Új privát üzeneted érkezett!

gyönyörűek a fák!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hajnalocska, hú, én sem szeretném Szonjámat bent növeszteni sokáig. Én két hétben egyeztem meg vele, mondtam, hogy szeptember 28-tól jöhet.

Monica, zseniális ez a bébi szórkoztató központ! Én elvileg holnap kapok kölcsön ismerőstől valami hasonlót... Kíváncsi leszek....

Vcsibe, köszi a bíztatást! :lol: De pont hogy a szülőszobában nem szeretnék pánikba esni... Inkább néha rettegek egy kicsit most, de ott már nem kéne... Az a baj, hogy a legtöbb ismerősöm ott parázott be nagyon és én ezt mindenképpen szeretném elkerülni.

Pocok, jó mozizást! Miket néztek meg?

Pattogó, ismét nem hazudtoltad meg önmagadat! Eltűnsz egy kis időre, aztán előállsz egy ilyen szupi táskával! :D

Kép
szilveeaa
 
 


Jelentem dühös vagyok!Eddig tartottak a szépen megpucolt ablakok, a felettünk lakó locsolt, de úgy hogy minden az én ablakom csurog le! :twisted:

Szilveeaa
A menü:
Férj és feleség
Angyalok és démonok
Iceage 3
Hajsza a föld alatt

Ha addig szülünk, majd valakinek szép hete lesz :)
pocok001
 
 

 
 

én ebből egyet sem láttam sajna...Mi tegnap a Becstelen Brygantikat néztük meg - ZSENIÁLIS!!!

Kép
szilveeaa
 
 


Akkor majd beszámolok :)

Nem túl háborús? Engem is érdekelne, csak nem mertem rá jegyet venni...
pocok001
 
 


Sziasztok!

Nekem is nemrég született meg a kisbabám Panni:), júliusban:)
van egy nagylányom 4,5 éves Lili! :D
azért írok nektek, mert van egy nagggyon jó szolgáltatás, ami még
Lilinél nem volt:
Elintézzük.hu - az a lényege, hogy minden szülés utáni adminisztrációt - mint gyás,gyed,gyes, baba születési anyakönyvi kivonat, lakcímkártya, adókártya :shock: :shock:
elintézik helyettetek, házhoz hozzák-viszik, ha úgy akarod,
nem kell a férjeteknek-párotoknak sem elmenni, szenvedni egész nap, újra visszamenni, papírokat pótolgatni...
:lol: :lol:
szóval, szerintem ezt tényleg érdemes megnézni, megkeresni!
Üdv nektek!
sok sikert a szüléshez, és az első időkhöz!!
esztyx
 
 


Szép jó estét lányok.
Bocsi,hogy csak így eltüntem szerda óta,de megmondom őszintén semmihez nemvolt kedvem és nem akartam hangulat romboló lenni.Szóval magam alatt voltam teljesen.Ma már kicsit talán jobb,de egyszerűen fogalmam sincs mivan velem.Mindenen csak sírnék és semmi sem jó,pedig ezek életem legboldogabb napjai,hogy végre várhatom a kisfiam születését.Na de nem is siránkozok inkább mondom a hírt.
Jelentem végre sikerült nevet választani:MARTIN GERGŐ. :D
Sokáig barátkoztunk vele azért nem szóltam eddig de már beírtam a gmailre is.ha változás lesz szólok,de szerintem ez marad.

Zizike üdvözöllek köreinkben és gratula a kislányodhoz. :D


Sztercsi sikerült szopipárnát venni?

Nitácska nagyon jó a pocifotód. :D

Anyabébi kaptál már fotókat a hordozóról vagy küldjem?


Pattogó látom megint bealakítottál. :D nagyon szép a táska. :D
Azt is elárulhatnád végre,hogy honnan van ennyi energiád 2 gyerek mellett?Vagy talán pont ez az ami erőt ad.Le a kalappal előtted. :wink: Nagyon aranyosak a fák is,néztem őket.


Vcsibe,Sceen mentek még szerdánként a kórházba?Érdemes volt a szülőszobát megnézni vagy semmi extra?


Bocsi,hogy nem írtam most mindenkinek de ezentúl igyekszem minden nap jönni.Ez lesz a melóban is az utolsó hetem aztán készülhetek végre Én is a nagy napra és foglalkozhatok a babaszobával és ruhácskákkal végre.
Papíron holnaptól már kiiratom Magam.de előtte még be kell mennem a Klinikákra laborba a szokásos havi ellenőrzés.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Pocok, ne a háborús mivolta a durva, hanem a tarantinós... vannak benne nagyon véres jelenetek, pl. skalpolás... szóval gondold meg, te tudod, hogy így pár héttel a szülés előtt idegzetileg mit bírsz el. :D

Kicske, meglásd sokkal jobban leszel amikor már nem kell bejárni dolgozni! Nekem egy megváltás, pedig itthonról még be kell fejeznem pár munkát. Össze sem lehet hasonlítani azt, hogy reggel felkelsz és NEM MÉSZ BE! Szuper jó! :lol: :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Szulés: nem szeretném megvárni az okt.1-t :roll:
Én úgy vagyok "megegyezve" a kislányommal, hogy szept.20 és szept.29 kozott szulessen meg ! :D :D :D
Ez alatt az idoszak alatt 3 számomra fontos dátum is van: egyik a férjem szuletésnapja, másik a nagymamámé /aki sajnos már nem él/ és a keresztapámé......szval szerintunk e három nap egyikén fog kibújni a mi kis Picurkánk ! :lol:
.....de végulis ki tudja?!


Lányok, ma végre lefotóztam a babaszobát, mindjárt felrakom a gmailre!
ginuska
 
 


Ginuska az szép ajándék lenne akinek a szülinapján születne a baba. :D Nekünk utoljára azt mondta az orvos,hogy november 9 teljesen levoltam döbbenve. :shock: de ha még 2 hetet késne is a kisfiam akkor az apukája névnapján születne :D :D remélem addig azért nem vár.Szeretném ha már október végén megérkezne.Szóltam neki de még nemtudom mennyire szófogadó gyerek :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Na hadd látom, mennyit írtatok! :roll: :lol:

tillidian
 
 


Pocok,
nem akarok jósolni, de a "fészekrakó ösztön" engem szülés előtti héten kapott el anno :roll: :P
(Pocaklakó de bizony, hogy tombol! :) De nekem kb. 2 hónapja...)

Kkia, Szilveeaa,
Ti sem vagytok semmik! :lol: (Összebeszéltetek Pocokkal? :wink: )

Judy,
szép nagyok vagytok! :D

Jovana,
szülésznőm mondta: NST előtt tessék csokit enni!!! Babók ettől beindulnak! :wink: (nyugi: én 15 kg-nál tartok! :lol: )

Zsrit,
örülök, hogy szűnt a lilaság!!! (Nyugi, majd együtt fogyózunk! :lol: )

Ginuska,
akkor kezet foghatunk! :wink: :lol: (+15 kg)

Chardonnay,
szép név!!! :D

Hajnalocska,
kitartás!!!!! Ne depizz, tényleg fogyiklubot nyitunk szoptatás után, oksa? :wink:

Monica, Nita,
szép hinták! :lol: (én ezt manuálisan fogom megoldani

Pattogó,
nagyon ügyes vagy!!!!! :D (Vivinek jobbulást! :oops: )

Screen,
a dokid biztos még egy kis sápot szeretne, nem :oops: :roll: (gondolom, pénzér' rendelget vissza...)
esküvő: mi most kezdjük: 19én és 26án is megyünk :lol:

tillidian
 
 


Rólunk:
ma voltam a szülésznőmnél :P
NST-n hozta a formáját Lencsi :lol: , volt kenetvétel, vizelet tenyésztés, vérnyomás -130/90 :? . Legközelebb 21-én megyük :P

Ginuska,
így legyen! :D
(én viszont nagyon szeretnék okt 8 körül szülni, sőt, ha lehet, később :roll: :P)

tillidian
 
 


Pattogó, a táska tényleg nagyon jól sikerült, gratula! :)

Screen, te már nagyon a végén jársz, valahogy csak kibírod addig... Kitartás! :D

Óóóó, köszi Pocok, eszembe juttattad, hogy mit akartam még megnézni. Hát a Campona műsorát! Mi inkább:
Becstelen brigantik
Jégkorszak 3
Másnaposok

Kicsike, nyugi, a rosszkedv el fog múlni! És ne érezd úgy, hogy most KELL boldognak lenned. Így csak rosszabb lesz. Ha morcos vagy, akkor az vagy és kész! (amúgy is vacak az idő...)
A szülőszobát érdemes volt megnézni. Előtte az okosítás rémes volt, a beszédhibás csajszi másfél órán át ijesztgetett minket a szülés borzalmaival... :x De a szülőszoba-látogatáson a szülésznő nagyon jófej volt. Sok mindent elmondott, hogy mit miért csinálnak és mit miért nem, és amit láttunk az is tetszett nekem. Főleg azért mert jobb most szembesülni a hellyel, amikor még észnél vagy. Nagyon segítőkésznek tűntek.
A következő előadás engem nem érdekel, mert légzőgyakorlatokról lesz szó, amiket már jógán is sokat gyakoroltunk. De ha te elmész, nézd meg a szülőszobákat! Érdemes.
És látom azokat a neveket választottátok, amiket már két hete is beszéltünk. :)

Na én is varróiskolát játszottam a múlt héten. Begurultam, hogy a fürdőlepedők milyen drágák és inkább gyártottam én kettőt gazdaságosan. Válság van, vagy mi a manó! :D

Kép
Kép

Vettem egy jókora (100x150-es) fehér törölközőt és két színes kéztörlőt. A törölközőt kettévágtam, beszegtem, a kéztörlőkből kapucnit varrtam és felvasalható textilmatricával díszítettem. 1500-2000 Ft volt az egész! :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Vcsibe,

te is annyira ügyi vagy! Irigy-irigy!!

Kicsike
,
tényleg már nem kéne dolgoznod, úgy sokkal,de sokkal jobb lesz!

Tilli,
a doki ezekért a rapid vizitekért nem kér pénzt. Úgy látszik, h ez a hobby-ja :x

Ma hosszú napom lesz. A legjobb barinőm 30 éves. Meglepiparty szerveződött és az én feladatom odaszállítani. Előtte beutalom egy thai masszázsra és meg csorgatom a nyálam közben. Meg valamit kéne ebédelni is...
Na indulok ajándékot csomagolni :D :D csak le ne bukjunkkkkk :)

Kép
screen
 
 


Nem vagytok semmik! Tök jó kézügyességetek van! Nagyon félnék ilyeneknek nekivágni. A táska és a törcsi is nagyon szép!

Viszont a barátnőmtől kaptam egy jótanácsot. Hogy a kórházba vigyek külön "alváztörlő" törölközőt... Az ikeában ( semmi közöm hozzájuk...) 70Ft a kéztörlő darabja, ennyit szerintem simán megér, hogy ne egy jó törcsit tegyen tönkre az ember. Valaki a papírtörlőre esküszik...

Till,
Akkor van még egy hetem?! :) Én inkább még kettőre szavaznék :) De Apa már itthon :)
pocok001
 
 


Ginuska,

a ti babaszobátok is nagyon szép!! :D Gratula!

Kép
screen
 
 


pocok,

moziünnep:
online foglaltál/vettél jegyet?
Hol?
Én a Rózsaszín sajt-ot és a Megtört ölelések-et szeretném megnézni

Kép
screen
 
 


Jó reggelt!

Kicsike! Nem vettünk még, talán holnap. Még fel kell hívnom a számot.

Chardonnay! Nekem is tetszik a név :)

Pattogó! Tuti a táska!

Ginuska! Most már jobban vagy? Dehogy a takarító. Nekem ilyenre sajna nem futtja, azaz sose gondoltam bele. Bár ahogy tegnap este a mensigörcsök és a csípőfájdalom miatt alig tudtam mozdulni, rá is gondoltam. De jön az anyukám. Meg a férjem is felajánlotta :shock: a számomra elérhetetlen és magaslati helyeken lévő takarítást. És...Nagyon szép lett a babaszoba!

Sziszkó! Iwiwen a képeket látva.....hűh de ott lettem volna...Tavaly a férjem is nyert a munkahelyi főzőcskében.

Datolya! Én se vagyok mostanában jó alvó a psisjárataim után :cry: Tévézgetek. Olyankor néha több sorozat van ugyan, dehát nincs mit tenni

Pocok! Én már szédülök a széken, pláne a létrán. Pedig annó megmásztam egy csomó magas cseresznyefát :wink:

Vcsibe! Te is nagyon kreatív vagy! Tetszenek!

Mónica!
Most már minden ok? Tetszik a férjed ötlete, amivel hazaállított.

Össze kell szednem magam. Úgy érzem magam, mintha átment volna rajtam egy úthenger. 8) 8) Tegnap mondjuk este görcsölgettem. Számoltam ám, 15 percenként jött...aztán el is múlt. De ez elviselhető fájdalomnak minősült.
Vendég
 


Sziasztok!

Először is, mert szégyengyalázat elfelejtettem... :oops: Pocok utólag is nagyon boldog névnapot!!!

sziszkó: +9 kg 7 hónap alatt szerintem is jó. Nekem 10 hét alatt +11kg. Na ez gáz... :roll: :roll:

till: ugyeugye? a szugerálás csak bejött.. :lol: :lol: :lol: És most: :lol: Lencsííííííííííííííííí maradj íííííííííííííííííjjgy!!!!!!!!! :D :D :D :D

datolya: taknyolás.. hát.. Lara még taknyos. Múlt héten szinte feleslegesen maradt itthon Vivi. Csak taknyos volt. De kérték, hogy maradjon. Jó maradt. Szombaton jóidő volt, gondoltuk az esős hideg előtt elmegyünk csavarogni együtt. A lányok mentek apával Erikhez, és én meg be a westendbe csavarogni, utána az auchanba vásárolni, aztán meg családostul a börgerkingbe. :D Tök jó volt. 8-ra értünk haza. Vivi reggelre belázasodott. :( Tegnap este 39,5 volt a láza. 4,5 év alatt ez volt a 3. alkalom, hogy 39 fölé ment a láza. Nem taknyos, csak lázas és fáj a feje. így most sem megy oviba. :( Szegénykém, pedig úgy menne. :( Ha honap is lázas lesz irány a doki. Vivi max 2 napig lázas.

pocok: azért óvatosan a székreállással... :roll: :D Átérzem a dühödet ami a frissen megpucolt ablakokat illeti. Nekünk tetőtéri ablak van. Ha megpucolom őket, tuti esni fog másnap... :evil: :evil:
Az ice age 3 isteni. :lol: Nagyon sokat röhögtem rajta :D Tegnap este apussal a végső állomás 4-et néztük meg.. Az 1-2-3 megvan dvd-n. Hát ez sem volt piskóta.. :roll: Elszoktam a horrorfilmektől na.. :roll:

kkia: Gyönyörű a kutyafiú!! :shock: Ismertem anno egy pont ugyan ilyen kutyust. Úgy hívták, hogy Marshall. :lol: Jó nagy bocikutya. :lol: :lol:

judy: Nagyon felpörögtek az események. :D

szilveeaa: Te sem vagy komplett.. Létrára föl le? jaaaajj te lány! Vigyázz magatokra!!! :wink: :D
A táskát nem volt nagy izé összevarrni. :roll: 2 órát vacakoltam vele. :D

nita: Nagyon szupi kisszék. :D

monica: hű de szupi! :D Nagyon ügyi apa. :D

hajnalocska: Tudom sovány vigasz, de le fog menni. :wink:

bobóbaba: A lányeg, hogy semmi bajotok nem lett. :)

vcsibe: " ha meglesz a baba küldjön kaját.." :lol: :lol: :lol: És lehetőleg azt is az ajtó alatt csúsztassa be.. :lol: :lol: :lol:
Nagyon szuperek a törcsik!!! :shock: Eszembe sem jutott volna, hogy így is meg lehet oldani.. De most, hogy mondod... :roll: :lol: :lol:

kicsike: A hormonok. Szülés után is fogsz még rengeteget bőgni. :) A nevek gyönyörűek! :D Energia. Mint írtam 2 óra volt a táska kb. Vivi 1 órát ebből aludt, Lara közben mellettem aszisztált. A kiszabásnál adogatta a tollat, ollót, a végén megkapta a leeső darabokat. Boldogan játszott vele. Aztán Vivi nézte, hogy varrom össze. :D 2 gyerek jobban elfoglalja magát együtt, meg egyedül is, mint 1. Ezért is mondom mindíg, hgy minden elismerésem az egy gyerekes anyuknak :lol: :lol:

ginuska: Remélem a picilányod is tartja magát a megbeszéltekhez. :D Én november 10.-e körül szeretnék szülni, de az egy kissé gázos túlhordás lenne.. :lol: De az okt 31.-ben is kiegyezek. :D

Na megyek, mert Apust ébeszteni kell, mennem kell a gyerekorvoshoz a múltheti igazolásért, Larának is táskát kell varrnom, Vivi festeni akar, szóval megvan a mai program. :D Mindenki vigyázzon magára!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Bocs, kérlek nézzétek el nekem hogy ide írok – kezdő lévén nem boldogulok egyik aukciós oldallal sem egyenlőre.

Egy többfunkciós újdonságot, az 5 az 1-ben formapárnát szeretném a figyelmetekbe ajánlani!

Próbáltam képet tenni, de nem tudom lekicsinyíteni.

Készülőben van a "csúcs" párna is, amelyet ikrek szopiztatására (is) ajánlanék.

Valamint sok egyéb hasznos újdonságot. (nyakba „szerelhető” nyálkendő, pelenkatartó, zsebes fejvédő, stb)

Bővebb info: marikogold@citromail.hu

Üdv

MarikoGold
marikogold
 
 


Screen,
A neten csak megvenni lehet, lefoglalni nem. Legalábbis a Palace moziknál, nem. Így tehát elmentem a moziba és megvettem :)

Pattogó
Köszi! :)
Le a kalappal előtted! Nagyon kreatív vagy és tök jól szervezed a dolgokat! Szeretnék tőled tanulni!!!!
pocok001
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

A pici fiam akkora bulit nyomott le éjszaka...sose szokott éjszaka ennyit rugizni éjszaka...? Vajon mi lehetett vele? Most alszik, de néha rúg egyet-kettőt, hogy el ne felejtsem...olyan ijesztő volt éjszaka...de semmi más tünet...pedig már kezdtem fogalmazni, hogy hogyan ébresszem fel apát anélkül, hogy megijesszem....de szerintem sehogy se, mert úgyis halálra fog rémülni, ha eljön az idő :D

Zeuszka nevében is köszi a dicsiket :lol: Nagyon jó fej kutya, a pocimat minden reggel megvizsgálja az orrával. Tudtuk róla, hogy szereti a gyerekeket. Az apukáját egy 6 éves kisfiú vezette a legteljesebb nyugalommal, amikor megismertük őket :shock:

Szilveeaa, arra elfelejtettem válaszolni, hogy hol rendeltem a homeo csomagot: www.simonmed.hu (ez egy homeo webáruház)

Valaki ajánlotta az elintézzük.hu-t, ők tényleg nagyon jók, mi is velük fogjuk intéztetni a dolgokat, mert apa erre alkalmatlan. Ma fél órán keresztül beszélt az OPT Telebankkal, majd közölte velük, hogy befejezte az OTP-vel, felmondja a vállalkozás számláit :evil: Az OEP helyett azonban sajnos nincs másik egészségbiztosító (na jó, van...), így aztán jobb, ha nem őt küldöm ilyen helyre :roll:

Ma be kell mennem az irodába még segíteni egy kicsit az utódomnak...pedig semmi kedvem autóba ülni :(

Vigyázzatok magatokra!

Kinga

Kép
kkia
 
 


Sziasztok lányok!
Jobb reggelt mindenkinek, mint az enyém... :wink: 9 órára volt időpontom a fogorvoshoz, odaérek, erre azzal fogad az asszisztens hogy van egy kis gond a géppel, most várják a szerelőt. :evil: :evil: :evil: Menjek addig csináljak valamit, intézzem a dolgomat (mondom ezen kívül nincs dolgom), vagy csak úgy sétáljak egyet... :roll: Kösszzz... Hazajöttem, visszamászok majdnem egy óra múlva, erre a szerelő még elment valami alkatrészért, nem tudják mikor lesz jó a gép. Úgyhogy kaptam egy időpontot jövő hét szerdára, ma meg sétáltam egy jó nagyot... :twisted: :twisted: :twisted:
Ennyit a nyafogásomról, most pedig megpróbálok reagálni. :D :D :D

Pattogo: Nagyon szép lett a táska! Ügyi vagy! Ja, és természetesen a lánykáid is nagyon ügyik, szépek az almafák! :wink: :D Jobbulást mindkét lánykádnak!!! Sok-sok gyógyítópuszit küldök nekik!!!

Pocok: Szomszéd: :evil: :evil: :evil:

Kicsike: Nagyon szép nevek!!! :D A hangulatod miatt ne aggódj, teljesen természetes ilyenkor. Pár nap múlva meg majd kicsattansz az életörömtől!!! :D :D :D

Ginuska: Nagyon szép lett a babaszoba! :D

Vcsibe: Hogy te is milyen kis kreatív vagy... :D Nagyon szupik lettek a fürdőlepedők!!! :D

Screen: Jó szórakozást!!! :D

Sztercsi: Csak óvatosan azokkal a 15 perces fájásokkal!!! :roll: :D

Most bedugulok egy kis időre... :lol: :lol: :lol:

Puszi
bobóbaba
 
 


Kicsike gyönyörű nevet választottatok!!!! :lol: :lol:
Csibe gyönyörűeket kreáltál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm a dicsiket. Igazából én azért kreatívkodom, mert sajnálok annyi pénzt kiadni ilyenekre. :D No meg mindig azon töröm a fejem, hogy a drága dolgokat, mivel lehetne valami olcsó, de nem olyan kézenfekvő valamivel helyettesíteni.

Kicsit be van dagadva a bokám és fáj... :?

Pattogó, jobbulást Vivinek!
Hát igen, anyu egy picit idegesítő tud lenni... :roll: Mindenbe beledumál, hogy miért így és miért nem úgy... És én már kb. 10 éve elvesztettem a türelmem vele szemben. És ez a baba miatt persze csak fokozódik.

Kkia, én is néztem ezt a lehetőséget a papírmunka megkönnyítésére. De nálunk a cég tb-kifizető hely, így a dolgok felét elintézik. A maradékot pedig hadd csinálja csak a kedvesem. :D
Huh, autózni már én is utálok. Vagy inkább Nünüke utál és mivel engem kínoz, én is utálok már... :?

Bobó, jó kis kavarc a fogdokinál. Pedig az ilyenen jobb minél előbb túl esni.

Kíváncsi vagyok, hogy ma mikor fogok összeesni. Ritka vacakul aludtam. Illetve, amikor aludtam, akkor jól, de a pisijárat után nem tudtam visszaaludni, egy órán át forgolódtam ébren. Meguntam, leballagtam a könyvemért és olvastam egy fél órát. Utána édesen elaludtam. Viszont egy óra múlva újra felkeltem pisilni... :evil: Hatkor pedig keltem, mert a 39 éves "nagyfiam" hétkor indult a dolgozóba és a kávéja nélkül az ágyból sem képes kimászni. :roll:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok!

Nagyon kreatívak vagytok,én meg még mindig azon bénázok,hogy mi legyen a dekoráció Tamara ágya felett.
Pattogó,nagyon szuper a táska!
Vcsibe,tök jó ötlet a törülköző,ráadásul szépen meg is oldottad.Tényleg sokat kérnek el érte a boltban!

Bobó,bosszantó ez a fogdokis sztori,de neked legalább van is bátorságod eljutni oda.
Nekem "szerencsére"-csak hogy ne unatkozzak-most bújik ki egy bölcsességfogam
:?
Kicsike,szép nevet választottatok!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Kicsike, igen, foleg a férjem szeretné, ha egynapon lenne a szul. napjuk, de én valahogy mostanában úgy érzem, hogy a nagymamám szul. napja lesz a nagy nap!!!!!!!!!!

Tillidian, Pocok, engem a "fészekrakó oszton" már 1 hónapja elkapott, azóta se bírok leállni vele :roll: .........már a férjemet kikészítem vele, állandóan pakolok, likvidálok, takarítok, rendezgetek.....

Moziunnep: engem a párom már nem akar elvinni :cry: ...azt mondja, hogy mit akarok én már olyan helyekre menni, mikor bármikor szulhetunk?!

Vcsibe, ugyi vagy naon! Szépek a furcilepedok! :wink:

Pattogó, a táska is szép, mi mindig is tudtuk, hogy ugyes vagy!!!! :wink:

Sztercsi, igen, már teljesen rendben vagyok, majd csutortokon kiderul, hogy azóta tovább nyítódtam-e vagy sem!
Nekem is az anyukám segített a nagytakarításban, szerencsére elkészultunk mindennel!

Lányok, koszi a babaszobadicsiket, esti fénynél készultek a fotók, nemtom mennyire adja vissza a valóságot.....
ginuska
 
 


Sziasztok!

Csibe!
Akkor apát Te is jól kiszolgálod! :lol: :lol: Nem panaszkodhat! :wink: Párom nem kávézik,de a reggelit mingí ágyba kapja! :lol: :lol: :lol: :lol:
Tényleg szupik a türcsik! :D Sajna nekem nincs ilyenhez türelmem,pedig régen szerettem ilyenekkel pepecselni! :oops:

Bobó!
Jól megjártad a fogdokinál! :twisted: :twisted: :twisted: Én is jó mérges lettem volna! :? :? :x
Readásul ugye nekünk így már túl a 30.-ik héten,nem igazán esik jól a sok séta!Legalábbis nem tudom,Te hogy vagy vele,de nekem nagyon nem esik jól! :x :?

Kkia!
Azért ugye nem kellett sok mindent csinálnod ma a munkahelyen?
És ügyes az utódod? :roll: :wink:
Nekem Martin tegnapelőtt éjjel játszotta ugyanazt,mint Veled ma éjjel Kristóf! :lol: :lol: :lol: :wink: Persze napközben meg lustizott! :wink:

Pocok!
Mondd meg a szomszédnak,hogy a virágokat kell locsolni,nem más ablakát!!!!! :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:
Mi kertes házban lakunk,de nem vitt mostanában rá a lélek,hogy ablakot pucoljak. :oops: :oops: :oops: Pedig már ráférne! :oops:

Pattogobolha!
Nagyon szupi a tatyó! :lol: :lol: :lol: :lol: Neked is csak azt tudom mondani,hogy le a kalappal előtted! :lol: :wink: :wink:
A Végső állomás 4,az az amit most reklámoznak,hogy a moziban 3D-ben vetítik? :?: :?: :?: :?: Jó lenne megnézni,nekem tetszett az első 3 része is!

Sztercsi!
Nagyon jól fogalmaztál! :wink: "Mint akin átment az úthenger" Én is épp így érzem magam! :? Bár nem panaszkodhatok alvás téren,.mert tegnap este 8-kor bealudtam és reggel fél 7-kor ébredtem! 10 és fél óra alvás! :roll: :shock: :shock: El se hiszem!
Jó,voltam kétszer pisijáraton,de most szerencsém volt,vissza tudtam aludni! :oops: :wink:
Hát tényleg szupi volt a szombati főzőcske! :P :P :P
Még később mesélek róla! :lol:

Filmek:A Jégkorszak 3-at már mi is láttuk!Csúcs szuper! :lol:
Mondjuk nekem ez a kedvenc mesefilmem! :) :) :)
Páromnak meg a Shrek! :) :wink:

Screen!
Majd mesélj,hogy sikerült a meglepi party! :wink:
Tök jó lehet az ilyen!Nekem még sose volt meglepi bulim! :cry: :cry:
És Tőled mit kap,kapott a barinőd ajándékba? :roll:

Kicsike!
De jó,akkor Nektek is Martinotok lesz!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Mivel két neve lesz a babótoknak,gondolom az egyik a Te ötleted a másik meg a párodé. :lol: A Martin kinek volt az ötlete? :D
Ja és le a depivel!!!!!! :? :? :? :? :? :? :?

Ginuska!
Nagyon szép lett a lánykád szobája! :lol: :lol: :lol: És ez a zöld szín nagyon vagesz! :wink: :wink: :wink: Nekem nagyon bejön! :)
És a kiságy is csodaszép!Látom végül is,Ti is ágyneműtartóval vettétek meg!Praktikus,az biztos! :wink: :wink: Sok minden elfér benne,mi is ezért döntöttünk mellette! :wink:

Nita!
Már csak 15 napod van!Hűha,de izgi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zizikém!
Én is üdvözöllek köztünk!Jobb későn,mint soha! :lol: :wink: :wink:
És gratula a kis nunishoz! :D :) :D :)

Zsrit!
Legyen igazad a kilókkal kapcsolatban! :lol: :lol: :wink: :wink:

Szilveeaa!
Köszike az emailt! :lol: Nagyon szép a kandallótok! :) :) Olyan hangulatos! :lol: :) :)

Judy!
Nagyon-nagyon várom az sms-ed,ha itt lesz az ideje! :lol: :lol: :wink: Szerintem Te leszel a következő,hacsak Nita Barnija meg nem gondolja magát! :wink: :wink:

Chardonnay!
Nagyon szép nevet választottatok a kislányotoknak! :lol: :lol:

Hajnalocska!
Most,mikor bvennt voltam a kórházban,nekem is azt mondták,hogy ha betöltöd a 37.-ik hetet,akkor már nem számít a baba koraszülöttnek! :)
Magas vérnyomival meg vigyázzál! :roll: :roll: :roll:

Moncsi!
Nagyon drága egy párod van!Tuti ez a kis hinta! :lol: :lol: :wink:

Szóval a szombatunk nagyon jól sikerült! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Akik kértek a gulyásból,azoktól elnézést kérek,de elfogyott mind!Upppsz....... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
45 csapat indult és kb a középmezőnyben végeztünk. :oops: :cry: Hát ez van,de a lényeg,hogy nekünk nagyon ízlett a kajcsi,párom büszke is volt magára! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Tele volt a Fő tér,ugye eleve akik főztek,meg kis boros faházak voltak,egy csomó kirakodós(mint a búcsúban :lol: ),gyerekeknek ugrálóvár meg ilyenek.
Én délre direkt nem csináltam ebédet,mert láttam,hogy árultak kenyérlángost,,meg juhtúrós lepényt.És megbeszéltem tomival,hogy majd valamit kipróbálunk ezek közül.BVégül is egy juhtúrós-hagymás-kapros lepényt ettem,ami isteni volt!Tomi ugyanezt,de még az övé meg volt spékelve baconszalonnával is.És a kettőért fizettünk 1200ft-ot! :roll: :roll: :? :? És még ahhoz,hogy jól lakjak,meg kellett volna még legalább egyet ennem! :roll: :roll: :roll: De tényleg nagyon finom volt! :P :P
Este 8-kor cuccoltunk össze és jöttünk haza.Nagyon aranyosak voltak a barátok,még azt se engedték,hogy egy üres táskát a kezembe vegyek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mióta hazajöttem a kórházból nem csináltam semmit.A lakás tele volt porcicákkal,én meg azt nem bírom elviselni. :? :?
Úgyhogy tegnap délután erőt vettem magamon és kitakarítottam a két szobát,persze light-os üzemmódban.Ma meg a konyhát és a fürdőt! :) De legalább tiszta minden!Most megint 1 hétig nyugodt vagyok! :oops: :oops: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Ja,majd elfelejtettem!Egy kérdés csajok:
Nektek nem fáj a szeméremcsontnál???Nekem napok óta olyan,mintha szét akarnák szakítani! :roll: :roll: :? :? Azt hallottam,ez azért van,mert a babó kezd beékelődni a szülőcsatornába.De nem korai ez még :?: :?: :?:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok, bekukk! :P

Ugye Mindenki egyben? :roll: :D
Este jövök!!!

tillidian
 
 


Szisz nekem a ilyen.....ugy megyek mint a drága nagyikám!!!!!!!!!! :) :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajszik!

Vcsibe: én is ritka sz@rul aludtam... tegnap anyóséknál voltunk ebédelni,előtte és utána díjlovas versenyen,du-ra úgy bedagadt a lábam,de csak bokáig,h tökre megijedtem... spuri haza,láb a magasba,férj meg ugrál körülöttem.... :wink:
masszíroztam a lábam, alilg tudtam elaludni,majd kb. fél óránként wc... reggelre úgy néztem ki,mint a mosott sz... de legalább a vizesedés elmúlt... :roll:
Így ma nem csinálok semmit!!!!

Szerintem a hideg front is bejátszott a "nemalváshoz"

Szilveeaa: nekem is állandóan a szülés jár a fejemben....ha eszembe jut,mindig megdumálom a lányommal,h velünk csak jó történhet,ügyesek leszünk és gyorsak.... majd mi megmutatjuk,h kell ezt csinálni!!!! (aztán vagy bejön vagy nem... :roll: )
én is inkább most parázok,ott baromi nyugodt akarok lenni!!!!!

Zsrit,Ginuska: örülök,h semmi komoly nincs még....

Kép
jovana
 
 


sziasztok!

Szétkapcsol a net :twisted: .Fene a szolgáltatóba. Nem tudom mit tartanak már megint karban, de egész hétvégén szakadozott a háló.

Zizikém: üdv köztünk. Most már megnyugodhatsz, jöhet a baba ha akar. :D

Nevek: szépek, nálunk most kezdődött a "biztos, hogy jó lesz?" mizéria. De én mostmár kitartok. :wink:

Görcsölés: másnap éjjel is érzékeltem 20 percenként fájásokat, aztán belealudtam és azóta semmi. Tegnap éjjel viszonylag huzamosabb időszakokat sikerült aludnom és semmi görcs. Szerintem a hidegfront nyugtathatta le a kicsit. Vagy a fene tudja.

Előkészületek: mindjárt nézem a babaszobákat a gmailen. Én kész vagyok, ma vettem meg az utolsó kellékeket-végre sikerült régi tipusú NUK 1-es méretű cumisüveg cumit kapnom. Az agyam elszáll, hogy több boltot is végigjártam emiatt, mert az új típusú NUK cumisüveg nagyobb szájú, mint a régiek és egészen más a cumi formája. Nekem meg persze a régi üvegek vannak, nem vagyok hajlandó újat venni 1500-2000 Ft-ért, csak azért mert a gyártó fejlesztés címén variálja a termékeit. :? NA, de a lényeg, hogy találtam az egyik bababoltban régit. :lol:

NST: nekem a múlt héten a laboros nőcik éppen azt sérelmezték, hogy mi a fenét ettem vagy ittam a vizsgálat előtt, mert annyira mocorgott a baba. :shock: Nem igazán értettem a problémázásuk okát, de nem szóltam semmit. Mi lett volna ha falok egy kis csokit is előtte? :lol:

Kép
Kép
tündér09
 
 


multkor nekem is nagyon beindult Barni a csokival töltött és porcukorral megszort fánktól....... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziszkó, nekem kb. 2 hete kezdett el fájni a szeméremcsontom, nagyon kellemetlen volt, úgy jártam-keltem,mint egy nagymami....de aztán elmúlt, vagyis a baba feje szerintem már beékelodott, de azóta meg a háromszori pisijárat éjjelente megduplázódott és napkozben is szinte non-stop wc-re járok :roll:
A dokim azt mondta, hogy a medence tágulása , ahogy készul fel a szulésre, az is okozza a szeméremcsont fájását, érzékenységét!
ginuska
 
 


Köszönöm mindenkinek a névdicsiket. :D :D :D

Sziszkó a névválasztás úgy történt,hogy Én írtam egy csomó nevet ami Nekem tetszett és mondtam ezek közül lehet választani.Persze bele írtam azokat is amiket a férjecském mondott de azok kihúzásra kerültek.Kis rávezetéssel maradt a Martin a második névhez pedig Én ragaszkodtam nagyon, mivel szeretném ha viselné az apja nevét is.Bocsi,hogy ugyanazt a nevet választottuk amit Ti is,de szerintem nagyon aranyos,és ez csak a véletlen műve. :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Vcsibe nagyon jók a türcsik ,ötletes nagyon és ügyi vagy. :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Majdnem elfelejtettem vettem végre hálóingeket.Igaz nem egy sexi darab de a clnak megfelel és olcsó volt.Este teszek fel róla képet.Nagyon jó pamut anyaga van és csak 1.000Ft.volt darabja.
Erzsébeti piacon sikerült beszereznem. :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


sziszkó: igen az. De most mintha kicsivel többet mutatnának, mint az első 3 részben. Egyébként jó film nagyon. :) Kevesebb sikollyal, több vérrel, jobb effektekkel. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


sziasztok!



Ne haragudjatok,hogy ritkán írok...jövő szombatig fekszem utána,már nem kell!!!Akkor majd sűrűbben jövök.



Most értünk haza szülésfelkészítőről, nekem tetszett,párom betolyt ,azt mondta ő csak sétálni fog velem vajúdáskor,szülőszobába nem jön be.De nála ez is nagy dolog, ha elvágja az ujját elájul....



Tegnap a babaszoba is kész lett,majd rakok fel képet.



Én kit értesíthetek majd? Jelszót kaphatok?

Kép

Kép
bébinyuszi24
 
 


Nyuszi várjuk a képet!!!!!!
ha akarod én leszek a hírhozod?! :) :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita akkor neked küldöm az smst és akkor a másik helyen is megtudod írni. :D

Képet hétvégén tudok feltenni.

Kép

Kép
bébinyuszi24
 
 


Privibe elküldöd a számod? Én is megírom. A honlapra nem tudok felmenni mióta megváltozott a jelszó pedig képet is akartam már feltölteni. :(

Kép

Kép
bébinyuszi24
 
 


Esti gyors...

Szisz, lehet, hogy a front volt az oka, hogy a fiúk megint bulit szerveztek a hátunk mögött...de pici fiamnak sokkal erőteljesebbek a rúgásai már és némelyik kifejezetten rosszul esik. A szeméremcsontom nekem is fájdogál, meg a hólyagom...gondolom, ez is azzal van összefüggésben :roll:

Az irodában jól kiszúrtak velem, mert lezuhiztam, hajat mostam, almás süteményt sütöttem nekik :!: :!: :!: , amikor hívott az utódom, hogy a nagyfőnök elhívta egy meetingre, ezért menjek délután 3 körül vagy pedig holnap reggel. Én pedig már délután nem akartam menni, mert kb. akkor szokott nulla lenni az energiám, szóval alvásidő van 8) Így marad a holnap reggel. A sütit meg odaraktam a párom és egy barátja elé ebéd után, amiből csak néhány morzsa maradt. Így jártak a kedves kollégák :wink:

Csibe, én is csak azért nem bízom az uramra a papírmunkát, mert nem szeretnék a szociális hálón kívül kerülni miatta :D Autózás...aha, nekem is a babci nem szeret autózni, illetve bekötve lenni szerintem...keményedik, ugrál, rugdal és ijeszteget, amikor úgyis úgy vezetek már, mint egy nagymama...

Képzeljétek, anyukámtól kaptam 40 db orig csomagolásban lévő, de még az öcsém gyerekkorából származó csehszlovák gyártmányú textilpelenkát. Találta a szekrényben véletlenül...Ma azokat mostam ki, isteni finom puhák és jó illatúak lettek...Az öcsém most 25 éves, de maradt utána még néhány szép horgolt babaruha, még a nagymamik horgolták annak idején. Lehet, hogy divatjamúlt, de örömmel elfogadtam őket, mert olyan szép emlékeket őriznek. Ja és ezáltal rájöttem, hogy elfelejtettem Kristófnak sapkát venni! Hát milyen anya vagyok én???? :roll:

Kép
kkia
 
 


Kkia!
Hát szörnyű,hogy milyen anya vagy! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:
Kicsit feledékeny! :wink: Na és,mi van akkor?Szerintem lesz még Kristófnak sapija,még megszületik! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sajnálom,hogy így "tönkretették" a már megszervezett napodat! :cry: De akkor majd látnak holnap,süti nélkül! :lol:
A horgolt babaruhák tök arik lehetnek! :D :D :D :D

Bébinyuszi!
Priviben elküldtem a jelszót! :lol:

Kicsike!
jajj,ne izélj már!Dehogy haragszom!Sőt,még örültem is neki,mikor olvastam,hogy Ti is ezt a nevet választottátok! :lol: :lol: :lol:

Nita,Ginuska,Kkia!
Köszi a válaszotokat!Akkor megnyugodtam,hogy nem csak én vánszorgok nagymami módjára! :oops: :lol: :lol: :lol: :wink: Már bocsika! :oops: :oops: :oops: :wink:

Ma már apósom is megjegyezte,hogy elég nehézkes a mozgásom! :lol: :lol: Persze jó indulatból mondta,nem gúnyosan.Hát igen,ennél jobb már csak szülés után lesz pár héttel! :) :) :)

Ma kaptunk anyósom sütötte almás sütit. :P :P Nagyon finoman tudja csinálni! :)
Holnap főzök husilevest csirkéből.Vagy tyúkból?Nem tom.Csak azt tudom,hogy házi,anyukámtól kaptuk.Persze levágva,feldarabolva,nekem csak főzni kell! :lol: :wink: :wink:
És másodiknak valami sajtos tésztát kellene.Mostanában mindíg hús volt.Most valami könnyebb kaját ennék meg.Még kitalálom holnap reggelig. :roll: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Kép Apa ma ezekkel lepett meg :D
Kép ezeket a hálóingeket szereztem be ma a piacon
Kép [/img]

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Milyen aktívak vagytok! :)

Újfent felmerült bennem egy kérdés: tudom, hogy butaság, de én még mindig hajolgatok, ugye evvel nem ártok pocaklakónak?! Néha furi hangok vannak. Ilyenkor szegénykét felébresztem,hogy tudjam, hogy minden oké...

Kkia
Sipak nélkül?! Szörnyű!!! ;) Gondolom bepótolod! :) Azért ne vegyél nyolcat!!!
Nagy kincs ám a régi pelus, a maiak meg sem közelítik minőségileg.
A papírmunkát én sem bíznám Apára, akkor mi is "kint rekednénk a szociális hálón" :D
Viszont kicsit drágállom az elintézzük.hu díjait, inkább megyünk babóval.

Bébinyuszi
Ezt a kis időt már simán kibírod :)
pocok001
 
 


Kicsike
Nagyon belehúztatok :)
pocok001
 
 


Kicsike!
Ari apától,hogy vett Manótoknak egy pár cuccot! :lol: :lol: :lol:
A jobb alsó hálóinged pont olyan mint az enyém az egyik! (a zöld-narancssárga) :lol: :lol: :lol: :lol:
Igaz kicsit nagymamisak,de azért nem vészes!Láttam mamisabbakat is! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Pocok!
Nem tudom,milyenek lehetnek azok a hangok,de a hajolgatást már rég kerülnöd kellene!!!! :roll: :roll: :roll: Ejnye -bejnye! :roll: :shock: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: