Új privát üzeneted érkezett!

Bogyo, ilyenkor amíg ilyen picik, sokszor bealszanak, ha jól laktak. Én szopi közepénkb) felveszem büfiztetni, utána még visszarakom mellre. Van,hogy elengedi a cicit, ha jóllakott,de nem alszik el. Ilyenkor biztos ami biztos alapon még újra megpróbálom adni neki, de ha nem éhes, egyértelműen nem kell neki már. Ezen egyébként szerintem ne aggódj, látni és érezni fogod, hogy éhes-e valójában.
Ha hasfájós, akkor nagyon nyugtalan, ebben az esetben lehet akkor is szopizni akar, ha valójában nem is nagyon éhes. De ilyen ne legyen inkább.

Én most törlőkendőt használok. De szeretném majd a papírvattás -vizes megoldást is elővenni, csak meg kellene legyen a papírvatta...De lehet szivacsot fogok használni, bár zt meg majd fertőtleníteni kellene időnként. Egyelőre kényelmes vagyok és törlőkendőzök.

Fürdés. Eléggé megoszlanak erről a nézetek. Én még a suliban azt tanultam, naponta kell fürdetni a babákat. Nálunk van, hogy kimarad. Ha tortúrának érzed, vagy a baba sírna, akkor próbáld ritkítani, de ha nem vagy nagyon fáradt és a baba is szereti, akkor miért ne lehetne naponta. Nálunk tegnap kimaradt, mert 9-kor ébredt este és már fáradt voltam. Egyébként Tamás nem sírt eddig fürcsikor, a többiek az elején igen. Ő valózínű szeretni fog fürdeni.

E.

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy keresetlenül jelentkezem. Azért írok, mert vannak gyönyörű kombizsákok eladók. Nagyon praktikus, először bundazsák, később overall. A gyerkőceim három éves korukig hordták, szóval meghozza az árát. A "2007. augusztusában szülök" topicban a 182. lapon megtalálhatjátok a fotókat arról hogyan néz ki, és hogyan kell használni. A Brendonban a hasonló overallok ára 17 ezer forint körül jár, nálunk megrendelve 8 ezer, és ha van különleges kívánság, az is megoldható, ugyanis anyósom készíti őket. Ha érdekel benneteket, keressetek meg priviben.
Mindenkinek boldog babavárást, könnyű szülést és sok boldogságot kívánok!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!!

Mindenki milyen finomakat főőőz! Mostmár én is!!! :D

Bogyó Én sem szeretném, ha ezeket megtudná a férjem, hogy van olyan nő, aki egyáltalán főz!!!!! :lol: Keményedik a pocakod! 8-szoe egy nap??? Azt monda a dokim asszisztense, ha egy nap 10 szer keményedik minden nap, akkortól van kb egy heted!! :D

Gerika Tündéri jó baba Tamás!! Reméljük ilyen is marad!! Kicsit irígyellek ám, remélem nem haragszol... :)

Cukisoknak jó szórakozást!!!! :D Egy csoki szeletet dobjatok majd erre!!! :wink:

Arielnek drukkkolunk nagyon!!!

Nálunk minden oké, köszönöm a sok drukkot!!! :D De ez a nyák izé egyre csak jön kifelé, de szülés még nincs kilátásban, legalábbis így érzésre... Kicsit fáj, meg szúr, meg görcsöl, de ez minden. Egyszer eljön az idő :D :D Gondolom :shock: :lol:

Na további szép napot Kismamik!! Mamik!!
Vendég
 

 
 

Szasztok lányok!

A segítségeteket kérem. Nyitottam egy új topikot a Fogamzás/Megterveztük a baba nemét címmel. Azt kérném, ha van valami tapasztalatotok a témával kapcsolatban akkor gyűjtsük össze azok kedvéért akik nagyon szeretnének kisfiút vagy egy kislányt. Kérlek, gyertek oda egy hozzászólás erejéig, és mondjátok el a tapasztalatotokat.

Nekem már volt két császárom, úgyhogy csak egy lehetőségem van egy kislányra. Nagyon sokat segítenétek, ha a tapasztalatotokat megosztanátok velem. Köszönöm!! Jó egészséget kívánok a gyönyörű kisbabáitoknak!!
reménykedõ
 
 


Bocsánat! :oops: :oops:
Sziasztok! Nem akartam laza lenni, véletlenül volt!!! :oops: :oops:
reménykedõ
 
 


Helló mindenkinek!

Evu: Szépek a képek, meg a kocsi is! :lol:
Munka: Én eladó voltam, napi 12 órát nyomtam (nem mindennap), nem hiszem, hogy a baba mellett ez menni fog és nem is igazán akarom! Határozott idejű szerződésem volt, élt is a főnököm vele (ezért találta ki...), hát elég rosszul esett, a mai napig nem léptem túl rajta... Arról már nem is beszélek, hogy ez nekem mennyi rohangálással meg nyomozgatással jár(t), mert a könyvelője nincs a toppon! :lol: Ő azt mondta, azért vár vissza... Igazából majd valami sulit nézek és tanulok még egy kicsit... :lol:

Missi: Szépek a ruhák, nekem a baris és a mókusos a kedvencem! :lol:

Vicsok: De jó neked, hogy apa már nem éjszakás! :lol:

Klára: Látom viszont, nálad az! Egydül leszel otthon? Van valaki a közeledben, ha pont akkor szülsz? Vagy apa haza tud menni?
Gratula az "anyának már nagy pocakja van" feliratodhoz!

Cuki: Panka nagyon édes baba! Szépek vagytok! :lol:

Adri: Végre bejelentkeztél! :lol: Már azt hittem leléptél szülni! :lol:
Nyákdugó: :shock: Szorítok nagyon!

Arielnek és Büngyinek mennek a drukkok, hogy holnap haza mehessenek! :lol:


Gerika: Örülök, hogy minden rendben veletek és ilyen jó babád van! :lol:


Ma megvolt az első ctg, jó lett. Meglett a strepto is, negatív! :D
Majd a jövő héten várnak megint! Tegnap beszéltem a szülésznőmmel is, azt mondta, hogy telt ház van nálunk a klinikán!
A frontok megtették a magukét! Remélem azért nálam nem ez lesz és azért majd akad nekem is hely! :lol:

További szép napot nektek!
Vendég
 


Ariel: Örömmel olvasom, hogy jól vagy. Milyen színű volt a nyákdugó? Milyen állagú? Nekem sosem ment el, vagyis sosem vettem észre.


Erika: Gratulálok az ügyes kisfiadhoz!!! Tényleg ritka, hogy az első hetekben ilyen szépen 3 óránként szopizzon, meg hogy éjjel ilyen szépen aludjon. A nagyok nekem is borzalmasak voltak, mindkettő hasfájós volt, és éjszaka 3x is ettek!!!

Arielnek én is nagyon drukkolok, hogy legyen elég tejcsije, a császárosoknál állítólag ez nehezebben indul be.
Nem igazán értettem, most azért nem jöhetnek haza még mert nincs tejcsi, vagy azért mert császáros volt?

Ettől az időtől vagy fronttól nem tudom, nekem rendesen feszít megint lefelé a hasam és rendesen keményedik. A derekam is fáj.
Délelőtt meg a szívem kalimpált ösze-vissza, egyébként sem működik rendesen, tachycardiám van. Biztosan a vérnyomásom is magas volt.
Itt zuhog az eső!

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Bogyo,nem áruljuk el a férjednek!! :D

Adri,de mi?Most véres nyálkás izéd jön ki apránként??Vagy mit látsz?Mit érzel...?Egyik ismimnek éjjel kijött,de aznap meg is szült :)

Most mondta egyik kolléganőm,h állitolag Szigetváron-ahol szülök-nem is kötnek be epidurálisat!(Jol írtam? :) ) :? Hát nem tudom h tényleg így van e!??

Missfried
Kép
missfried
 
 


Adri, mi ? akkor most ez a nyakdugo nem ugy van ,hogy egyszerre kijott es kesz? ez ugy "jovoget" ? ez hogy van ? doki mondta, hogy ok ? de a lenyeg, hogy jol vagy, es minket infromalj. jot rohogtem, amit irtal amugy :) "hogy egyaltalan foz...hehhe"
akkor en is hamar szulok mar, hogy ha nepi 10 re mondtak, hogy 1 het ? nekem csak az oktobert varja meg,es mar johet is bebike !!

Remeenykedo, sajnos en ehhez nem ertek, de allitolag felidoben lehet csinalni a fiukat es a vegen/elejen a lanyokat

Era, koszi, hogy ennyi minden mellet meg van idod irni, szoval kkor rajovok majd hogy ehes-e....tudod, ezt igy elore nehez elkepzelni. Ugy tunik ez a Tomi egy remek kis srac lesz !! :) se nem sir, sokat laszik, szeret furdeni, csak igy tovabb !!!
igazad van, hogy a szivacsban megulhetnek a korokozok, erre nem is gondoltam, de mondjuk akkor csak a pisis feneket azzal? es a tobbit torlovel ? hmhmh ?
bogyogyorgyi
 
 


missi :) :) koszi
miert, te annyira szeretnel epiduralist ?

zsozi, tok jo h szeretnel meg tanulni, 1 gyerek mellett allitolag meg tokre megy...

gabi, itt csak korabban esett, de nyomott a levego, lehet, hogy en is attol feszulok ?? te tudtal ma pihenni ?
bogyogyorgyi
 
 


Sziasztok!
Lementem a dokihoz a táppénzes papirért, és akkor láttam, h esett az eső.. :D
Gerika, én is így olvastam a szoptatást, ez a védőnő össze-vissza beszél :? Jajj, de irigyelek, hogy ilyen jó kisfiad van :roll: remélem, az enyém is hasonló lesz szokásaiban :))

Babamasszázsról a védőnő azt mondta, 2 hónapos kortól..de hát erre a véleményre a szoptatásos dolog után erre ne adjatok... :cry: ja, és naponta fürdetést mondott

Bogyógyörgyi, abban igaza volt a védőnőnek, hogy akkor egymás mellé kerülne a kiságy és a pelenkázó..és praktikusabb lenne
hihihi, ez a főzés csak egy darabig megy, a férjeknek addig sem szólunk :wink:
Adri, ez a nyák engem is érdekel :oops: húú, és a görcsök :shock: szoritok!!
Zsozi, gratula a negativ streptohoz!! jajj, én csak jövő hét után tudom meg..

Ma beszélt apa a tesójával, aki jött volna hozzánk segíteni az első napokban, de új munkahelye lett, és nem fog tudni jönni :cry: Szóval apával ketten fogunk ügyeskedni :wink: :shock: :? hujjujjj..

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Ja, meg csináltam fasirtot..eddig én állandóan bénáztam vele, szétesett, meg nem volt elég ízes stb :oops: és most találtam knorr fasirt fűszerkeveréket - hát nagyon fini lett vele! Remélem, apának is ízleni fog :roll:

Nem számoltam, hányszor feszült ma Kisvicskom, de 6-8 körül.. :shock: én még 2 hetet várni szeretnék a dologgal.. :roll: remélem, ő is így gondolja, de alávetem magam akaratának... :wink:

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Holnap nem nagyon tudok majd jönni, délelőtt munkahely, délután meg apa jönértem, bevisz a munkahelyére :wink:
Legkésőbb vasárnap este jelentkezem.
Gondolok majd rátok, ki lesz a következő?? :roll:

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


hali kismamak! :D

csak egy percre tudok..
reggel volt vervetel, levettek a streptot(vagy hogy kell irni :roll: ), a toxemias vervetelnek holnap lesz eredmenye reggel, a kenetnek jövö 7en.
CTG nem volt, csak idöpontot kaptam, jövö szerda reggel :shock:

mindenkinek köszi a valaszt a melokkal kapcsolatban :D

ejjel ujra savam volt, kijött a vacsi :cry:

mindenkinek drukkolok, izgulok ki lesz a következö :lol:

mennem kell, pusszancs mindenkinek :D
Vendég
 


evu minek volt neked toximias verveteled ? magas a vernyomasod es tok dagadt a labad ? remelem a strepto ok lesz, bar ez nem akkora par mint amit csinalnal belole, vegul a Bungyi sem kapott semmit erte..pedig neki + lett
remelem ma este jol alszol !! :)

Vicsok, akkor varunk vasarnap, irjal feltetlen

kovetkezo szerintemGabi, Masi, Adri lesz.
szerintetek ?
" helyre, tetre, befutora " hahahahah

oktober 3-tol meg ram tessek szavazni :)
bogyogyorgyi
 
 


Sziasztok!

Adri,
örülök, hogy bejelentkeztél. egyik barátnőmnek pár nappal szülés előtt folyt el a nyákdugó. lehet, hogy te következel?!

Masi,
ne aggódj a túlhordás miatt, szorítok, hogy 4 napon belül szülj.

Ha már vannak gyakorlós mamáink, akkor nekem is lenne egy kérdésem a szoptatással kapcsolatban.
hogy ne gyulladjon be a mell, ugye ki kell teljesen üríteni. honnan tudom, hogy van még benne? vagy szoptatás után, amikor a baba már nem kér többet, használjam a mellszívót, és ha jön még valami, akkor volt benne, ha nem, akkor pedig nem?

Ma egyébként napközben takarítottam, mert már elég gáz volt a lakás.
holnap reggel pedig megyek az első CTG-re, aztán tornára.
A strepto és a vérvételem eredménye pedig csak hétfőn lesz meg. az még elég messze van
:(

Üdv,
Ági

Kép
agi29
 
 


agi, tok jo h meg tornazol ! ugyi vagy...
bogyogyorgyi
 
 


Bogyo,nem,én nem szeretnék,csak a csaj informált és érdekesnek találom...! :) :?

Nálam még mindig nem volt ilyen strepto!Legalábbis én nem tudok rola :)

Vicsok,régebben volt a Podravkának a fasírt fix-e,de én már sehol sem találok :? ,én azt nagyon imádtam,mert olyan "hatása volt"h megis dagasztotta a hust 2szeresére(mint a kenyér ugye),plusz írtó jo volt a fűszerezése is!De azóta eltünt a boltokbol... :roll:

Missfried
Kép
missfried
 
 


Bogyó: Itt úgy villámlott és dörgött, mintha nyár lenne. Biztosan közrejátszik az időjárás is, főleg a légnyomás változás. Ezt a dokim mondta.
Dehogy tudtam pihenni, szerinted lehet két őrült rossz gyerek mellett?? Ha nem üvöltenek, vagy verik egymást, akkor engem nyúznak. A kisfiamnak reggeltől estig be nem áll a szája.
Délután juhtúróval töltött lángost sütöttem nekik, meg csináltam tárkonyos pulykaragu-levest, előtte bevásároltunk, délelőtt a táppénzes papíromat vittem be a munkahelyre. Sosem tudok pihenni. Majd leszakad a derekam, meg keményedik is rendesen a hasam, a lábam olyan, mit az elefántté. Holnap délutáni program meg a zeneiskola.
Majd pihenek a kórházban...

Én mindig popsitörlőt használtam, majd amikor már kicsit nagyobbak lettek, egyszerűen a csap alá tartottam a feneküket és lemostam. Főleg amikor már jó adagot kakiltak és 10 törlőkendő is kevés lett volna letörölni.

Missi: Mi az hogy nem csinálnak epidurális érzéstelenítést? Ilyet még nem is hallottam! Oké, hogy sok orvos nem szereti, de csak van egy aneszteziológus/altató orvos, hát akkor a műtéteket meg a császárt hogy csinálják????

Evu: Nagyon sajnállak a sav miatt, nagyon rossz lehet, reméljük, ha a baba megszületik elmúlik.

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Ági: Pontoan így kell csinálni. Bár én mellszívót sosem használtam, én kézzel fejtem le a maradékot, már amíg volt felesleg. Használtam tejgyűjtő kagylót is a melltartóba, hogy ha csöpög akkor az se vesszen kárba. Nagyon érdekes dolog ez a tejtermelődés. Sokszor, ha a gyerek sírt, már spiccelt is a tejem. Az elején kb 2 hónapig tudtam pluszban 80-100 grammokat még kifejni, később mindig csak annyi volt benne ami egy-egy evésre elég volt, annyira csutkára kiszívta.

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Tegnap írtam,nem küldte el,ma be sem tudtam ide lépni :evil: Nem tudom mi lehetett a gond a babanettel.

Adri
Nekem úgy héttel szülés előtt már a nyákdugó kezdett eltávozni.A dokim azt mondta jó jel,mert nyílik a méhszáj.

Heléna nagyon gyönyörű baba!!!!!Nagy gratula nekik!

Bogyo
Nem tudom válaszoltam-e már,de eü fősulira járok.Mire letelik a GYES végzek is (ha addig nem változnak a gyesre vonatkozó időviszonyok)

Főzés témában:zöldbabfőzelék pörkölttel volt ma nálunk.

Képzeljétek letörött a mosógépem ajtaja. :evil: Holnap keresek egy szerelőt.Soha jobbkor!
Azon meg elgondolkodtam nagyon,mennyi gyors szülés volt itt a topikban.Én úgy 8-9 órásra számítok,remélem nem zajlik le 2 óra alatt,uis 2,és fél órás út innen a választott kórház,és még Adát is el kell helyezni vhol. :wink:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nem tudom Gabi!!Mondom ezt csak a csaj mondta nekem is!De gondolom azért ha nagyon kell,adnak..

Missfried
Kép
missfried
 
 


Nincsenek uj képek Helénárol??Megnézem.. :roll:

Missfried
Kép
missfried
 
 


nincs :cry: !!

Missfried
Kép
missfried
 
 


Klára
Most nézem,Te már málnalevél teát iszol?! :shock: Én még egyenlőre a magnéziumot nyomítom
befelé nehogy megszüljek idő előtt. :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Énis szedem még 2 hétig kb,oszt ennyi :D

Missfried
Kép
missfried
 
 


Missi

Már a magnéziumot szeded még hétig? :oops:
Én még aztán is,mert a 39. hét előtt nem szeretnék szülni. :oops: Még 18-ig suli van,és 21-től leszünk kórházközelbe.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Igen azt!Állitolag 37.ig ajánlott!A dokim még mondjuk erről nem mesélt de én már eldöntöttem...

Missfried
Kép
missfried
 
 


Hát ja bár ha jönni akarnak a babák,szerintem nem ettől függ és édesmindegy h szedjük e épp! :wink: Nem?

Missfried
Kép
missfried
 
 


Hát a magnézium tuti nem fogja a babát benntartani,ha itt az idő! :D :D
Én jövő héten kedden,vagy szerdán megyek dokihoz(apától függ)
rákérdezek.Na meg kíváncsi vagyok méhszájam hogy áll.Meg UH-is kell a 36. héten. :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Az enyém még zárt és állitolag koponya fekvéses Samu!(Bár uh nem volt :( )!Talán jövö héten!Na lépek,mert nem jo már itt ülni!Pussz!Jo éjt mindenkinek!

Missfried
Kép
missfried
 
 


Sziasztok !

Tele hassal végigolvastam a délutáni termést , de most csak a szoptatás témát vesézném tovább:

Legutolsó infóm ,hogy 1 mellből etetés, másikat meg kifejni , hogy ne pangjon benne a tej , és a következő alkalommal avval kell kezdeni a szoptatást.

Ez így ok ??????

És a lefejt tejjel mi legyen ? Persze van tejtároló doboz és hűtőszekrény , de ha naponta kifejem a maradékot és a gyerek rendesen szopik elegendő mennyiségben akkor nem tárolhatom a végtelenségig. ( az anyatejgyűjtő állomás és egyéb ilyen dolgok bár megbotránkoztathatom a népet, de nem izgatnak :oops: ):oops: :oops: , tehát az elvileg a mosdóba is mehet , lényeg ,hogy a cici kiürüljön ugye ??

Mindenkinek szép estét !

Kép
sheepy
 
 


Hali!

Én is vagyok a finom somlói után.

Hát Erika: én már szülnék, apa reménykedik benne, hogy talán szombaton vagy vasárnap már megyünk. A dokim szerint viszont hétfőig tuti nem lesz semmi.

Adri: ha folyik a nyákdugó az már tényleg jó jel, már csak 3-4 napod lehet hátra.

Én még nem vettem ilyet észre, de van akinek egyben jön ki van akinek kifolyik.

keményedés hát teljesen változó, hogy hányszor van egy nap, nem szoktam számolni, de majd figyelem.

Én is úgy tudom, hogy célszerű mindkét cicit kiüríteni teljesen.

Megyek BK-t nézni, jó éjszakát mindenkinek.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


masi, en szombatra szavazok, hogy Te akkor szulsz

okr, hello, de reg nem lattalak...

shep, miert vagy a tejgyujtok ellen?persze szived joga...csak erdekel...en szivesen adnam oda pl orokbefogadott gyerekek szuleinek, marmint a gyerekeknek

magnezium, csak nem fogja bent tartani az a gyereket...

missi, hello hogy s mint ?

gabi, ilyenkor szegyellem magam, hogy nyavalygok, es neked 2 gyereked is van ! istenem, ma is mennyi mindent csinaltal ! le a kalappal, remelem holnap lerendezed a zenesulit es pihenni is tudsz...

jo ejt mindenkinek, almodjunk a kis bebijeinkrol :)
bogyogyorgyi
 
 


Nyákdugó Olyan barnás, pirosas kicsit trutyis valami. (bocs, ez jó gusztustalan lett) Nekem jövöget,azt nem tudom, hogy ez jó-e. És amúgy csak gondolom, hogy ez az lehet, mert nincsen sem vérzésem sem semmi, csak ez a trutymóóó :)

Lehet szavazni, hogy Masika mikor szül? Én is szeretnék akkor! Szerintem mondjuk... Vasárnap hajnalban! :wink: Ezt szabad? Nem haragszol Masika?? Aki somlóit eszik az állítólag hamar szül :wink: :D 3-4 nap?? Jesszusom! Én jobban szeretném, ha 5.-ig maradna azért, én akkor szeretnék szülni, ha lehet... 8)

Ez a keményedős dologra kíváncsi vagyok bejön-e! Én jobban hiszem a "befér a tenyered a pocak meg a cici közé" stb.-ben.

Okr Sziia! Milyen e.ü. suliba jársz? Engem is érdekelne valami hasonló suli!!

Ági Szorítok a holnapi CTG-hez. Próbálj meg előtte benyomni egy csokit, ha van rá lehetőséged, attól jobban mocorog a bébi!

Zsozi Neked pedi gratulálok a szuper Ctg-hez!!! Nálatok is kell nyomkodni a gombot, ha mozog a kölök??

Nálunk nem esett az eső, csak pár percig, pedig én szeretem... Na az apróka görcsök rámtörtek megint... Anyukám azt mondta, hogy szerinte még legalább két hét! Aha! Miért nem 5!?? Rendesen megsértődtem :lol: Doki azt mondta, ha nem múlnak el ezek a "fölösleges" görcsök akkor jobban örülne, ha a kórházban folytatnám pályafutásomat. Azt hiszem inkább hallgatok mostantól... Sőt! A férjemnek sem mondok semmit, csak ha már tuti, mert Ő meg körbetelefonált mindenkit, hogy lehet megyünk szülni! Most meg mindenki hívogatja, hogy mi a szösz van!! :lol: :lol: Olyan büszke!! :D Imádom!!

Pihenjetek sokat, lassan megyek én is, bár még egy picit vasalgatok!! Jó éjt!
Vendég
 


Kép MINDENKINEK!!!!
BOGYÓ:AZ ELSŐ GYEREKNÉL NEM ITTAM SEMMIT,NEM SZEDTEM SEMMIT!MÉGIS 6 ÓRA ALATT MEGVOLT :lol: REMÉLEM,MOST MÉG EGY KICSIT LERÖVIDITÍ A MÁLNALEVÉL,MERT AKKOR NAGYON FÁJDALMAS SZÜLÉSEM VOLT,MIVEL"SZÁRAZ" SZÜLÉS LETT,AMI ANNYIT TESZ,HOGY A MAGZATVÍZ MÁR CSAK A FEJÉNÉL VOLT MINIMÁLIS MENNYISÉGBEN,UGYANIS ELSZIVÁRGOTT,AMIBŐL ÉN SZINTE SEMMIT NEM VETTEM ÉSZRE!!!
JA NYÁKDUGÓ NEKEM IS AKKOR SZÉPEN LASSAN ÜRÜLT KI,KB 2 HÉTIG,HOL VOLT,HOL NEM.


AZELSŐNÉL MINDEN SZOPIZÁSNÁL CSAK EGY CICIT HASZNÁLTUNK ,A MÁSIKAT MEGHAGYTUK,DE NEM IS VOLT TEJCSIM SOK.MOST AZT MONDTA A VÉDŐNŐ,HOGY MINDEN SZOPIZÁSNÁL TEGYEM MAJD MINDKÉT CICKÓRA,MERT AZ JOBB ÁLLÍTÓLAG,ASSZEM MEGFOGADOM A TANÁCSÁT.


JA MAI MENŰ:KRUMLISTÉSZTA,SAVANYÚ UBI.MA VAN AZ 5.HÁZZASÁGI ÉVFORDULONK,AJÁNDÉK MÁR MEGVOLT (KÁVÉFŐZŐ).
DE NAGYON REMÉLEM ,HOGY ALÍZ AZÉRT NEM TISZTEL MEG MA AZZAL,HOGY MEGLÁSSUK!!!LEGYEN KÜLÖN ALKALOM AZ Ő SZÜLETÉSE.


JAJA,HOLNAP MEGINT SZÜRETI FELVONULÁS LESZ,MOST ITT NÁLUNK A FALUBAN.NA MAJD JÖVÖK!!!!

HAJRÁ MASI!!!!!
geosel.klara
 
 


JA NEKEM AZT MONDTÁK,HOGY A A MAGNE B6-T CSAK 36.HÉTIG LEHET SZEDNI,ÚGYHOGY ÉN HOLNAP BEFEJEZEM.MEG A BÉRES GRAVIDÁT SZEDEM,DE AZT IS ELHAGYOM HOLNAP.
geosel.klara
 
 


HAJRÁ ARIEL!!!REMÉLEM HAZAMEHETTEK MA!!!!!

TALÁN HOLNAP CUKIKA ÉS BÜNGYI IS HAZAMEHET ,NEM???
geosel.klara
 
 


adri
en nem vagyok doki, de mi az hogy "felesleges gorcsoles " ? hat persze, hogy gorcsolsz, mert nemsokara szulsz...Istenem, imadnak a dokik paraztatni, mert akkor kiszolgaltatottnak erzed magad es akkor azt tesznek veled amit akarnak...
koszi, hogy leirtad a nyakdugot, de aztan a Klari is ezt mondja, hogy neki is ilyen volt, szoval tok normalis ! nev el lett dontve ??

Klari, koszi a reszletes leirast, ugy latszik mindenkinek mas a szules, de hat hogy is lett volna maskepp. Biztos segit ez a malnalevel tea, ne felejtsd el, hogy minden a termeszetbol jon, csak meg kell talalni a megfelelo szert a megfelo dologra.
Szureti felvonulas, de jo !! Egy kis mustot azert ihatsz, ugye ?

en mar 5 ota fent vagyok, remelem Ti mind alusztok meg. bar most mar 7 ora
Masi hogy vagy ?
bogyogyorgyi
 
 


Jó reggelt !

Klári : Gratulálok a házassági évfordulóhoz! Akkor ma is mozgalmas napod lesz :P !
A 29 nap még nagy idő, Alíz biztos türelmesen kivárja majd .

Bogyó : Igazából nem a tejgyűjtő állomást akartam lehúzni, nincs avval semmi baj, sőt! Örülök,hogy van aki így jut anyatejhez, de nekem az ilyen max. még 1 púp lenne a hátamra ( előzetes szűrővizsgálatok ...stb ,ami gyerek melett nehezen kivitelezhető ), ezért írtam az előzőeket. Persze ,ha nagyon beindulna , akkor a védőnővel biztos találnánk valami megoldást.

Adri: Én a hétvégi gyerekáldásra tippelek , legalább 2 mamitól !!
Lehet ,hogy te is benne leszel :wink:
Ez a kórházasni nem egy felemelő dolog, de biztos csak jót akart neked az orvos !

Jó ,hogy a férjed ilyen lelkes, nálunk is teljesen be van zsongva, ahogy szerintem mindenki másnál is már alig várják a kismanók érkezését .
Remélem ez a lelkesedés akkor is megmarad,ha pelenkát kell cserélni , vagy egész éjjel ordít majd a csemete!!!!

Kép
sheepy
 
 


BOGYÓ:MUSTOT NEM SZERETME,DE HA GONDOLOD,FÉNYPOSTÁN KÜLDHETEK NEKED!!!! :lol:

NA LÉPEK VISZEM ALÁNYT OVIBA,EGYÉBKÉNT SZAKAD AZ ESŐ!! :roll: [img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/
attachments/1190957156.4362.gif[/img]
geosel.klara
 
 


Jó reggelt!

Ma kivételesen 7ig sikerült aludnom. Aztán vajas-lekváros kenyeret reggeliztem fél liter kakaóval!!!! nyami nagyon fini volt.
:D

tegnap bevettem az első 5 homeós bogyót, Lilicsek nagyon beindult utánna, úgy mocorgott, hogy Apa már azt hitte kiugrik a pocóból, rendes hullámlovaglást mutatott be :D
Reggel bevettem a másik 5-t mutatvány ugyanaz!

Adri: én a vasárnappal is kiegyezek, csak ne kelljen túlhordani, bár nem élem bele magam a hétvégébe!

Na sebaj, majd apával este teszünk róla, hogy kibújjon Lilicsek :D
ha már ez sem segít akkor semmi.

Ebéd: tegnapról maradt még tészta, csinálok hozzá egy kis zöldbablevest szerintem vacsira meg tejberizst.

Tegnap elmaradt az utolsó ablak megpucolása, mert esett, na majd talán ma. Délután jön át tesóm barátnője segít megpucolni, mert nem tudok már a konyhába a pultra felmászni. :D

ma még vasalok, meg átpakolom a kórházi cuccot egy másik táskába, mert jelenleg 3 figyel a gyerekszobában, megpróbálom kettőre csökkenteni.

Jó ébredezést mindenkinek!

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok!

Látom itt nagy babaeső volt, hát nem semmi!!

Gratulálok Arielnek, Büngyinek és Cukinak!! De jó nektek csajok, már babázhattok!!

Cuki, Panka látod jókor jött és a sok para után szép nagy és a fotók alapján tényleg cuki!!!

Masi, látom te hasonló cipóben mint én... hát ahhoz képest, hogy én a koraszüléstől paráztam.... most a túlhordáson agyalok, és holnap megy el 5 napra külföldre a dokim... :cry:

Magnézium, málnalevél tea és tsai: szerintem a 36. betöltött hét után ne szedjétek a magnéziumot és akkortájt kezdjétek el a málnalvél teát (én ezt később tettem vagy egy jó héttel...) ha 2-3 héttel korábban szültök az orvosilag teljesen oké, és a túlhordás utáni macera, meg úgy alapból az hogy MINDENKI naponta 3x hív, hogy mi van már... hát az gáz... én a következő gyereknél a betöltött 37. héttől azon leszek, hogy jöjjön a baba! (séta, torna, apuka, nuku magnézium és málnalevél tea praktikákkal)

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Masi, én is ma rendezem át a pakkot! :wink:
Már nem is emlékszem rá, hogy mit pakoltam el... olyan rég volt... :lol:
Ja és vasalok is!!

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Íme a táblázatunk, illetve csináltam egy újat is!
Kép


Ez az új, bár ez még kicsit üres :D
Kép

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Nem birtam aludni, így gyors bekukkantok, de látom, még mindenki egyben :)
Evu, ez sav :? szegény, úgy sajnálom!
Ági, torna :D de jó, hogy birod..
Gabi, juhtúrós lángos :roll: nyaminyami tényleg nem tudom elégszer mondani, hogy minden csodálat a tiéd, hogy birod a többi gyerekkel ezt az iramot.. :shock:
Missi, ez tényleg elég furcsa, hogy nincs EDA ..ezt azért még kérdezd meg..
okr- málnalevél teát 34. héttől, magnézium pedig 36. hétig
Adri, görcsök :shock: és mi az, h felesleges.. :? semmi nem felesleges, mindegyik egy jelzés.. apa meg már telefonál?? hihihi és te még éjfélkor vasalgatsz ? :shock: jesszus..
Klári, szüreti felvonulás :D én nagyon birom az ilyet, egyszer majdnem csőszlány is lettem.. :wink: tavaly viszont bátyám kisfia csőszlegény volt..a must ide is jöhet fénypostával.. :roll: Boldog házassági évfordulót!!

Ti hogy aludtatok? Én elég rosszul, 10kor lefeküdtem, de fél 12kor már fenn voltam. Ma éjjel ébredtem fel először arra, hogy feszül a pocim...
Megyek hajat mosni, 10 körül meg elindulok a munkahelyemre..
Ma este még vinni kell a kocsit is szervizbe..fékbetétet kell cserélni, és csak reménykedek, hogy időben vagyunk, és a tárcsa még rendben van.. :?

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Hát Jutta megértelek, hogy te is parázol. Nekem igazából csak a mindennapos orvoshozjáráshoz nincs nagyon kedvem.
Jövőhéten csak 3szor kell mennem ,ha még utánna sem jön Lilibaba akkor minden nap.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok!!!

Masika: Nagyon jó lett a tábla ügyes vagy!

Sheepy: Hát én megmondom őszintén úgy csináltam a szopit, hogy az egyikből etettem csak, és amelyikből evett, azt csutkára kifejtem. A másikhoz nem nyúltam, csak akkor fejtem ki belőle ha nagyon feszített, sok volt benne. Na ehhez tudni kell, hogy az én gyerekeim nem mindig várták ki a 3 órát, így ha a másikat is kifejtem volna, nem termelődött volna elég a következő etetésre.
A lefejt tejet én lefagyasztottam, és később a főzelékekbe tettem bele, azzal higítottam.

Klára: Ezt a két cicis módszert még nem is hallottam! Ez miért jó?

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Vicsok: Na ne izélj már, még a végén elbízom magam! :oops:
Muszáj csinálni, hiszen segítségem nincs. Anyukám egyre rosszabbul van, Isten bocsássa meg, hogy ezt mondom, de szerintem már nem sokáig lesz közöttünk. Apukám nevelgeti a tesóm 6 éves gyerekét immár 4. éve, így ő sem mobil.
Az anyósom meg mint írtam már eléggé szereti a piát, meg hát a gerincműtétje óta nem bír járni, így rá sem lehet számítani.
Jó kis család vagyunk, tele problémával! :?
Azért a gyerekeimet nagyon sajnálom, mert amikor kisgyereket látnak nagymamával sétálgatni, akkor mindig felsóhajtanak: De jó neki! :(

Masika: Hátha ez a meleg, ami jön hétvégén meghozza Lilicseket! Drukkolok, hogy így legyen!

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


KÉTCICIS SZOPI NEM TUDOM MIÉRT JÓ,DE ÉN KIPRÓBÁLOM,MERT A MÁSIK MEG NEM JÖTT BE NEKEM.MASI HAJRÁ!JUTTA HAJRÁ!

MASI:KÖSZIKE A TÁBLÁT,MEG AZT IS HOGY ÁTÍRTAD NEKEM ALÍZRA,ÖRÖK HÁLÁM,ÜGYI VAGY!!!
geosel.klara
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: