Új privát üzeneted érkezett!

Mazsan..nagyon éédes a video!Olyan ügyes Panka!Balázs nem tud még így hasról hanyadt fordulni.Cuki ahogy felborul :lol: :lol: :lol: Szépen le is támaszt, látszik hogy erős baba! :D
Örülök hogy felétek is szép idő van már.
Olvastam hogy már ott is nézik a Japán katasztrófa miatt a sugárzást :( Nem féltek??? :roll: Szörnyűű ez az egész! :(

Zsani..Balázs is röfög! :lol: Sőt, emlékszem Norbi is több hónapig röfögött.
Néha azért sóoldatttal fújj be neki és porszívózd ki, de szerintem ez normális, nem kell orvos!

Cedis...igen Norbika is hasfájós volt, sokat szenvedett ő is, sőőt vele éjjel is ment a balhé.Balázs éjjel ritkábban sír. :)
Norbi viszont 3 hós korára jobban lett és 4 hós korában már végigaludta az éjszakát.Ehhez képest Bazsi még néha 2x kel. :roll: ..Valóban nincs két egyforma gyerek...nekem tök szöges ellentét a kettő.
Barackot próbáltál??(ilyen üvegesre gondolok)mert a hasfájós babáknak jobb alma helyett barackkal kezdeni. :)

Bazsi elég jól evett ma,ízlik neki ez a tápszer!Örülök hogy váltottunk. :) szerintem a hasa is jobban bírja ezt. :D Már látom a fényt az alagút végén! :lol:
Na, jó éjszakát, megyek, mert még vár egy álometetés, kap Bazsi egy fél adag tápit mielött lefekszem. :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


lovászkata
igen de csak 1 héttel késöbb :?
húúú hát megértem hogy cikibe voltál...a kis csibész blamálja anyát a doki elött :evil: ...nekem is azt mondta a doki hogy mikor jön a sírós fél7 "valaki más legyen a gyerekkel és anya menjen el addig" pfff mintha tömött sorokban állnának akikre passzolhatnám ilyenkor na és ki hagyja ott a gyerekét pont mikor az kinlódik :shock:
az új tápihoz nagyon drukkolok nektek+++++++++++++++

tkatinka
hát addig jó míg csak tanú az ember nem igaz? mi is kint voltunk 2 órát de nem nagyon aludt mert érdekelte a sok gyerek a játszón...uncsitesóval voltunk legalább ő jól kifáradt :lol:

cedis
bizony nagyon kevesen vagyunk már!

mazsan
hát aztán persze megnyugiztam majd akkor megint ideges leszek de nyilván túlélem majd...esti sírás ma részletekben érkezett mert a séta is és az uncsihugi is megzavarta a menetrendet...de azért a hajszárító eddig minden esetben segített :D
örülök hogy kiszabadultok ti is!és hog ilyen jól viseled a több szopit!

zsanimanó
próbáld az ágyat lejtőztetni....nekünk két könyv van az ágy lába alatt már első naptól fogva mert a kórházban is ilyenek voltak a kiságyak és hát refluxosak vagyunk...hátha segít!

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok!

mazsan: Nagyon ügyes Panka, Réka még nem fordul hasról hátra.

lovaszkata: Nem baj ha paramaminak tartanak az a lényeg, hogy Bazsinak jó legyen :D

Nekem is hiányoznak a többiek, jó lenne ha jelentkeznének.

Mi jól vagyunk, egyszer kelünk továbbra is éjszaka, rengeteget mozog a kiscsaj olyan mint egy sajtkukac :)

Kép
eper74
 
 

 
 

Végül úgy döntöttünk, hogy beadatjuk a Rota elleni oltást.
menion: Ha január 19-én írta a receptet az orvos még ki lehet váltani???

Kép
eper74
 
 


Na jó reggelt!!!

Eper én ugy tudom 3 hónapig érvényes 1 recept :wink:

Mazsan nagyon ügyes a Panka baba Kincsőnek is 1 pici mozdulat kell és átfordul de végül is nem késtünk :)

Én is próbáltam már az almát de ugy vettem észre hogy korai még :roll: nem nagyon izlett neki :wink: huzta a száját :wink: naa de ami késik nem mulik :)

Na Kata hátha bevállna ez a tápi és elmulna az a fránya hasfájás :wink:

Eltünzt csajok jelentkezzetek plizzzzzzzzzzzzzz :wink: ha olvasátok :!: :!: :!:

Mi jól vagyunk még van egy kis takony de tényleg kevés.Végig alussza az éjszakát is :)
Csak sajnos a tejcsi elfogyott :(

Ma is szép idő lesz ugy hogy séta a szabadba :D

t katinka
 
 


Sziasztok lanyok

Lovaszkata oszinten remelem hogy minel elobb tul lesztek a hasfajason :( sajnalom hogy ennyit bajlodtok. Amugy a dokinal en is megjartam Noellel, pont karacsonyi idoszak volt, a mi gyerekorvosunk nem volt, elmentem a helyetesitohoz mert, hogy szegeny Noel allandoan csak sir es nem tudunk vele mit kezdeni, amint az orvos felvette es elkezdte rincalni elkezdett vigyorogni :roll: kicsit sz_rul jott ki, de gondolom latott mar semmitol rettegett szuloket :wink: Ti helyzetetek persze mas mert te tapasztalt anyuci vagy meg mar Bazsi is nagyobb.

Mazsan nagyon ugyes Panka :D nalunk meg semmi forgas...bar az elmult 2 napban legalabb mar elkezdett probalkozni, eddig meg azt sem :roll:

Menion sajnalom, hogy ilyenek miatt kell aggodnod...szeruntem is csak mondd nyugodtan mire emlekszel es kesz.

Felebredt a kis szirenam megyek :) ja napi egy alma es meg nyoszorog is utana, hogy nem volt eleg de persze nem adok tobbet :P

Szep napot, puszi

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
nenu
 
 


Sziasztok én is szeretnék sokat jönni, de annyira keveset alszik még mindig a kisfiam, hogy amikor ő igen, jobbára én is vagy háztartás, vagy épp gyors baráti email-ek, vagy böngészek neki neten gyerekdolgokat, de ezekre is most minimális jut, amikor meg fenn van nagyon-nagyon igényli hogy vele foglalkozzak, így akkor nem ülök gép elé.
Nappal jobbára fél-1 órákat alszik, addig vagy mosás vagy főzés, vagy amit írtam rövid netezés, de az is jobbára visszaolvasás volt így gondoltam pl.Katinkáékra is, még ha nem is írtam!!! :oops:

A kevés alváson túl az kezd aggasztani, hogy az én jóevő és túlevő fiam, alig akar mostanában enni, van hogy max.100-at eszik, és sosincs meg a napi előírt adag egy jó ideje. Próbáltam erőltetni picit, de visszajött, így hagyom, csak nem értem mi lesz így ha folyton jóval kevesebbet eszik és kevesebbet alszik, mint amit kellene. :roll:
A védőnő meg csak hápog, semmit sem tud ezekhez szólni. :shock: :evil:
Na mindegy, ha nem gyarapszik, vagy ez tartós marad beszélek a dokival...

Na így vagyunk mi...de isten biz sokat gondolok mindenkire, pl.Cicókára is, mi lett a tejkérdéssel?

Szép jóidős :D napokat, örülök, hogy Mazsanékhoz is odaért a jóidő csomagom :lol: :wink:
üdv.Brumika

Kép
brumika
Budapest
 
 


Mazsan en is kuldtem am a jo idot (meg ha nem is irtam) nalunk ma 24 fok van...szombaton megyunk is beiratkozni gyerek-uszira :lol: aztan meg kb. 2-3 honap es mehetunk a tengerpartra :wink:

Brumika szerintem addig amig Barnus jol van es latod, hogy eleg neki a kevesebb tejcsi is ne aggodj , biztos csak unja a tejcsit :)

Elveszettek :?: :?: :?: remelem csak azert nem jottok mert otthon is jo ido van es egesz nap kinnt vagytok setalni :D

Puszi

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
nenu
 
 


Sziasztok!

Balázs dél óta görcsöl megint. :( 1 órakkor evett(tápszert) 4-ig üvöltött szinte megállás nélkül.Maszíroztam, énekeltem, kivittem a levegőre..semmi se használt.Már én is bögtem vele, tök vörös volt szegényke!szörnyű volt látni és olyan tehetetlennek érzem magam ilyenkor. :cry:
Közben meg is éhezett mire elaludt volna :? Szopizott elég jól(volt mit mert nem volt időm fejni így délelött 10 óta termelődött a tejci, majd eldurrant a mellem :roll: ) negyed óra után megnyugodott és elaludt szegényke.
Már nem vagyok benne biztos hogy jobb ez a tápszer :? ...nem tudom mi okozza ezeket a nagy görcsöket.Vagy talán a front miatt érzékenyebb Bazsi???
Én már úgy kivagyok...a lakás romokban, Norbi is olyan féltékeny volt.Mikor felébredt, szerintem Bazsi ébresztette fel, úgy sírt ő is, mászott rám hogy őt is dajkáljam... :oops: :cry: alig tudom megvigasztalni.
Én nem várom hogy felnőljenek..mert így is rohan az idő, de ezen a hasfájáson már túl lehetnénk mert megőrülök.

Brumika..mindíg lesznek ilyen nem evős időszakok!Éhen halni nem fog hidd el!
Norbika 2,5 éves s nála is van hogy jól eszik, máskor meg napokig alig -alig.Még a kedvenc étele se kell neki. :?
Ha ez vigasztal Balázs nem is eszik többet 100ml-nél :roll:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Na elromlott a gyerekem...éjjel is 3szor kel,nappal sem bír ki 3 órát,folyton eszik...fogzik amúgy :? Én már hulla vagyok...közben holnap jön az egyik dédi is,de megy is haza délután.Ja anyós is jön vele.Persze az uram dolgozik:)Meg hétvégén is...az elmúlt 2 hétvégén se volt itthon....szóval kissé fáradt vagyok most,meg mindent egyedül kell csinálnom,vagyis a 2 gyerekkel...

Na de nem panaszkodom,ezt leszámítva minden ok!Videót tettem a blogomba:)


Katinka!
Szupi h otthon vagytok!!!

annus11
 
 


Ja és nem fogad el pótlást...pedig ilyen mennyiségeket eszik h 60-80...ma 3szor megmértem,de nem s mérem többet...csak adnék én eki mást,de nem fogadja el,ordít!!! :shock: Tiszta cici fan...ez van :lol:

Ja és vettem egy varrógépet,pénteken kihozzák.Varrom a takarót,szóval elvagyunk:)

annus11
 
 


Sziasztok!

Pankival koszonjuk a dicsereteket! :lol: Nincs senki elkesve, majd forognak a babok elobb-utobb mind...:)

Koszonom a joido csomagokat!!! Ideertek...kicsit sokaig tartott. :wink:

Nenu 24 fok...:)...ezt a tengerpartot nem kellett volna emlitened...mindig ugy ereztem hogy nekem ott kellene elnem valami tengerparton...imadom. :lol: :wink: Kicsit vigasztal, hogy kozelebb koltozunk az oceanhoz mi is. :D

Kata nem hasznal a gorcsoldo sem? :( Borzaszto ez az egesz.
A japan dolognak nem tudom milyen hatasa van itt, mert ossze-vissza beszelnek. :( Nem akarok parazni ezen. Ha van rank hatasa, akkor nincs mit tenni...:( Remeljuk nincs!

tKatinka orulok, hogy jol van Kincso!!!:D

Brumika ne aggodj! Vannak a baboknal nemevos idoszakok. Majd megjon az etvagya ujra. Kitartas!

Annus neked is kitartas! Fogzik Niki? :roll: Akkor azert lehet ez a sok cicizes is? Milyen "tunetekkel" jar a fogzas? Nezem a blogodat mindjart...:)

Mi jol vagyunk. Ma is hatalmasat setaltunk. :lol: Kellemesen egette a napocska az arcomat. Egeszen megvaltozott a szine... :lol: :wink:
Kepzeljetek el ma elmentunk egy hivatalba, mert meg nem sikerult Panka szuletesi anyakonyvi kivonatat kiallitaniuk... :roll: Visszadobtak a kervenyunket... :roll: Azt hittuk eloszor, hogy baj lesz a nevvel, de nem. Az en nevemet nem tudtak leirni... :lol: Van a nevemben egy "á" betu es csak ugy tudjak leirni, hogy aposztroffal... :shock: Ez eleg hihetetlen. Szerintem menne az, ha akarnak csak "tul sok melo"... :roll: Meg az a szerencse, hogy a ferjem es Panka neveben nincs ekezetes betu...
Mostmar az a kerdes, hogy a magyar konzulatus mit fog ehhez szolni... :roll: Ugyanis magyar allampolgarsagot kell kernunk neki es akkor kap majd magyar szul any kivonatot. Csak az en nevem kicsit gazos lesz... :roll:

Szep estet mindenkinek!

Lilypie Second Birthday tickers
mazsan
Szeged
 
 


Na most már 100000% hogy fogzás.Éjjel alig aludtunk.Niki fél 1től hajnali fél6ig szinte végig fenn volt.Nyöszörgöt,sírdogált,lerágta mind a 20 ujját.Én se tudtam aludni.Annyira sajnálom szegényt:(Ma bevetema viburcol kúpot,hátha....

Na de így van 2 fogzó gyerekem!Hurrá 8)

Remélem legalább felváltva csinálják,mert nem tom hogy szakadok ketté,van egy sejtésem hogy sehogy :lol:

Mazsan!
Fogzás nálunk folyik a nyála,nyűgösebb,szétrágja a kezét,meg amúgy mindent.Rágja a pelust is és amit elér...

Amúgy Iza ennyi idősen máshogy fogzott.Vagyis nem volt ilyen h éjjel ennyit fenn lettünk volna.De ennyi időse kezdte ő is.Remélem nem kell 11 hónapos koráig várni h kijöjjön az első foga....


Ma jön anyós meg a dédi.Már fő a pöri.Leves tegnap elkészült.Galuskát kell csinálnom.Este fodrász.
Holnap meg jön a varrógépem!!!Jaj de kár h egész hétvégén dolgozik az uram...de úgyse alszom éjjel,majd akkor ismerkedem az új géppel!

annus11
 
 


Sziasztok!

Mazsan: Panki nagyon édes! Ügyes kislány.

Annus: Iza milyen édesen tüsténkedik Niki körül! :D Mintha csak Balázst látnám Kamillával, ő is így pesztrálja.
Sajnálom a fogzási nehézségeket. Nálunk is elkezdődött, mindent a szájába vesz, csupa nyál minden ruha rajta, de hát hol van még az, hogy egy fogacska kibújik.

Sajnos a hasa megint fájdogál, és ez már nyilván nem az alma utóhatása, tegnap és ma is görcsölt, és két napja rosszul alszik nappal és este is. Már azt hittem elhagyjuk ezt a hasfájást, de csak nem akar múlni.

Ma megyünk a 4 hónapos oltásra, kettőt kap, mert ma kapja a pneumo második adagját, aztán jövő hónapban beadatom neki a meningococcus ellenit is.
Rákérdezek majd erre a hozzátáplálásra is, hogy mennyire kell ezt tápis babánál elkezdeni 4 hósan, és hogy most akkor mi van ezzel a keksz adással.

Kata: már örültem, hogy végre ízlik a tápi Bazsinak. A görcsoldót használjátok? Mi az? Papaverines csepp?

Brumika: ne aggódj az evés miatt, tudja ő hogy mennyi kell neki. Kamilla sem eszik sokat általában 120-140 mili között, még egy teljes adag 150 ml-es tápit sosem evett meg.

Mennem kell, fenn van.

Kép
cedis
 
 


sziasztok,

itt a nyár!! :shock: :lol: szélvédett erkélyen tegnap majdnem 28 fok volt!!

evés: köszi a megnyugtatást, a védőnő annyit mondott, azért nézessek rá a torkára, ha nem javul a helyzet, mert lehet ott is valami vírus, hogy nem kíván enni, de a fogzás is, mert nálunk is ököl ezerrel szájban, nyál, ínydörzsölgetés megy keményen.

a napi 5 evá
és is lement 4-re, és épp 90-et reggelizett nagy nehezen :roll: :?

most itt ül az ölemben, nézi mit írok :lol:
az nem baj, ugye, hogy imád úgy lenni, hogy én ülők, ő meg előre nézve a térdemen ül, oldalra lelóg a két válla, és én elől támasztom a mellkasát, kézben is így nézelődik ezerrel. ez még nem ültetés, ugye, ami nem ajánlott?

alig várom a sportkocsis kort, már utál fekve nézelődni, mindig kelne fel ülésbe a babakocsiban, és imád háton hátrafelé ugrálni, néha döng a kiságy, úgy ugrál hátra és sikongat. :lol:

na jó, megy ez egy kézzel is, így sűrűbben jövök, neki is tetszik ez a pötyögés :lol:

szép napot :D

Kép
brumika
Budapest
 
 


javítás: napi 5 evés is lement 4-re, hiába a félkéz :lol: :lol:

Kép
brumika
Budapest
 
 


Sziasztok!

lovaszkata: Pedig már azt hittem, hogy végre megoldódott az evés és hasfájás problémátok :(
Továbbra is kitartás neked.

mazsan: Örülök, hogy nálatok is jobb idő van. Most először találkoztak az ékezetes problémával a hivatalban???

Annus: Nagyon aranyosak a lányok, tök jó nézni milyen jól elvannak egymással már most.
Fogzás: Félek tőle! Azért félek, mert lehet, hogy tehetetlennek fogom magam érezni amikor látom, hogy szenved és nem tudok ellene tenni. Addig kiolvasok minden fortélyt ami enyhítheti majd a fájdalmát. Várok itt is ötleteket.

brumika: Én is így szoktam fogni Rékát, hogy előre néz, nagyon szereti mert így mindent lát, így szoktunk jönni-menni a lakásban is.

Kép
eper74
 
 


Sziasztok!

Néha én is vagyok.

Nagyon sajnállak Kata.Teljesen együtt érzek Veled!A Domi nekem is ilyen volt.

Katinka.Tudom mi volt Veletek is én is átéltem csak a Domi már 4 éves volt.
Remélem mindenkinél javulnak a dolgok.

Rólunk:
Doroti a 4 hónapos státuszon pont 6 kiló volt meg 63 cm.
Kis dundi::))
Már megfordul a hasáról a hátára.Először tökre meglepődött rajta.
Nagyon édes volt.

A Dominik meg megtanult két keréken biciklizni két délután alatt.
Olyan büszke voltam rá!!Még el is pityeregtem magam mikor megláttam::))

Esténként háromasban fürdünk.Nagyon élvezik!!
A Doroti is hangosan kacag mikor a Domi pacsálja.
És egy füst alatt megfürdik a család 3/4-ed része.
Sokat vagyunk kint ilyen szép időben.
És tegnap szemen csípett a saját udvarunkba a saját méhünk.De szerencsére nem dagadtam be.

Lassan hazaérnek a fiúk.
A Zsoltim meg már csak holnap dolgozik!!!!!!!!
Utána a miénk lesz!(remélem)
Jövő szombaton meg keresztelő!!!!
Itthoni főzőcskével!(ezt nem annyira várom)
Sziasztok!!!!

hadedit82
 
 


Sziasztok!

Annus edesek a csajok egyutt!!! :D Kitartas az ejszakakhoz!

Cedis gratula a kis 4 honaposnak! :) Sajnalom a hasfajast, hogy visszatert!

Brumika en is szoktam ugy ultetni egy kicsit. Igazabol erolkodik, hogy ulni akar, aztan teli szajjal vigyorog kozben. :) Mindig mondom neki, pici vagy meg ehhez babam...:D
28 fok? :)

Eper en is tartok a fogzastol. :roll: Most is kelunk van hogy 2x ejszaka, mi lesz ha jon a foga? :shock: Bar ez az allando nyaladzas, okolragas, gyakori nyuglodes gyanus... :?
Biztosan talakoztak mar ilyennel a hivatalban. Mi sem ertettuk miert olyan nagy problema ez. :roll: Mindegy nem erdekel, csak legyen mar a kezunkben az az irat!

Hadedit boldog 4. honapot a picurnak! :lol: Szep meretek!:) Gratulalok Dominak a bicajozashoz!Nagyon ugyes! :)

Nalunk nagy nyuglodes van ma, es most delutan 4 orakkor mar a 7. etetesen vagyunk tul... :shock: Mar szo szerint leszivta az energiamat a csajszikam. :? :roll: Annyit aludt napkozben eddig, amennyit kint voltunk a levegon. :roll: Nem tudom mi lehet vele...vagy tejet szaporit megint, vagy a fogzasra gondolok en is.

Na megyek is, mert csak engem akar... :D

menion, julcsi, bei...stb sorolhatnam hol vagytok? :)
Azt hiszem most eppen jo ejszakat kell kivanom mindenkinek! :D

Lilypie Second Birthday tickers
mazsan
Szeged
 
 


Sziasztok!

4 hónapos méretek: 6550 gramm 62 cm :D

Kis dagi a lelkem. :D


Nem tudom Kamilla eddig minden oltástól lázas volt, most is belázasodott estére. Kapott kúpot, attól aztán este 8-tól reggel 4.30-ig szunyált, aztán evett, majd újra aludt 7.30-ig, és most megint alszik. Remélem ma már nem lesz lázas.

És még nincs vége az oltássorozatnak, mert a gennyes agyhártyagyulladás ellenit is kapja 5 és 7 hónaposan. Balázs nem volt ilyen érzékeny az oltásokra.

Mazsan: Kamillának is vannak anyás napjai, amikor le sem lehet tenni. Mára remélem Panki jobban van, és nem követel téged folyton.


Edit: de ügyes Domi! Gratula neki! És Doroti is ügyike, hogy így forog már. Kamilla is lustika, még semmit nem csinál, de a gyógytornász szerint 6 hónpos korig kell mindkét irányba forogni, addig nem késtünk le semmiről. AZ még 2 hónap, szóval e miatt nem aggódom.


Vár rám egy halom vasalni való, meg az ablakok már ősz óta nem voltak pucolva, de semmi kedvem hozzájuk! :?

Kép
cedis
 
 


Sziasztok!

Na végre én is itt. Olvastalak ám benneteket, csak írni nem tudtam. Szorítottam nagyon Kincsőnek, és nagyon örülök, hogy már otthon és minden jó.

Katinkababa: gratula a keresztelőhöz!!!

Edit: nagyon szépek Doroti méretei, és Domi is nagyon ügyes a bicajozás miatt. Jaj, gondolom, hogy könnyeztél, biztos én is fogok a nagy eseményeknél.

Cedis: a kismennyasszony is szépen gyarapszik :D gratula.
Ablakpucálás...khhhhh rám is vár, meg a szekrényeket és át kellene pakolnom, eltenni a télieket, elővenni a nyárikat...stb Barninál már megvan, kiselejteztem a kinőtt ruhákat és elővettem a 74-es méretet is.

Menion: mond azt, hogy nem emlékszel semmire és hogy a rendőrségen tett vallomásod fenntartod. A hajszárítós ötletre vevpő vagyok, bár még nem kellett kipróbálnom,de jól elraktároztam az agyamban :D

Mazsan: Pnaki nagyon ügyi, és ez a fodros harisnya...állati :lol: A költözés miatt nem irigykedem, de bizti ügyesek lesztek.

Brumika: na ugye.... írtam már egyszer, hogy amikor én is aggódtam, hogy sokat eszik Barni, akkor a férjem azt mondta, hogy na fogsz még amiatt parázni, hogy nem eszik eleget. :D Enyém gyerek egész márciusban alig evett, volt nap amikor csak háromszor :shock: állandóan a cicimmel és az üveggel üldöztem, erre tessék a tegnapi vizsgálaton 1 kgval volt nehezebb mint 1-jén. Ne aggódj, tudja ő, hogy mennyi kell neki :wink:
Ja egyébként újabban mi is összeizzadunk evés közben :D hiába na, a név kötelez.

Annus: fogzás 2 gyerekkel !!!! nem lehet könnyű Barnusnak már látszik az ínye tetején a fehér folt, de még nem tört át, remélem csak hetek és nem hónapok kérdése lesz. Bár nem miden nap nyügi vele.

Eper: ajaj Réka is milyen nagy már, szépek a méretei! Ja és köszi mondókákak, már hasznát is vettük. Bővítem majd én is, amint tudom.

Lovászkata: jaj, téged csak a sorstársamnak hívlak!!!! Minden van nálunk is, kivéve az erős görcsöket, de abból is néha kijut enyhébben.

cicóka
 
 


Bocs ha valakit az előbb kihagytam, csak már régóta írtam, és közben Barnim is felsírt a teraszon, nem akartam, hogy elvesszen az írásom.

Nos rólunk, először is tegnap voltunk a 4 hós oltáson, az én nagy fiam ma 4 hónapos! 6240 g és 64 cm, 42-es buksival. Eddig mindig jól viselte a szurikat, estére volt csak kis hőemelkedése, de tegnap este fél 6tól másfél órán keresztül nem tudtuk megvigasztalni. Láza nem volt, de mivel most délután kapta és nem délelőtt így is adta neki egy negyed kúpot, úgyhogy jól aludt, csak fél5kor kelt. Szopi aztán aludt fél nyolcig. Általában egyszer kel fél 5 körül, de néha megébred hnegyed 2kor is, mondjuk 1 héten kétszer.
Egyébként oldalra fordul, egyelőre még csak balra, vagyis jobbra is tud, de valami miatt inkább csak balra csinálja, hasról hátra is fordul, mindent megfog és a szájába töm, na meg dumál, nyálat fúj...stb hason továbbra is utál, ha jó hangulatban találom, akkor 5 percet kibír :D

na és a küzdelmünk: március elején észrevettem, hogy kevesebb a tejcsi, na azonnal mellszívó kölcsönzés, az etetések között fejtem, kb 1,5 órát vártam az etetés után aztán nosza. Na ezt kb 2 hétig tudtam csinálni mert egy ekkora gyerek mellet, aki igényli, hogy játszak vele, nem megy. de addigra már megint totál kiborultam, vagyis megint mélyebbre süllyedtem. Mert hát közben kiderült, hogy nekem komoly szülés utáni depresszióm volt/van, de már gyógyulok, kaptam segítséget. Azóta már elengedtem a szoptatást, csak azért fejek mert 1 hónapra kölcsönöztük a gépet és nem akarom, hogy kárba vesszen a pénz. Utána már csak minden második etetésre szoptatok, jobban meg is telnek így a melleim. Így egyszer majd csak elkopik a dokinő szerint. 2 hét múlva mi is kezdjük az almát.
Ma voltam fodrásznál, még reggel nem volt ébren mikor elmentem és már aludt mikor megérkeztem, a nagyiék vigyázták rá és nem volt semmi gond. 2 hét múlva megyek vele anyukámhoz vidékre egy vagy két hétre. Remélem majd ez is segít.

na röviden ennyi, majd jövök még,

puszi

cicóka
 
 


rrtghzuhzjj9i9iokjjjjjjjjjjjjjjhgdfsxeews43er5fdfgvbhhhhhhhhhhhhhqdxdyexsydcdtgrzu8iligvfvcyídíFSR VVVVVVVVVVVVVV ZTUJYDYDSSSqgf ggijkoppőpoijűlk
űúkojjhjb

ezt a mininő írta nektek :lol:

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mindig olvasok, de nem marad erőm írni!
Szabina egy angyal végig alussza az éjszakát egy hang nélkül.
Csanit nagyon kínozzák az utolsó fogacskák, ő kell Szabina helyett is elégszer! DE MÁR AZ UTOLSÓK JÖNNEK! (utána kezdheti Szasza!)

Gyönyörűen fejlődnek a babáink! Hatalmasok nagyok ügyesek! :)

Ne kérjétek hyog emlékezzek, de tudom hyog anno kérdeztétek, babaúszást.
Szóval én pont a reflex miatt vittem eleve anno Csanit, legjobb tudomásom szerint mindegy hogy úszik e vagy nem így is úgyis kinövi ezt a reflexet, csak nem fog félni a víztől, a víz alá merüléstől a zuhanytól hajmosástól miegymástól. Ez Csaninál igaz is! Mindewn nap összevizezzük a kishaját is pancsinál sosincs sírás miatta, míg barátoknál tudom hyog ez nem így van!
Óra menete: az elején a parton tornáztatjuk őket szeretgetjük simogatjuk, hasonló dolgokat csinálunk velük mint majd a vízben! Utána zuhany és be a vízbe! Ott úszás (Szabina már 2* merült is!) lebegés, játékok, úszó tárgyak kergetése..stb. Közben pedig végig énekelünk és mondókázunk! :) Én nagyon élvezem és a kicsi lány is tele szájjal mosolyogja végig az órákat! Lebegni már csoda ügyesen tud. Én nem hiszen hyog árthat a babának egy iylen foglalkozás!

Dévény: Hát szerdán azt is megjártuk, bizony Szabina izomzata nagyon laza, így kaptunk feladatokat amiket csinálnom kell vele itthon 2 hétig utána megyünk még egyszer és meglátjuk hogy elég e neki az itthoni torna vagy kell járnunk pár alkalmat! Nagyon örülök hogy észrevettem ilyen hamar hogy a kis kezét nem úgy tartja mert így max 1 hónap és minden teljesen rendben lesz! :)

lovaszkata nagyon szorítok hogy vége legyen már ennek a görcsölésnek! Sok erőt neked! Puszi

Ne haragudjatok hogy egyesével nem volt erőm reagálni!
Szép napot mindenkinek!
Puszi

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


na mi szerdán voltunk vizsgálaton...kivételesen én voltam a vizsgálandó nem a gyerek...de vittem őt is mert Laci dolgozott úgyhogy egyúttal dicsekedtem is vele az immunológián is és utána átvittem egy házzal odébb a "munkahelyemre"....
nekem felírt egy új bogyót amit reméljük bírni fogok és akkor nem lesz kinlódás ...vért is vettek nagy mázlira volt vénám is hisz rég nem szúrtak s azóta kinövesztettem :lol: 3 hét múlva megnézzük nem vágja a gyógyszer gajra a májamat ha minden ok lesz akkor emeljük az adagot és lassan majd elhagyhatom a szteroidot
nagyon sz@r napokon vagyok túl amúgy minden reggel fejfájással kelek és csillapíthatatlan sajnos...estére már alig látok és minden lépés kínszenvedés...hét elején egyedül még rosszabb volt helytállni mert a kicsi ugye pont akkor követel több foglalkozást amikor én már legrosszabb állapotomban vagyok...most Laci itthon van bár tegnap annyira nem remekelt csak mikor folyamatosan a sarkában voltam akkor csinálta amit kértem de időről időre elsunnyogott és otthagyott a 2 gyerekkel bajlódni...csak azt nem tudom hogy akkor hogyan akar még egy gyereket ha most ilyen...az uncsihugi csak 4 órát volt itt de abból Laci minimum a felét ellógta és a fél7-es nyügizéskor is elvesztette a türelmét többször is rákiabált a gyerekre(na nem nagyon)...mondtam neki hogy "üdvözöllek a világomban"...folyton le akart lépni a szobába...láttam hogy csak az egérutat keresi...pedig még nekiálltam palacsintát is sütni és a nagyját elvittem a gyerekvigyázásnak...és Norina is egy angyal volt egész végig...
szóval nem győzött meg arról hogy képes lenne társam lenni egy második gyerek nevelésében...de majd meglátjuk idővel...

a doki és a kollégák mondanom se kell olvadoztak a manómtól...mindenki elalélt tőle és ő is nagyot alakított...sokat mosolygott és szinte koketált mindenkivel...már látom hogy mellette rám már csak minimális figyelem jut :lol:
aggódtam is hogy majd a doki nem tud velem rendesen beszélni mert most ez fontos volt hogy elkezdjük a gyógyszerelésemet hogy ahogy mondta "felhőtlenül élvezhessem a babázást"...
mert mondtam neki hogy terhességem alatt tudtam meg milyen a fájdalom mentes élet és most így tudom mire vágyom...azt mondta hogy az új gyógyszer a fejfájásra is jó lesz csak persze hetekbe fog telni mert lassan tudjuk emelni a dózist is meg hát hónapokig nem szedtem semmit....
hát bizakodó vagyok de most még iszonyatos fejfájásaim vannak...biztos a frontok is rontanak a dolgon..
mindemellett sokat vagyunk kint...teraszra kiteszem a mobilágyat és a hintát is és süttetem a napocskával a gyereket :lol: a szeme nem bírja a fényt olyan édes ahogy rázza a fejét mintha megszabadulhatna a szemébe tűző naptól :lol: cuki...ja és hapcizik tőle :P
így vagyunk kint egész délután ott alszik is és játszik is és enni se veszem ki hogy ne akarjon kézben maradni...tegnap emiatt hogy bele-bele aludt a du.-ba nem is volt nagy sírás este szóval apa még nem is tudja milyen az igazi terrorizmus....
na megint hosszú lettem...szörnyű vagyok!

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok!

hadedit: Gratulálok a méretekhez meg természetesen Dominak a bicajozáshoz! Biztos én is elsírtam volna magam. (titokban persze :)
Tök jó, hogy együtt fürdötök, mi még nem tettük be a nagykádba a Rékát, pedig imád fürdeni, csapkodja a vizet, belefordítja a fejét, totál élvezi, minden csuromvizes a kiskád közelében.

mazsan: Lehet, hogy már kezdődik a fogzás???? azt mondják, hogy kísérheti hasmenés és még orrfolyás is. Szuper még belegondolni is.

cicóka: ÖRÜLÖK, hogy jöttél és jól vagytok! Barni is szépen fejlődik. Ki mondta, hogy depressziós voltál? Azt tudom, hogy nagyon szerettél volna maximálisan megfelelni minden téren és meg is tettél mindent.

menion: Igen! Én is üdvözlöm Anna babát a fórumon, remélem már nem azért cirkuszol este fél 7-kor, mert szeretne hajszárítózni.

Boglárka: Jó lehet a babaúszás, biztos hasznos is. Honnan tudtad, hogy lazák az izmai Szabinának, meg, hogy nem jól tartja a kezét?

Mi jól vagyunk. Ma volt itt a barátnőm a 1,5 éves kislányával, bemászott Rékához a járókába, nagyon aranyosak voltak.

Kép
eper74
 
 


eper
hát a hajszárító az nagyon csodááálatooooos valami :lol: úgy néz ki a hangja az ami megnyugtatja mert már akkor is elhalgatott mikor pár méterre voltam tőle és bekapcsoltam....szóval gondolom a monoton zúgó hang az ami kikapcsolja a kis agyát :lol:

na megyek olvasok vissza...

Kép
menion
Budapest
 
 


eper
azt nem tudtam hogy laza az izomzata, csak azt tettem amit elvileg TILOS: összehasonlítottam a bátyával, és bizony Csani nagyon nem így tartotta a kicsi kezét ennyi idősen, merthogy Szabina szinte nem is használta. Ehhez hozzágondoltam hogy terpeszpelust hordtunk, és úgy döntöttem inkább 4000 bánja fölöslegesen, de hozzáértő mondja hogy minden rendben van! És kértem időpontot hogy megnézzék ennyi.

menion remélem megtaláljátok az ideális gyógyszert elképzelni nem tudom milyen rossz lehet ez!
Lacit meg edzed csak, mert a testvérnél nincs jobb dolog a földön!
Legalábbis nekem van és ezért lett CSaninak is! :)
Annyit segít nekem a tesóm, ő jön pl velünk babauszira is hogy Csanival játszon míg mi Szaszával úszunk :)
Remélem az én gyerekeim is számíthatnak majd egymásra!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


eper
ahogy tkatinka írta 3 hónapig jó egy recept!

nenu
hát mást nem mondok nyilván másoknak sincs szuper memóriája hogy mindenre pontosan emlékezzenek évekre vissza emnően...

brumika
hát nálunk is kevesebb tejcsi fogy főleg délelött aztán estig mi is 100-akat eszünk csak az utolsó kajálás a több hogy felkészül az éjszakára akkor 150-et is van hogy megeszik...reggel a nagy alvás után is van hogy megeszik 100-at aztán egy órát alszik és felébred hogy még kér és eszik még 100at de van hogy mindezt kihagyja és alszik további 4 órát szóval ne izgulj emiatt hidd el ha kéne neki akkor enne! biztosan jó laktató a kajcsi neki és jól tudja haszonsítani is...a mérleg is megmutatja ha gond lenne...
mi is nagyon szeretünk így kézben lenni de én nem bírom tartani ezért próbálom keveset így fogni....imád mindent így nézni de lassan 6 kiló szóval azért ha rászokna akkor bajba lennék...én is így vagyok az ülőkocsival!nagyon érzem hogy az bejönne neki!a mózest utálja szerintem hisz abból nem lát semmit csak a fákat de az nem olyan érdekes már...

lovászkata
ezek után nem csodálom hogy sürgetnéd az időt...jó lenne túl lenni a hasfájós napokon és végre élvezni a babázást...rossz olvasni is mennyit kínlódtok szegények :cry:

annus
na akkor nem unatkozol te se!jó varrást!és remélem a rokonság se merít ki még jobban
az a viburcol mit csinál?bocs ha már írtad!

mazsan
még a végén lesülsz :lol: hát nem tudom ott nincsenek külföldiek hogy egy Á kifog rajtuk?remélem azért a költözésik ezt kiszenvedik magukból nem lenne jó levelezve intézgetni akkor az még lassabb...

hadedit
ha 3-an fürcsiztek azt hogy csinálod?úgy értem akkor csak a babafürdetőt teszed a vízbe?nekünk gyógyszertári van még mindig és nem is merem újra a gabi babafürdetőt használni mert így is nagyon száraz a bőre...szóval akkor te külön megfürdessz saját tusfürdővel vagy hogy?

cedis
az oltásokról jut eszembe nektek milyen a bcg oltás mert nálunk már 2x is kifakadt és tegnap olyan csúnya volt...nem tudom ez így normális-e...zöldes sárga genny jött belőle :roll: este most leszedtem róla ami lejött bőr db és leragasztottam mert nem akartam hogy dörzsölje a ruha de nem kéne mostmár ennek gyógyulni?

cicóka
hát ezt fogom mondani gondolom megértik hogy nem emlékszem....
ablakpuc...ahhhh na ja.... :oops:
depresszio :cry: nagyon rossz!milyen segítséget kapsz? én is voltam depis régebben nem is kicsit...eljutottam a majdnem katatón állapotig is...nekem gyógyszer segített mert amúgy az oka nem szűnt meg :( remélem lassan jobban leszel és anyudnál is kicsit majd kizökkensz a depiből!sajnálom! próbálj beszélni róla mit érzel mit gondolsz...ide is írj ha van kedved mert az sokat segít...én is így "gyógyítgatom"magam hogy kidumálom magamból a mérgemet a szorongásaimat...igaz ennek Laci annyira nem örül de végeredményben az ő javára is van ha én nem kattanok be

Kép
menion
Budapest
 
 


bogi
biztosan! amit a szülőktől látnak az megragad bennük is!
a mi családunk is olyan hogy ha baj van akkor segítünk egymásnak és tényleg úgy van hogy csak a testév marad meg tűzön vízen keresztül még ha sokszor egymás agyára is megyünk azért mindig kiderül hogy a barátok "elkopnak" de a vér kötelez...
ikerházat építettünk a nagyiék telkén anyumék is ikerházban laktak a tesójáékkal építették és a nagymamám is a nővérével élte le az életét egy telekre építkezve....
ez persze sok áldozattal is jár mert azért egymás mellett élni néha nehéz is de hát semmi se tökéletes....

amúgy a tesóm lánya már itt van a gyerekemnek "tesópótlékként"
köztem és a tesóm közt is épp 3,5év különbség van mint az én lányom és a Norina között....de természetesen minden változhat is...tesóm is találhat még új párt magának és vállalhat még gyereket...
ezért állok így ehez hogy az idő majd eldönti mi legyen...
na meg a Laci hozzáállása is persze!

na megyek mert a kis nyunyó tiltakozik hogy nem foglalkoztatom....

Kép
menion
Budapest
 
 


Menion:

nekünk egy nagy kékes dudor van még csak, de nem fakadt ki, de amúgy nem baj, ha többször is kifakad, és igen ilyen gennyes valami ürül belőle, ez normális, Balázsnál is így volt.
Kérdeztem is a dokitól, hogy kifakad-e vagy így is jó, azt mondta szerinte ki fog.

Cicóka: de jó, hogy írtál. Szerintem én is depis vagyok, sokszor olyan idióta gondolataim vannak, meg minden mindegy érzésem van, hogy ez már nem lehet normális.

Kép
cedis
 
 


Sziasztok!

Menion:Hát a művelet a következő:Megengedem a vizet .jó sokat és meleget.A nagy már levetkőzik egyedül.Én levetkőztetem a Dorotit és amíg Ő meztelenkedik addig én is levetkőzök.Aztán öntök bele egy kis Gabit,hogy ne habozzon és mindenki beleszáll.A Domi már tudja fogni az ölébe a Dorotit amíg én a legvégén normálisan megfürdök.Aztán kiszállunk a Dorcával a Domi meg még pacsál.
Betekerem magam a türcsibe és megtörlöm a Dorotit.Én meg addigra majdnem megszáradok.
De nem minden este így van.Van mikor csak a két gyerek fürdik,van mikor mindenki egyedül.
De tök jól érzik magukat.
A Domi éppen megjegyezte valamelyik este,hogy tudom-e hogy a cicim hozzáér a hasamhoz mikor ülök a kádba.
Hát meg kell mondjam nem esett jól.

Tényleg Ti mennyire meztelenkedtek gyerek előtt?

Ma voltunk megint az ortopédián.Teljesen rendbe van a kis csípője.
Már vissza sem kell mennünk!

hadedit82
 
 


hadedit
hát akkor ez a lényege hogy gabi fürdetővel pancsoltok....mi még nem használhatjuk annyira száraz a bőre még így is hogy a patikai fürdetőkrémet használom...
én nem pucérkodok mert nagyon szégyellős vagyok és van is rá okom mert nekem is "hozzáér a hasamhoz a cicim" :roll: :oops: Laci meg azért nem pucérkodik mert azonnal cirkuszolok érte amúgy folyamatosan nudizna :( ma is szénné égetett a tesóm elött mert alsógatyában flangál és hát tesóm meg szóvá tette hogy nem kéne...
a mi szüleink sose meztelenkedtek elöttünk szóval tőlem ez idegen...próbálom megszokni a Lacitól de bevallom nem nagyon bírom...és nem szeretném ha majd amikor a gyerek nagyobb lesz akkor így szambázzon a lakásban...nem azt mondom hogy 18 éves koráig nem lesz fogalma mi a különbség ffi és nő közt de nem akarom ilyen naturálisan szembesíteni a dolgokkal :oops:
most a 4 éves uncsihugi már érdeklődik és tesóm szépen el is magyarázza neki de mi hogy van nem kamuzik és nem vezeti félre és szerintem ez így elég is...nincs tabu téma...a menzesz a szülés a nemiszervek már téma volt náluk...hát nyilván oviban még több kérdés jön föl...

cedis
hát akkor jó...remélem lassan már begyógyul..bár az első kifakadás után is azt hittem...

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy aki beadatta a Rota elleni oltóanyagot, tapasztalt-e utána valamilyen mellékhatást? Egyenlőre nem tudom eldönteni, hogy beadassam vagy se.

menion: BCG helye már 3x kifakadt, zöldes-gennyes váladék ürült, most már csak egy lilás púp van a helyén.

Kép
eper74
 
 


Sziasztok!!

Eper nem tudom de szerintem lehet hogy egyik gyerkőcnél van mellékhatás a másiknál nincs nekem pl.egyik gyermekemnél sem volt egy szuri után sem mellékhatás se láz se semmi.annyi hogy utánna egy jó nagyot aludtak vagy 5 órát egyhuzamba :wink:

Edit mi is szoktunk együtt fürödni Kingával neki ez igy természetes meg nem szólt be :wink: de a Domi már nagyobb :!: Az apjáét már szóvá tette :wink:

Cicóka ki mondta hogy depis vagy :?: sajnos a tejcsi az nekem meg teljesen elapadt a sok idegmiatt meg beteg is volt Kincső aztán nem tudott ugy cicilni :wink: :(

Ma is szép idő van aludt is egy jó nagyot kint :) Na megyek egy hallom vasalni való vár jaj nem szeresse :twisted:

t katinka
 
 


Sziasztok!

Cedis szep meretek! :) Kis formas Kamilla. :) Sajnalom, hogy nem birja az oltasokat!

Cicoka sokat gondoltam ratok, hogy mi lehet veletek. Sajnalom a tejcsi kuzdelmet! A depresszio mikor jelentkezett? Milyen kezelest kapsz? Hogy erzed most magad?

Bogi kitartas az utolso fogacskakhoz! A testver kerdesben egyetertek! :) Nagyon szuper ha az embernek van tesoja. :) Huuu de hianyzik nekem is itt a tesom. :(

Menion remelem jobban leszel majd a gyogyszerektol! Megkerdezhetem, hogy milyen betegseged van?Errol lemaradtam. :oops:
Udvozlom en is a mininot a forumon!!! :D

Hadedit egyelore nem csinalunk gondot a meztelenkedesbol. Apa mondjuk sokkal szegyenlosebb Panka elott. :D Szerintem egy ido utan o nem fog pucerkodni a lany elott. Irtad a kozos furdest. Na ezen felbuzdulva ma este egyutt furodtem a csajszimmal. :) Kicsit meglepodott. Nem vigyorgott annyit, mint szokott furdesnel. :) Majd megszokja, ha maskor is egyutt furdunk. :)

Eper igen lehet fogzas. Mostmar biztos vagyok benne, hogy Panka el is kezdte. :roll: Kelunk ejjel 3x mar egy hete. Nagyon nyugos, sirdogal sokszor. A nyala borzasztoan folyik, az okle a szajaban allandoan, rag mindent. Egyenlore nem tapasztaltam hasmenest meg mast sem. Ha dorzsolgetem az inyet, akkor azt hagyja. :roll: Annyira sajnalom...:(

No nalunk nyuglodes, ahogy Epernek mar irtam. Raadasul esik a ho egy napja egyfolytaban, kb15cm-es ho van. :(

Puszi mindenkinek

Lilypie Second Birthday tickers
mazsan
Szeged
 
 


Sziasztok!

Mazsan: már megint havazik? Mikor költöztök? Ott is ilyen télies idő lesz? Úgy értem nem mentek annyival lejebb, hogy ott már esetleg melegebb az éghajlat?
Haza mikor jöttök? Gondolom nagyon rossz lehet a család többi tagja és élő, húsvér barátok nélkül.

Igaz én nem külföldön élek, mégis csak ti vagytok nekem, akivel nap mint nap meg tudom osztani mi történt velünk, mert itt a közelben nincs pici babás ismerősöm, a barátok meg mind elkoptak, tisztelet a kivételnek, amióta gyerekeim vannak.

Olyan jó, hogy többen is együtt fürödtök a babákkal, Kamilla nagyon nem szeret fürödni, görcsösen kapaszkodik belénk, remélem azért később fogja majd ő is élvezni, egy-két hónapon belül már én is át akarom tenni a nagy kádba, legalább is a kiskádat a nagyba.

Ti még teljesen fektetitek a babákat a babakocsiban? Kamilla már annyira nézelődne abban is folyton elemi a fejét felfelé, de mi még a mózest használjuk, lehet kellene már a sport rész kicsit megdöntve, vagy még korai?

Fogzás nálunk is elkezdődött, ő is rág mindent ezerrel, és nagyon nyáladzik.

Kép
cedis
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok! Talán, de nem merem elkiabálni alakulunk! :) A tegnapi és a mai napunk jobb volt! :D
Pénteken voltam Uh-on Bazsival, szerencsére előre engedtek.Nem találtak semmit, negatív. :) A doktornő el volt ájulva Bazsitól, nem sírt szépen nézelődött, még beszélgetett is, cuki volt!Mondta hogy ilyen szép babát még nem látott :D
Valószínű az előző tápszer volt a hibás(híg zöld, bűzös kaki már önmagában is indok), szerintem ezzel az új tápival kellett pár nap hogy megszokja és ma már azért van jobban :D ....
Legyen így :wink: Remélem most már lassan el fog múlni bármi is okozta.így már a napirendünkkel is tudok foglalkozni, mert eddig olyan káosz jellemezte minden napunkat. :?

Annus..szegények, jó hamar elkezdődött a fogzás nálatok! :shock: :( remélem mi azt nem fogjuk elkapkodni.Bár Bazsi is rágja az öklét, nagyon nyálzik. :roll:

Minden 4 hónaposnak nagyon gratulálok! :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Cedis...igen én még teljesen fektetem Bazsit.Szerintem még úgy jó a gerincüknek.
Talán 5-6 hónapos volt Norbi mikor 45 fokos szögbe emeltem a háttámláját a kocsinak.
Nagyfiam végre elkezdett beszélni, jobb késő mint soha :wink: olyan cukin próbálja összekötni a szavakat és mindent ismétel ami tetszik neki! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Na talán ma már időben itthon lesz az uram...tegnap haza se jött :( Akkor megpróblok jönni!

Nem szervezünk egy talit?Vagyis én szervezek egy talit :lol: :lol: Majd este írok a gmailre!


Niki még mindig "hülyéskedik".Bár volt egy éjszaka amikor csak 1 szer kelt enni,de előtte már 4szer is kelt!!!Napközben meg annyiszor evett h meg se tudtam számolni...amúgy most nem nyűgös annyira,adtam neki viburcol kúpot!


És ma meg hasra fordult,a hátára fordulás már megy kb 2 hónapja.Olyan cuki!Egész nap ezzel próbálkozik!És folyton a tornáztató alatt van,imádja!Iza is jót játszik vele-mellette!
Lehet amúgy a mozgásfejlődés kavar be neki,vagyis az is.Izát is megzavarta az éjszakai alvásban minden ilyen fejlődés!


Én is teljesen döntött ülésben viszem még Nikit,Izának a sportrészt pl 5-6 hós kora körül kezdtem el használni,addig mózes volt.Ennek a kocsinak meg teljesen hátradönthető az ülése alapból,mózes nem volt hozzá.Meg ha megyünk a babakocsival akkor ő alszik általában.Majd megint ilyen tájban akarom megemelni.Pont néztem tegnap h mi a köv fokozat,de azt soknak találtam még!

annus11
 
 


Sziasztok!!!

Kata kivánom hogy válljon be végre már ez a tápszer :!: ne fájon többet a kicsi Bazsi hasa :wink: Biztos aranyos lehet Norbi :) Kinga meg már csunyán is beszél az oviból tanulta :wink: de szerencsére ritkán rászólok és akor nem mondja :roll:

Mi is még teljsen ledöntve használjuk a babakocsit még.Én is ugy 5-6 hónapos korába kezdem majd az első fokozattal :wink:

Kincsőke is megakar már fordulnia hátáról a hasára ezzel "kinlódik"annyira aranyos meg lehetne zabálni :) Kinga is sokkal többet játszik meg foglalkozik vele mióta kórházból hazajöttünk :) biztos sajnálta :wink: mondjuk láttam is rajta.

Annus bizti rosz volt apa nélkül :wink: megtudlak érteni :wink: nekem csak pénteken jön majd haza :cry:

Nálunk is megy a nyálazás meg a szájába is rakja az öklét de még nem nyügös szerencsére :)

t katinka
 
 


Sziasztok!

Kata: Remélem, hogy rendben lesz Bazsi hasa, de azért gondolom az uh is megnyugtatott. Szerintem nincs elkésve Norbi a beszéddel a fiúk később kezdenek.

mazsan: brrrr, 15 cm hó!!!!!! mikor költöztök melegebb éghajlatra?

Nekünk szuper volt a hétvége. Rékát már kb. 2-3 hete az autósülésben sétáltatom, mert már nem maradt meg a mózesben, egyfolytában felakart ülni, mert nem látott ki.
Kép

Kép
eper74
 
 


és egy mai kép Kép

Kép
eper74
 
 


Eper Réka baba egy tünemény :D nagyon aranyos :D

t katinka
 
 


Sziazstok! Bocs, hogy nem jelentkeztem mostanában, de ezer a dolgom és persze Páromtól nem tudok netezni. :( Na szóval mindenkit nem tudtam végig olvasni.

Cicóka! Jó, hogy te is jelentkeztél. Tényleg ki mondta, hogy depressziós vagy? És milyen tüneteid vannak/voltak? Azért már remélem jobban vagy kicsit és biztos jót fog tenni a nagyinál pihenés. Több időd lesz magaddal foglalkozni.

Menion! Te úr isten. Katatón állapot????? Az meg milyen? NAgyon durván hangzik. És te mért voltál ilyen beteg? Persze csak ha nem rossz beszélni róla akkor válaszolj.

Eper
! Réka Tündéri. Mi is már amióta ilyen jó idő van a hordozóba viszem sétálni Rékát. Viszont a mózesben jobban szeret aludni. Már napközben a lakásban nem hajlandó elaludni,ki kell vinnem vagy sétálni, vagy a teraszra kicsit döcögtetni a kocsit és úgy alszik csak el. Este nincs gond a z alvással, csak így napközben.

Rólunk!
Szerdán megyünk oltásra és mérésre . MAjd jövök a méretekkel. Mostanában Réka is kevesebbet eszik, igaz többet iszik. :) Ma voltunk Siófokon vásárolni. Nagyon jó kis lány volt. Szerintem ő is élvezte. Nem hiába.... ő is csajból van... :)

KÉRDÉS!!!!! VAn valaki ismerős Solymáron???

Kép
bei
 
 


Hát sose érek ide!

Kezdek jó fáradt lenni!Már 10.napja csinálja ezt Niki h ezerszer eszik...van h reggel 8kor már 4 szopin túl vagyunk.Másnak is volt ilyen?Mert ez nem holmi szaporítás...na mindegy,csak túléljük!

Amúgy imádom a lányokat,annyira édesek együtt(is).

Eper!
Réka tündéri!Gyönyörű csillogó szemei vannak!
Az autósülés az más!De egy sportész nem tartja így a babát.Ha nagyon meg van döntve,a baba meg még nem tudja rendese tartani magát akkor csak nyaklik össze vissza.Na de babája válogatja ki hogy szereti :lol:

Na megpróbálok visszább is olvasgatni...

annus11
 
 


Kép

Kedvenc képem tegnapról,ügyesen játszanak együtt már most:)

annus11
 
 


Kata!
Gratula a beszédhez!na innentől aztán lehet jókat röhögni!Olyan cukik mikor dumálnak,és gyrsan tanulnak,szóval vigyázni hogy mit beszéltek :lol:

Mazsan!
Látom veled járok egy cipőben...nálunk s ez megy.Szerencsére nagy sírás nem volt még,de elég nekem az éjszakázás...már megszoktam h átalussza erre tessék...Főleg h én nappal nem tudom pótolni :(

Edit!
Az őszinte gyerkőc :lol:
Nálunk Niki még a kis kádban fürdik egyedül.Iza sokszor a nagy kádban melyikünkkel.Általában az apjával amúgy.Pucérkodni nem szoktunk csak úgy itthon,nyilván ha öltözünk azt látja.De szerintem az se jó ha túlzottan szemérmes az ember:)Nyilván ha nagyobbak lesznek az apás fürdés elmarad majd :lol:

Menion!
Viburcol az homeós kúp.Lázas és láztalan nyugtalan állapotra van.Pl mint a fogzás :lol:
Na nekem meg úgy kell lebeszélni az uramat a köv gyerkőcökről.Mondtam neki h max még 1 jöhet,de évek múlva csak!Bár szoktam azzal "fenyegetni" h nem lesz 3.gyerek ha rossz lesz :lol: :lol:

Bogi!
Na nekem nem várta meg Niki hogy Iza fogai kibújjanak...nincs is szebb dolgo 2 fogzós gyereknél..szerencsére legalább Iza alszik éjjel!

annus11
 
 


Írtam gmailre a dokumentumokhoz a taliról!!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Nem merem elkiabálni, de pár napja a fiam igaz nappal nem alszik, azaz fél 6-tól reggel egészen este 7-fél 8-ig jó ha max.egy órát szunnyad :shock: , de utána még este 10-kor eszik egyet és kel reggel fél 6 körül :lol: . Egy áldás ez nekem, végre aludtam pár éjjel legalább 6-7 órát egyben! Máris szebb minden :lol:

Mazsankám, hó...brrrrr...megy megint a jóidő csomag!!! :lol:

4 hós babáknak boldog hófordulót, Eper, a fiam tök ugyanígy szívja be az alsó ajkát!! :lol: Édes!!

A pihiszéken állítottam egy 10 cm-ert felfelé, máris jobban kilát és így sem görbül a gerince, a babakocsin ennél nagyobbat lehetne csak a sportrészen, ami nem vizszintes, azt nem merem én sem még...

Julcsi merre vagy??? Hol tartasz HT-ben??? Hogy vagytok???

Mindjárt megnézem a talis doksit, remélem Cicóka is eljön, és nem épp a szüleinél lesz, ezúton is írom, hogy sokat gondolok rád!!!

Jövök még!!!

Kép
brumika
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: