Új privát üzeneted érkezett!

A kicsi velünk fog aludni, neki lesz egy sarok berendezve, amit zöld háttérben gondoltam, micimackó meg kockàsfülűnyul meg ilyenekkel disziteni.
annacska15
 
 


Asszem tegnap este éreztem a babát, bekemenyedett a hasam. :( és akkor. Megint fáj a fejem... De ez már senkinek se újság itt. XD
annacska15
 
 


Annacska!
Ma reggel én is fejfájásra ébredtem...
nyuszmusz82
Eger
 
 

 
 

Nyuszmusz!
Mikor voltatok Rozs dokinál, akkor megvizsgált téged és úgy vett át? Vagy csak szóbeli elbeszélés volt? :-)
knegm
 
 


Knegm!
A leleteimet nézte át.
Nem vizsgált meg, mondta h csak panasz esetén vizsgálnak, nehogy megpiszkálják a méhszájat.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Megbeszéltük h mikor keres sem fel legközelebb, beírt a kiskönyvbe és ennyi volt.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Megjött a Down eredmény. 1:100000 :D
annacska15
 
 


Sziasztok! Ma voltunk a dokinál, azért értetlenkedtem mert nem tudtam merre keressem :-D. De megtalaltuk és nagyon kedves volt! Nekünk is megerkezett a kombinált véreredmény, nekünk "csak" 1:10000 lett :-D örülök hogy minden rendben nálatok! A fejem nekem is fáj, sőt a csontjaim is :-)
knegm
 
 


Úgy örülök most... :-) uh- on megijedtem...
annacska15
 
 


Gratulálok lányok! :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Köszönöm :-) tök jó :-) erre eszek csirkepörit :D
annacska15
 
 


Örülök a jó híreknek, elég nyűgös, ingerült és nyomi napom volt ma :-(
nyuszmusz82
Eger
 
 


Nekem, se volt túl jó napom, fáj a fejem, és fáradt vagyok. De legalább jó lett az eredmény. Keményedik a hasam is... De legalább érzem már a kicsit. Jó sokszor mozog :-)
annacska15
 
 


Én is egyre többször érzem :-)

Van ötletetek h pl milyen veboldalról tudnék viszonylag olcsón rendelni kismama nacit ill felsőket?
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én ezt is Ebay-en vettem, egy nadrágot 2800ft ért, 1500ft volt a póló, baby loading...- os felirattal :-)
annacska15
 
 


H&M-be vettem farmer 3/4 kismama nadrágot 7000ft-ért. Az drága volt...
annacska15
 
 


annacska15
 
 


De jók!
Sajnos én sem tudok jól angolul...
És így nem tudok rendelni :-(
nyuszmusz82
Eger
 
 


De megkérem bnőmet hátha segít.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Segítek szívesen ha gondolod :-) vagyha vmit nem értesz :-)
annacska15
 
 


Rendben :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok! Gratulálok a jó eredményekhez. :)
Én kínaiban vettem kismama farmert 3000-5000 Ft körül vannak.
Jók ezek a pólók is, sajna én sem tudok angolul. Bér férjem igen. :)
Mi tegnap voltunk nézelődni, annácska, nekünk is bézs-barna vagy farmerkékes kocsink lesz.
Kiságyat viszont nem biztos, hogy fehéret szeretnék, valami szép divatos fa színűt.
Kapott babóca egy csomó rucit, egyelőre elég kékek :D de majd én is szeretnék bézs, piros, zöld meg egyéb színűeket is.
mutymurutty
 
 


Ti is baby-merc-et néztétek??
annacska15
 
 


@annacska15:
Adbor Zipp-et (85.ezer), meg Adbor perfor-t (105ezer) néztünk. 3in1.
Baby merc-et nem láttunk.
mutymurutty
 
 


Értem, na én meg azokat nem látom xD
annacska15
 
 


@annacska15:
Van sok féle, merre mit árulnak...
mutymurutty
 
 


Én Békés megyei vagyok.
mutymurutty
 
 


Én UK-ben élek.

Kész a gyerekszoba, meg a fürdőszoba festése, rumli az egész házban, és úgy nézek ki mint egy festő- mázoló 12 órás műszak után...
annacska15
 
 


Hogy vagytok csajok? Kb úgy érzem mintha ott lenne a gyerek a holyagomba vhol. Tök sz@r érzés...
annacska15
 
 


Annacska!
Az kellemetlen lehet...
Én ma kicsit elfáradtam de legalább a kaja kész.
Sonka van franciasalival, meg sütöttem sonkás sajtos batyut.
Édeset nem, ha megyünk anyósékhoz ott lesz.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Legalább a festésen is túl vagytok.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Ma van a 2. napja, hogy nem hányok :-D. Be is sonkáztam kellőképp. Mi ma megcsináltunk mindent mert a párom holnaptól végig dolgozik. Voltak anyósomék is, sütöttem répa tortát :-) most pihi. Nekem sokat feszül a hasam alul, nem fáj és nem kemény, gondolom ahogy növöget... Mondtam a védőnőnek, azt mondta valószínűleg igen :-D
knegm
 
 


Kész. 30%-a annak amit meg akarunk csinálni, de már a baba sarok felszabadult. Az lesz a következő nagyobb durranás. Holnap még lekenjük a közlekedőt elvileg. Én takaritok, és odateszem a sonkàt.
annacska15
 
 


Knegm!
Répatorta? Biztos fini lehet :-)

Mi is besonkáztunk vacsira, de nem győzöm a vizet inni, pedig nem éreztem nagyon sósnak :roll:
nyuszmusz82
Eger
 
 


Annacska!
Lassan de biztosan haladjatok :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Tényleg finom lett, már nem előre készítem, de nagyon könnyű és azt hiszen el sem lehet rontani. Pedig ebben az albérletben nem a legjobb a sütő és az sokat számít... :-)
knegm
 
 


Sziasztok! Kellemes húsvétiünnepeket kívánok nektek :-) Képzeljétek, megjött az eredmény, nem most, de csak most van időm írni, genetikailag egészséges kisfiút van a pocimban :-) Most még a szívultrahang kell rendben legyen és akkor egyenesben vagyunk :-) A nagyfiam nagyon örül neki, mert mindig is egy fiútestvért szeretett volna. Olvastam, hogy van akinek nőtt a pocija van akinek nem. Nekem az első terhességnél 5 hónapig lapos volt a hasam, most pedig 16. hétbe léptem, már 2 hete terhes nadrágokat kellett vegyek, mert olyan gömbölyű a hasam, hogy semmilyen másik nadrágba nem fér be. Még az orvosom is meglepődött. Hízni pedig 1 kg-t híztam a 12 hetes ultrahang óta. Szóval ez sok mindentől függ. Ti milyen magnéziumot szedtek? Én iszom ezt a magnosolv-ot, de nagyon nehezen megy le és mivel még mindig szinte mindennap 1x hányok és sok a savam gondoltam lehet ez is közrejátszik, így áttérek a magne b6-ra. Tegnap voltam is a gyógyszertárban, hogy vegyek. Anno a fiamnál napi 6 szemet szedtem belőle. Erre most a gyógyszerésznő azt mondja nekem, hogy egy szemet kell belőle naponta. Néztem a dobozt, hogy 250 mg, mondom neki, hogy az oké, de amit most iszok abban is 675 mg van és anno a magne b6-ból is 6 szemet szedtem. Erre azt mondja, hogy de ennek nyújtott hatása van. Mi a véleményetek erről? Most a bérestől vettem a magne b6-ot. Babamozgást még konkrétan én sem érzek, vagyis picit talán néha, de sokszor érzem, hogy húzódik a hasam vagy beleszúr. Remélem ez normális.
mibri
 
 


Szia! Nagyon örülök, hogy minden rendben találtak nálatok eddig, biztos a szivecske is szépen végzi a dolgát. Én amikor először kezdtem magnéziumot szedni, akkor a sima Sanofi magneb6 - tal indítottam mert laikus voltam ebben és az orvosom ezt ejtette kő a száján, úgyhogy még is vettem. 3x2-őt javasolt belőle naponta. A gyógyszertárban mondta a hölgy, hogy 3x2-es dózisban szedjem de eleinte 3x1-et mert ha nem szedtem okozhat hasmenést. Így is tettem, nem volt panasz arra, viszont az izomgörcseim nem enyhültek tőle. Mondtam a védőnőnek, azt mondta hogy amit én szedtem annak van a legrosszabb felszívódása és ha elfogy akkor magnerotot vagy magnosolvot vegyek helyette. Magnerot következett utána mert azt kaptam a patikában, de nem tudtam hogy szét kell rágni, és én is hányós vagyok a mai napig is (14+2), minden reggel szoktam. Nem könnyítette meg a dolgom a rágótabletta, de elfogyasztittam, és vettem is a magnosolvot. Miután lecsereltem a magneb6 - ot, megszűntek a görcsök, vagy ha van enyhe hasi, akkor iszok/eszek egyet és 10 perc múlva el is múlik. De én nem a bérest szedtem, ráadásul amikor kórházba kerültem a hányás miatt azt mondták a szülésznők, hogy olyan bevonat van az én magneb6-omon ami okozhat hányást a felszívódás nehézsége miatt. Szóval... Én így jártam a magnéziummal. Hány hetes vagy mibri? Mi még nem tudjuk a nemét, nem annyira bánom, hogy nem mondtak semmit a genetikain de szeretnénk tudni azért :-)
knegm
 
 


Sziasztok!

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!

Mibri!
Gratulálok!

Én Magnerot tbl szedek.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Nekem nincs panaszom a Magnerotra, én max két szemet szoktam bevenni.
De ha nem is húzódik a hasam nagyon, pl ha sokat jövök megyek az adott nap, akkor is beveszek egyet.

A terhesvitamin (Jutavit) mellett még iszok napi fél Ca pezsitabit is.
nyuszmusz82
Eger
 
 


A terhesvitamint meddig lehet szedni, hányadik hónapig?
Én nem szeretném végig szedni a szülésig...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én Femibiont szedek, és napi 1 Ca iszok, illetve a napi 1 tasak magnosolv elég már. Én is csak akkor iszok ha hosszú, fárasztóbb napom volt és feszül a hasam. Nekem is jó volt a magnerot, a hatásával legalábbis, de én mindig rossz szájízzel kezdtem el megrágni :-D valahogy nehezen ment, de tényleg hatásos volt. Egyébként a femibiont a terhesség végéig és a szoptatás alatt is ajánlott elvileg. Nyilván nem veszem készpénznek de míg hányok biztosan fogom szedni.
knegm
 
 


Legalábbis míg nincs jó étvágyam, és nem tudok teljesen változatosan enni, addig fogom :-) utána majd meglátom, hogy mi lesz. :-)
knegm
 
 


És mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
knegm
 
 


mibri
Gratulálok az egészséges pici fiúhoz.

Én nem szedek magnéziumot.
Femibiont szedek csak.
mutymurutty
 
 


Lányok!
Ki mennyi idős kismami?
Csak kíváncsi vagyok "rangsorolás" szempontjából :-D
Én ma léptem a 17. Hétbe. :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én valami gyógynövényes CA+MA meg vas tablettát szedek plusz B11 et, sok gyümölcsöt eszek. Néha veszek csak be terhesvitamint, mert azt mindig elfelejtem. Mig hányingerem volt, nem is szedtem, mert az fokozza a hànyingert, pedig gyömbéres, elvileg pont h csillapitania kéne. Pregnecare-t szedtem a nagylánnyal, végig hánytam vele a terhesseget, most meg egyszer se hánytam... ( kivéve mikor apukám meghalt, és a zokogàstól felforult a gyomrom, de ez érthető...)
Hasam- már már látszik, de eléggé mélyen lehet, mert mozgást csak hetente 1x 2x érzek. Mondtam is a páromnak h tesó lusta ... :D

Haladunk, persze, tegnap párom dolgozni ment túlóràra ... Egyedül csináltam mindent, berendeztem a szobát a kiscsajnak, nagyon örült. A fürdőszobàba felragasztottam a kavicsokat a falra... Takaritottam, sonkàt főztem, majd még tojást fogok...
Ma elvileg párom felfurja a nagytv-t a nappaliba... Butort kell felvinni a szobába, amitől félek, mert nagyon nagy és nehéz... Ha az megvan, akkor lefestjük a közlekedőt, és egyenlőre befejezzük a felújítást. Utánna már csak a nagyszoba lesz, meg a nappali. Konyhát hagyom utoljára, mert elvileg ott cserélni fogjàk a pvc-t... Tavasszal be akarom fejezni a kupizàst, és babàra kell költeni. Ma hoznak nekünk egy babakosarat. Csak 4000 ft lesz, szóval megvette nekem a párom.

Kellemes Húsvéti Ünnepet mindenkinek :-)
annacska15
 
 


17+1
annacska15
 
 


Annacska!
Jó nagy munkában vagytok, de mire meglesz a babó minden szép lesz :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


Mi vagyunk a legkisebbek szerintem, 14+2 :-)
knegm
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: