Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép Kép

rabbe78
 
 


Hajrá Sophie!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nagy-nagy gratula Bencéhez!!! :lol:

Rabbe! Nem semmi súlygyarapodás!!! :shock: :D

A babák meg egyszerűen imádnivalóak!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


köszi csajok!

egyelőre semmi változás! :roll: lehet, hogy attól függetlenül bemegyünk délután a kórházba, hogy nézzenek rám! ...

10 percenként jönnek a fájások, de nem annyira erősek, így sokszor, mikor el vagyunk, nem is tűnik fel!

inkább csak azért "félek", mert csak túlhordás gyanús vagyok, nehogy valami gond legyen a babával... :oops:

azt nem tudom, hogy ilyen esetben még hazaküldenének-e, vagy sem!?

sophie27
 
 

 
 

Sziasztok!

A Zúgolvasó topikalapító ősanyátok megjött,h jelentse,h élünk még,h virulunk az erős túlzás lenne.

Először is gratulálok minden újdonsült anyukának a lurkókhoz,és a baba fotók pedig zseniálisak.Minden kis drága gyönyörűséges. :)

Gyorsan magunkról pár szó,mert aztán lehet mennem kell.

Hát először is,mi már lassan 3 hete csak tápozunk,napi 7-8 alkalommal,de az adagját szépen megeszi. :wink: Viszont rettentő sokat szenvedünk a pocijával.Már túl vagyunk az INFACOLON,most GRAPE WATERREL próbálkozunk.Tápot is cseréltünk közben,most már kifejezetten hasfájós babáknak való tápot kap.Kaki 2-3 naponta 1x,az is segítséggel.Vagy segít a torna,vagy lázmérő. :cry: :cry: Már van cseresznyemag párnánk is,de.... :cry:
Pukiknál megy a visítás,viszont büfizés szépen megy.
Jah és,h minden kerek legyen,felcseréli az éjzakát a nappallal.ÉJjel 3 előtt nem alszunk.De lassan már napközben sem.Olyan vagyok már,mint egy zombi.
Közben járunk vele gyógytornára,mert tónuseloszlási baja van,azt élvezi nagyon...és kaptunk terpeszpelust,mert a bal csípője fejlettlenebb.SEMMIT nem tudok csinálni mellette,lassan már ölben
sem jó neki.

Mennem kell,vége az 5 perces alvásnak :twisted: :evil: :evil:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok!

Sophie, én bemennék… Remélem ottfognak!!!! ;)

Nagyon szépek a babák!

Berni: Gratulálok Bencéhez!

Eclipse: Ha a költözést leszámítjuk, még jól is jártatok a lakás cserével!!

Gigii: Jobbulást!

Rabbe: Nem semmi a 700g 10 nap alatt!!! Igazi kis vasgyúró!

Aranyos: Kitartás!!!

Aranyér: Próbáltam nem használni a kenőcsöt, kúpot, kb 2 napig bírtam, akkor átvette az uralmat. Muszáj volt kezelni. Most áttértem a Reparonról a Spertire, azóta mintha gyorsabban javulna. Hátha.

Köszönöm a válaszokat gátsebbel kapcsolatban is, úgy látom én egy kicsit nehezebben gyógyulok…

Pelus: Tudom, hogy ez az egyik „kedvenc témám”, de nektek is kifolyik a kaki+pisi a pelusból? Eddig a hírhedt Libero 1est, és a Pampers 1est próbáltuk. Kaki most először folyt ki, de nagyon!

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Csak gyorsan dobok fel pár képet az én kis manipulátoromról :wink:
Mennem kell,mert elég nyűgi...ismét :cry:

Sophie:HAJRÁ,HAJRÁ,HAJRÁ!!!!!!

Kép Kép Kép Kép

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok Csajok!

Először is bocsi a helyesírási hibákért, apósom gépéről írok, és itt más picit a billentyűzet(orosz)

Nagyon pörgős hétvégénk volt, pénteken karácsonyi vásárolni voltunk anyával, Lucababa otthon volt, közel volta,m 1,5 óra után a sírógörcshöz...de nagyon gyorsan hazaértünk :D
Tegnap anyánál meg mamánál voltunk, ma meg vendégeket várunk, amihez sok kedvem......
De még előtte egy gyors séta belefér:)

Hayni, nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz élmény volt a szülés, nagyon bátor nő vagy!!!!!

Ryta, köszönjük, hogy leírtad nekünk a szüléstörténeted!!!!!

Lucuzs, szuper voltál!!!!Boginak pedig nagyon, nagyon boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!

Sophie, gondolunk Rátok!Remélem már a kórházban vagytok, és szorítunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eclipse, ilyen ember nincs is a földön:)Nagyon szuper, h. odaadta a cuccokat!!!!Remélem gyorsan el tudjátok adni!!!
A fősulit sajnálom...Kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mikegirl, milyn emebrek vannak, tökjó!Én nem gondoltam, h. ilyen még létezik a mai világban!
Ati hogy viselkedik?

Kriszta, hatalmas gratula!!!!!!!!Nagyon büszke lehetsz magadra, és mi is azok vagyunk rád!!!Nagyon édes Dávid és a kis barátnője!

Ebba, én is sírok, ha Luca sír!Szépek vagytok a képeken, az a fintos:)Nagyon édes!!

Ancsa, kellemes időtö9ltést szeretnék kívánni!!!!!!!!!!!!!!!!!
A képeket várjuk!!

Aranyosak, sajnálom, hogy ilyen rossz napjaitok vannak!Beki baba gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rabbe, ti is annyira édesek vagytok, vagyis a gyerekek!!!Örülök, h. jelentkeztél!

Navi, hogy vagytok e szép napon?

Berni tiszta szívemből gratulálok Bence babához!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köldökcsonk: nálunk hazaérkezés után pár nappal leesett!

Vérzés: nekem kb. 1,5 hete már csak barna, és tisztasági betét elegendő.


Ja, csütörtökön voltunk dokinál, minden ok, 4090 gramm a kis asszony, és 58 cm.nek mérték, ami hülyeség, mert 62-es ruhákat hordunk, és 56-al született.Na, mindegy!Minden ok, ez a lényeg!!!

Puszi mindenkinek!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Ami kimaradt:

Haynii: Nagyon örülök, hogy végül minden jól alakult! Nem semmi lehetett átélni :(

Aranyos: Nagyon édes Beki baba!

Vérzés: Nekem is már alig van. Lehet, hogy áttérek én is tisztaságira.

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Sziasztok!

Még mindig nincs időm visszaolvasni, csak szeretném veletek megosztani egy nagy örömömet!

Ma délután 2 órától Ádám végre szopizik! Annyira örülök! Bár a bal cicim nagyon fáj már a mellszívótól, de kibírom. Ja és 1 órát a cicin csüng Manóci, de nem bánom, annyira boldog vagyok! Már pont azt tervezgettük Janival, hogy biztosan vennünk kell majd tápszert, mert nem lehet mellszívózni végig, de remélem így mostmár egy darabig nem lesz szükségünk rá! :)

Zsófi: gondolok rád! Remélem beindult valami!

Berni: gratulálok Bencéhez, táblit javítottam, de megvárom Zsófit :) (esetleg, ha majd leírnád a születés időpontját is, megköszönném, mert azt is vezetem, csak még nem alakítottam át a táblát, hogy látszódjon)

Aranyoska: tündéri Beki baba, viszont sajnálom a húzós éjszakákat.

Na megyek szoptatni, remélem nem felejtette el 4 óra óta, hogy hogyan kell csinálni :)

Puszi!
tatjana
Dunavarsány
 
 


Tatjana: nagyon ügyi Ádám baba! CSak nyugodtan, tele optimizmussal állj hozzá és sikerül!!!

Aranyoska: sajnálom, hogy sokat van ébren és főleg azt is éjszaka. Mi is küzdünk ezzel, de nagyon bizakodok hogy 2-3 napja tartó egészenjólalszik műsorát tovább fejlesztjük :-) nem tudok nektek tanácsot adni, gondolom mindnet probáltok, egyszerüen tul kell élni ezeketa napokat, heteket... a párod áttudja venni időnként, hogy aludjál? Azért probáltok cicizni is vagy teljesen átáltatok az üvegre? ja és gyönyörű Bekkibaba!!! puszi nektek!
Luczus: Boginak boldog szülinapot!!!

Vérzés: én már vagy 1,5 hete csak egy pötty vattát teszek oda, még tisztasági is sok lenne... talán az első héten véreztem igazán d e azt is csak ugy hogy volt hogy napközben semmi aztán mikor wc r e mentem akkor egy nagyadag plotty...
De lehet hogy a császárosokat jobban kitakaritják és számit... nem tudom :roll:

Megyek mert anyum mossa a függönyét és én teszem vissza neki. Ma jol aludt éjjel aránylag a kis legényem igy úgyérzem hegyeket is képes lennék megmozgatni...na most ébredezik :lol: akkor előbb szopi...

puszi mindnekinek!!

rabbe78
 
 


sziasztok

az én manócskám is zsarnok lett ma mást se csináltam csak szopi altatás szopi altatás szopi altatás... bezzeg a hordi kendőben az igazak álmát aludta most leraktam ágyikóba kiváncsi vagyok meddig birja

Boginak nagyon boldog szülinapot!

Zsófi? mi van veled? mikor akar kibújni Eszti?

Vérzés nekem változó intenzitású de tisztasági betét még nem lenne elég

Tatjana hajrá szopi!

Hajni nagyon sajnálom a szüléstörténetet nagyon nehéz lehetett de a lényeg h túl vagytok rajta. hú a hideg is kirázott de jó h a kórházban voltatok

babák csodaszépek!

Amida nem lehet h a következő méret kell nektek? mi az újszülöttel kezdtük abból kifolyt a kaki de a 3-5 kilós jó lett. bár mi elkezdtünk mostható pelusozni egész jól működik bár kicsit izgulok hogy kényelmetlen neki

nemsoká fürdetés és hulla vagyok olyan jó lenne 8 órát aludni

jobb éjszakát mindenkinek!

babácska nyekereg az ágyban :twisted: :oops:

Kép
vayacon
 
 


én már egy hete nem vérzek, nem is kell még tisztasági sem.
De ugye én is császáros vagyok/voltam.
A sebbel minden ok, csak ne fájna a derekam annyira. És nem lehet sem masszás, sem valami injekció , vagy gyógyszer. Van, hogy nem tudok felkelni Jankához, csabi adja a kezembe:(

dorka! Én nem tudom, hogy fogom a karácsonyi bevásárlást intézni...akkor lesz mondjuk 6 hetes, így remélem, el tudok menni vhova.

aranyoska! Cukker a bébid:) Kitartás, én is ezt mondogatom magamnak, ill. csabim mondja:)

Amidalah! simán kifolyik minden:) Egyik éjjel a pisi, a kaki gyakrabban. Én Libero 2-eset használok, még van köldökcsonkja, és az 1-es pont ott van, így azt használja.



Kép
ebba
 
 


ancsa! Jankána is mgvan még a csonk, én alkohollal kenem, és utána hintőporozom, de nagyon várom, hogy végre leessen, annyi mindent kell így csinálni a peluscserénél...no meg a fürcsi is csak mosdás.

Kép
ebba
 
 


sziasztok!

na. itthon vagyunk ám, csak nem tudtam jönni...

szóval bementünk, de nem volt számottevő a fájásom, meg még csak 1 ujjnyira vagyok mindig csak nyitva, szóval rám bízták, hogy döntsem el, hogy maradok-e, vagy sem, de inkább hazajöttünk!

holnap 1/2 9-re megyünk NSTre, ha addig nem lesz semmi...

szóval Eszti még mindig nem gondolja úgy, hogy ez lenne a mi nagy találkozásunk napja... :(

na mindegy, most már tényleg csak pár nap lehet hátra

most megyek fürdeni... anyósom itt lakik most nálunk, amíg haza nem jövünk! sziasztok!

sophie27
 
 


Sziasztok!

Sophie, hajrá!!!
Egyébként csak panaszkodni tudnék, helyette inkább dobok pár képet:

Kép

Kép

Kép

Összeszedem magam, aztán majd jövök.
Szép napot, puszi mindenkinek!!!

mikegirl
 
 


Jó reggelt!

bocsika, de a hétvégén csak olvasni tudok, mert apa folyamatosan dolgozik rajta: )

Mikelány:
ne panaszkodjon az akinek igy pancsol a gyermeke! Én ilyen képet nem tudnék csinálni, mert nálunk üvöltés a fürcsi.... pedig úgy szeretném ha élvezné....
Ati jófeju maradt??

Rabbe:
hát neked aztán nem kell aggódnod a súlya miatt... hogy csinálod?
dobj át pár grammot...............

Dorka:
orosz billentyűzet? cirill betűs?? wow olyat még nem láttam....
Én simán, nyugodtan otthon hagyom gizust a párommal ha alszik és jól bekajált.... De mostanában nem élvezem a vásárlást: (( inkább otthon vagyok.....

Lucuzs:
valld be hogy mary poppins veletek ment.... ha nem akkor Te magad vagy mary!! Hogy sikerült Bogi szülinapja? azt ne mondd hogy még tortát is sütöttél
:wink:

Eclipse:
hmm költözés fordítás.... és még kirándultok is!!! Főiskola mi?? mennyi idő alatt fejtél le ekkora mennyiséget??
megérte bemenni órára? hol tudtál fejni az egyetemen!!

Kriszta:
van akinek a hó alvást hoz, van akinek éberséget! ez utóbbiak lesznek a profi síelők: ))
merre laktok? hegyek között????

Tatjana:
Nagyon ügyi vagy hogy nem adtad fel!
fő az optimizmus!! Hülye KÓRHÁZ!!! De szerencsére téged nem olyan fából faragtak! A cukroddal mi van? Szüléssel meg is szűnt vagy figyelned kell még rá?
És a program elkészült? Kaptál azóta is melót? szóval mesélj!!

Ebba:
Ha megvan a köldökcsonk az azt jelenti, hogy tök jól regenerálódnak a szövetei nem?? Mellesleg kívánom hogy ez legyen JANKA ÉLETÉNEK LEGNAGYOBB problémája!! :wink:

Berni:
Gratula!!!!

Aranyos:
Gyönyörű nagy szemű a manipulátorod: ))

Vaya:
mindig kendőben altattad?
hogy bírta az ágyat??

Lányok Ti hogy fürdettek? csak mert én nagyon nehezen viselem amikor a Gizus ennyire sír. Éhes is, és gondolom nem érzi magát biztonságban a vízben.... namármost szeretném tudni mit TI HOGY CSINÁLJÁTOK??????

Na megyek, mert most aludt be, és míg fel nem kel megakarom csinálni az adventi koszorút.... Jobb később mint soha nemigaz???


Mindenkinek Áldott Adventezést: )) Bár egy kicsit megkésve: ))

SOPHIE!!! TESSÉK MÁR SZÜLNI!!!!

Na puszi: Eta

Kép
Kép
eta
 
 


Jó reggelt!

Sophie: nem akarunk már itt látni egy pár napig! :-D tessék menni szülni!!! :-)

Mikegirl: Gyönyörű a lánykád!! Stipi-stopi Patrikomnak!!! gödöllő közel is van hozzánk... hátha 20-onév mulva lesz belőlük egy pár ;-) :-D

Eta: imádom az írásaidat! Mindnekihez szivhez szólsz mégis viccesek, jó kedvű a hangzása :-)
Nálunk is az első pár nap fürdetés orditás volt, aztán egyik alkalommal kicsit melegebb lett a viz, halkulta sirás, következő nap még melegebb elnémulta gyerek, teljesen ellazult, nyujtózkodott, élvezte. Azóta mindig 38,2 -re készitjük és mindig mosolygos pancsit csinálunk egyre hosszabb ideig. Van hogy etetek előtte(kb 15 perc pihivan etetés és pancsi között) d e van hogy ugy jön ki hogy csak utána csap nagy lakomát... ez attól függ hogy mennyire éhes. pancsi előtt átkrémezgetem(mosakodókenőcsel) azzal masszásolom :-) imádja.

Képzeljétek ma éjjelünk nagyon jó volt, igazából nem is csapott nagy szopit éjjel egy kis cicizgetés és már aludt is tovább a mózesében :shock: Hajnal4-kor kelt tisztába tettem, cici-de nem igazán kérte-1 órát nézelődött 1 0 perc nyügi(puki, kaki: ujból tisztába tettem) majd 10 percbimbikézés és már aludt is tovább. Én meg ezidőben megnéztem egy filmet(a párom állandóan tölt le nekem, ha esetleg éjszakáznék :-D ) aztán én is durmoltam. reggel fél nyolckor ugrasztottam a családot, hogy : ELALUDTUNK :-D :-D

pindurom még minig alszik.... mintaki kilőtte magát éjszaka :-)

mára terveztem én is a adventikoszorut(én is késésben vagyok, de alakás feldiszitve) mást ma nem nagyon csinálok... mosok egy adagot(már megy) csinálok zöldborsófözeléket, délben elhozom a nagyot... este meg vihetem dokihoz, fája torka... :-(

legyen mindannyiotoknak szép napja!

UI: napos időt akarok!!! hiányzik a nagy babakocsis séta...

rabbe78
 
 


Jó reggelt!

Zsófi: Hajrá! Remélem már a szülőszobán! :)

Eta: nálunk is üvölt még Ádi fürcsi közben :) Szerintem még jó pár hétnek el kell majd telnie, hogy szeresse :)
Cukor jó, vagyis túl alacsony is lett a 175g-os diétával, így a a 38. héten, amikor észrevették, hogy Ádám milyen kis pincurka, megemelték a szénhidrátszámot. Hát ez nálam azt jelentette, hogy nem kell odafigyelnem :) Amúgy majd ha Ádám 2 hónapos lesz, akkor kell mennem a "cukros" dokihoz, valószínű néznek egy terhelésest megint (semmi kedvem hozzá :( ).
Program kész lett (éppen :) ), azóta semmi. De most nem is lenne időm rá :)

Mikegirl: nagyon édes Adélka :) Gyere panaszkodni, nekem is ezt mondtátok :) és most már a világ legboldogabb anyukája vagyok!

Köldökcsonkkal nekem szerencsém volt, mert 3 napja már leesett :) Egy picit vérezget alatta, amióta a védőnő nagy "szakértelemmel" hozzányúlt, de remélem az is el fog múlni. Amúgy amennyire én értek hozzá, elég szépen gyógyul.

Vaya: irigy vagyok a mosható pelus miatt, alig várom én is, hogy elkezdhessem, de még csak 2750 g Ádi és azt csak 3 kiló felett ajánlják...
Tényleg, szerintetek 150g gramm hízás elég 1 hét alatt? Bár a hét nagyrésze még mellszívós volt és annyi tejet nem tudtam termelni, de most már Manóci 60 ml-eket szopizik és még tudok lefejni, amit odaadok neki. Bízok benne, hogy elég neki ennyi tejcsi. A súly alapján 410 g-okat kellene szopiznia.

Dorka: én is elsírom magam, ha Ádi úgy sír, pl. vérvételkor, stb. Jani ilyenkor mindig leszid, mondván, hogy ez kell ahhoz, hogy erősödjek lelkileg, hát nem esik túl jól ... :(

Amida: aranyeret sajnálom :( Nem gondoltál rá, hogy esetleg egy esztétikai műtétet csináltass? Nagybátyámnak is volt és azóta megkönnyebült az élete.

Bocsi, most mennem kell, mert Ádi nyűglődik. Ráadásul jön a védőnő is :( Ja nem is meséltem nektek, képzeljétek nem mosott kezett és úgy nyúlt hozzá Ádámhoz. Most az lesz az első, hogy bevezetem a fürdőszobába.

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Sziasztok!

Sophie! NST-n vagy? Vagy esetleg szülőszobán??? :wink: :lol:
Júúúj, úgy drukkolok neked!!! Mint mikor Aranyoskára vártunk! :lol:

Aranyoska! Sajnálom a pocifájást és az éjszakázásokat!!! :cry: Nem tudok mást írni: kitartás!!! Egyszer minden egyenesbe jön!!!

Köszönjük a Bogi-köszöntéseket!!! :lol: Tegnap megvolt a szülnap, és tényleg nagyon jól sikerült!!! Szuperek lettek az ajándékok (persze, mert én koordináltam mindet :wink: :lol: )!!!
És most először minden kész lett, még az első vendégek érkezése előtt, pedig most két gyerekkel csináltuk végig! :D

Ja, és ETA! Igen, még torta is volt, és én sütöttem. :lol: A lányom emeletes epres tortát kért eper-marcipánokkal a tetején. És bár tudtam, hogy egy falatot sem fog belőle enni, nagy örömmel és hatalmas lelkesedéssel készítettem el. :lol:
Majd dobok képet, de még válogatnom kell! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Szép napot! :D
Sajna szombaton már nem tudtam folytatni, ill. befejezni a hsz-omat, de most van egy kis időm… talán :roll:

Eclipse, tudod mit csinálok? Kaja közben finoman masszírozom a pociját a vastagbél irányában… ez most tetszett neki és nem volt üvöltés kaja közben! :wink:
Input-output pont ez van nálunk is!!! :lol:
Fősuli: huhh, kitartás! Még szép h. hiányzott a kicsilány!

Hogy tudtok úgy aludni, h. rajtatok van a baba???? :shock: :shock: :shock: Vki árulja már el nekem! Totál hanyatt fekszetek v. félig ültök? Nekem fáj a mellem, ha ráteszem :oops:

Ebba drága ne sírj, mert akkor Janka is fog, az tuti! Bár néha nálam is elszakad a cérna… :(
Espumisant szopi után „kell”, de nálunk nem vált be, amúgy meg tök ugyanaz, mint az Infacol, csak mással ízesítve! Mi most még a Gripe Watert kipróbáljuk, ill. írt a dokinő Papeverines görcsoldót, de azt csak néha adom, inkább próbálok természetes módszerekkel segíteni, és csak végső esetben jön a gyógyszertári koktél!
Jaaaa és nagyon helyesek vagytok!!!!
Gyönyörű Jankóca!!! :D

Kriszta, a hasra fektetés nálunk is bejött, csak eddig mindig sírt miatta, viszont most már rájött, h. úgy nem fáj annyira a poci!

Zsófi, bakker remélem, már szülsz!!! Vagy inkább már a kezedben tartod Esztit!

Gigi, én orrszívást még nem mertem, de ahogy tüsszent, ki is jön ált. a cuccos (nem látványosan, csak utána már nem látom a taksit, bubeszt, cicakakit… ahogy tetszik :D )

Rabbe, Zorka is durván gyarapszik: a hazahozott súlyhoz képest 4 hét alatt 1300 gramm plusz! :shock: Ti is ügyesek vagytok!
Patrik nagyon szép nagyfiú!!! :D

Berni!!! Hatalmas Gratuládé Bencéhez!
Mi is Nagy-ok vagyunk :lol:
Szerintem úgy csináld a mellszívást, h. azt fejd le, amiből evett! És nem kell csutra, csak h., laza legyen, ne feszüljön! Ha mindig totál leszívod túltermelődhet és lehet, annyit még nem eszik! Ja és neked meg van bőven… szóval nem kell még több!
Én egyszerre 1 mellből szoptatok és először nekem is csomós volt, ez normális, ne izgulj!!!

Aranyoska, végre!!!
Óóóó te szegény, akkor nem egyszerű az élet nálatok sem, de egyre jobb lesz, meglátod… ezzel nyugtatom magamat is :roll:
Ja és nagyon szép Rebeka baba!!!! :wink:

Dorka, köszi, Agárdon voltunk anyuméknál, de persze nem sokáig tudtunk maradni, mert nem akart enni, mellszívót nem vittem, mellem meg durranni készült :roll:
Örülök, h. Luca babával minden okés!!!

Tatjana, látod, csak megindult a tejci!!! Nagyon szuper, ügyes vagy! :D

Amida, nekünk 1-es Libero már kicsi, úh. köv. mérettel próbálkozunk, hiszen már majdnem 4 kg-os Zorcsi!
Nem folyt ki, csak egyszer kaki, de már túl szorosnak érzem/látom!

Vaya, Noni is kis zsarnok? Kitartás!
Eleinte mindenki: „olyan ügyes a babánk, csak eszik, alszik…” Most meg alig van, aki ezt írja :lol:

Májki, Adél is csudaszéééép!!! Már nem annyira hasonlít Zorkára, de tündéri (mindkettő)!

Eta, mennyi köményes teát adtál Gizusnak és mikor, hogy, minden részlet érdekel!
Nálunk sem mindig örül a fürcsinek, főleg ha éhes akkor nem :twisted:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Kép útra készen
Kép Anyucimmal :)
Kép jaaajjjj :D
Kép mérlegen a valóság :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Ez az uccsó: vigyázállás... helyett -fekvés a mérlegen :lol:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek: megoldódott ideiglenesen az éjszakai alvásunk. Rájöttem, ha nem erőltetem éjjel a kiságyat hanem odaveszem magam mellé, akkor 5órát(!!!!) is alszik egyhuzamba. Ez olyan mint a megváltás. Ma pl. ismét kilátok a fejemből és élvezem a babázást! :D :D :D Tudom, h később emiatt rosszabb lesz, de most per pill nem érdekel. Ha neki így jó, akkor egy ideig simán mehet így. :)

Hízás:
Úgy tűnik, h hízás fronton csak nekem és Etának akadtak kisebb problémáink... Azért ennek örülök, h amúgy mindenki ilyen szépen áll!
Kriszta: a napi 20g hízás átlagba az nagyon kevés? Most ott tartok, h nappal ébresztgetés van (bár csak néha kell, mert amúgy keleget), éjjel hagyom aludni, de akkor 1x alszik 5órát, meg esetleg egyszer 4et és kel magától amúgy. 30-35percet szokott szopizni, utána leveszem, mert ha meg hagyom akkor görcsöl a hasa. Esetleg hagyjam tovább?
Jó nehéz pisis pelusokat produkál napi 4-5x biztos...
Amikor befejezi a szopit, akkor mindig megfejem kicsit és még marad tejem, mert jön a cicimből... nem igazán értem. :? :?

Kriszta
Nagyon édes David. (Már most csajozik! :shock: :wink: :D )

Hajni
Te jó ég! Ez nagyon durva! Micsoda szerencse, h a kórházban voltatok!
:shock:

Lucuzs
Félelmetes, h mennyi energiád van! :shock: :) :D Nagyon ügyi vagy!
Utólag nagyon boldog szülinapot Boginak!

Sophie
Szegényem! Bírod még?
Ha így megy tovább, majdnem 2hónap különbség lesz a babáink között. :? :? :?

Eclipse
Szuper, h meg tudtad oldani a suli, fejés, Molli etetés dolgot.
Sokszor kell majd bejárnod? Vagy csak kivételes eset volt?

Mikegirl
Gyere nyugodtan panaszkodni! Atival van gond?
Adélka nagyon édes!

Ebba
Cuki nagyon Janka!
Nincs is megviselt arcod! (Látnád az én fejemet! :? )

Gigii
Jobbulást a gyerekeknek!
Ilyenkor mit adsz neki? (Mármint mit lehet adni egy ilyen pici babának, ha náthás?)

Ancsa
Nekünk mondták az alkoholozást és hintőporozást, amíg le nem esik...

Köldökcsonk: nem is tudom már ki kérdezte, de nekünk nagyon sokáig megvolt! Majdnem 3hétig... :? :? :?

Rabbe
Elképesztő, h neked is mennyi energiád van!
Ne haragudj, de a plázázós kalandotokat megmosolyogtam, így h szerencsére nem fázott meg senki!
Grat a szupiii éjszakához!

Aranyoska
Sajnálom, h sok gondotok akadt! De lassan talán rendeződik a helyzet! Nagyon édes beki baba! :)

Amida
Nekünk a Liberó nagyon nem vált be. A Pamperst pedig ha nem szorítom rá eléggé, akkor a háta közepe szokott pisis lenni... :? :? :?

Dorka
Grat a szép fejlődéshez! És a bevásárláshoz! Én egyenlőre elképzelni nem tudom, h hogyan oldjuk majd meg...

Eta
Fürdetés: nálunk is a melegebb víz vált be. Nem fázik, és onnantól nem sír! Sőt most már élvezi is! Próbáld ki.
(A másik pedig. Fél órával előbb ébresztem fürödni, mint ahogy kelne szopizni, és akkor kevésbé éhes, viszont a fürcsitől megéhezik. :wink: :) )

Tatjana
Ügyesek vagytok! Hajrá szopi!
Sajnálom ezt a védőnőt! Az enyém idejött tiszta herpeszes szájjal, és betegen... :? :(

Levegőztetés:
Én is próbálom mindennap ha más nem egy fél órára kitolni az erkélyre, mert utána olyan jól eszik és alszik!
(Az anyósom lecseszett, h hogy gondolom ezt, mert, h beteg lesz a gyerek és h felelőtlen vagyok... :( Meg még egy csomó egyebet is a fejemhez vágott... :? :( De azt hiszem nem részletezem....)

Mindenkinek nyugodt napot és alvásban gazdag éjszakát! :D :D :D
Ha felkel Barni kap 2puszit, h ezt hagyta végig írni! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Navi
Nagyon édes Zorka baba! :D A szeme a Tiéd! :wink:
Szépek vagytok együtt!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Na átszerkesztettem a vonalzómat... nem lenyúlni! :lol: :wink: :lol:

Wivi, és amikor odateszed magad mellé, csak úgy hanyatt v. oldalt? És simán elvan?
Zorka szerencsére nincs rosszban a kiságyával, de ha fáj a poci, akkor mindenhol fáj, tök mind1, h. saját ágyban, mellettem v. rajtam van... na jó azért rajtam v. Zolin élvezi a létet!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Köszi Wivi! :D
Igen, pont azt nem akartam, h. az én szememet örökölje, minden mást igen :D Na mind1, hát ez van :roll: :wink:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Kis mandulavágású szemecske :roll: :lol:

Vikoo, mivanmár? Nem hagy Boldi baba???

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Navi
Szopi után böfiztetem, és oldalt fekve odateszem. (De elég gyorsan átfordul a hátára.) Pár percig gagyorászik, "beszélget" majd magától ringatás nélkül elalszik. (Lehet, h a meleg tetszik neki mennyire :) )

Tök jó lett az új vonid!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Szerintem nagyon édes baba! Ne bánd! :) :wink:

Nálunk a családba csak a mamámnak van szürke szeme, mindenki másnak barna. (Hát Barninak sikerült ezt kiválasztani. :) :D )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Wivi, köszi :wink:
Hát nálunk anyai ágon (saját részről) csak barna szemek vannak, apain (Zoli részről) meg csak kékek... szóval lehet válogatni! Most még sötét szürkéskék neki, de ez változhat, pedig én örülnék ha maradna!!!!
Tudja vki, h. mikorra alakul ki teljesen? Vagy ha most Zorkának ilyen, akkor lehet még belőle barna??? :roll: Ne legyen :lol:

Hát igen, lehet, h. a meleg tetszik neki!! Én is így tennék a helyedben, ne bánd! Aztán majd a többivel (átszoktatás) majd törődsz később! :wink:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


itthon vagyunk... fájdogálok, de semmi előrelépés! :(

sophie27
 
 


Sziasztok Csajok, vagyok ám, de mindig csak pár percre, Boldi gyarapította a szenzorjai számát, most már nem csak a popin van ami jelezi, h kiságy van anyáék ágya, hanem azt is megérzi ha éppen melegen vár a kaja, vagy ha bekapcsolom a gépem. :-D
Ma itt volt Anyukám, hát nem nagyon hitt a szemének, azt hitte csak túlzok, amikor meséltem neki a Boldi féle visításról. Hát most már hisz!!!

1ébkét szombat óta használjuk a Gripe Water-t de ha lehet csak még hangosabban ordít tőle. Sajnos. Ráadásul a pukik sem jönnek maguktól mindig sokkal nagyobb feladat kinyomni szegénykémnek.
Szerintem mi visszatérünk az Infacolra, az vált be a legjobban! Aztán remélem, h mihamarabb elmúlik, mi csütörtökön már 6 hetesek leszünk, adja a jóisten, h huss elmúljon a csikarás…

Tényleg csípőszűrés, hasi, koponya uh, Ti hol csináltatjátok meg?

Szem szín: én azt olvastam, h 6 hónapos korukig változik a szemük színe. A húgom pl már barna szemmel született, Boldinak meg kék volt, most meg szürke… de tuti barna lesz, mert nekünk mindkettőnknek barna.. :-(

1ébként Navi, én is csak 1et szerettem volna, h a Férjem hatalmas szemeit örökölje, ne az enyémet… hát nem jött be!!!
Szép a vonalzóóóóóódddddd!!!

Wivi: Boldi is mellettünk alszik hosszabbakat, így sikerül embernek maradnom. 3x kelünk éjszaka, és akkor is csak félig. Már engem sem érdekel, ki mit mond. Az sem törvényszerű, h később rossznak kell lenni, lehet majd simán visszaszokik a helyére, 3 év múlva. :-D

Sophie: gondolunk Rátok!!!! Millió pusziii

Ne hari most csak ennyire futotta, főleg, h asszem térdtől vágni lehetne a lábam, már fél órája lökődöm Boldi seggét, ma csak így jó…. puszii

Kép

Kép
vikoo
 
 


Sziasztok!

A fősulin megoldódott a fejés probléma (egyébként hűtőtáskám nincs, és nem tudtam volna megoldani, ment volna a lefolyóba, egyébként szoptató helyiség van ahová el lehet vonilni) mert hirtelen el kezdett ömleni a tej, és mindent eláztatott :shock: :shock: :shock: :shock: vizes ruhában mentem haza, és széjjel fagytam egészen. De megkönnyebbült a mellem, a természet megoldotta.
Napi 80-100-at fejek le max, 1 etetésre valót.

Tatjana, jajj de jó h beindult a szopi!! Szépen meg fogja teremteni a kereslet-kínálatot!
Egyébként vna olyan ismim, akinek augusztusban született a kislánya, császározták és elrontották a babát cumival, azóta sem szopik, de fejéssel kizárólag anyatejen van!

A babucik gyönyörűűűek! A kis pofik meg hurkácskák :lol: :lol: :lol:

Babával alvás: teljesen hanyatt fekszem, nagypárna a fejem alatt. Hihetetlen jót durmolunk együtt.

Vivi,
nagyon jól csináltad az altatást! Ne aggódj, nem fog örökre ott ragadni melletted a kicsi!

Kaki: kifolyik, hogy ne folyna ki :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
És nem jön ki a folt, pedig lendületből beáztatom folttisztító szappannal vastagon :twisted: :twisted: :twisted:
A Pampers nagyon hitvány, a Huggies jött be, de még annál is megtörténik a baj.

Aranyoska,
hű a mindenit, ez elég rosszul hangzik. Főleg azért, mert egyidősek a babáink, és az 5. hét fele már javulni szokott az alvás dolog... leglaábbis én ezt tapasztalom.

Lucuzs,
utólag is isten éltesse Bogikát, és gratula a tortához! :D

Sophie,
kitartás, már tényleg nincs sok hátra!

Bernie,
szívből gratulálok, jó egészséget, sok boldogságot kívánok!

Vaya,
örülök h Noni így szereti a kendőt.
Én itthon a sima keresztezettet, utcán a zsebes keresztezettet használom. Apa tudja az utóbbit külső és belső zsebbel is.

Navi,
én kaja közben nem merem bazseválni, mert úgy koncentrál a kicsi :lol: :lol:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


húú, ma érdekeds napunk volt. Most aludt el, eddig csak 10-20 perceket aludt..állandóan eszik, a védőnő megdícsérte a kis hurkácskáit, meg már 3010g!!!

csajok! Megnyugodtam...nálunk is együtt alvás van éjjel,mint sokaknál. De így legalább hagyjuk apját is pihenni, mert ugye neki reggel kelni kell. Csak ma meg már nappal sem akart menni a kiságyba. Nem tudom, mikor fogom visszaszoktatni. Most a változatosság kedvéért egy másik nagy ágyban alszik a mi hálónkban, mert du. szellőztettem.

wiwi! Az 5 óra az jó, nálunk éjjel még csak 4 óra van, de csak átcsapom a másik oldalamra, és szopizhat:)

Kép
ebba
 
 


bocsi lányok, hogy csak magunkkal vagyok elfoglalva, meg, hogy nem reagálok senkinek, de remélem, hogy megértitek, hogy világvége a hangulatom...

egyre jobban kiakaszt, hogy mindenki tűkön ül, hogy mi van már! akkor én mit szóljak?

reggel magas vérnyomit mért az NSTn a nőci, így pisit is kellett adnom, ami elvileg negatív lett... most mértem itthon is. bal karon 138/82 p. 86, jobb karon pedig 148/77 p. 84. nem tudom! ez is kezd aggasztani. nem akarom, hogy úgy járjak, hogy valamit benéznek és a babám jár rosszul...

szerdán lehet, hogy kikönyörgöm, hogy indítsák meg a szülést. vagy nem tudom!?

szerintetek mi lenne a jó megoldás? mit tegyek?

szerdán megyek dokihoz legközelebb, akkor is lesz NST, meg doki, meg egy UH-t is megbeszéltünk még a múlt héten.

és a legrosszabb, hogy nem ehhez vagyok szokva. Beninél teljesen máshogy ment a dolog :(

na. megyek! sütit sütünk lassan... remélem! :P

sophie27
 
 


háhhhá! laptető... (bár eddig sem hozott szerencsét :()

sophie27
 
 


Sophie! Megértem, hogy már nem jó neked így, és hogy egyre többet aggódsz is!
Hogy mi lenne a jó megoldás?! Sajnos én sem tudok tanácsot adni!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Képek:

Kép

Tündérem: Kép

Etának :P :wink: :Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


hello mary poppins!

ezt nem hiszem el!!! profi torta!valld be hogy cukrász is vagy

Kép
Kép
eta
 
 


sophie:
neked kell érezned hogy mi a jó döntés...

Az uh- mit mutat? csak mert azon minden látszik... nehogy baj legyen. bár nem tudom én mit csinálnék.....
de úgy lesz a legjobb ahogy döntesz!

drukkhegyek!

Kép
Kép
eta
 
 


Vikoo, lábad még érzed? :lol: Remélem, nem így kell eltöltened az éjszakát!
Én is apa óriási szemeit akartam volna, de neki az enyémek kellettek :lol:

Zsófi, húúú, hát nehéz kérdés :roll: Úgy érzed nem vagy jó kezekben? Csak tudja az a kicsi lány, mikor kell jönnie....
Nagyon szorítok és küldöm a szülésmegindítót újra... hátha :oops: Tudom, ez nem segít a jelenlegi helyzeteden, de egy kis enerdzsi nem árthat!!!
:arrow: :arrow: :arrow: (((((((((((((((O))))))))))))))) :arrow: :arrow: :arrow:

Szóval nagypárna, baba mellkason, mellen... lehet ki kellene próbálni? :oops:

Lucuzs, nagyon szép Bogi!!! Isten éltesse utólag is! :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sophie
Kitartás!!!! Tényleg már nem sok idő, és kezedben tarthatod a babádat. Én is ugyanilyen türelmetlen voltam már a végén, nekem is minden bajom volt, világvége hangulat stb.
Előszedtem a leletem, vérnyomás nekem 11.12-én 128/88 volt, pulzus : 88, előtte nst-n: 133/86 pulzus: 83

Ne aggódj, nem lesz semmi baj!!!!!!!!! Tudom, mostmár baromira nehéz, de kitartás!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon nagyon nagyon drukkolok!!!!!!


Lucuzs
A torta nagyon nagyon jól néz ki! Úúúúgy ennék belőle! :) Bogi nagyon cuki a képeken

szisszka
 
 


köszi lányok!

szülésindítókat elfogadom zsák számra! :)

elmentünk tesztcsíkért, hogy, ha megint szar lesz a vérnyomim, tudjak csinálni itthon is ellenőrzést!

amúgy a dokiban bízom maximálisan! inkább tényleg csak a türelmetlenség az, ami miatt hülyeségeken agyalok... :( bocsi!

Lucuzs, nagyon guszti a torta, biztosan fincsi is volt! gondolom, hogy mind elfogyott! :P

sophie27
 
 


sophie: én is küldöm a szüllésinditót!!!

Bogi tortája: valami fantasztikus!!!! Én is ilyet akarok! küldenéd a krém receptjét? van piskotám és megprobálkoznék én is :-) Bocs hogy lopom az ötletet.. :-D

Én is magam mellett altatom a picurt... :oops: pedig nekem Ádi első naptól fogva külön volt annó... mostmeg ő is szeret/ne mellettem velem aludni, szóval nekem nagy családiágy kellene. De miért kellene nekik külön lenni??? hisz 9 hónapig hallgatták a belső hangjainkat, mi is szeretünk párunkkal aludni... milyen rossz lehet nekik egyedül... szóval én öregszem és azt vallom amig akar legyen velünk :-) gondolom ha már nagy lesz ugysem akar anyucival szundikálni :-D

rabbe78
 
 


Drága Sophie, nem is tudom mit mondjak... annyira átérzem a helyzetedet! Bár én csak két nappal szültem a kiírt időpont után, de így is rettentő módon el voltam kenődve és nem értettem, hogy miért nem bújik már ki Gergő. De aztán (mint ahogy már írtam), olyan hamar fordult a kocka és felgyorsultak az események! Remélem Nálatok is így lesz és nem is kell megvárnod a szerdát.
Nálatok nincs amnioszkópia??????????????

Lucuzs, ez a torta egy csoda!!!!!!!!!!!!!! Húúúúúúúúúú de bele tudnék harapni!!!!!!!!!!!!!! Utólag is Isten éltesse a Lánykátokat!

Amida, azt hiszem Te kérdezted a barna csíkot a pocakon. Nos, nekem Bencénél is volt és most is. Arra nem emlékszem, hogy mennyi idő alatt tűnt el Bencus születése után, de a lényeg, hogy eltűnt. Úgyhogy tuti, hogy most is el fog szép lassan halványulni. Emiatt ne aggódj!

Berni, gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A mellszívással kapcsolatban csak annyit mondanék, hogy Neked kell eldöntened, hogy le akarsz-e fagyasztani tejcit vagy sem. Ha igen, akkor érdemes fejni szoptatás után. Ha nem, akkor pár nap alatt beállhat a kereslet-kínálat dolog és annyi fog termelődni amennyi kell. Ha ezt szeretnéd, akkor nem kell teljesen kiüríteni a melleidet, elég, ha fellazítod, hogy ne feszüljenek.

Eddig nem nagyon volt lehetőségem magunkról írni... :oops: Olvaslak Benneteket, de két gyerkőc mellett nem nagyon van lehetőségem írni is, főleg úgy, hogy már egyedül nyomulok velük itthon. :)
Gergő tüneményes kisbaba, az a tipikus "eszik-alszik néha nézeget egy kicsit" baba. (kop-kop-kop) Szinte el sem hiszem, hogy ilyen, mert anno Bencus is ugyanilyen jó baba volt és persze mindenki azzal a "kedves" megjegyzéssel ostromolt az egész terhességem alatt, hogy Gergő majd nem lesz ennyire jó kisfiú. Pedig IGEN IS AZ!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Tejem van, már beállt a kereslet-kínálat dolog, úgyhogy nagyon élvezem a szoptatást! Én nem fejek, csak ha nagyon feszülnek a cickók, lazítok rajtuk kicsit. A fagyasztóba nem férne semmi, így csak felesleges időpocsékolás lenne a fejés, hisz ki kellene öntenem. Remélem azért így is sokáig tudok majd szoptatni. (Bencével 13 hónapig sikerült, akkor is ő döntött úgy, hogy nem kér többet.)
Kakis pelusunk van bőven, sőőőőt most már a pukik is röppennek, meg persze a büfi is. ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs nem ám akárhogy... szépen ölben, szoptatás közben engedi ki a büfit... csak levegő jön vissza, tejci nem! :) Meg is látszik mohóság rajta, egy hét alatt kicsit több, mint 40 dkg-t hízott!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):)

Bencével már kicsit nehezebb a helyzet, hisztisebb lett mióta megszületett Gergő... de már észrevettem, hogy akkor rosszabb a helyzet, ha rajtam kívül más is van itthon. Ha csak hármasban vagyunk, szépen eljátszogat, beszélgetünk, hülyéskedünk, viszont ha akár Apa, akár az én anyukám itt van még rajtunk kívül, akkor ha valami nem tetszik neki, elkezd vinnyogni... elég idegesítő, de azért próbálom hamar leszerelni. Egy kis figyelemelterelés az ami ilyenkor hatékony lehet, csak meg kell találni azt, amivel épp az adott pillanatban elterelhető a figyelme.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Boginak
Kép
Vendég
 


Nagyon szépek a babák! :lol: :lol: :lol:
Kedvem lenne mindegyiket dajkálgatni :oops: :wink:
Még akkor is, ogy itt van nekem David... aki ma eljátszotta Karinthy művét... :wink:
Csak akkor volt jó neki, ha cici a szájában volt. Ma még a cumisüveg se tetszett neki... Pasi :wink:

Köldök
Ne érje víz! (persze, ha pisis, kakis lesz, akkor óvatosan le kell mosni). Lehet valamilyen fertőtlenítővel (betadin, octenisept, alkohol... amiket sebfertőtlenítésre használunk) kezelni. Egyébként ebben is meoszlanak a vélemények, hogy kell-e kezelni vagy sem... :?
Én bőségesen lemostam mindig octenisepttel...

Eta
Salzburg mellett lakunk. Olyan félórás távolságban van sípálya tőlünk. És itt elég korán kezdik a gyerekek síoktatását!

Fürdetés
Ki kell tapasztalni, hogy a gyerek milyen hőfokú, mennyi vizet szeret, esetleg egy textilpelenkával takargatni fürdés közben. (nagyon hamar tudnak fázni)
És akkor sincs nagy tragédia, ha nincs mindennap megfürdetve, csak ey mosdőkesztyűvel letörölgetve... (szokták azt is javasolni, hogy csak hetente 2-3-szor fürdessük az újszülötteket)

Vivi
Napi 20g, az egy hónapban 600g... én úgy tanultam, hogy az jó...
Elvileg féléves korára duplázza meg a születési súlyát... (ettől vannak olyan babák, akik híznak többet, ők majd egy idő után lelassulnak...)
Nem verseny ez!
Amit kipróbálhatsz: szopi kb. 30 percig, akkor böfizteted... és még visszateszed a cicire....

Kaka folt
Nagyon jól kihozza a DM-s folttisztító szappan :wink:

Sophie
Eszeterkének üzenjük, hogy sok jóképű pasi várja itt kinn! Ne kéresse már magát!
Orvosoddal beszélj!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Drága Sophie, én tanácsot adni nem tudok, és azt sem szívesen mondom, h. ezt neked kell eldöntened, mert én már hülyét kapnék ezektől a tanácsoktól, de sajnos ezt csak te tudod.
Igazából a dokit nem értem, h. miért nem fektet be és indítja meg, itt nálunk túlhordás esetén ez történik.
Holnap Andrisom névnapja van, meghozza Eszter babát!!!!!!!!!

Lucuzs, nagyon édes Bogi, gyönyörű kiscsajszi, és annyira jó, h. személyesen is taláékozhattam vele/veletek.Szerintem nagyon hasonlít az anyukájára!
Nagyon szép tortát sütöttél, ügyes vagy!Nekem sajnos a sütések mindig rosszul sülnek el...


Barna csík...még megvan!
Sőt a hájaim is!

Csillag, nagyon örülök, hogy iylen ügyes Gergő!!!!!!!!!!!

Szemek: eyg dolog tetszik magamon, az a szemem formája, de eddig nem úgy néz ki, h. örökölte Lucababa..

Eclipse, akkor a természet valóban megoldotta.

Tényleg csajok, ti miben alszotok?Mert nekem melltartóban kell, mert rendszeresen eláztatnám az ágyat, ha nem lenne benne a betét...

Vikoo, próbálj meg arra gondolni, h. ilyenkor gyúrsz!Én ha ringatom már régóta azt hajtogatom, most karra gyúrok!!
Csak az a kár, h. nem látszik meg.

Navi, szép az új vonalzód!Szépségesek vagytok!!!Zorka tünemény!

Vivi, én is magunk mellett altatom, nem érdekel senkinek a véleménye, ha elszuszmákolt, akkor rakom át az ágyába, kivéve, ha el nem alszom, mert már előfordult párszor!

Tatjan szuper ügyesek vagytok!!!!!!!!!4


Eta, billentyűzet át van állítva, azt ne kérdezd hogyan!

Mikegirl, Adél gyönyörű!!!

Rabbe, én is napsütéses időt szeretnék!!!

Csajok, én ma büszke vagyok magamra, tegnap kitakarítottam az egész lakást, ma mostam, főztem, vasaltam, növényzetet rendbe raktam, voltunk sétálni,úgyhogy megvolt a program!

Megyek, mert ébredezünk!

Mindenkinek alvásban gazdag éjszakát kívánok!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, dehogynem, befektetnek, csak én nem a nagykönyv szerinti 28 napos ciklusokkal rendelkezem, és az első 2 uh alapján 1 héttel mindig kisebb volt Eszti, így még lehet, hogy csak holnap leszek 40 hetes.... az, hogy nagy baba, nem azzal függ össze, hogy hányadik hétben járunk! :) szóval szerdán megyek a dokihoz, ha még egyben leszünk (miért ne lennénk!? :S), és akkor átrágjuk, hogy mit és hogyan tovább!

Csillag, egyelőre nem tudom, hogy néznek-e magzatvizet... jó lenne tudni, hogy minden okés-e...

szuper, hogy Gergő ilyen jó baba! :) nagyon szerencsés vagy, hogy két azonos típus, és ráadásul fiúkból! :)

mérem a vérnyomim, egyelőre okés! beszereztünk vizeletvizsgáló tesztcsíkot, ha magas lenne, akkor azonnal nézem!

Krisztina, köszi az üzenetet Esztinek! remélem, hogy végre meggondolja magát, és ahogyan itt többeknek, vihar gyorsasággal megszületik! :P

egyébként, amíg ilyen picikék, nem is mocorognak annyit, simán aludtunk mi is úgy, hogy én félig ülő pózban, Beni a mellkasomon, és szunnyadtunk! király volt! nagyon szerettem így együtt lenni vele. most is imádom, ha közöttünk van, persze sokszor kapok egy-egy jól célzott rúgást a torkomra, ha éppen pörög, mint a ringlispil, de ez van! :) akkor visszateszem a helyére, aztán alszunk tovább!

és a másik, ami szerintem szuper, de ezt írtam már korábban is. mikor hajnalban kikelek mellőle, csak bámulom, hogy milyen kis tökéletes! (bocs az elfogultság miatt...) kis finom arcocskája, meg az illata, és olyan nyugodtan szunnyad! IMÁDOM! :)

na. lassan megyünk aludni, apa holnap korán kel, mert sajnos megy melózni, én meg anyósommal itthon Benivel, aztán szerdán újra útra fel. apa valószínű megint szabizik... dec. 1-jén csak megszületik már!!!

lányos anyucik! fülit valaki végül tetetett a kórházban? :P

sophie27
 
 


Sophie, akkor most már értem!
Nem csof
da, h. nézegeted Benit, tényleg gyönyörű!
Amúgy én is sokszor csak azt veszem észre, h. bámulom Lucababát!

Fülbevaló: kórházban nálunk nem is csinálták meg, de karácsonyra nagyon szeretném!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: