Új privát üzeneted érkezett!

még 19nap :? :lol: azért bízom benne, h. nem fogom túlhordani! :)
már ott tartok, hogy minden gondolatom körülötte forog.
mit csináltok ebédre?
gabi: lángosrecept elmentve, de még nem csináltam :oops:
most el, este jövök asszem :):)
kellemes napot!!

Kép
tidi
 
 


Jó reggelt !


Klári : nagyon szép az "ifjú pár " :P :P !!!! Azért sajnálom ,hogy idő előtt el kellett jönnötök, remélem azóta kipihented magad és már nem görcsölgetsz !

Nekem a lábam bírja a legkevésbé, egyfolytában sajog, és már negyed óra után .
Sajna nem segít sem a felpolcolás , sem a fekvés. Mindennap hidegvízben áztatom + kenem viszér elleni krémmel , de úgy eltűnt a bokám,hogy már a zoknik sem jönnek fel rám :( .

Tegnap mérlegeltem magam : eredmény 73 kg , azaz 10 kg teljes hízás . Ebből 2 kg az elmúlt hónap eredménye, és a haskörfogat is 110 cm felett van. Remélem ez már a vége , mert úgy érzem magam , mint egy felfújt gumilabda. Gondolom evvel más is így van !

Evu : a hasam nekem nagyjából lent van, de már hetek óta , szóval nem tudom ,hogy ez mennyire jelez bármit is .
Örülök,hogy legalább a frizurád fel tud vidítani végre !!!
Mikor mész legközelebb UH-ra ?

Bogyó : én folyamatosan és kitartóan szurkolok mindenkinek,hogy a várt időpontban szülhessen ! :wink:
A jövő hét a Tiétek lesz meglássd !
Ez a házi beöntés érdekes ötlet.
Bár én egyfolytában idegenkedem még a gondolatától is , de a kórházban semmi képpen nem szeretném fájások közepette a wc-t kerülgetni :x . Lessz ott dolgom épp elég.

Tegnap végre megvettem az új köntösömet , így duplájára dagadt a kórházi csomag mérete :lol: .
Még jó ,hogy nálunk nem kérnek babaruhát is , mert akkor már tényleg utánfutó kéne .

Na megyek , Apa ébredezik és várja a kiadós reggelit , mert délután bringatúrára megy.

Szép napot Mindnenkinek , mindenórás kismamiktól pedig várjuk a megnyugtató bejelentkezést ! :)

Kép
sheepy
 
 


Sziasztok! :)

jó ismét köztetek lenni. kicsit más azért, mert a lányom itt van a karomban. nagyszerű érzés!
megpróbálok visszaszocializálódni, bár sok a lemaradásom.

missi! nagyon szép samuka stafírungja :wink:

sheepy! A 10 kiló nem sok! szülés uán sok leugrik, meglásd!

bogyo! meg fogsz szülni, garantálom, hogy ha mindazoikat, amiket felsoroltál bevetsz :wink:

klári! tündérszép a kiskányod!

évi! köszönjük a látogatást! magdi végtelnül kedves szülésznő, jól fogsz járni vele! utolsó nap bejött hozzánk, megnézte a lányt, végigpuszilgatott, én meg bögtem a meghatotságtól! nagyon nagy támasz volt!

masi! szurkolok lilicsenkek, jöjjön már ki :)

többieknek nagy-nagy ölelés, peluscserére kell mennem...

ja és bocsi a kisbetűkért, egy kézzel nehéz írni.
:oops:

büngyike
 
 

 
 

SZIA BÜNGYI!!!!!!!
ÖRÜLÖK HOGY ITT VAGY ÚJRA KÖZTÜNK!!!!!!
REMÉLEM MINDEN OK VELETEK,VÁRJUK A SZÜLÉSTÖRTÉNETET,MEG KÉPEKET!!!!!
UGYE TUDOD HOGY AZNAP MEGSZÜLT CUKIKA IS!!!!

VAN TEJCSI,MILYEN VOLT AZ ELSŐ ÉCCAKÁTOK?
PUSZIKA NEKTEK!!!!!

EZT HELÉNÁNAK KÜLDÖM:
Kép
geosel.klara
 
 


BÜNGY A VONALZÓDON VMI NEM STIMM!
geosel.klara
 
 


MOST MÁR OK!
geosel.klara
 
 


bénázok :P

büngyike
 
 


voltak stresszes óráink, de az apjával közösen megoldottuk :)
a kórházban tündér volt, itthon még fura neki, de már jó úton haladunk

büngyike
 
 


köszi a méhecskét

büngyike
 
 


Sziasztook!

Isten hozott újra itthon bennetekek Büngyike!!! GRATULÁLOK mégegyszer!!! Nagyon izgultunk ám értetek!!!

Sheepy Csak 10kg?!? Ügyes vagy nagyon! Én le sem írom mennyi lett a vége, mert elájulok! :D

Klári Annyira édesek a kis szerelmesek!! Tessék pihentetni a lábacskát, meg felpolcolni!!!

Tidi Én semmit nem főzök, így vasárnaponként néha a barátainkkal ebédelünk, szóval felmentésem van szerencsére!

Bogyó A pocakleszállásról azt olvastam, hogy van akinek egy pár nappal előtte, van akinek csak a szülés előtt közvetlenül történik meg. Azt nem tudom, hogy mindenképpen lemegy-e. :? Semmi tuti nincsen amiből legalább pár órával előbb lehetne tudni, pedig olyan jó lenne... :roll:

Nálunk még mindíg semmi. Nem baj, mert én az 5.-t néztem ki magunknak! De az sem baj, ha időre jön, csak skorpió ne legyen... Azt nagyon nem szeretném!

Masika!! Tessék szépen előkerülni!! :D Gabival együtt!

Olyan szép idő van! Ja! És megyünk ma új ülőgarnitúrát venni, mert tegnap megvettük a másikat!!Kiárusítom a lakást :lol: Tényleg, nem tudtok valakit akinek kamerás babaörzőre lenne szüksége?? Mert kaptunk egyet, de már volt is csak nekem nem kell ennyire full extrás, elég ha hallom, hogy nyöszi van, nem tudom még nézni is... Lehet másik topicban teszek ajánlatokat, hátha...
Na mindegy!
Szép napot!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Hali!

Szia Büngyi!!!! Üdv újra köztünk!! remélem minden OK veletek és már szokjátok az otthoni együttlétet!

Nálam semmi változás, még hancúr után sem, bár elég vicces volt, Apa feltette a költői kérdést a Kés alatt című sorozatból? " Dagadték vajon ezt hogy csinálják?"
Erre jót röhögtünk mindketten.

Nekem még egyáltalán nincs lenn a pocakom, bár tapintásra Lilibaba nem lesz "rövid" gyerek!
Jaj! A volt osztálytársamnak megszületett a lányból lett kisfia 61CM!!!!!

Én ma nem főzők, tegnap egy hatalmas adag csirkepörit csináltam így van mára is bőven, majd friss nokedlit szaggatok hozzá.
Megyünk vásárolni a Corba, én nem tudom de egy hét alatt annyi minden el tud fogyni!!! Meg el kellene nézni a brendonba is pelustartóért!

Apa délután megpucolja a konyhaablakot!!! Aztán jönnek hozzánk vendégek.
Szóval majd egyszer csak jövök.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok!

Büngyi
De jó, hogy jelentkeztél, minden rendben lesz, most még kell egy kis idő, hogy Heléna is megszokja az új helyét. A kórházitól mindenféleképpen jobb lesz! :)
Megnyugtató, hogy Magdi ilyen rendes, hétfőn hívom, hogy mikor menjek hozzá CTG-re, a dokimnak is mondta már, hogy találkoztunk és említettem, hogy tőled is hallottam, mennyit segített a gátmetszés elkerülésében. Erre a doki azt mondta, hogy ezt azért nem tudja nálam is garantálni..... de ezt rájuk bízom. Jó, hogy a dokim és ő össze fognak dolgozni!

Masi, Adri
Élvezzétek a hétvégét! Mintha mi sem történhetne!

Klári/Sheepy
Ez a lábfájás akkor nem egyedi, bár nálam nem a bokám, hanem a medencétől a térdemig hasogat, becsípődik, megrándul... minden, amit a nagymamámtól hallottam 70 év felett :)

Most megyek, mert a párom kijavítja az ablakcsere okozta festési hibákat, felkerül a függöny a gyerekszobába és segítek neki egy picit!

Évi

> Kép
evarga
 
 


Tidi
Nekem is viszket a köldököm környéke, az egyik barátnőm azt mondta, hogy A vitamin hiány okozhatja (ez a növekedés vitaminja) Halat, belsőségeket, sárga- és narancsszínű zöldségeket, sárgarépát, sárgadinnyét, sütőtököt, spenótot, brokkolit fejessalátát ajánlanak a pótlásásra. Persze ha ez ennyire durva, akkor lehet, hogy nem sokat segít!Én mandulaolajjal kenegetem!

> Kép
evarga
 
 


Valaki segít nekem egy pocakfotót lekicsinyíteni és feltenni, ha elküldöm e-mailban?? Persze csak ha érdekel valakit a 113cm-es pocakom ... :)
Vendég
 


Adri !Ha megvan még a mail címem küldd nyugodtan a képet !

Kép
sheepy
 
 


Elküldtem priviben is :-)

Kép
sheepy
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, nem történt semmi az éjszaka.

Büngyi: Isten hozott ismét, nagy öröm, hogy otthon vagytok, és minden rendben.

Adri: Én október 4.-ét néztem ki még anno az elején, ha így haladunk tartani is fogjuk a dátumot.

Pocak: Hol fentebb, hol egész lent van nekem, ez attól is függ mennyit keményedik és görcsölget.

Lábfájás: Mióta nem szedem a magnéziumot, megint órákig húzza a görcs és nagyon be is dagad. Nekem a magnézium jó volt arra is, hogy levigye a vizet, de most reggelre sem megy le rendesen.

Jaj, holnap megint NST, és tuti a doki megint megturkál. Valahogy már nem esik jól, fájni szokott. Na meg vérnyomásmérés. Remélem nem lesz megint 150, nem szeretnék bent maradni!!!

Ma kikészítem a jövő hétre a gyerekek ruháit, felpapírozom apának :roll: különben nem is tudom hogy öltöztetné fel őket. Biztos ami biztos alapon, hátha mégis beindul valami.

Tidi: annyira sajnállak a viszketés miatt, tényleg őrjítő lehet!

Megégettem a lábamat, rácsöppent a forró olaj, jó nagy luk lett a láfejemen. Olyan béna vagyok. És egyre feszültebb is. De jó lenne már tényleg túllenni rajta. Csak ne félnék így tőle. :oops:

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Büngyi
Mégegyszer gratula,és kérjük ide a szüléstörit!

Klára
Gratula a házassági évfordulótokhoz!Csini a pocid!

Jutta
Látom ma betöltötted a 40. hetet!Nagy drukk,hogy most már mielőbb szülj!

Én nem vagyok vmi jól ma. :cry: Reggel gyomorfájás,fulladás..,apa szt nagyon sápadt voltam.A visszértágulatom már megjelent a fenekemen is,mintha nem lett volna elég gáz a szeméremtáji... :evil: :x Mostz már a jobb oldalon ülni sem tudok,úgy fáj.Szerdán megyek dokihoz,remélem mondd vmi jó szert rá,bár gyanítom szülésig ez már csak rosszabb lesz.
Apának meg be kellett mennie dolgozni,annak ellenére,hogy múlt héten végig ügyelt,alig láttam.Erre egy vadbarom kollégája kihúzta magaát máról se szó,se beszéd...a főnöke meg tegnap este telefonált,hogy ma 12-től ügyel,és ami alegjobb kedd délig tuti nem jön haza. :evil: :evil: :evil:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Köszi még egyszer :)

Íródik a szüléstörténet, ahogy van időm mindig írok egy keveset hozzá. A blogon olvasható.

Masika! Lassan 40 hetes leszel! Ne feladni, dagadték is megoldják, ti is csináljátok lelkesen, mert állítólag használ :)
Jaj, tudnod kell, hogy a szülőszobák fullosak, de a kórtermek katasztrofális állapotban vannak! Anno a nögyogyászat ennél sokkal klasszabb volt!
A csecsemősok kedvesek, segítőkészek. A fülbevalót utolsó nap tették be és 2 ezer ft. volt!

Okr! Sajnálom a visszeredet :( pedig még neked van pár heted azért.... (na jó, ki tudja :) )

Gabi! Lassan itt van a te időd is! Szurkolok a férjednek, hogy mindent megtaláljon és a gyerekeket sikeresen intézze, amíg te Abigéllel leszel a kórházban.

Adri! Sokat gondoltam rád, de hallottam, hogy még semmi nem történt :) Egyszer csak kibújik az a kiscsaj. Tudja ő mikor kell :)

Évi! Ne aggódj! Ha meg lehet csinálni a gátvédelmet, akkor jó, de ha nem, inkább vágjanak! Magdi úgyis megmondja mit javasol menet közben. Volt a kórteremben 2 csaj it, az egyiknek majdnem 5 centis szakadás volt a hüvelyében, a másiknak is szakadása volt (gát) be is gyulladt!
Mindketten kádban szültek és gátvédelemmel próbálkoztak!

Cukival mi újság???? Igyekszem valamikor vissza is olvasni.

büngyike
 
 


Sziasztok!

Büngyi, szia! de jó újra látni itt! :) Nagyon szép kislányod van!Nagy gratula hozzá!!! :D
A szüléstörit várom én is, hogy folytatódjon!

Masi, Gabi, Adri , drukk nektek, a jövő hét biztosan a tiétek! :)

Mi jól vagyunk. Tamáska már kevesebbet alszik, többet van ébren. Sajna áttért éjjel is a 2 óránkénti szopira. Lehet eddig a sárgaság utóhatásaként aludt olyan jól..Ma már nézegette a fejvédőjén az alakokat!(víziló és tsai) :)

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Sziasztok!

Büngyi,
üdv köztünk újdonsült anyuka :)
mégegyszer minden jót nektek!

Ma egész jól aludtam végre. nem kellett derékfájásra ébrednem.

Nekem a talpam, lábfejem szokott viszketni, amit egyszerű testápolóval kezelek. Kitartás Tidi!

Üdv,
Ági

Kép
agi29
 
 


Szaisztok, én is itt.
Apa elment hózárást csinálni, majd éjfél körül hazaesik, reggel meg megy megint. Az autóval jól megszivtuk, szombat de jött apa, hogy menjünk el együtt alaktrészt venni, de csak megrendelni tudtuk, szóval egész héten nem lesz autó... :evil: és nem egy nagy valamit képzeljetek el, a 3db kis kütyüért 1600 Ft-ot kell fizetni..
De utána sétáltunk, elmentünk a fehérvári úti vásárcsarnokba, és ettünk egy jó sültkolbit :oops: meg vettünk gyümölcsöt - apa mindenhol engem állitott a sorba, mert látják h kismama vagyok, és akkor mindenből a szebbet adják nekem :D de tényleg így volt :D

Büngyi, üdv újra köztünk!! nagyon drukkoltunk nektek, örülök, hogy jól vagytok!!! :D
Klári, nagyon ari a lányod a szerelmével :) és már mekkora a pocid :shock:
Sheepy, a lábam nekem is nagyon gáz...hiába zöldtea, meg felpolcolás.. :? ezt a kis időt már kibirom így..én már zoknit se húzok itthon, van egy Snoopy-s szobapapucsom, abban mászkálok.. :wink:
Missi, milyne volt Pécsen? még jó időt fogtatok ki..Szép lesz Samu-lak :roll:
Jutta, drukkolok neked, hogy ne legyen péntek a dologból.. :roll:
Mais, ez az ajtó.. :? de végre sinene van, nem? Lili nagyon jól érzi benn magát.. :wink:
Gabi, én is láttam a Fókuszban a 25 hetes / 30 dkg babát!! :shock: jesszus, milyen pici volt!!! A barátnőm nővérének is koraszülése volt az ikrekkel, és neki 560 g volt Panna, de már ő is nagylány.. :roll: túl a 3,5 kilón...
Adri, én is próbálkozom a "tánccal" időnként, de nekem se nagyon megy már..
Evu, ez a háynás :? kitartás, már nem tart soká..
Bogyó - 38. hét :lol: gratula! Nem tudom, ez a pocilehúzódás hogy van, nekem még elég fönn vann.. :roll:
Tidi, vigyázz magadra, el ne kapj valamit apától! Én is elzavarom apár kedden délután legkésőbb, nagyon fáj neki a gyomorszájánál (?) vagy inkább a szegycsont alatt.. :? Jajj, ez a viszketés!! te szegény :?
Okr, húú, ez a visszér nem hangzik túl jól :shock: ez visszahúzódik szülés után?

Átrendeztük mi is a Vicsok-lakot ma.. :)
Úgy nassolnék valamit.. :oops: de hát péntek este akartunk elmenni bevásárolni, de így hogy autó szétszedve.. :? majd csak jövő hétvégén, addig a Sparból élünk majd..bár nem szeretem ezt a boltot..
Na, szétnézek.. :wink:

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


hali
ma végül nem jöttek kutyát nézni, majd jövőhéten :)
babgulyás lesz a kaja, most fől, nem régértünk haza :)
büngyi :) nagyon csini vagy, jó érzés a picúrral lenni igaz?annyira szeretném már én is a kezemben tartani!
holnap valószínű felkeresem a nőgyógyit is.
nem is merem lefotózni a hasam, ha valakinek megmutatom csak szörnyülködik..nem csodálom vörös sebes, legszívesebben bőgnék :(:(:(
megyek figyelem a kaját, mert képes vagyok elcseszni..
jók legyetek!!!

Kép
tidi
 
 


Büngyi
Elolvastam eddig elkészült szüléstöridet.Kíváncsian várom a folytatást.
Szülésig bizony,még van időm.Remélem 3 hétet még benntölt a kisasszony!

Vicsok
Remélem,hogy elmúlik szülés után.Adával is volt egy kis mértékű,de korántsem ekkora,és fájós,és ennyi helyen..szal nem tudom.Mindenesetre ha marad,én megyek az érsebészetre,mert hát elég kiábrándító látvány(apának meg sem merem mutatni,nehogy megundorodjon tőlem :oops: )

Gabi
A lábgörcsre nekem a Calcium vált be!Próbáld ki!
A lábara én egyszer forró almakrémleveset fröccsentettem :x elég gáz volt,mert minden nyomta,mezítláb meg nmégsem lehet járni..szal nagyon nagy kitartás,és ha van otthon betadin tegyél rá!

Tidi
Sajnálom,hogy így viszket a hasad!Szörnyű lehet! :x Na de szinte bármikor szülheszt,és akkor elmúlik!


Én összeszedtem kicsit magam,még játszin is voltunk a ygerkőccel,meg apát megnéztük.Holnaptól megint egy hét suli...hát majd meglátjuk,meddig bírok járni.(vagyis ülni,mert az jelenleg gázosabb)

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hali!

Konyhaablak végre megpucolva!!! Bár végül én is segítettem Apának, mert ez a reluxa pucolás elég pepecselős meló!

Vendégek hamar elmentek Ők is fáradtak voltak, csak még a múltheti szülinapom miatt jöttek köszönteni. :D

Jaj! Délután kaptam két élő halat (pontyot). Hát mikor beállítottak vele, majdnem elájultam, mondom most mit csináljak ezzekel, én hozzá nem nyúlok az tuti. Anyu átjött megpucolta, aztán szépen lefiléztem és beraktam a fagyasztóba, majd fél órát sikáltam a konyhát domesztosszal, hogy ne legyen halszag. :cry: De anyu ripsz-ropsz megcsinálta 20 perc alatt kész volt a két halacska. Majd valamelyik nap lesütöm vacsira!

Büngyi: köszi az infót a kórházról, meg a fülbevalóról, majd a dokim próbál vmi normális szobát intézni :D
Hancurral még eset is megpróbálkozunk hátha!

Én majd szerintem csak 2.án szülök ha szülök, mert kiszámoltam, hogy fogantatástól csak az a 40.hét.
Egyébként én is baromira vizesedek most megint, olyan a kezem, mintha felpumpálták volna, a lábamról ne is beszéljünk.

Na megyek fejest ugrok a fürdőkádba, holnap ctg lesz, meg vizsgálat Én sem kívánom együtt érzek veled Gabi, nekem is fájni szokott

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


eset=este

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok !

Egész délután nem volt jó a net, és nem tudtam fellépni a babanetre :(

elsőként is Adri hasa : Kép

Kép
sheepy
 
 


Masika
Hát kíváncsi leszek mikor szülsz?!Csak mert én is tudom,mikor fogant,és onnan számítva november 3-ra jön ki az időpont.
Vizesedés miatt együttérzés,én Adával voltam így.Még a tusolás is fájt. :roll:
Halat én csak sütöttem a múlt héten,de olyan szag terjengett egész nap... :wink:

Sheepy
Én úgy tudom 12.5 kg az,ami hasznos súlyként rakódik ránk.Az le is megy,nemsokára.
Egyébként én is +10 kg körül tartok.
Adri hasa nagyon szép!

Ada üzeni:
áőááá.,,,,m ,,,hulzzuhhlppélépépépppőpőppplp......l...loö8köökppőpőőüü

KépKép

KépKép
okr
 
 


Adri : Nagyon csini , főleg a tetkód :wink: !!!!!

Apa rám is ellövöldözött pár képet : Kép Kép Kép



Büngyi : Örülök, hogy túl vagytok a kórházasdin, innentől indul csak igazán az élet !!! Blogodon várom a fojtatást , remélem egy-két babás -mamás képpel is gazdagítod majd !!!

Masi, Jutta, Gabi , Adri : bár még nincs vége a napnak , de úgy tűnik mégis csak babaáldás nélkül zárult a hét.
Szóval drukkolok továbbra is ,hogy mielőbb megszülessenek a kismanók !

Holnap CTG , meg orvosi vizit, remélem használt a málnalevél és a homeós bogyók és már tűnedezik a méhszáj.
Délutűn kiderült,hogy anyukám csak okt.14-től tud szabira menni, hogy otthon legyen velünk, úgyhogy addig még ki kéne húzni ,de nem bánnám,ha az utolsó hetet már nem kellene kitölteni .

Cuki ??? Remélem hamarosan hallunk felőle és Pankával együtt jól vannak .

Mindenki vigyázzon Magára és a babákra , szép estét és jó éjszakát !

Kép
sheepy
 
 


micsoda kepek, nagyon jol neztek ki, klari a lanyod is a pasijaval :)

huuu, de sokat irtatok - szerencsere

latom Bungyi is visszatert, de jooooo. gratulalok megegyszer, orulok, hogy jol megy minden, mar olvastam a szulestestortenetet, de meg gondolom befejezed, ha van idod. tenyleg a vegen lement a hasad ? vagy mar nem emlekszel ?

NAGYON SZERETNEK MAR SZULNI !! :) ti is igy vagytok vele?

koszoonom a valaszokat a leszallo hassal kapcsolatosan.

masi , en is nagyon, de nagyon vizesedek. neked mit mondtak erre? nekem, hogy ebbol latszik, hogy itt a vege es hogy azert figyelni kell a vernyomast, holnap gyorsan meg is meretem azt hiszem. nem ment meg lejjebb a hasad ? es en szombatra tippeltem, hogy szulsz - sajnalom :( most rossz boszorka voltam :) lelkileg hogy vagy amugy ?

Shepy, tok jo a kep , nem is nagy a hasad , en sokkal nagyobb vagyok es koszi a drukkot

Klari koszi a drukkot, de en mar ugy erzem, hogy 40. heten vagyok :)

evu Rennie mar nem segit a gyomrodon ? vagy nem akarsz szedni gyogyit ? te azert meg ne szuljel, meg varj legalabb 3 hetet. nekem nagyon no terhesen most a hajam, te is ezt irod , vagy csak hogy dusul a tied ?

okr, jo sulizast neked, meg biztos kibirja a 3 hetet a tied... de te akkor inkabb mar novemberben szulsz, nem ?

vicsok, jot nevettem a piacos torteneten, de igy van tenyleg, sok elonye van a terhessegnek :)

era, remelem Tomi visszater a hosszabb alvashoz, tok jo h van kis idod irni,,..hogy vannak a nagyobbak ? hazatok kesz lett ?

agi, a jo alvas mar luxus nekunk, szoval tudom, hogy mirol beszelsz,,labviszketesre az olajozast probaltad ? (barmilyen natura olaj...)

gabi, sajnalom a labad..es ennyire felsz a szulestol ? lehet h pont azert mert te mar tudod h mi vaar rad ? en meg meg naiv vagyok :)? Holnap irj a doki utan...a magnezium leviszi a labdagadast ? ez tuti ?

az en labam szornyen nez ki ? remelem ez a jele, hogy lassan szulok, bungyi, cuki, era, nektek is igy volt elotte ???

Remelem mindenki jol fog aludni ma, gyerekesek bebijei meg csak 4 orankent kernek enni , nem 2 vagy 3 orankent :)
bogyogyorgyi
 
 


Még én is itt, gyors benéztem. Nézem itt nagy magányomban az igazából szerelem c. filmet, Kisvicsoknak nagyon tetszik :D

Masi, én is azt hittem, a konyhaablak meghozza Lilit :roll:

Sheepy, szép a pocid :lol:

Holnap én is megyek ctg-re..nagyon kíváncsi leszek, ma este nagyon aktivak vagyunk :wink:

Kedvet hoztatok a kádfürdőhöz, így aztán beültem egy kád vízbe, Kisvicsok nagyon hullámzott közben, remélem azért, mert tetzstett neki.. :roll:
Na nézem tovább a filmet, mindenkinek jó éjszakát!! pusszantás mindenkinek

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Vicsok

a meleg vizben valo ules nem hozza meg a szulest ? vagy ez csak egy mende-monda ? jo ctg-t holnapra

mindenki alszik mar ?
bogyogyorgyi
 
 


Adri most lattam hogy irtal a januari topikba , akkor meg nem szultel....nekunk mikor irsz ? varjuk a hireket....
bogyogyorgyi
 
 


Hello!

Én is vagyok..,nem tudok aludni egyelőre!Igaz meg sem próbáltam,mert érzem h nem vagyok álmos!! :) :shock: Már hallucinálok is,esküszöm kb fél orája pukkant vmi!Mindjárt azt hittem a burok!!DE persze csak az elmém volt!! :lol: :shock: :shock: Még amugyis kissé korai lenne!

Pécsen jo volt!Jókat ettünk!Meg kaptunk anyóstól édes kis körforgót! :) Holnap lefotózom!
Apa már alszik,megnéztük ezt a szerelmes filmet! :wink: Azért megkéne próbálnom aludni!!
Holnap jövök és jo éjt mindenkinek!!

Missfried
Kép
missfried
 
 


Hali!

Én is megnéztem a "kis szerelmes filmet"!

Lilibaba csak úgy ugrált közben, ma délután mintha felhúzták volna megint :D

Bogyó: melegvíz lazítja a méhizomzatot, azért jobb benne vajúdni, de arról nem tudok, hogy meghozná a szülést.
Lelkileg: még egész jól birom, de már csak péntekig vagyok hajlandó várni, aztán megbeszélem a dokival, hogy indítsuk be a szülést asszem. Már igazából testileg vagyok fáradt, nagyon nehéz cipelni és aludni sem igazán tudok. Mindenben hamar elfáradok, és ha Lilibaba kicsit jobban beindul az néha nagyon tud fájni, szóval már nem az igazi.
Nekem csak egy kicsit ment lejebb a pocom, de van akinek nem is megy le csak közvetlenül szülés előtt.

Cuki üzent: sajna Panka még mindíg sárga, így fényterápián van. Szegény Cuki meg állandóan feji a tejét, mert már annyi van neki, szóval ki van szegény. Talán holnap hazamhetnek.
Küldött képet Pankáról, mindjárt fel is teszem.

Sheepy, Adri: szépek a pocós fotók!!!

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Kép

Íme Panka Baba!

mindenkinek jó éjszakát!!!

Jutta! Veled mi van????

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok Lányok!

Na most akkor nekem tessék drukkolni, elfolyt a magzatvíz!!

most indulunk a kórházba.

Nagyon félek.

Puszi.

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Sziasztok!

Húúúúúú Gabi!Nagyon-nagyon szorítok neked!

Majd még jövök.
Vendég
 


ó reggelt !


Gabi : Nagyon szorítunk, remélem mostanra már Abigél a világra jött és minden rendben van Veletek !!!!!!!!!!!!

Missi : remélem jól aludtál a " szerelmes film " után . ( Apával nagy kedvencünk :P ) és tényleg csak a képzeletedben pukkant valami :wink: .

Masi : Köszönjük a Pankás fotót , nagyon aranyos !!! Remélem Ők is hamarosan haza mehetnek, mert Cukinak már biztosan elege van a kórházból egy időre !!
Lehet,hogy ma a doki már Neked is bíztató dolgokat fog mondani a CTG után , úgyhogy kitartás !!!!!!

Adri : Te hogy vagy ??????
Jutta ??????

A szülésznőm mondta ,hogy mostanában minden kismamija túlhortda a babáját. Persze ez eddig ránk nem jellemző, de azért előfordulhat. :( Remélem itt nem ez lesz a trend!

Tidi : Még mindig viszketés ????????? :shock: :shock: Szegénykém, nem használ a doki féle módszer / krém sem ????

Bogyó : Remélem ez a hét Neked is meghozza Kisbogyót !!!!
Vess be minden trükköt :wink: és biztosan sikerül !!!
Addig is kitartás , már így se úgy se hosszú a hátralevő idő !

11 -re megyek CTG-re , utána majd benézek .
A többieknek is sok sikert a vizsgálatokhoz ! Majd írjátok meg mi volt .
Pusz

Kép
sheepy
 
 


Jó reggelt!!

Jujj Gabi szorítunk!!Ne féljél!!Bár már lehet h túl is vagy rajt!! :)

Hát ma nem aludtam túl fényesen,meg korán is ébredtem,mint látszik!!

Szépek a pocis fotók,meg a kép Pankáról :) !!Na később még jövök,szép napot mindenkinek!!

Missfried
Kép
missfried
 
 


Jó Reggelt!

HÚÚÚÚ GABI Hajrá! De jó neked! Tessék hamar jelentkezni!

Missi: ma engem is 6kor kidobott az ágy! Nem bírtam aludni, volt egy két erősebb görcsöm, de mostanra elmúlt!

Már voltam piacon bevásárolni, reggeliztem, megy a mosógép stb.

Ma Apa ebédre csak natúr csirkét kért rizzsel :D , még gyorsan bepácolom a húst aztán egész nap pihenni fogok, meg egy kicsit vasalnom kell.
Kaptam tegnap DR.House könyvet el is kezdem majd olvasni.

11re megyek dokihoz hát kíváncsi leszek mit fog mondani :D

Tidi: nem lehet, hogy ez a viszkedés már pszichés, nekem is volt egy pár hónapja, hogy folymatosan vakaróztam, aztán próbáltam odafigyelni, hogy ne csináljam, ez egész jól bevált. Néha most is elkezdem vakarni a pocim, de ilyenkor próbálom hamar abbahagyni tudartosam, mert csak rosszabb lesz.

Sheepy: nekem is ugyanezt mondta a dokim, az utóbbi 5 kismamája mind túlhordta a babát volt aki 8 nappal is!

Na megyek még egy kicsit pakolászom aztán doki, még lehet, hogy előtte benézek!

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


jo reggelt kismamak!

Gabi, nagyon szoritok en is!!!!juj, de izgi :D

Masi
, le a kalappal elötted, nem semmi, hogy fizikailag es lelkileg is milyen erös vagy, arad az irasaidbol a nyugalom..barcsak en lenek ilyen termeszetü.. :shock: hamarosan a kezedben tarthatod Lilicseket :D

Adri, nagyon csini a pocod! :D

Sheepy
, a te pocakod is nagyon csini es formas, gratula :D

hogy vagytok mindenki? en okesan, tegnap vettünk Salvus vizet, allitolag jo a refluxra, nos, ilyen undorito izü vizet meg soha nem ittam, de hös voltam es vagyok, es nyelem, mint kacsa a nokedlit :roll: este azert szenvedtem, de legalabb megustam hanyas nelkül :) Rennie nem segit :cry:

Panka
baba nagggggyon cuki!! :D

ma ujra vasalos napom lesz, majd mutatom :wink:

össze kellene a bizti kedveert rakni a korhazi taskamat, a Janosba szerencsere lehet vinni pizsit, nem kötelezö a haloing :D utalom a haloinget.

anyukamnak tegnap kitartam a lelkemet es elmeseltem neki mennyire felek a szülestöl..nem gondoltam volna, hogy ahogy közeledik az idö, egyre jobban parazni fogok..rengeteget probalok relaxalni es lazitani, de nekem ez nem megy könnyen..kikeszit a bizonytalansag, hogy nem tudom hol tapad jelenleg a placentam, van e egyaltalan eselyem a termeszetes szülesre bla bla..anyuci elmeselte ö hogy szült meg..apu katona volt,nem tudott anyu mellett lenni, nem volt mobil, megis megszülettem :D anyukam egy igazi hös!!!!!!!!!! 8) ez sok eröt adott, es a parom nyugtat allandoan, hogy könnyen fog menni es vegig mellettem lesz..remelem Vanus is együtt fog majd müködni..es akkor nem is lesz olyan veszes :? :D

Büngyi
, szivböl gratulalok megegyszer a pici lanyodhoz!!remelem jol vagytok, nagyon jo volt,hogy jöttek a blogodra a hirek folyamatosan, erdeklödve olvastam :D

nalam is megy a mosogep mar, el is mosogattam, hamarosan kezdem a vasalast, csak reggeliznem kellene valamit.

szerdan CTG, nagyon kivancsi vagyok :D

jövök meg, pusszancs
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Gabi: Drukkok mennek, nagyon szorítunk és kíváncsian várjuk a híreket!

Büngyi: Örülünk, hogy megint köztünk vagy és , hogy otthon is minden rendben! Heléna biztos nagyon jó kisbaba! :lol: Várjuk a születéstöri folytatását! :lol:

Bogyó: Az én pocakom még semmit sem ment lejjebb, mondjuk még van idő... :lol:

Klára: Nagyon szépek a képek, a kis szerelmesek tündériek!

Masi: Drukkolok, hogy most már bújjon ki Lilicsek! :lol:
Meg az asztaloshoz is, hogy végre beválljon és legyen ajtótok! :lol:
61 cm-es baba: :shock:

Jutta: neked is drukkolok, hogy Dorkababa megérkezzen végre!

Sheppy: Nem sokat híztál! :lol: Milyen vékony maradtál, csak a pocakod nőtt! :lol: Csini vagy! :lol:

Missi: Nagyon szép a Samu-lak! :lol:

Okr: ez a visszértágulat nagyon rosszul hangzik! nagyon sajnálom! :(

Adri: Szép a pocakfotó! :lol:

Cuki: Drukkolok, hogy végre haza mehessetek! panka még mindig nagyon édes!

Nagy gratula a hétfordulókhoz! :lol:

Azt álmodtam, hogy szopiztatok (persze, olyan béna vagyok, hogy a baba arcát nem láttam :evil: ), és mikor felébredtem, tiszta előtej volt a pizsim... :lol:
Mindenkinek további szép napot, megyek rohamot intézek a mosógép, porrongy és porszívó ellen!
Sziasztok!
Vendég
 


gabiiii :) nagyon drukkolunk , mar lehet hogy megvan a kis AAbigel ??? Irjal majd, vagy uzenj ha tudsz..tudod a Masi szamat ? vagy vkiet ?

masi, koszi a kepet Pankarol. milyen szep ez a kislany ! gyonyoruuuuu.
Drukkolok, hogy aheten veled is ( velem is :) ) legyen mar vmi....a 2 gorcs neked ma mar jo jel. labdagadasod van / nekem ost reggel egy kicsivel jobb, de este megint elefant mereture dagadt

Cuki gondolunk RAd, remelem hamar hazamehettek mar !

Shepy, ez a tulhordas nem azert van, mert nekunk mar arany eletunk van ? szoval hogy pihenunk amikor akarunk,,stb..nem kell kapalni jarni a foldekre, stb :)

missi, remelem aztan jol aludtal vegul. hogy vagy ??

szep napot lanyok mindenkinek, jo lazulast, keves takaritast kivanok :)
bogyogyorgyi
 
 


Sziasztok, jó reggelt mindenkinek!
Gabi, megy a drukk!!!! Várjuk a hireket :roll:
Bogyógy - nem hozta meg a szülést a meleg víz :roll: de viszont olyan aktiv volt az éjjel, hogy csak na..apa elment reggel, akkor is alig birtam visszaszunyálni, ment a tornaműsor.. :wink: Ahogy Masi is irta, már nem olyan "élvezetes", már néha akkorát rúg, hogy fáj :shock: pedig még 2 hetet növekszik benn (remélem) :)
Missi, ezek szerint te sem aludtál jól :?
Masi, majd mondd, mi volt dokinál...Sheepy, te is, mi volt a ctg-n!!
Hogy ez a Panka baba milyen széép!! :lol:
Evu, mi is itt vagyunk neked :roll: ezeket a kérdéseket a dokival is megbeszélheted, meg perzse a pároddal is! Ott lesz veled, és segíteni fog!!! :roll: Én is próbálok minél többet olvasni a folyamatról, lelkileg is késziteni magam... Most úgy érzem, hogy nem félek..de hát majd akkor kiderül.. :roll:

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


zsozi, erdekes ez az alom es hogy ki is jott tejed,,nem semmi !! nekem semmi elotejem nincs, de remelem majd szules utan tejcsarda leszek azert...
jo takaritast - de csak ovatosan

jutta, tenyleg, mi van veled ? lehet h mar szultel ? kuldjuk a +++++ energiakat !!
bogyogyorgyi
 
 


Én tegnap nagyjából feltöröltem, felporszivóztam, holnap akarok takaritani, mire anyu jön. Ma vasalok, tegnap kimostam mindent.
Lemegyek boltba, főzök gyors valamit, 2re megyek ctg-re.

Még mára is jó időt mondanak, aki tud, mozduljon ki egy kicsit, és élvezze a napsütést, amig lehet ..

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Szép jó reggelt!

De jó Gabi, ismét lesz egy topicos kislányunk! Szorítok!!!!!

És utána jön Masié, talán már Jutta babája is útban van?

Ezután szerintem a fiúk következnek majd........de csak jövő héttől, ugye?

Írjátok majd meg, mi volt a CTG-n!

Cuki
Nagyon édes és csini Pankababa!

Nálunk tegnap a párom kijavította a falhibákat (ablak és ajtócsre maradványai), felkerültek az új függönyök, a héten elkezdi összeszerelni a bútorokat is és pénteken végre elviszik a matracot is, ami miatt nem lehet elférni a gyerekszobában!
Én is mosok, még vannak kézzel mosandó babholmik!

Evu-én is pakolgatom a kórházi táskámat, nyugodtabb leszek, ha készen áll. Jó, hogy beszélgettél anyukáddal!!!! A tested együtt fog működni!

Sheepy/Adri
Formás pocik!!!

Szép napot!

Évi

> Kép
evarga
 
 


eva, akkor ti is pakoltatok hetvegen...kezzel moshato babholmi ? azonnal ajandekozd el ! :) hehehe gondolod kesobb ilyenre lesz idod ? en bevagtam mindent 95 fokra, aminek tonkrement az anyaga - felmosonak jo lesz

vicsok, szuper aktiv vagy ma, mondjuk en is jobban erzem magam, mint tegnap este. nekem rengeteg munkam van, de ceges dolgok, ma du. jon a takaritono, mar varom.

ramtort a salata/ zoldseg zabalhatnek, mar reggelire repat, almat, kortet ettem - pedig kenyer nelkul en meg sem tudtam moccani idaig
bogyogyorgyi
 
 


Én is visszatértem a boltból, csak gyors benéztem, van-e valami hir.. :roll: de megyek is, frankfurti levest csinálok, de hogy mellé mi lesz....???
Bogyógy - én mindig a leveszöldségből rágcsálok, miközben pucolom.. :wink: rám vetette magát tegnap a nasi-szörny :evil: találtam a szekrényben mazsolát..na, majdnem megettem egy zacskóval.. :oops:
Kórházi cucc nekem is 80%ban összekészitve a kanapéra, csak be kell tenni a táskába.
Apa izgul, kérte, hogy ma mindenképp irjak neki össze mindent, kit, mikor, hol kell hivni, hova kell menni, mit kell csinálni.. :) Tegnap "már" 11-re itthon volt, és beszélgettünk még kicsit, hogy milyne furcsa lesz, ha már Kisvicskunk ott fog szuszogni .. :roll:

Ja, ha még nem irtam volna, vagy nem tudnátok, a "vicsok" szó jelentése: kis rágcsáló, pocok, egér, pocegér stb.. :wink:

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: