Új privát üzeneted érkezett!

Dobok gyorsan pár képet Zsomborról. Ha engedi, jövök olvasni is (itt van anyósom, de Szilárdtól elkapta a takonykórt, és nem tud a babával lenni, igy olyan, mintha itt sem lenne :roll: :twisted: )

Kép
Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Reggelt


nálunk a KIppkoppok vannak sanyargatva...illetve rá vagyunk cuppanva a diavetitésre :) azt nagyon követeli

mostanában meg esti délutáni elalvás előtt csak karácsonyi télapós énekek kellenek, már kívülről fújja valamennyit.:)

mondjuk 2 megmarad a könyvekből a megmondalak és a kistestvér érkezikes

már csak a családi Fészek eladó ha nem kell senkinek akkor megtartjuk azt is.)

Angie nagyon szép Zsombi

elraktározom a drukkokat..tényleg jó lenne ha a köpködős tesztek szerencsét hoztak volna... elvileg ma vagyok 11 DPOn



ja ha valaki tervezi lego duplo kockák bővítését, vásárlását

van egy márka Unico plus ami teljesen kompatibilis a Duploval

mi ezt vettünk Zsiginek készletben a fakockák helyett, amik nem jöttek be, mert felhúzta magát azon,hogy ledől.. és a kiegészítőket használtan hozzá amit karácsonyra fog kapni a mega bloks alaplapok is amiket BArbi tőled kaptunk kompatibilisek vele, így kiváló szintelválasztók emeletes ház építésnél
itt lehet kapni a kockákat, ez egy nagyon jó áron áruló cég.szerintem... Duplo akciók is vannak.


http://www.toystore.hu/ érdemes mazsolázni nagyon jó dolgok vannak.

http://www.toystore.hu/shop/product.php ... ico%20Plus

nincs velük szerződésem csak jó fej vagyok :)
Vendég
 


vnaeladó Megabloks kockakészletünk, ZSiga kinőtte ha valakit érdekel esetleg..mi nagyon imádtuk

http://teszvesz.hu/item1306311312_epitk ... _80db.html

és egy ikeás kisautó készletet is átadnék bontatlanul

http://teszvesz.hu/item1315894231_3_db_ ... golas.html
Vendég
 

 
 

Panndi! Szerdára drukk!

Angie! Gyönyörű fiúcska!
Ha már nem köhögök majd megyek én pesztrálni. :lol:

Boni!
Jók a játékok! Gergő már a rendes legoval játszik.
Sminkes sulit elkezdted már?
franci
 
 


Angie!
Nagyon szép Zsombor. Közös kép Szilárddal nincsen???

Panndi!
Szerdára drukkhegyek!!!

Boni!
Mi már kockákat, autókat nem veszünk, de nagyon jól néznek ki.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Boni,

milyen sminkes suliba mész?hova és kihez?ez tök jó!engem nagyon érdekel az ilyesmi.voltam egyszer egy napot egy csajnál.

karácsonyra készültök már, Csajok?

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
Én már megvettem a karácsonyi ajándékokat. Már csak a napot várjuk,hogy a fa alatt megtalálják, kíváncsi leszek,hogyan fognak örülni neki.
Te már készülődsz????
Hamarosan Sebi is elindul, asztalra teszitek a karácsonyfát vagy a földön lesz??? Mit kapnak a fiúk???

Franci, Boni!
közeleg a nap... drukkolok, hogy sikeres legyen!!!!!! éreztek valamit???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Panndi!
Mire vagy kiírva?

Panni!
Hogy vagy??? Fiúk várják a tesókát???? Apa végül is felhívta a dokit megkérdezni, hogy mit látott??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Beze!
Hogy vagy? Hamarosan te is kezded az nst-ét. Lesz még uh neked???

Teri! Évi! Maryka!
Meggyógyultatok???

Sucer!
Veletek mi van???

Angie!
olvastam a tb-kártya esetet. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: tényleg bosszantó, s az nélkül nem lehet intézni semmit, de a lényeg, ha késve is, de megvan.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Franci, tiszta apja. :lol: Drukk megy neked és boninak, is, hajrá babásodás együtt!!!++++

boni, köszönöm.

Kri, nem mondott ilyet, de nem is vállalnám, szerintem az túl veszélyes.

Moti, általában 28-32 között szoktak, és mivel Marci nagyobb a koránál, lassan készülhetek a császárra... :(

Annamari, gyönyörűek! :D Igen, lesz még uh, nst 26-án az első.
Nem is tudtam, hogy 11-én is van Marcell névnap, köszönjük, bár mi aug 14-én fogjuk tartani. A január kicsit szúfolt már. :lol:

Angie, Zsombi nagyon szép baba!

Rékáknak utólag is boldog névnapot! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, nagyon szép a vonalzód!
olyan izgi, mindjárt 4en lesztek.)

Annamari, de profi vagy, hogy már minden megvan.
én is alig várom a karácsonyt, Boldi már tudja, miről van szó, sebi meg tejesen kész lesz a fától.föltesszük majd valahova, de mindent elér.valószínűleg elbarikádozzuk majd a járókával.)Sebinek még nem vettem meg az ajándékot, BOldinak már igen.nagyon nagy kedvence a fűkasza (nem őrültünk meg, csak apósom kertész, ott látta)és Londonban lehet ilyet kapni gyerekeknek is, ugyanúgy van hangja, pörgője, minden.egy barátunk ott dolgozik most, és jön Magyarországra dec. elején, és megkértük, hozzon egy ilyet.Boldizsár rajzolt a Jézuskának, hogy fűkaszát kér. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Beze! Én is izgulok már rendesen értetek!

Karácsony: Én még messze vagyok tőle. Majd decemberbe. Addig inkább próbálom kitalálni. Gergővel szerencsés vagyok. Szerintem csak válogatni kell a listából.

Annamari! Én még semmit se érzek. Bár nehéz is. Kb 10-én volt pém. Még be se ágyazódott rendesen.

Moti!
Gergő első karácsonyára egy gyönyörű fát készítettünk neki. Akkor 2 hónapos volt. A következő már csak félig volt felöltöztetve (a felső fele), és a járókába állt.
franci
 
 


Sziasztok!
lassan azt hiszen kilábalunk ebből a mizériából :D Én még egy kicsit köhögök, ma veszem be az utolsó adag bogyót, és Gyurikának is szépen gyógyul a szája -ugyanis afták voltak benne, nem evett nem ivott, eléggé megviselt :(

Moti!
Én már negyon várom a karácsonyt :D olyan karácsony őrült vagyok :lol: Már vettem néhány dekorációt is , és lassan gyűlnek az ajándékok is. Én úgy vagyok vele, hogy elkezdem gyűjtögetni, ha valahol valami jót meglátok (mondjuk októberben) elrakom és majd jó lesz fa alá :) És persze imádom kidíszíteni a lakást :)

Annamari!
Olyan gyönyörűek a képek :D És Te aztán nagyon ügyes vagy :)

Franci!
Remélem lassan , de biztosan ágyazódik be, az meg nem baj ha Te nem érzed-majd fogod :D

Beze!
És tudtok már konkrétat, hogy mikor van az a korábban?

Szilvia!
Hogy vagytok? :?:

Angie!
Olyan szép kis pofija van, nagyon aranyos!
Nem is látszik, hogy korábban jött volna. Éjjel alszotok?

Lillanyuci!
Hogy vagytok?

Panndi!
Drukkok mennek ezerrel+++++++++++++++

Panni!
Jó, hogy írtál :D Ha van időd gyere többször :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Maryka!
Szegény Gyurika! Nem csoda hogy megviselt!
Jobbulást nektek!
franci
 
 


Sziasztok!

Olyan régen nem is jártam erre :oops: bocsánat!

Lehet, hogy most sem fog egyszerre menni, mert közben Marci hív gyurmázni!

Panny!
Le a kalappal a kitartásotokért! Én biztos, hogy nem bírnám ki 8)

Angie!
Nagyon szépek vagytok! Zsombor gyönyörű baba, s Te is jól nézel ki! Ez utóbbit még az előző oladalon láttam (bocsi, én még azt sem dícsértem)
Örülök, hogy Szilárd ilyen "nagyfiúsan" fogadja a kistesót, de hát egy nagylegénytől mi mást is várnánk, nem igaz!?

Boni, Franci!
Nagyon drukkolok Nektek!

Moti!
Néztelek Bennetek is az előző oldalon! Háááá túlzás nélkül mondhatom, hogy a két csodszép fiad mellett te is igazán gyönyörű vagy!!! s ez nem túlzás!!! A férjed egy tökfilkó, hogy ezt a csodacsaládod nem akarja többezerszer megörökíteni!!! :roll:

...na már mennem is kell, mert Matyi sírdogál, a bili zenél (Marci pisilt)...d emég jövök

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi!
Boldog névnapot (egy kicsit megkésve :oops: )

Közös kép nincs Szilárddal, mert Szilárd most a kamera másik végén szeret állni. Kivárok, amig engedi magát fotózni. Grimaszos képre nincs szükségünk :lol:

Utálom, hogy még mindig nincs kint a net a nappaliban. Apa ismerőse nem ért rá múlt héten. Talán ezen a héten összejön, és akkor napközben is tudok netezni a baba mellett.

Én még sehol sem tartok karácsony-ügyileg, Zsomborral még nem mertem elindulni, főleg, hogy egy kicsit megnáthásodott (Szilárdtól kapta el). Majd ha rendbe jön, talán. De azt hiszem, hogy inkább anyura bizom 1-2 órára, és elmegyünk nélküle.

Na, máris reklamál Zsombor. Jövök, ahogy tudok.............

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak hányok, hányok, hányok..

Karácsonyt én is várom, nekünk plafonig érő fánk lesz, mióta gyerekünk van, mindig az volt, és mindig a földön. Mi nem barikádoztuk el soha :roll: Jaj, nagyon várom már :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Nekünk nem segítettek a köpködös tesztek. így

FRANCI AZT KÍVÁNOM NE LEGYÜNK ZEBRAPÁROK!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

bevallom őszintén neki vagyok keseredve kicsit, megyek is nyalogatom a sebeimet. Spontán próbálkozás ezennel befüggesztve.

viszont múlt hét szombaton elkezdődött a sminkes tanfolyam, és ez iszonytatóan lelkesít! :lol:
Vendég
 


Panndi!
Sajna a hányásért. De jót jelent.

Bonim!
Jaj, nagyon sajnálom! Veled együtt sírok! :cry: Annyira bíztam hogy jól megköpködték a csajok!!!
„Spontán próbálkozás ezennel befüggesztve.” Ez mit jelent????
Reggeli arcvakolásnál gondoltam rád. Annyi pötty van a fejemen, hogy megvan a főiskolára a felvételi pontom. :lol:
franci
 
 


Sziasztok!

Boni!

Sajnálom :( ..de azért miért kell a spontán feladni?
(Pont akkor szokott sikerülni ha valaki feladja amúgy)

Érdekelne a reggelnti torna visszér ellen nagyon!!!!!!

Nálunk is mindig plafonig érő fa szokott lenni mióta gyerekek vannak és mi sem szoktuk elbarikádozni....valahogy mindig az aktuális pici megérti hogy ne fogdossa nagyon mert szúr...vagyis egyszer megfoga és utána nem akarja mert szúrja.

Én még sehogy sem állok ajándékügyleg...ötleteim már vannak úgyhogy azt mindig papírra vetem....már csak pénz kell hozzá :roll: :roll: sztem majd csak decemberbe minden 1x fogok megvenni.
Én szeretem is a karácsonyt meg nem is...szeretem a srácok arcát nézni szenteste,szeretem a fahéjas süti illatát a házban,szeretem a karácsonyi dalokat de nem szeretem a nagy nyüzsgést a boltokban,az idegeskedést hogy minden kész legyen időben,hogy mindent meg tudjak időben venni..stb...lehet azért is mert most fizikailag sokkal nehezebb lesz ez a kari mint a múltkori.

Angie!

Zsombi nagyon édes!!

Panndi!

Drukk..a hányás jó jel:)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Moti, Franci, de édesek vagytok, köszönöm szépen! :D

boni, sajnálom nagyon, én azért még drukkolok, és ölellek a távolból.

Maryka, 38, vagy 39. hét, ha addig nm indul meg spontán. Szerintem meg fog.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Bocsi, neked is mellé lőttem, Márton névnap volt. Majd most már megjegyeztem, hogy nem Matyi, nem Márton, hanem Marcell. :lol: :lol: :lol: :lol:

Franci!
Gergőnek holnapra boldog névnapot!!!!! ( és egy pozí tesztet!!!!)
Kép

Boni!
Sajnálom. :( :( :( :( olyan jó olvasni, hogy nem keseredsz el.

Panndi!
Éljenek a rókák!!!!!!

Moti!
Nekünk is mindig a talajon volt a karácsonyfa. Tavaly Rékára többször rá kellett szólni, hogy ne piszkálja a gömböket. Nekünk műfenyőnk van, úgy hogy az nem szúr.
Mikor mész majd fényképeszkedni?

Kri!
:?: :?: :?: :?: merre vagy???

Évi, Teri!
Régen írtatok, meggyógyultatok????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Köszi, eltesszük márciusra.
Honnan tudod hogy Gergő kutyát szeretne????? Szerencsére csak az a menő játékkutyust. Samby-t. Állandóan arról beszél….

Kivel mi van mostanában? Olyan keveset meséltek.

Panndi! Dokihoz drukk!

Holnap megyek vérvételre (HCG). Nagyon kíváncsi vagyok.
franci
 
 


Sziasztok!

Eltűntem kicsit...
Köszönjük az érdeklődéseket, szerencsére jól vagyunk.
Bölcsizünk, egyre többször nem kell pelus, egyre többet beszél Lilla, szépen haladunk. Kicsit durci és akaratos mikor hazajövünk a bölcsiből, de hamar rájön (kb. fél óra), hogy nálam ezzel semmire sem megy, és utána már rendben telik a délután-este.

boni: sajnálom hogy nem jött össze, remélem már jobban vagy azóta!!!

franci: nagyon-nagyon szorítok Neked holnapra!!!

angie: Zsombor baba gyönyörű, még csak most van alkalmam megdícsérni... Remélem már nem vagytok náthásak!

panndi: mikor mész dokihoz? Vagy már voltál? Híreket kérünk!!!

maryka: meggyógyultatok már? Lillusnak is voltak afták a szájában, pontosabban a mandulája környékén "tanyáztak" és ő sem evett... hát engem is megviselt nem is kicsit. Remélem már rendben vagytok.

beze: hogy álltok a befordulással? Remélem meggondolja magát ez a kissrác, és segít anyának ennyivel :D
Lexi tudja hogy mi van anya pocakjában? Szokta mondogatni vagy kérdezgetni? Hogy áll hozzá?
Lilla nem nagyon foglalkozik a pocakommal. Ha megkérdezem tőle, akkor mondja hogy öcsi van anya pocijában, megsimogatja aztán már megy is. Kíváncsi leszek ha eltűnik a pocak és helyette ott lesz a tesó mit fog majd szólni...

Annamari: hogy álltok az éjszakákkal? Hányszor kel Szonja?
Egy szobában vagytok vele, vagy külön van?
Próbálok már most felkészülni a testvérféltéknységre, tanácsokat gyűjtök... Azt olvastam több helyen is, hogy minél többet be kell vonni a pici körüli teendőkbe a nagyobbat is, pl. segítség a pelenkázásnál, füdetésnél, stb. Te hogy csinálod?
Szervezel külön programot Levivel vagy Rékával Szonja nélkül?
Lehet hogy hülye kérdéseket teszek fel, bocsi...

moti: olvastam hogy nálatok nem valami fényes a helyzet féltékenység-ügyben... Van valami változás azóta?
Karácsonyi ajándékok még a boltokban vannak :D :D :D Én még nem vettem semmit, egyenlőre a dekorációkat tervezem a házba, majd december elsején díszítek.

Remélem nem hagytam ki senkit...

Ja, és képzeljétek, hiretelen akkorár nőtt a pocakom... Most akkora, mint Lillával szülés előtt 1 nappal... No komment.

Mentem poszívózni.

Évi[/b]

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Úgy örülök, hogy pörög a topik. Már nem kell sokat aludnom (elvileg), hogy kint legyen a nappaliban az internet, és akkor majd nem fogtok tudni levakarni magatokról :wink:

Most gyorsan leültem valamit megnézni a Brendon oldalán, és gondoltam, ide is benézek, kedves topikos barátnéimhez.

Boni!
Szomorúan olvasom :cry: :cry: :cry:

Franci!
Neked mennek továbbra is a drukkok.

Évi!
Még mindig tart a nátha, de nem vészes. Tegnap voltunk 1 hós kontrollon és jól megvizsgálta a dr.néni, és ez valóban egy picik is nátha. Szivni kell az orrát, de szerencsére reggelen kivül alig van benne egy pici cucc, aminek a fele Sterimar.
Lilla ügyike, és ne haragudj rá, ha otthon durci, mert ez teljesen normális. A közösségben viselkedni és alkalmazkodni kell, valahol pedig a gőzt ki kell engedni utána. Szilárd is kezelhetetlen sokszor az ovi után. Ott meg egy kezesbárány.
Pocikép?

Danyukám!
Nagyon hiányzol ám!!! Remélem, a házzal szépen haladtok, és a karácsonyt már bent tölthetitek!

Moti!
Nekünk tavaly volt a legnagyobb fánk, minden évben egyre nagyobbat vettünk, amióta megvan Szilárd. Az volt a cél, hogy fokozatosan veszünk egyre nagyobbat, idén pedig már plafonméretúre pályázunk. Mi sem barikádozunk, tavaly normand fenyőt vettünk, annak nem szúr a levele.

Annamari!
Majd lehet, hogy igénybe venném idén is a képkeretezési szolgáltatásodat. Szeretnénk majd családi fotót piros szerelésben, és azt valami szép keretbe betenni. Ha nem teher neked, akkor átküldeném, de az majd csak decemberben lesz, hogy nőjön még addig egy kicsit Zsombi :)

Beze!
Pozitiv gondolkodás a fontos. Persze, hogy el fog szépen magától indulni. Még pár hétig tarts ki, aztán jöhet Marcus.

Maryka!
Nekünk még nem volt dolgunk semmilyen szájgomba/penésszel. Rettegek is tőle, mert biztos baromi nehéz kezelni, főleg egy kisgyereknél, aki utálja, ha a szájában kotorásznak. Jobbulást!

Succer!
Olyan ritkán jössz! Biztos sok a feladat, de azért kiváncsiak vagyunk rátok is!

Linusról tud valaki valamit?

Na megyek, mert túl nagy a csend odakint, és igy nem tudok idekoncentrálni.....

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Boni,

nagyon sajnálom.....pedig annyira drukkoltunk!!!!
sminkes tanfolyam ezek szerint jó?hova jársz és kihez?

Panni, a tornát megpróbálom leírni.szóval, keresel egy olyan falfelületet a lakásban, ami szabad.odafekszel popsival, deréktől lefelé a földön vagy, a popsid a falnak támasztva, a lábaid pedig derékszögben felnyújtva a falra.(ha nincs fal, ajtó is jó)és így maradsz min 5 percig.nagyon jót tesz, én végig csináltam, és nem kellett gyógyszert szednem mellette.ha napközben megint érzed, hogy feszül a visszér, megcsinálod többször is.ajánlják még a vadgesztenye krémet is, nekem az speciel nem használt.

Annamari, dec. 7én jön majd a fotós srác.

én is plafonig érő fát szeretnék, de a szerelmetes férjemet nem lehet rábeszélni, mert egy paragép. :D talán majd pár év múlva.pedig annyi díszünk van, minden évben készítek újakat, imádok ezzel foglalkozni.holnap is megyünk anyósommal alapanyagokat venni, jövő hétvégén készítjük az adventi koszorúkat és az ajtó és asztaldíszeket.

KépKépKépKép
moti
 
 


Szilvia, de jó, hogy írtál Te is!!!!!
képeket nem teszel fel?

KépKépKépKép
moti
 
 


Évi!
Gergő hetente egyszer bőg egy jót, persze otthon. Kiadja a feszkót.
Van egy könyv: Testvérek féltékenység nélkül. Lehet ad egy pár hasznos infót.
Örülök hogy jól vagytok!

Angie!
Jobbulást Zsombornak!

Moti!
Milyen ügyes vagy. Majd küld képeket miket készítettél. Én nagyon béna vagyok (ebben is)…

A drukkokat bezsebeltem.
franci
 
 


Moti!

Köszi a visszértornát...én is hallottam már h gyertyázni kell reggelente,de ez jobban hangzik.Tutira fogom csinálni...egyébként ma voltam az angiológián és szerencsére csak felületi visszereim vannak,a mélyvénák rendben vannak.De azért ajánlott fáslizni,szülni feltétlen fásliban kell majd,kell kenegetnem is és homeoznom kell tovább.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Isten éltesse Gergőt!!!

Beze!
Már nem sok van hátra...s most nem is jövök "erre" gyakran, de nagyon drukkolok, hogy Marci addig maradjon, amig szükséges!!
Lexi hogy áll a tesó kérséhez?? Várja már?? Ti már mindennel készen álltok?? Lehet, hogy Karácsonyra már ott lesz Marci a fa alatt, mint anno a mi Marcink :-)

MOti!
Igyekszem képpel is jönni, ígérem..én is szeretem nagyon a készülődést az ünnepekre...csak én nem készítek, hanem veszek minden évben vmi újat :oops:

Angie!
Jobbulást a legkisebbednek!!! Úgy láttam/látom, hogy nálatok nagyon könnyen/szépen kialakult a kétbabás élet! Ügyesek vagytok!! Kiegyensúlyozottnak tünsz, az első írásodtól (Zsombi születése) 8)

Panndi!
Én nem is tudom, de azt hiszem, hogy én még nem is gratuláltam Neked!! Minden rendben lesz most! Tudom!!!

Évi!
Megszoktad már, hogy kiskukis van a pocakodban??? Örülök, hogy Lilla jól viseli a bölcsit!

Maryka!
Reméljük, hogy már nem is lesztek többet betgedk! Az afta nagyon car, nekem volt anno, ha jól emléxem..

Boni!
Sajnálom!!!

Kri!
Merre, hogy vagytok????

Mi nagyon szépen haladunk Marci ovival, múlt hétfő óta hordom az ebédet neki, s azt megeszi (bár ma is mondta, hogy nem akar a babákkal enni), s tegnap kipróbáltuk az ottalvást..megyek érte Kikivel suli után 1/4 3--kor, s még alszik, mondta az ovonéni, hogy menjek vissza késöbb...hazajöttünk, megetettem Matyit, s vissza...ma is már csak 1/2 4-re megyek...kicsit pityergett reggel, de úgy látom, hogy egyre jobban szereti, s már sokat halandzsázik, azaz szerintem ez a spanyol nyelv nála (most még)...tegnap Matyinak magyarázott, hogy "si,si (szi, szi), azaz igen, igen :lol: :lol: szerintem ovónéni mondogatja, s ezt ugye könnyen érteni...Imádom!!!
És csak este kell neki pelus, szinte 4 nap alatt lett nappalra teljesen szobatiszta....bárhova elmehetünk, tud pisilni nagy wc-n, szól ha kell, bevásárlóközpont, étterem....
Matyi is egy tündérHerceg, már 5690 gramm volt tegnap, bár mostanában a hízással egy kicsit lelassultunk, de talán már nem is olyan nagyo baj...már tudatosan mosolyog, s egészen jól alszik éjjel, 1x-2x ébred..
Most mennem kell, s bocsánat, ha nem írtam vkinek!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Szilvi: milyen ügyes Marcid van! Pár héttel ezelőtt még senki sem gondolta volna hogy ilyen szépen beszokik az oviba, ugye? Gondolom Te is sokkal nyugodtabb vagy...
Gratula a szobatisztasághoz!!!
Matyi pedig...nahát...szépen kigömbölyödött! Még anyatejjel táplálod?
Naggggyon jó kérdést tettél fel nekem! Kicsit szégyellem magam...még mindig nem sikerült teljesen megbarátkoznom a gondolattal (Öcsike), de igyekszem és jó úton haladok!

franci: köszi a könyv ötletet! Utánanézek!

angie: én pocakképet nem teszek fel, mert az egész topik rémálmokkal küzdene napokig :oops: :D :D
Örülök hogy "csak" nátha! Ennél több sose legyen!!!

moti: de jó, hogy magad készíted a díszeket! Az én kézügyességemmel érdekes lenne...Nem tudok rajzolni (max. pálcikaember) és még ollóval egyenesen vágni sem. Sajna.
Lilla mindig apával rajzol, drágám már tudja hogy anya mire képes :D

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Bocs, de most csak gyorsan ennyi:

Kicsi babánk 17,5 mm, dobogó szívű, 8 hetes, tökéletes :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Annamari, semmi baj, 3gyerekes anyának ennyi bőven belefér. :lol:

Szilvi, lillanyuci, Lexi nem igazán érti, hogy mi történik, eddig összesen 2x simogatta meg a pocakom, legtöbbször lehúzza a pólóm, ha látja, hogy fent van, mivel én szeretem nézni a mocorgást. :( A gyerekeket nagyon szereti, meglátjuk, mit szól az öcsihez.

Évi, nem emlegeti. A befordulással pedig sehogy, lassan, nagyon lassan kezdek megbarátkozni a császár gondolatával. :roll:
Én azért megnéznék egy pocifotót. :)

Szilvi, Marci de ügyes, nagyon örülök! :D Hogy viszonyul Matyihoz? Nagyon szépen fejlődik, csak így tovább!
Én is arra számítok, hogy Marcit berakjuk a karácsonyfa alá. :lol:
Gyakorlatilag minden megvan, pár rugi kell, illetve jövő héten már összepakolom a csomagom.

Angie, igen, tudom, igazad van. :wink: Jó lesz, ha tudsz gyakrabban jönni. :D

panndi, hatalmas gratula!!! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Panndi! Hatalmas gratula!!!

Gergőnek nagyon boldog névnapot!!!
Na meg persze így utólag Rékának is!!!

Angi! Nagyon szép Zsombi! Most irigykedek...

Évi! Azért én is megnézném azt a ré,álmot hozó pocakfotót!

Boni! Sajnálom! De azért miért adtad fel a spontán módszert?

Franci! Vérvételen mi volt?

Petrával már teljesen jól vagyunk. Hétfőn ment először oviba 2 hét után, hazajött 4-kor és úgy ahogy volt, ruhában kidőlt és reggelig aludt... A suliban minden változatlan, de most talán a kisebbségi gyerek kicsit normálisabb m a másik. Kiváncsi leszek mi lesz a bizottsági vizsgálat eredménye decemberben...
Ajándékok nagy része már megvan, a teszveszen rendeltem 2 pár arany fülbevalót Petrának, remélem megjön és tényleg arany... Kb 2 hetet kell rá várni. Izgulok ám rendesen miatta. Normális vagyok én???

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Franci drukkolok holnapra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Panny! Hajrá visszértorna!!!

Szilvi! Üdv újra itt!
Marci nagyon ügyes. Szobatisztaság is halad. Ott alszik az oviban?! Nagyon ügyes fiú.
Matyit jól felhizlaltad.
Kiki még mindig olyan helyes???? :oops:
Kérünk róluk képeket.

Panndi!
Nagyon örülök. Este olvastalak, és ujjongtam a gép előtt.
Akkor a vége most június vagy július??

Beze!
Látod a pocidon a mocorgást? Nagyon jó lehet.
Mindegy hogy születik majd meg Marci, lényeg hogy egészséges legyen.
Kérhetünk Lexi képet?

Teri!
Szegény Petra jól elfáradt, ennyit aludni. Nem semmi!
Bizti arany a fülbevaló. Ne aggódj!
Sulihoz továbbra is kitartást.
Dokihoz elmész? Hogy döntöttél?

Boni! Köszönöm!
franci
 
 


Franci!
Lehet már tudsz eredményt, de mennek a Kép Kép Kép Kép Kép -ok. Kép KépKépKépKép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Franci itt izgulok :lol: +++++++++

Panndi Neked is nagyon örülök ám.. csak kutyafuttában írtam

Petra fülbevalója is tuti arany ne aggódj Pruci



nem vagyok elkeseredve ... beérem azzal amim van :) hiszen a csoda egyszer velünk is megtörtént, amiért hálát adok az égieknek! ráadásul tényleg most ez a tanfolyam vége lesz az én új gyerekem:) (Kilin Gyöngyihez járok )

a spontán próbálkozást azért mondtam, hoyg feladom, mert nagy valószínűséggel ellenanyagot termelek apa ellen.. szerintem elmegyek a dokimhoz és kérni fogom ezt a vizsgálatot, hogy bebizonyosodjon..

ha nem ez akkor viszont sárgatestelégtelenség...

percre pontosan mindig az általam gondolt Pé után 2 hétre jön meg a mensim.. ..most a köpködött Lh teszteknek köszönhetően végigkövettem...időben rajta is vagyunk, sőt máskor is.. tehát ez van..

vagy egyszerűen a kicsikénk még kivárja amíg rendeződnek körülöttünk a dolgok..(nem kapcsolatilag)

na rohganok tovább,

ja SZilvi puszi Nektek, örülök hogy ovibeszokás sikerült!
Vendég
 


Annamari! Csak délutánra lesz erdmény. 4-re megyek a dokihoz.
Aranyos vagy!!!
franci
 
 


Boni! Egyszerre írtunk!!!!
Olyan jó volt olvasni hogy elmész a dokihoz.
Sajnos nekünk doki segítség is kell a tesóbabához. De ők segítenek nekünk, és majd békíthetjük a tesókat. :D
franci
 
 


Franci délután 16ig én befonom a szemöldököm :)
Vendég
 


Boni! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nyugi, én is!!!!
franci
 
 


KÖszi lányok!

Hááát, június vége a dátum.

Franci, nagyon drukkolok, remélem jó hírt kapsz délután! +++

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi!
Hatalmas gratula! Jó pocakosodást kívánok!

Én annyira szeret(t)em átélni ezeket a pillanatokat!!! Irigy-irigy :oops:

Franci!
Mennek a gigadrukkok du-ra! Majd írj azonnal!

Boni!
Lesz még kistesója Zsigának! El ne csüggedj! Tudja ő, hogy mikor akar jönni!!!

Pruci!
További kitartást a sulihoz! Most hallottam, hogy törvényileg akarják szabályozni, hogy mit (nem)lehet a pedagógussal szemben :roll:
Mit csinált Petra az oviban??? Nem semmi du-tól aludni :shock:

Marci ma megint nagyon sírt az oviban, nagyon sajnáltam...meglestem, mikor kijöttem, s láttam, hogy csak áll szegénykém az udvar közepén, szinte vigyázz állásban..a ovónők beszélgettek, majd amikor látta az egyik odament, simogatta a kis buksiját, ő meg bújt hozzá (ha jól láttam)...nagyon sajnálom, útálom magam újfent, s nem tudom, hogy jól csinálom-e...de pár hét múlva már 3 éves....ilyenkor már tényleg nem árt neki az az 5-6 óra a gyerekközösségben....most lehet, hogy túl nagy volt az ugrás neki hirtelen :roll:

Megyek vasalni, Matyi még alszik..de még én itt babanetezek, lassan ébred is, s nem jutok semmire..

Köszi, hogy örültök nekem, igyekszem meghálálni azzal, hogy próbálok rendszeresebben jönni :oops: 8)

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

panndi: gratula a dobogó szivecskéjű picikéhez!!!

beze: a császár sem olyan vészes...lényeg hogy egészséges legyen!

franci: nagyon-nagyon drukkolok!!!
Egy emberként izgulunk érted!

boni: hátha tényleg úgy lesz, ahogy írtad és kicsit később fog kopogtatni a gyólya hozzátok! Lombikra nem akartok vállalkozni?

pruci: normális vagy! Én is mindig izgulok ha valamit a neten rendelek...

Tegnap este megkaptam a szülinapi ajándékomat (előre, mert majd decemberben lesz), megmondtam a férjemnek, hogy mást ne merjen venni már... Telefont kaptam, most azzal szórakozok.
Közben megyek ebédelni!
Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Franci!
Tudsz majd üzenni, mi lett az eredmény??? Biztos lassan mennek most neked az órák. Ha nem is leszek gép közelben, mindenképp gondolok Rád!!!!!

Boni!
Majd kérhetek képet arról a befonott szemöldökről??? :lol: :lol: :lol: :lol: Zsiga spontán lett, vagy doki segített akkor is???

Szilvi!
De jó hallani rólad!!! :lol: :lol: :lol: :lol: már úgy hiányoztál. :lol: :lol: :lol: :lol:

Angie!
Jöhetnek a képek, persze megcsinálom. Meg van még az oldal, ahonnan a keretet tudod választani? imélcímem megvan??? :D :D :D

Évi!
Úgy érzem már van rendszer az alvásban. 7 körül szokott aludni kb. fél órát, akkor utána szopi, s fél 9- 9 körül már alszik. Éjjel 1 körül kel, majd 5- fél 6 körül, s alszik is vissza. Utána 8 körül kel, fél 9 kor szopi, maj d fél 10-10 körül megyek ki vele sétálni. Van, hogy csak délbe érünk haza, végig alussza, sőt után is van, hogy úgy sikerül kivennem a kocsiból, hogy nem ébred fel. Fél 1-1 körül ismét szopi, majd 3/4 2-kor újból séta, mert fél 3-kor megyek a nagyokért oviba. Fél-4kor ismét szopi, meg fél 6-kor is szoktam szoptatni, ha nem alszik el.
Amúgy igényli is a sétát, reklamál, ha nem indulunk időben.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Évi!
És milyen telefont kaptál????
Én 2 hónapja kaptam apától telefont. :D :D :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Panndi!
Nagyon szép hónap június.

Szilvi!
Szegény Marci! Annyira sajnálom hogy sírt szegényke. Remélem hamar megnyugodott.

Évi!
Milyen telót kaptál?

Annamari!
Látnád az én szemöldökömet, semmi Boniéhoz képest. :lol: :lol:
Milyen jó sokat alszik Szonja! Tényleg hazaviszem. Ilyen gyerek kell nekem.
Üzenni nem tudok, de a fiúk usziba lesznek és megpróbálok majd ide írni. De akkor ki moss fel….. :roll:
franci
 
 


Annamari ezt dirrek volt????? Én még a 48. hozzászólást láttam. Aztán tessék… Megint én kezdem az oldalt????
Kösz! Ez jól jön mára!!!!
franci
 
 


Mmaryka Évi .. nekünk ZSigike inszemes baba, elsőre sikerült:) szóval lombikra talán nem lenne szükségünk..csak áthidaljuk az akadályokat... csak jobb lett volna anélkül...

Franci+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!
Panndi!
Nagy -nagy gratula a dobogó szívecskéhez! :D Még mindig sokat hánysz?

Franci drága!
Drukkjaim mennek +++++++++++++++++++++ Pontban 4 kor gondolok RÁd!

Annamari!
Tényleg szuper kiscsaj SZonja baba! :)

Szilvia!
Nekem ez az egyik nagy félelmem, hogyan fog az én anyafüggő kicsi fiam beszokni egyszer az oviba :roll: Nagyon rossz érzés lehet úgy otthagyni, hogy közben sír, de tényleg kell már ilyen korban a közözsség, Úgyhogy nem utáld magad , KITARTÁS :)

Moti!
Nálunk megint előjött a bölcsis téma :evil: már nagyon utálom.
Én látom, hogy unatkozik itthon, de a bölcsire viszont még nem érett. Fiúból van, későn érő fajta :lol:

Kép
Kép
maryka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: