Új privát üzeneted érkezett!

Shepy, cukros viz ? minek az a gyereknek ? en beszeltem a Szody Judittal aki egy szoptastas szakerto, de ilyet meg sem emlitett. ez nem vmi felreertes ?

Tidi otthon is ki tudjak szivni a torkabol (ha kell a trutymot) ok szivhangmerovel, oxigenpalackkal jonnek, gatmetszest is vegeznek, kb (1000 szulesbol 3 x kell ) , a mazt NEM lehet vizzel lemosni, ezert vicces, hogy a korhazban probaljak, ellenben torolkozobe / lepedobe csavarva kb 3 perc alatt beszivodik a borebe, a termeszet ezt is jol kitalalta, szoval az pont jot tesz neki, mert taplalja

Masi, de jo ! lesz takaritod ! nem kell szorgoskodnod, de orulok neki.

Gyonyoru kislany ez a Panka es tenyleg ugy nez ki, mint egy kis 3 honapos. nagyon kis edes !!!!

mindenkinek udv, majd meg ork kulon is, remelem senki nem sertodott meg

Klari, engedelyezzuk a kis froccsot :) egeszsegedre, 1-2 dl jo bor, meg senkinek sem artott....

gabi, koszi a szuper receptet

vicsok, nekem mar most van takaritonom, minden penzt meger, mar 2 hete jon, azota semmit sem csinaltam itthon, sot meg vasal is, bar nalunk keves van,amit kell vasalni, majd a gyerek pelenkait - bar azt is eleg csak 95 fokon mosni es kesz

Tobbiek :):) is SZIAAAAAA

Adrival mi van ??
bogyogyorgyi
 
 


furdes : en ugy tudom, hogy 6 hetig tilos a mamanak szules utan, mert meg nyitottak lehetunk, meg hat mindennek vissza kell allnia az eredeti rendbe :) ha ertitek, hogy mire gondolok....
bogyogyorgyi
 
 


missi, jo ez a szam, de te ettol miert sirsz ? :) vagy hulye vagyok ?? persze most igy terhesen az ember barmitol meg tud hatodni..szoval vegul is barmi lehet....
en is rengeteg zenet hallgatok, Kisbogyo nagyon elvezi.
bogyogyorgyi
 
 

 
 

Én is itt még..
Apa még most indult haza, képzeljétek, a kocsiban észrevett a szerelő egy hibát, szétment vmi a porlasztónál, elvileg egy kis tömités, és mikor szétszedte nagy nehezen, akkor látta, h egy műanyag cső szanaszét olvadt..ami azért gáz, mert így az üzemanyagot melléfújta, és bármikor kigyulladhatott volna.. :shock: és persze az egész kócerájban nem talált olyan csövet, anélkül meg már nem tudja összerakni..így az autó ott marad, majd hétfőre kell szerezni, és akkor reggel összerakja gyors...
Apa meg bénázik a buszmegállóval, azt se tudja, hol van.. :wink: nem tudom, mikor ült bkv-n utoljára... :roll: de most legalább megtudja.. Csak hát holnap meg kellene a kocsi...na mindegy, majd buszozik..
Evarga, örülök, hogy ízlett a rizskoch :lol:

jajj, de irigylem a takaritónősöket... :roll: csak én szeretem is csinálni.. :oops:

bogyógy-nem is tudtam ezt a magzatmázas dolgot.. :shock: a cukros víz meg egy régi berögződés..de abszolút ellene vagyok
Na, berakom a melegszenyát sülni, remélem, apa hivott, hogy megtalálta és jött is a busz... :)
Szép estét mindenkinek! Aludjatok jól!!
Pusszantás mindenkinek!!!

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Hellóka!

Gabi39: Köszi a receptet, ez nagyon tetszik! Imádom a juhtúrót! Lehet a jövő héten ki is próbálom! :lol:

Masi: Biztos megszületik Lilibaba a hétvégén, nem váratja tovább anyukáját! :lol:
Köszi a táblázatokat, nagyon jók!

Adri: Igen, itt is kell gombot nyomogatni, bár nem tűnt úgy, hogy ha nem nyomom, az bárkit is felizgatna... :roll:

Klára: gratulálok a házassági évfordulótokhoz!
Mentő: Hát én már ültem benne, úgyhogy kihagynám... Inkább a taxit választom... :lol:
Szép lett Alíz helye!

Vicsok: Már hetek óta nem alszok jól, annyira szeretnék csak egy éjszakát végig aludni még a szülés előtt... :(

Ági29: Nálatok nem értékeli a ctg-t orvos azonnal? Fájások: :?

Tidi: gratulálok a 37. héthez! Az én hasam az nől, csak nől, csak nől... :lol:

Missi: Itt se adják ide az nst-papírt! én már akartam elpakolni, mikor szóltak... :lol:

Sheppy: Én igazából nem tervezek semmit, majd ahogy alakul a dolog! :wink:

Evarga: Vigyázz magatokra, el ne kapd a betegséget, most aztán végképp nem hiányozna!

Heléna és Panka tündéri szépek! Sajnálom a sárgulást! :(

Fürdés: Én szoktam, annyira jól esik és utálok zuhanyozni! :lol:
Alkohol: Néha egy kis vörösbor lecsúszik, de csak szigorúan a vörös vértestjeim miatt... :lol:
Köszi a szopis infokat, biztos tudom majd hasznosítani!
További szép estét mindenkinek!
Vendég
 


Hali!

Még egy gyors bekukkantás lefekvés előtt.

Jól beettem tejberizsből vacsira. :D

Mentő: hát ha nekem napközben kell mennem akkor tuti mentő lesz, mert nekem a Nagyvárad Tér a város másik vége, és a hungáriát még mindíg túrják. Ha este kell menni akkor visznek.

Lilibaba nagyon mocorog egész nap, igazi kis tornász már most.

na megyek BK-t nézni, aztán kiderítem, hogy okosabb vagyok-e mint egy ötödikes :D

jó éjt mindenkinek

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Masi, mi az a BK ?
nem erzel mef semmi, hogy kozeledik ??

Zsozi, jo is az a kis vorosbor. hmhm

Vicsok, szegeny parod ! remelem hamarosan hazaer.

ti meg kukorekoltok ?

nekem kene aludnom lassan, de most meg be vagyok porogve...
bogyogyorgyi
 
 


Sziasztok !

Bogyó : ahogy Vicsok is írta, ez a cukros víz egy régi hülye "hagyomány" .
De ahogy írtam ,az én gyerekemhez senkinek semmi köze, úgyhogy nem fogok neki adni semmi ilyesmit, akár hogy is szeretnék .

Klári : Én kb. 5 éve mentőztem utoljára . Hát elég lehangoló élmény :? . Másfél óráig vártam míg értem jött, pedig elég komoly balesetem volt , de a mentő a világ végéről jött, mert nem volt a környéken szabad kocsi !
Persze ,ha gáz lesz én is avval megyek be ,ezért remélem ,hogy a szülő nőket fontossági sorrendben előre sorolják és könnyen , zökkenőmentesen eljuttatnak a kórházig ha szükséges.

Missi : megkönnyebbülsz ha sírsz ?
Én kerülöm a könnyfakasztó helyzeteket, mert mostanában mindenen elérzékenyülök.

Egyszerűen nem bírok aludni, pedig már szombat van !
Megpróbálok keresztrejtvényt fejteni ,attól mindig elálmosodom :P

Mindenkinek legyen nagyon szép éjszakája és jó hétvégét !!!!

Kép
sheepy
 
 


shep en sem sem tudtam elaludni konnyen,annyira porog az agyam, hogy csak na, mar 7 kor font is voltam....
cukros vizet ne is adj.

Agi, a farfekves meg valtozhat siman !! sok fele gyakorlat van, hogy mit lehet csinalni, de pl a negykezlab allas is segit - allitolag

masi, gabi, adri- vmi elojel ? hogy aludtatok ?

4 db kismamankra szeretettel gondolunk :):)
bogyogyorgyi
 
 


Jó reggelt!

Zita,
én megkaptam a CTG-s papírt.
a doki azért nem látta, mert a szülésznő csinálta a vizsgálatot, és ők összedolgoznak, tehát megbíznak egymásban. most is csak azért kell s.o.s megmutatnom neki, mert a szülésznő így akarta, hogy legyen kontroll.

Sheepy,
én is rooming-in-ben leszek. tehát elvileg a gyerek 24 órában velem lehet. viszont az első éjszakát azt mondták tölthetem alvással, egyedül, aztán jobb lenne ha velem maradna (kiv. vizsgálatok, fürdetés). én úgy gondolom most, hogy ha kivagyok, akkor beadom, bár lehet hogy ferde szemmel fognak rám nézni. de ha szükségem van a pihenésre, hol máshol?! itthon már nem lesz, aki átvegye…

Bogyó,
kösz a biztatást!

Üdv és szép napot (remek időt jósólnak mára - használjátok ki),
Ági

Kép
agi29
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
kivételesen jól aludtam, még pisilni sem voltam kinn (vagy már csak nem emlékszem :shock: ) 4 után ébredtem először!
Apa ma reggel is elment dolgozni :cry: és akkor felhiv,( hát persze, hogy durcás vagyok) és megkérdezi, mi bajom van.. :?
Csak annyi, hogy szombat van, vele akartam reggel ébredni, és együtt reggelizni, és együtt bevásárolni és lottót venni, és befejezni vicsok-szobát..és elmenni pizzázni, meg esetleg moziba.. :roll:
De hát ebből emgint nem lesz semmi, mert ha végzett, el kell menni megvenni az autóalkatrészt, tehát délután fog hazaérni, és holnap este megint megy dolgozni..szóval erről ennyit :cry: nem panaszkodom tovább..

Ti hogy vagytok?? Mindenki rendben?

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


JÓ REGGELT MINDENKINEK!
MA NAGYON JÓT ALUDTAM ,CSAK 1 X KELLETT PISILNOM.
:lol:

MA CSAK VASALNOM KELL,MEG MEGY A MOSÓGÉP.APA BEVÁLLALTA AZ EBÉDET(RÁNTOTTHÚS,RÁNTOTTSAJT,SÜLTKRUMPLI)MA ÜNNEPELJÜK A HÁZZASSÁGIT,MINDENKI A KEDVENCÉT KAJÁLJA!MÁR ALIG VÁROM.DU-N MEG MEGYÜNK A SZÜRETI FELVONULÁSRA.

TÖBBIEK HOL VAGYTOK?TESSÉK BEJELENTKEZNI REGGELENTE,MERT ILYENKOR MÁR AZ EMBER MÁSRA GONDOL!
geosel.klara
 
 


36.HÉT BETÖLTVE!!! Kép
geosel.klara
 
 


37. hetesek vagyunk!!!!! [/b]

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


VICSOK:GRAT A 37.HÉTHEZ!!! Kép
geosel.klara
 
 


Szia Klári! Még1x gratulálok a házassági évfordulótokhoz!! Nagyon fincsit kajáltok ma :roll: Jó szórakozást a felvonuláshoz

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Ja, és persze gratulálok a 36. héthez is!!

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Vicsok, jajj elhiszem, hogy ez xar,,amikor szepen eltervezi az ember a dolgokat...es mondtad neki azert h mit szerettel volna ? mert ok maguktol nem tudjak kitalalni.... gratula a 37 hethez ! mar csak 3 van hatra. nekem max 2...de inkabb 1 et erzek. te mit erzel mikor szulsz ?

Klari, gratula az evfordulohoz, aranyos ez, hogy mindenki azt eszi, amit szeret,,es a pasid is foz ? vagy te mindent ? remelem legalabb nem neked kell elpakolni utana a nagy rumlit, mar te is a 36. heten vagy, meg egy honap. mar vicsoktol is kerdeztem, de szerinted te mikor szulsz ? lesz abbol egy honap ? vagy kesobb/ elobb ?

Agi, tok jo ez a rooming szoba, csak pont nem ertem, mert az elso 1-2 nap amikor IGAZAN fontos, hogy szinte allandoan szoptass amikor tudsz, 1., akkor van az elotej ami tok fontos 2., ha szoptatsz az elso 2 napban orrba-szajba , nem tud besargulni a gyereked. Majd pihensz utana...Elso gyereknel nem gond, mert amikor a bebi alszik, neked is kell es akkor m inden rendben. azt nem tudom, hogy akinek meg + gyereke van, az hogy oldja meg, de gondolom az nem alvassal...nekunk az meg odebb van.
bogyogyorgyi
 
 


Szia Bogyógy! Én 2 hetet gondolok még.. :roll: az október 13 nekem nagyon szimpatikus..meg legalább megmaradna a hosszú hétvégéje a dokinak :wink: Tegnap olyan tornamutatványokat adott elő, hogy azt hittem, kiugrik a pocimból..és a fejét is éreztem lenn mozogni..de nem húzodott le a pocim, szóval szerintem még nincs beékelődve..de most is elég kemény a pocim :shock:

Látom, te is 1 héttel hamarabb tervezed.. :wink:

Na lemegyek a boltba, de főzni sincs kedvem...mindjárt lejár a mosógép is..brrr
Masi ???

Nem tudom, mikor jövök, de addig is vigyázzatok magatokra!!

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Jó reggelt Kismamik , Anyukák és babáik !

Remélem Büngyi már otthon töltötte az éjszakát Helénával és Cukiék meg Ariel is haza mehetnek hamarosan !!!!

Adri , Masi , Gabi ?????? Hogy vagytok ?

Az egész jövőhét frontmentes lesz , úgyhogy lehet ,hogy ráhúznak még odabent egy pár napot a babák.

Bogyó : Akkor neked már csak 1 hét van hátra ! Remélem bejön a számítás . Én is 2 hetet szertnék még kihúzni , mint Vicsok bár most már ez a maradék 3 hét is gyorsan elszalad :P !

Klári : Nagyon boldog évfordulót és ünneplést !!! És jó szórakozást a szüreti mulatsághoz is ! :lol: + gratulálok a 36. héthez!

Vicsok : Neked pedig a 37. -hez :wink: ! Azért remélem jól elütöd valamivel a mai napot ( nem csak a mosásra gondolok ).
Én is sokszor tervezgetek , de tegnap is haza jött a párom és ahelyett ,hogy egy szép estét együtt töltöttünk volna bekapcsolta a tv-t , rendelt egy pizzát a közös vacsizás helyett mert egész héten sokat melózott és így akart lazítani . Én meg éjjel 2-ig fenn voltam , mert nem bírok egyedül aludni .
Persze megértem , de nagyon rosszul esett, mert én ugye egész nap arra vártam ,hogy mikor jön haza és az sem vígasztalt, hogy megígérte a hétvégén csak velünk fog törődni , takarít vásárol és a kedvemet keresi majd !

Ági29 : Nem hiszem ,hogy bárki is ferde szemmel nézne majd rád , ha beadod a babát aludni.
Én is ezen gondolkodom,hogy az első éjszakát nélküle töltöm, persze úgyis helyzetfüggő ,előre nem lehet tudni mi lesz.
Viszont az is igaz,hogy jó lenne ,ha már az elejétől hozzám szokna és nem csak a hazajövetel után tapasztalnám ki ,hogy mikor éhes stb....
Majd kiderül és amúgy is gyorsan elrepül ez a 3 nap !


További szép napot Mindenkinek !!!!

sheep.

Kép
sheepy
 
 


Haho!

Én is itt vagyok,ne gondoljatok másra :) :D

Hogy miért sírok azon a dalon?? :roll: Nem tudom,valahogy azt váltja ki!Meg a szöveg.. :lol: :shock:
Amugy megkönnyebbülök általában ilyenkor!!

Én ismét egy jot aludtam!!Szeríntem készül a szervezetem,hogy már nem sokáig lesz ez így!! :? :wink:

Na lépünk vásárolni,délután jövök!Holnap még utoljára szülés előtt ellátogatunk Pécsre anyósékhoz!! :)

Szép napot mindenkinek!!

Missfried
Kép
missfried
 
 


ÉN OKT 27-RE VAGYOK KIÍRVA,DE VHOGY 24.-T ÉRZEM,REMÉLEM NEM FOGOM ALÍZT IS 2 HÉTTEL TÚLHORDANI,MERT AKKOR MEGBOLONDULOK!!!!

APA HÁL ISTEN MINDENT ELRENDEZ A KAJA KÖRÜL(MOSOGAT IS)!!4 :wink: :lol:

BOGYO:HOLNAP 38.HÉT!!!!!! :lol:
NA MAJD MÉG JÖVÖK,MEGYEK FOLYTATOM A VASALÁST.
EGYÉBKÉNT ITT HÉTÁGRA SÜT A NAPOCSKA!!! :lol: Kép


MASI,JUTTA????????
geosel.klara
 
 


Vagyok! Egyben!

Bár tegnap előtt éjszaka volt kb 3 kósza jóslóm, tegnap napközben 1.5 órán keresztül jöttek a fájások, ma hajnalban pedig már 2 órán keresztül szórakoztatott az anyatermészet - már majnem riasztottam apukát - de elmúlt! De legalább van vmi, és lassan elhiszem, hogy pár napon belül csak kijön ez a gyerek!

Pénteken fektetnének be, addig csak meg lesz, van pótdokim - mindenki dícséri - tehát azon se aggódom, hogy mikor jön!

Masi, nálad mi a helyzet??

Többiek is hajrá-hajrá betöltött 37. héttől aztán meg tényéleg mindent bele, uncsi ez a várakozás, tehát igyátok a teát, szedjétek a bogyót, és legyetek hiperaktívak - máramennyire van rá erőtök!

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Úúúú Klári, 2 héttel... ajaj, az tényleg rossz lehetett... már gondolom más se járt az eszedben, meg befektettek... szerintem kezd el vmi sérülésveszély mentes, de aktív sportot, ahogy betöltöd a 37. hetet, meg ugrálj, vagy bármi! :wink:

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Sheepy, és többi "mentős", állítólag NEM sorolják előre a szülő nőket, csak, ha vmi gáz van.... ha csak simán fájásad vannak, akkor marhára nem rohannak, hiszen úgyis rengeteg idő a vajúdás, ezt vagy védőnőtől / vagy szülésznőtől / vagy a kórházi felkészítőn hallottam, már nem emlékszem...

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Hahóóó!

Látom, nincsen új Baba! Na, majd holnap! :D :D

Klári Jó ünneplést!! Szép időtök van hozzá! Alíz tutira nem várja meg az időpontot, szót fogad anyukájának! :wink:

Missi Nálad még nem is nagyon szeretnénk másra gondolni! :) Álljatok majd meg a hosszú úton anyósodékhoz, nehogy bevizesedj a sok üléstől ám!

Sheepy Köszönöm szépen megvagyok. Takarítok, közben zenét hallgatok és "táncolok"... Rázom a fejem, mert mást már nem tudok! :lol: Amúgy én is úgy gondolom, hogy a kórházban, ha fáradt leszek, akkor leadom a kisasszonyt egy éjszakára, de majd meglátjuk mi lesz!
Láttátok a Babavilágoot?? A négyes ikreket mutatták, hát én majdnem elengedtem a könnycsatornáimat amikor mutatták a születésüket!! :D Édeesek voltak!! Na megyek, mert kihül a felmosóvíz!
Vendég
 


Jutta 1 NAP?!!!???!!! Milyen volt a koktél?? Szerintem próbálgatja a fájásokat a kis tested, aztán mostmár odateszi magát!TUTI!!

Masika!! Merre vagy????
Vendég
 


Hali!

Én is itt vagyok, ne aggódjatok. Csak voltam fodrásznál, meg vásárolni, meg beültünk Apával a cukiba kávézni. Szóval elszaladt a délelött.
Most várom az asztalost, jön mégegyszer felmérni meg megbeszéni az ajtó részleteit. Utánna főzés és takarítás a program, bár Apa segít.

Hívtak minket kajálni estére (étterembe) de nincs kedvem elmenni. Állandóan fáradt vagyok. Inkább kiveszek egy jó kis filmet és megnézem.

Fájások nagyritkán vannak, de semmi komoly, Lilibaba viszont egész nap mocorog. Apával reggel befenyítettük, ha ma nem bújik ki akkor teszünk róla este :D

Na megyek majd jövök később.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Szia masika!

Szeretném tőled megkérdezni,hogy te ki vagy-e tágulva,és ha igen mennyire? Én holnapra vagyok kiírva de abszolut nincs nyitva még a méhszájam és egy kicsit aggódok! köszi
huncutka00
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, semmi különös nincs velem. Kicsit fájdogálok, de ez igazán nem vészes.
Átpakoltam a cuccomat, szétszedtem mi kell a szülőszobára és mi a kórterembe.
Itt is rooming szobák vannak, régen is azok voltak. Én nem adtam be a gyereket, mert nekem alig sírt, csak evett és aludt, így én is tudtam mellette pihenni.

Ma ablakpucolás van, de a párom csinálja. Sőt még porszívózni is fog! Olyan rendes. :D

Tegnap este a Fókuszban mutattak egy német kislányt aki 30 dekával született a 25. hétre!!! Az anyukájának magas volt a vérnyomása. És életben maradt, ma már 2,5 kiló és hazamehetett a kórházból. Azért ez fantasztikus, hogyilyen csöpp babáknak is van esélye.

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


sziasztok!
gratula a hétfordulósoknak!!
jutta neked mit mondott a doki? már csak egy nap! :shock:
bogyó: köszi a felvilágosítást! :)
boldog házasságiévfordulót klára!! :lol:
adri: tánc :):):):)
most csak ennyi, nem soká megyünk el, mert jönnek kutyáanézők ha minden igaz!
kellemes napot!!

Kép
tidi
 
 


ja igen:
valaki leírná hogy kell majd mérni a fájásokat? mikor érdemes elindulni a kórházba?
köszönöm a sok segítséget!!! :):):)

Kép
tidi
 
 


gabi köszi a receptet! na mostmár tényleg lépek!
pápá :):)

Kép
tidi
 
 


Adri, akkor meg egyben vagy ! jo tancolast, az jot tesz , tutiii

Masi, cukraszda,hmhm jol tettetek. remelem este lesz hancur nektek - arra gondoltal ? :)

tidi, miert, jonnek a fajasaid ?

Gabi, aranyos a pasid, igy van ez rendjen amugy, az enyem is ma sutott, fozott :)

huncutka mikor vizsgalt a doki ? mert ha meg tegnap nem voltal tagulva, attol ma meg lehetsz....

jutta, hello, akkor neked sincs sok hatra, orulok, hogy jo a potdoki is

koszi, shep -azt hiszem az enyem korabban fog jonni, koszi a drukkot

vicsok, ja az enyem is nagyon mozog...Te, ez a lehuzodas ez tuti, hogy van, mert pl a bungyinek nem igen ment le a hasa a vegere sem...ez is olyan, hogy kinek igy, kinek ugy ?

missi, orulok, hogy tudsz sokat aludni, most hasznald ki

klari, akkor te is hamarabb gondolod a szulest

ez nem ugy van LANYOK, hogy senki sem hiszi azt soha, hogy kesobb fog szulni ? hogy nem tudjuk elhinni, hogy meg tud noni a has ???

huu, ez a 30 dkg kislany nem semmi, amit irtatok ! :( de milyen jo, hogy mar szepen 2,5 re nott....remelem egeszseges lesz, mert az ilyen piciknek sokszor serul a szemuk, tudejuk,,stb

mi most jottunk meg a setabol, isteni ido van :) :)

puszi bogy
bogyogyorgyi
 
 


Na azé a mai bosszuság is megvan :) :? Van 1 db fejvédőnk-azt is ugy kaptuk-erre persze nem jó a kiságyba!Nagy! :cry: Akárhogy kötöztem,nem passzol!!Csak 65 cm a fejrésznél,ennyi kéne!Megmértem!Mindegy ezt nem rakom fel így,líg-lóg,veszek majd vhol!!

Pár "jelenet"az alakuló szobából:

Kép Kép Kép Kép Kép

Hiányzik még a fejvédő ugye,a kislámpát apának felkell szerelni,mert az éjjelifény(hiába van 2 is)..mivel nincs konnektor normális helyen,csak az ágyam mögött,meg a pelenkázo mögött,de most hiába teszek vhová hosszabitot,most azon hogy mutat???? :roll: :cry: Ja és a legujabb mániám,h akarok egy szép kis faliszőnyeget a kiságy mögé!!Meg jó lenne vmi gyerekmintás faliora+lámpa+függöny...,de ezek majd csak idővel!!És még nincs zenélő körforgónk sem!!De nem "merek"venni,mert talán öcséméktől kapunk!! :idea:

Missfried
Kép
missfried
 
 


Sziasztok!

Huncutka én is holnapra vagyok kiírva és csütörtökön még zárt voltam, de teljesen... azóta volt pár jóslóm, remélem legalább egy picit nyíltam, de van aki a szülésig teljesen zárt.

Amúgy nekem azt mondták, hogy hétfőtől 2 naponta NST, pénteken meg befektetnek... na ezt nem szeretném... remélem addigra kint lesz Dorka...

Bár nekem az első időpont (12 hetes UH alapján) okt. 3 volt és a szept 30 a mensi szerinti, tehát franc se tudja...

Szerintem csajok a 37. betöltött héttől tegyetek meg mindent, hogy igyekezzen ki a gyerek... bár nem tudom, hogy tényleg számít -e az apukázás, sok mozgás, málnalevél tea és tsai...

Nekem tuti lentebb kötözött a gyerek, mert amikor mocorog lentebb van a kicsi lába, és nem rug bordán. Ez mr vagy 2 hete így van, de nem akaródzik neki mégse kifele...

Masi, mi esküvőre voltunk ma hivatalosak, de lemondtuk, egyrészt Budán van, tehát ha netalán... akkor hosszas autóút a kórház, másrészt meg nincs kedvem 100 embertől végighalgatni a "Mikor szülönk már?" kérdést.

Szép idő van, aki nem ilyen befordult mint én, az menjen kifele a szabadba, max 1-2 ilyen hétvégénk van már csak...

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Na most nézem h az összes rácsvédő egyméretű...ugyértem,csak x hossz+y magasság!!Szoval mégiscsak ezt kéne jol bekötnöm,de nem akar sehogysem kifeszülni!!!!! :? :roll:

Missfried
Kép
missfried
 
 


Hali!

huncutka: én teljesen zárt voltam kedden, néha nekem is vannak görcsök de nem vészesek, Hétfőn kellene szülnöm, de szerintem csak ctg lesz belőle.

Jutta: nekem kétnaponta kell menni ctg-re és flowmetriára. Ezt nem nagyon kívánom. Ha jövőhéten nem szülök meg akkor megmondom a dokinak, hogy inditsuk meg a szülést, én befeküdni nem akarok.
Nekem mensi alapján okt.1, de én biztire tudom, hogy jan9 fogant Lili, így az okt 2.-a lenne. Na azzal még kiegyezem :D

Mikor szülünk már kérdést én is utálom, apám ma képes volt korán reggel felkellteni emiatt, anyu most hívott, szülésznő ismerősöm és a barátnőm is kérdezte ma. Mintha rajtam múlna!!!

Bogyó: na-ná hogy arra gondoltam :D Bár apa kicsit be van parázva emiatt, de mondtam neki, hogy a gyereknek nem lehet semmi baja.

Hú nagyon jót ebédeltem: csirkepaprikás nokedlivel fini savanyúval és egy kis somlói. Lilicsek meg folyton csuklik. :D

Takarítás kész, az a hülye konyhaablak pucolás meg holnapra maradt, azt mondta apa majd Ő megcsinálja :D

asztalos volt itt, holnap még hozza a famintát, meg az üvegmintát, aztán végre nekikezd az ajtónak. Talán mire hazajövünk a kórházból már kész is lesz.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


36 hetes pocakakt! :lol: Kép
geosel.klara
 
 


Sziasztok !

Egész nap főztem és várlsoltunk, de asszem ez volt az utolsó nagybevásárlás, mert a végére nem kaptam levegőt és a lábam is megfájdult a kocsitologatásban .

Missi : nagyon klasszul be van rendezve a Samu-szoba !!
A fejvédő miatti bosszúságod megértem, nekem a bölcsőbe lett rossz méretű a gumis lepedő így csak 1 db van ,amit a kiságyra húztam rá.
Most azon filózok ,hogy egy rendes vászonlepedőt ketté vágok , vagy hajtok és azt teszem a bölcsőbe.
Fejvédőből 3 van , mert ha télen mosni kell akkor nem biztos ,hogy megszárad 1 nap alatt.

Adri , Masi : drukkolok ,hogy lassan történjen nálatok is valami, nem lenne jó kórházban tölteni az utolsó napokat , majd küldök arrafelé néhány fájás serkentő gondolatot :wink:

Klári :csini az újabb pocakfotó !!

Anyukákról van valami híretek ??????

Kép
sheepy
 
 


Sziasztok!

Látom, mindenki igyekezett jól kihasználni a szombati napot. Le a kalappal a mindennapos kismamák előtt!Szeretnék majd én is ilyen aktív lenni!

Mi is vásárolgattunk, a párom jobban van ma, beadtuk a nappali szőnyegét a tisztítóba (és a télikabátjainkat is) és megvettem a hiányzó dolgokat a babaszobába (lámpabúra huzat, baldachinfüggöny, pelenkázófeltét és néhány apróság). Szerencsére ebédet nem kellett főznöm, anyósomnál ettünk, de így is elfáradtam, ahogy Sheepy Te is írtad.... már lasabban cammogok én is :)

Vicsok
Remélem, hogy most már jobb kedved lett! Én is szoktam így járni sajnos, de ha tudom, hogy mire számíthatok hétvége ügyben, könnyebben elviselem. Nekem most ment el a párom egy íjászbuliba, de úgy vagyok vele, hogy a cigisfüstöt fölösleges szívnom ott, bulizni pedig tényleg ritkán jár....
Jövő hétvégén pedig céges sportnapra megy két napra, így meghívtam a húgomékat vasárnapra ebédre, majd délután elmegyünk vásárolni együtt, erre kiderült, hogy mégsem tart a céges buli vasárnap estig és ős siet hozzám haza! Na ilyenkor legyek okos :)

Missi
Szép a sok babaholmi!

Klári
Szépen alakul a pocid!

Masi
Remélem, hogy lesz ajtótok hamarosan! Bár gondolom nem bánnád, ha előbb Lilibaba mutatná meg magát!

Bogyó
Gondolom, hogy jól esett a séta! Merre voltatok?

Szép estét mindenkinek!

Évi

> Kép
evarga
 
 


hali :D

ujra csak beköszönök, mert most ertünk haza..mindjart visszaolvasok 8)

mi jol vagyunk, a toxemias vervetelem jo lett, a crp-m eredmenye duplaja a normalisnak, de a doki azt mondta nem szamit :?

Vano azota is nagyon aktiv, allandoan mocorog :wink:

tegnap ejjel ujra hanytam :shock:

van mar uj kisbabank? :lol: jaj, nekem 7vegen alig van idöm a netre, nemhogy irni :cry:

anyukam szerint el kezdett lefele szallni a pocim, komolyan mondom reggelenkent olyan pici es "lapos", mintha nem is lakna benne senki :shock: persze egy-ket rugas raebreszt, hogy ez nem igy van :D

na visszaolvasok, de majd hetfön jövök igazabol

mindenkinek szep almokat, pusszancs
Vendég
 


JÓ REGGELT MINDENKINEK!

AZ ÉJJEL NAGYON SZ.RUL ALUDTAM,4X VOLTAM FENN,ESZMÉLETLENÜL GÖRCSÖLTEM,DE AZTÁN RÁJÖTTEM ,HOGY LEHET EZEK A JÓSLÓK :roll: TÉNYLEG SZ.R VOLT.

EVU:SAJNÁLOM EZT A HÁNYÁS DOLGOT,DE REMÉLHETŐLEG MEGSZŰNIK SZÜLÉS UTÁN!

EVARGA:ÉN IS CSAK CAMMOGOK,APÁNAK TEGNAP HAZA KELLETT HOZNIA A SZÜRETIBŐL,MERT AZT ÉREZTEM SZÉTREPED A LÁBAM,NAGYON FÁJT. Kép LÁNYOM A SZERELMÉVEL :roll: :lol:


MASI,JUTTA???????
geosel.klara
 
 


adri, te nem szultel kozben ? biztosan, mert nem irsz

masi, a hancur nem segitett ?? nehogy te mosd az ablakot, bar lehet, h pont az inditana be a szulest ? es en szombatra gondoltam, hogy akkor szulsz..vegul is vas. meg lehet :) csak akkor kezd el hamar....amugy meg ne aggodj, minden rendben lesz. A baba ( elso A-n van ekezet) valaszol azt irja, hogy ha tulhordas van, a beontes nagyuon segit, ra par orara megindulnak a fajasok. Gyogyszertarban a "keszulek" 1 600 ft es tok konnyu megcsinalni, de vaselint is vegyel hozza :)

jutta neked is drukkolok, hogy hamar kijojjon a kismano.

klari, szepen noddogelsz...

evu, ha lejjebb ment akkor jon hamar a bebi, nem ?

KERDES : :) MINDENKINEK Lejjebb megy a hasa a vegen ? vagy az sem biztos ?

evavarga orulok, h mindent megvettetek, ma is tervezek egy setat, nehezen szanom ra magam, de utana / kozben olyan jo erzes. persze csak lassan cammogok :) en is

shepy orulok, hogy tobbet nem vasarolsz, g-roby.hu + 800 ft ert hazhoz hozza

nekem meg 2 hetem van hatra, de en szeretnek 1-7 ig szulni vmikor , drukkoljatok, hogy sikeruljon. Sokat fogok setalni, szexelni, malnatea, aztan remelem vmi meghozza a sikert :)
bogyogyorgyi
 
 


BOGYO:GRAT A 38.HÉTHEZ!!!!

EGYÉBKÉNT ELSŐNÉL ÉN IS KAPTAM BEÖNTÉST TÚLHORDÁSNÁL,ÉS 2 ÓRA MÚLVA JÖTTEK IS A FÁJÁSOK :lol:

BOGYÓNAK:
Kép
geosel.klara
 
 


szep jo reggelt :lol:

na, törtent valami erdekes az ejjel? :wink: :D

en kivetelesen jol aludtam, este szenvedtem a savtol de ejjel nem :D

hat a hassal kapcsolatban Bogyo, en nem is tudom..anyum szerint kezd lemenni, en annyit vettem eszre, hogy a combjaim es a vadlim(amik a terhesseg elött piszkafak voltak) kezdenek "visszafogyni".de lehet csak bekepzelem :shock:

Klari, en is remelem, hogy a szüles utan elmulik!!! :D

nekem az a visszaterö kenyszerkepzetem, hogy idö elött megszülök..igy is sokat ilyeszgetett a doki, a rossz helyen tapado mehlepeny, a pecsetelgetesek stb..hogy ez mind koraszüleshez vezethet, es akkor a crp-m is dupla ertekü lett ezuttal :shock: bar szerinte nem gaz..en azt tudom, hogy nem akarok idö elött szülni, Vanus hadd maradjon csak meg bent :wink: es nem szeretnek csaszarral szülni :cry: de a termeszetestöl meg nagyon felek..sajnos en ilyen parakismama vagyok :cry: de alig varom, hogy ujra uh legyen, hogy vegre eldöljön, hogy csaszar vagy nem..a mehlepeny miatt :? hogy legalabb ezt tudjam..bar ugyis valtozhat, de iranyadokent jo lenne tudni..

tegnap raktunk fel függönyt Vanus szobajaba, holnap majd mutatok en is uj kepeket.. :wink:

vegre ujra nö a hajam..a derekig erö hajambol lett vallig eröt soha nem szokom meg, alig varom, hogy ujra hosszu legyen :D sokaig ugy ereztem nem is nö, de most ez vegre megvaltozott..jelenleg ugy festek, mint Pamela a Dallasbol :lol: ilyen kis oroszlanos sörenyem van, minden iranyba nö :D

na megyek keszitek reggelit..Laci kocogni ment, meglepem valami finomsaggal :D jaj, a rizskochot en is megcsinalom jövö 7en :D

nagyon szep napot, pusszancs, izgatottan varom a hireket :D
Vendég
 


Klari!!! lanyom a szerelmevel :P annyira edesek!!!!!!!!!!
Vendég
 


JAJA,HOLNAP MEGYEK AZ ELSŐ NST-RE,MEG VÉRVÉTEL, UH,MEG VIZSGÁLAT!ALIG VÁROM ,REMÉLEM MINDEN OK LESZ!
VÁSÁROLNI IS KÉNE MÉG,PL ESŐVÉDŐT A BABAKOCSIRA,MÁS MINDEN MEGVAN TALÁN.
geosel.klara
 
 


jó reggelt!
pocsék éjszakám volt..a hasviszketés..holnap visszamegyek a dokihoz, hogy segítsen, mert megőrülök :(:(:(:(
a görcsöket, meg mérését kiváncsiságból kérdeztem, este szokott lenni pár, főleg ha pisilni kell, van h. alig tudok felkelni, mert annyira kemény a hasam.
annyira szeretném, ha jövőhét végén megszületne!
szerda utolsó uh. (4 D is)
klára: mostmár te is vegyél visszább, pihizz is!!
férjem szegény beteg, valami nátha szerű, remélem nem kapom el :?
adri tényleg mizu? nyákdugó?
masi, jutta: remélem ma megszületnek a kicsik! :):)
ma is jönnek kutyanézők!! tegnap egyet lefoglaltak!! végre valami jó!
büngyi milyen csini! blogját néztem, édi az a pici lány! arielről valami hír?
lassan már mindenki megy haza nem?

Kép
tidi
 
 


A KAJA FŐ,SZÁRAZBABALEVES,BABFŐZELÉK SONKÁVAL.EBBŐL JÓ ADAGOT SZOKTAM CSINÁLNI,ÍGY HOLNAP HA HULLA FÁRADTAN HAZAÉRÜNK NEM KELL FŐZNÖM LEGALÁBB.
AZ AZ IGAZSÁG HOGY EGYRE NYŰGIBB VAGYOK,BIZTOS A HORMONOK :roll:



MASI,JUTTA,ADRI?????
geosel.klara
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: