Új privát üzeneted érkezett!

Teri!
Én egy sajátos nev. igényű gyerekekkel fogl. oviban tanítottam. Tudom ezt már rég kérdezted, de igazából most van időm részletesebb írásra.

Kép
Kép
maryka
 
 


Franci!
Hozzon szerencsét ez a laptető!!!!! Gondolok Rád!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


franci, nagyon várunk a hírekkel!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 

 
 

Panndi!
akkor van esély, hogy júl. 1-én szülj. Az nagyon jó kis dátum. :wink: :wink: :wink: nézd meg, milyen névnap van :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari :wink: Azért szeretnék hamarabb, ha nem gond :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a drukkokat. De még biztos fog majd kelleni.
HCG-m 4,2. A doki szerint talán, de lehet hogy nem ürült ki még a szuri a szervezetemből.
22-én teszt. Ez van.
Puszi Mindenkinek!
franci
 
 


Franci!
Ne add fel a reményt!!! De nem is éld nagyon bele magad! Tudom, hogy könnyű pofázni, de nagyon szurkolok Neked, hogy az a kis esély valósággá váljon, csak nem szeretném, ha nagyot csalódnál!!
Puszi,
Szilvi

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Nem volt nagy sírás, mikor mentem Marciért....nehéz, de ki fogom bírni!
Köszi a bíztatást!

Most hiányol is, úgyhogy megyek hozzá! Kicsi alszik...még :roll:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Franci++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Franci!
Nem vagyok tisztában ezzel a HCG számokkal, de ha doki szerint talán... annyira szeretnék Veled együtt örülni!!!!
Szorítok nagyon érted!!!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Franci! Drukk++++++++++++++++++++++++++++++++!!! El fogok menni a dokihoz, csak most ez a betegség betett, pedig már novemberben szerettem volna menni, na majd decemberben...

Boni! Én is ilyenekre gondolok már h írtom apa spermáit. Aztán lehet h sose jó időben próbáljuk összehozni azt a gyereket.

Maryka! Az nem semmi! Le a kalappal! Nekem ez a 3-4 problémás gyerek is sokk... Nem baj ha nem megy bölcsibe. Lehet h nem is lenne neki jó, jövőre meg az ovival kezdhet.

Szilvi! Ügyes Marci az ovival! És lesz ez még jobb is. Sajnos vannak rosszabb napok, ezeket át kell vészelni. AZtán majd úgy megszereti h nem akar majd hazamenni.

Panndi! Június jó hónap!

Évi! Milyen az új telód? Lehet nekem is venni kell egyet, m tegnap reggel az enyémnek a töltőkábelét eltörtem és sehol nem kaptam eddig. Még a hétvégén megnézem egy helyen és ha ott sincs, akkor muszáj venni egyet.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Köszönöm Lányok! Nagyon kedvesek vagytok! Olyan megható volt az írásotok, hogy majdnem bőgtem.

Annamari! HCG: 5 alatt nem terhes, 5-25 talán, 25 felett igen. Nagyon korán voltam szerintem vérvételen hogy biztos eredményt adjon. A doki szerint vékony vagyok, és nehezen ürül a szervezetemből a HCG.

Boni! A te dokid ingyen csinálta a inszemet vagy jó sok pénzért?
franci
 
 


Franci!
de legalább annyi pozítiv volt a tegnapi napban, hogy a doki vékonynak nyílvánított :wink: :wink: gondoltam, hogy csalok egy kis mosolyt az arodra :wink: derűs napot Neked!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi!
Már tegnap is alig bírtam ki nevetés nélkül. Szerintem azt hitte az eredménynek örülök ennyire. Annyira azért nem vagyok vékony. Inkább átlagos. De hétfőn nekiállok egy kis intenzív tornának.
franci
 
 


Franci! En a doki velemenye ellenere tovabbra ir nagyon drukkolok!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


franci, én is drukkolok!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Franci!

Én is drukkkkk!!!!

Panndi!

Szuper hírek!!Szívből örülök és neked is továbbra is drukkk!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


panny, köszi :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok,

életjel!

A párom itthon dolgozik és akkor Ő bitorolja a helyet a gépnél, így egyre kevesebbet férek a géphez. Amúgy se sok időm van, egy sulis és egy éjszaka nem alvó nagyfiú mellett :roll: :roll: . 1 hete 3-4x ébred Oliver, pöttyet kivagyunk már, vagy növekedési ugrásban van, vagy fogzik, nem tudom, de remélem hamar túl leszünk ezen.

Minden friss kismaminak gratulálok!
A pom-pom-oknak drukkokat és zebrákat küldök, minden kismami vigyázzon magára!

Legfrissebb babókról kép? Zsombi, Szonja?

Bocsánat mennem kell!
Vigyázzatok magatokra!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sucer! Szupi hogy jottel! Az majdnem kizart hogy ilyen koran fogzik. Inkabb rafkosodik, es rajott hogy meg is teheti, mert ugyis felveszi anyuci. Gyozodj meg hogy nincs semmi baja, es ne vedd fel rogton. Ugy nyugtasd hogy a babo maradjon az agyaban. Le fog szokni . 1,5 orankenti kelessol :wink:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Panndi, gratulálok a dobogó szívecskéhez :lol: :lol: :lol: :lol:

Franci, mennek a drukkok ezerrel továbbra is ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Boni drága úgy sajnálom, neked azért mennek a drukkok hogy a kövi hónap sikerüljön ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bocsi hogy nem reagálok mindenre, de még nem volt időm mindent visszaolvasni. Nálunk is férjem itthon is dolgozik így bitorolja a gépet is. :)

Tegnap voltam a genetikai uh-on. Ismét fiacskánk lesz aki tökéletes. Nagyon jól sikerült a vizsgálat igazi élmény volt mind nekem mind férjemnek. A melle most dagad apukának, hogy ismét fiú lesz :lol: :lol: :lol: A rokonoknak már büszkén meséli. Mikor hazaért rögtön mondta Zsombinak hogy kisöccse lesz :lol: :lol:

Majd még jövök

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Angie,
igen, ezt kellene tennem, de egy kicsi szobában alszanak ketten a gyerekek. Nem hagyhatom bömbölni, mert pillanatok alatt fölébreszti Ilangot, akinek reggel 6-kor kelnie kell, mert iskolába megy. Szóval nem könnyű :( :( . Fogzás: ilyenkor még nem a fog kibújása okozhat gondot, hanem az ínyben végbemenő változások. A doki szerint is van erre esély, mert nagyon fejlett baba, 4 hós paraméterekkel bír. Majd 7 kiló és 65 cm, pedig csak holnap lesz 3 hós. Csak csendben jegyzem meg, hogy 7,4 kilóval már duplázza a születési súlyát.. :roll: :roll:
Ti jól vagytok? Szilvárd örül a kisöcsinek? Te jól vagy?

Kri,
gratula az egészséges fiúcskához! Nevetek már van?

Franci,
ne add föl a reményt, drukkolok nektek!

Szilvia,
boldog névnapot neked utólag is! Ügyes Marci! Mátyás baba továbbra is ügyesen szopizik?

Annamari,
nagyonboldog névnapot Rékádnak utólag is!!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Kri,

gratula a fiúcskához!a férfiak, bár tagadják, rettentő büszkék tudnak lenni, ha fiú sikerül.az én férjem ia tagadta, pedig láttam az arcán, mikor megtudtuk.)aztán utólag csak kiszedtem belőle.

Franci!!!!!szupi lenne!!!!most akkor mikor lesz tuti eredmény?vagy el lett intézve ennyivel, hogy vékony vagy, és kész?.-)vagy én nem tudok olvasni.)

Sucer, kitartás kívánok a sűrített keléshez!én is tudom, milyen az!senki ne vegye magára, de persze mindenki mondja az okosságokat (most nem Rátok célzok!!!csak általában), hogy éppen miért sír a baba, foga fáj, hasa fáj, szeparációs félelem, hagyjuk sírni, nem kell fölvenni..stb...a valóságban beszélt már valaki egy 2 hónapossal, aki meg tudta mondani, miért sír?)én sem hagyom sírni SEbit soha, mert egy szobában van Boldival, és egyébként sem tenném.nyilván szeretne valamit, ízért szól.ha csak érezni szeretné, hogy ott vagyok, én megyek.gondoljunk bele, 9 hónapig 24 órában együtt élt velünk, és most meg fölébred az éjszaka közepén és nem vagyunk ott.szerintem érthető, ha kiakadnak.én is nehezen viselem, ha hozamosabb ideig csinálja Bebike, de 1 év múlva nem is fogunk emlékezni erre.
próbálj napközben aludni esetleg, ha hagynak.én úgy szoktam túlélni.)

Szilvia, Matyi baba hogy van?

találkoztunk ám Gyurikáékkal tegnap is, ma is, jó volt újra látni őket.Marykának olyan gyönyörű kis hasa van.)

KépKépKépKép
moti
 
 


Sucer! Igy mar mas a helyzet. Nekunk azt mondta a doki hogy nem feltetlenul a fogzashoz kotheto a nyalzas. 2-3 hos korban indulnak be a nyalmirigyek, es van aki emiatt nyalzik borzasztoan. Szilard is koran kezdte, es csak 10 hosan jott az elso foga, semmilyen elojel nelkul. Szilard a vilag legjobb es legertelmesebb nagyteso. Maradjon is igy!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Kri! Gratula a kisocsihez. Fantasztikus dolog ket kis srac. Nalunk apa kislanyt szeretett volna, par percig csalodott is volt, de utana tobbe eszebe sem jutott.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Kri!
Gratula a kisöcsihez!!!!!!

Franci!
Hogy vagy? Mikor is kell tesztet csinálni???

Sucer!
Örülök, hogy jöttél. Fényképet nem raksz a gyerekekről??

Tegnap este 10-től hajnali 5-ig aludt Szonja, de akkor is én ébresztettem, mert fájtak a cickóim. Így is csak az egyiket szopizta ki. A másikat csak 9-kor.

Én is úgy érzem, hogy sokkal jobb lenne, ha úgy születnének, hogy tudnának beszélni. :lol: :lol: :lol: néha én is csak lesek, most miért is sír?? :? :? :?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


http://mikulas.aegondirekt.hu/?ref=eh3s2n

hátha sikerül valakinek nyernie... :D :D :D :D :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


sucer, Olivérnek boldog névnapot!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Olivernek boldog nevnapot!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Franci, én még drukkolok nagyon!!!!!!!!!!++++
Képet majd rakok, a frisseket még át se töltöttem. :oops:

Kri, gratula a kisöcsihez! Nevetek már van?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Tesztem: NEGATÍV! :(
Köszönöm a drukkokat!

Olivérnek Sok Boldog Névnapot!

Kri! Gratula a kisöcsihez!

Angie! Nagyon ügyi Szilárd!

Moti! Én most se szeretem ha sír a gyerekem, és nem hagyom, csak ha hisztizik, az más... :wink:

Beze! Várom a képeket!!!!

Tegnap Gergő úszóversenyen volt. Kaptak ajándákot, egy kis plüs pingvint és "arany" érmet. Olyan büszke volt magára a gyerekem mikor kijött a vízből. Egyszerre 3-an úsztak. És futamgyőztes lett. Persze az oktatókkal úsztak.
franci
 
 


Olivérnek boldog névnapot kívánok!!!

Franci, ez szuper, gratula az aranyéremhez!!!!de kis ügyes Gergő.és mióta úszik?

KépKépKépKép
moti
 
 


Franci!
:cry: :cry: :cry:
Gergőnagyon ügyes!

Pár kép:

Kép
Kép
Kép
Első séta:
Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!
Zsombi nagyon ügyes, de meg csini, férjednek pedig jól áll a két gyerek, s főleg Szilárd nagyon szép fiú :wink:

Franci!
Teszt: sajnálom!!!!
Gergő: nagyon ügyes, gratulálok! remélem, hogy ő most kárpótol a keserűségért :?

Sucer!
Boldog névnapot Olivérnek (utólag, bocsi)!

Kri!
Graula a kicsi fiúhoz!
Úgy látszik, egyenlőre, a fiúk vezetnek a kistesó vonalon :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


közbem Matyi idekerült :wink: a kezembe..így már nem olyan könnyű írni...

Moti :)
Én sem hagyok gyereket sírni...Marcit sem, hacsak nem tudom , hogy hiszti :oops: ki is használja :lol:

megint elküldüm..

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Moti!
Szeptember óta úszik. De imádja. Fenyítésnek is jó. Ha nem viselkedik jól, nem megyünk. Egyből megjavul. :lol:

Angie!
Nagyon édesek a fiúk! Zsombor milyen erős, az alvós képen tünemény.
A ház a tiétek a háttérbe? Csak azért mert nagyon szuper!

Szilvi!
Nagyon furcsa, mert nem vagyok olyan nagyon elkeseredve. Persze szomorú vagyok egy kicsit, de ennyi.
Nekünk is jó lenne egy kisöcsi! :wink:
franci
 
 


Franci :cry: de még nincs veszve semmi...

Gergőnek gratulálok!

ZSiga beteg

:cry:
Vendég
 


Angie!

Nagyon csinik vagytok mindannyian!!

Franci!

Sajnálom, de ne add fel!!!!

Ügyes a fiad!
Nálunk is nagyon megy az úszás....a nagyfiamat pont egy hete beválogatták a városi úszóversenybe mindhárom számban(mell,hát,gyors).Már 4 éve úszik heti 2x.Krizsi is már egy éve csinálja és ő is ügyes.Sztem az úszás az egyik lehető legjobb sport...jót tesz a gerincüknek,izmosodnak,állóképességnövelő és nem utcsó szempont hogy nyaralás alatt nem parázok annyira h megfulladnak netán.

Esteleg valaki aki jártas eben nem mtudja véletlenül, hogy hol lehet a legkedvezőbb áron Bogyó és Babóca(Bartos Erika) és Anna,Peti és Gergő:Családi fészek c. könyveket venni vagy rendelni?Olikám imádja és karira szeretnék neki.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sucer!
Olivérnek boldog névnapot!!!!!
Kép

Franci!
Úgy sajnálom, ez biztos?? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Angie!
Nagyon szép a házatok, s ti is a képeken. Nagyon ügyes Zsombi, hogy tartja a kisfejét.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 



Zsombor mar az inkubatorban igy emelgette a fejet. Meg is lettunk dicserve :) Koszi a dicsiket. Igen, a mi hazunk, sajat tervezes, eleg egyszeru, de aprosagokkal sikerult kicsit feldobni. Nem is nagy (bar annak latszik a kepen), 98 m2 + 40 m2 szuteren (garazs +mosokonyha). O a mi elsoszulottunk :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Panni! En az Alexandra.hu-n szoktam rendelni. Ott szoktak akciok lenni (most is van) es adnak 15% online kedvezmenyt pluszba.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Boni! Jobbulást Zsigának! Mi baja van szegénykémnek?

Panni! Igazából mi is azért vittük úszni, hogy erősödjön. Csak néha túl bátor, legalábbis szerintem.

Angie! Pont megfelelő méretű a házatok! Tényleg nagyon szép, „mind3” gyereketek!

Annamari! A doki mondta hogy ma teszt. Olyan negatív mint a huzat.
franci
 
 


En sem hagyom sirni a babat, csak kizarolag hiszti eseten. Nyilvan egy jo anya 4 honaposan tudja hogy epp faj e valamije vagy csak kihasznalja az ejszakai helyzetet, hogy ugraltassa az anyukajat orankent. En azt vallom hogy jobb a gyereknek ha megtanulja ataludni az ejszaka nagyobb reszet (nem beszelve az anyukarol, akinek nappal is tartania kell a frontot) mert igy lesz kiegyensulyozott a nappala ha ejjel legalabb 6 orat alszik egyhuzamban, es ha ezt pici korban nem tanulja meg akkor kesobb meg nehezebb lesz. De persze, mindenki maga donti el hogy hogyan csinalja.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Franci!
nagyon sajnálom :cry: Gergő iszonyúan ügyes :D Gratulálok neki :)

Boni!
zsigának mennek a gyógypuszik!

Angie!
tényleg nagyon szép a házatok :) Az inkubátorban is már emelgette a fejét :?: Hűűűűűűűűha jó erős kis fickó! :)

Szilvia!
Marcival mi a helyzet ovi terén?

Sucer!
Boldog Olivér napot! :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Angie!
Nekem a harmadiknál sincs még fogalmam sem róla soxor, hogy miért sír :oops: irigykedem is rendesen, amikor olvasom, hogy a babának ez vagy az volt a baja...én még mindig csak találgatok...most alszik, egész de., kivétel amikor a hordozóba pakoltam, hogy elvigyük Marcit oviba..ezt napi 3x kell kiviteleznem, napi 3x üvölt átlag 30km/h alatt :lol: szóval itt már tudom, hogy azért sír, mert utálja, s ezért általában nem "hatódom" meg annyira...mondjuk nem tudnék mit csináni vele, amikor vezetek...de volt már olyan, hogy odaértünk az ovihoz, s mikor hátramentem láttam, hogy bukott szegénykém, minden csupa túró volt :oops: :cry: a szívem szakadt meg, hogy nem "hittem" neki...persze nem tudtam volna az autópályán megállni :cry: szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy én béna vagyok ilyen téren, s ami még rossabb, örök bizonytalan :oops:

Boni!
Jobbulást Zsigának! Mi a baj???

Franci!
Akkor jó! Nagyon szurkolok, hogy jöjjön az a kisöcsi/hugi mielöbb!!! Nagyon megérdemlitek!! Ha lehet ilyet mondani/írni :)

Évi!
Meglátod majd, hogy mekkora öröm egy kis fütyis (is)!!! Majd meghalok (sajna még most is) egy kislányért, de SOHA nem cserélném egyik fiamat sem...annyira anyásak, annyira ragaszkodnak, hogy talán egy lánytól ezt a fajta érzést meg sem kapnám.....így Neked/Nektek a legjobb, mert mindkét "fajtából" kaptok 1-1et az élettől :wink:

...na megyek megint...

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi! Persze, van ilyen is hogy bizonytalanok vagyunk. Ilyenkor en inkabb felveszem. De amikor egyik naprol a masikra ejjel orankent kel es nem is akar enni, mert ahogy rarakod a cicire, maris visszaalszik, akkor te is rajossz hamar hogy miert is sir orankent :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára angie34-- 2010.11.22 14:28-kor.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Eltűnt a telefonom :cry: :evil: kicsörög, de sehol nem hallom- azért remélem estig még meg lesz.
ma megyek hastáncra, már negyon várom :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Panni!
Olikának is boldog névnapot!!!!! ( őt meg el is felejtettük
:oops: :oops: :lol: :lol: )
Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Panni!
Csatlakozom Én is boldog névnapot kívámok Olikának!

Kép
Kép
maryka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: