Új privát üzeneted érkezett!

Nekünk kicsit késő a 17.30, mert héttől fürdetünk és onnan kb 0,75 óra a hazaút. Tehát 6-kor el kéne indulni haza. Én inkább a kora délutánra szavaznék, ebéd után pl 1-2 között.

Kép
tigriske1978
 
 


Na Lányok, látom lassan kezdi felütni fejét az a probléma, ami nálunk minden alkalommal, amikor gyerekes baráttal hozunk össze randit. Ki mikor alszik, eszik... még egy gyerekkel is nehezen szokott összejönni, Ti meg négyszer ketten (néhol hárman) vagytok. Le a kalappal, ha mindenki látni fog mindenkit :wink:

Tigris, 0,75 óra? Egyedi megfogalmazás :lol:

Bea, nálunk 10 hónaposan szűnt meg a baj, legalábbis Míránál, amikor rájöttem, hogy az én drágaságaim nem esznek eleget napközben, ezért kelnek éjszaka. Aztán komoly elv-vesztés mellett sikerült őket napközben dugig etetni, így már nem keltek éjjel. Tegyük hozzá, Emma még manapság is néha műsorozik éjjel (mint ahogy az elmúlt két napban, de egyszer a pocija, egyszer meg a foga volt a ludas - szerintem :? )
A napközbeni alvásuk kb. 8 hónaposan rendeződött kettőre, a teraszon való babakocsiban szunya lett a megoldás. Igen, kétszer kicuccoltam őket napjában hóban-fagyban. Sose voltak betegek tőle, de kétszer másfél órás alvásokat produkáltak. Esetleg még a hosszú séták segíthetnek a hosszabb napközbeni alvásban, de az elég húzós Neked napjában kétszer. Nem beszélve, hogy szétfagy a lábad, ha esetleg annyira hideg van, mert magadat képtelenség úgy bebugyolálni, mint őket.

Nyuszi, köszi, jól vagyunk már, eléggé gyors lefolyású volt ez a nátha. Emmának már csak egyszer szívom az orrát, Mírának ma már nem is. Viszont hasmenésszerűeket produkál. Nem először ma már, így egész nap a kaki-kaki felkiálltás van nálunk műsoron. Én meg sose akarok hinni neki, azt hiszem csak puki. De nem sajna :(
Kellemes kis programod adódott éjszakánként :shock: Ilyenkor kívánom, hogy tudnának már beszélni!!!!!

Timi, hogy sikerült a tápszer-beadás, és utána a napirend? Kész cápa már a kisasszony :lol: :lol: :lol: :wink:

Reuniuon, csodaoverál :lol: :lol: :lol: Azért remélem mostanra felébredtek már :wink: Önkiszolgáló gyerek ennyi idősen :shock: Nem semmi! Enyém még most sem tenné meg szerintem, lustább ő annál, könnyebb sírdogálni, míg anya be nem szédölög hozzá egy kis vízzel. Nem mellesleg felkuckózza magát az ágy felső sarkába keresztbe (70cm széles ágyban a 82centis lányom). Nem hinném, hogy beférne még oda egy vizespalack is :lol: :oops:

El kell mesélnem, öröm, mármor, boldogság van nálam már 3 napja, mert igaz, hogy Emma két órán keresztül vergődik mellettem, mire vissza bírom rakni az ágyába éjjel, de nem hajnalban kelünk. Tegnap is és ma is már elhagyta a 7 órát a mutató, sőt, fél8 fele járt, mikor a követelező "anya" kiáltás felhangzott Míra szájából. ISten tartsa meg ezt a jó szokását!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi! A könyvelőség miatt van az egyediségem. :-) Tök jó, hogy ilyen sokáig alszanak és alig várom már, hogy nekem is egyértelmű anya felkiáltás legyen. Egyenlőre az anyajajajaanya van majd jön a bőgés.

D vitamin: a Vigantol új kiszerelésének olyan lesz a cseppentője mint az cebionnak. Van ahol már lehet kapni. Ez számomra szuper hír, mert nagyon nem szerettem volna minden nap tablettát feloldani nekik.

Kép
tigriske1978
 
 

 
 

[quote]N írta:em mellesleg felkuckózza magát az ágy felső sarkába keresztbe (70cm széles ágyban a 82centis lányom). Nem hinném, hogy beférne még oda egy vizespalack is

:lol: :lol:

3 órát aludtak :shock:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Na elfelejtettem felíratni a vigantolt én ....... :evil:

Azt hiszem egy darabig nem adok nekik. Szerintetek mi a jobb? Mérgező vigantol, vagy vigantol nélküli lét???

Kata
labkat
 
 


Bocsi, csak átlóztam! :oops:

Nekünk 13.30-tól vagy 17-17.30-tól jó a játszóház. Igazából a késő délutáni lenne nekünk a nyerőbb. Nekünk is kb. 1/2-3/4 óra az út.

Törpi: hurrá-hurrá, csak így tovább Míra! :wink: Reggeli táp után 10.15-kor kaptak gyümit és utána volt másfél óra szunya! :D 12.30-kor ebéd, aztán anyós jött, mi meg leléptünk ikeázni, tescozni és még egy csomó helyre, de a délutáni program megmaradt, 3-kor uzsi, szundi (1 óra), most játék aztán vacsi lesz mindjárt. Eddíg jók vagyunk, csak majd az 1 alvásra átállás lesz húzós, de az még messze van!

Ma 2 nagy játékboltban is voltunk bébitaxiért-sehol sem kaptunk :twisted: Sátras mászóalagút lett volna-horror áron, úgyhogy kihagytuk. Tulajdonképpen nem sok mindent kaptunk, amiért mentünk, de legalább tudom, hogy nem érdemes elmenni üzletbe, hanem megrendelem netről, mert olcsóbb és van is. De azért jó volt nézelődni!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ja, Vigantol: tápszer előny, van benne D3 vitamin, ha nem kapnak külön egy ideig, akkor sem történik semmi. Mi most 1 hónapot kihagyunk, aztán az 1 éves kontrollon majd iratok. Nekem is azt mondta doki, hogy adhatom ezt, mert a leírás alapján nem káros, de ott azt is írják, hogy Magyarországon nem került forgalomba, mégis mindenkinél az van. :shock:
Ja, és én úgy tudom 1 éves kor után csak a téli hónapokban kell adni-kár, hogy már az van. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: ez érdekes. Már mert védőnőnk azt mondta, hogy anno nekünk még úgy adták be, hogy két vagy három dózisban kaptuk meg a két évnyi adagot. Mert nálunk két évig kell szedni, minden lány így szedte. És minden doki másra esküszik. Szerintem mindenki döntsön belátása szerint. Én van hogy elfelejtem beadni, és másnap, vagy harmadnap van hogy többet adok nekik. Mellesleg srácok igen csípték a mérgező pipettát rágcsálni :? Egyáltalán mérgező??? Vagy csak kioldódott, mert én is úgy értelmezem, hogy nem mérgező, de kioldódott. Ez pedig inkább csak azt jelzi, hogy a cucc nem mérgező, de a kölcsönhatásban nem csípik egymást, így a szervezetbe juthat...

Na húzok aludni!

Kata
labkat
 
 


Tigriske,ajaj,mi meg 13-16 között alszunk :roll: Ha a többieknek jobb korábban,akkor majd késöbb csatlakozunk,és azért még hazaút elött marad egy kis idő.

Timi,ne agódj az 1 alvásra átálláson,nem biztos,hogy gondot fog okozni.Nekünk gyönyörűen ment,és ti is későn kelők vagytok,szerintem ez nyerő.Amikor elkezdtünk átállni,akkor úgy csináltam,hogy ha 8 elött keltek akkor 2 alvás,ha 8 után,akkor 1 alvás.És 3 nappal a szülinap elött kezdtük kipróbálni,és ledöbbentem,hogy délután 7 órát is ébren tudnak lenni,mert volt,hogy fél2-2 körül felkeltek,és mi este 9 fél10 között megyünk aludni.Mármint a gyerekek. :lol: Aztán ez a váltakozás kb 1-2 hét volt,és onnan 1 alvás van.

És beadtad az ágyba a tápot,és megették??? :shock: Noémi biztos lefogyna ezzel a módszerrel,bár ügyesen tudja hogyan kell,de őt annyira nem izgatja a táp.Reggelire fél10-kor!!! 70 tápot bírt megenni :twisted:

Reunion,tényleg csodaoverál :lol: Nekem a nyaraláson volt csodaágy,minden nap 3 órát aludtak ebéd után :lol: Itthon jó a 2-2.5 is.

Törpi,azért pelust cserélni jobb,mint orrot szívni :wink: Esetleg egy kis probiotikum?A protexin restore-t szokta dokibácsink javasolni,ez por,vízben kell oldani,és nagyon szeretik kicsi 2 decis janás üvegből inni :lol: igaz fél decit csinálok csak,de az üveg nagyon érdekes :lol: Persze sajnálom a hasmenést,vacak tud lenni,főleg ha kicsípi a popsit :oops:
Éljen a reggelig alvás :D

Vizes üveget én sem merném otthagyni,mert ha már nem szomjasak,akkor isznak,és kiköpik,egész addig,míg kiürül az üveg,ők meg csurom vizesek.

Képzeljétek,Noémi olyan édesen táncol,rogyasztgatja a lábát,pörög-forog,és még énekel is hozzá :lol: Ja,és az egyhelyben futás :lol: És ahhoz is édi hangot ad :lol:

Na,asszem megyek lassan aludni,mert 1 óra múlva az ügyeletes ébreszt :lol: Apa meg osztálytalálkozón...király :lol:


Rana,mikor van szülinap??? :roll: Készülődtök? :D
Vendég
 


Egy kérdés,valaki vásárolt már ilyet?Pizsit keresek :roll:

http://www.zsibvasar.hu/?op=art&aid=2772942
Vendég
 


Ja,és sehol nem kapok Bazsinakszabadidőruhát.Se c und a ,se h end m,se tesco,se háda kft,és még 4 másik használtruhásnál voltam.Mindegyik térde felmondta a szolgálatot ami volt :twisted:
Vendég
 


Nyulasz: nekünk ilyen pizsirugiaink vannak, bár én használtan vettem és nagyon jó meleg. Tegnap a decathlonban tök jó gyerek szabadidő ruhákat láttam, esetleg ott nézd meg. Megnéztem a bundás csizmát is-király! Krisztián már most meg is akarta venni, de azért a telet csak megvárnám vele! :lol:
Én egész hétvégén egyedül leszek a csajokkal, K. csak ma délelőtt lesz itthon, de megyünk usziba.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,köszi,sógornőm is ajánlotta már a decathlont,de a honlapon nem találtam csak 5-6 éves kortól gatyát.Hótaposónk onnan lesz,az tuti. :D

Az ilyen pizsirugi az konkrétan,mint amit belinkeltem,vagy csak ilyen plüss?Igazából lábfej nélkülit akartam,meg még azt sem tudom kell-e ilyen meleg,23-25 fok szokott lenni náluk,igaz kitakaróznak :roll:

Ma hogy ment a táp evés?Beadtad nekik? :lol:
Vendég
 


Kitartás a hétvégéhez!
Vendég
 


Nyulasz: ilyen polár rugik, én meg kimondottam lábfejeset akartam, mert enyémek leszedik a zoknit és nálunk 20-21 fok van. Ugyanilyen disney cipzáros. Én nagyon szeretem.
Noémi nagyon édes lehet, remélem majd táncos kedvében lesz a játszóházban is!

Tápot beadtam, egyik sem ette, mert itthon van apjuk és akkor ő a sztár, anya le van tojva, csináljon amit akar, ők mindent apjukkal akarnak, vagy legalábbis nagyon szorosan a közelébe legyenek-ölben etettem a picuri babákat, vagyis az egyiket, mert ha már apa itthon van, etessen ő is! :wink:

Én is meglepődtem a decathlonon, mert a honlapon én is nézelődtem, de 6 hós cuccok is vannak.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Campona
október. 16. Családi nap
Alma együttes 13.30-14.15
Bohóc show 14.15-15.15
október 17. Disney Nevess Mickey-vel
11-19

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="nyulasz"]T írta:nyulaszigriske,ajaj,mi meg 13-16 között alszunk :roll: Ha a többieknek jobb korábban,akkor majd késöbb csatlakozunk

nekünk is akkor a délután a jó 4-5 körül :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


deichmann katalógusban dei-tex mezei hótaposó 3990- persze az elefántosak már 9990-
nekem tetszik ez a mezei, majd megnézem decathlonost meg ezt is, ha vki elöbb teszi referáljon lécci :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: a deichmannosat nem láttam, de látatlanban a decathlonosra szavazok!

Naná, hogy 16-án megyünk babalátogatóba, különben mentünk volna a Camponába, de ha valami közbejön, akkor megyünk, az tuti! :wink:

Hanga ma kegyetlenül hisztis. Jönne a következő fog is? Vagy ez az előző utórezgése? Türelmem is fogytán, lehet áthívom anyósékat, ha felébrednek a csajok, mert kicsit (nagyon) ki vagyok kattanva. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kép
nekem ez tetszik de élöben bizti látni kell :wink:
Timi: kitartás :wink: hívd a segítséget :wink: mi multkor 4,5 napig voltunk 3an de nagyik jöttek rendesen minden másnap én nem birtam volna egyedül :oops:
annyira szeretnék már elmenni egy Alma koncertre persze mindig alvásidőben van :( a bornapokon is volt sztem kb ugyanekkor :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Rana: mikor van a szülinap??? :oops: mást mutat a 2 vonalzod

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: tény, hogy ez jobban néz ki, de nálam a "belső számít" :wink: A decathlonos bundás belül. Én nagyon békaláb vagyok, még nem találták fel azt a bélést, amiben nem fagy meg a lábam 5 pár zokniban és csak remélni tudom, hogy nem ezt örökölték a lányok. Ezért próbálok nekik is minél melegebbet választani.

Almát én is meghallgatnám, annyi jót hallottam róluk!

Corában akciós a pampers!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Látom, szerveződik a tali. Jó lenne, de messze vagytok. Illetve nem is annyira a távolság, hanem most éppen pénz... Sok minden összejött.
Olvasgatlak ám benneteket, csak írogatni nincs időm/erőm. Sokszor már előbb be tudnék aludni, mint a gyerekeim, aztán átesek a holtponton, túlpörgök, és 11-éjfélig fent vagyok. :?
vovanda
 
 


Timi,kitartás!Ma Bazsi is nyügi volt,pedig ő nem szokott :roll:

Babus,ja,pont azt néztem,hogy a borfesztiválon is minden alvásidőben volt.Ugye 1 éves kor után általában ebéd után alszanak a gyerekek,nem is értem :twisted:

szép csizma :D

Vanda,sajnálom...sok minden összejött,csak pont nem a pénz :roll: Azért ha tavasszal,vagy nyár elején lesz egy tali,akkor azt valahol ahol mindenkinek megfelel oda szervezzük.

Rana???

Na megyek teregetni...aztán vacsizni,aztán talán nem fogok éjfélkor még itt ülni.
Vendég
 


[quote="vovanda"]L írta:vovandaátom, szerveződik a tali. Jó lenne...

:( bizony de jó lenne :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: de jo h mondod h decathlonos bundás :wink: tényleg meg kell majd néznem, de még én is várok hátha nő még a lábunk :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Vanda: tényleg jó lenne!

Babus: és könnyű, mint a pihe! :wink:

Nyulasz: azta, te mindent éjjel csinálsz?! :shock: Lehet, hogy más is, csak én vagyok ilyen korán fekvő?

Tegnap anyósék átjöttek és hoztak egy bébitaxit. Sosem láttam Alexát ennyire kerekszeműnek, aztán meg boldognak! A könnyem potyogott. Annyira örült neki, ráültettem és le sem akart szállni, aztán rájött, hogy lehet pakolni az ülés alá és azzal játszott. Hangának is tetszik, ha tolom, de ő annyira nem ájult el a járgánytól. Alexa meg letérdel mellé, és tologatja, közben meg brümmög.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyuszi!
Utaztunk mi már többet is, az a része nem gond. :D

Timi!
Nálunk két taxi van, és még azon is képesek összeveszni.
vovanda
 
 


Vanda, ebből a taliból mi is kimaradunk, én is nagyon szomorú vagyok miatta, de majd egyszer... Neked meg sok erőt, na meg pénzt :wink: kívánok!

Timi, de édes lehetett Alexa :D Nekünk egymást tolták benne, én azon voltam teljesen elhalva. Talán képet is raktam anno róla. Kérünk Rólatok is!

Nyuszi, éjjeli műsor volt? Nálunk ritka alkalom, de Míra is részt vett az éjszakai életben. 3-kor felkeltek, és csak nézegettek, vagy ha kijöttem tőlük sírtak. Meg nem fejtettem, mi a bajuk. Bár már napközben is furin "működtek", alig ettek, szinte csak reggelit és ebédet. Se tízórait, de vacsit, se uzsit. Nem tudom, mi volt velük. Valószínű ennek eredménye volt az éjszakai buli is.
Noémi édes lehet! Remélem legközelebb bemutatja nekünk is!
Rugi nekünk csak lábas jöhet szóba és most már vagy hátulgombolós, vagy cipzáras. Mint már írtam, vetkőznek, és a zokni sem marad 2 percnél tovább rajtuk. Nálunk is 22 fok körül van, de én nem sokallom a plüss rugit azért. Sőt, hosszú ujjú body van alattuk, mert nekem is kitakaróznak. Így vagyok nyugodt.

Kérdésem lenne idősebb babák anyukái; Ti adtok szőlőt a gyerkőceiteknek? Enyémek meg vannak vadulva érte, és a fürtről szemezgetik le teljesen átszellemült képpel. Ja és ezerrel tömik a szájukba. Nem lehet ezzel gond? Értem én a maggal, na meg a héjával :shock:

Most ennyire futotta, mennem kell, sajna az éjszakai élet annyira megviselte őket, hogy három nap után ismét 7 előtt sikerült kinyitni a szemüket, na meg a szájukat is. Most meg tiszta nyűgösek persze :?

Ja, még egy dolog; mi voltunk már Alma koncerten, mert a cd-jüket imádják hallgatni, őrült mód ropják rá. Na az élővel csupán az volt a gond, hogy elég széles a korosztály, aki hallgatja őket, és az idősebbeknek már nem csak zene, de szövegelés is kell. Így 50-50%-ban volt dal és szövegelés. Sajna az én lányaim nem bírják sokáig egy helyben, ha nem kötik le őket, így nem élvezték annyira. Remélem Nektek jobban sikerül ez a koncertelés :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Vanda: nálunk is lesz 2 taxi, elvileg ezek szülinapi ajándékok, de anyós nem bírta tovább visszafogni magát. A legszebb az egészben, hogy mi vaterán leütöttünk kettőt előző este, most aztán ha nem tudjuk megbeszélni az eladóval, akkor lehet, hogy 3 is lesz! :shock: Ja, és persze hetente 3x elmondjuk nekik, hogy ne vegyenek semmit, mert mindíg hülyeséget csinálnak, de mintha a falnak mondanánk! Már kezdek immunis lenni, Krisztián meg azt mondta tegnap poénból, ha itt lesz a 3. taxi max. csinálunk hozzá egy 3. gyereket. Ha-ha-ehhez mondjuk jó lenne ha párként működnénk és nem úgy, ahogy már hetek-hónapok óta. :(

Törpi: raknék én képet, ha tudtam volna fotózni, de egyszerre tolni meg fotózni nem tudok. Mi is próbáltuk, hogy tolják egymást, de túl gyors és pofáraesés van belőle.

Nézem, hogy miért van ilyen csönd, hát megy a tv (mert főzés közben F1-et néztem) és ámulva ülnek és bámulják a tv-t. Eddíg hidegen hagyta őket.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, döbbenet, de nekem is a héten fajzott el a tv mánia, ezzel a lökött Maszkabál zenés rajzos dvd-vel. Annyira követelik, hogy csak ámulok. Eddig ilyen nálunk nem volt. ma már rá tudtam venni Emmát, hogy ne egy méterre nézze, hanem 2-3 méterre ül le tőle bambulni. De be kell újítani egy plazmatv-re, hogy ne rontsa a szemüket. Tudom, rettenetes vagyok, de esténként némi híradóra, kikapcsolni segítő ökörségre szükségem van, és hát bekapcsolom a tv-t. Valamint ha akarok 10 nyugodt percet, amíg az ebéd elkészül mondjuk, nem rossz az ilyen dvd. De ne rontsa a szemüket! Most egy angol nyelvű dologra újítottam be, kíváncsi leszek az mennyire köti le őket. Ha már káros, legyen haszna is :oops:
Timi, harmadik gyerek számomra elképzelhetetlen. Ha még egy Mírám születne, kifutnék a világból. Na nálunk sem kell annyira félni tőle, de azért mégis :? Nem tudom, én bízok benne, hogy ha kicsit kevésbé lesz fárasztó már a lányokkal, akkor egymásra is több energia jut. Így maradnak a dumálásos bealvások 10 órakor a tv előtt :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi!
Gond van a pároddal? Valami nem stimmel?

Törpi!
Enyémek is TV-znek. Figyelj oda, hogy mit néznek, de nagyon (vesszőparipám). Balu élvezi nagyon, most már sokat is tanul belőle (gyerek-ismeretterjesztő műsorokat imádja), de ha nyaralunk, vagy máshol vagyunk, eszébe se jut.
Egyébként éppen tegnap dobtam egy hátast a lízing-gyerekemtől: híradót néz. Nagyon nem lenne szabad, szerintem rosszabb, mint egy akciófilm (mi nem is nézünk, a maximum felnőtt műsor a Forma 1 vagy foci). Még a rajzfilmeket is erősen szelektálom.
vovanda
 
 


Vanda: híradót??? Még én sem nézem, kész horror!
Párom: finoman fogalmazva elhidegültünk. Többször próbáltam beszélni vele, lehetetlen küldetés és már feladtam. Beszélgetéseink a gyerekekre és a vitákra korlátozódtak, utóbbiba meg már belefáradtam, úgyhogy már inkább nem is szólok semmiért. Nem mondom, én is hibás vagyok, legalább annyira, mint ő, de amíg én azt belátom, addíg ő felháborodik és a hülye én vagyok. Így nem lehet megbeszélni, változtatni. De nem akarok panaszkodni, a gyereket imádja és fordítva, a többi most mellékes.

Na, összekapom a bandát, aztán megyünk ki. Kíváncsi vagyok mi lesz délután, délelőtt fél órát sikerült aludni csupán!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi!
Nem ijesztgetés, de nem mellékes. Valahogy így indult az én válásomat megelőző másfél év is... :?
vovanda
 
 


Csak egy gyors be kukk:

Szőlő: én vigyáznék vele. Pár évvel volt ezelőtt talán, hogy egy pár éves gyerkőc evett szőlőt, egészben lenyelte, illetve próbálta, pont megakadt a torkán, elzárta a légutat. Nem halt, de akkora oxigénhiány lépett fel - kórházba vitték- , hogy azóta is tolókocsis és szellemileg is sérült.
Nem ijesztgetni akarok, csak oda kell figyelni. Talán, ha félbevágod a szőlőszemet, akkor már nem lehet baj.
Egyébként nekem is anya mesélte nem oly régn, hogy figyeljek majd oda.

t-pk
 
 


Törpi: ilyen képre gondoltál?

Kép

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hát Tali miatt én is csak irigykedni tudok :(

A cipő amit valaki belinkelt, az most mennyibe is kerül és hol??? Elég jónak tűnik!

Timi: Jajj de cuki lehetett Alexa a taxival. Én is gondoltam rá, hogy vennék a srácoknak egy beszélő kutyust, meg egy FF járássegítő oroszlánt szülinapra. Bár nem gondoltam, hogy már ennyire tetszene nekik!
A pároddal való dolgokat szerintem sem szabad elhanyagolni. Sajnálom hogy elhidegültetek, valahogy mégis piszkálni kellene a párodat, hogy beszélgessetek. Nem gondolkoztatok valami párterápia félén?

Kata
labkat
 
 


Azt hittem délután nagyot alszanak, hát tévedtem! A délelőtti fél óra után, délután 3/4 órát aludtak. Alexa úgy sírt, mintha itt lenne a világ vége, de látszik a felső foga csücske, Hangának megint piros a feneke és persze megy a hasuk is a foguk miatt. Nem volt egyszerű délutánunk!

Kata: párterápia? 7 évig dolgoztam pszichomókusokkal, egy életre elég volt, nem adnám a lelkemet a kezükbe! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,ajaj :( Na,akkor jöhetnek a nagyik babázni,ti meg kicsit kettesben vacsizni,vagy hasonló.A beszélgetés nagyon fontos.Viták ugye mindenhol vannak,és alkalmazkodni kell mostmár nem csak egymáshoz,hanem a gyerekekhez is.Sajnálom,mindig olyan kis bájos családnak tűntök,bízom benne,hogy csak egy rossz hullám.

Nagyon cukik a lányok!!! :D

Lehet ám,hogy azért sírt,mert nem pihente ki magát.Nálunk Noémi tud ilyet produkálni :roll:

Vanda,akkor már csak sok pénzt kívánhatok,és várunk a következő játszóházas bulira :D

Törpi,naná,volt műsor. :twisted: Szőlőt én hámozom,magozom,és felezem :oops:

Bocsi,mennem kell,majd reggel folytatom.
Vendég
 


Megint épphogy végig tudtam olvasni a lemaradásomat, írni már megint alig maradt időm... A jövőhét is sűrű lesz...

Na gyorsan:

Szülinap kedden. Tyű, jobban izgulok, mint a csajok! Elvégre nem volt még szülinapos gyerekem soha életemben. :lol: Programot majd meglátjuk, az időjárás függvényében.

Kata, sajnálom Bálintot (és a családot). :cry: Gyors jobbulást!

Tkata, szegény Jázmin. :cry: Tényleg fura, hogy ilyen hosszú ideig kell AB-t szednie. De azért sztem hosszú távon tuti nem teszi tönkre az immunrendszerét, a szervezet csodákra képes.
Engem elvileg érdekel(ne) a szánkó, gyakorlatilag meg nem tudjuk hol tárolni (hogy fognak így szánkózni a gyerekek??)... :?

Beu, még a párásítást szokták ajánlani éjszakai kelés ellen, mert sok baba azért kel inni / szopizni, mert megszomjazik. A víz jó alternatíva lehet, próbáld meg nem szopiztatni őket (és hallgatni a sírást). Egyik ismimnek akkor maradt abba az éjszakai kelés, amikor a szoptatást is abbahagyta. Négy napig sírás volt, onnantól szunya.

Vigantol: én úgy értelmezem, hogy csak bizonyos üvegekben találtak káros anyagot, de biztos ami biztos, bevonják az egész szériát. Vagy rosszul gondolom??? (én adom nekik azóta is) :roll: Nekünk is felírta a doki a D3 vitamint, persze anyukáméknál maradt... :?

Másra nem emlékszem, bocsi :oops:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Jó reggelt!

Rana,hű,akkor a kedd a NAGY NAP :D

Labkat,jobban vagytok?

Törpi,hasmenés?Milyen dvd-t érdemes venni?Melyikek a kedvencek?

Lányok,két hónap,vagy nem is tudom mennyi idő után,végre átaludták az éjszakát :D
Vendég
 


Rana: akkor már csak egyet kell aludni! :wink: Én már most izgulok a szülinapjuk miatt, pedig nem holnap lesz! :wink:

Nyulasz: gratula az átaludt éjszakához! Én is remélem, hogy csak hullámvölgy! Én itthon egyedül, ő sokat dolgozik és sajna ő nem igazán alkalmazkodóképes-pasasból van.
Szőlőt hámozni? Az majdnem olyan, mint a borsót! Én nem adtam még nekik, de lehet megkóstoljuk, mármint ők, mert én nem szeretem. Te most mit adsz nekik tápszer helyett? Vagy maradt a táp? Milyen? Próbálok ifót gyűjteni.

Lehet már írtam, ugye, Hanga a lábfejét befelé forgatja. Abban bíztunk a dokival együtt, hogy majd, ha áll meg megy, akkor jól fogja tartani, mert szabad az izület. Hát a lányom cipőben még inkább befelé tartja és minden lépésnél elgáncsolja magát. Nem tudom így mi lesz!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!
Kata: 2 fajta csizmáról volt szó, ezekre gondolsz? :wink:
decathlonos
http://www.decathlon.co.hu/HU/bibou-roz ... -46857574/
deichmannos
http://www.deichmann.hu/site/hu/prospek ... er_hu.html
a 6. oldalon

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szőlő: nem nagyon eszik bár néha már sikerült :lol: de elkérik, ha kicsi odaadom ha nagyobb félbevágom és ha látok nagy magot kiszedem :oops: :lol:
Cajok kaptak kacsás hátizsákot, apjuk meg is tanította h "hátizsák" ez lett: "hápizsák" persze vittük aludni is este :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi,tápozunk még,végül a milupa milumil 3-as lett.Kicsit habzik ez is,de a babylove nagyon habzik,a Hipp alig olvad el,így sokszor csomó marad benne,a beba,mi ezt ettük eddig,szóval túl szemcsésnek tűnt,viszont nem habzik,és elolvad rendesen,de nagyon sokszor nincs a dm-ben csak banános belőle.

Lábacskát sajnálom,régen ilyenkor fordítva adták rájuk a cipőt,mostanság biztos más megoldás van.Lehet 1-2 alkalom dévénytorna,unokatesóéknál ez volt,de majd megmondjáj neked,biztos sok gyereknél van így,és szépen korigálható.Kicsit mi is csámpik vagyunk :lol:

Apa :(
Vendég
 


Babusok, megzabálom őket! Mennyire jó fejek!!!!!

Timi, imádnivaló a két kis gézengúz. Köszönöm a képet!!!! Akad pár ilyen férfi a családomban, és nem értem meg, miért könnyebb homokba dugni a fejét az embernek, mint kibeszélni a problémákat. Akár nem túl emelkedett hangnemben is eleinte, de végül tisztázni mindent. Nagyon sajnálom, és remélem, hogy tényleg csak átmeneti, és rendeződni fogtok.

Nyuszi, nekünk most Grillusz Vilmos Maszkabál című dvd-je a sláger. Orrvérzésig néznék, hallgatnák. Gratula az éjszakához, gondolom jól esett :wink: Nálunk Míra romlott el két napja, nem tudom, mi lehet vele. Az én csodajó éjszakázós lányom fél év után megmakkant. De egy rövidebb babusgatás után vissza tudtam tenni az ágyába, aholis béka módjára pislogott sokáig. Kisebb nehézségek után visszamentem aludni a saját ágyamba, ő meg csenben álomba szenvedte magát :(

Vanda, nem néznek ők semmit, ha be van kapcsolva a tévé, max a reklámokat. Csak ez a dvd lett álló nap követelve. Bár gondolom ha nem is direktbe, de tudat alatt eljut nekik, ami a tv-ben megy, és valóban, a híradó nem a legépítőbb egy másfél éves gyerek számára.

Nem bírnak magukkal, most mennem kell, bocs.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Labkat: a decathlonosból van fiús szín is! :wink:

Nyulasz: köszi! Mi most megpróbálkoztunk a babylove-s 3-as táppal, eddíg Mildibét ettünk, hát az habzik csak igazán. :wink: Akkor maradunk a babylove-nál, mert úgy néz ki, nekünk jó. Kicsit tartottam tőle, mert eddíg mindíg székrekedést okozott Alexának, de most nem-lehet a foga miatt is, meg minden nap adok joghurtot.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz, még neked akartam, hogy a Corában vannak akciósan (okt 22-ig) bébi szabadidőruhák meg plüss pizsirugik is.

Timi, lábacskát sajnálom. :( Édik a bébitaxival.

Most akkor a régi Vigantolt el lehet használni, vagy nem? :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Talit akkor egyeztessétek nélkülünk aztán ha sikerül akkor csatlakozunk vagy előbb ott leszünk és mi hamarabb megyünk. A héten elmegyek és megnézem milyen.

Vigantol: Lehet kapni a patikában az új cseppentőset. Nekünk már van.

Képzeljétek: tegnap Lili felállt , úgyhogy jelenleg le sem lehet ültetni. :lol:

Kép
tigriske1978
 
 


Tigris, gratulálok Lilinek!!!!!!

Én még mindig a bablove-ot adom nekik. Szorulás? Hát sosem gondoltam rá, hogy Emma kakijának az elmaradása néha-napján emiatt lehet :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?