Új privát üzeneted érkezett!

Edina: nem tudom,mi normális,de szerintem csinálj tesztet! :) Most már talán csak reggel kéne,ha van teszted :)

Vicky: kitartás...!! :(

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Hát csináltam tesztet és olyan negatív lett mint a sicc, ettől féltem, még egy kicsi halvány csík sincs :( 


Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Szisztok lányok, egy újabb hét áll előttünk, én már nem tudom mire véljem ezeket a jeleket mert a tegnapi teszt igaz délután csináltam negatív lett, de viszont a hőm nem ezt mutatja mert ma 36,9 volt megint, reggel rosszul voltam. Már két napja késik, tudom az még nem sok, de akkor is. Én már nem tudom :(

Kép
csollaredina
Komárom
 
 

 
 

Edina,talán korai volt az a teszt,nem?
Most nem emlékszem,mit írtál erről,de mennyi idő telt el a pé.óta?

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


incifinci2: Most járok a 31-ik napnál, de még megvárom ezt a hetet ha kibírom :D aztán ha semmi akkor irány a doki :) már nemtudok mit csinálni, csak várni

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Ha kibírod,nagyon türelmes vagy :D
remélem baba van,csak még rejtőzködik! :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Sziasztok lányok, hát ma megjött a nemvárt :( egyrészből nem örülök, de a másik érzés meg az , hogy hála istennek akkor nincs semmi baj, hanem csak simán késett. És majd jön az új hónap a próbálkozásra :) Veletek mizujs?

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Azért én még reméltem, hátha babát vársz :)
Mi hétfőn megyünk, az urodokihoz is bekukkantunk egy biopszia időpontért a Kaáli előtt, sőt, még Fehérgyarmatra is be szeretnénk ugrani, szóval korán kelés lesz :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Sziasztok Lányok!

A mai diagnózisom: IR :( Nem is olyan elenyésző. Szeritnem csodával határos, hogy ezzel kétszer is teherbe estem. De az is lehet, hogy a második terhesség hozta ki... Áh, tele van a fejem mindennel. Holnap megyek dokihoz, talán okosabb leszek.

Nóri
nora1988
 
 


Nóra: nekem is most este mondták ki: IR,bár már november óta tudom a laborértékeim alapján,de csak most nézte meg hozzáértő...
Bár az enyémet enyhének nevezte a dokinő.

Milyen értékeid vannak?

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Lanyok, Eszti Nora, volt vmi erre utalo jel amibol esetleg sejtettetek ?
Annyi mindent irnak, es en is sokat gondolok ra h. talan az van nalam, de nem tudom elmenjek e megcsinaltatni maganban, vagy verjem szet vmelyik dokit hogy adjon beutalot ?:)  van e ra okom h. valosan gyanus vagyok.. egyelore csak a meddoseg..de nem ertem hogy a kozpontban sem merul ez fel, nekem tokre furcsa, kezelnek minden "joval" es lehet egyaltalan nem kellene szurkalni semmit..


20140211131327
 
 


Reginand: én nem kaptam anno beutalót  nőgyógyásztól,elkergetett,mondván menjek a meddőségibe ezzel...,ezzel endokrinológus foglalkozik,hozzá juss el,ha támogatottan nézetnéd meg,de sok időt kell várni -nálunk legalábis 5 hónap,fizetősre 3 majdnem...,persze Mensmentisben előbb fogadnak,de az árak nekem túl magasak...
Meddőségiben -ha jól tudom/emlékszem- több vetélés után vizsgálják csak,(ha egyáltalán),pedig azt a 2 órát rá lehetne szánni,de a meddőségi kp.-oknak nem ÉRDEKE meggyógyítani,hogy aztán kevesebb beavatkozást végezhessenek... nagy a verseny köztük a statisztikákban,ezért gondolják meg százszor is a beültetendő embriók számát.
Én elmentem a fizetős laborba,mint már írtam,6640 ft-ból megvolt vérvételi díjjal együtt,sorbanállás nélkül. Lombikbabánk van,tehát tudom,miről beszélek,az iszonyat pénzeket emészt fel,főleg ha az embernek többszörös adagot kell szúrni,mert nehezen stimulálható. :?

Nálunk a családban sok a cukorbeteg,nekem meg sok falási rohamom volt,ill.ami még gyanús,hogy hiába ettem,nem laktam jól,vagy 1 óra múlva már nagyon éhes voltam. Terhesség alatt ettől nagyon szenvedtem...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


@reginand:


Nálam az első gyanús jel a PCOS tünetegyüttese volt (hulló haj, hasra hízás, száraz bőr, cikluszavarok stb.). Ebből kifolyólag csináltattam egy pajzsmirigy-hormonpanelt. Az nagyon enyhe alulműködést mutaott. Elmentem vele a dokihoz, aki UH-on körbenézett, azt mondta, hogy az UH alapján PCOS-re utaló jelet nem lát (tehát nincs ciszta). Gondoltam, akkor oké, nincs gáz, kicsit diétáztam, elkezdtem mozogni, mondván, ez így rendben lesz. Aztán másodjára teherbeestem, a történetet ismeritek, nem szajkózom ezerszer... Nos, elkezdtem azon agyalni, hogy a második terhesség alatt 6.0-6.2 volt az éhgyomri cukrom úgy, hogy nem ettem több édeset, cukrosat stb. Ez nagyon megmaradt bennem, így totálisan saját szakállra elmentem két napja terheléses vizsgálatra (magánúton, mivel egy doki sem mondta ki, hogy kéne mennem ilyenre). Tegnap meg is jött az eredmény, a leleten már rajta van, hogy IR valószínűsíthető. Elküldtem a dokinak, aki azt mondta, hogy enyhe, de valóban IR, gyógyszer nélkül szerinte kezelhető, de azért mutassam meg egy endokrinológusnak is. Nos, itt tartok most, hogy endodokit vadászok (lehetőleg TB alapon). Tehát nekem ennyi volt a jel: hízás, hajhullás, száraz bőr, magas éhgyomri cukor, meg hát, a vetélések.

Nóri
nora1988
 
 


Amúgy a Laboratórium Kft-nél voltam, nem egészen 7000 Ft volt csak a terhelés. Mellette még csináltattam TSH, fT3, fT4, anti-TPO és prolaktin vizsgálatot. Azok mind-mind tökéletesek, a TSH is 1,5 lett, ami nagyon jó, ezt az orvosom is hangsúlyozta. Úgyhogy asszem a szerencsésebbek közé tartozom, akiknek van kvázi meddőségi problémájuk (hiszen akárhogy is nézem, én is meddőségi gondokkal küzdök, legalábbis a dokim ezt mondta), de talán az enyhébbik fajta, amit könnyen lehet korrigálni.

Közben elkezdtem inni a málnalevél teát a ciklus első feléig. A peteéréstől pedig palástfüvezni fogok. Mellette szedem a C, D, E vitaminokat, a folsavat és magnéziumot. És már a fitness-bérletemet is megvettem, úgyhogy a napokban aktív mozgásnak is kiteszem magam :)

Nóri
nora1988
 
 


Koszi Lanyok! Sokat segitettete!! Akkor holnap elmegyek azt hiszem en is. maganuton, tobbe kerul ha eljarkalok mindehova plusz megy az ido es esetleg szurom magam feleslegesen ..
Ugye az nem gaz ha most megcsianltatom es tegnap volt inszemem?

A szaraz bor mennyire szaraz ? Hajhullas, nekem is hullik bar nem tudom ez koros e, zsiros a hajam is ill zsirosodo. 3 naponta mosni kell. Dehat ugye ez lehet a jo levegotol is :(

Az azert felhaborit hogy maganrendelesre jartam egy csomo ideig es ezt egyaltalan nem emlitettek, azt sem h esetleg.
Amugy az ehgyomri cukrom hataron volt.. gondolomm ez nem tul jo, nem ?

Hat falasi rohamaim nincsenek, azt hiszem.. nagyon ritkan megkivanom a csokit de ennyi. Alapvetoen nem is szeretem a cukros edes dolgokat: kv tea csak cukor nelkul. Jo, neha kivanom a kolat, talan havonta de sztem nem is iszom havonta.
Ha nem eszem, sokaig, pl reggel akkor mar 10 korul szedulok, de ez normalis, nem ?

meghat van a csaladban is cukros, szoval azt hiszem nem art.
20140211131327
 
 


Ha másra nem, arra jó, hogy megnyugtat. Ártani nem ártasz vele, bár nem tudom, hogy inszem után mennyire ajánlatos 75 gramm tömény cukrot inni. Szerintem várd meg az inszem eredményét, mert ha babás vagy, akkor úgyis kell menned majd ilyen vizsgálatra, ráadásul nem is magánúton. Ha nem vagy babás (ami persze egyenlő a lehetetlensséggel :) ), akkor meg a következő ciklusban nyugodt szívvel megcsináltathatod.

Mondom ezt tök laikusként, tehát semmiképp se hallgass rám, szerintem kérdezd meg a dokidat!

Nóri
nora1988
 
 


@incifinci2:


Az értékeim:

Cukor:
0 perces: 5,7 mmol/L
60 perces: 4,9 mmol/L
120 perces: 5,1 mmol/L

Inzulin:
0 perces: 13,37 mIU/L
60 perces: 64,1 mIU/L
120 perces: 54,8 mIU/L

HOMA-index: 3,37

Nóri
nora1988
 
 


én értékeim:

cukor:
0.: 4,7 mmol/l
60.: 5,8 mmol/L
120.: 5,4 mmol/L

Inzulin
éhgyomri: 7,2 mIU/L
60.:  53,3
120 perc 63,8

Inzulin rezisztencia (HOMA index): 1,50

(ami gáz az emelkedett értéken túl,hogy az inzulinom nem csökken vissza...)

bocs,ha össze-vissza írok,38,8 fokos lázam van.... :?

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


@incifinci2:



Teljesen laikusként azt mondom, hogy tényleg enyhe IR. És igazad van abban, hogy nálad a gondot az jelenti, hogy nem csökken az inzulin, hanem 120 perc után is nő az értéke.

Nálam meg az a gond, hogy alapból az éhgyomri elég magas és nem megfelelő mértékben rendeződik vissza a terhelés után. Sőt, terhelésre a vércukorszint nem növekszik, hanem csökken.

Jobbulást kívánok!!!!! 38.8 fokos láz... Uh 

Nóri
nora1988
 
 


Nah lanyok,megneztem, nekem az ehgyoomri cukor 5,3 volt:(
20140211131327
 
 


Csajok,elhiszitek,hogy épp ma pozitív az LH-tesztem??
Ezt a pechet...!!!
14.-15. napokon szokott pozitív lenni,most meg itt vagyok lázasan... Nem épp ideális állapot...

gyanúsak voltak már tegnap a tüneteim,hogy talán ovu van,de nem gondoltam,hogy tényleg most...
legalább VAN! :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


eszti, ha csak te vagy lazas talan nem olyan nagy a gond, apa legyen fitt :)
de amugy meg tenyleg. bar nem tudom h. a fogamzast ez hogy befolyasolja, de talan nem oly mertekben mint ahogy a katonakra hatna :)
20140211131327
 
 


:D :D
hogy is szoktam mondani? Innen szép nyerni!!! :D

soha ilyen korán még nem volt ovum,mióta figyelem.
23.napon fog majd újra megjönni,vagy hogy?? Mert ha innentől 14 nap,az durva...

Apa énelőttem volt beteg gyerkőccel együtt,de szerintem már csak az orrát fújja,láza nincs!

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


eszti, akkor hajra:)
na igen, ha annyi, akkor annyi. A multkori stimu nelkuli ciklusom nekem sem volt tul hosszu..

es hogy most milyen lesz...
20140211131327
 
 


Nem örülök,hogy így felkavarodnak a dolgok... olyan szép 28 napos ciklusaim voltak!
Pont tegnap kérdezte az endokrinológus,hogy szabályosak-e a ciklusaim,de csak azért,hogy elmondjam Neki,hogy mégsem,nem megyek vissza 8ezerért 3 hónap múlva :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


:)
Nos, megvolt az inzulinterheleses vizsgalat! Hetfon lesz eredmenye.
4,9 volt az ehgyomri cukor.

A dietetikus ki tudja ertekelni vagy a haziorvos? vagy majd en? ha nincs csillag akkor jo lesz?
20140211131327
 
 


Reginand: a sima cukornál nekem ott voltak a ref.értékek,legalábbis a kezdő és 120 percesnél, az inzulinnál csak a kezdő volt ott,az még nekem belefért volna,úgy olvastam,hogy:
"a 60 perces max 5szorose lehet az ehgyomrinak, tehat jo esetben 18-25 kozott, es a 120 perces az kb 2-3 szorosa a nullasnak."
az éhgyomri cukrod jó,az nekem is akörül volt,4,7. Csak az inzulinom botrányos,de ennél ezerszer rosszabbakat láttam,mondta is a dokinő,hogy enyhe IR.

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Mint írtam,én bejelentkeztem az endokrinológiára,miután láttam,hogy elég pocsékok a hormonjaim is,meg IR-gyanús is...
hormonok nem izgatták,amin kicsit kibuktam,hozzá se szólt,azt mondta csak,hogy DURVA eltérés nincs.
Hát az LH-m az egekben,az FSH is,de közük nincs egymáshoz,ráadásul azzal kezdtem,hogy BABA miatt vizsgálódtam saját szakállamra...

szerdán vérvétel,akkor néznek részletes pajzsmirigyet is,meg azt mondta,nézessem meg az endometriózist is,hogy áll... Márpedig nekem az anno (=2010) nem látszott UH-on,ezt mondtam is,erre a válasz az volt,hogy "azóta már vannak jobb gépek",stb... lehet,de HOL???
a legjobb dokik is max. sejtik ezt,de igazán "kulcslyukas" betekintéssel lehet megnézni,amin már túlestem 4 éve,és nem kis mutatvány volt.

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


jaj Eszti, mi az h. nem kis mutatvany volt?

azert jjo fej a doki is..nem is kerdeztel ra h szted ez magas, ezt olvastad vagy vmi?
engem tuti utalnak a dokik mert en szoktam ilyen mondani.. persze probalom ugy hh igaz e amit olvastam vagy sem :)
de miert nem mondanak maguktol semmit, foleg h. fizetsz is erte..nem ?
20140211131327
 
 


Reginand: oxigénmaszkos altatással indult,majd ébredéskor észrevettem,hogy az első fogamról leverték a fogzománcot,akkor tudtam meg,hogy mélyaltatás lett,majdnem felnyitották végül a hasfalamat,mert nagyon csúnya látvány fogadta a dokit,mindenemet összenőtte az endometriózis, de dokinak és Istennek hála,meg tudta menteni a petefészkeimet is,meg a méhemet! Ha ez nem sikerült volna,most nem lenne itt a lányom :)
Mikor ébredtem,a doki simogatta a kezemet,és mondta,hogy elég nagy gáz van,de majd másnap beszélünk,mert az altatás miatt nem emlékszem majd semmire,nem győztem könyörögni,hogy azért csak mondja el...
Szóval én nagy fájdalommal kerültem a sürgősségire,majd egy hónapot kellett várnom,hogy a műtőben sorra kerüljek a petefészek cisztáimmal,és csak "feltáráskor" derült ki,hogy mekkora a baj.
Testileg-lelkileg megterhelő volt,sosem hallottam azelőtt endometriózisról,épp elég volt p.cisztáim...

Maga a műtét nem volt gáz,r ijesztő volt,hogy csövek lógtak ki belőlem,és a tus alatt hányással indítottam. Nem volt kellemes,na...

Kérdezésről annyit,hogy alaposságról szó se volt!!!! Semmit se kérdeztek,próbáltam mondani én,amire gondoltam,de pofám nem volt megkérdőjelezni a tudását,ha a kezében tartja a leletemet...
még be is csillagozták,ami nem volt jó...
D-vitaminom a béka sejhaja alatt jóval,de még erre se mondott semmit,pedig tudjuk,hogy ez is lehet meddőségi ok.
Ha minden picit eltér a normáltól,az azért elég gáz :?

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


reggelre lement a lázam,most megy vissza :(
majd' szétrobban a torkom,úgy fáj :( :(

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Jobbulást incifinci2 :) Nagyon vigyázz magadra!

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Edina: köszi! sajnos nem vagyok jobban :( nagyon rég voltam beteg,főleg ennyire..
minden tagom fáj,de a nyakam-torkom a legrosszabb! 38 fokos vagyok most is,remélem nem megy feljebb. Sajnos a Rubofen nálam úgy tűnik nem válik be,más lázcsillapító nincs itthon,csak a gyerkőc kúpja :shock:  :?

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Hát akkor szerintem valami erősebb kell, nehogy tényleg rosszabb legyen, vagy még jobban felmennyen a lázad! Próbálj sokat pihenni, és tényleg nagyon vigyázz magadra!

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Köszi,kaptam egy jó gyógyszert anyumtól,percek alatt segített,remélem most már tényleg jobb lesz,nyelni már tudok!! :D :D
vigyázok magamra,de 2,5 éves gyerkőc mellett pihenni,betegeskedni nem nagyon lehet :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti, csatlakozom hozzád a beteg klubban, tegnap sikeresen megfáztam és mára elértem a trutymó állapotot.... Nincs időm nekem se kipihenni, eddig sütöttem (még bent van az utolsó tepsi) közben főzök, délután rendezvényre megyünk, utána meg cimborálunk.Persze és készüljek a hétfőre, mert irány Debrecen! :)
Ja és az ovis pályázatom már érvényes státuszú, a hónap vége fele lesz meg az eredmény :) 560.000 Forint, amiből rengeteg szuper dolgot veszünk :)
Jövő héten vendégeink is lesznek, plusz konzultáció a suliban, az egyik óvónőm szabira megy a héten, szóval meg vagyok áldva én is minden jóval :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Sziasztok,megszeretnem kerdezni, 5 nappal hamarabb barnassan kezdtem el pecsetelni,es ma pedig verzek es gorcsolok eredetileg holnap kellet volna megjonnie,utanna olvastam h pecsetelo verzes lehet beagyazodaskor nm tudom hogy ez most mi lehet terhes e lehetek vagy nem vagy csak a menzeszem.Ferjemmel mar decembertol probalkozunk mindig.Nem tudom vegy tesztet vagy ne?
Meg nincs gyerekem,de agyon szeretnenk,kerlek titeket osszatok meg a velemenyeteket velem koszonom.
virginia1
 
 


Én úgy gondolom, hogy a menzeszed jött meg. Nem minden ciklus ugyan olyan. Pontosabb leszek: minden ciklus különbözik :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Ha vérzel, nagy valószínűséggel nem vagy terhes. Sőt, szinte 100%.

Nóri
nora1988
 
 


Virginia: szerintem holnapig már kibírod tesztelés nélkül,amúgy is max. reggel érdemes tesztelni!

Beágyazódási vérzés nem egy nappal a nem várt menstruáció előtt van,így szinte kizárt,hogy amiatt legyen. Sajnos szerintem is meg fog jönni,ha még nem... :?
Azért drukkolok,hogy ha most nem is sikerült,de később összejöjjön a baba!

Helenka: jujj,akkor Neked is jobbulást!! Hajnal óta nincs lázam,a torkom viszont iszonyat továbbra is,egyik szopogatós tabletta se jó,és az oldódós Aspirin is csak egy ideig "érzéstelenít"...
köhögésingerem van,ettől az oldódóstól meg már tudok is rendesen,biztos segített feloldani...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Képzeljétek,a 9. nap után a 11.-en is pozitív lett az LH-teszt (10.-en nem csináltam),szóval vagy megint nem akar megrepedni a tüsző,vagy fogalmam sincs...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Na Lanyok, en is beteg lettem, igy TP alatt :) szoval lehet holnap bemegyek aztan haza es szinten tp..
megfaztam..annyira nem veszes, kicsi takony, kapart a torkom, az mar jobb megettem vagy fel kg mezet.. sztem segitett :)

Eszti, en nem tudok ehhez hozzaszolni :) de akkor mi van ha 2 tuszod volt? azok nem egyszerre repednek, legalabbis en ugy tudom ez elofordul..
Ma volt egy kis barnas nyak, az mi lehet, lehet felmart az utrogestan? olyan volt mint mensi elott.
Remelem semmi rossz
20140211131327
 
 


Reginand: jobbulást!! Én is mézeztem éjjel,most a lándzsás utifű szirup kezd segíteni végre, Picurnak vettük,de gondoltam kipróbálom,nekem is használ-e. (Neki nem...)
Rubophennel együtt kicsit segített,már csak "normálisan" fáj a torkom,azaz tudok nyelni,és kevésbé duzzadt a nyakam is :D :D

Nem hinném,hogy több petesejtem is érne/repedne,főleg hogy a rossz hormonjaim miatt inkább kevesebb van,mint több :D
Báááár előző hónapban meg nem ért egy sem....Jóisten tudja csak,mi ez :D

Ilyenek voltak a tesztek 7.,9.,11. napokon:

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti , sztm ez normalis, a 11. i kicsit mintha halvanyabb lenne, es ez igy jo is, vagyis negativ. Nem? lagalabbis en ugy tudom h  a tesztnek erosebbnek v uo. eronek kell lennie mint  a controll akkor pozitiv. Lehet most van leszalloban.. es epp meg elkaptad.

20140211131327
 
 


Reginand: egy a gáz: 2 nap telt el a kettő között,és élőben ugyanolyan erősnek tűnik (frissen pláne pozitív volt!)! :?
Az első pozitív előttit se tudom,milyen lett volna,mert az első után nem gondoltam,hogy 2 nappal ennyire pozitív lesz,csak aztán észrevettem a peteérés tüneteit...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Ja,és úgy éjfél tájt készült a teszt,férjem kíváncsi volt,"hol tartunk". :)
szóval két nappal a nagyon pozitív után nem lenne szabad még mindig pozitívnak lennie (mondom,nedvesen abszolút pozitív volt!),de ha mégsem az,akkor is ennél már halványabbnak kéne lennie ennyivel utána,nem?

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Ezt nem tudom, mert en kidobom az osszeset, fogalmam nincs milyenek szaradas utan :)

hmm erdekes, de miert ne lehetne 2 tuszod. Ha kimeruloben vagy epp azert, ilyenkor ez gyakran elofordul. Legalabbis en ezt olvastam egyszer:) ezert van az h. "idosebb" noknek gyakoribb az ikerterhesseg.
Ha esetleg holnap is magas lesz, akkor lehet h. az LH Szinten megemelkedett, de azt nem tudom hogy mit jelent.
20140211131327
 
 


@incifinci2:


Szerintem a 11. napi már nem egyérteműen pozitív, látszik a halványulás, bár biztos, hogy még mindig magas az LH, de szerintem a tüszőrepedés már megtörén(hetet)t. Hőt nem mérsz mellette? Azzal együtt szerintem pontosabb képet kaphatnál.

De a 9. napi szép pozitív :) Nekem sohasem volt ilyen erős egyetlen LH-tesztem sem :/

Nóri
nora1988
 
 


Lányok,a múltkor 5 napig volt pozitív a teszt! Sajnos akkor azt mutatta,hogy nem akart(ak) megrepedni a tüsző(k)! :(
Picit halványabb a fotón a 11.napi,de élőben ugyanolyannak tűnik,mint a kontrollcsík,"frissen" meg durván erős volt,pedig először azt hittem,halovány tesztecske lesz,aztán ránéztünk a Zurammal,és eléggé meglepődtünk!

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti, amikor én is lh teszteltem, nekem is volt 6 napig folyton pozitív. Akkor nem to)k rá mit mondani, de ez a nem megrepedős dolog logikusan hangzik. Fürödni kéne, mert holnap nagy nap :) 12 óra múlva már rójuk a 150 kilométert debrecengig :) Hogy lehet mindentől ilyen messze lakni...?!

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: