Új privát üzeneted érkezett!

Jó ötlet ez az ideiglenes cím, nekem eszembe se jutott.Pedig nekem is keresnem kell valakit, akihez bejelentkezhetek, hogy a Szent Imrébe mehessek.Mondjuk valószínű, hogy így is úgy is oda megyek.Nem tudom, milyen anyagi vonzata van, ha nem kerületi lakos vagyok?

Ági!
Jó, hogy már mozog a baba!Biztosan nagy élmény a férjednek is.

Mona!
Gratulálok a kislányhoz!Kis hercegnőtök lesz :D Engem is érdekelne a neve.Vannak már alternatívák?

Bufo!
Remélem, jól telik, telt a síelés!És tudtál azért pihenni is!Majd mesélj!

Koda!
Hú, szerintem is lent van a hasad!Bár ez nem feltétlenül jelenti, hogy már jön is, nekem az utolsó 3 hétben végig lent volt a pocim.
Marci nagyon jól néz ki a jelmezben!Bedolgozhatnál Anitának a jelmezkölcsönzőbe :D
Mióta nem kell Marcinak szemüveg?Lemaradtam.
Atya ég!Hogy bírsz ennyit enni???Úgy látszik a szervezeted elkezdett tartalékolni, készül a nagy dobásra :)
A fürdőszoba felújítást jól elhúztátok, próbáld meg "egyben" kibírni míg elkészül.

Virág!
Sajnálom a neg tesztet!Remélem, a torkod már nem fáj!Milyen volt a barátnődékkel?Miket csináltatok?Nem is tudom, én mikor találkoztam utoljára a barátnőimmel?Évekkel ezelőtt.Jó lenne pedig dumcsizni egy kicsit.
Miért akarsz fogyózni?Nem is vagy kövér.

Balimama!
Remélem a következő gyógyszer már hatásos lesz, és rendezi a prog. szintedet!

Juci!
Jó neked, hogy átalussza Dudi az éjszakát!Bazsó még egyszer mindig felébred, néha 2x is.

Titi!
Szegénykém!Mindig van valami, de ne törj le!Én azért csodállak nagyon a kitartásod miatt, és hidd el hogy előb utóbb meg is lesz a jutalma!

Sziszike!
Nekem is ezt mondta a doktor nénink, hogy nem tartja a fejét, vigyük el gyógytornára.De aztán kiderült, hogy valami rokona csinálja a tornát jó kis pénzekért.Különben is még csak 4napos volt!Úgyhogy nem vittem sehová hanem elkezdtem hasra fektetni, és 3 hét alatt nagyon megerősödött a nyaka!Csodálkozott is dr néni!A hasra fektetés nagyon jó ebből a szempontból.
A másik: a súlyával kapcsolatban.3 hónaposan 4600g volt, egy hónap múlva mikor vittük szurira pedig 6160g és azt mondta a dr néni, hogy ez nagyon sok hízás!Másfél kiló egy hónap alatt, szóval legyél okos!Szerintem egyébként egyáltalán nem sok, különben is minden gyerek más.Nem lehet csak számokról beszélni, az egyik kevesebbet a másik többet hízik egy hónap alatt.Ha jókedélyű, rendesen eszik és a kakival is minden oké akkor nem kell aggódni.

Cupicica!
Jó hogy jöttél!Szóval jön Máté foga.Mivel szoktad bekenni?

Na megpróbálom megkeresni Eszter ominózus írását, kíváncsi lettem.

rimar
rimar
 
 


SZiasztok!

Sztem se számítanak a kilók, te érzed csak, hogy nyugodt-e evés után, van-e rendesen kais, pisis pelusa..nálunk mindez meg van..nem lehet mindennek felelni. De akkor is nagyon rosszul esik!!!

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Visszaértünk… Nagyon jó volt a hétvége otthon. Érdekes módon anyukám főztjétől semmi bajom nincs, pedig összeettem mindenfélét. Szombaton reggelire bundáskenyeret ettem madártejjel és semmi gáz. Ebédre meg kértem krumplifőzeléket, amin anyukám ki is akadt merthogy életem 27 éve alatt még sose kértem hogy főzzön főzeléket…
A tesóm már majdnem jobban várja a babát, mint én. Megvettük az anyagokat a bébiágyneműkhöz, mert amit csak lehet ő szeretne neki megvarrni. Meg elmentünk feltérképezni a babakocsikínálatot is, de fogalmam sincs, hogy hogy találunk megfelelőt. A bőség zavara mellett mindről mondanak jót is meg rosszat is nem beszélve arról, hogy külsőre meg nem sok tetszett (bár inkább a funkcionalitás fog dönteni, mint a kinézet).

Koda! Még egyszer meg kell dícsérnem a tűzoltóruhát, így Marcin még eredetibb. Óriási a pocakod… Szinte megijedtem, ahogy megláttam a képet, a múltkor, hogy eltakarta a ruha nem tűnt ekkorának. Csodálom, hogy bírod cipelni…

Juci! Nagyon jó az oldal, majd küldök én is recepteket.

Éva! Most egyetértesz a dokid döntésével? Én nem ismerem ezeket a bogyókat, úgyhogy fogalmam sincs melyik mire jó. Drukkolok az ikrekhez…

Eszter! Ne húzd fel magad a gonosz emberek miatt, nekik pont ez a céljuk… Mondjuk fogalmam sincs miért okoz egyeseknek örömet, ah másokat bánthetnak.

Titi! Nagyon sajnálom, hogy már megint nem sikerült. De hátha mostmár kiderül a vérvételből, hogy mi lehet a baj és gyorsan ki lehet küszöbölni…
De tuti, hogy azért barnázol, mert meg fog jönni??? Mert a hőd olyan szépen fent van.
Azon meg ne csodálkozz, hogy lemaradtak a gépról. Ha fapadossal mentek, arra mindig kb 10%-al több jegyet adnak el és érkezési sorrend dönt. Azt gondolják ennyi ember úgyis lemorzsolódik, vmi közbejön nekik, de nem mindig van így. Ekkor lép életbe repjegyen levő apró betűs rész…

Rimar! Nagyon jó lesz nektek, ha mindketten magatok osztjátok be a munkaidőt. Ha a Szt Imrében akarsz szülni, és nem oda tartozol, elvileg az ellátás 30 %-át kell kifizetni (sima szülés kb 30ezer, császár kb 54 ezer amit kell fizetni), de a törvény szerint akkor is kell ugyanezt fizetni, ha választott orvosnál szülsz és ő akkor nem ügyeletes. Megkérdeztem a minisztériumban, hogy ha mindkettő fennáll, akkor duplát kell-e fizetni, de közölték, hogy ezt még ők se tudják, majd kialakul.

Puszi mindenkinek.
verzsike
 
 

 
 

Sziasztok!

Úgy sajnálom,hogy nincs időm mostanában írni,de olvasni mindíg jövök,amikor csak tudok.

Koda!

Rajtad a világ szeme.Nagyon sokat gondolok rád és a kisbabádra.Hajrá! :D

Ági!

Még mindíg gyakran eszembe jut,hogy azt írtad,megrázott ami velem történt és aznap keményedett a pocid.Ettől jól meg is ijedtem.Viszont jólesett,hogy így gondolsz rám.Én is rád és remélem hamarosan megint követlek majd.2.Hónap? :lol: Ki tudja?! :roll: :wink:

Verzsike!

Imádom azt az egészséges optimizmust és nyugodt realitást ami belőled árad,ha csak a tizedével is rendelkeznék boldogabb ember lennék,de legaláábbis nyugodtabb. :wink: Olyan jó,hogy már a babakocsinál tartotok.

Még jövök,csak most dolgozom.

Puszi

Eszter

Ui:

Bennem beindultak a hormonok.Érzem.Szerintem most lesz pé-m.Annnyira örülök,még ha nem is lehet semmit tenni,de jó,hogy alakul,ha már így.... :cry: :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Bejelentkezés:)

Megvagyunk, jól vagyunk, csak rohanok tovább, ütik a fürdőnket!

Ha rendeződnek a dolgok olvasok és jövök:)

Puszi!!!!!!!!!!!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Rimar!
Dentinox zselével kenjük Máté fogát, illetve ínyét. Ha már meglátja a tubust, nyitja a kis száját :D . Csak "végső esetben" használjuk, mert nem akarom, hogy "rászokjon", illetve túlzottan hozzászokjon, mert szerintem akkor már nem olyan nagy segítség. Azaz mindig több és több kell belőle.

Verzsike!
A babakocsi kínálat tényleg óriási, jól meg kell gondolni, hogy milyet vesz az ember. A Soroksári úti Baby Outletben nagy a választék és kedvezőek az árak. Mi ott vettünk Máténak egy négyfunkciós (mélykocsi, sportkocsi, mózes, autósülés) babakocsit szeptemberben 60.000 forintért. Eddig nagyon bevált. A hátránya annyi, hogy egyedül csak az alacsonypadlós járművekre tudok felszállni vele, a többihez két ember kell! Pedig ez volt a legkönnyebb babakocsi. Most nyárra szeretnék majd egy könnyű kis sportkocsit, amivel egyedül is elboldogulok.

A kilókkal kapcsolatban:
Szerintem is az a lényeg, hogy a baba kiegyensúlyozott-e, kakil, pisil rendesen stb. Máté nem jelezte, hogy elégedetlen lenne a kaja mennyiségével (600-750 gramm/nap), de amennyire áldás az, hogy egy doktornagyink van, ilyenkor egy kicsit nehéz... :lol: Persze az is igaz, hogy Máté 2-3 hónaposan is ennyit evett, tehát valószínűleg most már több kell neki. 5 hónaposan 6890 gramm volt, amióta elkezdtük a hozzátáplálást, felugrott a súlya 7400 grammra. :lol:

Mindenkinek szép napot kívánok!

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok lányok!

Végre megérkeztem, reggel az autószervízben voltam, mert valami gond van a hűtővízzel, így a fűtés nem az igazi.

Verzsike, nem fapadossal mentek, csak gondolom, Mexikóban minden lehetséges, állítólag ott is sokkal több jegyet adnak el, mint amennyi hely van. :( De úgy néz ki, ma már jönnek haza, már úton vannak Frankfurt felé, és ha sikerül nekik jegyet intéznem, akkor este már itthon ölelgethetem a férjemet! (Egy hét után!!!)

Verzsike, ez sima szülésnél nem lesz több, mint 30.000???!!! Mert akkor az még valahogy kiköhöghető egyelőre, aztán a gyed mellett a második (harmadik) babámnál már nem igazán hiszem. De nagyon filózom most én is a bejelentkezésen, mármint az ideiglenes lakcímen. A Szent Imréhez tudnék lakcímet szerezni, de a Sotéhoz...
Szörnyű, hogy az embernek ilyenekkel kelljen foglalkoznia, és meg kell találnia a kiskapukat. Utálom! De ha muszáj!

Tegnap én is felhívtam a minisztériumot, és kérdeztem, hogy hol találom meg a listát, hogy épp melyik a lakcímemhez legközelebb eső szakellátó intézmény, mire közölték, hogy ilyen lista nincs, kérdezzem meg a körzeti orvosomat! :(

Nos, lássatok csodát:

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Titi!

Ez a görbe nagyon, de nagyon jól néz ki!!! :D :D :D
Nem akarom elkiabálni, de azért szívből drukkolok!

Cupicica
cupicica
 
 


Titi, ez csodálatos!!!! Hú, de izgalmas! - nagyon drukkolok!!!!! Meddig akarsz várni a teszttel???? - Most rajtad, és Kodán a világ szeme :D :D
A tegnap még irtam egy regényt, de nem volt időm visszanézni, és most látom, hogy elszállt :( - most már nem aktuális....

Erzsike, annyira szeretnék már én is ott lenni, hogy babakocsik közt válogassak :roll:

Koda, téged is figyellek, mikor nem jelentkezel :wink: - szoritok, hogy minden jól menjen....

Most megint mennem kell

puszi mindnekinek

KépKépKép
ildiko74
 
 


Lányok, most írt a dokim, hogy meg vannak az eredmények, és teljesen jó minden!!!!!! Hurrrrrááááááááááááá!!!!!!!

Igen, alakulgat a görbém, de sajnos az a tegnapelőtti barnázás úgy megjiesztett, és fájdogál a hasam is! :(

Majd meglátjuk, minden esetre csütörtök reggel tesztelek!!!

KépKép
titi_27
 
 


Titi, a tegnapelötti barnázás akár beágyazódás is lehet (remélem úgy van! ) - főleg, ha azóta semmi nem volt! Én nagyon drukkolok neked!
Légyszi, a tesztig minden reggel, ahogy tudsz, irjál!
Egyre jobb hireid vannak :D - hogy jók az eredmények!!! - mondjuk, már ideje volt :D :D :D - nagyon örülök neked!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Juci!

Előre is nagyon köszi a dokit,és a homeopata dokin is gondolkodtam már. :roll: Az a legfőbb bajom,hogy nem tudom mit bírok el anyagilag és mi az ami valóban hasznomra válik.Mert ugye mindjárt mehetek kontrollra a magán dokihoz,amitől azt várom,hogy támogat a kivizsgálás ötletében,aztán megyek a Bolgárkerékbe,oda genetika ügyben,aztán szeretnék menni immunológushoz allergia ügyben és ezek mind-mind maszek dokik,és nem tudom miből megyek ennyi vizsgálatra.A nődokim 6000/alkalom,a bolgárkerékben 10000-et mondtak első konzultációra,aztán alkalmanként5000. :cry: Az a baj,hogy mindent tudni szeretnék, de nem tudom hová kellene fordulnom.Amúgy a nődokihoz nem is ragaszkodnék,de a kórház az nagyon bevált.Oda visszamennék szülni.Jajj,segíts légyszi mit csináljak. :cry: Csak belekapok mindenbe,aztán elveszek közben.De arra én is gondoltam,hogy jó volna már most elkezdeni a homeos bogyókat,viszont a brossúrák tele vannak vele,tudnom kellene az alkati szereket,ehez meg doki kell. :roll: :oops:

Légyszi adjatok tanácsot,ti milyen fontossági sorrendben tennétek mindezt.Mert mégsem költhetek el csak ebben a hónapban vagy 50000 Ftot,hogy megmutassam magam mindenkinek,akinek szeretném. :oops:

Bocsi,de kétségbe vagyok esve.

TITI!!!! :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok Lányok!

Titi!
A görbéd nagyon jól néz ki!!! Tényleg abbamaradt a barnázás?!
Nagyon jó hír, hogy minden rendben van a leleteiddel.
Szegény férjed biztosan hulla fáradt lesz. Annyira rossz lehet, hogy jönni akar hozzád és mindenféle akadályokat gördítenek elé.
Már nem tart sokáig!
Még 2 nap és tesztelhetsz. Nagyon szurkolok, de csak magamban!

Juci!
Engem teljesen elkeserített, hogy mostanában mintha mindenkinek szomorúan végződne a terhessége.
Már kezdem úgy érezni, hogy ezt nekem is meg kell tapasztalnom.
Óriási szerencsének érzem, hogy mind a 3 terhességemből egészséges gyermekem született.
Az ismerősöd orvosa nagyon alapos! Bárcsak mindenki ilyen lenne! Úgy érzem, mintha az orvosk csak vaktában gyógyítanának, mert drága a diagnosztika!

Eszter!
Én élnék a Juci által ajánlott lehetőséggel!
Nagyon örülök, hogy nem veted el annak a lehetőségét, hogy mégis minél hamarabb legyen baba!
Bizony én már látom, hogy be fogsz előzni, de hidd el nem bánom!

Erzsike!
Babakocsi: Fontos, hogy figyelembe vedd hol fogod tárolni. Nekem nagyon nagy babakocsim van, ha nem lenne babakocsi tárolónk nem tudnám felvinni a 4-re.
Nagyon jól használható a mózeskosár és, ha van hozzá autósülés az sem baj, hiszen Ti sokat közlekedtek autóval.
Érdeme megnézni, hogy összecsukva befér-e az autódba.
Vannak olyan babakocsik, amik sokat tudnak és mégis nagyon könnyűek, nagyon kicsire összecsukhatók.
Persze én is azt a megoldást választottam, hogy amikor már nem kellett a nagy kocsi, mert biztonságosan ült a baba, akkor vettünk egy esernyő babakocsit. Most az autóban tartjuk a kicsi kocsit, mert jól jön, ha vásárolunk, vagy nagyot sétálunk.
A lányaimnál csak 1 évig használtunk babakocsit, de Balázst muszáj belerakni, mert egyébként nem lehet vele vásárolni és soha nem arra akar menni, amerre én.

Lassan én is valami ebéd után nézek. Még jövök vissza!

Éva

Kép
balimama
 
 


Drága Eszter!

Szerintem ez a doki, akit ajánlott Juci, jól hangzik. Érdemes volna felkeresni, hogy kivizsgáljon. Nem biztos, hogy amellett viszont menni kellene a Bolgárkerékbe.

Szerintem kérd el Jucitól az elérhetőséget, csörögd fel ezt a dokit, és vizsgáljon ki ő. Esetleg menj el a Bolgárkerékbe az első alkalomra, meglátjuk, mit javasolnak.

De mindenekelőtt azt tanácsolnám, hogy keresd meg a dokit, akinél tervezted a szülést, hátha ő is megcsinálja mindezt a kistarcsai kórházban, és akkor továbbra is maradhatnál nála.

Sajnos a pénz nagy úr! És szerintem felesleges is ennyi helyen elindítani a kivizsgálásokat. Félek, hogy szét fogsz esni!

Jucikám, bizony, vannak izgalmak! Nem tudom, a beágyazódás lett volna???!!! Én azt előbbre tettem volna. Annyira cikkcakkos a görbém!!! Na, de majd meglátjuk!

Puszi mindenkinek!!!

KépKép
titi_27
 
 


Éééééééééva!!! De jó, hogy itt vagy!!! Mi újság Veled???!!! Görbét nem kaphatnánk?! Már a 14. napon jársz!!! :)

Szerinted ez a hó eleji vérvétel elegendő volt? Neked miért csináltak akkor többszörit?! Nem értem!!! Nyugtass meg kérlek szépen!!! Még mindig félek a progi hiánytól!!! Ha netántalán várandós is lennék, nehogy elveszítsem valami fatális véletlen miatt! :(

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Nekem egyértelmű volt a progi hiány a magas prolactin miatt. Még a felét sem éri az érték a normálisnak.
Nem szabad félned!
Mikor mész orvoshoz?
Mondd el neki, hogy mitől félsz és, hogy miért. Addigra talán lesz egy pozitív teszted is. A pogeszteron szintről a labor 2 nap alatt ad leletet. Lesz rá idő, hogy támogasa a terhességed egy kis plusz progival.

Én tesztelnék egyet reggel és, ha + felhívnám a doktort és elmondanám, hogy pecsételgetek, van egy pozitív tesztem és segítsen!

Éva

Kép
balimama
 
 


Titi,

Zsuzsi vagyok a 2006.őszi babák topikjából,mindig benéztem hozzátok,hogy mi a helyzet Veled ,ha jól emlékszem Belicshez mentél sotéra ,Én is ott szültem és ismerem,csak jókat hallottam Róla.Ne aggódj a barnázáson csak jóra gondolj, hesegesd el a rossz gondolataidat görbéd igen jól néz ki,ne izzgulj.
Remélem minden ok lesz csütörtökön.Addig is szorítok és drukkolok.
suezika

KépKép
suezika
 
 


Jaj, lányok, mindig úgy elérzékenyülök, mikor ilyeneket olvasok!!!

Suezika, olyan kedves vagy!!! Hogy így követed a velem történteket!!! Fekete Tibornál szültem!

Ha van valami pozitív fejlemény, mindenképp benézek közétek, és el fogom újságolni!!!

Köszönöm, hogy gondolsz rám, annyira jól esik!

Jucikám, Te is írtad a múltkor, tényleg olyan hihetetlen, hogy ennyien figyelik az ember életét, és így drukkolnak érte!

Köszike a görbédet, tényleg bizakodásra ad okot!

Puszika érte!

Tudod Juci, igen, sokszor én is elcsodálkozom az embereken, ez a hozzáállás is olyan fura! Hogy lemondta az időpontot???!!! A saját édesanyja???!!! Lehet tudni, hogy végül miért?

Jut eszembe! Beszéltem ma apukámmal, és épp a kocsmában ült! :( :cry: Azt mondta, beszélget egy pohárka bor mellett. Hát, majd meglátjuk, mi lesz belőle. Had beszélgessen, csak álljon meg ennyinél! Majd 5 körül hívom, kíváncsi vagyok, milyen állapotban lesz. :(
Amúgy azt mondta, ma már volt a postán, a gyógyszertárban, kifizette a csekkeket, mert ugyebár megjött a nyugdíja. Hát, kíváncsi vagyok, meddig fog tartani a pénze.

Tudjátok, annyit olvasok mostanában hasonló problémákról. Annyira félelmetes, hogy ilyen sok ember küzd az ital problémájával?!

Jelentem, megvettem a tesztet!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok Lányok!

Titi! Annyira szorítok érted én is. Amióta csatlakoztam hozzátok a másik topikban, még csak 1 pozitív teszt lett és sajnos az a baba sem maradt meg. Olyan jó lenne, ha elkezdenéd a sorta babásodásssal!
Drukkolok ezerrel!

Juci, de jó, hogy felraktad a görbéd, mert ma reggelre nekem is lezuhant a hőm és kicsit barnázok, pedig nekem mindig nagy görcsök közepette szokott megjönni és egyből piros. Így ma kicsit összezuhantam.

Ha nem haragszotok feltenném a görbém és szívesen várom a véleményeket! Kicsit még reménykedem, de amott a lányoknak azt mondtam, hogy most erre a hónapra már az is meghalt.


Kép


Szép estét mindenkinek!!!
Vendég
 


Titi,
Fekete Tibor,jaj bocsánat Én Belicsre emlékeztem,de Őt is ismerem,mert dokibám a 39.héttől befektetett és Viki 9 nappal később jött,szörnyű volt odabent,de a mindennapi vizitelő doki a Tibor volt és nagyon kedves volt mindig.Szóval jó kezekben vagy.
Mindenkinek szép napokat.
sue

KépKép
suezika
 
 


Juci!
Annyira átérzem a helyzeted!
Próbálj meg arra gondolni, hogy a gyerekek Tőled is látnak egy példát. Amit belőled kapnak azt is fel fogják használni az életük során.
Az a szülő (mert én Téged is a lányok szülőjének érezlek) semmi mást nem tehet, mint szeret, jó példát mutat és mindig ott van, amikor szükség van rá!
Nehéz azt beismerni, ha az ember téved, pedig miért ne tévedhetne egy szülő is.
Próbálj meg mégegyszer beszélni a lányok mamájával!

Titi!
Nagyon szorítok ám apukádnak! Ne keseredj el, ha lesznek még visszaesések! Mégis elindult egy jó úton! Ha tudja, hogy mellette vagy lesz mibe kapaszkodnia!

Éva

Kép
balimama
 
 


Krisztinka!
Szerintem csinálj most egy tesztet! Ha negatív lesz megnyugszol.
Ha pozitív, akkor pedig orvoshoz kell fordulni a barnázás miatt!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Eszter! Örülök, hogy megint írtál nekünk és tudjuk, hogy jól vagy. Ha már érzed a pé-t, akkor szerintem nem lehet nagy a gond, bizti tud segíteni a dokid. Optimistának meg muszáj lenni egy picit ebben a világban, különben megőrülnék. De igaziból nem is annyira optimizmus ez, csak helyén kezelem a tényeket és megpróbálom minden adott helyzetből a legjobbat kihozni.
A babkocsiról: Te mikor is vetted Bálintkáét? Ha jól emlékszem a taliról, elég hamar… Na mi erről le fogunk maradni, mert szerintem az utolsó pillanatig képtelen leszek választani.
Szerintem ha választanod kell a dokik között én a homopata orvost választanám, a testvérem sokat járt hozzá és teljesen rendbe hozta az összes betegségét. Kár, hogy Kecskeméten dolgozik, mert rengeteg olyan páciense van, akinek nem sikerült a baba vagy sokat elvetélt és eddig miindenkin segített. És annyira nem is vészes, mert 3000 Ft egy alkalom.

Cuppicica! Köszi az ötletet, szerintem kinézünk oda is. Télen elfért benne a bab sok ruhában is? Leírod a márkát nekem?

Titi! A barnázás hogy áll? Mert a görbe még nagyon ok. Nagyon örülök, hogy minden ok, és már annyira akarom, hogy csütörtök legyen… De addig kibírd ám!
Az a baj a kórházzal, hogy lehet hogy triplán kell kifizetni a 30 ezret (vagy az 54-et, mert ugye sose tudni) a legrosszabb eset, ha nem is tartozol oda, van fogadott orvosod és szülésznőd és éppen egyik sem ügyeletes. Lehet hogy ekkor tripla a díj, erre nem tudtak még válaszolni…

Ildikó! Hamarosan te is válogathatsz, nagyon szorítok. Te hogy állsz ebben a hónapban, hőmérőzöl még?

Juci! Úgy írigyellek a főzőcskéért. Én is imádok főzni, de mostanában egyszerűen nincs energiám. Hétvégén meg anyukám ellát minket inden jóval és arra már pocsékolás lenne főzni. A pocimról még nincs kép, pedig már alakulgat, éppen ideje lenne készíteni egyet az utókornak.
Nagyon nehéz lehet neked a férjed két lányát is próbálni nevelgetni, az meg szörnyű, hogy az anyukája nem akarja a gyerek javát.

Éva! Szerintem kiegyezhetnél Eszterrel egy döntetlenben…

Sajna ma kiderült, hogy a biztosító gazdasági totálkárossá nyilvánította a kocsinkat. Ezek után csak annak örülök, hogy a férjemnek semmi baja nem lett. Csak buktunk rajta kb 600 ezer forintot, ami így a baba érkezése előtt rettentően nem hiányzott. Meg kezdődhet a hercehurca a roncs eladása miatt, meg venni is kellene egy másikat… Alig fél éve, hogy 1 hónapig guberáltam az akciókat és most kezdhetem elölről.

Szép estét mindenkinek! Puszi
verzsike
 
 


Szép jó estét mindenkinek!!!

Juci, igen, értjük egymást... ami az apukáinkat illeti... beszéltem vele délután, pont aludt, de jól volt, tényleg nem tűnt italosnak a hangja. Csak aztán be tudja majd osztani azt a kis pénzt!
Na, majd meglátjuk!

Verzsike, szegénykém, tényleg nem jött a legjobbkor ez a szörnyűség, de ez mindig megviselheti az embert! A szerencse az, hogy senkinek semmi baja nem lett!

Annyira sz@r ez a fizetősdi, már azon gondolkodom, hogy kellene utánajárni ennek a lakcím szerinti kórháznak. :(

Hát, a barnázásom sajnos tart még mindig, nem folyamatos, hanem olyan maszatolás, olyan napi 2-3 alkalommal volt. A hasam pedig fáj, mintha meg akarna jönni.

Na, meglátjuk, mit hoz a holnap, és a holnapután. Hátha még mindig nem jön meg! Reggel már nagyon várom a hőmérőzést!!!

Krisztinka, tényleg tesztelj egyet, veszíteni valód nincs. A görbéd tök szép volt, ez a leesés nem tetszik! Ha holnap nem esik tovább, és nem jön meg, akkor tesztelj, maximum ablakon kidobott pénz, de mindenképp megnyugvás!

Lányok, mindjárt jön a párom!!! 22.00-kor érkezik a gép, akkorra megyek ki elé. Aztán át kell menni a szüleihez, már előre félek a cigi miatt! :( Jaj, csak bár mondhatnám már, hogy a baba miatt nem viselem el ezt!

KépKép
titi_27
 
 


Titi! Este 22-kor érkezik a gép és még ma mentek a párod szüleihez???
verzsike
 
 


Jaj, Erzsike, ne is mondd! :( A szomszéd utcában laknak, és hát gondolhatod... néha nagyon nehéz! A párom már felkészített, hívott, hogy most pihenjek, amíg nem jön haza, mert át kell mennünk élménybeszámolóra. Csak nem értem, nekem minek kell ott lennem a füstben. :(

KépKép
titi_27
 
 


Titi! Rettenetesen sajnállak! A szülők nem érnének rá holnap? Olyan mintha nem te lennél az első a férjednek, én ezt biztosan nem bírnám ki. Mondjuk te már talán megszoktad...
verzsike
 
 


Tudod, Erzsike, nem egyszerűek... de mivel kimegyek elé, így valahol az első vagyok mégis. A többit meg kibírjuk, mégis jobb, ha nem ők jönnek át befüstölni mindent!

Nézzük mindennek a pozitív oldalát! :)

Na, most már megyek készülődni!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Már napok óta nem tudok írni olyan tetű lassú a net! :x

TITI!!!

Annnyira,de annnnnnnyira szorítok!Rengeteget gondolok rád és Eszterre,mert nagyon szeretném ha teljesülne az álmotok!És a többieknek is Éva,Kriszti!!

Én nagyon szerencsés vagyok,hogy ilyen könnyen összejön a baba,és szeretnék ebből a szerencséből neketek is küldeni!!!!!!!!!

vajon hogy van Koda?Remélem minden rendben van velük!

Eszter!

Nem tudok neked tanácsot adni,melyik orvoshoz menj inkább.De talán tényleg jó lenne a Juci által ajánlott dokival beszélned!

Sajnos az anyagiak nagyban behatárolják a lehetőségeinket!

Ti is úgy hallottátok,hogy ha valaki a saját kórházában,de választott dokinál akar szülni,azért 27ezret kell fizetni?Mert akkor nagyon húzós lesz...27+50 a dokinak....Ajajj!!

Mona
monaszisza
 
 


Hali!

Igen,jol latjatok,hajnalban irok.A szopi utan nem tudtam visszaaludni.
Titi!

Drukkolok nagyon,ebbol meg minden lehet.A parod es a szulei..valahogy a ferjemre emlekeztet neha.AMikor o hazaerkezik(Kuwait),neki is az elso utja az edesanyja :cry: ,na ehhez vagjon jo kepet az ember.
A jo dolog ebben talan hogy az en kicsi fiam is igy fog majd imadni ha a JO isten is ugy akarja. :lol:

Juci!

Hat nem konnyu,nem is tudom hogy csinalod...minden elismeresem a tied!!!!!!!!!!! :!:

Koda!

Rad is gondolok am...mindjart a kezedben tarthatod Pindurkadat!

Sziszike!

Melyen aterzem az uj hazzal vvalo hercehurcat..nekunk csak 8 honapot csusztak az atadassal... :cry:
Kotbert nem fizetnek?

Rimar!
Az nagyon jo,kicsit irigykedem hogy mennyi idot lehettek majd egyutt a paroddal. :lol: Biztosan nagyon szuper lesz.

Eszter!

Homeopatas doki..en is javasolnam...es akkor tudnal probalkozni allergiaszezontol fuggetlenul!!!!!!!!

tobbiektol ezer bocs es anyamedve..mindenkinek puszi.

Ja,atkoltoztunk tegnap.....Nehez volt,anyukam nem konnyitette meg,jol osszevesztunk... :cry: Csak arra kertem,hogy figyeljen Mishalra es tologassa a babakocsit,erre azt mondta,hogy o nem cseled es elment :cry: :cry: :cry:
A hugom viszont egy angyal...mindent o bonyolitott...takaritott,estig itt volt a kislanyaval es pakolt nekem...egesz hetre szabadsagot vett ki,hogy eljojjon velem a gyerekorvosahoz(most lesz Mishal 4 honapos oltasa,ja,ez a doki szerencsere homeopatiaval is gyogyit),vedono,biztosito...stb...
Kozben folyzik az epitkezes...a kivitelezo is jon holnap egyeztetni dolgokat(vagyis mar ma reggel)..

Lakassal bajok vannak,nem eleg hogy meg mindig rajta van a bank jelzaloghitele..nem lehet albetetesiteni mert egy ceg beperelte a beruhazot es felkerult a tul. lapra a perfeljegyzes..igy senki nem fogja megvenni,es hitelt se vehetnek fel ra.3 vevom is van aki kapasbol megvenne ha tiszta lenne a tul. lap.De igy?????Most en kit pereljek hogy nem tudom eladni a lakasom?????
Persze anyukam szerint nekem nagyon konnyu eletem van es o tesz rola hogy nehezitse!!!
Pedig annyi mindent megteszek erte,amiota eszemet tudom tamogatom,most meg mar lassan 15 eve a ferjemmel is tamogatjuk anyagilag,allandoan vasarolok neki,ferjemtol is most kapott kulon penzt hogy vasaroljon maganak...az utobbi honapokban mar en vettem a kajat is neki,DM,masszazs,stb...(amikor en ezer evve nem tudtam eljutni egy masszazsra,ot befizettem)...na szoal nem erzem hogy gonosz,onzo lelek lennek,szerinte igen. :cry: Es marha rosszul esik.Most megint ugyanzat csinalja mikor megszuletett Mishal es teljesen magamra hagyott es elutazott pihenni..es a hugom probalt segiteni.Most ugyanez a szitu...es lemerem fogadni,hogy mikor minden rendben lesz,lebonyolitom a dolgokat,akkor megint megjelenik es varja,hogy menjunk ide-oda,kavezok..s.tb...vasarlas..mintha semmi se tortent volna.Es tudom hogy azt varja hogy en kerjek bocsanatot(MIERT?),o nagyon haragtarto,en meg nem. :cry:
Na,bocs,hogy megint panaszkodtam.
En ugy erzem most,,hogyha a fiamnak majd szuksege lesz ram akkor segitek neki,anelkul hogy penzt varnek el tole.Mert szeretem...IMADOM.
AMugy a tegnapot egeszen jol turte...bar este ektelenul sirt..most alszik meg szerncsere.

Na,megprobalok aludni meg egy picit.Mostanaban hajnalban kel fel es nem hajlando visszaludni,igy reggel 9re mar iszonyatosan nyugos es vinni kell setalni.

Hogy tanitsam meg bent aludni??????
HOgy milyen hulye zajok vannake bben a hazban,kicsit felek..most is egnek a lampak. :roll:

Puszi mindenkinek!!!
momo35
 
 


Virág,Ildi!

Ne haragudjatok,hogy tegnap este kihagytalak benneteket!Természetesen nektek is kívánom,hogy összejöjjön a baba!!!

Momo!

Sajnálom,hogy anyukád így áll a dolgokhoz!Pedig nagy szükséged lenne rá,hiszen a férjedre most nem számíthatsz!Mindig ilyen volt?Az unokája sem tudta megváltoztatni?Még jó,hogy a hugod ilyen aranyos és segítőkész!

Ma éjjel nagyon rosszul aludtunk(mint az utóbbi napokban),rettenetesen ég a szemem.Szerintem megint a fogacskája kínozza a kisasszonyt.Írtam,hogy már 6 foga van?

Koda!

Várjuk a bejelentkezést!

Mona
monaszisza
 
 


Jó reggelt lányok!

Hazajöttünk tegnap este.
Nem volt időm visszaolvasni eddig. Most csak bejelentkezem, hogy megvagyunk minden oké.
Hiányoztatok ám és sokat gondoltam rátok.

Puszi mindenkinek majd még jövök!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Mióta itt vagyunk hetente 1 poharat Anna sikeresen eltőr, a legutolsót éppen 5perce..nem győztem takarítani..nagyon megijedtem, mert el is vághatta volna magát, én meg itt szoptatok, sajnos nem lehetek mindenhol a nyomában.:(

Vettünk ide egy 18 részes készletet, de nem a pohár a lényeg, hanem ő! S állandóan mezítlábaskodik is.:(

Kötbért fizetnek(remélem )január 31-re ígérték a szerződésben.
1 hónap...
olyan türelmetlen vagyok!

Ma megyek a polgármesteriba a szocpol miatt intézkedni.
Utánna bank, s remélem hamarosan szerződés és költözés is lehet.

Titi: a cigi füstre énis allergiás vagyok-nagyon nem bírom, ilyenkor megkérem őket kint cigizzenek vagy elkezdek kamuból köhögni..sztem a minimum lenne, ha figyelnének a nem dohányzókra is. Én babók előtt is megkértem őket vagy azt mondtam beszélgessünk kint vagy csak kimentem, amikor cigiztek, majd szellőztettem. Nagyon nehéz ez, de legalább arra figyelnének, akit szeretnek a cigisek!!!

MOMO: Nem irigyellek, nehéz lehet most neked..sajnos nem minden anya önzetlen és nem tiszta szívü.:(
A hugod legalább melletted áll és mi is!!!
Nagyon jó lány vagy és anya is és tudom, 0,2ogy 2
te különb leszel!!!
Sajnos nem mindig azt kapjuk vissza a szeretetben, amit várunk érdemlünk, mert anyudnak sem kellne mást tennie, csak a szeretetével támogatnia.

Puszi!!
sziszike1000
 
 


Lányok, szép jó reggelt!

Lássatok csodát!!!

Csak nagyon szépen kérlek benneteket, még ne örvendezzünk, mert tudjátok! Nyugtával dícsérjük a napot! Ez még nem jelent semmit, muszáj higgadtnak maradnunk!

Minden esetre ha nem jön meg, hétfőn hívom a dokit időpont miatt. Egyelőre az tuti, hogy a hőm még fent van, a hasam fájdogál, a barnázás néha van, néha nincs, és elvileg holnapután kellene megjönnie, úgyhogy még bármi lehet.

A tény pedig ez:

Kép

Kép

Istenem, annyira szeretném elhinni, és tudni, hogy ez igaz! Hogy lehet egy kisbabánk napra pontosan egy évvel később, mint tavaly!!! Azt hiszem, ezek után tényleg ki kell tudni jelentenem, hogy véletlenek nincsenek!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!!

Nem tüntem el, csak hosszúra sikeredett a hétvége, és Karcsim itthon volt velem még szabin hétfőn.
Tegnap voltam uh-n. A kötelező korházi genetikain. Nem volt egy nagy élmény, a doki aki uh-zott eléggé unott volt... :(
De mindenesere láttam a szivecskéjét, ahogy dobogott és akkora a drágám amekkorának kell lennie. Hogy fiú vagy lány, a doki nem mondta meg :( Azt mondta, hogy "korai lenne róla nyilatkozni". De én úgy vettem észre, hogy inkább sz@rt bele az egészbe....
Mindegy, szombaton úgyis megyek a sajátomhoz, remélem akkor megmutatja a drága, hogy milye van! :D

Titi,
mi újság a hőddel??? Már nagyon várom, hogy jelentkezz!!! Örülök, hogy a hormon eredményeid rendben vannak! De akkor mi ez az örökös barnázás??

Koda,
nem semmi a hasad! Kiváncsi vagyok, hogy mikor irod már azt, hogy "megyek..."
A felsőt várom rettenetesen és nagyon köszönöm mégegyszer!

Verzsike,
szegények, teljesen átérzem a helyzeteteket! Nekünk ugyanígy volt, az 1 éves Renault-unkat törték totálkárra... Olyan sokat veszítettünk rajta, hogy nem is mertem igazán utánaszámolni! :( Én is azzal nyugtattam magam, hogy legalább nekünk nem lett bajunk...

Bufo,
várjuk a beszámolót!

Juci,
Mire hivatkozva mondta le az időpontot a lányok anyja??
...ma kora délután ráérek (4-re én megyek Viviért), holnap nem, és talán még a péntek jó...

Krisztinka,
én várnék egy-két napot a tesztel, mert most nagyon leesett a hőd :( Amugy ma reggelre mi újság? Nagyon drukkolok.

Eszter,
lehet én is inkább a Juci által felajánlott dokival élnék! Azt hiszem... Nem könnyű most a helyzeted, de lehet, hogy tényleg átfogóan ő megcsinálna mindent. Nem hiszem, hogy a Czeizel féle genetikai vizsgálatra lenne most szükséged. Hisz nem genetikai probléma van veletek, hanem tényleg egy olyan orvos kellene, aki képes akár nap mint nap fogadni egy uh-ra, vagy egy vérvételre!!! Aki pár biztató szót is megereszt...
Nem azt mondom, hogy a Czeizel nem jó, csak az másra való szerintem!

Éva,
pé-d??? Érzed? Kocsikulcs megvolt este??? :D Remélem nem tétlenkedtek!

Momo,
ügyesek vagytok, hogy már át is költöztetek! Anyukád miért mondott ilyet? Hisz gondolom ő ajánlotta fel a segítségét?! Néha nem semmik tudnak lenni!
Az én anyukám múltkor azon sértődött meg, hogy mondtam neki, hogy egyik részről se kérek segítséget majd olyan formában szülés után, hogy valamelyik "nagymama" folyamatosan itt legyen velem. Valahogy én nem velük szeretnék foglalkozni, hanem a babámmal, a családommal...

Lányok,
senki nem jön erre a Börzére ami március elején lesz? Gondoltam én kinézek, hátha látok valami jót!
Ugyanis az unokatesóméktól végül szinte semmit nem kaptunk... Sőt (egy kicsit én is panaszkodok) a szekrényt amit kölcsön adtunk nekik, úgy adták vissza, hogy matricák vannak rajta. ?!?! Amikor megláttam azt hittem felrobbanok! Szerintetek ez normális dolog? Leglább szedte volna le mielőtt visszaadja... Én annyira vigyáztam rá, pedig a sajátom, és nem kölcsönkért! Lehet, hogy én vagyok túl háklis, de egy gyerekszoba bútor nem két forint!!!

Jaj, és képzeljétek voltam vasárnap függönykiállításon. Elég fárasztó volt, de egy valami miatt megérte! (lehet valakinek nem új az ötlet, de én nagyon bezsongtam rá)
A függönyre lehet dísziteni úgy, hogy pl egy kis lepke, hátulján mágnessel, és a függöny másik oldalán szintén egy mágnessel rögzíteni! Úgyhogy megyek a hobbiboltba, és a bébi szobáját (úgyis fehér függöny van ott) így fogom megcsinálni!!! :) Katicákkal és lepkékkel, meg virágokkal!! :) Tudom , kis hülye apróság, de úgy fel tud dobni!!! :D :roll: És nem veszek ezért új függönyt! :D
Ha megcsinálom, rakok majd róla fel képeket!!

A pocak fotóval még tartozom, bocsi!!

puszi, megyek kicsit pihengetek ma :)
Ági
csné
 
 


Jaj, Titim, gyorsabb voltál...

Nem örvendezek, de nem lehetne, hogy most hívd a dokit??? Csak hogy tudjatok rá vigyázni!!!
Annyira szeretném elhinni, hogy igaz! A hődet mérjed szorgalmasan, az sokmindent elárul!!!
csné
 
 


Ági, nagyon jól hangzik ez a függöny díszítés, én még nem hallottam erről!

Majd tegyél fel róla képeket kérlek! Én nem is hallottam erről a függönykiállításról sem! :(

Az UH-val kapcsolatban, a lényeg, hogy minden rendben van. Ugye volt most már gyomori telítődés is?! A saját dokid pedig majd csak megmondja, hogy mi rejtőzik a lábai között! :)

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Köszi a tanácsokat! Tudjátok az utolsó pillanatig reménykedik az ember lánya, főleg amikor megláttam Juci terherbeesős görbéjét.
Na így tegnap este eldöntöttem, hogy ma reggel elmegyek és veszek tesztet, de már sajna nem kellett menni, mert mostmár tuti megjött. Azért éreztem, hogy ki kell várni az 50 napot, bár a mai a 48. Na ez van, ha elmúlik a mensim megyek dokihoz.

Titi! Annyira szeretném, ha a nagyon megerősödne az a 2. csík!!!! :wink:

Több szerencsét mindenkinek, mint ami most nekem volt!!!
Vendég
 


Csinálok majd képeket, hogyne! A függönykiállítás meghívós volt. Karcsi növérének méteráru boltja van, és igy jutottunk oda. Csak kereskedői részre volt. Volt kaja, pia minden... :) Egész nap csak ettem, gondolhatod!

Volt gyomos és hólyagtelítődés is :) Gondolhatod mennyire örültem neki amikor mondta a doki. Meg azt is mondta, hogy a lepény a hátsó falon tapad, nem mélyen! :D

Annyira boldog lennék, ha sikerülne végre neked!
Milyen volt reggel meglátni a tesztet??? Gondolom a félelem és az öröm együtt... Már nem olyan mint az első volt... :(
csné
 
 


Krisztinka,
annyira sajnálom. Minden hónap egy új remény... Ezt nem szabad elfelejteni! Mégha ilyenkor nehéz is elhinni! Csak ne lennének ilyen hosszúak a ciklusaid!!! Remélem a doki csinál valamit!!!
csné
 
 


Ági, a 27. ciklusnapon nem hinném, hogy tudna még bármit is mondani.

Ha a hormonjaim meg rendben vannak, akkor nem tudom, mit tudna tenni pluszban, amitől megmarad a baba, ha menni akar. Kicsit tanácstalannak érzem magam, de a józan eszem azt mondja, egyelőre várjuk meg, megjön-e.

KépKép
titi_27
 
 


Igen, Ági, kavarognak bennem a gondolatok, jól érzed. Szerintem nektek mondanom sem kell, mik játszódnak le a fejemben!

KépKép
titi_27
 
 


Igazad van, csak annyira szeretném! De a barnázásra csak kéne valamit mondania?! Vagy tudjuk be a nem megjövö mensi jelének? Te az előzőnél is barnáztál? Múltkor hány napra jött meg?
csné
 
 


Igen, én tavaly is barnáztam... a múltkor... nagy nehezen végül 6 nap barnázás után a 12. dpo-n jött meg, a 17. napon volt pé-em, és a 29. napon jött meg.

Az utolsó három ciklusban mindig a 12. dpo-n jött meg. Tovább sosem húztam. Remélem, most menni fog! Nem akarom, hogy mégis megjöjjön! :(

Csak úgy fájdogál a hasam, mintha meg akarna jönni, és állandóan wc-re szaladgálok magam alá nézni. :(

KépKép
titi_27
 
 


Akkor elméletileg most jól állsz, nem???
A holnapi hőd sokat fog jelenteni azt hiszem!
A hasfájás tudod, hogy nekem is megvolt az elején!!! Nem is kicsit. Talán jobban, mint mensikor!
Tudom, hogy nem mersz bízni nagyon, de mégis próbálj meg!!! Mindannyian veled vagyunk és veled izgulunk!!!
Nagyon szorítok!!! Sikerülnie kell!!!

Ugye sose teszteltél csak úgy pozitívat, hogy utána megjött volna?
csné
 
 


Nem Ági, pedig szinte minden hónapban amikor barnázgattam, teszteltem (na persze nem mindig vertem nagy dobra:)). Gyorsan össze is hasonlítgattam a mostani tesztet a múltkorival, de ezen annyira egyértelműen látom a második csíkot, hogy szerintem ez egy pozitív teszt!

Én is úgy gondolom, hogyha a hőm fent maradna holnap, holnapután, akkor hétvégén el kezdek reménykedni és bízni. Csak nem akarok csalódni.

Nem akartam elmondani Daninak, de aztán látta rajtam, hogy kissé dekoncentrált vagyok, és simán rájött! Aztán ő mondta, hogy a 12. hétig nem éljük bele magunkat, nehogy csalódjunk! Én bizony amint látni fogom UH-n, hogy ver a szivecskéje, tutira hinni fogok benne!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi!

Akkor még nem örömködök,csak ennyi. :D :D :D De abban osztom Ági vélemányét,hogy ne várd meg a hétfőt a dokival,főként,hogy barnázgatsz.Beszéld meg vele,mi erről a véleménye. :wink:

Ági!

Úgy örülök,hogy jelentkeztél.Nagyon el tudja venni az ember kedvét,ha egy doki pokróc. :evil: De még szerencse,hogy a babával minden rendben van és így a te dokid majd elsöpri a rosszkedved a másik hülye hozzáállása miatt.

Bufo!

De jó,hogy hazaértél.Alíg várom a beszámolót.Biztosan feltöltődtél. :D

Momo!

Nagyon örülök,hogy megvolt a költözés.Anyud miatt meg nagyon sajnállak,mert én is ilyen vagyok,akárhány éves is legyek nagyon fontos nekem,hogy azt érezzem,hogy szeret és így,hogy távol van a férjed lelkileg is sebezhetőbb vagy.Nem szép tőle,hogy ezt nem látja be.De sajna nem tudsz mást tenni,mint ahogy te is írod,hogy te majd máshogy fogod csinálni. :D Te milyen jegyben születtél?

Én úgy döntöttem,hogy ha megjön nekiállunk próbálkozni,bárki bármit mond.Hétfőn Bolgárkerék,aztán konzultálok a nődokimmal és ha bármiben nem úgy áll hozzám,ahogy az engem megnyugtat,akkor irány Juci dokija.Titim azt mondta,hogy a Bolgárkeékben is foglalkoznak allergiával.Ha ez igaz,akkor ott megcsináltatom amit lehet,ha nem,akkor a Zseppy féle immunológushoz megyek.A homeopata dokit pedig a jövő hónapra tolom.Így talán mindent meg tudok nézetni és nem is rokkanunk bele anyagilag.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Titi!
Elhiszem, hogy most mindenféle kavarog benned, és én is azt mondom, nyugtával dicsérjük a napot! A barnázás lehet annak is a jele, hogy most kellene megjöjjön, de már nem tud! :D Amikor Máté megfogant, a 35. nap körül volt egy kis vérzésem, azt hittem, megint nem lesz baba. De a hőm nem esett vissza. Azután a 42. napon teszteltem...
Később a 9. héten is volt egy kis vérzés, akkor mondta a dokim, hogy a terhesség alatt előfordulhat, hogy a szokásos menstruációs időben lesz egy kis vérzés vagy barnázás.
Nem tudom, hogy emlékszel-e rá, még Zseppy írta annak idején, hogy a huga a 18. hétig szabályosan menstruált, csak azután derült ki, hogy már régen terhes.

Krisztinka!
Sajnálom, hogy megjött... :( Ne add fel!!! Mennyire hosszúak a ciklusaid? Talán a "Prime again" gyógynövényes termékkel érdemes lenne próbálkoznod. Ezt a Sunrider forgalmazza, rendbe teszi a ciklust és segíti a megtermékenyülést...

Ági!
Örülök, hogy jól vagy! :D
Kíváncsi vagyok, hogy mit mond a saját dokid, kislányt vagy kisfiút hordozol a pocidban...
Ez a függöny dolog nagyon jól hangzik! Én is szeretem ezeket a kreatív ötleteket, csak sajnos a kézügyességem nincs meg egy csomó dologhoz... :(
Lehet, hogy már írtad (akkor bocs!): hol fogsz szülni?

Cupicica
cupicica
 
 


Eszter, itt láttam a Bolgárkerék rendeléseit, és itt olvastam az allergia megelőzéséről... lehet, hogy ez nem éppen az, amire Neked szükséged volna, de hátha segítséget jelenthet.

http://www.ogyei.hu/rendeles.html

KépKép
titi_27
 
 


Igen, Cupicica, persze, hogy emlékszem arra, amit Zseppy írt.

Amúgy a régi dokim nekem is azt mondta, amikor annak idején barnázgattam, hogy az lehet a megjövendő mensi kísérete, de lehet a vetélés jele is, amit nem lehet befolyásolni. Ha akar menni, el kell engedni!

Azt mondta, az első 12 hét erről szól, és ha a hormonjaim rendben vannak, akkor ha netántalán mégis elmenne... :cry: akkor azt nem tudnánk semmilyen módon megtartani.

Ági, amúgy annyit vagy eszemben, hiszen Te is azt vallottad, hogy ennek a babának semmi baja nem lehet.

Valahogy tudat alatt úgy érzem és gondolom, hogy a nagymamám a Jó Istennek küldte őt nekem pont ebben a ciklusban, és ő már egy életen keresztül velem fog maradni.

Bízom benne, hogy nem kapok több pofont az élettől, mármint ami a gyermekáldást illeti.

KépKép
titi_27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?