Új privát üzeneted érkezett!

Dorka, köszi a választ! :) nálunk elvileg megcsinálják! vasárnap, miután elindultunk haza a kórházból, be is szereztük! :) egy lila kövecskés fülit vettünk. nagyon cuki! ha tudom, még lefotózom, és megmutizom!

Andrisodnak sok boldog névnapot!

helyzet amúgy változatlan! apa ma dolgozóban, ha valami van, riasztani kell.

remélem, hogy a holnap lesz a mi napunk! állítólag a december 1-je nagyon jó dátum... férjem szerint...

sophie27
 
 


Zugolvasok, szóval tudok mindent :wink:

Sophie, akkor gyúrás van a dec 1-re!!!!!!! +++++++++++++++++

mikegirl
 
 


Mike, hát bakker, már mindegy, hogy mire, csak tartsunk már ott! :)

sophie27
 
 

 
 

Zsófi: én is szorítok, hogy legkésőbb holnap meginduljon a szülés! +++++++++++

Dorka: Boldog Andris névnapot! (némely naptárban Andrea névnap is van ma :) , mondtam is Janinak, hogy kérek valami meglepit :) )

Csillag: nagyon ügyesek vagytok. Én nem is tudom elképzelni, hogy hogyan bírnék két gyerkőccel... Le a kalappal minden 2 gyerekes anyuci előtt. :)

Kriszta: ha már leesett a köldökcsonk, de még egy picit vérezget, akkor hányszor kezeljem az alkohollal? Mert eddig minden pelusozáskor csináltam, de tegnap a védőnő azt mondta, hogy csak fürcsi után kell. Szerinted is?

Lucuzs: utólag is boldog szülinapot Boginak! Nagyon szuper ez a torta! :) Én ilyet képtelen lennék csinálni, pedig szeretem a pepecselős dolgokat...

Megyek teregetni, jó lenne egy kis napsütés, mert utálok a lakásban szárítani, nem győzünk utána párátlanítani.

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


jó reggelt!
Remélem, mindenkinek olyan jó éjjele volt, mint nekünk. Csak 2x kelt fel enni a kis drága, no majd most nap közben bepótolja:)
Hát, Dorka! Ügyes vagy, hogy kitakarítottál. Nekem arra telik az energiámból, hogy ki és bepakoljam a mosogató meg mosógépet, meg néha felmossak. A kicsi férjem azok után, hogy még a kaját sem tudta évekig megmelegíteni magának, most olyan kis házi tündér lett...imádom!!!!!


Zsófi! Én 4 nappal hordtam túl, azok után, hogy mindenki azt mondogatta, akkora a pocim, hogy kb kér héttel hamarabb fogok szülni..szörnyű volt, a doki beindította valami zselével a szülést. Kíváncsi vagyok, neked mit mond!!!de a dec 1 nekem is tetszene, olyan jó hónap a december!!!!!!!!

Kriszta! Nálunk is a cicin lógás ment két napja, remélem, ma hagyja kicsit regenerálódni a bimbóm :) ÁÁáá, síelés! Én csak kicsikét tudok, sőt! De Bizti megtaníttatom Jankócámat, ha nagyobb lesz.




Kép
ebba
 
 


Jó reggelt Csajok!

Kicsit álmos vagyok pedig nem volt rossz éjszakánk. Biztos az idő!

Sophie,
szurkolok a dec. 1-hez!!!!!!!!!!

Amida,
aranyérre én a rég bevált praktikát alkalmaztam. HIdeg vizes lögybölés. Nem mondom, hogy gyors a praktika de az biztos, hogy a fájdalmat csökkenti. Nekem pl. nem is fáj már csak érzem, hogy kint van.

Lucus,
itt törölgetem a nyálam a klaviaturáról.

Kriszta,
ha már kb. 4-5 napja lesett a csonk. Se váladék se vér akkor már érheti víz, nem?

Dobok egy képet. Ez most a kedvencem:
Kép

Kép
Kép
haynii
 
 


Zsófi, pont ezen gondolkoztam az éjjel... volt időm :lol: ... hogy biztos, h. jól számolták a 40 hetet? Szerintem sem vagytok elkésve!!! Jönni fog az a kiscsaj, amikor kell és remélem, egy fantasztikus szülésben lesz részetek :wink:
Dec. 1. az nagyon jó dátum!!! Kis nyilaska :wink:

Fülbevalót nálunk nem lehetett a kórházban, de olyan pici kis feje és füle van, h. elég furán is nézne ki... :D majd a keresztelőn, fél éves kora körül átgondoljuk a dolgot!

Kriszta, nemáááár, én is sípálya mellett akarok lakni!!! 8)
Mi kb. 7 éve síelünk, azaz én már boardozom, de jövőre kimarad, viszont Zorkát is hamar rá szeretnénk tenni a lécre, hadd szokja :lol:
Salzburgban voltunk pár éve... gyönyőrűségesek arra (is) a hegyek!

Dorka, köszi!
Úgy látszik nem azt akarják örökölni tőlünk, amit mi szeretnénk... kis rosszaságok :lol:
Andrisnak boldog nevenapját!!!

Nem akarom elkiabálni, mert azért van visítás napont 2-3x, de kezdünk összeszokni és ahogy írom a szopi időket, úgy veszem észre hasonló időkben eszik minden nap! Szóval alakulunk! :wink:
És továbbra sem alszik közöttünk... ezt nem azért írom, mert rossz véleménnyel vagyok az együtt alvsról, csak nincs rá akkora igénye... mert még nem tudja, h. úgy jobb :lol: Szóval így is a nap nagy részét velem/ünk tölti és csak reggel-délelőtt és kora délután van 1-2 órákat az ágyában, utána ha már besötétedik, akkor kint a nappaliban egészen este 10-11-ig, utána pedig éjszaka is saját ágyban! Aztán ameddig lehet, ezt próbáljuk tartani...

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Hajni, édsek a fiúk!!!
Szerintem nyugodtan érheti víz a köldökét, ha már nincs váladék!!!
Na próbálod a Pulsatillát???

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


ÉDESEK :lol:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok Lányok, épp séta előtt, ismét a hordózóba ringatom a popit, most épp a másik lábammal. Gyúrok vazze!
Boldi továbbra sem egyszerű figura!!! Én most már csak jókat derülök rajta… Úgy, de úgy tud hisztizni. De ahogy felveszem, elmúlik minden kín, kisimul az arca, hüppög még kettőt, csak, h nyomatékot adjon a panaszának és utána jön a vigyor áradat. Mert igen kb 1 hete elkezdett teli szájjal vigyorogni. Ragyog az egész gyerek!!! Már korábban is mosolygott, de most már ébren is, és olyan ÉDES!! Mondta neki, h ha gyakrabban nyitná ki a szemét üvöltés közben sokkal több érdekes dolgot láthatna. Lassan kezdi is megfogadni és most már 10, azaz 10 egész perceket képes nézelődni a kiságyába hiszti nélkül!

Tegnap volt a szokásos heti méricskélés: 5200 gr-ot nyom! Ismét több, mint 40 dk-t hízott!!! Mi lenne ha nem lenne bukós, már szétdurrant volna. :-D

Na, végül sikerült időpontot kapni a Heim Pálba, jöv7-re. Hasi és koponya uh-ra! A csípőszűrésre meg csak oda kell menni és ha szerencsénk van hamar sorra is kerülünk!

Most ennyi, mert merő görcs a lábam….

Lucuzs, nagyon szép a Lánykád a tortáról már nem is beszélve!!! Isten éltesse Bogit!!

Sophie: továbbra is sokat gondolok Rátok!!! Tudom pocsékul hangzik és emlékszem mennyire nem érdekelt, DE élvezd ki minden pillanatát ennek az állapotnak és amennyit csak tudsz legyél Benivel, ölelgesd, puszilgasd, legközelebb már 3 gyermekes anyukaként még nehezebb lesz!!! :-D

Jujj, tényleg én ma megyek a 6 hetes kontrollra a doki bácsimhoz… el ne felejtsem!!! De durva mikor az első 6 hetes vizsgálatra mentem, h akartam, h legyen a pocimban vki, és lett, most pedig már idekint van!!! Még, h nem repül az idő???!!!

Na megyek, amputálom a lábam… pusz!! :-D

Kép

Kép
vikoo
 
 


Sziasztok,

Épp csak sikerült végigolvasnom a mai napot, de úgy hallom Oli már ébredezik a délelőtti szunyából. Ha nem kap azonnal cicit, akkor úgy felhergeli magát, hogy fél óra, mire lenyugtatom, szóval sietnem kell.

Itt egy pár friss kép a kis diktátorról:


Kép

[/img] Kép

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1291118619.8903.jpg[/img]

[/img] Kép
bedoha
 
 


Sziasztok!

Mi egyelőre befejeztük a gyerek projekteket. Legalább is 5 éven belül nem tervezünk újat, így megszabadulnék a ruháktól.
Minden 250 forint, szerintem baráti ár! :)

Ami alatt nincs név, az meg van. Nézzétek meg, hátha. Ha valami érdekel kérlek priviben jelezz, vagy a kép alatti hozzászólásban, köszönöm!:)

http://picasaweb.google.com/bogicsi/Lan ... directlink

Kép [/img]

Sophie!

Kitartást! Benedek 2010.02.01-én született ugyanilyen türelmetlen voltam. Január 25-én töltöttem a 41-hetet! :) Akkor szerettem volna ha születik. Január 31-én azt mondtam 02,01 egy jó dátum. Csupa egyes és kettes. És lám megszületett! :) :) Este 11-kor semmi jele nem volt még, 4:25-kor pedig a karomban volt.

2010.12.01. Csupa egyes és kettes, jó dátum a születésre! :) :)

KépKépKép
bogyra
 
 


Neva,
nyomom a pulsatillát. Érdekes, hogy minden nap kb.6:30-kor tör rám a hasgörcs (gyomorideg). Most már egyre rövidebb ideig tart és el tudok mellette aludni. Ezt javulásnak veszem. :wink: Szeretném már ha elmúlna. Nagyon, nagyon. :oops:

Kép
Kép
haynii
 
 


haynii! De régen nem hallottam felőled! Hogy vagytok? Máté? Jó babóca? Biztosan az:)
Gyomorideg???
:shock:

behoda! Mi is szoktuk diktátornak, meg terroristának hívni Jankát :), már most ő az úr, bár ma már mintha jobb lenne a helyzet :)egészen szépen beállt ma még nappal is az alvás-evése.

vikoo! Mi volt a 6 hetes vizsgálaton? Nekünk pont karácsonyra esik, ezért a két ünnep közöttre hívott be a doki...pedig karácsonyra szexet szerettem volna.


nava! Irigyellek a nem együtt alvás miatt. Velem alszik éjjel Jankócám. Nem tudtam a derekam miatt felkelni hozzá, így a gyerekszobai nagy ágyban alszunk együtt. Mégsem a hitvesi ágyban :) Így hagyjuk apját pihenni. Bár jó csaj éjjel, keveset kel föl, csak bedugom a cicit a szájába, és alszunk :)


Kép
ebba
 
 


Haynii, na akkor használ talán!!! Örülök, h. jobban vagy!

Bedoha, kis Diktátor nagyon édes!!! Olyan jó kis babának tűnik :D
Nagyon szépek vagytok együtt!

Vikoo, láb amputálás megvolt? :lol: Inkább gyurjál vazze! :D
Nálunk nem lesz koponya, meg hasi uh... legalább is nem tudok róla :oops: majd meginterjúvolom védőnénit!

Zorka most koncertezik, csak tudnám, mi a fene baja van :? Evett, aludt, kakált, most apa fogja, de vmi nem kóser, mert folyton sirdogál :cry:
Most volt ujjpróba és Zoli szerint éhes, úh. megyek etetni! :roll:

Eta, lehet válaszoltál, akkor bocsi, de mennyi köményes teát adtál Gizusnak és mikor???

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Helóka!

Ma érdekes napunk volt.Reggel fél nyolckor kelt a picurkám.Aztán csak húsz perceket aludt.Majd fél tizenegykor elaludt szopi után és aludt 3 és fél órát egyhuzamban.15:00-ra mentünk tanácsadásra dokihoz.3,5 kilóval hoztam haza ma meg 4,3 kilót mértek neki. :D Hazajöttünk 16 órakor és aztán 18:00-kor aludt el. Most ég mindig alszik.Nyolckor keltem Tamáskát fürdetni, majd alvás, remélem.

Sophie hajrá december 1!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
ritya
 
 


Kép O a kicsi Tamáska egy naposan

KépKép
ritya
 
 


KépMár otthon

KépKép
ritya
 
 


6 hetes kontroll okés, mehet a TORNA (ezzel kezdte a sort a doki, még jó, h nem hallotta, h mit gondolok), úszás és a szex is!!! ÉLJEN!!! Kaptam receptet is gyógyszerre, szopi alatt is lehet szedni és nem lesz kistesó! Ti hogy fogtok védekezni?
Olyan fura volt, és lesz, h most már nem kell havonta mennem a rendelőbe. Komolyan mondom hiányozni fog a dokim meg a banda! Tökre megszerettem a Dokimat! Fél év múlva rákszűrés, majd ha már hiányom van beugrok hozzájuk egy potya vizsgálatra. :-)
Elvittük Boldit is, mondanom sem kell hozta a formáját, odafelé üvöltés, ahogy beértünk onnantól kezdve alvás, persze, h egy szavamat sem hitték. :-D :-D

Viszont volt egy Csaj, aki megsimizte a kezét és igaz mire szóltam volna már abba is hagyta, de olyan rossz volt, mert azt még egy kisgyerek is tudja, h egy baba kezét nem fogdossuk, mert azt a szájába veheti, jó, h Boldi a sok hadonászásba még nem találta meg a kezét, de akkor.. ahogy hazajöttünk fürdés, meg kell tanulnom a sarkamra állni és mindenkire rászólni, aki nem megfelelő módon közeledik az én kis Bucikámhoz. Számomra ez nem könnyű, vhogy nem vagyok az a típus aki képes erre, de mindent a gyermekemért! Ti hogy vagytok ezzel? Szóltok vagy csak magatokban puffogtok?

Na lepihizek egy kicsit, mindenkinek szép és nyugodt estét!
Pusziii

Kép

Kép
vikoo
 
 


Ta-tammmmm!!!!! SMS Sophie-tól:

Sziasztok! Ballo Eszter vagyok! 2010.12.01-én 5:37-kor, viharos gyorsasággal születtem, 4450 grammal és 58 centivel. Jól vagyunk anyuval mindketten! Puszi


Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sok boldogságot, sok tejcsit!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pusszantás mindkettőtöknek!!!!

mikegirl
 
 


Sophie
Sok szeretettel gratulálok!
Vendég
 


Jó reggelt!

Olvasok ám mindent, na meg nézegetem azt a sos - sok szép gyerkőcöt, csak most írni nem nagyon van alkalmam.

Szóval bocsi, hogy csak magamról:

Én két gyerekkel nyomom éjszaka. Apa Ati szobájában, Ati pedig velem alszik. Szóval igazgatom az Ő 17,5 kilóját, hogy én is odaférjek, na meg nehogy leessen, aztán meg Adélkával a szokásos teendők. Bár ami nem szokásos, hogy egy fél órás szopi után egy órát kínlódtunk ma éjszaka: büfi, bukás. :?

Ma hallásvizsgálatra megyünk Pestre az Akácfa utcába. Sote II-n ezt nem csinálják meg. Henne, Ti is oda mentek?
Tehát Atiért elmegyek fél 1-re az oviba, kicsi alvás itthon, negyed 3-kor elindulunk, negyed 4-kor felvesszük apát. Közben valahol a kocsiban egy parkolóban nyomnom kell egy szopit.

Ma reggelre az egyik cickóm olyan szintem becsomósodott, hogy csillagokat láttam. Pedig most nem volt hosszú alvás, csak 4 óra hossza. Kis melegvizes masszír, Adél szopi, viszont még mindig maradt egy fájó pont. Gondolom ez nem jó, úgyhogy most mennem kell fejni. Viszont ez a sérült bimbós cicim is :(

Tegnap egész nap itt volt velem a barátnőm, az jó volt :)

Ati az oviban egy tündér, itthon viszont egyre rosszabb. Reggel egy "Na ezt figyeld" felkiáltást követően odapisilt a szoba közepére, este pedig bekakilt. Totálra, a gatyeszba. Nem úgy tűnik, mintha javulna a dolog... bár már Adékát simogatja, puszit is adott neki. Na, talán majd a közös alvás helyreteszi. Viszont ennél többet adni magamból nem tudok.

Mennem kell, Adélka megéhezett megint.
Szép napot, puszi mindenkinek!!!

mikegirl
 
 


Ja, azt nem is írtam, hogy "beteg" vagyok. Torokgyuszival kezdődött, most meg olyan száraz köhögésem van, és fáj a légcsövem. Úgyhogy most kúrálom magam, nehogy kidőljek a sorból!!!!

mikegirl
 
 


Sophie
Hatalmas gratula nektek! Szép nagy lány Eszti baba!!!! :) Nagyon ügyesek voltatok! És 12.01., tényleg jó dátum!!!!! :D

szisszka
 
 


A család alszik, úgyhogy van végre időm írni :D

Altatás: nálunk Dani kiságyban alszik, ebből nem engedek. Az egyik oka ennek, hogy Marcit a mai napig nem tudjuk kitenni az ágyunkból :o Egyébként Danit ezért nem engedem a nagyágyba, mert félek is, h valaki ráfekszik stb. Vagy Marci ahogy vándorol egyik oldalról a másikra, vagy rápakolja az állatkertet amivel alszik. Ez most komoly: mellettünk alszik még egy nagy mackó, Elmo, Ernie, Mickey egér, Micimackó :D azt hiszem csak ennyien...
Viszont éjszaka Úgy szopizik Dani, h magam mellé teszem, de utána megy is vissza a kiságyba. Olyan már volt, h fájt a hasa, és akkor reggelig együtt aludtunk a másik szobában a kanapén. :) És persze én is imádok a fiaimmal szundizni, csak a kivitelezés bonyolult :)

Csillag
Képzeld, nálunk is hasonló a helyzet, ha csak 3asban vagyunk nagyon jól elvagyunk, amint van itthon valaki más is, ő is hisztizik, vinnyog, nem fogad szót, csakzértis zörög, stb.

Köldök:
én hexaclorophen hintőporral szórom még (még picit váladékozik), és fürcsi után törögetem csak alkohollal!

Dorka
Gratula a takarításhoz! Ügyes vagy! Nálunk szalad az egész lakás :D Képtelen vagyok behozni magam!!!!

Viszont vasárnap kötöttünk adventi koszorút, hétfőn csináltunk az ajtóra koszorút, tegnap pedig hókiflit sütöttünk :) Úgyhogy ezerrel megy a karácsonyi készülődés :D

Lányok
A képek szuupik, nagyon édesek a babók!

szisszka
 
 


Viko
Szupi, h minden rendben volt a dokinál!
Nekem annak idején cerazette-t írt fel a dokim. te milyen gyógyszert kaptál? Nekem az volt a cerazette-el a bajom, hogy híztam tőle mint a disznó, és hisztis voltam mint állat :D Nekem a szülés után két hónappal meg is jött (pedig 2ésfél évig szopizattam), és a cerazette teljesen megkavarta a ciklusom!

Mike
Sajnálom a cici csomósodást! Uh, hát ma sem lesz egyszerű napod!
Egyéként nálunk Marci visszakérte a pelust. Pisi megy a wc-be, bilibe, de kakilni nem hajlandó. Amúgy szerintem Atinak ez figyelem felkeltés... tudod, most úgy érzik, h a kistesó elvette az anyukájukat, plusz még ha oda is figyelsz rá, akkor is úgy érzi, h kevésbé mint előtte, mert ott van az a kicsi is, és meg kell osztani anyát ... :?

Nálunk egyébként az apróbb nehézségeket leszámítva minden jól megy. Marci 9kor alszik, Dani 10 fele eszik, utána alszik és már napok óta fél 3 kor kel kajcsizni, aztán meg fél 7kor. Délelőttönként nézelődik egy-két órát már. Meg este van egy éberebb időszak.

Megyek, mert felkelt Marci.

szisszka
 
 


Jó reggelt!

Ebba,
Máté alapvetően jó baba csak az anyja dilis egy kicsit. Már előre azon izgulok, hogy mi lesz később. Ezért is van gyomoridegem. GÁZ mi????

HAJRÁ SOPHIE!!!!! GRATULA!!!!!!!

Kép
Kép
haynii
 
 


Micsoda híííír! :)

Zsófi,
szívből gratulálok! Nagyon ügyesek vagytok! Jó dátum ez a december 1! :wink:


Nátha már ahogy jött el is múlt, viszont brutál éjszakán vagyunk túl. :( Nekem valami rettenet módon fájt a fejem (Panadol be - semmit nem ért), pont semmire voltam alkalmas, szegény férjem babázott, ami nem is lenne baj tulajdonképpen, mert imádják egymást, csak szegény Hanna is nagyon szenvedett ki tudja mitől. Szerintem valami front lehetett - jön a hó ? Este 10-től hajlan 2-ig 20 percet aludt, , mikor is szopi után sem aludt el, magunk közé tettem az ágyba, és nem is emlékszem pontosan, de valami fél 4kor aludhatott el szegényem. Remélem ma jobb napunk lesz.. :roll:

Tényleg milyen gyógyszer szedhető (tudom semmilyen, de ha mégis) mondjuk fejfájásra, netán lázra? Valahogy ráz a hideg is...

Gigi
gigii
Budapest
 
 


Hippp-hippp Hurrrrááááááááá!!!!!!!!!!!!!!

Sophie drága!
Szívből gratulálok!De jó,h te is túl vagy rajta és végre magadhoz ölelheted a kis drágádat!!!!!
Sok-sok boldogságot és burjánzó kebleket kívánok neked és Eszti babának!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Most esett le,h tényleg jó dátum ami 1-ekkel és 2-ekkel teli,hiszen az én bogaram is olyan napon született.2010.10.21. :lol: :lol: :lol:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sophie-Nagyon nagy Gratula Eszti babához, nagyon szép méretekkel rendelkezik a hölgyemény :D :D :D VÉGRE Te is túl vagy rajta SOPHIE!!!!!!!!!!!!!! :D :D

KépKép
gyancsi
 
 


Először is nagy gratula Sophiéknak!!!!!! :D

Nálunk is Tamáska nagyon front érzékeny.Ma is reggel fél 8-kor felkelt mostanáig nyűglődött és elaludt.És lám nézek ki az ablakon és havazik is már.


Nagyobbik fiam is nálunk alszik.Egyszerűen még képtelen vagyok két szoba között rohangálni.Így már kb.9-kor le tudom rakni aludni a nagyobbikat.Esténként két óránként szopika, majd kivilágosodik és Tomika leselkedik két órát majd elalszik.Hát de ma kivételesen nyűgöske is volt hozzá.

Apa most ment téli gumit cserélni. :D

KépKép
ritya
 
 


Kép még a kórházban KépNagy tesóval

KépKép
ritya
 
 


Zsófi!

Nagyon gratulálok nektek! Nagyon szép méretekkel született Eszter baba!
Nagyon sok boldogságot, egészséget és tejcsit kívánok nektek!

rodina74
 
 


Zsófi gratula :lol: ilyen nagy babát villámgyorsan? nagyon ügyik vagytok! sok boldogságot sok tejcit kivánunk Noncsi babával :lol:

Kép
vayacon
 
 


Hurrráááááááááááá!!!!!!!!!!!! Sophie!!!! Hatalmas gratula nektek!!! Sok boldogságot a családodnak, immár Eszterrel kiegészülve!!! :lol: :lol: :lol:

Tegnap meghalt a számítógépünk, de apa olyan rendes volt, hogy reggel itt várt az üzenet, hogy talán sikerült neki annyira összeraknia, hogy a net megy rajta. :D Tudja, hogy Sophie miatt nagyon kellett nekem a gép! :lol:

meg sajnos még nem biztos, hogy a nagy wincsi túlélte a dolgot, pedig azon van az összes képünk, és a Balázsosak még nincsenek arhiválva... :cry:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Most csak Zsófinak: hatalmas nagy gratula Eszti babához! Sok-sok tejcsit kívánok és minél hamarabbi regenerálódást!

És akkor az ígért tábli: :)

Kép Kép

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Épp most akartam kérdezni, hogy akkor ezek szerint végzett a banda? :lol: :lol: :lol: Olyan jó!!! Ügyesek vagyunk Csajok! Virtuális koccintás mindannyiunkra!!!! :lol: :lol: :lol:
Szép volt ez a 9 hónap veletek! Persze folytatódik tovább, de már más témákkal.

De azért nekem hiányozni fog, hogy nem kelek újabb baba-hírre, ezek voltak a kedvenceim, bearanyozták a napomat. És az egymásért való szorítás a végén, nagyon izgalmas pillanatok voltak...
Na majd a kistesó projekteknél találkozunk!!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Zsófi!!!!gratulálok a várva várt babához!! látod? jó dátum a dec. 1!!!!!!!! mondtuk mi :) Sok örömöt benne, kívánom, hogy mielőbb nyíljon meg a bőséges tejcsárda :)

lucuzs!! úgy legyen! csak kicsit várjunk még, jó???

Akkor tényleg mindenkinek megszületett a babó? hihetetlen!!!


Tegnap a védőnő leszedte a köldökcsonkját Jankának. már csak a szentlélek tartotta, fel sem kelt rá. Alatta gyönyörű teljesen gyógyult pupek van, még pár napot kell váni, és mehet az igazi fürdés ezerrel!!!! alig várjuk :)


Kép
ebba
 
 


hejjjejjj-ejjjjj!

Sophie![color=violet] Esztike szépen lezárta a novembert....Gratulálok Teljes Szívből[/color]

Lucuzs!
Teljesen egyet értek!Hiányozni fognak ezek a reggeli üzenetek, és az izgalom hogy kinek mikor kell drukkolni: ))

Gyönyörű élmények ezek, és örülök hogy ilyen emberekkel hozott össze az élet!
Már kezdek gondolkodni a márciusi vagy áprilisi találkozó helyén, idején!
Jó lenne minél nagyobb létszámban találkozni............... NEMMMM??

bocs majd délután jövök, mert megyünk védőnénihez súlyt mérni.
Gondoljatok ránk ha van időtök. _Nem szeretnék tápoztatni ha nem muszáj. hmmm remélem eleget hízott Gizus is nem csak én :oops:

na puszi! szép fehér napot!!!

Kép
Kép
eta
 
 


sziasztok lányok!

már olvaslak benneteket egy ideje, sőt átolvastam az egész topicot, bár annyira nem vagyok még sajnos képben!

szeretnék hozzátok csatlakozni, ha lehetséges...

febr. 16án jött meg utoljára, március 17én, a 30. napon teszteltem halvány dupla csíkosat, azóta több tesztet is megcsináltam, sőt, HCGs vérvételen is voltam a klinikán (I. nőgyógy), ahol megállapították, hogy terhes vagyok, de egyelőre több infóm nincs!

félve írok erről az egész várandósságról, mert elég sok bajom van alapból is (II. tip. cukorbetegség, vagy IR, vagy valami..., pajzsmirigy alulműködés (szülés után alakult ki Confused ), ráadásul decemberben is volt egy babánk, de ő az 5.-6. hét táján úgy döntött, hogy nem marad velünk! Sad akkor sajnos műszeres befejezés lett a vége a dolognak! szerencse a szerencsétlenségben, hogy az akkori terhességemet sem láttam még uh-on, szóval lehet, hogy eleve sem volt szívhangja a picinek, vagyis nem fejlődött rendesen!

van már egy kisfiam, Benedek, aki 12én lesz 20 hónapos nagyfiú! Smile nagyon szerettük volna már a tesót, de csak most jött el a mi időnk!

szerencsére most kevésbé idegeskedek, mint decemberben, lehet, hogy az anyai ösztönöm mondatta velem, hogy gond lesz, és lett is végül.

egyelőre senkinek sem mondtuk el, vagyis 2 barátunknak. a családnak majd anyák napján tervezzük bejelenteni! Smile
ebba
 
 


ezt írta zsófi.............
ebba
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Jaj, de szuper!!!!!!!!!!!!!!Sophie, tiszta szívből gratulálunk Eszter babához!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csajok, Sophie és Eszter megkoronázták, lezárták a novembert, és azt hiszem, egy időszakot is.Valóban furcsa lesz, hogy enm ülök izgatottan a gép előtt, h. kinek jött világra a babája!
Lucuzs, igazad van, gyönyörű 9 hónap volt, én is nagyon köszönöm mindenkinek!!!!

Tatjana, a táblán elérzékenyültem.Anniyra hihetetlen, ahogy Vikoo is írta, még csak most aggódtunk a dokinál az első hetekben, lettek zebracsíkosak a tesztjeink, és most már velünk vannak ezek a kis csodák, akik néha diktátorok, néha sírnak, de csodák egytől egyig.

Eta, hajrá a mérlegelésnél!!!!
Nálunk is én dagadok a legnagyobb mértékben....

Szissz, akkor jó sokan elfértek abban az ágyban :D Bocs, de olyan jót röhögtem!

Mikegirl, nagyon sajnálom Atit, te ennél már nem tudsz többet tenni, neki kell a helyzettel kibékülnie!

Csajok, nekünk nehéz napunk és éjszakánk volt, most szuszmákol, kérdés az , h. meddig.
Tegnap kb. 1,5 óránként szopizni akart, már nem tudtam, h. mit csináljak.Fájt már nekem, üvöltött, ha nem adtam oda neki.
Szegény Andrist névnapja alkalmából el is költöztettük.
Szerintetek mitől volt ez?

Köszönöm mindenkinek Andris nevében a köszöntéseket!!! :D

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Zsófi!!! Hatalmas Gratuládé!!!Látod-látod, micsoda szép napon jött Eszti :D Esik a hó, fehér minden (nálunk legalább is)!
Gyere majd és mesélj, h. tudtad ilyen ügyesen-gyorsan világrahozni ezt a ksicsajt!

Lányok, tényleg, minden baba megérkezett!!! Ez milyen szuper és főleg az, h. mindegyikük egészséges és szép!
Én, attól függeltelnül, h. nem volt egyszerű terhességem a vége-felé (uccsó 1-2 hónap), nagyon sok szerettel gondolok vissza rá és alig várom, h. újból megtörténjen velem a csoda, de most már spontán!!! :D

Hát imádom a havat, de Zorka-borka hisztikirálylány lett tőle! :P Most épp alszik, de lélekben már készülök a délutánra és estére... a'sszem nem lesz egyszerű :roll:
Szerencsére éjszaka most már megaszakításokkal, de alszom 6-7 órát, és így bírom egy darabig!

Májki, húú basszus, nagyon sajnálom, h. Ati ilyen kis makacs... :( remélem alakul azért!!! Ez a szoba közepére pislantás duuurva! :twisted:

Szissz, végre, már azt hittem, h. én vagyok ilyen lelketlen, h. visszadugom a kiságyba szoppancs után :oops: Nekem muszáj egy kis szabadság és tudom, h. ha most nem szoktatom rá, akkor lehet sosem sikerül csak tinédzser korában :lol: ... persze, nem tudni...
Na ti aztán sokan vagytok az ágyban! Vicces lehet!

Etaaaaa!!! Léccci írd le még1x, h. mennyi teát adtál Gizusnak és mikor (evés előtt, után, csak úgy,...) :oops: Köszike!!!!

Dorka, most nálunk is a 2 óránkéntit erőlteti, de hát mit csináljak, ha tényleg éhes... :roll:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Ebba, de jó, h. bemásoltad:)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Haynii, mindig próbálj meg csak a jelennel foglalkozni!!! Azzal h. mi lesz később, ráérsz akkor törődni, ráadásul nem is biztos, h. úgy alakul, ahogy most gondolod, hiszen mindig minden folyton változik és csak magaddal szúrsz ki, ha felesleges dolgokon aggódsz!
Tudom, nem ilyen egyszerű megtenni, de csak a javadat szolgálná!

Vikoo, hát én szoktam szólni, bár nem mindenkinek ugyanúgy, de muszáj határt szabni!!! Ha meg emiatt megsértődik az illető, az az ő baja :?
Na nehogy már a kezét tapizzák! :twisted:

Felébredt hisztikirálynő, mennem kell! :lol:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok Anyukák!

Sophie, éljen, végre eljött a Ti időtök is!! Nagyon sok boldogságot, tejcit, jó egészséget és szupergyors felépülés kívánok!

Bence is a kiságyban alszik éjjel, egész jól viseli, csak néha nyüsszög. Olyankor benyomjuk a cumit, és egész gyorsan elalszik! Szerencsénk van!

Aranyeres tippeket köszönöm, műtétet nem tervezek - elég lassú a sebregenerálódásom (ld gátseb :evil: )... Most egy ideig végül a hideg víz mellett döntöttem. Hátha...

Viszont amitől tegnap kiakadtam, nálunk is kijött megint a penész :twisted: :twisted: :twisted: Úgyhogy bútortologatás, Szávó, szellőztetés, párátlanítás ezerrel. Ez volt az esti program. Ráadásul a kiságy alatt is penészes volt, nagyon remélem, hogy Bencinek nem lett tőle baja!!!! Éjjel ezért a mózesben aludtunk kint a nagyszobában :( Úgy látszik a szellőztetés, párátlanítás semmit sem ér, ha ez a ##&@ penész felüti a fejét :( Eta, nálatok ki a helyzet?

Én is teljesen elérzékenyültem a táblira, arra, hogy Vikoo már a 6hetes kontrollon volt! Rohan az idő.... Nekem is inkább terhes volt a terhesség, mint felhőtlen boldogság, de most egy pici nosztalgiával gondolok rá. Egy picit hiányzik...

A súlygyarapodással mi is hadilábon állunk/álltunk! Bár mostanában sokat javult a helyzet, szombattól szombatig 160got hízott, azóta pedig mintha többet enne (többet is bukik...). Tegnap lemértem, 110g-ot evett. Szerintem belejönnek a babók!

Eta, remélem nem fognak tápszerre Titeket!!!!

Mike: Kézzel fejést próbáltad? Nekem nem igazán megy (nincs hozzá türelmem, és mindenfelé megy, csak arra nem, amerre akarom, illetve elég lassú), de a gyerekdokinő állította, hogy abba is bele lehet jönni. A pisit sajnálom, nehéz ez az időszak.

Bence is nyűgösebb ma, mint az átlag! Biztos a hó...

Kicsit félek megkérdezni :oops: :oops: - de gondolom ilyenkor nem szabad forralt bort inni :oops: :oops: Vagy egy picit lehet? Olyan jólesne!!!

Szép napot Mindenkinek!

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Sophie, éljen, éljen, éljen!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szívből gratulálok Nektek Eszti babához!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nálunk is esik a hó ezerrel, nekem már kicsit sok is... nem tudok elmenni beadni a papírokat (családi pótlék, anyasági), mert domboldalon lakunk, ahol nem takarítják az utat és le még csak lemennék kocsival, de fel már nem biztos. :?

Altatás: mi is kiságyban altatjuk Gergőt. Egy olyan este volt amikor egy picit pityergett, de azóta semmi gond. szerencsére éjjelente semmi sírás nincs, csak evés, esetleg rottyantás és peluscsere.

Frontok: Ma Gergő is nyűgösködött délelőtt, de biztos, hogy a hóesés kavart be neki. Ha visszagondolok a pocakos napjaimra, már akkor is inkább a hidegre volt érzékeny.
Most szerencsére el tudott aludni, már egy órája szuszmákol az ágyában. Aludni, pihenni persze nem tudok, mert Bence úgy döntött, hogy ő bizony ma nem szunyál délután... :twisted: :twisted: :twisted:

Magamon azt veszem észre, hogy sokkal nyugodtabban, higgadtabban kezelem a dolgokat, mint Bencénél. (Pedig nála sem voltam egy paragép...) Nem nézem, hogy mennyit eszik, nem mérlegelek reggelente, nem paráztam a köldökcsonk miatt, nem zavar, hogy Gergő végigordítja a fürdetést, hisz tudom, hogy egyszer majd csak megszereti és hasonlók. Rám tényleg igaz a mondás, hogy második gyereknél már flottabbul mennek a dolgok.

Még akartam írni, de Bencus nyúz, hogy játsszunk... Pusza Mindenkinek!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


De jó, végre vmi jó is történt ma, én meg pont azért jöttem, h panaszkodjak, botrányosan szar éjszakán és napon vagyunk túl. Vagy még nem??? Kitudja…
JAjj, lányok, olyan türelmetlen tudok lenni kialvatlanul, ma már ott tartottam, h próbáltam halkan, próbáltam hangosabban, vhogy megnyugtatni Boldit, de esélyem sem volt. Még kézben is ordított. És nem ám akárhogy, nála az alaphang is olyan, mint némely gyereknél a max volume. Szóval, totál ki vagyok!!!!

DE olyan nagyon szuper, h megszületett végre Eszti baba!!! Sophie, istenem annyira gratulálok, és úgy irigykedem, olyan jó volt az én szülésem is és a kórházi pár napom… Na, de Ti gyorsan-gyorsan gyertek haza és meséljetek!! Addig is sok tejcit, és pihizz ameddig csak tudsz!!! Pusziiii

Na közben olvasom, h hasonló pocsék napok vannak mögöttetek is, kivéve persze Sophiet, de jóóó Neki, szóval Dorka szerintem ezt a havat érezték, mert tény Boldi egyébként sem egy könnyű figura, de most überelte még magát is… Kitartás Nekünk!!!
Szegény Andris, így utólag is BOLDOG Nevenapját!!!

Navi: nálatok is sír Zorka, ha beteszed a kiságyba, mert ez így olyan jól hangzik és tényleg időként próbálkozom én is, de nem szeretem sokáig sírni hagyni, mit sírni torka szakadtából ordítani hagyni…

Jajj és még vmi Kriszti, főleg Te, de mindenki véleményére számítok, Boldinak gyakran besüpped a kutacsa, pedig 140-170 gr-okat eszik, és még ha vissza is jön 90-100 mindig marad bent, 2 óránként eszik és heti 40 dk-t hízik, akkor mitől lehet????

Most megyek, mert a nagy ágyban alszik és percenkét rongyolok be, h veszi e még a levegőt.. Puszi mindenkinek!!!

Kép

Kép
vikoo
 
 


Halihő!

Navi
ne haragudj! 2 szer adtunk neki teát össz-vissz. Mindkétszer kaja után kb 10 perccel, mert addigra volt biztos, hogy nem éhes nem fáradt és nem kakis, hanem a hasa tekereg. 20 ml-t adtunk neki csak. de azt becuppantotta. Ivott volna még de nem adtunk mert akkor a kaki is pisi lett volna: )

Itt is minden gyönyörű fehér, csak a hangulatom kaka.
NEM ÉRTEM A BIOLÓGIÁT!erre már egyetem alatt is többször rájöttem de most sem igazán fogom fel a dolgokat.
Visszajöttünk a mérlegelésből. Egy hét alatt 5 dkg!!! háát olyan mintha éheztetném szegényt... pedig napi 6-7szopi van!
Lemértük mennyit szopik... simán 10 perc sem telt el már lenyomott 70ml-t... és még evett volna, de e védőnőnek mennie kellett.
Háát én ezt nem értem!! mindig így szopizik, és nem hízik, pedig alszik 2, 3 esténként 5 órákat is!!!!
Szóval sajnos ki kell egészíteni tápszerrel: ((
TI ÉRTITEK EZT????? Bocs de ez annyira bosszant.. nem tudom mit csinálhatok rosszul. Nem figyelek oda eléggé?? Pedig van tejem is elég.............. hmmm magyarázatra szorul ez számomra....
Lehet hogy gizus már most egy szupermodell aki csak eszik és nem hízik?? jajj csajok el vagyok keseredve
:cry: :cry: :cry: :cry:

És a Sophinak való beírást is elcsesztem......typisch.....

megvárom míg jobb kedvem lesz, mert így nem lehet hszt írni...
keresek valami csokit :roll: na pááá

Kép
Kép
eta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: