de én is azt mondom, te tudod a legjobban, hogy érzed magad, ha szerinted nincs nagy vész, ne menj be, néha a dokik feleslegesen paráztatnak! Jobbulást nektek!
Lexi is náthás, nekem pedig kapar a torkom. :(

Annamari, nektek is jobbulást! Marci hamarosan jön, anyukám meg is jegyezte ma, hogy lejjebb ment a hasam...

Franci, szavadon foghatlak? :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

ANgi! Nagyon boldog névnapot!!!

Olivéreknek is nagyon boldog névnapot!!! (bocsi h csak így utólag)

Évi! Gyógyulj meg minél előbb!!! Ha muszáj bemenni, akkor menj be, és amint jobban vagy menj haza!

Franci! Nagyon ügyes Gergő, gratula az érmekhez! Dumája meg haláli!

Kri! Zsombi is édes! Ennyire várja a kistesót?

Beze! Jobbulást nektek!

Annamari! Elsősökkel vagyok... Nem kopogtat senki, max pirianyó érkezik vmelyik nap. Nem tudom, most olyan lelki nyugalom szállt meg (eddig ilyet nem éreztem), h nem baj, majd lesz ha fent is így gondolják, ha meg nem, akkor nem dőlök a kardomba. Bár amilyenek az osztályban a gyerekek, lehet nem is akarok többet. Képzeljétek, a kisebbséginek lehet h börtönben van az apja...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri, köszönöm szépen! Hallod, ezen nem lepődnék meg, úgy tűnik, nem esett messze az alma a fájától... :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


bocsánat eltűntem

Zsigikém megint bronchitises.. valószínű megyünk a pulmológiára kivizsgálásra, mert sokszor visszatér.. :cry: elég egy kis szellő és már beteg :(
Vendég
 


Jó reggelt!

Boni! Szegény Zsigi! Jobbulást neki!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Kedves Kismamik!

A hideg idojaras bekoszontevel biztosan sokan szandekoztok babakocsi labzsakot, takarot vasarolni. Szeretettel ajanlom figyelmetekbe webaruhazamat, ahol kulonlegesen egyedi, praktikus, es extra minosegu valasztekkal allunk rendelkezesetekre.

www.babymarket.webs.com

Kerlek, nezzetek be, es amennyiben kerdesetek van, batran forduljatok hozzam akar priviben itt, akar az oldalon megadott e-mail cimen.

Tovabbi kellemes babazast, babavarast!

Niki

littlebabymarket
Budapest
 
 


bocsi Angie :oops: Tegnapra nagyon boldog névnapot!!!

Teri!
Sajnálom ezt a sok problémát a suliban! Én azért drukkolok a kisöcsihez :wink:

Kri!
Mi volt a dokinál? Balázs szép név, pont ma reggel gondoltam,hogy mi miért is vetettük el....itt nem lehet kiejteni sehogy :roll:

Boni!
Zsigának jobbulást! Őt is megviseli vagy téged jobban, amikor szegénykém beteg???Én soxor azt veszem észre, hogy enyhébb gödhösségnél meg sem kottyan Marcinak, én meg agyon aggódom magam..

Nálunk mostanában minden cart elkapunk...apa hozza haza - szerintem...itt az oviban nem nagyon látok beteg gyerket..aztán a fene tudja...de az tény, hogy nálunk apa immunrendszre a béka popsija alatt van :cry: szedi minden reggel a multivitamint, s így ismindent elkap...ő kezdi, aztán jövünk mi....

Évi!
Ezek a dolgok - számomra - nem tűnnek úgy, hogy 13 hétre kórházba kéne menned....főleg most jönnek az ünnepek, nem hiszem, hogy Lillus lelkének jót tenne :roll: de én nálunk is így gondolkodtam..amíg nem bújt ki Matyi, addig vhogy mindig Marcira tudtam "koncentrálni" jobban :oops: Otthon nem tudsz magad mellé segítséget szervezni, hogy feküdj, pihenj, mint egy kórházban, s beszéld meg a dokiddal, hogy akár pár naponta bejársz ellenőrzésre?? Én valami ilyesmi kompromisszumot próbálnék kötni :roll: - bocsi, nem akartam okoskodni, csak hangosan elmélkedek..

AM!
Még jó, hogy te vagy nekünk, így nem nevezhetjük át a fórumot :wink: :wink: Egyébként, ha tippelhetek szerintem Panndinak és Pannynak is lánya lesz 8)

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Kri! Balázs szép név!
Olyan édes Zsombi hogy ennyire várja a kisöcsit. Olyan jó ilyet hallani.
Délután a doki mindent rendben talált?

Annamari! Pedig jó az a kocsi!!! :lol: És a pasik….. :wink:
Egy idő után mi már direktből is akkor mentünk sétálni, mikor jött volna a védőnő. Egy idő után minket is az utcán rendelt le.
Szonjának a Télapó szurit hoz? Szegény!

Beze! Visszaszámolhatsz! Tegnap megjött!!! Remélem „utoljára”!!!

Teri! Irigyellek a nyugalmadért! Engem ez mindig elkerül. Én addig megyek míg nem lesz.
Nem csoda, hogy ilyen a gyerek, ha az apja se normális.

Boni! Zsigikét puszilom! Gyógyuljon meg hamar!

Szilvi! A bacik ott vannak az oviban még „láthatatlanul” is. Lehet hogy csak még nem szokott hozzá Marci más bacijához. Nekünk legalábbis azt mondta doktor néni hogy megkell szokni más baciját is.

Évi, Beze! Ki ad majd rólatok hírt, ha bekerültök a kórházba?

Én most elköszönök! De csak egy hétre. Jövőhéten suliba leszek, sajna. És ott nincs internet. Nem hiszem hogy sok időm lesz este gép előtt ülni. Válaszolni biztos nem tudok.
Mindenkit puszilok. Betegeknek jobbulást!

Fél kettőig még itt vagyok…..
franci
 
 


Előre is Boldog Mikit Mindenkinek!

Kis vízipók
Kép
franci
 
 


Franci!
Nektek is hozzon szépet, s jót a Mikulás, de legfőképpen egy érett kis petécskét :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

boni, Zsiginek jobbulást!

Franci, én már meg is kezdtem. :lol: Nem tudom, kinek szólok, még eszembe se jutott. :oops:

Voltam dokinál,minden rendben, nst is, ha nem indul meg a szülés korábban, 38 héten császár. Vett kenetet is, mert mondtam, hogy bővebb a folyásom, (betadine kúpot kell dugdosnom 5 napig, szóltam, hogy ne kliont) egyúttal akkor elintézve a streptococcus szűrés is, kaptam magzatmozgás-számláló papírt, szóval erősen a finishbe léptem.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Boni, Zsiginek jobbulást.

Beze, mennek a drukkok hogy minden rendben legyen.++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lillanyu, végül hogy döntöttél?

Tegnap lett anyukám 50 éves. Nagy meglepetés partit csináltunk neki. Nagyon jól sikerül. olyan aranyos volt ahogy meghatódott :):):).
Dokinál minden rendben volt, méhszáj maradt úgy ahogy volt úgy hogy ennek nagyon örültem :), igaz nyitott de csak egy picikét :p.
A gyerkőc neve ha minden igaz Balázs lesz :D:D:D. Még férjemet kell meggyőznöm, mindenkinek nagyon tetszik főleg nekem :D:D:D:D:D.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Boni, szegény Zsiga, jobbulást kívánok neki!!!!

Teri, ezek a gyerekek borzasztóak tudnak lenni...mindig Te jutsz eszembe, ha látok olyanokat, mint akikről Te is szoktál írni.....nagyon jól teszed, hogy megszállt a nyugalom.)))maradjon is így, és akkor tutira megszáll majd egy Babóca is.)

Maryka,

remélem, jól nyaraltok!Boldi sokat emleget Benneteket!!!pénteken is gondoltam Rád.

többre most nincs időm, kifliket sütök és díszítjük a lakást, éljen az advent.)szeretem nagyon, főleg, mióta vannak a srácok.
mindenkinek szép hétvégét!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


Franci!
Jó "pihit" a hétre!!!!! És a legnagyobb puttonyával térjen be hozzátok a Mikulás!!!!

Beze!
Örülök, hogy dokinál minden rendben, ezt a dugdosást sajnálom.

Itt szakad a hóóóóóó!!!!!

Boni!
Jobbulást nektek!!!!

Kri!
Anyukádnak Boldog szülinapot!!!!!
Neked is örülök, hogy dokinál minden rendben volt. Szép a Balázs is.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: